Kanişler İçin En İyi Köpek Yatakları: Kanepe, Yatak, Yükseltilmiş ve Daha Fazlası

Kanişler İçin En İyi Köpek Yatakları: Kanepe, Yatak, Yükseltilmiş ve Daha Fazlası

Hayatınızda tatlı bir Kanişiniz var ve onun kıvrılıp dinlenmesi için mükemmel, rahat yatağı mı bulmanız gerekiyor? Kanişler inanılmaz derecede popüler bir türdür ve diğer tüm köpek arkadaşları gibi, uyumak için yüksek kaliteli, destekleyici bir yatağa ihtiyaçları vardır. Yavrularımızın da bizim kadar kaliteli uykuya ihtiyacı vardır ve Kaniş sahipleri, köpeklerinin ihtiyaç duyduklarını bir yataktan aldıklarından emin olmak isterler.

Bazı köpekler her gece yatağında uyur, bazıları ise gündüzleri uzanacak bir yer gibi. Bazı yataklar içeride ve dışarıda kullanılabilir. Evcil hayvan yatağı pazarı, köpek sahipleri için hem iyi hem de korkutucu olan birçok seçeneğe sahiptir. Evcil hayvan ebeveynleri, en kaliteli yatağı aldıklarından ve makul bir fiyat aldıklarından emin olmak isterler. Tüm köpek yatakları aynı şekilde yaratılmamıştır ve her köpeğin yataktan aynı şeye ihtiyacı yoktur. Bu aynı zamanda Kanişler için en iyi köpek yatağını bulmanın karmaşıklığını da arttırır.Köpek yatakları için piyasadaki en iyi seçeneklerden bazılarına bakıyoruz. Tüm köpek sahiplerinin yavruları için en iyisini istediğini biliyoruz. kaniş harika evcil hayvanlardır ve sahipleri en iyi bakımı ve yaşam ortamını aldıklarından emin olmak isterler. Tüm köpeklerin aynı olmadığını biliyoruz ve herkese uyan tek bir yatak yok. Bu sürecin sahipler için ne kadar zorlu olabileceğini anladığımız için, mevcut en iyi yataklardan bazılarına göz attık ve incelememiz gereken geniş bir yelpazemiz var.

Bir Bakışta Kanişler İçin Favori Yataklarımız

 Pet Fusion Jumbo Destek Yatağı

PetFusion Ultimate

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 Köpek Yatağı Ortopedik Köpek Yatağı

Köpek Yatağı OrtopedikAMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 K&H Yükseltilmiş Yatak Karyolası

K & H Yükseltilmiş Destek

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz ortak ortağımızın sitelerinden birine götürebilir. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerSatın Alma Rehberi

 Ağzında ölçüm cihazı olan kaniş köpeği
Sahipler, yatak ararken köpeklerinin boyutunu göz önünde bulundurmalıdır.

Bir köpek yatağı seçerken, sahiplerinin göz önünde bulundurması gereken birkaç faktör vardır. . Kanişler Standart, Minyatür ve Oyuncak olmak üzere üç farklı boyutta gelir. Bazı yerlerde Medium Poodle denen başka bir boy daha vardır ama bu boy her yerde tanınmaz. Bunlar üç farklı kategori Kanişlerin boyutları çok farklıdır ve bakım ve yatak söz konusu olduğunda farklı ihtiyaçları olacaktır.

 • bu Standart Kaniş en büyüğüdür ve tamamen büyüdüğünde 45 ila 70 pound ağırlığında olabilir. Omuzda 15 ila 22 inç boyunda duracaklar.
 • Minyatür Kaniş 15 ila 17 pound ağırlığında ve 11 ila 15 inç boyunda olacak.
 • oyuncak kaniş en küçüğüdür ve yalnızca altı ile dokuz pound arasındadır. Bu minik yavrular omuzda yaklaşık 10 inç boyunda duruyor.
 • Tüm Kanişler, boyutu ne olursa olsun, eklemlerde aşınma ve yıpranma gelişebilir. yanı sıra artrit ve diğer ağrılı durumlar. Kilolarını desteklemek için bir yatağa ihtiyaçları olduğunu ve kalça ve dirsek displazisine duyarlı olabileceklerini unutmayın.

Poodle'ın bu üç farklı varyasyonunun boyutlarında çok büyük bir fark olduğu için, her yatak her biri için uygun olmayacaktır. Standart Kaniş gibi daha büyük köpekler, kemikler ve eklemler için ekstra destek sunan bir yatağa ihtiyaç duyacaktır.

