Alman Çoban Karışımları: 20 Farklı GSD Melezlemesi

Alman Çoban Karışımları: 20 Farklı GSD Melezlemesi

Alman Çoban köpeği, şu anda Amerika'nın en popüler ikinci köpeği olan sıkı bir aile favorisidir. American Kennel Club'a göre . Başlangıçta bir Almanya'da çoban köpeği , ancak kısa sürede dünya çapında polis ve askerlik hizmetlerinde üstün olan mükemmel bir koruma köpeği olduğu anlaşıldı. Cinsin popülaritesi nedeniyle, Alman Çoban karışımı, hem kasıtlı hem de kasıtsız olarak en yaygın karışık cins köpeklerden biridir.

Alman Kurdu kendine güvenen, cesur ve akıllı olarak tanımlanır. Onu bir aile hayvanı olarak tanıyanlar için, onun bir sevgi dolu ve şefkatli cins ailesine tapan. O da bir geniş Köpek Hem evin içinde hem de dışında biraz alana ihtiyacı olan, aynı zamanda tüm bu enerjiyi yakmak için çok fazla egzersize ihtiyacı var.Tasarımcı köpek hareketi birçok farklı safkanla sonuçlandı diğer ırklarla karıştırılmak ve GSD farklı değil. Aşağıda en popüler Alman Çoban karışımlarından 20'sini bulacaksınız, şimdi her birine bir göz atalım!

Alman Çoban Karışımları

İki farklı safkan köpeğin çiftleşmesi olan tasarımcı köpek kavramı bir süredir ortalıkta dolaşıyordu ama son zamanlarda popülaritede artış . Alman Çoban köpeği, etraftaki en popüler safkan köpeklerden biri olduğundan, hakkında yazacak yeterli Alman Çoban karışımının olması sadece bir zaman meselesiydi.Herhangi bir karma yavruda olduğu gibi yapabilirsiniz hangi özellikleri asla garanti edemez o miras alacak, bu yüzden her iki ebeveynini de araştırdığınızdan emin olmanız önemlidir, böylece sonuç ne olursa olsun, tüm potansiyel özelliklerini seveceğinizi bilirsiniz.

20 tanesini görmek için okumaya devam edin. en popüler Alman Çoban karışımları ve şaşırtıcı derecede iyi çalışan en çılgın karışımlardan birkaçı.


Shollie

Alman Çoban Kömür Kömür Ocağı Karışımı

Irklar: Alman Çoban Köpeği ve Border CollieShollie güzel bir yavru Koyu kahverengi tonlarıyla, ancak Border Collie'nin daha uzun ve daha ince saçlarıyla genellikle Alman Çoban'ın renklerini alacak olan. Bu adam nadiren tek bir renk olur , böylece çeşitli renkler bekleyebilirsiniz ve Collie'nin parlak mavi gözlerini miras alabilir. Boyu 15 ila 25 inç arasında ölçecek ve daha sonra hangi ebeveyne aldığına bağlı olarak 40 ila 90 pound arasında bir ağırlıkta olacak.

Shollie, eğitim seansları, çeviklik kursları veya uzun yürüyüşlerle gün boyunca uyarılması gereken süper zeki bir köpektir, bu nedenle gün boyunca hem fiziksel hem de zihinsel uyarımı garanti edebilecek aktif bir aileye yerleştirilmesi gerekir. O da çok akıllı ama güçlü bir sürü lideriyseniz sizden emirleri memnuniyetle alır, ancak sizi alt etmemesine dikkat edin! Collie'lerin ailelerini güttüğü biliniyor, bu nedenle bu özelliği miras alırsa, çocukların veya diğer hayvanların yanında olup olmadığına dikkat edin.


