Boxer Karışımları: 20 Farklı Boxer Melez Yavru

Boxer Karışımları: 20 Farklı Boxer Melez Yavru

Boxer biliniyor eğlenceyi seven ve şapşal bir cins olarak çekiciliği sayısız ailenin kalbini kazanan, onları yapan en popüler 10 ırktan biri Birleşik Devletlerde. Yakışıklı özellikleri, dostane kişiliği ve yadsınamaz popülaritesi ile Boxer, diğer köpeklerle karıştırmak için popüler bir seçim haline geldi. mükemmel doğurmak.

Bu uygulamanın sonucu, iki farklı safkan ebeveynin yavruları olarak tanımlanabilecek Tasarımcı Köpek olarak bilinir. Bugünün makalesinde, bir Boxer ile başka bir cinsin karıştırılmasıyla üretilmiş 20 farklı tasarımcı ırkına bakacağız.Son 20 yılda yetiştiriciler arasında 'tasarım gereği' melez ırklar popüler hale gelmesine rağmen, birçok hak eden karışım ülke çapındaki barınaklarda hala çürüyor. Boxer'ı bizim gibi seviyorsanız, ancak Boxer karışımı fikrine açıksanız, aşağıdaki sevimli melez yavruların çoğunu yerel barınaklarınızda bulabilirsiniz!

Boxer Karışımları

Orada birçok farklı boksör karışımı var. Pek çok melezlenmiş yavrunun ortak ebeveynidir ve çoğu tasarım gereğidir. Bu tür köpekler bilinçlidir ve 'tasarım köpekler' olarak adlandırılır. Boksörler ayrıca, diğer ebeveyn safkanlarla 'kazara' çiftleşecek ve sonuç olarak bilinmeyen bir cins üretecektir. Bu, birçok boksör karışımının aynı özelliklere sahip olacağı anlamına gelir. boksör olarak beslenme gereksinimleri diğerleri ise çeşitli boyutlarından dolayı farklı olacaktır.Aşağıda, her biri hakkında küçük bir bilgi ile birlikte en popüler boksör ırklarından 20'sine bakıyoruz. Her karışım benzersiz olsa da, bunların çoğu tasarımcı köpeklerden sonra aranıyor. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki farklı boksör barınaklarında da bulunabilirler, bu nedenle alışveriş yapmadan önce her zaman evlat edinmenizi öneririz.


Boxachi

Boxachi

Irklar: Boxer & Chihuahua

Popüler olarak Boxachi olarak bilinen şımarık Boxer ve Chihuahua karışımı, kısa bacaklı ve tıknaz bir yapıya sahip küçük ila orta boy bir köpektir. Bu nispeten yeni bir tasarımcı türüdür ve üzerinde çalışılacak nesiller olmadan, neye bakacaklarını ve ne yapacaklarını tahmin etmek büyük ölçüde bir tahmin oyunudur.Bununla birlikte, bir Boxachi'nin akıllı, çocuk ve evcil hayvan dostu ve kesinlikle ailesine bağlı olduğu tahmin edilebilir. Yüksek bir av sürüşüne sahip olmaları muhtemeldir ve yabancıların etrafında korunabilirler, bu nedenle bu cins için uygun eğitim ve sosyalleşme önemlidir. Yüzleri Chihuahua ebeveynini tercih ederken, Boxer genleri onlara daha büyük ve daha sağlam bir yapı verir.


Boxollie

Boxollie

Irklar: Boxer & Border Collie

Bu enerjik cins, bir Border Collie ve bir Boxer arasındaki bir karışımdır ve genellikle Boxollie olarak anılır. Orta-büyük boy köpek olarak sınıflandırılırlar. Bu yelpazenin hangi ucuna düşecekleri, hangi ebeveyn ırkı peşinde olacaklarına bağlıdır. Paltoları, farklı renklerde kısa ila orta uzunluktadır.Boxollie, sevgili ebeveyn ırkları tarafından paylaşılan her iki özellik de ailelerine karşı mutlu mizaçları ve şefkatleriyle bilinir. Boxer ve Border Collie arasındaki diğer benzerlikler nedeniyle, bu karışımın güçlü egzersiz talepleri ile yüksek enerjiye ve yüksek zekaya sahip olacağı kesindir. Her iki ebeveyn de çalışma geçmişinden geliyor ve yavrularının benzer bir talebi olması muhtemeldir, bu bir Boxer ve Border Collie karışımını benimsemek isteyen herkes tarafından dikkate alınmalıdır.


