Sibirya Kurtları İçin En İyi Köpek Fırçaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Sibirya Kurtları İçin En İyi Köpek Fırçaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Husky'nizin kalın ve tüylü ceketini yönetmek için En İyi Köpek Fırçasını mı arıyorsunuz? Huskilerin tımar edilmesi zor olabilir ve kürkleri her yere ulaşabilir. Doğru fırçaya sahip olmak, bakım sürecini çok daha kolay hale getirebilir.

Husky'nizi fırçalamak söz konusu olduğunda seçebileceğiniz birçok seçenek vardır. Gibi popüler araçlar daha ince fırçalar asırlardır etrafta. Ancak iş için genellikle ihtiyaç duyacağınız tek bir araç yoktur. Huskies çok tüy döktü , bu nedenle kullanabileceğiniz fırça türü yılın farklı zamanlarında farklılık gösterecektir.Bir fırça arıyorsanız ölü tüyleri hızla giderir Husky’nizin kalın ceketinden, önerdiğimiz araçları ve köpek arkadaşınızın benzersiz kürkü hakkında diğer yararlı bilgileri öğrenmek için okumaya devam edin.

Bir Bakışta: Sibirya Kurtları için En İyi Fırçalar

Furminator Deshedding Fırçası
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Furminator Deshedding FırçasıChewy.com'da görüntüle
Hertzko Deshedding Fırçası
Bizim Puanımız

Bütçe SeçimiHertzko Deshedding Aracı

Chewy.com'da görüntüle
Bakım Eldivenleri
Bizim Puanımız

Bakım EldivenleriBakımda Eller

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi Amazon.com veya Chewy.com'a götürür, burada ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Fırça Çeşitleri

Husky Slicker Tool ile Fırçalıyor

Husky'nizi etkili bir şekilde tımar etmek istiyorsanız, Husky paltolar için en iyi fırçayı bulmak çok önemlidir. Tüm fırçalar bu kadar kalın bir iş değildir. çift ​​katmanlı ceket. Bununla birlikte, bunların çoğu, tımarlamadaki belirli işlevler için yararlı araçlardır.

destekleyici yetiştiriciler

Pin-stili Fırçalar

Pim stili fırçalar, daha ince fırçalara benzer. Tek fark, kılların yuvarlak bir kafa Siz fırçalarken Husky'nizin cildine masaj yapar. Bu kıllar yine de paspaslar ve düğümleri kolaylıkla ayırır, ancak diğer fırça türleri kadar kıl çekmezler. Ayrıca daha esnektirler, böylece ulaşılması zor veya hassas alanlara daha kolay girebilirsiniz.

Bu tür bir fırça her tür Husky kürkü için ideal değildir. Bununla birlikte, aşağıdakiler için değerli bir araç olabilir: tımar sürecinin belirli kısımları. Daha az tüy dökmenin olduğu bakım bakımı için idealdirler. Muhtemelen bu tarz fırçalardan saçı makul sıklıkta çıkarmanız gerekecektir. Bu, bakım süresini uzatabilir ve bileğin gereksiz yere zorlanmasına neden olabilir.

Lastik Fırçalar

Kauçuk fırçalar, yoğun Husky kaplamalarıyla çalışmakla ünlüdür. Sana izin veriyorlar fırçalamaya devam et fırçayı temizlemek için durmak zorunda kalmadan. Bu tür bir fırçayı kullandığınızda, ölü tüylerin uçlarını kavrar ve süpürme hareketiyle nazikçe giderir. Bu şekilde, alete hiçbir şey yapışmaz ve siz çalışırken saçlar toplar halinde toplanır.Bu kauçuk fırçalar, aynı zamanda Huskies için mükemmel bir seçenektir. fırçalamayı sevmiyorum veya tımar. Bu tarz fırça, en hassas ciltler için bile yeterince hassastır. Diğer tüy alma aletleri veya bazı tımar aletlerinin keskinliği konusunda titizseniz, bu mükemmel bir seçenektir çünkü her büyüklükteki köpeklerde kullanımı oldukça sezgiseldir.