Amaç

Yavru köpeğiniz için neden yeni bir yatak arıyorsunuz? Satın almanın amacı ve nedeni, her zaman sahiplerinin satın almadan önce gözden geçirmesi gereken bir şeydir. Tabii ki, tüm yataklar üzerinde uyumak için yapılmıştır, ancak tüm köpeklerin uyku ihtiyaçları aynı değildir. Bu, Kanişinizin uyku için birincil yeri olarak mı satın alınıyor yoksa dışarıda mı yoksa seyahat için mi kullanılıyor? Kanişiniz sizinle çalışmaya mı geliyor? Burası siz üretken olmakla meşgulken onların uğrayabileceği bir yer mi? Bazen sahipleri yeni bir yatak ararlar çünkü köpekleri mevcut yatağından rahatsızdır, onu çiğnemiştir, bir kaza geçirmiştir veya basitçe uyumayı reddetmiştir. Bu, Kaniş köpeğinizin ilk yatağı mı? Sahiplerin yeni köpek yatakları satın almalarının birçok farklı ve benzersiz nedeni vardır. , bu nedenle farklı ürünlere bakarken bunu aklınızda bulundurun.İstenen özelliklerin ve işlevlerin bir listesini yapmak önemlidir. herhangi bir alışveriş yapmadan önce bir yatağın İhtiyacınız olan şey için bu net parametreleri ayarlamak, aramayı ilgili ürünlere göre daraltmanıza ve zaman kazanmanıza yardımcı olur. Hiç kimse aynı görünen ürünleri inceleyerek veya ihtiyaçlarını karşılayan hiçbir ürün bularak zamanını boşa harcamak istemez. Bu yüzden Alışveriş sürecinize başlamadan önce ne aradığınızı net bir şekilde tanımlamanız işleri düzene koymanıza yardımcı olacaktır. ve her şey söylendiğinde ve yapıldığında daha mutlu bir evcil hayvana yol açar.

Bir köpeğin yatağı, sadece kıvrılıp uyudukları bir yer değildir. Yatakları kendi özel, eşsiz alanlarıdır. Bu onların güvenli sığınağı. Tıpkı insanların sessiz vakit geçirmek için gidebilecekleri odaları ve alanları olduğu gibi, yavrularımızın da aynı şeye ihtiyacı var. Uyku köşeleri genellikle bu güvenli alan olarak hizmet eder. Bu, özellikle gün boyunca evde çok fazla zaman geçiren evcil hayvanlar için önemlidir. Kendilerine ait olduğunu bildikleri, kaleyi tek başlarına tutarken kendilerini güvende ve rahat hissedebilecekleri bir yere ihtiyaçları var.

Ne yazık ki bazı yavrularımız ayrılık kaygısı ve stresi yaşayacaklar. , özellikle kendi başlarına olduklarında. Bu köpekler için güvenli, rahat ve rahatlatıcı bir yatak çok önemlidir. . Ayrıca birçok mal sahibinin köpeklerinin yanlarında kanepelerde veya yatakta uyumasına izin verdiğini de biliyoruz. Bu köpeklerin hala kendilerine ait bir alana ihtiyaçları var ve gün içinde ya da ihtiyaç duyduklarında geri çekilecek o yere sahip olmak, köpeğinizi mutlu etmenin büyük bir parçası.

Boyut ve Pozisyonlar

Aynı cinsler arasında bile her köpek aynı şekilde uyumaz. Pek çok köpek, gece dinlenmeleri için sıkıca kıvrılmaktan ve kıvrılmaktan hoşlanır. Diğer tüylü bebekler her yere yayılacak ve mümkün olduğu kadar çok yer kaplayacak. Herhangi bir yatak satın almadan önce köpeğinizin nasıl uyuduğunu gözlemlediğinizden emin olun. Yavru köpeğiniz geceleri uzanmayı seven biriyse, kıvrılmak için yuvarlak bir yatak doğru çalışmayabilir. Tersine, büyük, devasa bir yatağın ortasında uyuyan daha küçük bir köpek korkmuş, yalnız hissedebilir ve uyuyamaz. Köpeğinizin boyutu ve nasıl uyuduğu, onlar için en iyi yatağın hangisi olduğunu etkiler.Kanişler çok çeşitli boyutlarda olduğundan, önerilen boyut ve ağırlık limitine baktığınızdan emin olun. Düşündüğünüz her ürünün Standart Poodles, bir oyuncak Poodle için geçerli olan seçeneğe uymayacaktır. Bazı çeşitler farklı boyutlarda gelir, bu da sahiplerinin satın almadan önce bakması gereken bir şeydir.

Farklı yatak stilleri bazı uyku alışkanlıklarına daha iyi uyacaktır. Yayılmayı seven ve çok fazla alana ihtiyaç duyan köpekler düz bir şilte üzerinde daha iyi olabilir. Rahat bir köşede kıvrılması gereken bir köpek, bir kanepe veya bir yastık isteyebilir. Diğer köpekler yuva yapmak ister ve kendilerini gömebilecekleri daha yuvarlak bir yatağa ihtiyaç duyabilirler. Yavru köpeğiniz yerde uyuyor olsa ve siz ona geçiş için bir yatak almayı umuyor olsanız bile, nasıl uyuduklarını izlemek önemlidir. Serin olduğu için mi, yeterli alana sahip oldukları tek yer orası olduğu için mi yoksa burayı sevdikleri için mi yerde uyuyorlar? Onlar için işe yarayan bir şey bulmanızı sağlamak için köpeğinizin özel uyku ihtiyaçlarına ve alışkanlıklarına baktığınızdan ve bildiğinizden emin olun.