Shepweiler

Shepweiler

Irklar: Alman Kurdu ve RottweilerShepweiler çalışan bir köpektir , koruma ve koruyucu özellikleriyle tanınan, bu yüzden kesinlikle sosyalleştirilmesi ve çok erken yaşlardan itibaren sorumluluğu üstlenecek bir sürü lideri tarafından eğitilmesi gerekiyor. Bu role adım atabileceğinizi düşünüyorsanız, Shepweiler en iyi bekçi köpeklerinden biridir bu listede sizi en üst düzeyde koruma ve sadakatle ödüllendirecek. Ancak, eğer emin değilseniz o zaman sorunlu ve asi olacağından onu hafife almayın. Ancak tüm sadakatiyle birlikte, insan ailesine karşı sevgi ve şefkat dolu olan eşit derecede büyük yüreği gelir.

Her iki ebeveyni gibi korkunç görünüyor ve en az 50 pound ağırlığında ve 135 pound'a çıkacak, bu yüzden onun için çok yeriniz olması gerekiyor. Neredeyse kesinlikle kahverengi ve siyah renkli olacak, ancak her iki ebeveynin de işaretleriyle, biraz farklı görünen bir yavru istiyorsanız bu harika!


Altın Çoban

Altın Çoban Karışımı

Irklar: Alman Çoban ve Golden Retriever

Golden Shepherd karışımı herhangi bir kalbe girmeye çalışacak, bu yüzden ona aşık olmaya hazır olun. Alman Çobanların sadakatiyle Golden Retriever'in nazik davranışlarını miras alma eğilimindedir, bu yüzden Altın Çoban'da şiddetli bir arkadaş bulmayı bekleyin. Onun koruyuculuğu her iki şekilde de düşebilir , ancak genellikle Alman Çobanından biraz daha az korumacıdır, bu da onu arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için kapıda biraz daha ulaşılabilir kılar.Altın Çoban, yüksekliği 21 ila 26 inç arasında değişen büyük bir köpektir ve 50 ila 70 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacaktır. Daha uzun olduğundan daha uzun olacak ve hangi rengi alırsa alsın, muhtemelen altın bir parıltıyla daha açık renkli olacaktır.


Bernese Çoban

Bernese Çoban

Irklar: Alman Çoban Köpeği ve Bernese Dağ Köpeği

GSD Berner karışımı Euro Mountain Sheparnese olarak da bilinen, biraz baş döndürücüdür, bu yüzden yoldan geçenlerden çok fazla ilgi bekleyin. Boyu 23 ila 28 inç arasında olacak ve 75 ila 110 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacak. Bu listedeki en büyük Alman Çoban karışımlarından biridir, bu yüzden onun için gerçekten çok fazla yere ihtiyacınız var. Ayrıca yıl boyunca dökeceği çok saçı olmasını da bekleyebilirsiniz, ancak köpek tüylerinin halısına bakabilirseniz, o zaman en iyi sıcak su şişesini yapar!

O delicesine sadıktır ve muhtemelen sizi asla gözünün önünden ayırmayacaktır, bu yüzden Velcro köpeği olarak bilinir. Ama onunla birlikteyken, seni pek çok ödüllendirecek saçma eğlence Bernese Dağ Köpeği genleri sayesinde, Alman Çoban köpeğinin sınırsız enerjisi ile. Herkesin seveceği fevkalade eğlenceli bir aile üyesi yapıyor.
Sheprador

Sheprador

Irklar: Alman Çoban ve Labrador Retriever

Sheprador özel bir köpektir ailesinin American Kennel Club popülerlik yarışmasında birinci ve ikinci sırada yer aldığını düşünüyor. O öyle enerjik bir yavru Sadece bir saatlik yürüyüşe değil, en az bir saatlik yoğun egzersize ihtiyacı olacak. Ebeveynlerinin çalışma geçmişi göz önüne alındığında, Sheprador'un suya kafayı takması muhtemeldir, bu yüzden onu yerel gölde oyun zamanı için tedavi edin ve sizi sonsuza dek sevecektir.

