Golden Retrieverlar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Puanlar ve İncelemeler

Golden Retrieverlar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Puanlar ve İncelemeler

aranıyor Golden Retriever'ınız için en iyi köpek oyuncağı ? AKC'lerde üçüncü sırada yer almalarının birçok nedeni var. en popüler cins listesi , ve uzun yıllardır sahipler. Golden Retriever'lar belki de mükemmel bir aile dostudur. mutlu git şanslı mizaç ve eğlenceyi seven bir doğa.

Ancak sıkılmış bir Golden Retriever yıkıcı olabilir. Yavrularınızı zihinsel ve fiziksel olarak zorlamak için çok çeşitli farklı köpek oyuncaklarını elinizde bulundurmak iyi bir fikirdir. Sıkıldıklarında baş belası oldukları biliniyor, bu yüzden onları meşgul etmek önemli , ister genç ister yaşlı olsunlar. Yavrunuz bilinen bir oyuncak yok ediciyse, daha güçlü bir oyuncak düşünmeye değer .Bu kılavuz, sizi her yaştan Golden Retriever için en sevdiğimiz köpek oyuncaklarına götürecektir. Ve iki Retriever aynı tür oyuncağı tercih etmeyeceğinden, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir seçimimiz var. Paranızın karşılığını alacağınızdan emin olmak için kapsamlı bir alıcı kılavuzu da ekledik. Tüm köpek oyuncakları aktif bir Golden Retriever yavrusunun kötüye kullanılmasına dayanamaz, o yüzden hadi atlayalım ve mükemmel oyuncağı bul köpek arkadaşınız için!

Bir Bakışta: Favori Golden Retriever Köpek Oyuncaklarımız

KONG Büyük Köpek Oyuncak Derecelendirmemiz

En İyi Genel

Kong KlasikChewy.com'da görüntüle Chuckit! Sincap Köpek Oyuncak Derecelendirmemiz

Bütçe Seçimi

Chuckit! Uçan sincap

Chewy.com'da görüntüle kızılcık oyuncak Derecelendirmemiz

Popüler SeçimPetstages Kızılcık Oyuncak

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Kong Tenis Topu ile Golden Retriever

Yavrularınız için mükemmel oyuncağı satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken birçok değişken vardır.

Sorumlu bir Retriever sahibi olarak, köpek arkadaşınızın ihtiyaçlarına en uygun oyuncakların hangileri olduğunu anlamanız çok önemlidir. Bu bölüm sizi tam olarak bu konuda eğitecektir. Ne tür oyunlara sahip olunabileceğini ve hangi oyuncakların bunu gerçekleştireceğini size göstermek onu saatlerce eğlendirmek . Meydan okuyan bir yavru, mutlu bir yavrudur. Bu, ayakkabılarınızı veya mobilyalarınızı çiğneme olasılığının daha düşük olduğu anlamına gelir. Herkes için bir kazan-kazan!

Oyun Türü

Fido bir süredir ailenin bir parçasıysa, en çok neyi sevdiğini bileceksiniz. Bunu göz önünde bulundurarak ona zevk alacağı oyuncakları satın alabilirsiniz. Hayatında yeni bir köpek yavrusu varsa, bir dizi oyuncak satın al onun zevkini neyin aldığını görmek için. Sunulan binlerce oyuncakla, bu, onu küçük bir sayıya indirmenize yardımcı olacaktır. Size çok zaman kazandırıyor.

