Alabama (Railroad Park, Julien Marx & More) İçindeki En İyi Köpek Parkları

Alabama (Railroad Park, Julien Marx & More) İçindeki En İyi Köpek Parkları

Alabama ABD'nin güneyinde, derinlerde yer almaktadır Burada, Yellowhammer Eyaletinde; Canlı kültür, şehir ışıkları, güzel kırlar ve geniş plajların şaşırtıcı bir kombinasyonunu bulacaksınız. Aslında, içindeki herkes için bir şeyler var Alabama , köpek severler dahil!

Alabama'da bir tatil yapmayı planlıyorsanız veya köpek arkadaşınızı da yeniden yerleştirmeyi ve yanınızda getirmeyi düşünüyorsanız, buraya geldiğinizde ne bekleyeceğinizi bilmeniz gerekir. Eyaletin her yerinde ziyaret edebileceğiniz çok sayıda bakımlı ve donanımlı tasmasız köpek parkı olduğunu duymaktan memnun olacaksınız.Alabama'nın resmi bir eyalet köpeği olmamasına rağmen, American Kennel Club eyaletin en sevdiği cinsi seçti Lab olarak . Yani, bu arkadaş canlısı, sosyal köpeklerden birine sahipseniz, burada iyi bir arkadaşlık kuracaksınız, tıpkı köpek dostu durumunda yapacağınız gibi Arizona'da ülke genelinde .

Bu kılavuzda, Alabama'nın sunduğu en iyi on köpek parkına göz atıyoruz. Ayrıca, gelmeden önce bilmeniz gereken bazı önemli bilgileri de vurguladık.

Lisanslar

Alabama'daki herhangi bir ilçede bir köpeğiniz varsa, bunun için bir lisansınızın olması gerekir. Bunu yapmazsanız, yerel kolluk kuvvetleri size bir alıntı gönderebilir veya tutuklanma riskine bile girebilirsiniz!

Bir ruhsata ek olarak, Alabama'yı ziyaret eden tüm köpeklerin kuduz için geçerli bir aşı sertifikası olmalıdır. Sadece üç aylıktan küçük yavrular aşı olmadan devlete kabul edilebilir. Ayrıca, bir köpek gösterisine katılmak için Alabama'yı ziyaret ediyorsanız ve eyalette 21 günden fazla kalmayı düşünmüyorsanız, muafsınız.

Seyahate çıkmadan önce, yerel bölgedeki bir veterinere yerel aşı ve ruhsat yasalarının ne olduğunu ziyaret etmeyi düşündüğünüzü sormanız iyi bir fikirdir.Tasma Kanunları

Alabama'da çoğu ilçe, şehir ve belediyenin kendi tasma yasaları ve gereksinimleri vardır.

Genel bir kural olarak, köpeklerin belirlenmiş bir tasmasız köpek parkında olmadıkları sürece Alabama'da serbest bırakılmasına izin verilmez. Köpeğinizi diğer zamanlarda uygun şekilde kapalı tutmalısınız, ya mülkünüzün dışındayken tasmalı ya da evde güvenli bir şekilde saklamalısınız.

Evcil hayvanlarını buna göre bağlayamayan veya hapsetmeyen köpek sahipleri 50 dolara kadar para cezasına çarptırılabilir.Park Kuralları

Diğer ABD eyaletlerinin çoğunda olduğu gibi, Alabama’nın köpek parklarına ilişkin kurallar ve düzenlemeler her parkın dışında sergilenmektedir. Bazı farklılıklar olsa da, tipik olarak köpek park kuralları aşağıdaki gibidir:

  1. Tüm köpeklerin güncel bir kuduz aşı sertifikası olmalıdır.
  2. Evcil hayvanınızın bıraktığı tüm dışkıları temizlemelisiniz. Tüm köpek parkları, evcil hayvanınızın kakasını atabileceğiniz köpek atık istasyonları sağlar.
  3. Köpeğinizi parkın dışında tasmalı tutmalısınız. Parkın sınırlarına güvenli bir şekilde girdikten sonra köpeğinizi serbest bırakmanız gerekir.
  4. Köpek parklarında kişi başına iki köpeğe izin verilmektedir.
  5. Köpeğinizi her zaman denetlemelisiniz. Evcil hayvanınızı parktayken hiçbir zaman gözetimsiz bırakmayın.
  6. Saldırgan köpekler derhal parktan çıkarılmalıdır.
  7. Köpeğinizin parkı kazmasına izin vermeyin; kazma park alanının çok çamurlu olmasına neden olur.
  8. Köpeğinizin köpek parkına girmesine izin verilmeden önce dört aylıktan büyük ve tamamen aşılanmış olması gerekir.
  9. Kızgın dişi köpeklerin köpek parkına girmesine izin verilmez. İdeal olarak, tüm köpekler ilk doğum günlerinden önce kısırlaştırılmalıdır.

