Golden Retrieverler İçin En İyi Köpek Şampuanı: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Golden Retrieverler İçin En İyi Köpek Şampuanı: Derecelendirmeler ve İncelemeler

2019 yılında Amerikan Kulübesi Kulübü Golden Retriever'i 3rd Amerika'daki en popüler köpek , bu onu biraz önemli kılıyor! Sadece o değil çocuklarımızla dost ve büyüklerimiz ve fantastik bir köpek enerji ve nezaket dengesi, ama aynı zamanda önyüklemesi gereken en muhteşem köpek paltolarından birine sahip. En büyük dört ayaklı arkadaşlarımızdan biri olmanın karşılığında, sahipler olarak iyiliğe karşılık vermeli ve en iyi şekilde hissetmesine ve görünmesine yardımcı olmalıyız ve bu rehber burada devreye giriyor.

Yani nereden başlayacağınızı veya hangi şampuanı seçeceğinizi bilmiyorsunuz, değil mi? İşte LoveYourDog'da stresi sizin ellerinizden aldık ve sadece piyasayı en iyi şekilde ortaya çıkarmak için ölçeklendirmedik. Golden Retriever'iniz için en iyi şampuanlar ayrıca neden onları seçtiğimizi de açıklayacağız.Her Golden Retriever için de bir şampuanımız olduğundan emin olduk, çünkü tıpkı biz insanlar gibi, derileri ve tüyleri söz konusu olduğunda hepsinin kendi bireysel ihtiyaçları vardır. Kuru ya da pul pul cilt, genç ya da yaşlanmış, kokmuş ya da sağlıklı olsun ve bütçeniz kısıtlı ya da sıçratacak paranız olsun, biz de her mal sahibine uygun bir şeylerimiz var.

Bir Bakışta: Golden Retrieverler İçin Favori Şampuanlarımız

En İyi Seçim: Rocco & Roxie Yatıştırıcı Şampuan
Bütçe Seçimi: Furminator Deshedding ŞampuanNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Düşünülmesi gereken şeyler

Golden Retriever Coat Özellikleri

Herhangi bir eski şampuanı satın almadan önce, anlamak çok önemlidir Golden Retriever'inizin ihtiyacı olan . Gösteri köpeği mi? Saç kremi içeren parlak bir şampuan düşünmek isteyebilirsiniz. Yerel gölde aşağı inip kirlenmeyi veya çamurda yuvarlanmayı seviyor mu? Ona derinlemesine bir temizlik yapacaksa yoğun ve konsantre bir formül düşünmelisiniz. Hassas cilt? Alerjisi olan yavrulara hitap eden bir şampuan düşünün. Altın paltonuz için göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörlere bakalım.Yaş: İlk olarak, Golden Retriever'iniz bir köpek yavrusu ise, özellikle yavru köpekler düşünülerek tasarlanmış bir şampuana yatırım yapmanız gerekecektir. Bir yavru köpeğin cildi yetişkinlerden çok daha hassas olmasının yanı sıra, yavruların da daha hassas gözleri vardır. Bu nedenle, nazik bir şampuan bulmak önemlidir, aksi takdirde muhtemelen cilt ve göz tahrişine neden olur ve ayrıca banyo sürecini oldukça stresli ve keyifsiz hale getirir. Öyleyse, özellikle yırtılmadan olduğunu belirten bir köpek yavrusu formülü burada en iyi bahsinizdir.

Cilt durumu: Golden Retriever'ların özellikle cilt rahatsızlıklarından muzdarip olduğu bilinmektedir. Atopik dermatit . Atopik Dermatit, alerjenler tarafından tetiklenen, çimen, akarlar ve kimyasallar olabilen kronik ve inflamatuar bir hastalıktır. Bu, Golden Retriever'inizin acı çektiğini düşündüğünüz bir şeyse, o zaman önce ve en önemlisi, daha fazla araştırma için onu Veterinerinize götürün. Bununla birlikte, bir veteriner kontrolünden geçerse, muhtemelen bir yulaf ezmesi içeren şampuan veya özellikle hassas ciltler için formüle edilmiştir .

