Pembroke & Cardigan Welsh Corgis için En İyi Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Pembroke & Cardigan Welsh Corgis için En İyi Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Corgi bir çoban köpeğidir. zevk ve enerji dolu . Ve onu herkesin bildiği ve sevdiği mutlu ve arsız köpek yapmak için zihninin de bedeni kadar uyarılması gerekiyor. Aktif bir köpek mutlu bir köpektir ve onu mutlu ve enerjik tutmanın oyuncaklardan daha iyi bir yolu var mı?

Hayır, başka bir şey de düşünemiyoruz. Ve bu yüzden önemli yavrunuz için doğru köpek oyuncaklarını bulmak için. sahip olup olmadığın Pembroke Galce Corgi veya bir Hırka Galce Corgi , her iki yavru da dayanıklılıklarını korurken onları eğlendirmek için doğru oyuncak türlerini bulmalıdır.Bu kılavuzda Corgi Breed için favori köpek oyuncaklarımızı inceledik. Her oyuncağı parçalara ayırdık ve onları neden diğerlerine tercih ettiğimizin ayrıntılarına girdik. Neye bakmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olmak için bir alıcı kılavuzu da ekledik. yavrularınız için herhangi bir oyuncak alırken . Okumayı bitirdiğinizde, Corgi'nize onları meşgul edecek bir sürü oyuncak vermeden önce bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz!

Bir Bakışta: Corgis İçin En İyi Oyuncaklar

Küçük Kongo Derecelendirmemiz

En İyi Genel

KONG Klasik Köpek OyuncakChewy.com'da görüntüle ABTOR Ring Chew Köpek Oyuncak Derecelendirmemiz

Popüler Seçim

ABTOR Dayanıklı Çiğneme Oyuncağı

Amazon.com'da görüntüle Mavi Chuckit! top fırlatıcı Derecelendirmemiz

Getirmek İçin HarikaChuckit! top fırlatıcı

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Yüzük Oyuncakla Oynayan Corgi

Corgi'niz için bir köpek oyuncak seçimi yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır.

Artık alıcı kılavuzu bölümüne geldiniz. Corgi'niz için en iyi oyuncağı bulmanızı sağlamak için yapmanız gereken her bir değerlendirmede size yol göstereceğimiz kısım. Her Corgi mükemmel olsa da, hepsi kendi yollarıyla farklıdır. Nasıl oynamayı sevdikleri ve neyle oynamayı sevdikleri dahil. Bu bölüme birkaç dakika ayırın ve en iyi kararı vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgilerle donanmış olacaksınız.

Oyun Türü

Corgiler doğaları gereği köpek güderler, bu yüzden hepsi bir şeyleri kovalamaya bayılırlar, değil mi? Yanlış. Tüm köpekler aynı şekilde oynamayı sevmez ve tüm Corgis bir şeyleri kovalamayı sevmez. Corgi'niz için doğru oyuncağı almak için önce Corgi'nizin nasıl oynamayı sevdiğini çözmeniz gerekiyor . Çünkü onunla oynamaya hiç ilgisi yoksa, hiçbir işe yaramaz hale gelmenin başka yollarını bulacaktır!

Halihazırda bir Corgi'niz varsa ve onun oyuncak gardırobunu güncellemek istiyorsanız, muhtemelen onun nasıl oynamayı sevdiği hakkında iyi bir fikriniz vardır. Kovalamayı ve getirmeyi sever mi? Kabarık toplar ve frizbiler harika bir seçimdir. Gücünü seninkine karşı kullanmayı seviyor mu? Halat çekme oyuncakları en iyi seçimdir. Çoğu Corgi nefis ikramlarla takıntılı , öyleyse neden ödüllerini kazanabilmesi için ödüllü bir bulmaca oyuncağına yatırım yapmıyorsunuz?Veya, yolunuza çıkan yepyeni bir Corgi yavrunuz olduğu için buradaysanız (şanslısınız!), onun ne tür oyunlardan hoşlandığını henüz bilemezsiniz. Beyler sizin için öneriyoruz çeşitli oyuncaklara yatırım yapmak böylece neyi sevip neyi sevmediğini belirleyebilirsin. Ağrılı köpek diş çıkarma döneminde çok yardımcı oldukları için kesinlikle bir tür kauçuk çiğneme oyuncağına yatırım yapmanızı öneririz.

dayanıklılık

Buradaki temel kural şudur iyi oyuncaklar ucuz değildir ve ucuz oyuncaklar iyi değildir . Kaliteli oyuncakların dayanıklı olması, ucuz olanlardan daha olasıdır. Corgi'nizin oyuncaklarından en iyi şekilde yararlanmak için birkaç dakikadan çok daha uzun süre dayanmaları gerekir. Kesinlikle onun oyuncaklarına bütün bir maaş çekini harcamak zorunda değilsin, ama dolar dükkanında bir dolardan fazla harcaman gerekiyor.