Yaş

Köpeğinizin yaşı da en iyi çalışacak yatak tipinde bir faktördür. Cinsi ne olursa olsun, yavru köpekler daha küçüktür ve büyük bir yatakta uyumaktan rahatsız olabilirler. Ayrıca agresif çiğneme eğilimindedirler ve kaza yaparlar, bu nedenle yavru köpeklerin suya dayanıklı olması gerekir ve çiğnenemez ürünler. Bir ürünün temizlenmesinin kolay olduğundan ve ilk lazımlık kazasında yok edilmeyeceğinden emin olmak, Kanişler için çok önemlidir. Yaşlanan evcil hayvanlar da sahip olabilir tutamama ve su geçirmez bir seçenek gerektiren diğer sorunlar. Aktif yetişkinler ve yaşlı köpekler, kemikleri ve eklemleri için daha fazla ortopedik destek sunan seçeneklere ihtiyaç duyabilir. Büyük ırklar, yaşamları boyunca çok destekleyici uyku alanlarına ihtiyaç duyacaktır, ancak daha küçük köpekler, küçük çerçevelerine kıyasla çok fazla ağırlık taşırlar.

Sağlık

Bir köpeğin sahip olduğu herhangi bir tıbbi durum veya sağlık sorunu, nasıl uyuduklarını etkileyebilir. Eklem ve kemik sorunları olan köpeklerin kolayca erişilebilen uyku alanlarına ihtiyacı olabilir. Uzağa yürümek veya tırmanmak için yardıma ihtiyacı olan evcil hayvanlar, binmek için tırmanmaları gereken yükseltilmiş bir yataktan heyecan duymazlar. Bu tür rahatsızlıklara sahip köpekler, kasları ve eklemleri destekledikleri için ortopedik köpükten yapılmış yataklar isteyebilirler. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da alerjisi olan köpeklerdir. Bazı ürünler, kumaşlar ve dolgu maddeleri alerjik reaksiyonları tetikleyebilir. Sahipler, hipoalerjenik malzemeler kullanan ürünlere bakmak isteyeceklerdir.Konfor

İster insan ister köpek için yeni bir yatak ararken elbette konfor her zaman en önemli önceliktir. Yatak odalarımız dinlenmek, soluklanmak, toparlanmak, rahatlamak veya ihtiyaç duyabileceğimiz başka herhangi bir şey için sığındığımız özel yerlerdir. Aynı düşünceyi köpeklerimiz için yaptığımız uyku düzenlemelerine de koymalıyız. Bir evcil hayvanın yatağı, orada vakit geçirmek istemelerini sağlayacak şekilde rahat ve davetkar olmalıdır. Sağlam, rahat ve destekleyici ürünler arayın. İçi kuş tüyü, kumaş dolgusu veya havla doldurulmuş ürünlerden uzak durun.

Malzemeler

Her zaman yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ürünler arayın, tercihen çiğnemesi ve yok etmesi zor olanlar. Kısa sürede işe yaramaz parçalara ayrılan yavru köpeğiniz için zor kazanılmış parayı yepyeni bir yatağa harcamak çok üzücü olabilir. Büyüklüğü ne olursa olsun çiğnemeyi seven bir Kanişiniz varsa, çiğnemek çok önemlidir. çiğnenmez, yırtılmaz veya su geçirmez seçenekleri arayın.

Tüm köpeklerin biraz yaptığını unutmayın. yuvalama onlar uyumadan önce. Bazıları için bu, tırmalamayı ve kemirmeyi içerebilir. Diğer yavrular, yataklarını insanlardan çaldıkları yiyecekler veya eşyalar gibi şeyleri saklamak için güvenli bir yer olarak göreceklerdir. Köpeğinizin bir ürünü kazıp çizebileceğini bilmek, o aktivite seviyesine dayanacak kadar güçlü olması gerektiği anlamına gelir. Pamuk, kanvas ve naylondan yapılmış yataklar aranacak uygun malzemelerdir.Temizlenebilir mi?

Dürüst olalım. En şımarık Kanişler bile kirlenir. Bazı yavruların salyaları akar, kazalar olur, hapşırır, çiğnemeyi severler, yataklarında bir şeyler saklarlar ve gün boyu pislik ve döküntü toplarlar. Yatakların kolayca temizlenebilmesi gerekecektir. Yıkanamayan herhangi bir evcil hayvan ürünü almak asla akıllıca bir fikir değildir. Günümüzde mevcut olan birçok ürün, kolayca çıkarılıp yıkanabilen su geçirmez kılıflarla donatılmıştır. Çıkarılabilir kılıflar gibi makinede yıkanabilir malzemeler tercih edilir. Temizlemesi kolay olan ve sahiplerinin temizlemek için tamamen ayırmasını gerektirmeyen ürünler arayın. Özellikle dağınık bir köpeğiniz varsa, değiştirilebilir kılıfları olan ürünleri arayın.

Bütçe

Herhangi bir evcil hayvan ürünü satın alma söz konusu olduğunda bütçe çok büyük bir faktördür. Fiyatları çok ucuzdan çok pahalıya kadar değişmektedir. Sahipler, köpeklerinin kullanımına uzun süre dayanacak, kaliteli malzemelerden yapılmış ürünler aramak isterler. Genel olarak, daha yüksek fiyat etiketine sahip ürünler daha kaliteli malzemelerden yapılma eğilimindedir, daha uzun süre dayanır ve sonuç olarak daha rahattır. Bu, sahiplerinin en yüksek fiyat etiketine sahip ürünü seçmeleri gerektiği anlamına gelmez. Bazı düşük kaliteli ürünlerin düşük kaliteli malzemeler kullanacağını ve üretim sürecinde köşeleri keseceğini unutmayın. . Bunlar genellikle ilk başta harika görünür, ancak az miktarda kullanımdan sonra bozulur. Daha ucuz ürünlerin genellikle daha hızlı ve daha sık değiştirilmesi gerekir, bu da sonunda daha pahalıya mal olacakları anlamına gelir.