Sheprador, 90 pound ağırlığında olacak ve 26 inç'e kadar ölçecek. O, kaslı bir yapıya sahip kalın ve sağlam bir köpektir, muhtemelen saçının altında fark edemezsiniz! Her iki ebeveyni de orta ila ağır tüy dökücülerdir, bu nedenle onun aynı olmasını bekleyebilirsiniz, bu nedenle köpek alerjisi olan ailelere uygun değildir. Rengi, Labrador ebeveyninin rengine bağlı olacaktır, ancak siyah, kahverengi ve altın tonları olması muhtemeldir.
Gerber Şepski

Gerber Shepskky

Irklar: Alman Kurdu ve Sibirya Kurdu

Gerberian Shepsky bir başka çarpıcı köpek özellikle de Husky'nin parlak mavi gözlerini ve Alman Çoban Köpeğinin koyu rengini miras alırsa. Vahşi ve kurt gibi görünümü seviyorsanız, ancak evcil bir köpeğin istikrarlı kişiliğine sahipseniz, o zaman bu adam tam size göre. O sahip büyük kulaklar ve kabarık bir ceket her gün fırçalamanız gerekecek. 22 ila 26 inç yüksekliğe ulaşacak ve 45 ila 80 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacak.

Gerberian Shepsky çok konuşkan olacak komik bir adam olacak, bu yüzden ondan çok fazla gürültü ve köpek gevezeliği bekleyebilirsiniz. Size ve ailenize saatlerce eğlence sağlayacak başka bir nefis salak köpek. Ama onun bu tarafının kilidini açmak için her gün 90 dakika boyunca iyice egzersiz yapılıyor bu yüzden çok aktif bir aileye yerleştirilmesi gerekiyor; sıkılmış bir Gerberyalı Shepsky çok mutsuz biridir, bu yüzden yapmazsanız inatçı ve yıkıcı bir evcil hayvana hazırlıklı olun. Ayrıca ailesine karşı oldukça koruyucu olacak, bu yüzden burada sadık bir arkadaş bekleyin.


Shepkita

Shepkita

Irklar: Alman Kurdu ve AkitaAkita, tasarımcı bir köpek ebeveyni olmaya gelince Alman Çoban Köpeği kadar popüler değil. Başka bir vahşi ve kurt gibi görünen karışık köpek bekleyin, ancak biri daha kare ve daha kalın özelliklere sahip. Shepkita'nın ayırt edici özelliği miras alması da muhtemeldir. Akita'nın kıvırcık kuyruğu . Gibi birçok Akita karışımı ile , 120 pound ağırlığında ve 28 inç boyunda büyümesini bekleyebilirsiniz, bu yüzden bu büyük çocuğun çok fazla odaya ihtiyacı var. Sürü ve avcılık geçmişinden gelen bu adamın, günün büyük bir kısmı olmasa da çok uzun süre temiz havaya ihtiyacı olacak, bu yüzden büyük ve kapalı bir arka bahçe bir zorunluluktur!

Bu koruyucu köpeğin, Akita ebeveyninin peşinden giderse tüm hayatı boyunca itaat eğitimi ile birlikte erkenden sosyalleştirilmesi gerekecek. Yine, Shepkita, bir sürü lideri tarafından yönetilmezse davranış sorunları geliştirebileceğinden, hafife alınacak bir tür değildir, bu yüzden güçlü iradeli olmanız gerekir. Ama eğer öyleysen bu adam şüphesiz ki bu listedeki köpeklerin en sadık , böylece geri kalan günlerinde bir köpek yoldaş bekleyebilirsiniz. Çocuklardan yaşlılara kadar her paket üyesine düşkündür ve kocaman bir sevimli ayı olmak, onu herkes kadar sevecektir!


Shepadoodle

Shepadoodle Mix

Irklar: Alman Kurdu ve Kaniş

Shepadoodle karışımı tıpkı çoğu gibi kaniş karışık cins yavrular , muhtemelen Kanişin tek katını miras alır, bu da alerjisi olanlar için Alman Çoban köpeğinden daha tolere edileceği anlamına gelir. Paltosuyla birlikte bukleler gelir, bu yüzden onun bir Alman Kurdu gibi görünmesini bekleyin. yeni perma aldım ! Tipik olarak, Alman Çoban Köpeğinin daha koyu renklerini ve işaretlerini miras alacak, ancak Kaniş ebeveynine bağlı olarak çeşitli renklerde spor yapabilecektir.

