Pitbull'lar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Talep edilenler

Pitbull'lar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Talep edilenler

Amerikan Pitbull Teriyeri bir eğlenceli ve enerjik köpek kim çok fazla fiziksel uyarıma ihtiyaç duyar. Pitbull'ların ayrıca bol miktarda günlük zihinsel uyarıma ihtiyacı vardır. Ve ne kadar istesek de harika Pitty'lerimizle 7/24 oynayarak geçiremeyiz. Pitbull yavrularınız için en iyi köpek oyuncağını bulmak da burada devreye giriyor.

Ancak Pitbull için herhangi bir eski oyuncak yapmaz. Tipik olarak, o zorlu daha ağır oyuncaklara ihtiyacı var çenesinin gücüne ve azmine karşı koyabilir. Yanlış oyuncağı seçmek, muhtemelen yavrunuzla sonuçlanacaktır. onu bir saatten kısa sürede yok etmek . Ne yazık ki, bu olduğunda, köpeğinizle olan hayal kırıklığı seviyeniz gibi cüzdanınız da öder.balkabağı sokak köpeğini yandı

Bu bilgiyi kullanarak, Pitbull için en iyi oyuncakları aramak için interneti ölçeklendirdik. Yüzlerce, hatta binlerce farklı ürün var. Isırık baskısına dayanabilecek favorilerimizi seçtik bu köpeklerin ünlü olduğu . Bu sayede daha az zaman harcayabilirsiniz. çevrimiçi mağazalarda trol ve yavrularınızla oynamak için daha fazla zaman.

Bir Bakışta: Favori Pitbull Köpek Oyuncaklarımız

Kong Aşırı Dev Oyuncak Derecelendirmemiz

En İyi Genel

Aşırı KongChewy.com'da görüntüle Nylabone Dinozor Durachew Bütçesi Derecelendirmemiz

En iyi değeri

Nylabone Durachew

Chewy.com'da görüntüle Vanfine Köpek Oyuncak Derecelendirmemiz

Popüler SeçimVanfine Gıcırtılı Oyuncak

Amazon.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Köpek Çiğneme Kong Oyuncak

Yavru köpeğiniz için bir köpek oyuncağı satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var.

Önerilerimizi sergilemeden önce, sizinle şu konu hakkında konuşmamız gerekiyor: dikkate almanız gereken faktörler herhangi bir eski oyuncak satın almadan önce. Gereken dayanıklılıktan boyut ve malzemelere kadar her şeyi ele aldık. Pitbull tipi bir köpek annesi olarak, bunun ne kadar zor olduğunu biliyorum. Ancak umut var, bu yüzden kılavuzumuzu okuyun ve yavrularınız için mükemmel oyuncağı bulmanıza yardımcı olacağız.

Oyun Türü

Düşünülmesi gereken ilk şey t köpeğin ne tür oyuncağı sever . Toplarla oynamayı tercih ediyorsa, sert bir lastik halka satın almanın bir yararı yoktur ve bunun tersi de geçerlidir. Oyuncağın amacı, onun için eğlenceli ve keyifli olmanın yanı sıra onu eğlendirmektir. Sadece bir kutuda oturacak ve güzel görünecekse satın almanın bir anlamı yok. Her şeyden önce, sevdiği şeyle çalışın.

dayanıklılık

Bu en zor düşüncelerden biridir. Pitbull'unuzu yok edene kadar onun çenesine dayanacağını nereden biliyorsunuz? Buradaki sır, ağır ve dayanıklı oyuncaklar satın almaktır. güçlü çeneleri olan köpekler için tasarlanmıştır . Genellikle daha yüksek bir fiyat etiketi ile gelirler. Ancak diğerlerinden çok daha uzun sürecekler ve uzun vadede size para kazandıracak.şunu da hatırlaman lazım hiçbir oyuncak sonsuza kadar sürmez . Özellikle köpeğiniz onunla çok oynuyorsa. Bir aydan uzun sürerse, cins için ideal olduğunu söylüyoruz. Papa'nın Katolik olması gibi, Çukurlar da oradaki en zorlu köpek çiğnemelerinden bazıları.