Birçok kauçuk fırça, bunları kendi başınıza kullanabileceğiniz kadar tüy alır. Ayrıca kullanıldıklarında gerçekten iyi çalışıyorlar diğer Aletler Damatınız Husky'niz gibi. Bu şekilde, paspasları veya karışıklıkları gideren farklı aletler kullanabilirsiniz, ancak büyük ölçüde dökülme için lastik bir fırçayla çalışabilirsiniz. Sadece etkili olmakla kalmazlar, aynı zamanda siz çalışırken yavrularınıza masaj da verebilirler.

Bakım Eldivenleri

Husky

Bakım eldivenleri son zamanlarda daha popüler hale geldi. Harika bir yoldur gevşek saçları süpürmek Köpeğinizi tımar ederken. Eldivenler, bir fırçanın ulaşamayacağı kadar garip noktalara ulaşmanızı sağlar. Bu eldivenler, Husky'nizin bakımını yaparken herhangi bir fırça stiliyle kullanıldığında iyi çalışır. Ayrıca tutmaları daha kolaydır ve giymeleri rahattır.

Husky'nizin özellikle uzun kürkü varsa, bu eldivenler hızlandırmak Tımar sürecini tamamlayın ve köpeğinizi fırça çizgileri içermeyen yumuşak bir tüyle bırakın. Bu eldivenlerin temizlenmesi de kolaydır ve gerektiğinde kürkü hızla soyabilirsiniz. Tıknaz kauçuk kıllar, geleneksel bir fırça tarafından yakalanmayan gevşek tüyleri de çıkarmaya çalışır. Bakım fırçalarını banyo sırasında kullanmadığınızdan emin olmak için kullanmak harika olabilir. kokmuş bir köpek yavrusu var .İnce Fırçalar

Daha ince fırçalar, Altın standardı köpekleri tımar etmek için. Bu basit fırçaların hassas tellerden yapılmış kılları vardır. Kılların uzunluğu bir markadan diğerine değişebilir. Bazıları kasıtlı olarak daha uzun kesilir, bu da bir Husky'nin ceketine kısa tüylü köpekler için tasarlananlardan çok daha uygundur.

Daha ince fırçalar, kıllı fırçalardan farklıdır, çünkü bunlar tüm saç uzunlukları. Paspasları gerektiği gibi açıp çıkarabilirler, bu da çok faydalıdır. kalın Husky kürk yılın herhangi bir zamanında. Dökülme mevsimi boyunca bu fırçalar, Husky’nizin ceketinde paslanmayı önlemek için yeterli tüylerin alınmasına yardımcı olabilir. Ayrıca kan dolaşımını artırmaya yardımcı olurlar.

Daha ince bir fırça arayın. kolay bırakma düğmesi Tımar ederken toplanan kürkler için sınırlamak. Bu şekilde, yaşadığınız aksaklıkların ve bilek yorgunluğunun sayısını sınırlayacaktır. Ayrıca, temizlemesi kolay ve ıslak koşullarda kullanıma uygun, daha ince bir fırça da isteyeceksiniz. Husky'nizi banyo sırasında fırçalamak, ek tüylerin alınmasına yardımcı olabilir.Dökülme Araçları

Soyma Aracı

Dökülme araçları, daha uzun saçlar pardesüde bulundu. Ayrıca, Husky'nizin kürkündeki paspasları ve dolaşmaları teşvik edebilecek gevşek saçları, tüyleri, kiri ve diğer kalıntıları gidermek için astara da erişirler. Bu gevşek tüy alma, tüylerin sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar ve cildin yüzeyini temizler. Bu şekilde temizdir ve doğal cilt yağları yayılabilir.

Birçok köpek, tüy dökücü aletlerini sundukları için oldukça hoş bulmaktadır. masaj benzeri his tımar sırasında. Keskin köşeler veya diğer kenarlar içermeyen bir dökülme aracı edinmeniz çok önemlidir. Husky'nizin hassas cildine zarar vermek istemezsiniz. Çoğu alet, gerektiğinde yıkanması kolay kapaklı kenarlara ve plastik muhafazaya sahiptir.

pomeranian mama tavsiye

İdeal olarak, dökülme araçlarının aynı zamanda hızla toplanan saçları serbest bırakmanın bir yolu olacaktır. Genel fikir şudur: saçı fırçala , böylece çoğu araçta takılıp kalmaz. Husky’nizin tüylerinin üzerinden nazik ve tutarlı geçişlerle, siz fırçalamaya devam ederken kıllar gevşemeli ve kendi kendine toplanmalıdır.