Oyuncağın dayanıklılığı da şu şekilde belirlenir: Corgi'niz ne kadar sert oynamayı seviyor . Her şeyi paramparça eden, durmaksızın vahşi bir makineyse, ağır çiğnemeler için sağlam bir oyuncağa ihtiyacınız olacak. Kirazlı turta kadar tatlıysa ve oyuncaklarını nazikçe ağzına alıyorsa, en sağlam oyuncakları almanıza gerek kalmaz. Yine, hepsi Corgi'nizin nasıl oynamayı sevdiğine bağlı.

Emniyet

Güvenlik burada en önemli unsurdur. Her şeyi mükemmel yapsanız bile, oyuncak en iyi arkadaşınıza herhangi bir şekilde zarar veriyorsa, hiç iyi değil. Ve ne yazık ki, birçok marka bundan daha fazla kâr elde etmekle ilgileniyor. ucuz, tehlikeli oyuncaklar Corgi'nizin sağlığından daha fazla. Bu nedenle iyiyi kötüden ayırmanız gerekir. Neyse ki, aşağıdaki önerilerimizin tümü köpeğiniz için güvenlidir.Diğer köpek sahipleri tarafından yüksek puan alan ve tanınmış markalar tarafından yapılmış kaliteli bir oyuncak seçin. Her zaman açıklamayı okuyun ve malzemelerin köpekler için güvenli olduğundan emin olun. Kauçuk %100 doğal olmalı ve plastiğin BPA içermediğini belirtmesi gerekir. Ve eve getirdikten sonra oyuncağın durumunun izlenmesi gerekiyor. Bozulmaya başladığında, atmanız ve yeni bir tane almanız gerekir.

Boyut

Pembroke Corgi ve Cardigan Corgi hemen hemen aynı boyutlardadır, ancak tüm Corgi'ler farklıdır. Bu nedenle, seçtiğiniz oyuncağın Corgi'nize uygun boyutta olduğundan emin olmanız yeterlidir. Her zaman ürün açıklamasını okuyun ve sonsuza dek aç Corgi'nizin oyuncağı bütün olarak yutamaz.

Evet, daha önce oldu ve evet, çoğu Corgis ona iyi şanslar verecek! Öte yandan, onun için çok büyükse, onunla oynamak istemeyebilir. Güvende olmak için, sipariş vermeden önce boyutu iki kez kontrol edin.çay fincanı teriyer köpekler

Bütçe

Kabul edelim, Corgiler ucuz değil . Onlar beslemek pahalı , ve buna para harcayacaksınız Corgi'nizin köpek kasaları , birlikte diğer dişli . Bir bütçe dahilinde çalışmak mantıklıdır, ancak muhtemelen en kötü yapılmış oyuncaklar olduğu için en ucuz oyuncakları tercih etmeyin.

Malzemeler

Seçtiğiniz oyuncağın dayanıklılığı, yapıldığı malzemeye de bağlıdır. Corgiler çoğu insanın düşündüğünden daha enerjiktir ve nadiren yorulurlar. Yani seçtiğiniz oyuncakların uzun sürelere dayanmak hardcore Corgi oyun. Tüm malzemeler eşit yaratılmamıştır ve aşağıda en yaygın olanlarından bazılarını listeledik.

Lastik

Kauçuk, dayanıklı ve uzun ömürlü olması nedeniyle en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. Bu ağır çiğnemeler için en iyi seçim ve diş çıkarma köpekleri diş etlerini yatıştırdığı için. Ayrıca, yıkanması kolaydır, bu da daha az köpek salyası kokusu anlamına gelir. Kauçuk, Corgi'niz için oyuncak cephanenizde olması gereken en yaygın oyuncak türüdür.