pug beagle karışımı

Parlamak: Golden Retriever, muhteşem altın bukleleriyle tanınır, bu yüzden onu hissetmesini ve sağlıklı görünmesini sağlamak için altın parlaklığını korumak önemlidir. Parlamayı kilitlemeye yardımcı olan doğal bileşenler arasında bal, shea yağı ve badem yağı bulunur. Tabii ki, parlak ve parlak bir ceket, harika bir genel bakım rejimiyle elde edilir, ancak bakım ve besleyici şampuan, başlamak için harika bir yerdir.Koku: Köpeğinizin kokusunu da giderdiğini iddia eden şampuanlar, çift katının derinliklerine nüfuz etmede ve kokusunun nedenini ortadan kaldırmada harikadır, bu nedenle kirli maceralı yürüyüşlerinden sonra sık sık korkak koktuğunu fark ederseniz, o zaman bu dikkat edilmesi gereken harika bir etikettir. . Golden Retriever'inizin kendisini bu kategorilerden birkaçında bulduğunu fark ederseniz, o zaman korkmazsınız, birçok yüksek kaliteli şampuan, yukarıdaki faktörlerin çoğunu aynı anda ele alma çabalarını birleştirir ve en iyi seçimlerimizin çoğu tam olarak bunu yapar.

Kaçınılması Gereken Malzemeler

Golden Retriever

Bir şampuanda hangi bileşenlerin işe yaradığını bilmek önemliyken, aynı zamanda hangi malzemelerden kaçınılması gerektiğini bilmek Golden Retriever'inizin hassas bir cildi varsa bu özellikle önemlidir. İşte uzak durmanız gereken bileşenlerin bir listesi ve bu bileşenlerin hiçbirini önerilerimizde bulamayacaksınız.

Cocamide DEA : Bu emülsifiye edici ajan, köpük oluşturduğu ve iyi temizlendiği söylendiği için kozmetikte nesiller boyunca hem insanlar hem de evcil hayvanlar için kullanılmıştır. Hindistan cevizinin yağ asitlerinin doğal olmayan ve sert bir kimyasal ile karıştırılmasıyla oluşur. Uluslararası Kanser Araştırma Ajansı, bu kimyasalın kansere bağlı olduğunu bulmuştur, bu nedenle ne pahasına olursa olsun kaçınmanın en iyisi olduğunu söylemeye gerek yok.

Yapay Kokular ve Renkler: Çoğu mal sahibi, ıslak köpek kokusunu örttüğü için kokulu şampuanları tercih ederken, yapay kokular birkaç saat sonra kaybolma eğiliminde olmakla kalmaz, aynı zamanda genellikle cildi tahriş eden sert kimyasallarla yapılırlar. Bunun yerine, doğal kokulara ve uçucu yağlara bağlı kalın. Yapay renkler de cilt tahrişiyle ilişkilendirilmiştir.Alkol : Bu bileşen sadece cildi önemli ölçüde kurutmakla kalmaz, aynı zamanda köpekler için de büyük miktarlarda toksik olabilir. Cildinde sert olabilir ve tahriş dahil cilt sorunlarına neden olabilir. Yavru köpeğinizin cildinden de kurur, ki bu sizin istemediğiniz şeydir.

L-sülfatlar : Bu bileşen aynı zamanda uzun süredir şampuanlarda da kullanılmaktadır çünkü istenmeyen kir ve gresi poşet ceketinizden etkin bir şekilde temizler, ancak cildine zarar veren doğal yağlarını da sıyıran süper sert bir kimyasaldır.

Herhangi bir şeyden emin değilseniz veya şampuanın kullanımının güvenli olup olmadığını merak ediyorsanız, o zaman veterinerinize size tavsiyede bulunmaktan çok mutlu olacaklarını sorun. Aşağıdaki tavsiyelerin güvenli olduğundan ve etiketlemenin tamamen doğru ve güvenilir olduğundan emin olabilirsiniz.