Bu dökülme araçlarının çoğu kuru kürk üzerinde en iyi sonucu verir. Öneriler, Husky'nizi her seansta 10-20 dakika boyunca haftada 1-2 kez temizlemenizi önerir. Bu araçlar ayrıca cildi canlandırır ve Husky'nizin cildinde ve kürkünde doğal yağ üretimini teşvik eder.Kıl stili Fırçalar

Kıl fırçalar, tüylerini almak için evcil hayvanlarının kalın tüylerinin derinliklerine inmek isteyen Husky sahipleri için en iyi fırça olmayabilir. Ancak bu araçlar, bakım sürecinde değerlidir ve enkazı etkili bir şekilde kaldırmak . Ayrıca köpeğinizin tüylerini diğer fırçalara göre daha parlak ve pürüzsüz bırakır. Kıl fırçalar, Husky'nizin bakımının son adımlarında kullanışlıdır.

Bu fırçalar aynı zamanda Husky'nizin sahip olduğu yağların cildine ve kürküne yayılmasına yardımcı olurken, bu sırada ölü tüyleri ve kepekleri nazikçe giderir. Bu tür bir fırçayı, Husky'nizin tüm bakım işlemi için kullanamazsınız. Ancak bu fırça stilinin kullanım alanları ulaşılması zor alanlar . Kıl fırçalar da cilt üzerinde naziktir ve birçok Husky masaj hissi veren bu fırçaların tadını çıkarır.

Kıl fırçalar, siz fırçalarken Husky'nizden toplanan tüyleri serbest bırakmaz. Saçı fırçadan elle çıkarmak için nispeten sık durmanız gerekecektir. Bazı kıl fırçalarda iki taraf , ihtiyacınız olan alet sayısını azaltır ve kıllarda bambu, naylon veya yaban domuzu gibi dayanıklı malzemeler bulunur.

Sibirya Kurtları için En İyi Fırçalar

Husky Kadın Tarafından Fırçalıyor

Huskies kalın kürklü olabilir ve çift ​​kat Tüm gevşek saçları ve döküntüleri aldığınızdan emin olmak için uygun aletlere dikkat etmeniz gerekir. İşte Sibirya Kurtları için tımar etmeyi daha kolay ve daha hızlı hale getirebilecek en iyi fırçalar listemiz.


Hertzko Slicker Fırça

Hertzko Deshedding Fırçası
 • Tımar ederken saçları çıkarmak kolaydır.
 • Minimum ağrı ile paspasları kolayca çıkarır.
 • Kan dolaşımının artmasını teşvik eder.
 • Basit yapı ve metal kıllar.
 • Karışık Husky kürkünü çıkarmak için harika.
 • Düzenli bakım ve fırçalama için mükemmeldir.
 • Rahat kaymaz tutuş.
Chewy.com'da görüntüle

Hertzko Kendi Kendini Temizleyen ince fırçanın özellikleri plastik tasarım metal kıllar ve üstte tek bir düğme ile. Bu tasarım dayanıklıdır ve kullanımı kolaydır, ancak aynı zamanda köpeğinizin tüylerinden paspasları ve gevşek tüyleri çıkarmak için de çok kullanışlıdır.

Bu fırçadaki rahat kavrama kolu, Husky gibi kalın kaplamalı köpeklerde tipik olan daha uzun bakım seansları için kullanım kolaylığı sağlar. Bu fırçadaki kıllar, farklı fırça türleriyle daha kalın kürkten çıkarılması zor olan kir, tüy ve diğer kalıntıları da temizleyebilir.