Çubukları seven doğal bir çiğneme yapıyorsa, dayanıklı, kauçuk bazlı bir çiğneme oyuncağı veya ödüllü bir oyuncak harika bir fikir olabilir. Ancak, eğer yavrunuz seviyorsa attığın her şeyi getir , birlikte oynayabileceğiniz birçok disk, top ve diğer füze tipi oyuncaklar var. Fido derin bir düşünürse, çözmesi gereken bol miktarda beyin aktivitesi içeren bir yapboz oyuncağı bulmanız daha iyi olabilir.dayanıklılık

Daha önce de söylendiği gibi, Altın bir meydan okumayı sever. Bu nedenle, en iyi şekilde yararlanana kadar herhangi bir tür oyuncağa devam etme olasılığı vardır. Bir Mastiff'in yapabileceği kadar çabuk yok etmesi pek olası olmayan Retriever, oyuncaklarla sürekli mücadele Bunun yerine. Bu nedenle dayanıklılık, iyi bir Golden Retriever oyuncağı için önemli bir özelliktir.

golden retriever için en iyi şampuan

Malzemeler

Oyuncakların dayanıklılığı genellikle yapıldıkları malzemeye bağlıdır. Daha ucuz oyuncaklar, çoğu köpeğin hızlı ve kolay bir şekilde yok edeceği standart altı malzemeleri kullanır. Köpeğinizin ona bolca hareket vermesi muhtemelse, kaliteli bir öğeye gittiğinizden emin olun. para için değer sağlamak . Hangi oyuncağı seçeceğinize karar verirken şu dayanıklı malzemeleri arayın:

Lastik : Kauçuk harika bir malzemedir çünkü köpek çenelerinin tahribat gücünü alır. Golden Retriever ısırığı, oradaki en güçlü ısırık olmayabilir, ancak orta ila büyük boy bir köpek yavrusu olarak, çoğu oyuncağı paralarının karşılığını verir. Nadir XL Golden Pup için şunları göz önünde bulundurun: daha büyük tarafta bir şey oyuncaklara bakarken

İp: Halat, süper güçlü ve esnek olduğu için römorkör oyuncakları için mükemmel bir seçimdir. halat çekme yavru köpeklerde güç oluşturmak ve daha büyük köpeklerde enerjiyi atmak için harika bir oyundur. Bu nedenle, Retriever'ınız iyi bir römorkör çekmeyi seviyorsa, en iyi seçeneğiniz bir ip oyuncağıdır. İp lifleri de dişlerini diş ipi ile temizlemek için harikadır.Naylon : Naylon bir ip ve kauçuğa alternatif onları sevmeyen köpekler için. Naylon serttir ve katı veya tekstil olabilir. Bir katı olarak, bir oyuncağın sert olmasını ve ısırıldığında ezilmemesini sağlar. Lastik veya ip kadar güçlü değildir, ancak yavrunuz hissi tercih ederse, onunla oynayacaktır.

Polyester ve Peluş : Tekstilden yapılan peluş oyuncaklar, Fido tarafından parçalara ayrılma olasılığı en yüksek olanlardır. Bununla birlikte, Golden Retriever'ınız yıkıcı değilse, biraz almak ve etrafta dolaşmak için iyi bir seçim olabilirler. Bu tür oyuncaklara karşı dikkatli olun. Yıkılabilir olmak, gıcırtı sesi veya dolgu gibi iç parçaların ayrıldıklarında boğulma tehlikesi oluşturabileceği anlamına gelir.

Emniyet

Söylediği gibi, 'önce güvenlik'. Bu, köpeğiniz için hangi oyuncağı alacağınıza karar vermekten daha önemli değildir. Eğlenceli olacak şekilde tasarlandılar, bu nedenle kötü yapılırlarsa yol açabilirler. sağlık tehlikeleri . Ve bir süre sonra sahibi olarak sizin için bir kabusa dönüşürler. Bunu akılda tutarak, her zaman iyi kalitede, yüksek oranda gözden geçirilmiş ve diğer sahiplerinin derecelendirdiği önerilen ürünleri tercih edin. Kaçınılması gereken malzemeler arasında lateks veya BPA plastik bulunur, çünkü bunlar çiğnendiğinde ve yutulduğunda köpekler için toksik olabilir.Boyut

Standart Golden Retriever orta ila büyük boy kategorisinde yer alır. Oyuncaklar söz konusu olduğunda, oynamak için daha büyük bir oyuncağa ihtiyacı olacağı anlamına gelir. Uygun oyuncak boyutuna karar vermenin çeşitli yolları vardır. Yavrularınızın ağırlığına göre belirli ırklar veya öneriler için belirli bir uzunluk dahil. Ancak, güvende olmanın en kolay yolu, ölçümü al ve tüylü arkadaşınızın bütün olarak yutması için yeterince küçük olmadığından emin olun.

