Rottweiler için En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Rottweiler için En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Rottweiler'ınız için en iyi köpek yatağını mı arıyorsunuz? Bu büyük yavrular geniş ve rahata ihtiyacım var hızla büyüyen kemiklerini ve eklemlerini dinlendirecek bir yer! Çürükler genellikle aile arkadaşı ve koruyucusu olarak seçilir. Ve Rottweiler cinsini iyi bilenler için, onun nazik bir dev olduğunu bilin. sevimli bir şapşal kim çok. Rahatça karşılayabileceğiniz en iyi yatağı satın alarak ona Rottie minnettarlığımızı göstermenin daha iyi bir yolu var mı?

Bu kılavuzda, tam olarak bunu yapmanıza yardımcı olacağız. Ve bunu yapacağız bankayı bozmadan ya. Size kaliteli bir yatakta neye bakacağınızı göstereceğiz ve Rottweiler'ınızın neye ihtiyacı olduğunu düşünmenizi sağlayacağız. Ve tüm Rottweiler'lar aynı olmadığı için, bir dizi kanepe, şilte ve yüksek stil yatak bulduk.Bazı Rottie sahipleri, ikiz yatak satın almak yavruları için! Bir Rottweiler sahibi olmak yeterince pahalıdır. Onlara sağlamanız gerekecek son derece dayanıklı oyuncaklar , dengeli Rottweiler köpek maması , ve yürüyüşler için mükemmel Rottie koşum takımı . Rottie'nize makul bir fiyat aralığında kalırken gecelerini geçirmek için rahat bir yer sağlayan mükemmel Rottweiler köpek yatağını bulmak isteyeceksiniz. Öyleyse rahatlayalım ve Rottweiler'lar için en iyi köpek yataklarını keşfedelim.

Bir Bakışta: Rottweiler için Favori Köpek Yataklarımız

Frisco çekyat
Bizim Puanımız

En İyi Bolster Yatak

Frisco Peluş YatakChewy.com'da görüntüle
Büyük Barker
Bizim Puanımız

En İyi Yatak Stili

avustralya köpeği

Büyük Barker Yatak

Chewy.com'da görüntüle
Veehoo Yükseltilmiş Köpek yatağı
Bizim Puanımız

En İyi Yükseltilmiş YatakVeehoo Yükseltilmiş Yatak

Amazon.com'da görüntüleyin

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi Amazon.com veya Chewy.com'a götürür, burada ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Satın Alma Rehberi

Yatakta Rottie

Dışarıda yüzlerce ve yüzlerce köpek yatağı olduğunu söylemek güvenlidir, bu nedenle ne aradığınızı bilmiyorsanız, nereden başlayacağınızı bilmek zordur. Dev Rottweiler'a uygun bir köpek yatağı bulmanın daha zor olduğu da doğrudur. Öyleyse size Rottweiler'ınız için bir yatak düşünürken neleri göz önünde bulundurmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini göstererek başlayalım.

Yatak Nedeni

Öncelikle yatağının ne için olduğunu düşünmen gerekiyor mu? Gece uyuması için yatağı mı? Yoksa gündüz bahçe soğutması için ikinci bir yatak mı? Her ne ise, emin olmalısın. istediğiniz amacı yerine getirir . Bir köpek yavrusu yetiştiriyorsanız, zaten yatakta eğitilmiş daha büyük bir yetişkine sahip olmanızdan ihtiyaçlarınız farklı olacaktır. Bununla birlikte, ömür boyu sürecek bir yatak satın almak istiyorsanız, rahatlıkla alabileceğiniz en iyi kaliteye bağlı kalın.

Mevcut yatağından bir iyileştirme ise, yatak hakkında yaptığınız ve beğenmediğiniz şeylere bir göz atmanız gerekir. Bir sonrakine karar vermenize yardımcı olması için bunu kullanın.

