İngiliz Bulldogları İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Daha Fazlası

İngiliz Bulldogları İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Daha Fazlası

İngiliz Bulldogveya bazılarının ona atıfta bulunduğu gibi sadece Bulldog, 5 olarak derecelendirildiinci Amerika'daki en popüler köpek Amerikan Kulübesi Kulübü. Kendine özgü sevimli yüzü sayesinde, aynı zamanda dünya çapında da popüler bir seçimdir. Bir zamanlar onun için yetiştirildi güç ve gaddarlık ve o orijinal boğa avcısıydı. Şimdi daha çok salak oyunculuğu ve çocuklara olan nazik sevgisiyle tanınıyor.

Bu kılavuzda size bilmeniz gereken tüm bilgileri vereceğiz. İngiliz Bulldog beslenmesi. Bir köpek yavrusu, bir yetişkin ve bir yaşlı olarak neye ihtiyacı olduğunu öğreneceksiniz. Hayatın üç ana aşamasına değinmiş olsak da, şüphesiz ki bir zaman gelecektir. biraz fazla domuz eti. Sonuç olarak, diyete alınması gerekecek, bu yüzden bunun için de fazladan bir bölümümüz var!Beslenme önerilerimizin tamamı yüksek kaliteli kuru mama taneleridir. Diğer birçok köpek beslenme uzmanının yanı sıra, bunun köpeğiniz için en iyi besin olduğuna inanıyoruz. Tüm önerilerimiz tanınmış ve saygın markalar. Her marka, tarafından belirlenen kurallara uyar. Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), köpek maması için besin içeriğiyle ilgili belirli beklentiler belirlemiştir. Bulldog'unuzun ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan en iyi beslenmeyi alacağından emin olabilirsiniz.

Bir Bakışta: İngiliz Bulldogları İçin Favori Yemeklerimiz

Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Kraliyet Canin BulldogChewy.com'da görüntüle
Nutro Yetişkin Temel Formülü
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyisiNutro Temelleri

Chewy.com'da görüntüle
Diamond Naturals Kıdemli Formülü
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyisiElmas Naturals

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bulldog Yavruları İçin Besinler

Bulldog yavrularının tipik ağırlıklarına ulaşmak için yapacak çok şey var. 40 ila 50 pound. Bu nedenle, günde yaklaşık 1.500 kaloriye ihtiyaçları vardır. Bu, kalori ve yağ içeriğinde biraz daha yüksek olacak bir mama mamasına ihtiyaçları olduğu anlamına gelir. Bu, artan bu ekstra gücü desteklemeye yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, Bulldoglar obeziteye eğilimli olduklarından, dengeyi doğru bir şekilde sağlamak ve yönergelere bağlı kalmak önemlidir. İdeal olarak, enerji ve şeker seviyelerini tutarlı tutmak için onu günde 3 öğün boyunca besleyin.

Bütçeniz olmadıkça 'tüm yaşam evresindeki' yiyeceklerden kaçınmak önemlidir. Yavruların bir yetişkine veya yaşlıya kıyasla farklı beslenme ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçları karşılamazsanız, yavru köpeğiniz o belirli yaşam aşamasında önemli besinleri kaçıracaktır. Yağ içeriği tüm yaşam evrelerinde son derece önemlidir, ancak ekstra kaloriler için yavru köpeklerde daha da önemlidir. Bu, English Bulldog'unuzun hayatının en önemli gelişim aşamasıdır, bu nedenle yavru köpeğinize 'köpek maması' maması verdiğinizden emin olun.

Yetişkin Bulldoglar İçin Besinler

Tipik olarak, Bulldog'unuz yaşına geldiğinde 12 ila 14 ay onu yetişkin yemeğine geçirebilirsiniz. Bulldog'unuz şimdi üç yerine günde iki öğün beslenmelidir. Bu aşamada kan şekeri seviyelerini yönetmek daha kolaydır. Süper aktif bir Bulldog'un günde yaklaşık 1.500 kaloriye ihtiyacı olacaktır. Daha az aktif yetişkinlerin günde 1.300 kaloriye ihtiyacı olacaktır. Bu cins, komaya benzer öğleden sonraları uyuklamalarıyla bilindiğinden, yaşlandıkça tembelleşmeye eğilimlidirler. Bulldoglar, tombul köpek ruloları ve aşırı kilolu olma eğilimleri ile bilinir. Onun kokuşmuş şişkinliğini de unutmayalım. Bu nedenle doğru beslenme dengesini bulmak çok önemlidir. Bir yetişkin olarak onu sağlıklı tutmak ve gazını minimumda tutmak istiyorsunuz.