Köpeğinizin oynamasına izin vermeden önce lütfen her parkın kurallarını dikkatlice ve tam olarak okuyun. Diğer ABD konumları farklı kurallara sahip olacak, bu yüzden buna dikkat ettiğinizden emin olun.

10 Seçimimiz

İşte Alabama'da evcil hayvanınızın seveceğinden emin olduğumuz on harika köpek parkından oluşan listemiz.

Ziyaret etmeyi düşündüğünüz bölgede neler sunulduğuna bir göz atın. Köpeğinizin iyi davrandığından ve hatta Canine Good Citizen gibi AKC programlarından birinden geçtiğinden emin olmak iyi bir fikirdir veya AKC Star Puppy programı .kurt köpeği ırkları

Loch Haven, Hoover

Loch Haven Köpek Parkı bulunur ( buraya ) Hoover kasabasında.

Bu 17 dönümlük park, köpeklerin tasmasız oynayabileceği iki ayrı çitle çevrili alana sahiptir. Bir alan 35 pound'a kadar olan küçük köpekler için, diğer alan ise büyük köpekler içindir. Köpeğiniz, köpek engel parkuru etrafında enerjisini yakmanın tadını çıkarabilir. Alternatif olarak, dört millik bir yürüyüş parkuru, büyük bir rekreasyon alanı ve üstü kapalı bir piknik çardağı vardır.

Bir köpek sulama istasyonu var, ancak beton bir temel üzerine kurulmamış, bu nedenle alan oldukça çamurlu olma eğilimindedir. Ayrıca, sahiplerin oturabileceği birkaç bank var, ancak bunların çoğu, kaka torbalarının bırakıldığı çöp kutusuna çok yakın, bu nedenle özellikle sıcak havalarda oldukça kötü kokabilir.


Cooters Göleti, Prattville

Cooters Pond Köpek Parkı ( buraya ) içinde Cooters Parkı Prattville kasabasında. Parkın kendisi, geniş bir göl ve keşfedilecek çok sayıda yürüyüş parkuru ile güzeldir.Evcil hayvanınızın arkasını temizlemeniz için sağlanan kaka torbaları ve çöp kutuları bulunan büyük, çitlerle çevrili bir köpek parkı vardır. Burada çok sayıda park yeri vardır ve köpek parkı alanının dışında piknik alanları mevcuttur. Park, köpeğiniz için bir top fırlatmak ve fazla enerjisinin bir kısmını yakmak için bolca alana sahip çok büyük. Çok fazla kişiyi ezici bulan bir köpeğiniz varsa, Cooters Pond Dog Park, genellikle çok sessiz olduğu için ona mükemmel bir şekilde uyacaktır.

Evcil hayvanları yeni arkadaşlarıyla oynarken, hayvan sahiplerinin ayaklarından yüklerini almaları için çok sayıda ağaç gölgeli bank sağlanmıştır ve ayrıca bir köpek sulama istasyonu da vardır.


Julien Marx, Mobil

Dört dönümlük Julien Marx Köpek Parkı bulunur ( buraya ) Mobile'da Medal of Honor Park bünyesinde.Park, gölgelik için bol ağaç ve köpeğinizin oynaması, keşfetmesi ve yeni arkadaşlarla tanışması için geniş bir alan ile çok güzel. Küçük ve büyük köpekler için ayrı alanlar vardır ve köpeklerin kaçmamasını sağlamak için parkın tamamı çift kapılıdır.

Hem köpekler hem de sahipleri için su çeşmeleri, kaka torbaları ve temizleme istasyonları bulunmaktadır.


Beneful Alabaster Dream, Alabaster

Beneful Alabaster Dream Dog Park yer almaktadır ( buraya ) Alabaster şehrindeki Veteran’s Park içinde.

Alabaster, ABD'de Beneful Dream Köpek Parkı'na ev sahipliği yapan ikinci şehirdir. Park, DIY TV yıldızı Jason Cameron tarafından tasarlandı ve 500.000 $ 'lık bir maliyetle inşa edildi ve Temmuz 2012'de açıldı. O zamandan beri park, yerel köpek sahipleri ve ziyaretçilerin gözdesi haline geldi.Yavru köpeğinizin ıslak günlerde çamurla kaplanmaması için köpek parkı sentetik çimle kaplanmıştır. Hem büyük hem de küçük köpekler için ayrı tasmasız alanlar vardır. Köpeğiniz su sıçrama pedlerine, çemberlere, tünellere ve minyatür getirme futbol sahasına bayılacak. Daha sakin yavrular ve sahipler için bir yürüyüş kursu da var!