Boyut ve Uyku Pozisyonu

Rottweiler'ınızın ne kadar ağır olduğunu bilmeniz gerektiğinden, bir yatak satın almadan önce bu tartıların tozunu atmanız veya veterinerinizin seyir defterini kırmanız gerekecek. Düşük kaliteli bir yatak, 80 ila 135 kiloluk Rottweiler'ınız için uygun olmayacak. Çoğu yatak, neye göre bir sınır belirtir kaldırabilecekleri ağırlık , bu yüzden bebeğinizin ne kadar büyük olduğunu bilmeniz gerekir.Ayrıca hangi uyku pozisyonunu tercih ettiğini de bilmeniz gerekir, çünkü bu, hangi yatak tipini seçeceğinizi belirleyebilir. Kıvrılmayı ve kendini güvende hissetmeyi sever mi? Belki desteklenmiş bir yatak onun için en iyi seçenek olacaktır. Ya da denizyıldızını tercih ederse ve bacaklarını herhangi bir şekilde açarsa, düz şilte tarzı bir yatak daha iyi bir seçenek olacaktır.

Uyku pozisyonunu hiç düşünmediyseniz, birkaç gece onu izle ve nasıl uyumayı tercih ettiğine dair bir fikir edin. Sonuçta, istediği bu değilse, muhtemelen kullanmayacaktır.

Konfor

Yatağının rahat olması gerektiğini söylemeye gerek yok, aksi takdirde sizin yatağınızda uyuyabilir. Yatak, özellikle taban, ince ve dayanıksız olmamalı . Hafızalı köpükten veya ortopedik köpükten yapılmış yatakları arayın. Az polyester içerikli bir malzeme karışımı ile yapılabilir, ancak köpük en belirgin bileşen olmalıdır.

Rottweiler'ın ağır bir gövdesi var, bu nedenle tabanın kalın ve yastıklı ağırlığına dayanabilmek için. Taban ince ve dayanıksız ise bedeni yere çöker. Birkaç inç kalınlığında bir taban arayın. Yastıklama da çok önemlidir çünkü birçok Rottweiler, dirsek ve kalça displazisinden muzdariptir ve ek yerlerinin kalın bir tabandan ekstra desteğe ihtiyacı vardır.Yaş

Yavru bir Rottie köpeğiniz varsa, pahalı bir yatağa yatırım yapmak isteyip istemediğinizi düşünmeniz gerekir. Ya da belki daha ucuz olanı tercih edersiniz, böylece onu yok etse bile fark etmez. Aynı şekilde, eğer ev eğitimi ise, bir tane satın almak isteyeceksiniz. suya dayanıklı ve temizlenmesi kolay .

Daha eski bir Rottie'niz varsa ortopedik köpükten yapılmış bir yatak satın almalısınız. Eklemleri için hafızalı köpükten daha fazla destek sağlayacaklar. Yaşlılığında idrarını tutamama sorunu yaşıyorsa, suya dayanıklı bir yatak aramak da iyi bir fikirdir.

Dayanıklı Malzemeler

Dayanıklı ve daha uzun ömürlü malzemeler arayın. Kanvas, pamuk ve naylon gibi malzemeler güçlüdür ve ucuz alternatiflere göre daha uzun ömürlüdür. Birçok yatak bunu söyleyecek çiğnemeye dayanıklıdırlar veya anti-gözyaşı, yani yapacakları yuvalama ritüelinde hayatta kal çoğu köpek yatmadan önce yapar.Temizlemesi kolay

Rottie'niz kaç yaşında olursa olsun, yatağın temizlenmesi kolay olmalıdır. Çoğu yatağın, fermuarını açıp açabilmeniz için suya dayanıklı bir kılıfı olacaktır. çamaşır makinesine at . Rottie'niz evde eğitim almış olsa bile, kötü bir karnı olduğu zamanlar olacaktır ve onu temizleyen kişi siz olacaksınız. Daima etiket talimatlarını okuyun.