Favori Golden Retriever Şampuanlarımız

En İyi Golden Retriever Şampuanları

Yukarıdaki tüm faktörleri ve bileşenleri dikkate aldıktan sonra dikkat ve kaçınmak Golden Retriever'iniz için en sevdiğimiz şampuanları mükemmel bulduk. Bazıları belirli bir cilt tipini veya yaş grubunu hedef alır ve bazıları yukarıdaki faktörlerin birkaçını birleştirir, ancak her iki durumda da burada her sahip ve her köpek için bir şeyler vardır. Ayrıca size temel bileşenler ve bu şampuanların neden listemize girdiği hakkında konuşacağız.Bu ürünler sadece bizim favorimiz değil, aynı zamanda Veterinerler, köpek bakıcıları ve diğer köpek sahipleri tarafından da yüksek puanlar aldığından, tüm ürünlerin denendiğinden ve test edildiğinden ve inanılmaz derecede iyi çalıştığından emin olabilirsiniz. Öyleyse, aşağıdaki ürünlerden birine bağlı kalın ve ne siz ne de altın pooch'unuz hayal kırıklığına uğramayacaksınız.


Burt'un Arıları Gözyaşsız

Burt's Bees Köpek Şampuanı, 2'si 1 Arada ...
 • YUMUŞATICILAR VE YUMUŞATICILAR - Burts Bees Puppy Şampuan ve Saç Kremi…
 • EN KALİTELİ İÇERİKLERLE YAPILMIŞTIR - Tamamen doğal ...
 • YOL TARİFİ - Köpeğin ıslak ceketine uygulayın. Baştan sona çalışın…
 • TÜM KÖPEKLER VE YAVRULAR İÇİN UYGUN - Bu hafif şampuan ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu köpek yavrusu formülü, tüm Golden Retriever yavruları, hatta banyo zamanından nefret eden daha yaşlı veya kıpır kıpır olanlar için mükemmeldir. yeterince nazik gözlerini aşırı tahriş etmemek. Bu şampuan şirket adına sadıktır ve bal ve balmumu ile yapılır, ana bileşenleri hem cildini hem de kürkünü yatıştıran ve yumuşatan yumuşak ayran ve keten tohumu yağıdır. Sadece derinlemesine bir temizlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda eklenen saç kremi sayesinde tüylerini yumuşak ve ipeksi bir his bırakır.Bu hafif şampuan, cildine veya cildine müdahale etmemesi için pH dengelidir. doğal yağlar ve Veteriner hekim tavsiye edilir. Kokular, sülfatlar ve sert kimyasallar içermez ve topikal kene veya pire tedavilerini yıkamaz. Bu şampuan aynı zamanda hayvansal zulüm içermez, bu da biz hayvan severler için önemlidir! Bu şampuan etkili, doğal ve güvenlidir, bu nedenle altın köpek yavrusu Burt's Bees ile emin ellerde.

Severiz Bu doğal olarak nazik şampuanın yırtılmaz olduğunu, bu da yavru köpeklerin hassas gözleri için mükemmel olduğunu ve banyo sırasında küvete atlamalarını engellemeyeceğini söyledi.


Earthbath Yulaf Ezmesi ve Aloe

Earthbath Yulaf Ezmesi ve Aloe Şampuanı, Vanilya ve…
 • Tamamen doğal evcil hayvan bakımı, yüzde 100 biyolojik olarak parçalanabilir ve zulüm ...
 • Sabun içermeyen şampuan
 • Cennet kokulu
 • Güvenli, nazik ve etkili
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Earthbath teklifi geniş alan tüm köpekler için şampuanlar ve bu onların en popüler formüllerinden biridir. Bu formül, Golden Retriever'inizin cildini etkili bir şekilde temizlerken kaşıntılı ve kuru cildi yatıştıran hindistan cevizi bazlı temizleyiciler, yulaf ezmesi ve aloe veradan yapıldığı için özellikle hassas ve kaşıntılı cilt düşünülerek yapılmıştır. Bu şampuan% 100 doğal içeriklerle üretilmiştir ve biyolojik olarak parçalanabilir Ayrıca, sadece köpeğiniz için değil, aynı zamanda çevre için de harikadır ve zulümden uzaktır.Bu şampuan, doğal badem ve vanilya kokuları ile hafifçe kokuludur ve yorumcular, bunun aynı zamanda en nazik iken buldukları en iyi kokulu şampuanlardan biri olduğu yorumunu yapmaktadır. Sabun içermez, pH dengeli hassas cildi için ve kokusunu iyice giderir. Paraben, DEA ve sülfat içermez ve ABD'de üretilir ve Earthbath ayrıca ürünlerinden memnun kalmazsanız% 100 para iade garantisi sunar.