Bulldog'unu beslemek hala çok önemli yüksek kaliteli kuru mama. Yetişkininizin kalori alımı, büyüklüğüne ve aktivite seviyelerine bağlı olacaktır. Bir Sibirya Kurdu kadar enerjik olmayacağı neredeyse garantili. Elbette 'herkese uyan tek beden' kuralı yoktur. Herhangi bir şüpheniz varsa, Veterinerinize sorun. Her köpek maması paketteki besin bileşenlerini içerecek ve Bulldog'unuzun ağırlığına göre beslenme kuralları sağlayacaktır. Yetişkinlik döneminde bakmak önemlidir. yüksek kaliteli proteinler yağsız kasları desteklemek için. Glukozamin gibi besinler, ağrılı eklemler veya kalçalar gibi diğer sağlığa eğilimli alanları güçlendirmeye yardımcı olabilir. Bu genellikle safkan İngiliz Bulldogları ve İngiliz Bulldog karışımları için geçerlidir. Beabull gibi.Yaşlı Bulldoglar İçin Besinler

Yaklaşık 6 yaşından itibaren Bulldog'unuz kıdemli olarak kabul edildi. Bu, diğer ırkların çoğundan daha erkendir çünkü ömrü tipik olarak daha kısadır. Yaşlı Bulldoglar, bir zamanlar olduğundan daha az aktif hale gelecektir. Bu, yaşlılarınızın kalorilerini hızla kilo almaya başlamamaları için sınırlamak isteyeceğiniz anlamına gelir. İyi bir hedef, yaşlı bir Bulldog için ortalama olarak günde 1.000 kaloridir.

Yaşlılar ekstra besinlere ihtiyaç duyar. Omega-3 yağlı asitler, Glukozamin ve Kondroitin. Bu besinlerin her biri, yaşlanan kemiklerine ve eklemlerine bakmaya yardımcı olur. Yavaşlayan bağışıklık sistemini güçlendirmek için antioksidanlar ve vitaminler de önemlidir. Mümkün olduğu kadar uzun süre genç ve canlı kalması için, yaşlı yavrularınız için yüksek kaliteli köpek mamasına yatırım yapmak isteyeceksiniz. Kıdemli Bulldoglar, yaşlandıkça daha az enerjiye sahip oldukları için kesinlikle kötü şöhretlidirler, Pitbull'ların aksine daha fazla yiyeceğe ihtiyacım var yaşlandıkça.


İngiliz Bulldog Yavruları İçin En İyi Yiyecek

İngiliz Bulldog Yavruları İçin Yiyecek

Bu kılavuzda, doğal malzemelerden yapılmış yüksek kaliteli kuru mama taneleri seçtik. Bu kuru mamaların her biri, AAFCO'nun rehberliğinde en iyi genel besin içeriğini sunar. Ayrıca, dünya çapında köpek severler tarafından en yüksek puan alan mama taneleri arasındadır. Saygın markaların denenmiş ve test edilmiş ürünleri olduklarından ve ihtiyaçlarınız için mükemmel olduklarından emin olabilirsiniz. İngiliz Bulldog yavrusu.


Royal Canin İngiliz Bulldog Yavrusu

Royal Canin İngiliz Bulldog Yavrusu
 • 12 aylıktan küçük köpekler için üretilmiştir.
 • Bulldog'un ağzı için özel olarak üretilmiştir.
 • Bağışıklık sistemi sağlığı için antioksidanlar.
 • Dalga şeklindeki mama taneleri almak daha kolaydır.
 • Kemikler ve eklemler için kalsiyum desteği.
 • Kupa başına 338 kalori.
 • % 28 Protein,% 15 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yüksek kaliteli mama, Bulldog yavru köpeğinizin sağlıklı kemiğini ve eklem gelişimini destekler. optimum kalsiyum ve fosfor seviyeleri. Aynı zamanda kısa ve tıknaz vücudunu desteklemek için önemli besinler ve bileşenler içerir. Ayrıca, ihtiyaç duyduğu büyüme gücüne sahip olmasını sağlamak için yeterli kaloriye sahiptir. Kalori sayısı diğer cinslere göre biraz daha azdır çünkü kolayca fazla tıknaz hale gelebilir. Royal Canin, yüksek protein içeriğine sahiptir. Bu kasları için harika. Aynı zamanda sindirim sistemi için harika olan kurutulmuş Pancar Küspesi ve Bezelye lifinin yanı sıra bağırsak sağlığının korunmasını sağlamak için dışkıları ve gazı için önemli olan prebiyotikler eklenmiştir.Kibble, Bulldog'un benzersiz yüzü ve çene şekli düşünülerek tasarlanmıştır. Özel şekli, parçaları genel mama parçalarından çok daha kolay almasını sağlar. Tarif, Bulldog'unuzun antioksidanlar sayesinde gelişen doğal savunmalarını ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Royal Canin, cinse özgü çeşitli yiyecekler üretir. boksör yavruları için yiyecek.