Malzemeler

Malzemeler ve dayanıklılık bir aradadır. Doğru malzeme değilse, dayanıklı olmayacaktır. Pitbull'lar aktif ve maceracıdır. Sadece bol bol oynama görevine hazır olmaları gerekmiyor, aynı zamanda açık havada bir köpekse çamurda alıp oynamaya da hazır olmaları gerekir. Ayrıca dişlerinin ve çenesinin gücüne dayanabilmeleri gerekir. İki malzeme seçeneğiniz var ve bunlar:

Silgi: Kauçuk tipik olarak en iyi seçeneğinizdir. Serttir ve onu parçalamak çok zaman alır. Çamurda alıp yuvarlanmak için harikalar. Ayrıca dişlerinde ve diş etlerinde iyi hissedecektir. kauçuk diş çıkarma köpekleri için en iyi oyuncak malzemesi çünkü çiğneme ihtiyacını giderecektir. Kolayca yıkanabilirler, çamur ve salyadan kurtulmanızı sağlar. Lastik oyuncaklar, uzun ömürlerini artırmak için sızdırmaz olmalıdır.

İp: Çoğu köpek halat çekmeyi sever ve bunun için ipten daha iyi bir malzeme yoktur. Halat güçlü, dayanıklıdır ve uzun süre dayanır. İp sonsuza kadar dayanmaz, ancak bozulmaya başladığında diğer malzemelere kıyasla boğulma tehlikesi oluşturmaz. Evinizin etrafında halat ipi fark etmeye başladığınızda, muhtemelen yeni bir tane almanın zamanı gelmiştir.Naylon: Naylon en güçlü çenelere dayanamayacak olsa da, güçlü çiğneme olmayan Pitbull'lar için diğer malzeme türlerinden daha iyidir. Bazı köpekler kauçuk veya ipi sevmez. Bu nedenle, aşağıdaki önerilerimizden birkaçı gibi, güçlendirilmiş naylondan yapılmış bir ürün bulmanız gerekiyor. Naylon da bir popüler Pitbull koşum malzemesi , alabileceği kötüye kullanım düzeyi nedeniyle.

Emniyet

Oyuncaklar eğlenceli olmalı ama güvenlik her zaman önce gelmeli . Malzeme kadar doğru boyut da önemlidir çünkü yanlış toplama boğulma tehlikesine neden olabilir. Yapıldığı malzemenin güvenli olup olmadığını da dikkate almak önemlidir. Doğal kauçuk güvenlidir ve toksin içermez. ABD'de üretilen ürünler, diğer ülkelerde üretilenlerden çok daha güvenli olma eğilimindedir.

Önerdiğimiz zorlu oyuncak seçeneklerinin çoğu bir güvenlik göstergesi . Pitbull'unuz çiğnedikçe zamanla bozulacak ve güvenlik göstergesine ulaşacaktır. Bu göstergeyi gördüğünüzde, yeni bir tane satın alma zamanının geldiğini bilirsiniz. Bunlar sadece güçlü çeneleri olan köpekler için ideal olmakla kalmaz, aynı zamanda size de huzur verir.Boyut

Pitbull orta boy bir köpektir, bu nedenle orta boy ve üzeri köpekler için tasarlanmış bir oyuncak satın almanız gerekir. Pomeranian için uygun oyuncaklar onu bu cinsle kesmeyecekler. Yanlış boyut boğulma tehlikesi olabilir ve bütün olarak yut ! Ölçülere ve boyutlara bakın, ardından köpeğinizin ağzına bakın. Bütünüyle sığdırabiliyorsa, onun için uygun değildir. Köpeğiniz spektrumun daha geniş ucundaysa, şunları göz önünde bulundurun: bir Neşeli top veya başka bir dev oyuncak .

Pitbull'lar İçin En İyi Köpek Oyuncakları

Pitbull Çiğneme Köpek Oyuncak

Pitbull'unuz için favori köpek oyuncaklarımız aşağıdadır.

