Kanişler İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Kanişler İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Yeni Kaniş yavru köpeğiniz için en iyi köpek mamasını mı arıyorsunuz? Ya da belki daha kaliteli bir diyete geçmek mi istiyorsunuz? Burada bulunma nedeniniz ne olursa olsun, Standard Poodle için favori mama markalarımızı karşılaştırarak size geniş bir seçim sunuyoruz. Sizi yavruluktan yaşlılık yıllarına kadar Poodle'ın yaşam evrelerinin her birine götürüyoruz, böylece hangi besinlere ne zaman ihtiyaç duyduklarını biliyorsunuz. Seçiminizi çok daha kolay hale getirmek.

Standart boyutlu Kaniş, tipik olarak 40 ila 70 pound ağırlığındaki büyük bir köpektir. Ayrıca çok aktiftirler ve yoğun günleri için yakıtlarını korumak için bol miktarda konsantre enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu kılavuz özellikle standart boyutlu Kaniş içindir. Oyuncak veya minyatür boyutlu bir Kaniş için yemek önerileri arıyorsanız, sayfamıza gitmelisiniz. küçük ırk mama tavsiyeleri .Kanişinizi yüksek kaliteli bir diyetle beslemek, onları sağlıklı tutmada da büyük bir rol oynar, bu nedenle Kanişiniz için en iyi köpek mamasını bulmak önemli bir karardır. Yalnızca beklenen standartları karşılamaktan çok daha iyi performans gösteren markaları ve ürünleri öneriyoruz. Hadi daha yakından bakalım.

Bir Bakışta: Kaniş İçin En İyi Yiyecekler

 Instinct Raw Boost Büyük Cins Köpek Yavrusu

Instinct Raw Büyük Irk Köpek Yavrusu

Chewy'de görüntüle
 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)

Çiftçinin KöpeğiFarmer's Dog'da Görüntüle
 Blue Buffalo Can Koruma Kıdemlisi

Blue Buffalo Life Protection Büyük Irk Kıdemli

Chewy'de görüntüle

İçindekiler

Kaniş Köpek Besin İhtiyaçları

 Kaniş köpek tedavi için bekliyor

Kaniş köpek yavrusu, bir yetişkine kıyasla özel ihtiyaçlara sahiptir, bu nedenle onları yavru köpekler için özel olarak tasarlanmış yiyeceklerle beslemek çok önemlidir. Geliştirmeleri gereken çok şey var ve hızlı bir şekilde büyüyorlar. Büyüme, yüksek düzeyde protein, yağ asitleri ve diğer besinleri gerektirir. Onlar olmadan sağlıklı bir yetişkine dönüşemezler. Bu nedenle, onları bu önemli ihtiyaçları karşılayan yüksek kaliteli bir diyetle beslemek çok önemlidir. Köpek yavrusu, sağlıklı bir vücut ve yaşam tarzının temellerini attığı için tartışmasız en kritik yaşam aşamasıdır.Göre MSD veterinerlik kılavuzu , yavruların ihtiyacı var en az %22 protein içeriği. Et proteini her zaman en yüksek kalitenin işareti olan ilk bileşen olmalıdır. Yüksek kaliteli köpek maması ayrıca meyve, sebze ve ek takviyelerden elde edilen vitamin ve mineralleri de içermelidir.

sıcak hava köpeği

Omega yağ asitleri en kritik olanlardan biridir. göz ve beyin fonksiyonlarının ve genel sağlığın sağlıklı gelişimine yardımcı olduğu için bir köpek yavrusu diyetindeki besinler. Dokosaheksaenoik asit (DHA), anne sütünde bulunan ve köpek yavrusu büyümesi için gerekli olan bir omega-3 yağ asididir. Bu yağların zengin kaynakları olan yumurta, balık, balık yağları, hayvansal yağlar ve keten tohumu gibi malzemeleri arayın.