Severiz bu tarifin Bulldog'a özgü olduğu. Bu nedenle, tüm Bulldog yavruları için mükemmel olan nihai besin profiline sahiptir. Buna dengeli kalsiyum, yağ ve kalori seviyeleri dahildir.


Whole Earth Farms Puppy Formülü

Whole Earth Farms Puppy
 • Tamamen doğal maddeler.
 • Vitaminler ve besinler ile güçlendirilmiştir.
 • Mısır, buğday veya soya içermez.
 • Kümes hayvanı yan ürünleri yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 392 kalori.
 • % 27 Protein,% 15 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, Tavuk, Tavuk Unu ve Tavuk Yağı gibi çoklu protein kaynaklarının bir karışımı ile yapılır. Bunlar kas büyümesi için harikadır ve aynı zamanda Glukozamin ve Kondroitin. Ek olarak, somon ve somon yağı ile dolu Omega 3 ve 6 yağ asitleri. Bu onun kalp ve cilt sağlığı için harika. Aynı zamanda, gelişmekte olan bağışıklık sistemi için antioksidanlar ve çok çeşitli vitamin ve mineraller sağlayan Bezelye ve Elma ile doludur.Bezelyeye ek olarak, Tatlı Patates, çok ihtiyaç duyduğu lif için mükemmeldir. Tahıl içermez ve mısır, buğday, soya, yan ürünler, yapay tatlar, renkler veya koruyucu maddeler içermez. Dünyanın en iyi malzemeleriyle yapıldığından emin olabilirsiniz.

Severiz bu tarifin tahıl içermediği. Mide hassasiyeti olan veya tahıl tahammülsüzlüğü olan Bulldoglar için mükemmel bir reçetedir.


Merrick Çiğ Aşılanmış Yavru Köpek Maması

Merrick Backcountry Köpek
 • Dondurularak kurutulmuş çiğ diyet köpek maması.
 • Kemiksiz tavuk ilk bileşendir.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Tahıl ve glütensiz.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 385 kalori.
 • % 30 Protein,% 12 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf mama, kemiksiz Tavuk ve Tavuk Küspesi ilk 2 bileşen olduğu için en yüksek protein seviyelerinden birine sahiptir. Bu, kas kütlesi ve onarımı ile enerji seviyeleri için harika. Taneye ek olarak, dondurularak kurutulmuş çiğ parçalar da bulunmaktadır. Bunlar hem lezzetlidir hem de beslenmeyle pompalanır ve alacağı beslenme profilini yansıtır. vahşi diyet.

Zengin protein içeriği ve Somon, Somon Yağı, Ciğer ve Türkiye gibi diğer yüksek kaliteli bileşenler sayesinde Glukozamin ve Kondroitin doludur. Bu, eklemlerin sağlıklı büyümesine yardımcı olacak optimal kemik ve eklem sağlığıdır. Aynı zamanda Omega 3 ve 6 yağ asitleri. Bunlar, hem sağlık hem de görünüm açısından ceketini desteklemeye yardımcı olur; bu, eğer demodektik uyuz varsa özellikle önemlidir. Tarif ayrıca, Elma ve Yaban Mersini şeklinde doğal kaynaklı bol miktarda antioksidanı listeler.Severiz bu birinci sınıf tarifin çiğ et parçaları ile aşılanması. Bunlar sadece protein ve besin ihtiyaçları için değil, aynı zamanda telaşlı yiyiciler için de harikadır. Bulldog'un kesinlikle telaşlı bir yavru olduğu biliniyor.