Şimdi en iyi kısma, önerilerimize geldik. Sadece bir köpek oyuncağı seçmemiz gerekseydi, favorimiz olarak Kong Extreme'i seçerdik . Ancak bununla birlikte, çoğu köpek ebeveyni sadece bir tane satın almaz. Bir çeşit isteyeceksiniz, bu yüzden favorilerimizin tam listesini derledik. Her oyuncak en iyi malzemelerle yapılır ve en iyi markalar tarafından üretilir. Bu, eğlenceli ve güvenli oldukları anlamına gelir. Hepsi de denenmiş ve test edilmiştir ve sahibi olan diğer köpek ebeveynleri tarafından yüksek puan almıştır. güçlü çeneli yavrular .

Ayrıca her Pitbull sahibinin bütçesine uygun bir şeyler bulduk. Yani burada herkes için bir şeyler olduğundan emin olabilirsiniz. Yani, burada yavrularınız için en sevdiğimiz oyuncaklarımız var, belirli bir sırayla.
Nylabone Dinozor Çiğneme Oyuncak

Nylabone Dinozor Durachew
 • Bütçe dostu.
 • Büyük boy Pitbull'lar için idealdir.
 • Uzun ömürlü ve dayanıklı.
 • Sırtlar dişleri temiz tutmaya yardımcı olur.
 • Üç farklı dinozor şeklinden biri.
 • Sert ve dayanıklı naylondan yapılmıştır.
 • Aşırı çiğneme stilleri için üretildi.
Chewy.com'da görüntüle

Bu DuraChew, kötüye kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmış naylondan yapılmış bir çiğneme oyuncağıdır. Büyük boy, ağırlığı 50 pound'a kadar olan köpekler için tasarlanmıştır ve bu da onu mükemmel bir boyut haline getirir. Veteriner hekimler tarafından tavsiye edilir ve içinizin rahat etmesi için ABD'de üretilmiştir.

Neyse ki, bu çiğneme oyuncağı, sizin için çıldırmak zorunda olduğunuz tavuk tadında. Tavuk aroması sonuna kadar demlenir, böylece tadı kaybolmaz.

Bir dinozor şeklinde tasarlanmıştır ve üretici sizi üç dinozordan biriyle şaşırtacak. Her dinozorun, plakları parçalamaya ve diş etlerine masaj yapmaya yardımcı olmak için tasarlanmış nodülleri vardır. Yani sadece beyni için değil, diş sağlığı için de iyidir. Üründen memnun kalmazsanız, değişim için üretici ile iletişime geçebilirsiniz.

Severiz Bu ürün naylondan yapılmıştır, bu nedenle güçlü ısırıklara sahip köpekler için bile uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.


Chuckit! Ultra Lastik Top

Chuckit Orijinal Top Oyuncak
 • Bütçe dostu.
 • Dört farklı boyutta gelir.
 • Turuncu rengi görmek kolaydır.
 • Getirme oyunları için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Chuckit ile uyumlu! marka başlatıcısı.
 • Su oyunu için yüzen top.
 • Güçlü çeneler için ekstra kalın kauçuk.
Chewy.com'da görüntüle

Chuckit! Bu topu, getirmeyi seven ancak ciddi ısırma kuvveti olan köpekler için yarattı. Kauçuk ekstra kalındır, yani dayanıklıdır. Ama aynı zamanda suda yüzecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle köpeğiniz bir su bebeğiyse, onun için harikadır. Bu, güçlü bir ısırma kuvvetine sahip köpekler için en yüksek puan alan oyuncaklardan biridir, bu nedenle Pibble'ınızı etkileyeceğinden neredeyse emin olabilirsiniz.

Top, uzun çimlerde bulabilmeniz veya düşük ışıkta daha görünür hale getirebilmeniz için parlak renklidir. Aynı zamanda süper yükseğe sıçrar, bu da diğerlerine kıyasla bu toptan daha fazlasını elde edebileceğiniz anlamına gelir. Chuckit ile uyumludurlar! top fırlatıcılar, bu yüzden zaten bu markanın hevesli bir hayranıysanız, başka bir fırlatıcı satın almak zorunda kalmadan topları değiştirmeye devam edebilirsiniz.