Alerjiler

Köpeğiniz alerjiden muzdaripse veya hassas bir cilde sahipse, hipoalerjenik bir yatağa yatırım yapmak iyi bir fikirdir. Bu yataklar sıkı bir şekilde dokunmuştur, böylece toz akarları, ölü deri ve yağlar malzemelerde sıkışmaz. Ve hassas köpekleri ağırlaştıran da budur. Hipoalerjenik olmayan yataklardan biraz daha pahalı olma eğiliminde olsalar da, veteriner faturalarında size bir servet kazandırabilir.

Bütçe

En pahalı yatağı satın almanız gerekmese de, kesinlikle ödediğinizin karşılığını alırsınız. Her zaman karşılayabileceğiniz en iyi yatağı satın alın. Çok daha uzun süre dayanacak ve bu nedenle para için daha iyi değer . Yüksek kaliteli yataklar da bir çeşit garantiyle birlikte gelir. Üretici kalitesine inanıyorsa, iyi üretildiklerinden emin olabilirsiniz.

En İyi Rottweiler Köpek Yatakları

Rottweiler ayakta

Çürükler, boyutları nedeniyle farklı bir yatak tipine ihtiyaç duyacaktır. Orta ila büyük boy bir cins Alman çoban köpeğinin daha büyük bir yatağa ihtiyacı olacak Oysa Rottie'nin büyükten çok büyüğe ihtiyacı olacak. Artık iyi bir yatak ve kötü yapılmış bir yatak yapan şeyleri örttüğümüze göre, Rottweiler'lar için en sevdiğimiz yataklardan geçebiliriz. Yani, belirli bir sıra olmadan, işte en iyi seçimlerimiz.Kanepe Tarzı Köpek Yatakları

Kanepe yatakları şu şekilde de bilinir: destekli köpek yatakları çünkü yanlar, yatağın en az iki duvarında yastıklar sunar. Yükseltilmiş kenarlar, Rottie'nize muhteşem büyük kafası için ekstra destek verecektir. Bu köpek yatakları, uyurken fazladan güvenliği seven veya kıvrılmayı sevenler için iyi bir fikirdir.

american staff pitbull

PetFusion Bellek Köpük Destek Yatağı

Petfusion Destekli Köpek Yatağı
 • Destekli tasarım.
 • Dört boyutta gelir.
 • Hafızalı köpük tabanı.
 • Su geçirmez astar.
 • Geri dönüştürülmüş polyfill destekli kenarlar.
 • Çıkarılabilir dimi kapak.
 • Makinede yıkanabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf köpek yatağı, daha küçük boyutlarına kıyasla altı inç hafızalı köpük sunan jumbo boyutunda gelir. Yapmak, Rottweiler'ınız için çok rahat. Bu yatağın desteklenmiş dört kenarı vardır, bir tarafında kolayca girebileceği bir pencere vardır. Pencere, yanlardan geçmekte zorlanabilecek yaşlı Çürükler için harika bir özelliktir.

Hafızalı köpük taban, köpüğü kokulu kazalardan koruyan su geçirmez bir astarla birlikte gelir. Kapak ayrıca çift koruma için suya dayanıklıdır. Ayrıca hızlı bir yıkama için fermuarını açıp çamaşır makinesine de yerleştirilebilir. Kılıf, sizin için hem rahatlık hem de estetik çekicilik için pamuk ve polyester fitilli kumaştan yapılmıştır. Bu yatak ayrıca 12 ay garantilidir.

Severiz Bu birinci sınıf yatağın ultra kanepe tarzı yatak olduğunu ve nihai köpüklü rahatlık için en kalın tabanı sunduğunu.