Pet Temiz Bakım Fırçası

Pet Temiz Bakım Fırçası
 • Bütçe dostu bakım seçeneği.
 • Ölü tüyleri% 95'e kadar temizler.
 • Kolay tutulan sap, tımar işlemine yardımcı olur.
 • 100 mm paslanmaz çelik bıçak.
 • Daha uzun seanslar için ergonomik sap.
 • Ölü tüyleri giderir ve kürkü çözer.
 • Ölü tüyleri kolayca alır.
Amazon.com'da görüntüleyin

Pet Neat bakım fırçası, birçok küçük dişe sahip benzersiz bir paslanmaz çelik bıçağa sahiptir. Bu küçük dişler gevşek saça tutun tam ve verimli bir bakım sağlamak için köpeğinizin üst ve alt kürkünü kullanın. Diğer fırçaların aksine, bu araç saçları ve döküntüleri çok hızlı bir şekilde çözer ve giderir, böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bu aletin ergonomik bir sapı da vardır, bu da Husky'nizle kalın kürklerinde ilerlerken daha uzun seanslar için kullanımınızı kolaylaştırır. Bu dayanıklı alet, keskin kalan sağlam bir bıçak ve yavrularınızın vücudu üzerinde temizlenmesi ve manevra yapması kolay kalın plastik bir muhafaza ile dayanıklı olacak şekilde yapılmış bir tasarıma sahiptir.

Bu fırçayı kullandığınızda çıkan saçlar, herhangi bir zorluk yaşamadan verimli bir şekilde düşer veya dişleri temiz bir şekilde çeker, böylece kesintisiz olarak tımar etmeye devam edebilirsiniz.


FURminator Deshedding Aracı

Furminator Bakım Deshedder
 • Tüm kat uzunlukları için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Optimum bakım için patentli teknoloji.
 • Bir düğmeye basarak saçları serbest bırakın.
 • Grippy ergonomik sap.
 • Üst kattan geçer.
 • Kalın Husky katları için mükemmeldir.
 • Ölü tüyleri% 90'a varan oranda azaltır.
Chewy.com'da görüntüle

Furminator dökülme aleti, özel olarak tasarlanmış paslanmaz çelik kafa sayesinde Husky’nin alt kaplamasının gevşek kısımlarının çıkarılmasına yardımcı olabilecek başka bir araçtır. Başın bir eğrisi vardır, bu nedenle fırçalarken Husky'niz için daha yumuşaktır ve altındaki gevşek saça, kuru cilde ve diğer birikintilere erişmek için dişler son kat boyunca etkili bir şekilde hareket eder.

Bu araç aynı zamanda çok kavrayışlı ergonomik tutamak Her iki elde tutması rahattır ve sizin ve evcil hayvanınızın bakım seanslarını kolaylaştırır. Bu alet ayrıca, fırçalarken keskin alanların köpeğinizin cildiyle temas etmesini önlemek için korumalı kenarlara ve kıl birikmesi nedeniyle fırçalama sırasında kesintileri sınırlandırmak için bir kürk serbest bırakma düğmesine sahiptir.


SleekEZ Deshedding Aracı

SleekEZ Köpekler İçin Fırça
 • Gevşek tüyleri, kiri ve tüyleri nazikçe temizler.
 • Husky'nizin saçına zarar vermez veya saçını kesmez.
 • Saçları mobilya ve giysilerden alır.
 • Kolay tutulan tasarım kaymayı önler.
 • ABD'de üretilmiştir ve GMP Sertifikalı.
 • Acı verici çekişme veya rahatsızlık yok.
 • 30 günlük para iade garantisi, sorunsuz.
Chewy.com'da görüntüle

SleekEZ dökülme aleti, dalga şeklindeki bıçak sayesinde Husky'niz için herhangi bir çekilme veya rahatsızlığı önleyen benzersiz bir tasarıma sahiptir. Paslanmaz çelik bıçak, tüyleri ucun yakınından kavradığından, Husky’nizin alt kürkündeki tüyleri aşırı basınç veya çekiştirme olmadan etkili bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Bu araç aynı zamanda benzersiz bir oval şekilli sap , onu diğer tasarımlardan çarpıcı şekilde farklı kılıyor. Bu oval şekil elde daha ergonomiktir ve mümkün olan en iyi tutuşu teşvik ederken, aynı zamanda aletin çalışması için en iyi konumda tutulmasını da kolaylaştırır. Bu alet aynı zamanda minderlere veya düğümlere takılmaz, bu nedenle her türden köpek için mükemmeldir.