Bütçe

Golden Retriever sahibi olmak ucuz değildir. Onları doğru boyuttaki köpek kafesine sığdırmak için yeterli bütçeye sahip olmanız gerekecek. cins için uygun koşum takımı Tasma eğitimi sırasında, Golden Retriever uygun köpek maması için bir bütçe ve veteriner faturaları için tasarruf edilen para. Bu, yavru köpeğinizi sahiplenmek için ödediğiniz bedelin üzerindedir. Her harcanan dolar artar. Oyuncaklara para biriktirmek, dikkate alınması gereken önemli bir şeydir.

Golden Retrieverlar İçin En İyi Köpek Oyuncakları

Top Oyuncaklı Yetişkin Golden Retriever

Yavrulardan Yetişkinlere, Golden Retriever'ınız için en sevdiğimiz köpek oyuncaklarından bazıları burada.

Artık ne arayacağınızı bildiğinize göre, Golden Retrieverlar için piyasadaki en iyi oyuncaklardan bazıları burada. Çiğneme, römorkör ve oyuncak getirme ile, tercihi ne olursa olsun herkes için bir şeyler var. Sadece oyuncakların yaptığı saygın markalar ve evcil hayvan severler tarafından şiddetle tavsiye edilen özellik burada.Hangi köpek oyuncağını diğerlerine tercih edeceğimizi sorarsanız, En iyi seçimimiz olarak Classic Kong'a yerleşmemiz gerekecek . Dolayısıyla, bütçeniz kısıtlıysa ve yalnızca birini seçebiliyorsanız, bizim seçimimiz Kong klasiği olacaktır. Ama genellikle bir köpek oyuncağını kim seçer? Muhtemelen birden fazla oyuncak seçeceksiniz, bu nedenle, yavrularınızın en çok hangisini sevdiğini bulmak için bu listedeki diğer oyuncaklardan herhangi birini öneriyoruz.


Chuckit! Uçan Sincap Köpek Oyuncak

Chuckit! sincap oyuncak
 • Tekrarlanan kullanım için dayanıklı malzemeden yapılmıştır.
 • Gece oynamaya izin vermek için parlayan bölümler.
 • Suda kullanılabilir.
 • Aerodinamik tasarım, daha uzun süreler için mükemmeldir.
 • Farklı son derece görünür renklerin çeşitliliği.
 • Yükseltilmiş kenarlar, tutmayı kolaylaştırır.
 • Atması kolay ve eğlenceli.
Chewy.com'da görüntüle

Retrieverlar, ister inanın ister inanmayın, geri almayı severler; bu isimde! Chuckit! köpek oyuncakları konusunda lider bir markadır ve üstün kaliteleriyle tanınır. Bu oyuncağı, köpekleri top veya çubuktan başka bir şey yakalamaya ve almaya ikna etmek için tasarladılar. Retriever'ınızı av köpeği olarak kullanmayı planlıyorsanız, bu harika bir seçimdir. Ve değilseniz, hala çok eğlenceli.

Bu Chuckit! Uçan Sincap Köpek Oyuncak, bir sincap gibi uçmak için tasarlanmıştır. Yani havadaki yörüngesi biraz düzensiz olacak ve yavrularınızın nereye gittiğini tahmin etmesi daha zor olacaktır. Aynı zamanda su üzerinde de yüzer, bu da biraz atılma ve sıçrama eğlencesinin büyük bir hayranı olan Retriever için mükemmeldir. Her Uçan Sincap, havada yakalanmadığı takdirde almayı kolaylaştıran yükseltilmiş kauçuk uçlara sahiptir. Bu, yere dümdüz oturan bir frizbiden daha kolay burun üzerinde.