Frisco Ortopedik Baza Yatağı

Frisco Destekli Köpek Yatağı
 • Üç boyutta gelir.
 • Modern ve şık tasarım.
 • Peluş uyku yüzeyi.
 • XXL boyutu Çürükler için idealdir.
 • Parçalanmış hafızalı köpük dolgusu.
 • Çıkarılabilir kapak.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco, bu yatağı büyük ve dev ırkları düşünerek yaptı. Yatağın tabanı, arkada 4 inç'e kadar desteklerle 5 inç köpük sunar. Bu ek bir güvenlik hissi sağlar. Üç adet güçlendirilmiş kenarı vardır ve erişimde kolay tırmanma için bir tarafı bırakır.

Destekler ve taban, ekstra boyun ve eklem desteği için parçalanmış ortopedik köpük ile paketlenmiştir. Yumuşak, çok dokulu kapak, makinede yıkamak için çıkarılabilir, bu da çamurlu ve maceracı Çürükler için harikadır. Bu yatak, bütçe dostu bir seçenektir ve diğer tüm yatakları benzer bir fiyat aralığında yener.

Severiz Bu yatağın eğimli desteklenmiş yanlar sunduğu, yani en üst düzeyde rahatlık için boynu ve başı için mükemmel yüksekliği bulabileceği anlamına geliyor.


FurHaven Deluxe Sandalye

Furhaven Delxue Sandalye
 • Bütçe dostu.
 • İki tonlu tasarım.
 • Destekli L şekli tasarımı.
 • Yumuşak suni kürk uyku yüzeyi.
 • Hafızalı köpük tabanı.
 • Çıkarılabilir dış kabuk.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

FurHaven bu yatağı pençelerinde ve burnunda yumuşak ve bereketli hisseden pelüş suni kürkten yapılmış çıkarılabilir bir örtü ile yarattı. Hızlı temizlik için makinede yıkanabilir. Taban, iki köpük katmanından oluşur ve birincisi, hafızalı köpüktür. Diğeri, daha fazla destek için katı tıbbi sınıf ortopedik köpüktür.

Bu L şeklindeki destekli yatak, jumbo artı boyutta gelir ve en büyük yüzey alanına sahip olması, büyük bir Rottie'niz varsa daha iyi bir seçenek haline getirir. İki tonlu, üç renk seçeneği ve basit bir tasarıma sahip olduğundan çoğu dekora uymalıdır.

Severiz bu yatağın sadece iki destekli kenarı olduğunu. Yani, yükseltilmiş minderlerin tadını çıkarırken uyurken esnemeyi seven Çürükler için mükemmel bir seçenek.


Yatak Tipi Köpek Yatakları

Yatak tipi yataklar o kadar basit ki, köpek ebeveynlerinin her seferinde onları seçmesini kolaylaştırıyor. Üşüdüklerinde veya uyurken kendilerini yaymayı seven Rottweiler'lar için harikadır ve hiçbir şekilde kısıtlayıcı değildirler. Onlar ayrıca yatağa gitme seçeneği içine koymak Rottweiler’ın köpek sandığı ekstra konfor için. Bunlar, diğer ırklardan biraz daha az aktif olan daha büyük köpekler için mükemmeldir. Rottie, daha büyük bir cinstir. Pitbull'dan daha düşük bir aktivite sürücüsüne sahip , bu nedenle destekli yataklar, büyük yavrularınızın hızla büyüyen eklemleri için mükemmel çözümdür.


FurHaven Deluxe Hafızalı Köpük Yatak

Furhaven İkili Yatak
 • Büyük şilte tarzı yatak.
 • Jumbo plus, bir Rottweiler ve arkadaşa sığabilir.
 • Bütçe dostu.
 • Hafızalı köpük tabanı.
 • Yumuşak suni kürkle kaplıdır.
 • Düşük profil, kolay erişim sağlar.
 • Herhangi bir uyku pozisyonuna izin verecek kadar büyük.
Chewy.com'da görüntüle

FurHaven bu köpek yatağını lüks konforu düşünerek yarattı. Jumbo artı boyutu, hafızalı köpük ve medikal sınıf destek köpüğü ile yapılmış 5 inçlik bir taban sunar. Hepsi Rottie'nizin rahat olmasını sağlar. Burnu ve pençeleri üzerinde yumuşak olan süet ve pelüş bir örtü ile çevrilidir.