Yetişkin Kaniş Besin İhtiyaçları

Ne zaman kanişin 12 aya geldiklerinde artık yetişkin mamasına geçiş yapma zamanı gelmiştir. MSD kılavuzu, yetişkin köpeklerin ihtiyaç duyduğunu belirtir. %18 minimum protein içeriği . Şimdiye kadar, köpeğinizin hangi proteinleri tercih ettiğini veya alerjisi olduğunu bilmelisiniz, bu yüzden buna göre seçim yapın. Sağlıklı yağlar hala gerekli olsa da, neredeyse tam boy olduklarından yavru köpeklerden daha azına ihtiyaç duyarlar, bu nedenle onları dengeli bir yetişkin mamasına çevirmek çok önemlidir.bu Kanişinizin ihtiyaç duyduğu kalori sayısı bağlıdır boyutlarına ve yaşam tarzlarına bağlıdır, bu nedenle Kanişinizin ihtiyacına göre besleme talimatlarını takip etmeniz çok önemlidir. Çok aktif bir köpek ırkı olarak, standart boyutlu Kanişler nadiren aşırı kilolu olurlar. Ancak sizinki varsa, bir veterinerle konuşmanın yanı sıra, onları bir kilo kontrol diyetine çevirmek mantıklıdır. Bu kılavuzun sonunda iki harika diyet ürünü öneriyoruz.

Kıdemli Kaniş Besin İhtiyaçları

Kanişiniz sekiz yaş civarında olan emeklilik yaşına geldiğinde, onları yaşlılar için daha uygun yiyeceklere dönüştürmek önemlidir. Yaşlılar daha az aktiftir ve sindirim sistemleri yavaşlamaya başlar. , daha az enerji, yağ ve protein gerektirir. Ancak derilerini ve tüylerini beslemek, beyin fonksiyonlarına yardımcı olmak ve genel sağlıklarını yönetmek için hala sağlıklı yağlara ihtiyaçları var.

Kıdemli gıdalar sahip olmalıdır daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri, Hangi yaşlanma eklemlerini desteklemek . Bu besinler et yemeklerinde, kemikte, balık ürünlerinde, yumurtalarda ve takviye olarak da bulunur. Vitaminler ve mineraller, Kanişinizin bağışıklık sistemini hastalıklarla savaşmak ve sağlıklı kalmak için destekledikleri için çok önemlidir.

Kaniş Yavruları İçin En İyi Köpek Maması

Poodle yavru köpeğinizin yüksek kaliteli mamasını bulmak çok önemlidir. Kuru mama, yaş veya konserve mama, taze mama, dondurularak kurutulmuş mama veya çiğ mama dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli mamalar vardır. Seçtiğiniz yemek türü, zaman, bütçe ve tercihleriniz gibi faktörlere bağlıdır. Yavru köpeğiniz için seçebileceğiniz birkaç diyet ve marka var. Onlara bir göz atalım.Instinct Raw Büyük Irk Köpek Yavrusu

 Instinct Raw Boost Büyük Cins Köpek Yavrusu
 • Büyük cins yavru köpekler için yüksek kaliteli kuru mama.
 • Çiğ ve besleyici parçalarla tepesinde.
 • Tahıl, patates, mısır, buğday, soya ve yan ürün içermeyen formül.
 • DHA sağlamak için et, balık ve yumurta dengesi.
 • Zahmetsiz çiğ kuru mama diyeti.
Chewy'de görüntüle

Instinct Raw, büyüyen Kaniş yavrunuz için ek gevreklik, tat ve besin maddeleri için çiğ kabalarla karıştırılmış yüksek kaliteli bir markadır. Çiğ toppers dondurularak kurutulur, bu nedenle bazı sahiplerin çiğ gıda hakkında hissettiği endişe olmadan çiğ etin iyiliğinin çoğunu korurlar.

İlk malzeme, yavru köpeğinizin büyüyen ihtiyaçlarını karşılayan lezzetli kafessiz tavuk, tavuk unu, balık unu ve yumurtadır. Dondurularak kurutulmuş tavuk ciğeri ve kalbi son derece besleyicidir ve yavru köpeğinizin göz ve beyin fonksiyonları için DHA sağlar. Kurutulmuş yosun, montmorillonite kili ve diğer meyve ve sebzeler, yavru köpeğinizin bağışıklık sistemini destekler.