Severiz Bu lastik topun kabarık ve getirmeyi seven aktif köpekler için mükemmel olduğunu.


Benebone Bacon Aromalı Köpek Oyuncak

Benebone Dev Oyuncak
 • Ergonomik dizayn.
 • Dört farklı boyut.
 • Gerçek pastırma tadı.
 • Köpekleri uzun süre eğlendirecek.
 • Her satışın bir kısmı hayır kurumlarına gidiyor.
 • Dayanıklı ve kavraması kolay.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Benebone, uzun yıllar dayanacak şekilde tasarlanmış başka bir naylon kemiktir ve diğer çiğneme oyuncaklarından çok daha değerlidir. Ergonomik olarak tasarlanmış, salıncak şeklindedir. Bazı Pitbull'lar, bağımsız kemiklere kıyasla kavramayı çok daha kolay buluyor. Eğer bakarsanız, üçü bir arada bir kemik olduğunu söyleyebilirsiniz.

Ağız hijyeni için de harika. Keskin kenarları olmayan yuvarlak ve pençe dostudur. Et aromalıdır ve tüm oyuncak pastırma malzemeleriyle aşılanmıştır. Yani lezzet zamanla kaybolmaz. Aynı zamanda diğer lezzetli tatlarda da gelir.

ABD'de üretilmiştir ve yavrularınız için tamamen güvenlidir. Paketleme ve içerik tedariki tamamen etik, yani bunun çevre için iyi olduğundan emin olabilirsiniz. Buna ek olarak, Benebone satışlarının bir kısmını ABD'deki hayvan refahı kuruluşlarına bağışlamaktadır. Yani, paranız da iyi bir amaca gidecek. Benebone, bunun ağır çiğnemeler için yaklaşık bir ay süreceğini öne sürüyor.

fransız bulldog koşum takımı

Severiz Bu oyuncağın gerçek domuz pastırmasından yapılmış olması, köpeğinizin beynini ve zevklerini saatlerce eğlendireceği anlamına gelir.


Kong Aşırı Köpek Oyuncak

Kong Aşırı XXL Oyuncak
 • Düzensiz şekil kavramayı kolaylaştırır.
 • Öngörülemeyen sıçrama, getirme için mükemmeldir.
 • Beş farklı boyut.
 • Son derece dayanıklı kauçuk.
 • İçine ikramlar koyabilir.
 • Veterinerler tarafından onaylanmıştır.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Dünyadaki her köpek sahibi, hayatlarının bir noktasında ya bir Kong'a sahipti ya da en azından onları duydu. Ama bu sadece herhangi bir eski Kong değil. Bu, özellikle güçlü ısırıklara sahip köpekler için tasarlanmış Kong'un aşırı versiyonudur. Kong, hemen hemen her cins ve boyut için harika oyuncaklar yapar. Aslında onlar bizim Labrador Retriever için favori oyuncaklar , yanı sıra diğer aktif ırklar.

Büyük Kong, boyut talimatlarına göre Pitbull için en iyi boyuttur. Doğru bedeni aldığınızdan emin olun çünkü bir Kong'u (üç yapın!) bütün olarak yutan köpeklerin korku hikayeleri vardır. ABD'de güvenli ve dayanıklı kauçuktan yapılmıştır. Veterinerler ve köpek eğitmenleri tarafından onaylanmış ve kullanılmaktadır, bu nedenle köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını ve daha fazlasını karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Ergonomik şekli, tutuşunun kolay olduğu ve fırlatıldığında düzensiz bir şekilde zıplayacağı anlamına gelir. Yani her atış aynı değildir, bu da zihnini canlandırmak için harikadır. Ayrıca ikramlarla doldurulabilir. Ama ekstra özel bir muamele için neden onların Stuff'n'Easy Fıstık Ezmesi Dolgusu . Aynı zamanda diğer birçok lezzette gelir.