Blue Buffalo Wilderness Köpek Tarifi

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Köpeği
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Gerçek sebze ve meyvelerden yapılmıştır.
 • Bağışıklık sağlığını artırmak için antioksidanlar.
 • Yavru köpekler için daha küçük mama boyutu.
 • Kupa başına 427 kalori.
 • % 32 Protein,% 16 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Mavi Buffalo yüksek kaliteli mama taneleri üretir. Özellikle yüksek kaliteli birinci sınıf tarifleriyle tanınırlar. Bu tarif, gerçek Sığır eti ve Kuzu ve Geyik eti gibi diğer kırmızı etlerle doludur. Bu, onu oradaki Tavuk tariflerinin çoğuna harika bir alternatif yapar. Anne sütünde bulunan DHA ve ARA bileşenlerine sahiptir, bu nedenle doğal gelişimi ve göz sağlığı için harikadır.

Aynı zamanda balık unu, yumurta ürünleri ve keten tohumu ile doludur. Omega 3 ve 6 yağ asitleri ihtiyacı olan. Bu Blue Buffalo tarifi aynı zamanda harika bir lif kaynağı olan Bezelye, Tatlı Patates ve Havuç içerir. Bu tarif aynı zamanda en yüksek lif içeriğine sahiptir. Bulldog'unuz gazdan muzdaripse bu yardımcı olabilir. Aynı zamanda yaşam aşamasına uygun besinler, vitaminler ve minerallerle dolu LifeSource bitleriyle doludur.

Severiz bu tarifin kümes hayvanları olduğunu ve tahıl içermediğini. En yaygın mama proteini içeriğine alerjisi olan Bulldoglar için harikadır. Aynı zamanda bu listedeki en yüksek protein ve lif içeriğine sahiptir. Bu, oldukça enerjik bir Bulldog'unuz varsa Blue Buffalo'nun köpek yavrusu tarifinin en iyi seçenek olduğu anlamına gelir.


Wellness Doğal Köpek Maması

Sağlık Tamamlandı
 • Kemiksiz tavuk birinci bileşendir.
 • Cilt sağlığı için keten tohumu içerir.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omegas.
 • Kalp sağlığı için taurin.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 450 kalori.
 • % 29 Protein,% 18 Yağ,% 4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu listedeki tüm tariflerde her şeyden biraz var. Wellness, yavrularınızın gelişimi için hiçbir şeyin atlanmadığından emin olabilmeniz için cilt, kürk, enerji, sindirim sağlığı, gözler, dişler, diş etleri ve bağışıklık üzerine odaklanan bu eksiksiz sağlık tarifini sunar. Bilişsel gelişimi için harika olan doğal DHA kaynaklarına sahiptir. Aynı zamanda onun için optimum kalsiyum ve fosfor seviyelerine sahiptir. kemik sağlığı.

Malzemeler, kasları, kemikleri ve ceketi için harika olan Tavuk, Tavuk Yemeği, Somon Yemeği, Somon Yağı ve Keten tohumunu listeler. Bu için önemlidir olumsuz sağlık koşullarının önlenmesi. Ayrıca antioksidan gereksinimleri için Ispanak ve Yaban Mersini de listeler. Erken bağışıklık gelişimi için de ihtiyaç duyulan çok sayıda vitamin var. Et yan ürünleri, buğday, mısır, soya, renkler, tatlar veya koruyucu maddeler içermez.

Severiz Bu tarifin, enerjik Bulldoglar için harika olan en yüksek yağ ve kalori içeriğini sunduğunu.


Yetişkin İngiliz Bulldogları İçin En İyi Yiyecek

İngiliz Bulldog Yetişkinleri İçin Yiyecek

Tıpkı köpek yavrusu önerilerimiz gibi, yetişkin mama seçimlerimiz de AAFCO uyumlu. Her marka, yüksek kaliteli gıda bileşenleri içeren yiyecekler üretir ve her yiyecek, diğer köpek sahipleri tarafından yüksek oranda derecelendirilir. İngiliz Bulldog'unuz yaşlandıkça, beslenme gereksinimleri değişmeye başlayacaktır. Tipik olarak yavru köpekler, yavru köpek aşamalarından çıkıp yetişkin olmaya başladıkça, daha az enerjik olmaya ve biraz yavaşlamaya başlayacaklardır. Bu özellikle İngiliz Bulldoglarında yaygındır. Enerji seviyelerini doğru köpek mamasıyla eşleştirmek bir yetişkin için olmazsa olmaz.