Sahipler her zaman karşılayabilecekleri en kaliteli ürünü aramalıdır. İyi bir gece uykusu çekmek için bankayı kırmanıza gerek yok. Bununla birlikte, indirimli mağazada birkaç dolardan biraz daha fazlasını harcamanız da tavsiye edilir. Köpeğinizin özel ihtiyaçlarını karşılayan, alabileceğiniz en kaliteli ürünü almaya çalışın.

Köpeğinizin yatağı, sağlığına, rahatlığına ve uzun vadeli esenliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır. Acele etmeyin, farklı ürünler ve nelerden yapıldıkları hakkında bilgi edinin ve memnuniyet garantileri ile geri ödeme bilgileri arayın. Yüksek kaliteli ve çok pahalı ürünler bile sadece bazı köpekler için işe yarayacaktır. Evcil hayvanınızın yeni bir yatağı sevip sevmeyeceğini, üzerinde ilk uyuyana kadar tahmin etmenin bir yolu yoktur. Bu, hem iyi hem de kötü diğer müşteri incelemelerini okumanın yardımcı olabileceği bir alandır. İnsanlar bu incelemelerde çok dürüst olma eğilimindedir, bu nedenle onları okumak, sahiplerin diğer kişilerin hangi sorunları yaşadığını ve bir ürünün nasıl performans gösterdiğini görmelerine yardımcı olabilir.Kanişler İçin En İyi Köpek Yatakları

Kanişler, çok fazla fiziksel aktivite yapmayan, şımartılmış, tüylü küçük köpekler olarak ün kazanırlar. Kaniş bilen herkes, bunun Kanişin doğru bir tanımı olmadığı konusunda hemfikirdir. Bu köpekler çok aktif ve inanılmaz derecede çeviktir. İster inanın ister inanmayın, Kanişler biraz uyuyabilir. Hem yavru hem de yetişkinler günde 12 saat veya daha fazla uyuyabilir. Bazı yavru köpekler günde 20 saate kadar uyuyabilir. Yetişkinler bazen 12 ila 16 saat uyuyabilir. Evde yalnız bırakılan köpekler, oyun oynayarak ve keşfederek biraz zaman geçirebilir, ancak muhtemelen bu sürenin büyük bir bölümünü uykuda geçireceklerdir.

Kanişler tembel oldukları için pek uyumazlar. Uyurlar çünkü vücutlarının sağlıklı olması için buna ihtiyacı vardır. Uyurken, bağışıklık sistemleri ve diğer vücut sistemleri onları sağlıklı tutmak için çok çalışır. Ek olarak, bir köpek ne kadar çok fiziksel aktivite yaparsa, o kadar çok uykuya ihtiyaç duyar. Günlerini oturma odasında ileri geri yarışarak geçiren 10 kiloluk küçük Kanişler bile yorulacak ve iyileşmek için günde birkaç saat uykuya ihtiyaç duyacaklar. Kanişinizin en azından harcamasını bekleyin günde üç saat uyuklamak , yaşına ve aktivite düzeyine bağlı olarak muhtemelen daha fazla. Her boyuttaki kanişin, ihtiyaç duyduklarında hazır ve onları bekleyen güvenli, destekleyici bir yatağı olmalıdır.

Kanepe Tarzı Yataklar

Kanepe tarzı yataklar çok çeşitlidir ve aynı zamanda destekli yataklar olarak da adlandırılır. Bunun nedeni, yatağın etrafında yükseltilmiş, güçlendirilmiş, yastıklı kenarlara sahip olacaklarıdır. Bazıları, özellikle köpeklerin uzanması için yapılmış minyatür kanepelere benziyor. Çoğunun yastıklı kenarları yükseltilmiştir. Bu yataklar ayrıca köpeklerin üzerinde uyuması için destek ve baş, boyun ve omuzları için ekstra destek sağlar. Yastıklı kanepe tarzı, kıvrılmak ve kendini güvende hissetmek için ekstra rahat bir yere ihtiyaç duyan yavrular için mükemmeldir. . Poodles için bu, mola bulmak için destekleyici, rahat bir yer için harika bir seçim olabilir.

PetFusion Ultimate

 Petfusion Jumbo Köpek Destek Yatağı
 • 4 inç ortopedik köpük.
 • Çıkarılabilir suya dayanıklı kapak.
 • Su geçirmez iç astar.
 • Cilt teması için güvenlidir.
 • Destekleyici ve rahat.
 • Birden fazla boyut mevcuttur.
 • Geri dönüştürülmüş çoklu dolgu.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

PetFusion Ultimate köpek yatağı Kaniş için harika bir seçimdir ve her boyuttaki yavrular için çalışabilir. Bu ortopedik köpüğe sahiptir ve yavrulara ihtiyaç duydukları tüm uyku desteğini sağlamak için tasarlanmıştır. Taban, 4 inç katı ortopedik hafızalı köpüktür. Destekler, baş ve boyun desteği sağlamak için cömertçe geri dönüştürülmüş polyfill ile doldurulmuştur.