Severiz Bu oyuncağın tedavi edici olduğunu, yani Pittie'niz sonsuza kadar aç bir köpekse, bu ürünü seveceği anlamına gelir. Ayrıca köpeğinizin zihnini harekete geçiren bir bulmaca görevi görmesi de harika.


Starmark Treat Dağıtma Oyuncağı

Starmark Treat Dağıtma Oyuncağı
 • Tedavi dağıtım tasarımı.
 • Doğal yiyecek arama davranışlarını beslemeye yardımcı olur.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Can sıkıntısını azaltır.
 • İkramlar veya köpek maması kullanabilir.
 • Suda yüzer.
 • Büyük zihinsel uyarım
Chewy.com'da görüntüle

Bu başka bir zıplayan toptur ve yine ciddi çene baskısına sahip köpek ırkları için idealdir. Dürüst olmak gerekirse, ilk baktığınızda o kadar dayanıklı görünmüyor. Ancak açıklamayı ve harika değerlendirmeleri okurken, teste dayanacağını biliyorsunuz. Süper sert olan termoplastik bir elastomerden yapılmıştır. Ayrıca köpeklerde reaksiyonlara neden olabilecek tüm kötü içeriklerden de arındırılmıştır.

Bu yapboz oyuncağı, zeki düşünenler veya hediyeleri ortaya çıkarmak için gerçek bir mücadeleye ihtiyaç duyanlar için idealdir. Pitbull'unuzun bunu çözmenin zorluğuna dayanıp dayanmayacağından emin değilseniz, küçük ikramlar kullanın. Daha kolay düşecekler ve ilgisini çekecekler. Alıştıktan sonra, daha fazla meydan okuma için ikramların boyutunu artırın.

Köpeğinizi evdeki yıkıcı davranışlardan uzaklaştıracak ve onu saatlerce eğlendirecek. Bu oyuncak son derece iyi zıplıyor, bu da oyunları almak için harika. Aynı zamanda suda yüzerek iyi vakit geçirmeyi seven köpekler için iyi bir seçenek haline getirir. Starmark, kolay temizlik için bu oyuncak bulaşık makinesinde yıkanabilir hale getirir ve tamamen güvenli doğal kauçuktan yapılmıştır.

Severiz Starmark'ın bu ürünü tedavi edici ama bir farkla yapıyor. Yavrularınızın bulmaca çözmesi gerektiği anlamına gelen birbirine kenetlenen bir tasarımdır.


GoughNuts Römorkör Köpek Oyuncak Maxx

Goghnuts Köpek Römorkör Oyuncak
 • Halat çekme için harika.
 • Tasarım kolay tutuş sağlar.
 • Oyun sırasında ellerinizi korur.
 • Dayanıklı kauçuk tasarım.
 • Sert çiğneme ile oynamak için harika.
 • Doğal kauçuk yapı.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

GoughNuts, tıpkı Kong gibi, neredeyse yok edilemez köpek oyuncaklarıyla tanınan bir başka tanınmış markadır. Ayrıca dayanıklı doğal kauçuktan ve mühendislik ürünü karbon takviyesinden yapılmıştır. ABD'de üretilmiştir, bu ürünün güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu oyuncak, sürekli bir çiğneme oyuncağından ziyade interaktif oyun için tasarlanmış kırmızı seridendir. Ancak kalın kauçuk tasarımı sayesinde, piyasadaki diğer birçok ürüne kıyasla biraz çiğnenebilir.

Sekiz tasarım figürü, bir yandan ellerinizi, diğer yandan ağzını koyabileceğiniz anlamına gelir. Halat çekme oyunu oynayanlar için güvenlik anlamına gelir. Bu oyuncak, iyi bir boyutta olduğu için daha büyük köpekler için tasarlanmıştır. GoughNuts, daha büyük çocukların Pitbull'unuzla veya diğer köpeklerle halat çekme oyunu oynamasına izin verirseniz, her şeyin 'kafa karıştırıcı' olması ihtimaline karşı onları her zaman denetlemenizi önerir.

Severiz bu oyuncağın halat çekmeyi seven daha büyük yavrular için tasarlandığını. Ya insanlarıyla ya da köpek kardeşleriyle.