Royal Canin İngiliz Bulldog Yetişkin

Yetişkin İngiliz Bulldog Royal Canin
 • Yetişkin İngiliz Bulldogları için özel olarak üretilmiştir.
 • Besin maddeleriyle cilt bariyerini güçlendirir.
 • Bağırsak sağlığını ve dışkı kokusunu iyileştirir.
 • Deri ve tüy sağlığını destekler.
 • Brakisefali ırkları için yenmesi kolaydır.
 • Kupa başına 277 kalori.
 • % 22 Protein,% 12 Yağ,% 4.1 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Royal Canin, bu tarifi, şişkinliği azaltmak ve sindirim sistemini iyileştirmek için hassas liflerin ve karbonhidrat kaynaklarının optimum karışımıyla geliştirdi. Kibble hala mükemmel bir şekle sahip ve temel besinler ve balık yağı cilt sağlığını güçlendirmeye yardımcı olmak için. Bu, kırışıklık enfeksiyonlarının ve demodektik uyuzun savunmasına yardımcı olur.

Severiz Bu tarif özellikle Bulldog düşünülerek tasarlandı. Veteriner Hekimler ve Beslenme Uzmanları tarafından cildi, kemik eklemi ve gazı için bu mükemmel karışımı elde etmek için yaratılmıştır.


Nutro Sağlıklı Temeller Yetişkin

Nutro Adult Essentials Formüllü Tavuk
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Daha yüksek protein sayısı yağsız kasları teşvik eder.
 • GDO içermeyen malzemelerle yapılmıştır.
 • Mısır, buğday, soya proteini veya yan ürünler yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 339 kalori.
 • % 22 Protein,% 14 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu Nutro tarifi, ihtiyaç duyan Bulldoglar için mükemmeldir. yüksek lifli diyet çünkü bu listedeki diğerlerine kıyasla neredeyse iki kat daha fazla miktar sunuyor. Kuru Bezelye, Kuru Pancar Küspesi, Kuru Havuç, Pirinç Kepeği ve Kurutulmuş Tatlı Patates içerir. Bu bileşenler, sindirim sistemini en iyi durumda tutmak için çalışır. Ayrıca daha uzun süre tok hissetmesini sağlar, bu da Bulldog ve sonsuza dek 'boş' midesi için çok önemlidir.

Tavuk, Tavuk Unu ve Kuzu Eti protein gereksinimlerine uygundur. Ayrıca optimum seviyelerde Glukozamin ve Kondroitin eklemlerini desteklemek ve esnek tutmak için. Nutro popüler bir markadır Birçok İngiliz Bulldog sahibi ile, gazı rahatlatıyor ve midelerinde basınç var.

Severiz bunun çok yüksek lif içeriğine sahip olduğu. Bu, sindirim sistemi ve şişkinliği ile mücadele eden Bulldoglar için çok önemlidir. Ayrıca porkier yavruları için daha düşük kalori içeriğine sahiptir.


Merrick Çiğ Aşılanmış Yetişkin Maması

Merrick Great Plains Tarifi
 • Dondurularak kurutulmuş formül.
 • Kemiksiz sığır eti ilk bileşendir.
 • Kuzu ve tavşandan yapılmıştır.
 • Kas büyümesi için daha yüksek protein sayısı.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 392 kalori.
 • % 38 Protein,% 17 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf tarifin ilk malzemesi kemiksiz Sığır Eti'dir. Kuzu Eti, Somon Yemeği, Domuz Eti, Kuzu ve Tavşanı ekledikten sonra protein içeriğinin neden bu kadar yüksek olduğunu anlamak kolaydır. Bulldog'unuz enerjikse, iyi bir doğal yağ kaynağı olan% 17'lik bir yağ içeriğine sahiptir. Aksi takdirde, bu tarifle kolayca biraz kilo alabilirdi. Sığır Karaciğeri ve Somon Yağı, ona Biotin ile birlikte kalbi ve hassas cildi için harika olan Omega 3 ve 6 yağ asitlerini sunar.

Tatlı Patates ve Bezelye ona lif sağlar. Ayrıca onu tok tutmaya da yardımcı olurlar. Yaban mersini ve Elmalar onun bağışıklık sistemini çalışır durumda tutmak için antioksidanlar olması gerektiği gibi ve oksidatif durumunu dengelemek için. Riboflavin ve Tiamin ayrıca göz sağlığını korumak için harika olan listelenmiştir. Kibble parçalarına ek olarak, doğada ne yediğini yansıtan dondurularak kurutulmuş çiğ parçalara da sahiptir, böylece ihtiyacı olan her şeyi doğanın istediği gibi aldığından emin olabilirsiniz.