Shepadoodle şaşırtıcı derecede enerjik bir köpektir ve günde en az bir saat yoğun egzersize ihtiyaç duyar, çünkü sadece enerjik değil aynı zamanda çok zeki bir yavru kimin beyninin uyarılması gerekiyor aksi takdirde huzursuz ve sıkılabilirdi. Güzel yayları ve ponponlu saç kesimlerini unutun, bu adamın çeviklik kurslarına ve uzun dağ yürüyüşlerine ihtiyacı var.


Dachshund Çoban

Dachshund Çoban Karışımı

Irklar: Alman Çoban Köpeği ve Dachshund

Dachshund Çoban Bu listedeki daha küçük adamlardan biridir, bu demektir ki, eğer bir Alman Çoban için yeriniz yoksa, ama gerçekten bir tane istiyorsanız, o harika bir seçenek! Tipik olarak 25 ila 45 pound ağırlığında olacak ve yüksekliği 15 ila 22 inç arasında ölçün pençeden omuza, bu yüzden Alman Çoban Köpeğinin sıkıştırıcı versiyonu. Sahipler, biraz daha uzun gövdeli minyatür bir Alman Çobanına benzediğini söylüyor.

Tüm Dachshund karışımlarında olduğu gibi, bazı sağlık sorunlarına eğilimli uzun vücudu ve daha kısa boyundan dolayı. Bu karışım, muhtemelen Alman Çoban ailesinin bildiği enerjinin bir kısmını devralırken, muhtemelen bir kucak köpeği olacak.


Chow Çoban

Chow Çoban Karışımı

Irklar: Alman Çoban Köpeği ve Chow Chow

Chow GSD karışımı Ebeveynlerin doğası gereği oldukça benzer olduğu için, bu onun kişiliğinin sadece eşleşmekle kalmayıp aynı zamanda oldukça öngörülebilir olduğu anlamına gelir, bu da genler piyangosunu oynamayı sevmeyen köpek severler için harikadır. Son derece sadık, bağımsız ve koruyucudur, aynı zamanda insanlarına karşı şefkatlidir. Chow Shepherd'ın yabancılara oldukça uzak , bu yüzden onun aile paketi dışındaki birine çok çabuk ısınmasını beklemeyin.

Bu tüy yumağı, ceketini Chow Chow ailesinden miras almıştır, bu nedenle, kıyafetinizi tamamlayan bir hayran köpek kılı değilseniz, muhtemelen tamamen başka bir Alman Çoban karışımına bağlı kalmalısınız. Yıl boyunca ılımlı bir dökücüdür ve ceketinden dolayı daha sıcak iklimler yerine soğuk iklimlere daha uygundur. Kahverengi veya ten rengi olacaktır. Alman çoban köpeğinin yüz işaretleri . Muhtemelen 60 ila 85 pound ağırlığında olacak ve yaklaşık 26 inç uzunluğa ulaşacak, bu nedenle Alman Çobanından biraz daha küçük olacak.


Alman Ridgeback

Alman Ridgeback Mix

Irklar: Alman Çoban ve Rodezya Ridgeback

Alman Ridgeback, her iki ebeveyni gibi herkes için değil. Ona liderlik edecek ve itaat eğitimini yetişkinliğe kadar sürdürecek bir aileye ihtiyacı var, aksi takdirde asi ve asi olabilir. Güçlü bir sürü lideri bir zorunluluktur, ancak daha önce güçlü iradeli köpekleriniz varsa veya bu zorluğun üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsanız, o zaman Alman Ridgeback sizin için olabilir. Koruyucu, bağımsız ve ağırbaşlı bu adamın kişiliğini en iyi şekilde tanımlar, ancak sevgi ipucu ve aşk onun insan paketiyle sınırlı.