Mamut Pamuk Karışımı İpi

Mamut Cottonblend 3 Düğüm Köpek İpi
 • Bütçe dostu.
 • Tamamen doğal pamuktan yapılmıştır.
 • Diş ipi ajanı olarak iki katına çıkar.
 • Getirmek ve halat çekmek için harika.
 • Uzun süreli oyun için tasarlandı.
 • Yavru ve genç köpekler için harika bir seçenek.
 • Sadece gözetim sırasında kullanılmalıdır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu ip oyuncak, oynarken dişlerini diş ipi ile temizlemeye yardımcı olacak %100 doğal pamuk karışımı kullanılarak ipten yapılmıştır. Sürekli ip parçası boyunca beş büyük düğümü vardır, bu hem size hem de köpeğinize kavrayacak bir yer sağlar. Veya birden fazla köpeğe sahip olacak kadar şanslıysanız diğer köpek kardeşleri.

Sert ve güçlü olacak şekilde yapılmıştır ve çekiştirmek, fırlatmak ve etkileşimli oyun için harikadır. Bu aynı zamanda Mammoth'a göre diş çıkarma yavruları için de harika bir seçenek. Pamuklu olduğu için kolay temizlik için çamaşır makinesine atabilirsiniz. Üretici, bu ürünü çeşitli renklerde gönderecektir, yani teslimat gününde bir sürprizle karşılaşacaksınız.

Severiz ip oyuncaklar ve bu listedeki tek kişi bu. Bu nedenle, eğer köpeğiniz büyük bir lastik hayranı değilse, bu seçenek onun için harika bir seçenektir.


Kong Büyük Klasik Wubba

Kong Wubba
 • Üç farklı boyut.
 • Çekmek veya almak için harika.
 • Gıcırtılı bir sonu var.
 • Squeaker köpeğinizi saatlerce meşgul edecek.
 • Güçlendirilmiş kumaş.
 • Üç renkte mevcuttur.
 • Uzun ömür için dayanıklı naylon.
Chewy.com'da görüntüle

Birçok farklı seçenek sunduğu için başka bir Kong oyuncağı almaya karar verdik. Bu bir çiğneme oyuncağı olarak tasarlanmasa da aktif yavrular için tasarlanmıştır. Dayanıklı dış balistik naylon malzemeden üretilmiştir ve dikişlerle de güçlendirilmiştir. Kong'un Wubba'sı, siz alana kadar sürpriz olarak saklanacak üç renkte gelir.

Bir ucunda bir tenis topu ve diğeri gıcırdayan bir top olmak üzere iki top ile tasarlanmıştır. Yani sadece zıplamakla kalmıyor, aynı zamanda onunla oynadığında da gıcırdıyor. Ergonomik tasarımı, havada uçmasına yardımcı olarak onu getirme oyunları için ideal hale getirir. Toplar ve kuyruklar aynı zamanda eğlenceli halat çekme savaş oyunları yaptığı anlamına gelir. Genel olarak, bu çoğu köpeği uyaracak çok yönlü bir üründür.

Severiz bu oyuncağın uçlarındaki kuyruklar sayesinde tutup sallamayı seven Pitbull'lar için mükemmel olduğunu.


Kol ve Çekiç Süper Goril

Treads Kol ve Çekiç Köpek Tedavisi
 • Bütçe dostu.
 • İki farklı boyut ve stilde gelir.
 • Nefesi tazeler.
 • Tartar azaltır.
 • Kabartma tozu ile yapılmıştır.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Yoğun çene basıncına dayanır.
Amazon.com'da görüntüle

Arm & Hammer, insan ağız hijyeni ürünleriyle ünlüdür ve şimdi köpek diş hijyenine kadar genişlemiştir. Yani sizin için yeterince iyiyse, yavrularınız için de yeterince iyidir. Dişlerinin girebileceği çok sayıda yiv bulunan bir Goril gibi şekillendirilmiştir. Bu oyuncak sadece kabartma tozu ile doldurulmakla kalmaz, aynı zamanda ekstra temizlik desteği için köpek diş macunu da sürebilirsiniz.