Boxweiler

Boxweiler

Irklar: Boxer & Rottweiler

Bir Boxer ve Rottweiler karışımında sadık ve koruyucu bir yavru bekleyebilirsiniz. Boxer Rotty olarak da bilinen Boxweiler, doğası gereği dost canlısı ve sevgi dolu. Bununla birlikte, Boxer'ın tanımadıkları insanlara karşı temkinli olma eğilimi vardır ve Rottweiler da yabancılardan şüphelenebilir ve uygun şekilde sosyalleşmediğinde saldırganlık belirtileri gösterebilir. Bu nedenle Boxweiler, ilk kez köpek sahiplerine tavsiye edilmez ve kesinlikle sosyalleştirilmeli ve disiplinli bir sahiple eğitilmelidir. Düzgün yetiştirilirse, ellerinizde uysal ve tatlı bir yavru olur.

İyi ayarlanmış bir Boxweiler, enerjik, eğlenceli ve çok tatlıdır. Aileleri tarafından çevrelenmeyi severler ve uzun süre yalnız bırakıldıklarında pek iyi olmazlar. Boxweiler, genellikle 70 ila 100 pound arasında değişen büyük bir cinstir. Bu melez, zamanı ve yeri olan deneyimli bir sahibine ve onlar için harika bir aile köpeği yapacak!
Bullboxer Pit

Boxerpit

Irklar: Boxer & American Pit Bull Terrier

The Pixoter, American Bullboxer veya Bullboxer Pit… bu özel ırka ne derseniz deyin, kesin olan bir şey var, onlar sadık, zeki ve canlılar! Eşit parçalara sadık ve zinde olan Bullboxers bir koruyucu, işçi ve her şeyden önce sevilen bir aile üyesi olarak işlev görebilir. Bu cinsler yaygın olarak karşılaştırıldı ama aynı zamanda harika bir karışım oluşturabilir.

Bu güzel melezin görünümü değişebilir, ancak bir Pitbull'u tercih etme eğilimindedir. 50 ila 80 pound ağırlığında ve birçok farklı varyasyonda spor ceketler. Boğa güreşçileri epeyce salya aktığı biliniyor bu yüzden ıslak öpücüklere hazırlıklı olun! Canlıdırlar ve günlük egzersiz gerektirirler. Sosyalleşme, her cins için önemli olmasına rağmen, sakin ve nazik bir Bullboxer Çukuru yetiştirmede özellikle önemlidir. Bu gereklilik nedeniyle, doğal güçleri ve aktivite seviyeleri ile birleştiğinde, bu cinsi deneyimsiz köpek sahiplerine önermiyoruz.


Boksör

Boksör

Irklar: Boxer & Labrador Labrador RetrieverTasarımcı köpek yetiştiricileri, mükemmel köpeği yaratmak için oyuna giriyorlarsa, Boxador ile başarılı olmuş olabilirler. Bu sevimli ve Boxer ve Labrador arasındaki sadık karışım etrafındaki en popüler tasarımcı melezlerinden biridir. Her yaştan çocuğa karşı hem eğlenceli hem de nazik ve tüm insanlarına karşı son derece sevecen, mükemmel bir aile köpeğidir.

Bu karışım, az bakım gerektiren tımar gereksinimleri ve yüksek aktivite seviyelerine sahip büyük cins bir köpek olarak kabul edilir. Eğlenceli eğilimleriyle memnun edecekleri ve şaşırtacakları garantilidir. Boxador, boyutları ve enerjileri nedeniyle, banliyö veya kırsal bir evde, tercihen etrafta koşup bacaklarını açabilecekleri bir avluya en uygun olanıdır.

köpek bilmeceleri

Bulloxer

Bulloxer

Irklar: Boxer & American BulldogHem Boxer hem de American Bulldog güçlü, sağlam örneklerdir. Melez yavruları Bulloxer, eşit derecede kaslı ve atletiktir, genellikle bir Bulldog'un tanımlanmış kaslarına sahip bir Boxer'a daha çok benzemektedir. Her iki ebeveynlerinin de dövüş köpekleri olarak geçmişlerine rağmen, çok tatlı bir eğilime sahip olan büyük ila orta büyüklükte bir çalışma köpeği olma eğilimindedirler.