Bunun inşası alerji sorunlarını hesaba katar. Kullanılan malzemeler, hem evcil hayvan hem de sahibi ile güvenli cilt teması için nefes alabilen polyester ve pamuk karışımlı kumaştır. Ayrıca hafızalı köpüğü sıvılardan koruyan su geçirmez bir iç astara sahiptir. Kaymaz taban, her şeyi yerinde sıkıca tutar.

Bunun kolayca temizlenebilen suya dayanıklı çıkarılabilir bir kapağa sahip olmasını seviyoruz . Çıkarmayı ve tekrar bir araya getirmeyi çok daha kolay hale getiren iki fermuarı vardır. Bu seçenek üç boyutta gelir, bu nedenle her tür Kaniş için çalışır.

pitbull mastiff

Laadd Ortopedik

 Laadd Ortopedik
 • Alçak giriş
 • Sağlam destekler.
 • Berber polar astarlı uyku alanı.
 • Tüm yatak makinede yıkanabilir.
 • Kurutma makinesinde düşük ısı.
 • Kolayca taşınabilir.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bunu daha küçük boyutlu yavrular ve daha yaşlı köpekler için seviyoruz. Bu rahat ve destekleyici. Yanlardaki yükseltilmiş, yumuşak destekler güvenlik ve rahatlık sağlar. Sakin ve güvenli bir alan yaratmak için tasarlanmış peluş uyku yüzeyinin yanı sıra kolay bir girişe sahiptir.

Sakinleştirici tasarım, yavruları güvende tutar. kaymaz alt eşyaların evin içinde hareket etmesini önlemeye yardımcı olur. Yumuşak Berber polar astarlı uyku alanı. Dış kısım süetten yapılmıştır. Kenarlar sağlam kalacak şekilde tasarlanmıştır ve yavrulara içeride rahat bir yuva sağlar. Form tutmak ve çökmemek için yapılmıştır.

Bu ürünün çamaşır makinesine bütün olarak atılabilmesini seviyoruz . Ayırıp tekrar birleştirmek yok. Düşük ısıda kurutucuya bile konulabilir. Kolay yıkama, onu kaza geçiren yavru köpekler ve mesane sorunları olan daha yaşlı yavrular için harika hale getirir. Yaklaşık 60 pound'a kadar olan köpekler için kullanılabilir, bu nedenle oyuncak ve minyatür Kaniş çeşitleri için bu daha iyidir. Bunun taşınması kolaydır ve aynı zamanda harika bir divan veya seyahat seçeneği sunar.

BarksBar Snuggly Uyuyan

 BarksBar Snuggly Uyuyan
 • Katı köpük taban.
 • İnsan sınıfı, ortopedik köpük.
 • Eklemler ve sırt için destek sağlar.
 • Pamuk astarlı duvarlar, boyun ve kafa şekline uygundur.
 • Taşıması kolay.
 • Çıkarılabilir, makinede yıkanabilir kılıf.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

BarksBar'ın bu seçeneği, insan sınıfı ortopedik hafızalı köpük kullanır. Köpek eklemleri için derin yastık desteği ve basınç tahliyesi sağlamak için insan sınıfı ortopedik köpükten yapılmıştır. Duvarlar pamuk dolguludur ve yavru köpeğinizin boynunun ve kafasının benzersiz şekline göre şekillendirilir. 3 1/2 inç katı ortopedik köpük tabanı oluşturur. Sağlam yapısı çok destekleyicidir ve her tür Poodle ile kullanılabilmesi için üç farklı boyutta gelir.

Yavrular, kaymaz lastik sırtlı yumuşak polyester dolgulu pelüş örtüye sarılabilir. Kılıf çıkarılıp makinede yıkanabilir. Süpürülebilir ve temizlenebilir. Şık ve rahattır ve evinize uyum sağlar.

Bunun katı köpükle eklem ve sırt desteği için tasarlanmasına bayılıyoruz. Rahattır ve üç Kaniş varyasyonunun tümü için boyutlara sahiptir. Yavru köpeğiniz pelüş konfor içinde sarılıp uyuyabilir. Bu su geçirmez değildir, bu nedenle idrarını tutamama sorunları olan bir köpek yavrusu veya köpek için kullanılıyorsa su geçirmez bir ped veya örtü kullanmalısınız. Hareket etmesi zahmetsizdir ve çok az yer kaplar, böylece kolayca taşınabilir ve taşınabilir.

Şilte Tipi Yataklar

Şilte tipi yataklar, her büyüklükteki cins arasında oldukça yaygın ve çok popülerdir. Basit, anlaşılır ve güvenilirdirler. Şilteler çok yönlüdür çünkü içeride kullanılabilirler. kasalar , yerde, yükseltilmiş çerçevelerin üstünde veya arabanızın veya kamyonunuzun arkası gibi başka yerlerde. Şilteler, yere yakın uyuması gereken yavru köpekler için mükemmel bir seçimdir. Yaşlı Kanişler artrit, eklem ağrısı, omurga sorunları veya sadece yaşlılığın yavaşlığından muzdarip olabilir ve kolayca düşebilecekleri bir yere ihtiyaç duyabilirler. A ayrıca şilteler harikadır kasaların içine yerleştirin , onları rahat ve ev gibi yapmak, ve çeşitli şekil ve tarzlarda gelirler. Şiltelerin taşınması, temizlenmesi ve zamanla iyi durumda tutulması genellikle kolaydır.