Severiz Bu tamamen doğal şampuanın düşük bütçeye uygun en iyi şampuanlardan biri olduğunu ve yine de nazik ama derinlemesine temizlik sağladığını.


Rocco & Roxie Klima

Rocco & Roxie Argan Yağlı Köpek Şampuanı ve…
 • ONARIMLAR VE YENİLEME - Köpekler söz konusu olduğunda, hiçbir şey söylemez ...
 • DOĞANIN EN İYİ İÇERİKLERİ - Derinlemesine şartlandırma ile yapılmıştır ...
 • GÜVENLİ, ETKİLİ, DOĞAL - Maskeleme boyası yok. Kurutulmuş alkol yok…
 • BANYO ZAMANI BİR ESİNLİK YAPIN - Dakikalar içinde bir gün oyun oynayın. Bizim…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Rocco & Roxie'nin ürün yelpazesinde 3 birinci sınıf şampuan vardır ve bu şampuan en iyisini sunar parlaklık ve derin bakım Bunların hepsi doğal kaplama parlaklığını geri kazandıran doğal seçilmiş yoğun argan yağları, cildi yumuşatıp yatıştıran papatya ve saç köklerini güçlendiren sardunya özü sayesinde. Cildini sağlıklı ve güçlü tutmak için antioksidanlar içeren A vitamini ve doğal olarak kendi cildini tamamlayan nane yağı ile doludur. cilt yağları . Bu şampuan hafif bal kokuyor ve katını tüm kir ve kirden arındırmak için hindistan cevizi bazlı bir temizleyicidir ve süper konsantredir, bu da onu diğer şampuanlardan çok daha ileri götürür.

Olacaksın Bulamamak bu şampuandaki herhangi bir alkol, paraben veya sülfat veya herhangi bir renk veya boya. Yoğun nemlendirmesi nedeniyle birçok yorumcu, evcil hayvanlarının hassas cildini yatıştırdığı ve yatıştırdığı yorumunu yaptı. Rocco ve Roxie, ürünlerine o kadar inanıyorlar ki, pooches ceketinizi eski köpek yavrusu günlerine geri getirmezse,% 100 para iade garantisi de sunuyorlar.

Severiz Bu spaya layık bakım şampuanının, madalyaları kazanmak için karşı konulmaz yumuşak ve parlak bir cilde ihtiyaç duyan Golden Retriever'lar için en iyi seçenek olduğu.


Veterinerin En İyi Alerji Kaşıntı Giderici

Veterinerin En İyi Alerji Kaşıntı Giderici Köpek Şampuanı |…
 • Kaşıntıyı yatıştırır
 • Cildi nemlendirir
 • Para iade garantisi
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Golden Retriever'inizde Atopik Dermatit veya başka bir cilt alerjisi varsa, bu, Veterinerinizin önerdiği herhangi bir ilaç veya tedavi ile birlikte kullanmak için harika bir şampuandır. Bu Veteriner karışımı yulaf ezmesi, çay ağacı yağı, neem yağı, aloe vera ve papatyadan oluşan yatıştırıcı bir kombinasyon ile yapılır. Pire, polen ve diğer mevsimsel alerji ve tahriş edici maddelere karşı etkilidir. Doğal narenciye ve lavanta yağları ile kimyasal olarak aşırı güçlü kokabilen benzer ilaçlı şampuanların aksine temiz ve taze kokacaktır.

Hızlı rahatlama sağlamayı amaçlamaktadır. yatıştırıcı cilt tarafından kaşıntı , aynı zamanda taze görünmesi ve kokması için poşet ceketinizi temizlerken. Doğal palto yağlarını kurutmadığı veya değiştirmediği için mümkün olduğunca sık kullanılabilir, ancak talimatlarda 24 saatlik süre içinde birden fazla kullanılmaması gerektiği belirtilmektedir. Diğer tedavilerle birlikte çalışır ve herhangi bir pire veya kene tedavisine de müdahale etmez.