Naylon

Naylon, köpek oyuncak dünyasında iki biçim alır. Bunlardan biri, polyesterden daha dayanıklı olduğu için genellikle daha kaliteli peluş oyuncaklarda kullanılan yumuşak ama dayanıklı bir malzemedir. Diğer form ise çiğneme oyuncaklarında ve çubuklarda kullanılan sert naylondur. Yumuşak bir oyuncaksa, her zaman malzemenin yapıştırılmak yerine birbirine dikildiğinden emin olun. Aksi takdirde, hiç uzun sürmez. Naylon, kauçuk çiğnemeye alışamayan köpekler için harika bir alternatiftir.İp

Bir sonraki en iyi dayanıklı oyuncak malzemesini ipe geçirin. Kırılması zordur, bunun genellikle halat çekme oyuncakları için kullanıldığı düşünülürse idealdir. İp, diş hijyeni için iyi olabilecek birçok lif içerir. Corgis çiğneme olduğu için ip oyuncaklara dikkat etmek isteyeceksiniz. İp oyuncakların yutulma eğilimi vardır ve köpekler için ölümcül olabilir çok fazla yutulursa. Corgi'nizi asla bir ip oyuncağıyla denetimsiz bırakmayın.

Polyester ve Peluş

Polyester ve peluş oyuncaklar ağır çiğneyenler için uygun değildir. Ancak oyun sırasında o kadar sert olmayan nazik Corgis için sorun değil. Yine, malzeme birbirine yapıştırılmak yerine dikilmelidir. Bu oyuncak malzemeleri, uzun süre dayanmayacakları için orta ve ağır çiğnemeler için uygun değildir. Ayrıca hızla boğulma tehlikesi haline gelecekler. Corgis her zaman izlenmeli polyester veya peluş oyuncaklarla oynarken.

Corgis için En İyi Köpek Oyuncakları

Lastik Halkalı Corgi Chew Toy

Corgis'in keyif alacağı birkaç farklı marka ve köpek oyuncağı türü var.

Şimdi favorilerimize ve onları neden sevdiğimize bakmanın zamanı geldi. Pazarı araştırmak için saatler harcadık, böylece zorunda kalmazsınız. Sadece tüm oyuncakların güvenli ve dayanıklı olmasını sağlamakla kalmadık.

Ayrıca çeşitli oyuncakları da inceledik, böylece her Corgi için burada bir şey . Ayrıca, her biri de para için büyük bir değerdir. Her incelemeyi okuyun ve Corgi'nizin ve onun kabarık poposunun çıldıracağı en az bir oyuncak bulmalısınız.


KONG Klasik Köpek Oyuncak

Küçük Kong Köpek Oyuncak
 • Veteriner onayladı.
 • Tamamen doğal dayanıklı kauçuktan yapılmıştır.
 • Ayrılık kaygısını giderir.
 • Getirme oyunları için düzensiz sıçrama paterni.
 • İkramlarla dolu olabilir.
 • Mükemmel KONG marka geçmişi.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Kong ödüllü bir oyuncak dağıtma oyuncağı olmadan hiçbir oyuncak kılavuzu tamamlanmış sayılmaz. Dayanıklılığı nedeniyle hemen hemen her cins için favorilerimizden biridir. KONG Classic, beyinleri eğlendiren kauçuk bir oyuncağa doldurulmuş nefis ikramları seven köpekler için mükemmel bir oyuncaktır. Corgi'niz, en sevdiği ikramları tükürene kadar çiğneyip çiğneyecek ve onu saatlerce oynamaya ikna edecek. Doğal çiğneme ihtiyaçlarını karşılayarak gününü zenginleştirecektir.

Kauçuk sert ve dayanıklıdır ve eğlence getirmek için de kullanılabilir. Basitçe fırlatın ve bunun için avlunun sonundan aşağı koşacak. Ve çıkıntılı ve konik tasarım sayesinde, çarpma anında düzensiz bir şekilde sekecektir. Yani hiçbir oyun asla aynı değildir! Bu, ortalama çiğneme için, ancak ağır çiğnemeler için aşırı bir Kong seçeneği de var.

Severiz Bu oyuncak, tedavi dağıtıcılarına takıntılı olan Corgis için bir seçenek olarak. Her zaman aç olan Corgi, bu oyuncak seçiminden asla sıkılmayacak!