Severiz gece oyunlarını eğlenceli hale getiren karanlıkta parlayan patiler ve makinede yıkama işlevi. Ayrıca, Altın köpeğiniz tarafından kovalanmayı umursamayan dünyadaki tek sincap.


ZippyPaws Peluş Köpek Oyuncak

Zippy Paws Sincap Oyuncak
 • Dayanıklı peluş oyuncak.
 • Orta ila büyük cins köpekler için mükemmeldir.
 • Saklambaç bulmaca oyuncağı.
 • Sincaplar gıcırdıyor.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Köpekleri saatlerce eğlendirir.
 • Meraklı Golden Retrieverlar için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Bu etkileşimli oyuncak, yavrularınızın ilgisini çekecektir. Dikkatlerini çekmek için sincapları gıcırdat ve sonra onları saklamak için kütüğün içine koy. Başka bir sıkma ve Fido, onları bulmak için burnunu kütüğe gömmek için biraz çiğniyor olacak. Onları bulmak biraz zaman alabilir, bu da yavrularınızın onları tekrar tekrar bulmak istemesine neden olur.

Ayrıca, bu oyuncak bir iç mekan getirme oyuncağı olarak ikiye katlanabilir veya ekstra ödüller için sincaplarla bir ödül gizlenebilir. Aşırı çiğneme nedeniyle değiştirilmesi gerekiyorsa, gıcırdayan sincapları kendi başınıza satın alabilirsiniz. Ya da en iyisini geçtiğinde ve gıcırtılar çalışmayı bıraktığında.

Severiz nasıl oynanabileceğinin çok yönlülüğü ve hayatımızı çok daha kolaylaştıran başka bir makinede yıkanabilir.


Frisco Beş Düğüm Halat

Köpekler İçin Dayanıklı İp Oyuncak
 • Dayanıklı ip, çiğneyenler için harikadır.
 • Günlük oyun için ideal.
 • Halat, halat çekme için harikadır.
 • Kapalı ve açık oyun için harika.
 • Getirmek için de kullanılabilir.
 • Düğümler kolay tutuş sağlar.
 • Daha büyük ırklar için özel olarak boyutlandırılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, römorkör oynamayı seven Altınlar için bir zorunluluktur. Dayanıklı ip yapısı ve büyük boy beş düğümü ile sizin için kavraması kolaydır ve onlar için ısırması harikadır. Parlak renkli ve 35 inç uzunluğunda, iç ve dış mekan kullanımı için harika. İp, pamuk/poli karışımından yapılmıştır, bu da onu süper dayanıklı ve yavrularınızın dişleri için iyi hale getirir.

Ekstra uzunluk, onu daha büyük köpekler için harika kılar, böylece biraz enerji yakmak ve kaslarını esnetmek için gerçekten arkasına geçebilirler. Saatlerce eğlence sağlayacak ve ikiniz için de eğlenceli. Onu çekebilir, fırlatabilir, geri alabilir ve hatta iki köpeğin kafa kafaya gitmesine izin verebilirsiniz. Seçenekler, dahil olan herkes için çoktur.

Severiz Bu dayanıklı ip oyuncağı, yüz yüze halat çekme oyunuyla köpeğinizle bağ kurmanız için harika bir yoldur.


KONG Klasik Köpek Oyuncak

KONG Orijinal Köpek Oyuncak
 • Altı boyutta gelir.
 • KONG marka itibarı.
 • İkramlarla birlikte veya şekersiz olarak kullanılabilir.
 • Düzensiz zıplayan desenler köpekleri eğlendirir.
 • Çiğneme oyuncağı veya getirme olarak kullanılabilir.
 • Veteriner onaylı oyuncak.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Kong oyuncak yelpazesi iyi bilinmektedir. Çeşitli boyutlarda tasarlanmışlardır, bu nedenle yavrularınız için çok büyük olmaması önemlidir. Bütün olarak yutabiliyorsa, muhtemelen yutacaktır. Yani, burada ne kadar büyükse o kadar iyi. Ayrıca içlerine köpek dostu fıstık ezmesi bulaştırılabilir. Bu onu daha çekici hale getirecek ve onu parçalara ayırmak yerine buna odaklanacaktır.