Bulloxer’ın korkutucu boyutuna bakılmaksızın, çocuklar ve diğer köpeklerle iyi geçinen harika bir aile hayvanıdırlar. Sakin ve şefkatli bir kişilikleri vardır ve birçok farklı yaşam koşullarına uyarlanabilirler, bu da Bulloxer'ı birçok farklı aile için dostane ve uyarlanabilir bir seçenek haline getirir!


Boxer Chow

Boxer Chow

Irklar: Boxer & Chow Chow

Boxer Chow, bir Boxer ile Chow Chow arasında bir karışım. Genellikle yaklaşık 60 pound ağırlığındadırlar ve genellikle beyaz veya altın renkte görülen, çeşitli renklerde kısa bir ceket giyerler. Boxer Chow oldukça güçlü ve çok aktiftir, bu nedenle bu karışım, güçlerinden korkmayan bir eğitmenle günlük egzersiz yapmayı gerektirir.Çok eğitilebilir ve eğlenceli bir cins olarak kabul edilirler, bu da onları çocuklu aileler için harika bir seçenek haline getirir. Ancak, her iki ebeveyninin de paylaştığı bir özellik olan yabancılara karşı ihtiyatlı ve hatta güvensiz olabilirler. Bu eğilimi azaltmaya yardımcı olmak için uygun şekilde sosyalleştirilmelidirler. Bu cins, sıcak bir iklimde yaşayan herhangi bir potansiyel evlat edinen tarafından dikkate alınması gereken sıcakta iyi sonuç vermez.


Boston Boxer

Boston Boxer

Irklar: Boxer & Boston Terrier

Bir Boxer ve bir Boston Terrier arasında bir melez olan Boston Boxer, genellikle Minyatür Boxer olarak da adlandırılır. Bunun nedeni, safkan Boxer ebeveynlerine, sadece daha küçük bir boyda benzeme konusundaki güçlü eğilimleridir. Bu karışım, bir Boxer sahiplenmek isteyen aileler için harika bir alternatif sağlar, ancak büyük boy bir arkadaş için yer yoktur.

Bununla birlikte, 'minyatür' mutlaka küçük anlamına gelmez. Boston Boxer, Boxer ebeveyninin bedenine göre hala alabilir ve genellikle 25-55 pound ağırlığında orta büyüklükte bir köpek olarak kabul edilir. Makul miktarda egzersiz yapmaktan zevk alırlar (ve gerektirirler) ve değil uzun süre yalnız bırakılmanın tadını çıkarın. Sonuç olarak, bu karışım, sık seyahat etmeyen veya uzun saatler çalışmayan bir aileye daha uygundur. Hem sabırlı hem de arkadaş canlısıdırlar ve bu listedeki çoğu ırk gibi, çocuklu bir ailede çok başarılıdırlar!


Alman boksör

Alman boksör

Irklar: Boxer ve Alman Çoban Köpeği

Bu büyük boyutlu köpek, koruyucu ve sadık Alman Çoban köpeği ile enerjik ve oyuncu Boxer'ın bir karışımıdır. Ebeveyn ırklarının her ikisi de korumalı ve şüpheli bir doğa sergileyebilir, GSD bir Boxer'dan daha fazladır. Sonuç olarak, bir Alman Boksörü sosyalleştirmek önemlidir, böylece bu eğilimlerle savaşabilir ve dışarı çıkan ve arkadaş canlısı bir yavru haline gelebilir.

Düzgün bir şekilde sosyalleştirilmiş ve iyi ayarlanmış bu karışım zeki, yüksek düzeyde eğitilebilir, sadık ve son derece sevecen olacak. Onları egzersiz yaparak ve onları severek kaliteli zaman geçirebilecek deneyimli sahipleri olan bir aileye harika bir katkı yapacaklar.


Altın Boksör

Altın Boksör

Irklar: Boxer & Golden Retriever

Golden ve Labrador Retriever'lar, ilgili Boxer karışımları gibi birçok ortak özelliği paylaşıyor. Boxador gibi, Golden Boxer da çeviklik eğitiminde üstün olan ve memnun etmeye son derece hevesli popüler bir aile köpeğidir. Sadece zeki ve itaatkar değiller, aynı zamanda eğlenceli ve çok sosyaller.

Golden Boxer, genellikle 60 ila 75 pound ağırlığındaki büyük bir köpek olarak kabul edilir. Paltoları, kısa bir Boxer palto veya çift Altın palto gibi ebeveyne benzeyebilir. Golden Retrieverlar, herkesin bildiği gibi sevecen bir cinstir ve bu arzu edilen özelliği Golden Boxer yavrularına aktarması muhtemeldir. Bu karışım aileleriyle çok yakın bir bağ kuracak ve sevdikleri kişilerle kaliteli zaman geçirmekten keyif alacak.