Bu diş oyuncağı, agresif çiğnemeler için tasarlanmıştır, bu nedenle standart bir dişçilik oyuncağından daha uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz. Doğal kauçuktan yapılmıştır ve Pitbull'unuz için tamamen güvenlidir. Aynı zamanda bir tedavi dağıtımıdır, bu nedenle metal uyarımı ve saatlerce eğlence sunar. Üretici, memnuniyetin garanti edildiğini ve onlarla iletişim kurmaktan memnun olmadığınızı belirtir. Kolay ve düzenli temizlik için bulaşık makinesine takılabilir.

Severiz Bu oyuncağın da ağız hijyeni göz önünde bulundurularak tasarlandığını. Sadece sert olmakla kalmaz, aynı zamanda ekstra derin diş temizliği için kabartma tozu ile aşılanmıştır.


VanFine Neredeyse Yok Edilemez Oyuncak

Pitbulls için Vanfine Köpek Oyuncak
 • Gıcırdama oyuncağı Pitbull'unuzu meşgul edecek.
 • Doğal kauçuktan yapılmıştır.
 • Yoğun ısırma kuvvetine dayanması iyi bilinir.
 • Ömür boyu değiştirme garantisi.
 • Toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır.
 • Getirmek veya sadece çiğnemek için harika.
 • İki farklı ve benzersiz tasarım.
Chewy.com'da görüntüle

Son fakat kesinlikle en az değil, bu gıcırtılı oyuncağımız var. Küçük bir yavru dışında genellikle gıcırtılı köpek oyuncaklarını önermiyoruz, ancak bu, pratik olarak yok edilemez olarak tanımlanıyor. Güçlü ısırıklı köpekler için idealdir.

VanFine bu oyuncağı köpekler için güvenli ve çevre dostu doğal bir kauçuktan yapıyor. Bu sıçramayı elde etmek için yeterince yumuşak, ama aynı zamanda sert. İki şekilden birinde satın alabilirsiniz, ancak maksimum kötüye kullanım için küp şeklinin silindir şeklinden çok daha iyi olduğunu düşünüyoruz.

Aynı zamanda bir getirme oyuncağı olarak da kullanılabilir ve şekli, düzensiz bir şekilde zıpladığı anlamına gelir, bu da Pitbull'unuzu parmak uçlarında tutacaktır. Benzersiz bir tasarıma sahip olan ürün, dişleri temizlemeye yardımcı olacak çıkıntılara da sahiptir ve damak zevklerinin ilgisini çekmek için %100 doğal sığır eti malzemeleriyle tatlandırılmıştır. VanFine altı aylık para iade garantisi sunar, böylece köpeğiniz onu yok ederse paranızı geri alabilirsiniz.

Severiz bunun bir gıcırtı olduğunu. Son olarak, gıcırtı için çıldıran sert çiğnemelere karşı koyabilecek gıcırtılı bir oyuncak.


Sıkça Sorulan Sorular

Pitbull söz konusu olduğunda, birçok mal sahibinin onlara hangi oyuncakları alacağı konusunda soruları vardır. Oyuncakla ilgili diğer birçok şey gibi. İşte en sık sorulan sorulardan sadece birkaçı.

S: Pitbull'um için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

C: Her köpek farklıdır ve bireysel köpekler farklı oyuncak türlerinden hoşlanır. Genel olarak konuşursak, Pitbull'lar, oyunlarında güçlü ve inatçı oldukları için çoğundan daha sert oyuncaklara ihtiyaç duyarlar. Tüm köpekler en zorlu ürünleri sevmez veya bunlara ihtiyaç duymaz. Yavru köpeğinizi eve kabul ettikten sonra, çeşitli farklı seçeneklere yatırım yapın ve onun neyi sevdiğini öğrenin. Hepsini seviyorsa, bu harika! Değilse, hangisini sevdiğini görün ve gelecekte o türe odaklanın.

S: Tamamen %100 yok edilemez köpek oyuncakları mevcut mu?