Pet Temiz Bakım Aracı

Pet Bakım Fırçası Pet Neat
 • Bütçe dostu bakım seçeneği.
 • Husky'nizin cildine karşı nazik.
 • İki taraflı kafa, karışıklıkları kolayca idare eder.
 • Ayrıca Husky'nizin tüylerinin incelmesini de önler.
 • Yuvarlak dişler çizikleri önler.
 • Takılmaları önlemek için paspasları, düğümleri ve düğümleri keser.
 • Ergonomik TPR kaymaz sap.
Amazon.com'da görüntüleyin

Pet Neat 2 taraflı evcil hayvan bakım aracı, Husky'nizin tüylerinden kurtulmak ve bu süreçte bulduğunuz paspasları ve karışıklıkları kesmek için mükemmeldir. Çoğu Husky'nin kürklerinde yalnızca birkaç paspas veya düğüm olacaktır, ancak bu dökülme aletinin üzerindeki dişler yüksek verimli ölü tüyleri ve döküntüleri gidermede ve yuvarlatılmış kenarlar cilt için güvenlidir.

Bu dökülme aletinde ayrıca, aletin hangi tarafını kullanıyor olursanız olun rahat olan kavrayıcı bir TPR tutacağı vardır. Bu fırça aynı zamanda tüy dökülmesini% 95 oranında azalttığını iddia ediyor ki bu Husky sahipleri ve bu kalın tüylü cins için harika bir haber. Bu aracın bir tarafı listemizdeki diğer dökülme araçlarına benzer, ancak daha büyük dişler benzersizdir ve fırçalarken köpeğinize nazikçe masaj yapın.


FURminator Slicker Fırça

Furminator Slicker Fırça
 • Husky'nizin orta uzunlukta ceketi için idealdir.
 • Cilt üzerindeki baskıyı azaltmak için tasarlanmıştır.
 • Ergonomik tutamaklı iki taraflı tasarım.
 • Küçük ve büyük boyda gelir.
 • Anti-mikrobiyal tasarım bakterileri önler.
 • Husky'nizde düzenli olarak kullanılabilir.
 • İki tür tımar kılı içerir.
Chewy.com'da görüntüle

Furminator ince fırça çift ​​taraflı böylece saçı bırakmadan önce daha uzun süre fırçalayabilirsiniz ve basit tasarımı, kalın Husky kürkündeki gevşek tüyleri mükemmel bir şekilde giderir. Bu basit fırça, yüzeydeki paspasları kaldırır ve aynı zamanda düzleştirirken kaplamayı çözer.

Husky'niz, bu fırçanın tüylerini ne kadar az çektiğini sevecek ve kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutacağı takdir edeceksiniz. Herhangi bir pozisyon ya da damat gibi açı. Bu aletin esnek başlığı, fırçalarken köpeğinizin cildindeki baskıyı azaltır, bu da hoş bir masaj sağlar ve evcil hayvanınızın tüm bölümlerindeki tüyleri almak için ideal bir açıyı teşvik eder.


HandsOn Pet Bakım Eldivenleri

Handson Bakım Eldivenleri
 • Esnek, nefes alabilen malzemeler.
 • Fazla kılları açar ve giderir.
 • Tüm köpekler için uygun tımar nodülleri.
 • Husky'niz için masaj gibi geliyor.
 • Hafif ve dayanıklı
 • Kalın tüylü Huskies ile iyi çalışır.
 • Ulaşılması zor noktalar ve banyo için idealdir.
Chewy.com'da görüntüle

HandsOn Pet Grooming eldivenleri geleneksel bir fırçadan çok farklıdır. Birçok evcil hayvan sahibi onları sev günlük kürk temizleme için. Bu eldivenlerin parmaklarında ve avuç içlerinde gevşek saçları temizleyen ve kavrayan lastik nodüller bulunur. kir çıkarmak Husky'nizin kürküne yapışabilir.

Bu eldivenleri kullanmak, bakımını yaparken Husky'nizle bağ kurmak için yararlı olabilir. Saçları hızlı bir şekilde serbest bırakırken pürüzsüz bir tüy bırakırlar. Ayrıca Huskies üzerinde ulaşılması zor noktalar vardır ve bu eldivenler, daha kapsamlı bir bakım için bu alanlara ulaşmayı çok kolaylaştırır.

Bu eldivenleri tek başınıza veya başka bir tımar aletiyle birlikte kullanarak Husky'nizden çıkardığınız gevşek saç miktarını en üst düzeye çıkarın. doğal cilt yağlarını dağıtmak ve artan dolaşım. Bu eldivenleri yeşil, siyah ve mor dahil beş renkten birinde satın alabilirsiniz.