Görünüşüne gelince çok karışık bir çanta, garanti edilen tek şey, hem evin içinde hem de dışında çok fazla alana ihtiyaç duyan büyük bir köpek olacağıdır. Ağırlığı 70 ila 90 pound arasında olacak ve yüksekliği 26 ila 28 inç arasında olacak. Elbette bu adam olacak kahverengi veya ten rengi vücudunda düzensiz siyah lekeler var, ancak Rodezya Ridgeback'in büyük sarkık kulaklarını mı yoksa Alman Çoban'ın büyük dik kulaklarını mı miras alacağı bilinmiyor ve bazen her birinden birine sahip olduğu biliniyor!


Yeni Çoban

Yeni Çoban

Irklar: Alman Çoban ve Newfoundland

Yeni Çoban muhtemelen bu listedeki en büyük melez ırktır, bu yüzden bu adam için alan tartışılmaz. Bölgenin herhangi bir yerinde 90 ila 140 pound ağırlığında olacak ve 28 inç yüksekliğe kadar ölçecek. Bu adam çok uzun olduğundan daha uzun ve boyuna göre oldukça iri bir adam. Aynı zamanda kalın çift ceketi olan çok kıllı bir adam, bu yüzden yıl boyunca ağır bir tüy dökücü bekleyin. Bu adamın koyu renkli gözleri ve özellikleri olan siyah ve kahverenginin karışımı olması muhtemeldir.

İnanılmaz boyutuna rağmen, kanepedeki kucaklamaları sevecek ve size daha da fazla yayılmayı sevecek ve muhtemelen bu listedeki en iyi kucak köpeklerinden birini yapacak. Ayrıca çocuklara yakınlığı vardır ve bir dadı köpeği olarak bilinir, bu yüzden onun büyüklüğüne dayanabilecek daha büyük çocuklarınız varsa, o zaman bu adamda mükemmel bir aile arkadaşı bulacaksınız. Newfoundlands ebeveyninin gemici ve cankurtaran olarak çalışması sayesinde suyu seviyor ve muhtemelen o da kısmen perdeli ayaklar , bu yüzden yerel gölde bir dalış çok takdir edilecektir!


Alman Avustralya

Alman Avustralya Mix

Irklar: Alman Kurdu ve Avustralya Çoban Köpeği

Alman Avustralyalı, etraftaki en iyi çobanlardan biridir, bu yüzden peşinde olduğunuz bir çoban köpeğiyse, o zaman bu adam sizin en iyi bahislerinizden biridir. O süper zeki, bu yüzden onu bir çoban köpeği gün boyunca onu eğlendirmek için çok sayıda zeka oyununa ihtiyacı olacak. Onun da çok neşeli olması muhtemeldir, bu nedenle ilgi odağı olmayı seven, ancak insan sürüsüne çok sadık olacak bir köpek bekleyin.

Alman Avustralyalı, Alman Kurdu'nun siyah ve kahverengi renkleriyle, merle renginin vücuduna ara sıra yayılma olasılığı ile çok güzel bir ceketi olacak. Sevmek çoğu Aussie karışımı , muhtemelen düz ve ince ama kalın saçlara sahip olacak, bu yüzden yine bu adamın yıl boyunca ılımlı bir saç dökücü olmasını bekleyin. Alman Çoban Köpeğine kıyasla daha küçük ve daha ince olacak ve 50 ila 80 pound ağırlığında ve pençeden omuza kadar 21 ve 24 inç arasında ölçülecektir.


Alman Sheppit

Alman Sheppit

Irklar: Alman Çoban Köpeği ve Amerikan Pitbull Teriyeri

Alman Sheppit nazik bir köpektir İnsan ailesini çok seven, o kadar ki muhtemelen ayrılık kaygısından muzdarip olacak, bu yüzden bu adamın gününün çoğunu onunla geçirecek vakti olan bir eve yerleştirilmesi veya çok endişeli ve yıkıcı bir bekleyiş beklemesi gerekiyor. köpek. Bu ona sağlayabileceğiniz bir şeyse, o zaman şunlardan birine sahip olacaksınız: en tatlı ve sevgi dolu köpek ruhları her zaman efendisini memnun etmeye hevesli olacak. Pitbull ebeveyni bir dadı köpeği olarak bilinir, bu nedenle ailedeki çocuklara karşı bir düşkünlüğü olmasını bekleyebilirsiniz. Herhangi bir Pitbull haçında olduğu gibi, yerel yasalarınızı kontrol ettiğinizden emin olun.