Köpük, ağrıyan eklemlerin hafifletilmesine yardımcı olan yalıtım rahatlığı sunar. Basit bir tasarımdır ve çoğu dekora uyacak şekilde 3 renkte gelir. Kılıf çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir. Bu yatağın görebildiğimiz tek dezavantajı, suya dayanıklı olmamasıdır, ancak bu, her köpek ebeveyni için bir endişe kaynağı değildir.

Severiz Bu yatağın pelüş bir kılıfı olması, onu Rottweiler'ınız için süper rahat ve yumuşak kılar.


Big Barker Ortopedik Yastık Yatağı

Büyük Barker Köpek Yatağı
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Yüksek kaliteli ortopedik köpük.
 • Yumuşak mikrofiber kapak.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
 • Eklem ağrısını önlemeye yardımcı olur.
 • Orijinal şeklinin% 90'ını koruyacaktır.
 • Düzleşme önleyici tasarım.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf köpek yatağı, Rottie'niz için yeterli olan 300 pound'a kadar çıkabilir. Bu, 10 yıllık garanti ile vurgulanan Rottweiler'ınız için açık ara en iyi yataktır. En yüksek kalitede Amerikan ortopedik köpüğü ile yapılmış olup, en sert veya en eski eklemler için destek sunar. Ve 7 inçlik bir uzunluğuyla, vücudunun yere batmayacağından emin olabilirsiniz.

Kapak çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir. Mikrofiber malzemeden yapılmıştır, geniş vücudu için optimum rahatlık sağlar ve hipoalerjenik özellikler veren sıkı bir şekilde dokunmuştur. Ayrıca köpüğü kazalardan korumak için suya dayanıklı bir kapağa sahiptir. Yanlardan biri de 4 inçlik destekli bir taraf sunar ve yatak, herhangi bir dekora uyacak şekilde 4 renkte gelir.

Severiz Bu yatak, Rottweiler için köpek yatakları söz konusu olduğunda mahsulün kremasıdır ve 10 yıllık düzleştirilmemiş garanti ile birlikte gelir.


Kopeks Su Geçirmez Ortopedik Yatak

KOPEKS Su Geçirmez Ortopedik Yastık
 • Bütçe dostu fiyat.
 • Hafızalı köpük tabanı.
 • Hafızalı köpük yüksek yoğunluktadır.
 • Hipoalerjenik köpük.
 • Su geçirmez tasarım.
 • Artrit veya eklem ağrısı olan köpekler için idealdir.
 • Çıkarılabilir dış kabuk.
Chewy.com'da görüntüle

Kopeks, ihtiyacınız olan her şeyle bu basit köpek yatağını yaptı ve ihtiyacınız olmayan hiçbir şey yok. Ortopedik hafızalı köpükten yapılmıştır, Rottweiler'ınızın ağrı ve sancılarını giderir. 4 inç derinliğindedir, yani Rottweiler'ınız yere batmayacaktır.

Fermuarlı iki astarı vardır. İç astar, içteki köpüğü kazalardan korumak için su geçirmezdir. Dış astar suya dayanıklıdır ve ekstra rahatlık için yumuşak suni süetten yapılmıştır. Kolaylık için çamaşır makinesine koyabilirsiniz. Bu yatağın hipoalerjenik köpüğü de vardır, bu da onu hassasiyeti olan Rottweiler'lar için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Severiz Bu yatağın su geçirmez olması, onu ev eğitimi veya idrarını tutamayan yaşlılar olan Rottie yavruları için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

yulaf ezmesi köpekler için iyi mi

Yükseltilmiş Stil Köpek Yatakları

Pooch'unuzu yerden uzak tutmak için yükseltilmiş köpek yatakları yükseltilir. Köpek sahipleri, dış mekan kullanımı için bu yatak türünü seçme eğilimindedir. Yükseltilmek, havanın vücudunu dolaşmasına yardımcı olur, bu da özellikle yaz ayları için yararlıdır ve Rottie'nizi serin tutar. Ayrıca onu tutar ıslak ve soğuk zeminlerden yükseltilmiş taşınabilir olmasının yanı sıra nemli veya kumlu olmadan kampa veya plaja götürülebilir.