Köpek Yatağı Ortopedik

 Köpek Yatağı Ortopedik
 • İnsan seviyesinde destek sistemi.
 • 2 inçlik ortopedik hafızalı köpükle kaplı 4 inçlik yüksek stabiliteli köpük.
 • Su geçirmez yatak koruyucu.
 • Çıkarılabilir, yıkanabilir kılıf.
 • Terapötik tasarım.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu Köpek Yatağı, şilteler için en iyi seçimimizdir. Bu, su geçirmez, ortopedik bir yataktır. f'si var 2 inçlik ortopedik hafızalı köpükle kaplı bir inçlik yüksek stabilite destek köpük tabanımız . Kılıflar çıkarılabilir ve yıkanması kolaydır. Yatak ayrıca bir su geçirmez yatak koruyucu , bu nedenle özel mesane sorunları olan herhangi bir köpek için kullanılabilir.

maltipoo boyutları

Bu yatak, köpek eklemlerinin daha uzun süre sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Canlılıklarını artırmaya ve hareket kabiliyetini geri kazanmaya yardımcı olmanın yanı sıra köpeklere dinlenmek için güvenli ve rahat bir yer sağlamak için tasarlanmıştır. Bunlar, bir insanı destekleyen yaklaşık yapı ile tasarlanmıştır ve bir köpeğin benzersiz iskelet sistemini desteklemek için özel olarak yapılmıştır.

Bunun, bir köpeğin vücudunu, eklemlerini ve genel sağlığını desteklemek için özel olarak terapötik bir tasarıma sahip olmasını seviyoruz. Bu, kalça veya dirsek displazisi, artrit, Patella luksasyonu, yırtık bağlar, artrit veya diğer sorunlar gibi herhangi bir özel sağlık sorunu olan köpekler için harika bir seçimdir Düzenli dinlenme için harika bir yer ama aynı zamanda iyileşmekte olan kürklü bebekler için de iyi bir seçimdir. ameliyat veya hastalıktan. Uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır ve yedek parçaları mevcuttur.

FurHaven Ortopedik

 Furhaven Çift Kişilik Yatak
 • Ortopedik, hafızalı veya soğutma jeli köpük seçeneği.
 • Yumurta kabuğu köpüğü hava akışını dağıtır.
 • Basınç noktalarını ve derzleri yastıklar.
 • Geleneksel yatak tasarımı.
 • Çıkarılabilir, makinede yıkanabilir pelüş kılıf.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

FurHaven'ın bu rahat şiltesi hem rahat hem de basittir. Geleneksel bir köpek yatağı tasarımına sahiptir. Sahipler ortopedik köpük, hafızalı köpük veya soğutma jeli köpük şilteleri seçebilirler. Peluş kılıf ekstra yumuşaklık katar. Küçükten jumbo plus'a kadar çeşitli renk ve boyutlarda mevcuttur.

Bu şilte, vücut ağırlığını dağıtmaya yardımcı olmak ve Kanişinizin farklı basınç noktalarını yumuşatmak için tasarlanmıştır. Yumurta kasası tasarımı, hava sirkülasyonunu iyileştirmeye yardımcı olur. Kılıf çıkarılıp makinede yıkanabilir. Bu, oldukça hızlı bir şekilde parçalanabildikleri için çiğneyen köpekler için en iyisi olmayabilir. Tek başına uyumak için mükemmel veya yükseltilmiş bir çerçeveye harika bir iltifat.

Bu şiltenin aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli köpük seçeneklerine sahip olmasını seviyoruz. Bir köpeğin vücudunun yaşamı boyunca desteğe ihtiyacı vardır ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı köpük seçeneklerine sahip olmak faydalıdır. Ek olarak, boyutlardaki çok yönlülük, onu üç boyuttaki Poodles için iyi bir seçim haline getirir. Kullanılan tüm köpük %100 ABD üretimidir.

BedSure Ortopedik Köpük

 BedSure Ortopedik Köpük
 • 3 inç destekleyici köpük.
 • Yaşlı ve aktif köpekler için harika.
 • Çıkarılabilir, makinede yıkanabilir kılıf.
 • Oxford kumaş örtü ve Sherpa polar uyku yüzeyi.
 • Birden fazla boyut mevcuttur.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu yatak, üç inçlik destekleyici köpükten yapılmıştır. Bu, yavru köpekler, yaşlı köpekler ve çok aktif köpekler için harikadır. bu Sherpa polar kaban rahat, yemyeşil bir uyku yüzeyi sağlar. Açık tasarım, evcil hayvanların mükemmel uyku pozisyonunu bulana kadar yuva yapmasına ve kucaklaşmasına olanak tanır.

Kılıf kolay fermuarlıdır ve makinede yıkanabilir. İç sünger yıkanabilir değil, sadece kılıf. Yavru köpeğinizin günlük aktivitelerine ayak uydurmasına yardımcı olmak için alt kısımda ve yanlarda Oxford kumaş kullanılmıştır. Çoğu kasaya kolayca sığar ve taşınması çok kolaydır.