Süper güçlü kauçuktan yapılmış, aynı zamanda nervürlü ve sivrilen şekli nedeniyle düzensiz bir şekilde sıçrayan bir getirme oyuncağı görevi görebilir. Altın yavrunuz bahçede zıplarken buna bayılacak. Yakalayıp geri almaya çalışırken onları parmak uçlarında tutmak. Kalın kauçuk, bir köpek yavrusu büyüdükçe dişleri ve diş etlerini yatıştırmak için de harikadır.

KONG marka oyuncaklar, marka itibarı nedeniyle her zaman listemizde yer alıyor gibi görünüyor. Onları bizden biri olarak bulabilirsiniz. Pitbull'ların en sevdiği oyuncaklar , ve bizden biri Alman Çobanları için en iyi oyuncaklar ilave olarak.

Severiz bu oyuncağın birden fazla oyun yöntemi sunduğunu ve neredeyse yok edilemez olduğunu. İkramlarla doldurulduğunda, bu akıllı Retriever'lar için bir problem çözme seçeneği de sunar.


Petstages Dogwood Sert Köpek Oyuncak

Köpekler İçin Kızılcık Oyuncak
 • Çiğneyen Golden Retriever'lar için harika.
 • Gerçek doğal ahşap gibi kokuyor.
 • Toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır.
 • Son derece dayanıklı.
 • Getirmek veya çiğnemek için harika.
 • Birden fazla boyut mevcuttur.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Birçok köpek bir sopayı sever, ancak çoğu sahip sevmez. Pooches dişleriniz ve diş etleriniz için dağınık ve sorunlu olabilirler. İşte bu çiğneme oyuncağı burada devreye giriyor. Daha güçlü ve daha güvenli bir çubuk oluşturmak için gerçek ahşap ve dayanıklı sentetik malzemeyi birleştiren çubuk şeklinde bir çiğneme.

Çiğnemek köpek davranışıdır. Lastikli çiğneme oyuncakları yavru köpeğiniz diş çıkarırken mutlak bir gerekliliktir. Çiğneme stresi azaltır ve beyinlerini uyarır. Ayrıca kazmayı ve can sıkıntısını önlemenin ek faydası da vardır. Farklı yaşam evreleri ve köpek boyutları için çeşitli boyutlarda tasarlanmıştır.

Dayanıklı malzemesi, doğal kokusu ve dokusu ile köpeğinizin saatlerce çiğnemesini sağlar. Halınızda dağ kıymıkları yaratmadan. Şekli aynı zamanda getirme için kullanılabileceği anlamına gelir. Ayrıca, suyu ve oyunları bir arada seven Golden Retriever için yüzer. ABD'de üretilmiştir, gerçek ahşaba çok güvenli bir alternatiftir.

Severiz ek bir oyun boyutu için gerçek bir çubuk gibi yüzer. Ve çoğu köpek onu sevecek çünkü basit ve etkili.


Trixie Etkinlik Kutusu Strateji Oyunu

Trixie Köpek Oyuncak Aktivitesi
 • Etkileşimli köpek oyuncağı.
 • Golden Retriever'ları saatlerce meşgul edecek.
 • Kutuları açmak için farklı teknikler.
 • Daha zeki ırklar için tasarlandı.
 • Kaymaz lastik ayaklar.
 • Zorlu beyin oyunu.
 • Oyuncakları çiğnemek ve getirmek için harika bir alternatif.
Chewy.com'da görüntüle

Trixie Activity Poker Box, ikramları tutmak ve yavrularınızı onları geri almak için çeşitli şekillerde zorlamak için tasarlanmıştır. Kapakları nasıl çıkaracaklarını, ip tutacaklarını nasıl kaldıracaklarını, çekmeceleri nasıl kaydıracaklarını ve içindeki ikramları serbest bırakmak için düğmelere nasıl basacaklarını bulmak zorunda kalacaklar. Yaratıcı sularının akmasını sağlayacak ve gri maddeyi meşgul edecek. Dört farklı kutu tek tek veya hepsi birlikte kullanılabilir. Yani kolay başlayabilir ve Fido'ya kadar çalışabilir, hepsini zamana karşı bir yarışta açabilirsiniz.