K & H Yükseltilmiş Köpek Yatağı

KH Yükseltilmiş Yatak
 • Açık havada eğitim için mükemmel.
 • Kolay taşınabilir.
 • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
 • 150 pound'a kadar Çürükleri destekler.
 • Hızlı ve kolay montaj.
 • Sarkmaya dayanıklı.
 • Bütçe dostu.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yükseltilmiş yatak, havanın vücuduna yakın dolaşımını sağlamak için ağ örgülü kumaştan yapılmıştır. Güçlü ve dayanıklı 600 denye naylondan yapılmıştır. Malzeme çift dikişlidir ve 150 pound ağırlığa kadar köpekleri desteklemek için çift sırtlıdır. Materyal ayrıca suya dayanıklıdır ve takılmaz. Çerçeve, sabit destek için metal borudan yapılmıştır.

Rottie'nizin tırmanırken kaymasını önlemek için kaymayan lastik ayakları vardır. Bu, yaşlı Çürükler veya bir yaralanmadan iyileşenler için özellikle önemli bir özelliktir. Bu yatak iki renk seçeneğine sahiptir. En sevdiğiniz plaja yanınızda götürebilmeniz için montajı ve taşınması kolaydır.

Severiz Bu yatağın 1 yıllık garantisi olduğunu. Naylonun kuvvetinin 150 pound'a kadar daha büyük Çürükleri destekleyeceği gerçeğini de gerçekten seviyoruz.


Veehoo Yükseltilmiş Köpek Yatağı

Veehoo Köpek Yatağı
 • 150 pound'a kadar Çürükleri destekler.
 • File kumaş serin kalır.
 • Bütçe dostu fiyat noktası.
 • Kaymaz ayaklar.
 • Sekiz farklı renk.
 • Hafif ve taşınabilir.
 • Montajı kolaydır.
Amazon.com'da görüntüleyin

Veehoo, daha fazla dayanıklılık için tekstil ağ ve toz kaplamalı çelikten yapılmıştır. Bacaklar kaymaz. İhtiyaç duyduğunuzda montajı ve sökülmesi kolaydır. Ayrıca modayı takip eden Rottweiler'lar için sekiz renkte geliyor.

Materyal, yırtılmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır ve haşere dayanıklıdır. Aynı zamanda suya dayanıklıdır, yani gece boyunca yağmurda ıslanırsa, suyun akmasına izin vermek ve kuru bir havluyla silmek için hafifçe yukarı kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda ısıya dayanıklıdır ve daha güneşli günler için UV ışınlarını dengeler - ancak her zaman köpeğinizi doğrudan güneş ışığından uzak tutmayı unutmayın.

Severiz Bu yatak daha büyük köpekler için orta desteğe sahip. Böylece, ortada çökmeyeceğinden veya sarkmayacağından emin olabilirsiniz.


Son düşünceler

İşte orada, bizim Rottweiler için favori köpek yatakları . Hepsi çeşitli avantajlara sahip ve tüm bütçelere uygun, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı stillerde, burada her Rottie ve her sahibi için bir şeyler var.

Dev köpek yataklarına gelince, muazzam ağırlığını kaldırabilecek daha az seçenek var. Ancak, yukarıdaki önerilerimizden birini seçerek, Rottie'nize uygun olduklarından ve onun da onu seveceğinden emin olabilirsiniz.

Yorumlar