Sibirya Husky Kaban

Huskies, onların verimli dökülme , ancak bazı Huskies'in yünlü bir ceket olarak adlandırılan farklı bir ceket türü vardır. Huskies nispeten temiz köpekler olmasına rağmen, bu tür kürkün kuruması daha uzun sürer ve tımar sırasında özel dikkat gerektirir. Kaplamanın derinliklerine inmek ve ölü kılları, tüyleri, döküntüleri ve saklanabilecek kiri çıkarmak için genellikle özel fırçalar gerekir.

Husky ceketinin düzenli olarak tımar edilmesi gerekir. temiz kal. Ceketleri onları her ikisinde de korur daha soğuk hava ve onlar güneşteyken. Üst katları ayrıca sıcakken serin kalmalarına yardımcı olur. Bu işlem sırasında cilde zarar vermeden matlaştırma ve dolaşıklıkların giderilmesi için nazik bir fırça gereklidir.

Husky'nizi tımar ederken, paspasların veya düğümlerin oluşma olasılığının en yüksek olduğu alanlara dikkat etmek isteyeceksiniz. Bu alanlar kuyruk, boyun ve göğüs bölgesini içerir. Bu alanlara ulaşılması zor olduğundan, köpeğinizin diğer kısımları kadar etkili bir şekilde tüy dökmezler. Bu, kaçınmak için paspas ve karışıklıkları kontrol etmeniz gerektiği anlamına gelir acı verici çekişme senin Husky kürkünün.

Bakım Programı

Her köpek farklıdır, ancak genel olarak, tüy dökmenin arttığı yılın daha sıcak aylarında Husky'nizi haftada bir kez daha tımarla tımar etmeyi bekleyebilirsiniz. Dökülmenin yoğun olduğu mevsimde, köpeğinizin her gün veya gün aşırı fırçalanması gerekebilir. Her seansta evcil hayvanınızı ne kadar süreyle fırçaladığınız değişiklik gösterir, ancak yaklaşık olarak 10 dakika makul bir hedeftir.

Husky'nizi fırçalamak, bağlanmak için mükemmel bir zaman olabilir ve genellikle hem köpek hem de sahibi için zevkli bir iştir. Köpeğinizin tüylerine en uygun fırçayı veya fırçaları bulduğunuzda, her ikiniz için de işe yarayan bir program ve rutin ayarlayabilecek ve tımarla ilgili her türlü stresi ortadan kaldırabileceksiniz. Husky'nizi tıraş etmenizi önermiyoruz bir dizi köpek tımar makası ile çünkü bu, cildinin ihtiyaç duyduğu doğal yağlara zarar verebilir.

Son düşünceler

Husky'nizin bakımını yapmak için doğru fırçayı bulmak, etkili tımarlamanın önemli bir parçasıdır. Husky'nizi keçeleşmiş kürkün rahatsızlığından kurtarmanıza olanak tanır. Birkaç farklı türde bakım aracı mevcut olsa da, birçok Husky sahibi, bir araç kombinasyonu kullanmanın kendileri için en iyi sonucu verdiğini ve genel olarak en iyi sonucu verdiğini görmektedir.

rottweiler pitbull karışımı

Köpeğinizin ne kadar tüy döktüğünü azaltabilmeniz için birkaç farklı fırça astara kadar uzanacaktır. Tüy giderme araçları burada idealdir, ancak daha ince fırçalar ve kauçuk fırçalar da yararlıdır, kullanımı kolaydır ve yaygın olarak bulunur. Husky'nizi haftada bir kez temizlemeyi planlamalısınız ve bu, birçok köpeğin zevk aldığı ödüllendirici bir bağlanma aktivitesi olabilir.

Çift taraflı fırçalar, Husky sahipleri için başka bir mükemmel seçenektir. Bu fırçalar tüyleri verimli bir şekilde alır ve bir aleti iki farklı amaç için kullanmanıza izin verir. Birçok profesyonel ayrıca Husky'nizi her gün tek bir noktada temizlemenizi tavsiye eder, böylece bir hafta boyunca tüm vücutlarını kaplar ve hissettikleri stresi sınırlandırırsınız.

Yorumlar