Banklar ve gölge ağaçları, bitkin köpek sahiplerinin benzer düşünen arkadaşlarla oturup günün zamanını geçirmeleri için bir mola sağlar.

Alabaster’ın Dream köpek parkının sunduklarını tam olarak görebilirsiniz bu bağlantıdaki videoyu kontrol ederek .


Demiryolu Parkı, Birmingham

Demiryolu Parkı Birmingham'da ( buraya ) Birmingham City şehir merkezinin kalbinde 19 dönümlük canlı yeşil bir alandır.

Railroad Park'ta bir yürüyüş yolu ve 9 dönümlük açık çimenlik alan vardır. Demiryolu Parkı değil tasmasız bir köpek parkı, ancak yavrularınız iyi huyluysa ve siz çimenlerin, nehirlerin ve akarsuların bu sakin şehir vahasında bir gezintiye çıkarken tasmasını takmaktan mutluysa, tesis görülmeye değerdir.

Çocuklarınız için parkın her tarafında küçük oyun alanları ve hatta içinde balıkların yaşadığı bir göl var. Yeni bir özellik cazibe merkezi, şehir silüetinin fonunda harika görünen park edilmiş bir trendir.

pomeranian vs yorkie

Park titizlikle temiz tutulur ve boyunca köpek atık istasyonları vardır. Köpeğiniz için su getirmeniz gerekeceğini unutmayın.


Remy's Park, Red Mountain, Birmingham

Remy's Dog Park bulunur ( buraya ) Birmingham'daki güzel Red Mountain Park'ta. Remy's Dog Park, 2016 yılında Southern Living Magazine tarafından '10 Great Southern Dog Parkları'ndan biri olarak gösterilmiş ve tanınmıştır. Köpek parkı, yavru köpeğinizin yeni tüylü arkadaşlarıyla oynayarak hayatının zamanını geçirebileceği altı dönümlük ormanı ve açık alanları kapsar.

Büyük köpekler için ayrılmış 1,7 dönümlük bir alan ve bir. Daha küçük köpekler için 7 dönümlük alan. Ayrıca küçük. 3 dönümlük alan, yaşlı, yaralı ya da fiziksel engelli yavrular gibi özel ihtiyaçları olan ve daha canlı köpekler tarafından ezilmeden etrafta çömlekçi olmak için sessiz bir yer isteyen köpekler için ayrılmıştır. Köpeğinizin kaçma korkusu olmadan tasmasız oynayabilmesi için her alan çitle çevrilmiştir.

Elinizin altında, kaka torbalarıyla tamamlanmış evcil hayvan atık istasyonları ve içme çeşmeleri bulacaksınız. Ve köpeğiniz eğlenirken, parkın etrafında bulacağınız gölgeli banklardan birinde bacaklarınızı dinlendirebilirsiniz.

Köpeğiniz oynamayı bitirdiğinde ve fazla enerjisini tükettiğinde, ikiniz de birçok yürüyüş parkurundan birinde yürüyüş yapabilirsiniz. Yollarda köpeklere izin verilse de, tasmalı olmaları gerekir.

Köpek parkı, bakım çalışmalarının yapıldığı Çarşamba günleri hariç, normal Red Mountain Park çalışma saatlerini takip eder ve köpek parkı sabah 10'da açılır.


Hannah Daye Ridling Bark Parkı, Montgomery

Hannah Daye Ridling Bark Parkı bulunur ( buraya ) Montgomery'de. Park, yerel bir meclis üyesinin geç ergen kızının anısına 2013 yılında açıldı ve o zamandan beri yerel köpek sahipleri için son derece popüler bir yer olmaya devam ediyor.

Parkta biri büyük köpekler, diğeri küçük köpekler için olmak üzere iki ana alan vardır. Her iki alanda da çardaklar, çok sayıda bank, köpek su çeşmeleri, köpek yıkama istasyonları ve kaka torbası istasyonları bulunmaktadır. Ayrıca parkta, girişten önce her köpeğin aşı sertifikasını kontrol eden görevli özel bir köpek parkı bekçisi vardır. Ziyaret ettiğinizde kuduz etiketlerinizi veya evraklarınızı yanınızda bulundurmanız gerekeceğini unutmayın.