Severiz Bu ürünün kuru mama ve çiğ topper karışımı sağladığı. Çiğ toppers, besleyici yoğun içeriklerle ve Poodles'ın sevdiği büyük bir tatla doludur.Diamond Naturals Büyük Irk Köpek Yavrusu

 Diamond Naturals Köpek Maması Büyük Irklar
 • Hızlı büyüyen büyük cins yavrular düşünülerek tasarlanmıştır.
 • Sindirimi kolay kuzu etinin ilk maddesidir.
 • Mısır, buğday, dolgu maddesi veya yapay tatlar yok.
 • Deri ve tüyler için sağlıklı omega yağ asitleri.
 • Bağışıklık sağlığı için güçlü antioksidanların uzun bir listesi.
 • Bütçe dostu ve kullanışlı bir kuru mama.
Chewy'de Görüntüle

Diamond Naturals, bütçe dostu fiyat etiketini takdir eden köpek yavruları ve sahipleri tarafından beğenilen popüler bir formüldür. Büyük cins köpek yavruları düşünülerek tasarlanmıştır, yani eklem displazisi geliştirme şansını azaltmaya yardımcı olabilir. İlk bileşen, lezzetli ama sindirimi kolay kuzu etidir; bu, daha yaygın proteinleri işlemeyi daha zor bulan yavrular için harikadır. Protein içeriği% 27'dir, bu harika.

Bu Diamond Naturals formülü ayrıca DHA ihtiyaçları için mükemmel olan kuzu eti ve balık unu ile somon yağı içerir. Bu bileşenler ayrıca cilt ve tüy sağlığı için de harikalar yaratır. Bağırsak dostu bakterileri teşvik eden probiyotiklerle güçlendirilmiştir. Chia tohumları, balkabağı, yaban mersini, papaya, hindistancevizi ve kurutulmuş yosun gibi süper besinler köpeklerin bağışıklık sistemlerini güçlendirerek hastalıklarla savaşabilmelerini sağlar.

Severiz bu seçim nazik bir kuzu formülüdür. Ayrıca, yüksek kaliteli beslenmeden ödün vermeden bütçe dostu bir seçenektir.Wellness Büyük Irk Köpek

 Wellness Büyük Irk Köpek Maması
 • Büyük cins yavru köpekler için tasarlanmıştır.
 • Kullanışlı ve kaliteli mama tanesi.
 • Tavuk ve somon proteinini listeler.
 • Sağlıklı tahıllar içerir.
 • Yavru köpek gelişimi için omega yağ asitleri ve DHA ile üretilmiştir.
Chewy'de görüntüle

Bu, büyük cins yavruların artan ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış doğal bir kuru köpek mamasıdır. Wellness Complete, yavru köpeğinizin kaslarına ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlayan ilk iki bileşen olarak tavuk ve tavuk unu listeler. Somon unu ve yağı, protein, besinler ve temel DHA karışımını verdikten kısa bir süre sonra gelir.

Yavrularını tahıl içeren bir diyetle beslemek isteyen sahipler için mükemmel olan kahverengi pirinç gibi sağlıklı tahıllar listelenmiştir. Diğer kuru mamalarda olduğu gibi GDO, et yan ürünleri, dolgu maddeleri veya koruyucular içermez. Kuru mama, yavru köpeğinizi beslemenin uygun bir yoludur ve taze ve çiğ yiyecekleri çok zengin bulan yavrular için idealdir.

Severiz Bunun, büyük yavru köpeğinize ihtiyaç duyduğu her şeyi veren yüksek kaliteli bir mama olduğunu unutmayın. Bu seçenek, kaliteden ödün vermeyen meşgul aileler için uygundur.