Chuckit! Klasik Başlatıcı

Chuckit! top fırlatıcı
 • Corgis'i getirmek için mükemmel.
 • Hafif, esnek plastikten yapılmıştır.
 • Atmayı kolaylaştırır.
 • Topu uzun mesafelere fırlatır.
 • Eller serbest alma.
 • Chuckit'e uyar! marka toplar ve Tenis topları.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, koşmayı ve kovalamayı seven çok enerjili Corgi için en sevdiğimiz oyuncağımız. Klasik top fırlatıcı, bir Whippet kadar zemin kaplamayacak olan küçük bacaklı küçük köpekler için idealdir. Ama kim hala çok fazla enerjiye sahip. Parlak renkli neon turuncu top, diğer toplara kıyasla onu kaybetmek için mücadele edeceğiniz anlamına gelir. Ancak yaparsanız, yeni bir başlatıcı satın almak zorunda kalmadan birkaç tane daha sipariş edebilirsiniz.

Lastik top düzensiz zıplama sağlar, yani nereye düşeceğini bulmaya çalışmak çok eğlencelidir. Bu oyuncakla parkta oynamak, Corgi'nizi kesinlikle yoracak ve yorgun bir köpek, mutlu bir köpektir. Başlatıcıyla ilgili bir başka harika şey de, salya topunu tutmak zorunda olmamanızdır. Herkes için eller serbest eğlence! Ayrıca rahatınız için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Severiz bu oyuncağın koşmayı ve top toplamayı seven enerjik Corgi için harika olduğunu. Başlatıcı size üç kata kadar atış gücü verir. Geleneksel top oyuncaklarından çok daha eğlenceli!


ABTOR Dayanıklı Halka Çiğneme Oyuncak

ABTOR Dayanıklı Halka Çiğneme Oyuncak
 • Bütçe dostu.
 • Diş sağlığı için dokulu yumrular.
 • Son derece dayanıklı.
 • BPA içermez.
 • Doğal kauçuktan yapılmıştır.
 • Üç farklı renk kombinasyonu.
 • Fıstık Ezmesi ile doldurmak için mükemmeldir.
Amazon.com'da görüntüle

Bu oyuncak, ağır çiğnemeler düşünülerek tasarlanmıştır, bu nedenle Corgi'niz sert bir çiğneme ise, bu onun en iyi seçeneğidir. Bu çiğneme oyuncağı, yavrularınıza çiğnenirken yatıştırıcı bir his verebilecek dokulu yumrularla iyi tasarlanmıştır. Ayrıca ergonomik olarak tasarlanmıştır, bu nedenle yavrularınızın çiğneme sırasında tutması kolaydır.

Dayanıklı kauçuk malzemeden üretilmiştir, bu nedenle uzun ömürlüdür ve çubuklardan ve normal kemiklerden daha güvenlidir. Kauçuk BPA içermez ve gıda sınıfı güvenlidir. Bu, yavrularınız için güvenli olduğu ve çevre için de güvenli olduğu anlamına gelir. Bu oyuncak, Corgi'nizin doğal çiğneme dürtüsünü tatmin ederek spor ayakkabılarınızı ve bağcıklarınızı yıkımdan kurtaracak.

Severiz Bu oyuncak en ateşli Corgi çiğneyenler için. Cüzdanınızda da son derece kolaydır, bu da yavrularınız için birçok farklı seçeneğe sahip bir oyuncak cephaneliği oluşturmayı planlıyorsanız büyük bir artıdır.


ZippyPaws Saklambaç Peluş Oyuncak

Zippy Paws Sincap Oyuncak
 • Etkileşimli beyin oyunu oyuncağı.
 • Bulmaca Corgi'nize zihinsel olarak meydan okuyacaktır.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Sincaplar gıcırdıyor (dikkati topluyor).
 • Peluş kumaş, dolgu ve polar ile yapılmıştır.
 • Denetimli oyun süresi için en iyisi.
 • Diğer çiğneme oyuncakları kadar dayanıklı değildir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, içine yerleştirilecek birkaç küçük delik ve üç sincap içeren peluş içi boş bir kütükten oluşur. Sincaplar da yumuşaktır ve her birinin içinde ekstra heyecan için bir gıcırtı vardır. Sincapları kütüğün içine sakla ve onları nasıl çıkaracağını bulmasını izle. Bir değil, iki değil, üç gıcırtılı sincap ödülü onu saatlerce ayakta tutacaktır.