Bu yatağın hem desteğe hem de çok yönlülüğe sahip olmasını seviyoruz. Yerde tek başına rahat veya başka bir yatakta, kanepede, arabada ve hatta dışarıda kullanılabilir. Bazen basit en iyi sonucu verir ve bu seçenek basit ama rahattır ve birçok farklı köpek için iyi çalışır.

Yükseltilmiş Köpek Yatakları

Yükseltilmiş köpek yatakları birkaç farklı çeşitte gelir. Bunlar bacaklarının üzerinde yerden kalkar. Genellikle iç ve dış mekanlarda üstte bir şilte veya yumuşak bir ped ile kullanılırlar. Yükseltilmiş yataklar, olağanüstü hava akışı kalitesi sağlar ve yavruların serin kalmasına yardımcı olur. Bu, standart Kaniş gibi daha büyük boy yavrular için önemli olabilir. Yükseltilmiş seçeneklerin çoğu basit ve hamak tarzındadır. PVC, ahşap veya metalden oluşan basit bir çerçeve tasarımına sahip olacaklar ve aralarında kumaş uyku yüzeyi asılı olacak. Bazen kanepe tarzı salonlar da yerden yükseltilir.

K & H Yükseltilmiş Destek

 K&H Original Bolster Yükseltilmiş Evcil Hayvan Karyolası
 • Ağır hizmet karyolası.
 • Yumuşak, pelüş yastıklar.
 • Suya dayanıklı kumaş.
 • Sağlam çerçeve, kaymaz ayaklar.
 • 7 inç boşluk.
 • İç ve dış mekan kullanımı.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

K & H Original Bolster Elevated Pet Cot, her yönüyle güvenilir bir seçimdir. Bu, su geçirmez, ağır denye kumaştan yapılmış ağır hizmet tipi bir bebek karyolasıdır. Kabarık pelüş yastıklar üç tarafı çevreler. Yükseltilmiş tasarım, konfor sunmanın yanı sıra mükemmel hava sirkülasyonu sağlar. Bunun yedi inçlik bir yerden yüksekliği var. Dayanıklı ve güçlü olacak şekilde yapılmıştır. Hafif metal çerçevenin taşınması kolaydır ve önemli miktarda ağırlığı destekleyebilir. Bu üç farklı boyutta mevcuttur, bu nedenle tüm Kaniş çeşitleriyle kullanılabilir.

Bu seçenek iç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Kaymaz lastik ayaklara sahiptir ve çeşitli zemin yüzeylerinde kullanılabilir. Kumaşın suya dayanıklı ağı nemi uzaklaştırır ve köpekleri rahat ve kuru tutar. Çok hafif ve kurulumu kolay olduğu için bu, evde ve seyahatlerde kullanım için mükemmeldir.

Bu yatağın montajının kolay, hafif ve ve en üst düzeyde konfor sunar. Ayrıca tamamı makinede yıkanabilir olan çıkarılabilir kılıfı ve çıkarılabilir yastıkları ile temizlenmesi kolaydır.

Veehoo Soğutma Yükseltildi

 Veehoo Köpek Yatağı
 • Tekstil örgü ve toz boya kaplı çelik çerçeve.
 • Montajı kolay.
 • Hafif ve taşınabilir.
 • İç ve dış mekan kullanımı.
 • Köpeklerin serin ve kuru kalmasını sağlar.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu seçenek, Textilene ağ ve toz boyalı çelikten yapılmıştır. İnanılmaz derecede sağlamdır ve neredeyse her boyuttaki poşetleri destekleyebilir. Oyuncak, minyatür ve standart Kanişleri destekleyebilir. Ortasında yumuşak file kumaş bulunan sağlam çerçeve, maksimum hava akışı sağlar. Bu yatak, köpekleri serin tutmak için harikadır ve içeride veya dışarıda kullanılabilir. Yükseltilmiş tasarım ayrıca köpekleri daha kuru tutar ve yerde olabilecek kir, döküntü ve böceklerden uzak tutar.

Karyola kaymaz lastik ayaklara sahiptir ve yüksek yük taşıma kapasitesi ile sabit olacak şekilde tasarlanmıştır. Sahiplerin, üzerinde köpekler varken katlanması konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Kumaş ısı direnci, dayanıklılık ve nefes alabilirlik için tasarlanmıştır.

Bu köpek ranzasını monte etmek için hiçbir alete gerek olmamasını seviyoruz. Kullanımı kolay, hafif ve portatiftir, böylece köpekler size maceralarda eşlik ettikleri her yerde rahat edebilirler. Her köpeğin boyutunun çok ötesinde ağırlığı destekleyebilecek birden fazla boyut olduğunu takdir ediyoruz. Şirket ayrıca çiğnemeye dayanıklı seçenekler de sunuyor.