Severiz Bu şampuanın, gerçekten hassas bir cilde sahip olanlar veya alerjisi olanlar ve kuru noktalar ve dermatit alevlenmelerini yönetmek için biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyanlar için en iyi seçenek olduğu.


Furminator Dökülme

Furminator deShedding Ultra Premium Köpek…
 • Ambalaj değişiklik gösterebilir. Furminator deShedding Ultra Premium Şampuan
 • Dökülmeyi azaltmak için çalışır
 • Sağlıklı bir cilt ve tüyü destekler
 • Omega 3 ve 6 Yağ Asitleri, Calendula Ekstresi ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Furminator serisinin pek çoğundan biri olan bu şampuan, fazla dökülmeyi kontrol et sağlıklı cilt ve tüyleri teşvik ederek ve bu şampuan tam olarak bunu yapıyor. Cildini rahatlatmaya yardımcı olan omega 3 ve 6 yağ asitleri ve E vitamini ile doğal çiçek yağları, aloe vera ve papatya ile zenginleştirilmiştir. Yaban mersini ve yaban mersini, biraz koktuğu bilinen köpekler için doğal ve hoş bir koku sağlayan içerik listesinde de bulunabilir.

Bu ürün ABD'de üretilmiştir ve boya ve paraben içermez, başka hiçbir ilave madde içermez. Bu üründe görebildiğimiz tek sorun, kapsamlı bir temizlik için bu listedeki diğer şampuanlara kıyasla daha fazlasını kullanmanız gerekebileceği, ancak bu yalnızca daha büyük şişeleri satın alarak kolayca çözülemez. bir Golden Retriever'in fazlalık dökülmesini kontrol eder, kitaplarımızda kazanır! Aynı zamanda bizim ağır saç dökücüler için favori şampuanlar , cins ne olursa olsun. Bu ürün en çok satan ürünlerle kullanılmalıdır Furminator deshedding aracı .

Severiz Bu şampuanın sağlıklı cildi ve tüyleri teşvik ederek aşırı dökülmeyi kontrol ettiğini, ki bu da Golden Retriever sahipleri ve evleri için harikadır.


Pet Care 5'i 1 Arada Şampuan

PET CARE Sciences Köpek Şampuanı, Doğal olarak…
 • Etkili ve güvenli: En yüksek kalitede profesyonel düzeyde formül…
 • Doğal Yollarla Elde Edilen Formül: Hindistan cevizi yağından yapılmıştır. Ucuza dikkat edin…
 • Nazik: Sülfat, Paraben, Fosfat, MEA veya DEA yok. Çok…
 • Kullanımı Kolay: Köpeğinizin ceketini ıslatın, ürünü uygulayın ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu şampuan, daha fazla yol kat ediyor diğer 2'si 1 arada şampuan etkileyici 5'i 1 arada! Bu şampuan temizler, koşullandırır, kokuyu giderir, nemlendirir ve çözer. Çoğu köpek için, hassas cilde sahip olanlar için bile yeterince naziktir ve profesyonel güçte bir formül olarak tanıtılır, bu nedenle onu iyice temizler ve bu köpek kokusunu gidermek için çift katının derinliklerine nüfuz eder. Hem şampuan hem de saç kremi olduğundan Golden Retriever'inizi de yumuşak ve ipeksi hissettirecektir. Aynı zamanda birçok yorumcunun sevdiği tropikal bir hindistan cevizi kokusuna sahiptir.

Yulaf ezmesi ve hindistancevizi yağı gibi doğal olarak türetilmiş bileşenlerden yapılır, bu nedenle iyi doğal içeriklerle doludur ve sert kimyasallar veya dolgu maddeleri içermez. Sülfat, kokamid DEA, fosfat veya paraben içermez ve her zaman bir bonus olan ABD'de yapılır. Siz veya Golden Retriever'iniz bu üründen memnun kalmazsanız, üretici% 100 para iade garantisi sunar.

Severiz Bu şampuanın her şeyi sunduğunu ve herhangi bir Golden Retriever için çok yönlü olduğunu.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Golden Retriever'ımı ne sıklıkla yıkamalıyım?