Cali ham

 • Besin açısından zengin, yüksek kaliteli yavru köpek maması.
 • Köpek yavrusu için özel ham formüller.
 • DHA açısından zengin kemik ve sakatat içerir.
 • USDA sertifikalı et ve sebzelerden üretilmiştir.
 • Zahmetsiz çiğ diyet.
 • Tahıl, glüten, buğday ve soya içermez.
Cali Raw'da görüntüle

Cali Raw, en sevdiğimiz abonelik hizmetlerinden bir diğeridir ve bu sefer besin açısından yoğun çiğ yiyecekler sunar. Diğer ham markaların aksine, Cali Raw yavru köpeklere özel iki formüle sahiptir, böylece yavru köpeğinizin ihtiyacı olan her şeyi aldığından emin olabilirsiniz. Seçenekler arasında tavuk ve sığır eti veya hindi ve kuzu bulunur. Karaciğer ve boyun, glukozamin ve DHA gibi zengin bir besin kaynağı olarak protein bileşenleri arasındadır.büyük kurt köpekleri

Cali Raw bir başlangıç ​​paketi sunar, böylece daha önemli bir siparişe abone olmadan önce onu deneyebilirsiniz. Ayrıca, yavru köpeğiniz çeşitli tatları seviyorsa harika olan, kişiye özel bir seçim için kendi yaptığınız bir kutu da sunarlar. Aboneliğiniz esnektir ve herhangi bir zamanda iptal edilebilir veya değiştirilebilir ve düzenli müşteriler için indirimler sunar.

Severiz bunun özellikle yavru köpekler için çiğ yiyecek sunan birkaç abonelik hizmetinden biri olduğunu. Yavru köpeğinizin biyolojik olarak uygun bir diyete sahip olmasını istiyorsanız bu mükemmel bir seçenektir.

Yetişkin Kanişler İçin En İyi Köpek Maması

Çiftçinin Köpeği

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)
 • En iyi beslenmeyi sağlamak için taze pişirilir ve anında dondurulur.
 • Kişiselleştirilmiş yemek planları size gönderilir.
 • 4 veteriner tarafından tasarlanmış tahılsız seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • Dolgu maddesi veya koruyucu madde içermeyen insan sınıfı malzemelerle üretilmiştir.
 • Sorunsuz abonelik hizmeti.
 • Kanişinizin ihtiyaçları değişirse siparişinizi güncelleyebilir.
The Farmer's Dog'da görüntüle

Farmer's Dog, doğrudan kapınıza kadar taze dondurulmuş köpek maması sunan abonelik tabanlı bir hizmettir. Her tarif, tüm yaşam evreleri için AAFCO sertifikalıdır ve genç veya yaşlı yetişkininizi ihtiyaç duydukları her şeyle besler. İlk bileşen olarak yüksek kaliteli etlerin karışımı ile tahıl içermeyen dört tarif vardır. Sığır eti, tavuk, domuz eti ve hindi arasından seçim yapabilirsiniz.

Sahipler, planlarını köpeklerinin mevcut ve ideal kilosuna, yaşına, aktivite seviyelerine ve sağlığına göre özelleştirebilir. Her Kaniş benzersiz olduğu için ihtiyaç duydukları doğru miktarda yiyecek alırlar. Her tarif, yalnızca en iyiler kullanılarak USDA onaylı mutfaklardan insan kalitesinde yiyeceklerle yapılır. Tarife bağlı olarak, ilave enerji ve iyilik için tatlı patates ve yeşil fasulye gibi meyve ve sebzelerin bir karışımını içerirler.

Severiz Bu tariflerin Kanişinizin özel diyet ihtiyaçlarına göre taze pişirildiğini ve ihtiyaç duydukları her şeyi ve daha fazlasını alacaklarından emin olabilirsiniz. İhtiyaçları değişirse, siparişiniz de değişebilir. Farmer's Food, köpeğinizin diyetindeki varsayımları ortadan kaldırır.

Doğal Denge Sınırlı İçerik Büyük Irk

 Doğal Denge L.I.D. Sınırlı İçerik
 • 7 bileşen kullanarak sınırlı içerik formülü.
 • Kuzu sindirimi kolaydır.
 • Kanola yağı derilerini ve tüylerini besler.
 • Sağlıklı kahverengi pirinç enerji ve lif sağlar.
 • Vitamin ve mineral takviyelerini listeler.
 • Ekstra büyük mama parçaları.
Chewy'de görüntüle

Natural Balance, bu formülü sindirim sorunları ile mücadele eden büyük cins köpekler için yaratmıştır. Sindirimi kolay kuzu olan bir protein kullanan sınırlı içerikli bir formüldür. Bu formül, onu daha az karmaşık hale getiren yalnızca yedi bileşen kullanır. Birçok Kaniş, hassas midelerden muzdariptir, bu da bunu harika bir seçim yapar. Bu mama, Kanişinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılayan vitamin ve mineraller açısından zengindir.