Avustralya Boxherd

Avustralya Boxherd

Irklar: Boxer ve Avustralya Çoban Köpeği

Oldukça zeki, orta boy Avustralya Boxherd, bir Boxer ve bir Avustralya Çoban köpeği arasında enerjik ve sadık bir melezdir. Ebeveynlerinin her ikisi de çalışkan köpeklerdir. Avustralyalı Çobanlar köpekleri gütmektedir ve Boxerların avcı ve muhafız geçmişi vardır. Onları karıştırın ve öğrenmeye hevesli, memnun etmeye hevesli ve çalışmaya istekli bir yavruya sahip olacaksınız!

Bu, yoğun egzersiz gereksinimleri olan çok aktif bir türdür. Birçok Avustralyalı Çoban karışımında olduğu gibi, potansiyel bir mal sahibi, bir Avustralyalı Boxherd'i kabul etmeden önce bu fiziksel talepleri dikkate almalıdır. Uygun uyarım olmadan, bu zeki cins yıkıcı davranışlar da dahil olmak üzere her türlü belaya girebilir. Dolaşmak ve keşfetmek için oda bulunan kırsal veya banliyö bir evde en uygun olanlardır.


Bullboxer Kadrosu

Bullboxer Kadrosu

Irklar: Boxer & American Staffordshire Terrier

Bir Boxer ve American Staffordshire Terrier arasında cesur bir karışım olan Bullboxer Staff, bu güzel karışıma ihtiyaç duydukları zamanı ve ilgiyi vermeye adanmış ailelere koruyucu ve özverili bir katkı yapabilir. Aileye karşı şefkatlidirler ve yabancılara karşı savunmacı olabilirler, bu nedenle bu cins için bol miktarda sosyalleşme ve yavaş tanıtımlar önemlidir.

Bullboxer Staff, göze çarpan bir Boxer yüzüne sahip daha büyük, daha çevik bir Amerikan Staffordshire Terrierine benzeme eğiliminde olan, 60 ila 80 pound ağırlığında büyük bir cinstir. Diğer köpeklere karşı çok baskın olabilirler ve deneyimli bir sahibi olan ve evdeki tek hayvan oldukları bir ailede daha başarılıdırlar. Uygun sınırlar ve eğitim verildiğinde, bu karışım inanılmaz derecede sevecen ve sevecen ancak daha agresif ve inatçı eğilimlerine karşı koyabilecek sağlam bir idareci gerektirir.

cabapoo

Boxmatian

Boxmation

Irklar: Boxer ve Dalmaçyalı

Akıllı Boxmatian ile tanışın! Bir Boxer ve Dalmaçyalı arasında bir karışım olan bu sevimli cins, kişiliğe sahiptir ve sevdikleri kişilerle çevrili olduğunda eğlenceli ve aptal olma eğilimindedir. Özellikle ayrılık kaygısı ve can sıkıntısının neden olduğu bazı yıkıcı eğilimleri hafifletmek için bol miktarda egzersiz gerektiren çok atletik ve aktif bir türdür. Çok düşük bakım tımar gereksinimleri vardır ve aktif bir ev için mükemmel bir katkı olabilirler!

Boxmatian genellikle 50 ila 90 pound ağırlığındadır ve orta ila büyük boy bir yavru olarak kabul edilir. Bu karışım oldukça çekici, paltoları, Dalmaçya lekelerine sahip güzel bir beyaz taban olma eğilimindedir. Dalmasyonların havladığı ve agresif davranışlar sergilediği biliniyor, her iki özellik de bir Boxmatian'ın miras alabileceği. Bu nedenle, bu karışımı küçük çocukları olan evlat edinenlere önermiyoruz ve sosyalleşmeyi ve eğitimi bu cins için özellikle önemli olarak vurguluyoruz.

ipeksi teriyer

Boxer Basset

Boxer Basset

Irklar: Boxer & Basset Hound

Boxer Basset, onlara arkadaşlık etmek için tatlı ve sevimli bir Netflix arkadaşı arayanlar için mükemmel bir arkadaştır. Kısmen Boxer ve kısmen Basset Hound, bu harika karışım genellikle tüm film maratonlarınız için yanınızda dolaşan içeriktir. Kendine özgü Basset Hound kulaklarına sahip, kısa ve tıknaz orta boy bir yavru.