C: Maalesef hayır. Hiçbir köpek oyuncağı yok edilemez değildir ve oyuncağın bozulmaya başladığını fark ederseniz hemen yenisi ile değiştirmeniz gerekir. Kırık oyuncaklar boğulma tehlikesi oluşturabilir. Köpeğiniz güçlü bir çiğneme yapıyorsa, biraz daha uzun süre dayanmasına yardımcı olabileceğinden, bir veya iki bedene ihtiyacı olabilir.

S: İyi bir oyuncak yeterli mi yoksa daha fazlasına mı ihtiyacım var?

C: İyi bir oyuncak iki kalitesiz oyuncaktan daha iyi olsa da, yavrularınız için bir avuç sert oyuncak almanızı öneririz. Pitbull'lar çok zeki köpeklerdir ve sadece bir tanesinden sıkılırlar. En az iki veya üç tane almak beynini harekete geçirecek ve yaramazlık yapmasını engelleyecektir. İlgisini canlı tutmak için oyuncaklarını hafta boyunca döndürmenizi öneririz.

S: Bazı oyuncak malzemeleri tehlikeli midir?

İLE: Çoğu köpek oyuncakları güvenlidir , özellikle saygın bir çevrimiçi pazarda ve mağazalarda satılıyorsa. Bununla birlikte, bazılarının yutulduğunda köpeğinize zararlı olabilecek yüksek düzeyde kimyasallar içerdiği bulunmuştur. Açıklamayı okuyun ve %100 doğal kauçuk, polyester ve naylon gibi tanıdık malzemeleri arayın. Lateks ve BPA içermeyen oyuncaklara bakın.

S: Pitbull'lar neden oyuncaklarını yok eder?

C: Güzel soru. Ancak çoğu zaman bunun nedeni oynamayı sevmeleri ve çok eğlenmeleridir. Ayrıca, çok güçlü ve inatçıdırlar, bu da saatlerce oynayacakları anlamına gelir. Köpeğiniz agresif bir çiğneme yapıyorsa, ağır hizmet tipi oyuncaklar arayın. Biraz daha pahalı olabilirler, ancak tüm mobilyalarınızı çiğnemesini engelleyebilirler. Dolayısıyla uzun vadede daha ucuza işleyecektir.

S: Pitbull'um oyuncağını yuttu, ne yapmalıyım?

C: Öncelikle panik yapmayın. Durumu değerlendirin ve neler olduğunu anlayın. Köpeğiniz nefes almakta zorlanıyor mu veya rahatsızlık belirtileri mi gösteriyor? Eğer öyleyse, onu hemen veterinere götürmeniz gerekir. Değilse ve orada oturuyor ve neden telaş ettiğinizi merak ederek kuyruğunu sallıyorsa, muhtemelen sorun olmayacaktır. Önümüzdeki birkaç gün boyunca ona ve kakasına göz kulak ol. Daha küçük oyuncak parçalarını yutmuşsa, geçmelidir. Şüpheniz varsa, veterinerinizi arayın ve tavsiye isteyin.

Son düşünceler

Mükemmel Pitbull, insanın en iyi arkadaşıdır. Ve ona sevginizi göstermenin, kendisi kadar harika olan bir sürü oyuncağa yatırım yapmaktan daha iyi bir yolu olabilir. Bu kılavuzu oluşturduk çünkü Pitbull'unuza bir oyuncak bulmanın mücadelesinin gerçek olduğunu biliyoruz. Özellikle birkaç dakikadan daha uzun sürmesini istiyorsanız. Ama umarım, önerilerimizi okuduktan sonra, kedinizin seveceğini düşündüğünüz bir veya birkaç oyuncak bulmuşsunuzdur.

Köpek oyuncakları bir lüks değil, bir ihtiyaçtır. özellikle cep roketi etkileşimli Pitbull için . Onu gün boyunca fiziksel ve zihinsel olarak uyarabilirler ve oynamak için yeterli zamanınız olmadığında onu eğlendirirler. Ve mobilyalara ve ayakkabılara zarar vermesini önlemek için harikalar. Ve onunla oynadığınızda, bağınızı on kat güçlendirecek.

Yorumlar