Yavru köpeğiniz başarılı olmak için sabır ve konsantrasyon kullanmak zorunda kalacak ve ödülü bulmanın hemen ödülünü sevecek. İç mekanlarda can sıkıntısını gidermek ve ekstra enerji harcamak için harika bir yoldur. Ayrıca, oyunların ustası olacak, onu kuracak ve ona nasıl başarılı olacağına dair bazı ipuçları vereceksiniz. Köpek arkadaşınızla da kaliteli bir bağ kurma zamanı olacak. Bulaşık makinesinde de yıkanabilir, bu da temizlemeyi çok kolaylaştırır.

Severiz oyuncağı yerinde tutmak için kaymaz lastik ayaklara sahip olduğundan, onu bir kez ikramlarla kurduğunuzda, onu saatlerce eğlendirecek.


GoughNuts Etkileşimli Köpek Topu

GoughNuts İnteraktif Top Oyuncak
 • Son derece dayanıklı top oyuncak.
 • Çoklu oluklar kavramayı kolaylaştırır.
 • Toksin içermeyen kauçuk yapı.
 • Aktif yavrular için son derece zıplama.
 • Gerçek ağaç özsuyundan yapılmıştır.
 • Su üzerinde yüzer.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, GoughNuts tarafından yapılmış interaktif bir lastik toptur. GoughNuts, arazideki en sert oyuncaklardan bazılarını yaptıkları için ağır hizmet çiğneme köpekleri tarafından iyi bilinir. Doğal kauçuktan yapılmıştır, bu nedenle sadece çiğnemesi güvenli olmakla kalmaz, aynı zamanda süper esnektir. Eklenecek bir nokta daha var, su üzerinde yüzer, böylece Retriever, karada veya suda olsun, kalbinin içeriğine kadar geri alabilir.

Yüzeyinde oluklar vardır, böylece kolayca kavrayabilir ve ağzında taşırken normal şekilde nefes alabilir. Amerika'da üretildi ve Golden'ınızın bir tercihi olması durumunda, beş korkak renkte geliyor.

Severiz bunun neredeyse tüm Retrieverlerin çıldıracağı sade ve basit, gösterişsiz, lastik bir top olduğunu. Ayrıca, sert çiğnemeler için de ağır hizmet tipidir.


Sıkça Sorulan Sorular

Golden Retriever'ımın yok edemeyeceği köpek oyuncakları var mı?

Kısacası, hayır. Bazı üreticilerin iddia edebileceğinin aksine, her şeyi parçalara ayırabilecek bir köpek her zaman olacaktır. Bir düşünün, arabaları sökebilecek vahşi köpekler varsa, her zaman tasarladığımız oyuncağı yok edebilecek köpekler olacaktır.

Neyse ki Golden Retriever'ın süper güçlü bir ısırığı yok. Bu nedenle, ağır hizmet etiketli oyuncakların çoğu bir süre dayanır. Bir veya iki beden daha büyük bir oyuncak seçmek, köpeğiniz orantısız bir şekilde yıkıcıysa, oyuncakların daha uzun süre dayanmasına yardımcı olabilir.

Golden Retriever'ım için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

Her Golden Retriever için belirli bir oyuncak işe yaramaz. Ne tür oyunlar oynamayı sevdiğini biliyorsanız, onu taklit eden bir oyuncak seçin. Örneğin, her zaman sopa getiriyorsa, Uçan Sincap gibi bir şey satın alın.