Kahverengi pirinç aynı zamanda, bir Kanişin ihtiyaç duyduğu tüm enerjiye sahipken parçalaması kolay olan yumuşak bir tahıldır. Kanola yağı, aktif Poodle'larınızın cildi, tüyleri ve eklemleri için mükemmel bir yağ asidi kaynağıdır. Kuru mama parçaları ekstra büyüktür, bu da ekstra çıtır yemekleri seven iri köpekler için harikadır.

Severiz Bu sınırlı içerikli tarifin, pek çok diyeti sindirmekte zorlanan Kanişler için en iyi seçenek olduğunu.

Merrick Dondurularak Kurutulmuş Ham

 Merrick Backcountry Raw Infused Tahılsız Kuru Köpek Maması Büyük Irk
 • Çok çeşitli tatlar ve etler.
 • Birinci sınıf kuru mama ve çiğ topper karışımı.
 • Yüksek kaliteli ve besleyici protein ile patlama.
 • Deri ve tüy sağlığı için yüksek omega yağ asitleri içerir.
 • Eklemler için glukozamin açısından zengindir.
 • Vitamin ve mineralleri listeler.
Chewy'de Görüntüle

Sığır eti, geyik eti, yaban domuzu, ördek, hindi, tavşan, somon ve alabalık karışımı dahil olmak üzere seçilebilecek sekiz formül vardır. Protein içeriği, seçtiğiniz tarife bağlı olarak %32 ila %35 arasında değişir ve bu da onu yüksek proteinli bir seçenek haline getirir. Her formül, Kanişinizin aktif kaslarının gelişmek için ihtiyaç duydukları tüm enerjiyi ve bakım gücünü almasını sağlayan uzun ve çeşitli bir protein listesi içerir.

Her bir parça dondurularak kurutulur ve ham kaplara ek olarak işlenmemiş kaplanır, bu da onu dayanılmaz ve lezzetli kılar. Aktif yetişkinler için ideal olan omega yağ asitleri ve glukozamin bakımından yüksektir. Kanişiniz büyük tatları seviyorsa, bu harika bir seçenek olabilir. Bu seri, sağlıklı tahıl seçeneklerinin yanı sıra tahıl ve glütensiz seçenekleri de içerir.

Severiz yetişkin tarifinin dondurularak kurutulmuş çiğ toppers ile aşılanmış olması, kuru mamanın rahatlığı ile çiğ diyetlerin besinsel faydalarını birleştiriyor.

Mavi Buffalo Can Koruma Yetişkin

 Blue Buffalo Life Protection Büyük Irk Yetişkin
 • Büyük ırklar için yüksek kaliteli mama tanesi.
 • Tavuk bir numaralı malzemedir.
 • Antioksidan açısından zengin kuru mama parçaları içerir.
 • Eklemler ve hareketlilik için glukozamin eklendi.
 • Bütçe dostu.
Chewy'de görüntüle

Blue Buffalo, bütçenizi zorlamadan en kaliteli ürünleri sunar. Bu mama tanesi, çoğu köpeğe uygun olan Life Protection serisinin bir parçasıdır ve ihtiyaç duyduklarını sağlarken çok zengin ve sindirilmesi zor değildir. Kemiksiz tavuk ve tavuk unu ilk iki bileşendir, bu nedenle yavrunuz %22 protein içeriğine sahip olacaktır.