Tembel ve inatçı doğalarıyla mücadele etmek için yapılandırılmış ve sağlam bir disiplin sağlayabilen bir mal sahibine ihtiyaçları vardır, bu da bazen eğitimlerini zorlaştırabilir. Bu cins, çok gıda motivasyonludur ve bazı nefis ikramlarla olumlu pekiştirme, iyi huylu bir Boxer Basset üretmeleri için ihtiyaç duydukları teşvik olabilir. Herhangi bir itaat yarışmasını kazanmasalar da genel eğilimleri sevecen, uysal ve çok aile odaklıdır. Her boyuttan ve yaştan ailelere mükemmel bir katkı sağlarlar.


Box Heeler

Box Heeler

Irklar: Boxer & Blue Heeler

Box Heeler olarak bilinen bir Boxer ve Blue Heeler karışımı, bazı zıt kişiliklere sahip iki ırkın bir karışımıdır ve bir Box Heeler'ın mizacını tahmin ederken bir fırtına haline getirir. Boxer sadık, oyuncu ve sabırlıyken, Blue Heeler bağımsız, enerjik ve zeki. Bir Box Heeler, bunların herhangi bir kombinasyonu olabilir.

Ebeveyn ırklarının her ikisi de bir miktar inatçılık sergilemeye yatkındır ve Box Heeler muhtemelen eşit derecede iradeli olacaktır. Bu, eğitilebilirliklerini etkileyebilir ve disiplinli ve sabırlı bir yaklaşıma sahip bir mal sahibi gerektirir. Çok atletik olmaları ve yoğun egzersiz taleplerine sahip olmaları muhtemeldir ve ihtiyaçlarını karşılamaya adanmış bir aileye ihtiyaç duyarlar. İyi ayarlanmış bir Box Heeler, son derece sadık bir arkadaş olacaktır.


Boxita

Boxita

Irklar: Boxer & Akita

Güçlü Akita ile karıştırılmış bir Boxer, Boxita olarak bilinir. Yüksek zeka ve canlılığa sahip büyük ve kaslı bir fiziğe sahip olmaları muhtemeldir. Ebeveynlerin her ikisi de çok atletiktir, özellikle Akita'nın zengin geçmişinde çalışan bir köpek vardır. Kürkleri genellikle kahverengi ve beyaz tonlarında bulunur ve kısa olması muhtemeldir ve hem suya hem de hava koşullarına dayanıklıdır. Bu karışım, görünümlerinde bir Akita'yı tercih etme eğilimindedir.

Tutarlılıkla, bu cinsin eğitilmesi orta derecede kolaydır ancak inatçı olabilir ve bu nedenle acemi köpek sahipleri için onları bir seçenek olarak önermiyoruz. Bununla birlikte, özellikle çocuklarla ve diğer evcil hayvanlarla iyi anlaşırlar ve genellikle çok nazik ve sakin bir eğilimleri vardır. Ailelerine olan yoğun bağlılıkları ile tanınırlar ve sadık bir arkadaş arayan aktif bir sahip için mükemmel bir seçim yapabilirler.


Bogle

Bogle Köpek Koşusu

Irklar: Boxer & Beagle

Bu ilginç türün adı konusunda bazı anlaşmazlıklar var. Boxel mi? Veya Bogle? Çitin hangi tarafına düşerseniz edin, bu türün herhangi bir aileye harika bir katkı sağlayabilecek neşeli, canlı ve ruhlu bir yavru olduğu kesinlikle tartışılmaz. Aptalca eğilimlerinin sizi aldatmasına izin vermeyin, onlar güçlü bir vücuda sahip oldukça yetenekli bir atlettir.

Bu listedeki diğerleri gibi, Beagle Boxer çapraz yabancılara karşı dikkatli olabilir, ancak tereddütlerine rağmen genellikle iyi yanıt verir. Sabırları onları çocuklar için ideal hale getirse de, bazen serseri olabilirler ve herhangi bir kaza sonucu yaralanmayı önlemek için küçük çocuklar ve bebekler tarafından denetlenmeleri gerekir. Orta büyüklükte bir cinstir, etkileyici bir yüzü ve kesinlikle kalbinizi çalacak sevgi dolu gözleri vardır.