Ayrıca, onun için daha heyecanlı hale getirmek için en sevdiği ikramlardan birkaçını içine saklayabilirsiniz. Bu oyuncak makinede yıkanabilir, sizin için daha kolay ve daha az kokulu hale getirir. Ve sincaplarını yanlış yere koyarsa, biraz daha sipariş verebilirsiniz. Bu oyuncak, yumuşak, sevimli oyuncakları seven, ancak ağır çiğnemeyi sevmeyenler için idealdir. Ayrıca ev ve burun çalışması çevresinde saklambaç oyunları için çok eğlencelidirler.

Severiz Bu oyuncak, oynamak için çeşitli sesler, dokular ve şekiller sunar. Corgi'nizin beynini canlandırmak ve onu saatlerce eğlendirmek.


Frisco Gıcırdayan İnek Oyuncak

Frisco Peluş İnek Oyuncak
 • Köpekleri meşgul eden gıcırtılı oyuncak.
 • Minimum doldurma.
 • Gövde boyunca yerleşik ip.
 • İç ip, köpeklerin ilgisini çeker.
 • Dayanıklı yapı.
 • Agresif olmayan çiğnemeler için en iyisi.
 • Yalnızca denetimli oynatma süreleri için önerilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu inek oyuncağı, çoban Corgi için harika bir seçenektir ve çok yönlülüğü onu sevdiğimiz şeydir. Yavrular için peluş gıcırtılı bir oyuncaktır. Squeakers sesini seviyorum . İyi dikilmiş ve gövde boyunca iple güçlendirilmiştir, yani standart peluş oyuncaklardan çok daha uzun süre dayanır. Ayrıca, nazik savaş oyunları için kullanılabilir. Ve etkileşimli bir eğlence için evin içinde gezdirin.

Yumuşak dış malzeme, oyun süresi bittiğinde yatakta yumuşak bir kucaklaşma sağlar. İçinde minimum doldurma vardır, bu da sonunda bozulduğunda boğulma tehlikesini azaltır. Ve polyester ve dayanıklı naylon karışımından yapılmıştır. Bu oyuncak sevimli ve o kadar eğlenceli ki birçok sahip, köpeklerinin onsuz evden asla ayrılmadığını söyledi.

Severiz bu oyuncak her şeyden biraz sunuyor. Halat çekme mücadelesi için ip, sevimli kucaklaşmalar için peluş, gıcırtılı bir oyuncak ve aynı zamanda eğlence getirmek için de kullanılabilir!


Bones & Chews Pamuklu İp Oyuncak

Kemikler ve Çiğniyor Oyuncak
 • Çiğneme ve çekme oyuncak kombinasyonu.
 • Çekmeyi seven Corgi'ler için harika.
 • Diş sağlığını destekler.
 • Yapay renkler veya koruyucular yok.
 • Kimyasal kullanım yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Yalnızca denetimli oyun için önerilir.
Chewy.com'da görüntüle

Burada farklı oyun türlerini birleştiren çok yönlü başka bir oyuncağımız var. İp %100 pamuktan yapılmıştır, yani en iyi arkadaşınız için güçlü ve güvenlidir. Aynı zamanda sağlıklı dişler ve diş etleri için diş temizleme aracı görevi görerek oyun zamanını da işlevsel hale getirir.

Bu köpek oyuncağı, elinizle ağzı veya köpeğiniz arasında güvenli bir mesafe sağlayacak kadar uzundur. Ama diğer bazı büyük ip oyuncakları gibi rahatça oynayamayacak kadar büyük değil. Bu ip baştan sona birkaç düğümle tasarlanmıştır, yani onunla oynayan kişi onu sıkı bir tutuşla tutabilir.

Her iki uca yerleştirilmiş iki sığır kemiği vardır. Bu, onu çılgına çevirmek için oyun süresine ekstra tatlar ve aromalar ekler. Ayrıca, ip eğlencesi havasında olmadığında kemikleri de çiğneyebilir. Ayrıca, stresi azaltır ve onu meşgul eder.

Severiz Bu oyuncak, ekstra Corgi heyecanı için güçlü ip eğlencesini çiğneme oyuncaklarıyla birleştiriyor. Hem insanlar hem de köpekler için etkileşimlidir!