Yaban mersini, kızılcık ve kurutulmuş yosun son derece besleyicidir ve Kanişinizin bağışıklık sisteminin formda kalmasını sağlar. Yedi süper yiyecek de LifeSource Bits'te bulunur ve daha fazla ilgi için ekstra doku sağlar. Sağlıklı kepekli tahıllar, Kanişinize bol miktarda enerji verir ve daha uzun süre tok hissetmesini sağlar. Bu seçenek, sonsuza kadar aç köpekler için mükemmel olan yüksek lifli bir seçimdir.

Severiz Bu bütçe dostu seçeneğin, aktif büyük köpek ırklarının ihtiyaç duyduğu her şeyi ve ayrıca antioksidan açısından zengin içerikler içeren ekstra parçaları içerdiğini.

Kıdemli Kanişler İçin En İyi Köpek Maması

Spot & Tango

 Spot ve Tango Köpek Maması Taze Kuzu
 • Taze abonelik hizmeti.
 • İstediğiniz zaman değiştirmek veya güncellemek kolaydır.
 • 'Mama tanesi olmayan' kuru mama, yaşlı köpekler için idealdir.
 • İnsan sınıfı malzemelerle yapılmış lezzetli ve besleyici.
 • Basit tarifler sadece 12 malzeme kullanır.
 • Çeşitli tarifler, köpeğinizin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir.
Spot & Tango'da görüntüle

Spot & Tango, aboneliğe dayalı başka bir yeni hizmettir, ancak iki aralığı vardır. Birincisi, yüksek proteinli taze bir ürün serisi, diğeri ise 'kurutulmayan' kuru mama aralığıdır. Bu, taze yiyecekleri sindiremeyecek kadar zengin bulan yaşlı köpekler için mükemmel bir seçenektir. 'Kuru mama içermeyen' seri, düşük sıcaklıkta yavaş pişirilir ve ardından kurutularak taze kuru mama elde edilir. Bu mama üç ila dört hafta içinde kullanılmalıdır, ancak kuru mamanın besleyici tazeliğini ve rahatlığını birleştirir.

Bu marka her zaman insan kalitesinde malzemeler kullanır ve ambalajları da çevre dostudur. Elma, kızılcık, yaban mersini, tatlı patates, havuç ve ıspanak gibi GDO'suz ve antioksidan açısından zengin içerikleri listelerler. Spot & Tango sorunsuzdur ve istenildiği zaman değiştirilebilir.

Severiz Bu aboneliğe dayalı taze yiyecek servisinin, yaşlı Kanişinizin boyutlarına, aktivite seviyelerine ve sağlıklarına bağlı olarak ihtiyaçlarını karşıladığını. Böylece yavrunuz için en uygun olanı bulabilirsiniz.

Blue Buffalo Life Protection Kıdemli

 Blue Buffalo Can Koruma Kıdemlisi
 • Büyük ırklar için tasarlanmış kıdemli tarif.
 • Antioksidan açısından zengin LifeSource Bitleri içerir.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Sağlıklı kahverengi pirinç ve yumuşak yulaf ezmesi enerji sağlar.
 • Eklem desteği için glukozamin eklendi.
Chewy'de görüntüle

Bu, yetişkinler bölümünden seçilen Blue Buffalo'nun üst düzey versiyonudur. Bu nedenle, yavru köpeğiniz bu tarifle büyürse, bu daha az zengin, sindirimi kolay versiyonu sevmelidir. Aynı zamanda, son yıllarında eskisinden daha fazla ihtiyaç duyulan yedi süper gıda ile yapılan, antioksidan açısından zengin LifeSource Bitleri içerir. Yaşlı köpekler düşünülerek oluşturulan bu tarif, daha az aktif köpekler için daha az kalori içerir.

Daha önce olduğu gibi, ilk içerik bol miktarda tat ve protein sağlayan tavuktur. Aşağıdaki bileşenler, yaşlıların mideleri için daha yumuşak olan sağlıklı kahverengi pirinç ve yulaf ezmesini içerir. Blue Buffalo eklem desteği için glukozamin de eklemiştir. Kuruyan ciltlerini çok zenginleştirmeden yumuşak ve esnek tutmak için yeterli omega yağ asitleri sağlar.