C: Ortalama olarak, tüylerinin sağlıklı ve temiz görünmesini sağlamak için Golden Retriever her 4 haftada bir yıkanmalıdır. Herşey Golden Retriever döken ve yıkamak bunu yönetmeye yardımcı olacaktır. Paltosu uzun olduğu ve bol kirli ve ıslak maceralara sahip olduğu için, 6-8 haftalık ortalama bir köpekten daha sık yıkanması gerekiyor. Altın bir yavru köpeğiniz varsa, tavsiyemiz onu lavaboda yıkamaktır, çünkü bu sizin için işleri çok daha kolay hale getirecektir, çünkü ekstra kıvrak ve heyecanlı olacaktır.

S: Golden Retriever'im onu ​​yıkadıktan sonra bile hala kokuyor, ne yapmalıyım?

C: Öncelikle, köpek kokusundan kurtulmak için bazen birkaç kapsamlı temizlik gerektiğinden, onu tekrar yıkamayı denemelisiniz. Bu işe yaramazsa, onu da iyice kurutmayı unutmayın, aksi takdirde sık sık o nemli köpek kokusunu taşır ve bu da ciltte tahrişe neden olabilir. Hala hoş kokmuyorsa, kullandığınız şampuanı 5'i 1 arada şampuan veya Dünya Banyosu gibi koku giderici bir şampuanla değiştirmeyi deneyin, çünkü ikisi de onu iyice kokusunu giderdiğini iddia ediyor. Bu hala işe yaramazsa, o zaman Veteriner hekime bir gezi olabilir. araştırılması gereken temel bir sorun .

Banyo Zamanı İpuçları

Davranışlar ve Övgü: Bir Golden Retriever yavrusuna banyo zamanının kötü bir şey olmadığını öğretmek, onu olumlu bir deneyim haline getirmekle ilgilidir ve bunu yapmanın, küvette bol bol ikram ve övgü vermekten daha iyi bir yolu olabilir. Bu bir sorun olmamalı çünkü Golden Retriever'lar suyu sevme eğilimindedir, ancak güvenli tarafta olmaya yardımcı olur, çünkü hoş olmayan bir deneyim yaşarsa onu tekrar küvete girmeye ikna etmek son derece zor olacaktır.

Çoklu Havlular: Golden Retriever'lar, çok uzun akan saçları olan büyük köpeklere dönüşür, bu nedenle banyo sırasında elinizde birkaç havlu bulundurduğunuzdan emin olun. Uzun kilitleri çok fazla su tutacak, bu yüzden kendini silkelediğinde şüphesiz karşılığında size duş alacaktır. Ayrıca, sadece güvenli tarafta olmak için, küvetten çıkarken kaymasını önlemek için yere bir havlu koyduğunuzdan emin olun.

Günlük Bakım: Tımar rutinini tamamlamak ve ışıltılı buklelerine ulaşmak için mükemmel palto için şampuanından çok daha fazlası var, bu yüzden paltosuna dikkat etmeniz ve bakım rutinine zaman ayırmanız gerekir. İsteyeceksin iyi bir fırçaya yatırım yapmak ve kış için bir dökülme aleti. Günlük tımar sadece ceketini yönetilebilir ve tüylerden uzak tutmakla kalmayacak, aynı zamanda mobilyalarınızın o altın köpek pırıltısıyla kaplanmasını da önleyecektir.

Son düşünceler

Golden Retriever, birçok nedenden ötürü ülkenin en sevdiği poşetlerden biridir, bu nedenle ona aylık bir spa günü ile davranmamız adildir. Muhteşem altın bukleleri çok fazla günlük bakım gerektirir ve doğru şampuan kıyafetini yapabilir.

Golden Retriever'lar için mükemmel olan favori şampuanlarımızı listeledik ve bu listede her sahip ve her altın için bulunabilecek bir şey var. Sadece favorilerimiz değil, aynı zamanda dünya çapında denenmiş ve test edilmişlerdir ve hepsi yüksek puanlıdır, bu nedenle bunların altın oğlunuz için en iyisi olduğundan emin olabilirsiniz.

Yorumlar