Boxsky

Boxsky

Irklar: Boxer ve Sibirya Husky

Boxsky, Boxer ve Sibirya kurdu arasında büyük, hiperaktif bir karışımdır. Güçlü bir av sürüşü sergileyebilirler ve oldukça inatçı olabilirler. Bu nedenle, bir Boxsy'nin tasmasız dolaşmasına izin verilmemelidir ve deneyimsiz sahipler için tavsiye edilmez. Güçlü doğalarını bastırmak için tutarlı bir eğitimi taahhüt edebilecek emin bir lidere ihtiyaç duyarlar.

Geniş bir avluya sahip bir ev için daha uygun olan Boxsky, yüksek egzersiz taleplerine sahiptir ve keşfedilecek alana ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, bu cins uygun şekilde egzersiz yapmaya, eğitmeye ve sosyalleşmeye istekli sadık bir aile göz önüne alındığında, harika bir şekilde şefkatli ve dostane bir arkadaştırlar. Boxsky daha yaygın hale geliyor Husky karışımı ve favorilerimizden biridir.


Boxerdoodle

Boxerdoodle

Irklar: Boxer & Poodle

Boxer ve Poodle gibi oldukça popüler iki ırkın yavruları olan Boxerdoodle, ebeveyn ırklarını bu kadar popüler kılan pek çok arzu edilen özelliğe sahip olmaya mahkumdur. Sadık, giden, sabırlı ve çalışkan, bir Boxerdoodle'ı tanımlamak için kullanılabilecek sıfatlardır. Bir Boxer'ın kısa ceketini veya tamamen şansa bağlı olan bir Kaniş'in kıvırcık kabuğunu miras alabilirler.

Bu orta ila büyük boy yavru, görkemli bir Kaniş ile coşkulu bir Boxer'ın mükemmel birleşimidir. Genelde canlı bir türdürler, hatırı sayılır miktarda günlük egzersize ihtiyaç duyarlar, ancak aynı zamanda kıvrılmaları ve aileleriyle sıkı sıkıya sarılmaları konusunda hiçbir sorun yaşamazlar. Koruyucu olabilirler ve tehdit olarak gördükleri yabancılara karşı savunmacı ve hatta saldırgan davranabilirler. Boxerdoodle'ı birçok farklı duruma, hayvanlara ve insanlara tanıtmak bu davranışı azaltmaya yardımcı olacaktır.


Boxmas

Boxmas Mix

Irklar: Boxer & Mastiff

Boxmas gibi sevimli bir isme sahip bir cins kalbinizi nasıl çalmaz? Uygun şekilde Noel'de ağacın altında açacağınız bir şeye benziyorlar çünkü bu cins bir hediyeden başka bir şey değil! Hassasiyetiyle tanınan Mastiff, bu karışıma çok fazla sevgi ve bağlılık getiriyor. Geniş, kaslı yapıları, eğitilemeyen bir göz için korkutucu olsa da, bu karışım mutlak nazik bir devdir.

Dikkatli ve enerjiktirler, önemli miktarda günlük egzersiz ve bol miktarda alan gerektirirler. Kutlamalar genellikle Boxer'dan çok Mastiff'e benziyor ve 70 ila 100 pound ağırlığındadır. Bir kişiye karşı güçlü bir bağ geliştirmeye meyillidirler, bu nedenle, tüm ailenin arkadaşı olarak bir Boxmas istiyorsanız, tüm üyelerle yeterli etkileşim sağladığınızdan emin olun!


Son düşünceler

Boksörler uzun zamandır favori bir tür olmuştur ve bunun iyi bir nedeni vardır. Bu oyuncu cins, herhangi bir karışıma çok fazla yürek ve pek çok harika nitelik katar. Yukarıdakiler favorilerimizden sadece birkaçı! Daha çok var dalmadık ki ve herhangi bir safkan Boxer'ın eğlenceli doğasından yararlanabilir.

Bir Boxer sahibi olmayı düşünüyorsanız, Boxer karışımına açık olmak, daha sağlıklı ve daha eşsiz bir yavruya yol açabilir. Ayrıca, melez bir barınak köpeğinin sonsuza dek bir yuva bulmasına da izin verebilir. Bu harika Boxer karışımlarından bazılarına bakmak zaman ayırmaya değer olabilir.

Yorumlar

Clifford Anderson
Şimdiye kadarki en iyi köpeği sahiplendim
Kelly Wilson
Clifford'a yorum yaptığınız için teşekkürler! Görünüşe göre Vito harika bir köpek yavrusu!