PawHut Yükseltilmiş

 PawHut Yükseltilmiş
 • Eğimli tasarımın köşesi yoktur.
 • Beşik tipi yatak.
 • Boyun desteği için çıkarılabilir yastık.
 • Aşınma yapmayan malzemeler.
 • İç ve dış mekan kullanımı.
 • Çok dayanıklı.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu yükseltilmiş köpek karyolası, tasarım olarak diğerlerinden biraz farklıdır. Keskin köşelere sahip değil, aksine eğimli bir tasarım. Boyun ve omuz desteği sunan yumuşak bir yastığa sahiptir. Bu yatak, bazıları kadar yerden yüksek değildir, bu da onu hareket sorunları olan veya yerden daha alçak olan köpekler için güzel bir seçenek haline getirir.

İki boyutta gelir ve 66 pound'a kadar olan köpekler için kullanılabilir. Dış mekan elemanlarına tutunan aşınmayan malzemelerden yapılmıştır. Bu, nefes alabilen Oxford kumaştan ve PP pamuktan yapılmıştır. Bu bebek karyolası tarzı çerçeve sağlamdır ve iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Bunun eğimli tasarımını ve daha küçük boyutun daha düşük yüksekliğini seviyoruz. Bu, daha küçük köpekler ve artrit ve eklem sorunları olanlar için yararlıdır. Uyku yüzeyi rahat ve destekleyicidir ve kolayca toplanıp taşınabilir.

Bonus Yataklar

Sadece bir kategoriye sığmayan, bahsetmemiz gereken birkaç yatak daha var. Bu yataklar bahsetmeye değer ve şımarık bir Kaniş için harika seçenekler.

Best Friends by Sherri Original Calming Donut

 Best Friends by Sheri Original Calming Donut
 • Eşsiz çörek tasarımı.
 • Kendini ısıtma kaygıyı azaltır.
 • Suya ve kire karşı dayanıklı taban.
 • Evcil hayvanlar için güvenli, vegan suni kürk.
 • Her yaştan köpek için kucaklayıcı tasarım.
 • Kasları, boynu ve eklemleri destekler.
MAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

The Best Friends By Sherri Original Calming Donut, herhangi bir cins için en iyi köpek yatakları listesinin başında yer alır. Bu, yavruları anne kürklerinin içindeymiş gibi rahat hissettirmek için tasarlanmış, kabarık, yuvarlak, destekli stilde rahat bir üründür. Eklemleri, kasları ve boyunları destekler. Bu rahat çörek, köpekler güvenli bir şekilde sokulduğu için sakinleştirici, kendi kendini ısıtan bir etkiye sahiptir. Bu, beş farklı boyutta gelir, yani her Kaniş için bir tane vardır.

Karyola su ve kir tutmaz tabana sahiptir. Vegan suni kürkten üretilmiştir. Sarılma tasarımı her yaş için mükemmeldir ve kendi kendine ısınma kaygıyı hafifletmeye yardımcı olur.

Bunun daha iyi bir uyku için tasarlanmış olmasına bayılıyoruz. Her şey makinede yıkanabilir ve tamamen evcil hayvanlar için güvenli malzemelerden yapılmıştır. Burada uzun süreli konfor ve sakin hisler. Hızlı bir favori olacak.

Moots Premium Leatherette Pets Kanepe

 Moots Premium Leatherette Pets Kanepe
 • Güçlendirilmiş suni deri.
 • Parçalanmış bellek köpüğü ile dolu.
 • Lüks mini kanepe.
 • Sağlam ahşap çerçeve.
 • Su geçirmez astar.
 • Birden çok boyut.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Moots Premium Leatherette Pets Kanepe şımartılmış herhangi bir Kaniş için nihai lüks. Suni deri, ekstra dayanıklılık için tekstil ağ ile güçlendirilmiştir. Yumuşak rahatlık için parçalanmış hafızalı köpük ve çoklu dolgu ile doldurulmuştur. Yatak su geçirmez bir astara sahiptir ve üç farklı boyutta mevcuttur.

Bu kanepenin sağlam ve rahat olmasına bayılıyoruz. Tıpkı bir insan kanepesine benziyor, bu yüzden köpekler oturma odası ekibine liderlik ediyormuş gibi hissedecekler. Lüks istiyorsanız, bu kanepe tam size göre. Ağır hizmet tipi kilitli fermuarlar, iç kısmı meraklı köpek burunlarından ve dişlerinden korur.

Son düşünceler

Kanişiniz için mükemmel yatağı bulmak kolay bir iş değildir. Bazı tüylü bebeklerin birden fazla yatağa ihtiyacı olacaktır ve hatta gündüz ve gece için farklı türlere ihtiyaç duyabilirler. Tüm yataklar aynı değildir, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek vardır. Her yavrunun benzersiz ihtiyaçları olduğunu unutmayın.

Bu yavrular, yaşlandıkça eklem sorunları ve artritten muzdarip olabilirler. Oyuncak ve minyatür Kanişler küçük ila orta büyüklüktedir, standart ise çok daha büyüktür, bu nedenle bu miktarda ağırlığı kaldırabilecek yataklara ihtiyaçları vardır. Herhangi bir şey satın almadan önce evcil hayvanınızın boyutunu, yaşını ve bireysel uyku ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun.

Yeni bir satın alma işe yaramazsa kullanışlı olduklarından, iade politikalarını ve garantilerini de arayın. Sahipler, bu yataklardan herhangi birinin Kaniş yavrunuzun saatlerce rüya görmesi için rahat ve güvenli bir yuva sağlayacağından emin olmalıdır.

Yorumlar