Severiz Bu tarifin yetişkin tavsiyemizden devam etmesi. Kanişiniz bu yüksek kaliteli ancak bütçeye uygun seçimi beğendiyse, bu bariz seçimdir.

shiba corgi karışımı

İçgüdü Ham Kıdemli

 Instinct Raw Boost Kibble
 • Ham toppers ile protein açısından zengin kuru mama.
 • Ham maddeler optimum beslenme için dondurularak kurutulur.
 • Aç kanişler için et açısından zengin, süper lezzetli bir tarif.
 • Tahılsız seçenek.
 • Köpeklerin ince ve zayıf kalmasına yardımcı olan L-karnitin listelenmiştir.
Chewy'de görüntüle

Kaniş için önceki önerilerde yer alan başka bir ürün. Yaşlı Kanişiniz hala büyük bir etli tat istiyorsa, bu harika bir seçenektir. Kanişinizin kasları ve genel sağlığı yüksek protein içeriği ile korunduğundan, tavuk bu tarifte yoğun bir şekilde yer alır ve ilk bileşendir. Yumurtalar, beyin fonksiyonlarının ileri yaşlara kadar devam etmesi için DHA sağlar.

Instinct Raw, kuru mamaların rahatlığını köpeklerin altın yıllarında sevdikleri çiğ iyilikle birleştirir. Bu, tahılları sindirmek için mücadele eden bazı köpekler için gerekli olan tahılsız bir tariftir. L-karnitin, eski Kanişinizin ince ve zayıf kalmasına yardımcı olan metabolizmayı uyarır. Ayrıca glukozamin, köpeğinizin ağrıyan eklemleri için bir bonustur.

Severiz çiğ kaban parçaları içeren bu kuru mamanın, her zaman dondurularak kurutulmuş mama infüzyonu ile büyümüş olan Kanişler için mükemmel bir seçim olduğunu.

Hill's Science Diet Kıdemli Canlılık

 Bilim Diyet Kıdemli Canlılık
 • Hassas mideler için sınırlı içerikli diyet.
 • Tahıl içeren tarif.
 • Köpeklerin kendilerini genç ve sağlıklı hissetmelerini sağlamak için L-karnitin listeler.
 • Yumurta, keten tohumu ve balık yağı, köpeğinizin beyin fonksiyonunu destekler.
 • Tavuk, onu süper lezzetli yapan ilk malzemedir.
Chewy'de görüntüle

Hill's Science Diet, bir başka güvenilir ve ünlü köpek maması markasıdır. Bu tarif, yedi yaş ve üzerindeki köpekler içindir ve ileriki yıllarda canlılıklarını korumaya odaklanır. Tavuk ilk malzemedir, ancak bazı yaşlı Kanişlerin ihtiyaç duyduğu diğer bazı tariflerle karşılaştırıldığında çok zengin değildir. Formülde bulunan L-karnitin, yaşlı köpeklerin kendilerini genç hissetmelerine yardımcı olur ve metabolizmalarını uyarır.

Havuç ve ıspanak, köpeğinizin bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan, besin açısından zengin bazı bileşenlerdir. Eklenen vitamin ve minerallerle, vücutlarının ihtiyaç duyduğu her şeyi aldığından emin olabilirsiniz. Bu tahıl içeren tarif, gün boyunca yavaş salınımlı enerji sağlayan pirinç ve arpayı listeler. Ayrıca tüylerinin sağlıklı görünmesini ve sağlıklı hissetmesini sağlamak için sağlıklı yağ asitleriyle doludur.

Severiz Bu basit, sınırlı içerikli formülün, kanişinize son yıllarda ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlarken, sindirimi süper basit.

Kilolu Kanişler İçin Yiyecek

Kanişlerin fazla kilolu olması nadirdir. Ama hayattaki çoğu şey gibi, asla asla diyemezsin. Kanişiniz ihtiyaç duymadıkları fazla kiloları biriktirmeye başlarsa, diyetlerini ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına daha uygun bir şekilde değiştirmeniz gerekir. Aşağıdaki önerilerin genellikle daha aktif bir yaşam tarzıyla daha iyi sonuç verdiğini unutmayın.