Onu saatlerce eğlendirecek ve daha fazla meydan okuma yaratacaktır. Hiçbir fikriniz yoksa, birkaç oyuncakla başlayın ve en çok neyi sevdiğini görün. Tekrar tekrar döndüğü oyuncak, gelecekte almanız gereken oyuncak olacaktır.

Köpeğim için bir oyuncak yeterli mi?

Bu soruyu sormak, Golden Retriever'ım çok eğlenebilir mi? Kısacası bir oyuncak asla yetmez. En zeki köpek ırklarından biri olan Retrieverlar, yaratabildiğiniz kadar çok oyundan keyif alacaklardır, bu nedenle oyuncak seçimi harika bir yatırım olacaktır.

Yine de hepsine erişmelerine izin vermeyin. Aynı sıkıcı oyuncaklar yerine her zaman yeni ve heyecan verici olmaları için onları döndürdüğünüzden emin olun.

Golden Retriever'ımın sandığında oyuncakları olmalı mı?

Evet ve hayır. Bir oyuncak, sandıktayken can sıkıntısını hafifletmeye yardımcı olur, ancak yanlış tür hem onun hem de sizin için sorunlara neden olabilir. sırasında yumuşak tekstil çiğneme oyuncakları tavsiye edilmez. Golden Retriever'ınızla sandık kullanımı .

Çiğnenip yok edilirlerse boğulma tehlikesi oluştururlar ve müdahale etmek için orada olmazsınız. Bir yapboz oyuncağı veya ağır hizmet tipi kauçuk çiğneme oyuncağı iyi bir seçimdir. İkramlar onları eğlendirir ve dayanıklılık, minimum güvenlik riski oluşturdukları anlamına gelir. Acil bir lazımlığa neden olabileceğinden, çok fazla şeker koymayın.

Köpeğim oyuncağını yuttu. Ben ne yaparım?

İlk olarak, emin olun nefesini kısıtlamıyor . Mücadele ediyor gibi görünüyorsa, onu doğrudan veterinere götürün. Görmesi daha zor olabilir, ancak oyuncak daha küçük parçalara bölündüyse ve yutulduysa veterinerinizi arayın, ancak size sadece yavrularınıza göz kulak olmanızı söyleyebilirler.

Acı çekiyormuş gibi görünmeye başlarsa veya kabız olursa, bir tıkanıklığa neden olup olmadığını görmek için veterinere tekrar gidilecektir. Küçük oyuncak parçaları engellenmeden sistemden geçebilir. Herhangi bir şüpheniz varsa, tavsiye için veterinerinize başvurmanız en iyisidir.

beyaz kurt köpeği cinsi

Son düşünceler

Özetle Golden Retriever arkadaş canlısı, zeki ve özverilidir. Aldığımız inanılmaz sadakat ve korumaya karşılık, yapabileceğimiz en az şey onu eğlendirmek ve mutlu etmek. Bir köpeğin temel günlük gereksiniminin bir kısmı, mutlu, sağlıklı kalmak ve yıkıcılığı önlemek için fiziksel ve zihinsel uyarımdır.

Golden Retriever'lar, açık hava etkinliği ve egzersizin mükemmel dengesine ihtiyaç duyarlar. bularak mükemmel çeşitlilikte köpek oyuncakları Golden Retriever'ınız için onları hem mutlu edecek hem de eğlendireceksiniz. Birkaç iyi düşünülmüş oyuncağa yatırım yapmak, inanılmaz bir mutluluk getirisi için küçük bir harcamadır.

Artık yavrularınızı mükemmel oyuncağıyla nasıl eşleştireceğinizi biliyorsunuz, tam da bunu yapabilirsiniz. Yukarıdaki önerilerimizi takip edin ve raylardan çok uzağa gidemezsiniz. Bu oyuncaklar çok kaliteli ve senin yavru için mükemmel . Dediğimiz gibi, meydan okuyan bir yavru mutlu bir yavrudur. Bu da mutlu bir yavru ebeveyn anlamına gelir.

Yorumlar