Sıkça Sorulan Sorular

 • Corgi'm için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

  Her Corgi farklıdır, dolayısıyla bu sorunun basit bir cevabı yoktur. Üzgünüm çocuklar ve kızlar! Bu soruyu yalnızca siz yanıtlayabilirsiniz çünkü Corgi'nizi ve ne tür oyunlardan hoşlandığını yalnızca siz bilirsiniz. Bir oyuncak ne kadar eğlenceli ve harika görünürse görünsün, köpeğinizin zevkine uymuyorsa tamamen işe yaramaz.

  Çoğu Corgi açgözlü yavrudur, bu nedenle karışıma nefis ikramlar eklemek muhtemelen onun ilgisini çekecektir. Bir Corgi köpeğiniz varsa, onun en çok neyi sevdiğini görmek için birkaç farklı oyuncağa yatırım yapmalısınız.

 • Bir Corgi'nin ortaya koyabileceği suistimale hangi oyuncaklar dayanabilir?

  Dünyada tamamen yok edilemez olan tek bir köpek oyuncağı yoktur. Köpek oyuncakları oynanmak içindir ve umarım saatlerce sürer. Oyun zamanı sadece onun esenliği ve zihinsel sağlığı için iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda çimlerinizi mahvetmesini veya minderlerinizi yemesini de engeller.

  Aşırı çiğneme yapan Hardcore Corgis, oyuncakları nazik olanlardan daha hızlı yıpratacaktır. Corgi'niz bilinen bir oyuncak istismarcısıysa, KONG gibi daha dayanıklı seçeneklerinize bağlı kalın.

 • Corgi'm için bir köpek oyuncağı yeterli mi?

  Hayır. Corgi'nizin oynaması için gerçekten çeşitli oyuncaklara ihtiyacınız var. Oyuncaklar eğlenceli olmak içindir ve bir hafta boyunca aynı oyuncakla defalarca oynadıktan sonra, sonunda ona olan ilgisini kaybeder. Ve Corgi'niz ilgisini kaybederse, yaramazlık yapmanın başka yollarını bulacağından emin olabilirsiniz.

  Köpek oyuncakları, yavrularınızın sağlığı için gereklidir ve bazılarının düşündüğü gibi bir lüks değildir. Corgi'niz yalnızca çiğneme çubuklarıyla ilgilense bile, farklı şekil ve tatlara yatırım yaparak işleri biraz karıştırır ve ilgisini çeker. Onları hafta boyunca döndürün ve bu onu meşgul edecektir.

 • Bazı malzemeler Corgi'm için tehlikeli mi?

  Ne yazık ki, bazı malzemeler tehlikelidir köpekler için. Daha da kötüsü, bu malzemelerin bazıları ucuz oyuncaklarda bulunur. Bu yüzden asla sadece herhangi bir eski köpek oyuncağı almamalısınız. Malzemenin ne olduğunu görmek için her zaman ürün açıklamasını okuyun.

  Açıklamada bulamazsanız, sık sorulan sorular bölümüne bakın. Ve hala bilgiyi bulamıyorsanız, uzak durun. %100 doğal kauçuk, pamuk, naylon, polyesterden yapılmış oyuncaklar güvenlidir ve BPA ve lateks içermeyen oyuncaklar da güvenlidir.

Son düşünceler

Corgi bir enerji demetleri olan eğlenceli ve canlı yavru . Oyuncaklar, egzersizden sonra bu ekstra enerjiyi yakmanın ve onu eğlendirmek için saatler harcayamayacağınız zamanlarda beynini canlandırmanın harika bir yoludur. Tek başına oynamaya ek olarak, etkileşimli oyun süresi, onu yaramazlıklardan uzak tutmanın ve onunla bağ kurmanın bir başka harika yoludur. Oyuncaklar onun günlük rutininin gerekli bir parçası ama neyse ki onlar da çok eğlenceli.

Doğru oyuncağı bulmak, köpek sahiplerinin düşündüğünden daha zordur. Ama artık Corgi'niz için hangi oyuncakları seçeceğiniz konusunda daha net bir resme sahip olmalısınız. yapışarak tavsiyelerimizden herhangi biri (veya birkaçı!), Yavrularınızın çok minnettar olacağından ve daha da önemlisi memnun olacağından emin olabilirsiniz!

Yorumlar