Alman Sheppit etrafını ölçecek Ortalama 40 ila 80 pound ve yüksekliği 18 ila 24 inç olacak, böylece onun orta büyüklükte bir köpek olmasını bekleyebilirsiniz. Alman Sheppit'in Pitbull ebeveynine Alman Çobanından daha çok benzemesi muhtemeldir, kaslı çerçevesi daha kısa ve parlak ceketinin içinden görünür. Muhtemelen Alman çoban köpeği ile aynı renkte olacak.


Saint Shepherd

Saint Shepherd

Irklar: Alman Çoban ve Saint Bernard

Bu listedeki başka bir büyük çocuk ve her yerde tartmasını bekleyebilirsiniz. 85 ile 140 pound arası ve 28 inç uzunluğa kadar ölçün. Tipik olarak Alman Çoban ailesinin renkleriyle ve vücudunda beyaz lekeler bulunan çok sayıda kabarık saçı olacak. Potansiyel olarak karışıma biraz salya atılan ağır bir shedder bekleyin.

Bu adam zeki ve sadık, ancak aynı zamanda son derece rahattır, bu nedenle, ebeveynin hangi enerji seviyelerini miras alacağını kimse tahmin edebilir, ancak ona en fazla garanti verebildiğiniz sürece günde bir saat o zaman çok mutlu olacak. O, ailesi için her şeyi yapacak sadık ve tatlı bir ruhtur ve kendini adamak, onu tarif etmek için en iyi kelimedir.


Alaska Çoban

Alaska Çoban

Irklar: Alman Çoban Köpeği ve Alaska Malamute

Alaska Çoban köpeği, zaman zaman bağımsız ve mesafeli olduğu bilinen bir başka sadık ve cesur köpektir. Bununla birlikte, erken sosyalleşme ve eğitimle çok iyi huylu yavru Onun zekası sayesinde, işi erken yapmanız yeterli. Ayrıca tüm aile yerine ana bakıcısına bağlanmasıyla ünlüdür, bu yüzden bu herkesin çayı olmadığı için tüm aile için uygun olması gereken bir şeydir.

İri, güzel ve kabarık bu adamı en iyi tanımlayan Alaskan Malamute görünümü ve Alman Çoban Köpeğinin renkleri ve daha küçük yapısıyla başka bir çarpıcı yavru . Boyu 22 ila 25 inç arasında olacak ve muhtemelen 60 ila 85 pound arasında bir ağırlığa sahip olacak ve aktif bir ailenin yanına yerleştirilmesi gerekiyor.


Corman Çoban

Corman Çoban

Irklar: Alman Çoban Köpeği ve Corgi

Corman Shepherd, bolca enerjisi olan ve etrafta dolaşmayı seven cesur küçük bir adamdır, bu yüzden ondan tanıştığınız herkesin kalbini çalmasını bekleyin! Her ikisi de ailesi çoban grubundan , bu yüzden o küçük bedeninde çok fazla enerjiye hapsolmuş olacak.

Tıpkı her iki tür safkan Corgis ve tüm diğer karışık cins Corgis , Birinden hoşlanmıyorsa, çok havlamasını bekleyin. Bu yeni yabancının bir sonraki en iyi oyun arkadaşı olabileceğini anladığında yakında geçecek. Boyu 12 ila 15 inç arasında ölçülecek ve 30 ila 60 pound ağırlığında , yani bu adam buradaki daha küçük türlerden biri, bu yüzden daha küçük evlere uygun.