Yerel meclis, köpeklerin kazmayı ve yuvarlanmayı sevdiği küçük bir çamurlu delik dışında parkı titizlikle temiz tutuyor. Ayrıca köpeğinizin sıcak günlerde serinleyebileceği bir sığ havuz vardır ve parkta Fido'yu izlerken dinlenebileceğiniz çok sayıda gölgelikli ağaç vardır. Köpek parkının dışında, kedinizi tasmasıyla gezintiye çıkarabileceğiniz antika, ahşap köprülerle kesişen çok sayıda yürüyüş yolu bulacaksınız.


Mill Creek, Madison

Huzurlu bulacaksın Mill Creek Köpek Parkı ( buraya ) Madison kasabasında. Park, Balch Road'un hemen dışında, Brownsferry Road ve Mill Road arasında, Mill Creek Greenway'in bitişiğinde yer almaktadır.

Mill Creek, küçük ve büyük köpekler için iki ayrı bölüme sahip 1,43 dönümlük tasmasız bir köpek parkıdır. Köpeğinizin güvenli bir şekilde kapalı tutulması için iki alan da çitle çevrilmiştir. Küçük köpek alanı, 25 pound veya daha az ağırlığa sahip köpekler içindir ve büyük köpek bölümü, 25 pound'un üzerindeki köpekler içindir. Köpek parkının girişinde, köpek sahiplerinin oyun alanlarına girmelerine izin vermeden önce köpeklerini serbest bırakabilecekleri 20 x 30 fitlik bir sahneleme alanı vardır.

Bol miktarda kaka torbası, atık istasyonu ve çöp sepetleri vardır, bu nedenle park her zaman güzel ve temizdir. Sıcak günlerde, siz ve köpeğiniz hem evcil hayvanlar hem de sahipler için sunulan içme suyunu ve altında banklar olan çok sayıda gölge ağacını takdir edeceksiniz.


Foley Köpek Parkı, Foley

Bulacaksın Foley Köpek Parkı ( buraya ) Foley kasabasında. Köpek parkı, Rose Trail yakınında ve ABD Postanesinin güneyinde ABD 98'de yer almaktadır.

chihuahua karışımı

Burada, büyük ve küçük köpekler için iki ayrı alan bulacaksınız; bunların her ikisinde de, sonunda köpekler ve sahipleri için gölgelik oluşturacak çok sayıda genç ağaç vardır.

2016'da açılan bu yeni köpek parkı, susamış yavrular için kaka torbaları, atık toplama istasyonları ve içme suyu sunuyor. Sahipleri için oturup gün geçtikçe, yavruları oynarken her şeyi köpeklerle konuşan banklar var.

Park, şafaktan gün batımına kadar her gün açıktır.


Black Creek Bark Parkı, Fultondale

Black Creek Bark Parkı Fultondale kasabasında ( buraya ).

Bark Park, Fultondale'deki Black Creek Park'ın bir parçasıdır. Bu popüler köpek parkının küçük ve büyük köpekler için iki ayrı bölümü vardır.

Serbest bırakılan yavruların özgürce koşup oynayabileceği çok sayıda yerin yanı sıra, sizin ve köpeğinizin sıcak günlerde serinleyebileceği çitlerle çevrili alanın hemen dışında bir gevezelik deresi var. Köpeğiniz kazmayı seviyorsa, sağlanan kum havuzuna girerek harika zaman geçirecektir. Ayrıca insanlar ve köpekler için içme çeşmeleri bulacaksınız ve kendi kaka çantalarınızı getirmeniz gerekmesine rağmen birkaç atık istasyonu da vardır.

Parkın kendisi, keşfedilecek çok sayıda gölge ağacı ve parkuruyla muhteşemdir. Dere ile çevrili bir mil uzunluğunda bir yürüyüş yolu vardır ve bölge, güvenli gece yürüyüşleri için iyi aydınlatılmıştır. Burada piknik yapmak yaz aylarında popülerdir ve park boyunca piknik masalarının yanı sıra büyük gruplar için masaların bulunduğu bir çardak vardır. Bir kutlama düzenliyse, partiniz için sahnede eğlence bile düzenleyebilirsiniz!


Son düşünceler

Alabama'da güneye doğru inerken, sizin ve köpek arkadaşınızın eğlenmesi için çok sayıda bakımlı, arkadaş canlısı köpek parkları bulacaksınız. Parkların çoğu, evcil hayvanınızla rahat ve eğlenceli bir deneyim yaşayabilmeniz için kaka torbaları ve atık toplama istasyonları, su çeşmeleri, gölge ağaçları ve banklar sağlar.

Alabama'yı köpeğinizle ziyaret etmeden önce, yerel bölgenin ruhsatlandırma ve aşı kurallarına aşina olduğunuzdan emin olun. Şüpheniz varsa, seyahate çıkmadan önce tavsiye almak için bölgedeki yerel bir veterinerle iletişime geçin.

Yorumlar