Ollie

 Ollie Köpek Maması Sığır Eti Tarifi
 • Yüksek puan alan taze yiyecek abonelik hizmeti.
 • Kanişinizin yaşını, kilosunu ve aktivite seviyelerini profiller.
 • Kanişinizin kilo vermesine yardımcı olacak özel hizmet.
 • Yüksek kaliteli protein içerir.
 • Bağışıklık ve sindirim desteği için birçok antioksidanı listeler.
 • Zahmetsizdir ve Kanişinizin ihtiyaçları doğrultusunda değiştirilebilir.
My Ollie'de görüntüle

Ollie, tariflerini köpeklerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza izin veren abonelik tabanlı bir hizmettir. Köpeğinizin yaşını, kilosunu ve aktivite seviyesini dikkate alırlar. Böylece, eskisinden daha az kaloriye ancak tüm besin maddelerine ihtiyaçları varsa, köpeğinizin neye ihtiyacı olduğunu tam olarak hesaplayabilirler. Ollie yalnızca suni koruyucular ve dolgu maddeleri içermeyen insan sınıfı malzemeler kullanır.

Ayrıca tahıl içermeyen ve tahıl içeren seçenekler de sunarlar. Bir dizi tarifleri var ve serbest gezinen sığır eti, hindi, tavuk ve kuzu kullanıyorlar. Böylece, Kanişinizin ihtiyacı ve hoşuna giden ne varsa, kilo verirken ona sahip olabilirler. Her tarifte yalnızca bir et proteini kullanılır, bu da tariflerin parçalanmasını daha kolay hale getirir. Havuç, hindistancevizi, kabak, yaban mersini, lahana, brokoli ve mercimek gibi besin açısından zengin içerikleri listelerler.

Severiz Bu mama, köpeğinizin yaşam tarzına göre uyarlanabilir ve sadece olması gerekeni yemesini sağlar. Kaniş ebeveyninden varsayımları ve stresi uzaklaştırmak.

Bütünsel Seçim Kilo Yönetimi

 Bütünsel Seçim Kilo Yönetimi
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Köpeğinizin daha dolgun hissetmesine yardımcı olmak için yüksek lif içeriği.
 • Sağlıklı bir kalp için glukozamin ve taurin listelenmiştir.
 • Yapay koruyucu içermeyen tahılsız tarif.
 • Etkili sindirime yardımcı olmak için probiyotikler dahildir.
Chewy'de görüntüle

Bütünsel Seçim, bu tarifi domuz yavrularını göz önünde bulundurarak tasarladı ve ihtiyaç duydukları her şeyi almaya devam ederken kilo vermeyi sağlamak için birlikte çalışan malzemeleri listeledi. İlk malzemeler, besleyici ve iyilik dolu olan tavuk unu ve bezelyedir. Tavuk yemeği, Kanişinizin ağır yüklü eklemlerini destekleyen glukozamin açısından zengindir.

Probiyotikler ve canlı yoğurt kültürleri, köpeğinize sindirim desteği sağlar. Elma, kızılcık, kabak, papaya ve yaban mersini gibi antioksidanlar, köpeğinizin vücudunun olması gerektiği gibi çalışması için ihtiyaç duyduğu tüm faydaları sağlar. Bu yüksek lifli diyet, köpeğinizin daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olur ve yucca schidigera özü dışkı sağlığını destekler.

Severiz Bu yüksek kaliteli kilo yönetimi tarifi, etkili kilo vermenize yardımcı olmak için uygundur.

Son düşünceler

Standart boyutlu Kaniş, yaptığı şeyi yapmak için bol miktarda enerjiye ihtiyaç duyan büyük bir köpek ırkıdır. Büyük ve aktif kasları, yüksek kaliteli proteine ​​​​ihtiyaç duyar ve derileri ve tüyleri, beslenmek için omega yağ asitlerine ihtiyaç duyar. Kanişiniz büyüdükçe beslenme ihtiyaçları da artar ve bunları yavaşça değiştirmeniz gerekir. Tüm önerilerimiz son derece besleyicidir ve geniş bir seçimle burada her Kaniş için bir şeyler vardır.

Yorumlar