Alman kurdu

Alman kurdu

Irklar: Alman Kurdu ve Kurt

Evcil bir köpeğe hiç benzemeyen vahşi bir hayvan olan Kurt, bu karma ırkı öngörülemez hale getirir. Güzel hayvanlardır, ancak evcil hayvan olarak uygunlukları çok tartışmalı ve bazı eyaletlerde yasa dışıdır ve kesinlikle herkese uygun değildir. Çoğunda olduğu gibi kurt köpeği melezleri , bu son derece nadir bir kombinasyondur, bu nedenle köpeğinizi tam olarak nereden aldığınızı bildiğinizden emin olun. Bir kurdun bir Alman çoban köpeğiyle çiftleşmesi oldukça nadirdir, bu yüzden bu genellikle olduğunda kasıtlıdır. Bu, saygın bir yetiştiriciden satın almanız gerektiği ve eyaletinizde veya yerel belediyenizde belirli bir yüzde veya daha düşük kurt köpeğine sahip olmanın yasal olduğundan emin olmanız gerektiği anlamına gelir.

Bu adamlardan birini evinize kabul etmeden önce tüm yaşam tarzınızı adamaya hazırlanın ona ve hektarlarca güvenli araziye sahip olmalısınız, bu yüzden tüm kutularını işaretlemediğiniz sürece, bu listedeki başka bir karma yavruyu denemelisiniz, çünkü bu hafife alınacak bir evcil hayvan değil. Bu adamın size uygun olup olmadığı hakkında daha fazla bilgi için, Uluslararası Kurt Merkezi.


Beagle Çoban

Beagle Çoban Karışımı

Irklar: Alman Çoban ve Beagle

kral çoban fiyatı

Beagle Shepherd büyüleyici ve sadece seni ve ailesini değil, tanıştığı herkesi de önemseyen tatlı bir ruh. İlk başta biraz korumacı olabilir, ancak özenti arkadaşlardan alınacak bir muamele olabileceğini anladığında bunun üstesinden hızla gelecektir. Beagle'larının uluyan özelliklerini miras alırsa, o zaman hangi şekilde görürseniz görün, biraz gülmek veya baş ağrısı çekersiniz.

Listedeki küçük yavrulardan biridir, bu yüzden egzersizini yaptığı sürece daha küçük evlere veya apartmanlara uygun olacaktır. Arasında tartacak 20 ve 70 pound ve 24 inç yüksekliğe kadar ölçecek.

Bize gidin Beagle Çoban cinsi profili onun hakkında daha çok şey öğrenmek için.


Alman Anadolu Çoban Köpeği

Alman Çoban Anadolu Çoban karışımı

Irklar: Alman Kurdu ve Anadolu Çoban Köpeği

Eşsiz bir çoban çifti, bu karışımlar Anadolu Çoban Alman çoban köpeği ile. Bu iki cinsi birleştirdiğinizde tipik olarak elde edeceğiniz şey, bir GSD'den daha büyük ancak bir Anadolu Çobanından daha küçük bir köpektir. Bu karışım erken sosyalleşmeyi gerektirir ve inatçı çizgileri nedeniyle mümkün olan en kısa sürede yavru köpeklerden eğitilmelidir.

Muhtemelen dolaşmayı seven ve bölgelerini koruyan bir köpeğiniz olacak. Genelde bu karışım agresif olmayacak, ancak insanlar geldiğinde size haber vermek için havlayacaklar. Alman Anadolu'su 28 inç yüksekliğe kadar çıkabilir ve tipik olarak 50 ila 100 pound ağırlığında daha sonra hangi ebeveyn ırkı aldığına bağlı olarak.


Son düşünceler

Alman Çoban aşığıysanız ancak bundan biraz farklı bir şey istiyorsanız gerçekten popüler köpek , o zaman bu liste size aralarından seçim yapabileceğiniz bol miktarda sağlıklı karışık cins GSD vermelidir. Bu liste her şeyi kapsamaz ve başka GSD karışımları da vardır (örneğin Shepnees ) ayrıntılı olarak ele almadık, bunların muhtemelen karşılaşacağınız yaygın GSD melezleri olduğunu düşünüyoruz.

Her iki ebeveynini de sevdiğin sürece kesinlikle kalbini çalacak, sadece antrenmana, egzersize ve birçok akşam kucaklamasına yatırım yapacak zamanın olduğundan emin ol. Her zaman olduğu gibi, alışveriş yapmadan önce evlat edinmenizi öneririz!

Yorumlar