Severiz Bu birinci sınıf tarifin, enerjik ve ekstra tıknaz Bulldoglar için harika olan ve ayrıca belirli tat tomurcukları veya intoleransları olanlar için kümes hayvanları ve tahıl içermeyen en yüksek protein seviyelerini sunduğunu.


Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ

Mavi Buffalo Kayalık Dağ Tarifi Yetişkinler
 • Tahıl içermeyen yetişkin formülü.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan destek.
 • Karmaşık karbonhidratlar sağlıklı kiloda kalmaya yardımcı olur.
 • Hiçbir zararlı katkı maddesi kullanılmaz.
 • Tavuk eti veya herhangi bir yan ürün içermez.
 • Kupa başına 393 kalori.
 • % 30 Protein,% 15 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf tarif, daha yüksek protein içeriği, Bu, Bulldog'unuzun yağsız kas kütlesini korumak için harikadır. Kemiksiz Dana Eti, Balık Unu, Sığır Eti, Kemiksiz Kuzu ve Kemiksiz Geyik Eti ile yapılır, bu nedenle onu ilgilendiren ve kaslarını güçlü tutan bol miktarda etli iyilik vardır.

Tahıl içermez ve bu nedenle glütensizdir. Bu acı çeken Bulldoglar için iyidir hassas mideler veya intoleranslar. Yaban Mersini, Havuç ve Kızılcık da dahil olmak üzere, Bulldog'unuzun bağışıklık sistemini güçlü tutmak için antioksidanlar sunar.

Severiz Bu tarifin, sadece lezzet katmakla kalmayıp, aynı zamanda yetişkin Bulldog'unuz için onu olabildiğince sağlıklı tutan optimum besinlerle dolu ekstra LifeSource bitlerine sahip olduğunu.


Bilim Diyet Hassas Mide

Bilim Diyet Hassas Mide
 • Sindirim sağlığı için prebiyotik lif.
 • Doğal malzemelerle yapılmıştır.
 • Omegas asitleri cilt ve tüy sağlığı için.
 • Hassas mideler için özel olarak üretilmiştir.
 • Hill's, Vets'e güveniyor.
 • Kupa başına 382 kalori.
 • % 21 Protein,% 12 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, sindirim sistemleri ve hassas ciltleri ile acı çeken yetişkin köpekler için mükemmel bir tarif tasarlayan Veteriner Hekimler ve Beslenme Uzmanları tarafından yapılmıştır, bu nedenle Bulldog için neredeyse mükemmeldir. Dolu Omega 3 ve 6 yağ asitleriayrıca cildini içten dışa besleyen ve sağlıklı saç köklerini ve parlak bir tüyü destekleyen E Vitamini ve Biotin. Aynı zamanda, daha sağlıklı dışkı ve çok daha az gaz üretmesine yardımcı olan sağlıklı bir bağırsak florasını destekleyen Kahverengi Pirinç ve kurutulmuş Pancar posası gibi sindirilebilirliği yüksek bileşenlerle yapılır.

Severiz Bu tarifin, Bulldogların karşılaştığı en yaygın sağlık sorunlarından ikisi olan hassas cilt ve hassas bir sindirim sistemi için özel olarak yapıldığını. Science Diet, midesi hassas olan birkaç cins için önerdiğimiz markalardan biridir. mastifi içerir.


Yaşlı İngiliz Bulldogları İçin En İyi Yiyecek

İngiliz Bulldog Yaşlılar İçin Yiyecek

İngiliz Bulldogları yaşlandıkça, giderek daha hareketsiz hale geliyorlar. Yavru köpeğinizin aşırı kilolu olmaya başlamasını istemediğiniz için beslenme gereksinimlerini yaşlıınızla eşleştirmek son derece önemlidir. Yavru köpeğinizin aşırı yemeye başlaması ve günlük olarak yeterince aktivite göstermemesi durumunda fazladan kilo alması için gerçek bir şans vardır. Aşağıdaki üçü size yardımcı olacaktır beslenme ihtiyaçlarını karşılamak Yaşlanan yavrunun.


Nulo Premium Senior Formülü

Nulo Senior Köpek Maması
 • Tahıl içermeyen üst düzey formül.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotikler içerir.
 • Glukozamin ve kondroitin desteği.
 • Eski metabolizmaları destekleyen amino asitler.
 • Tavuk ve yumurta proteinleri içermez.
 • Kupa başına 396 kalori.
 • % 30 PRotein,% 12 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf mama, köpek atasının diyetini yansıtan malzemelerle yapılmıştır ve Balık ve doğal yağlar Yaşlanan kemikleri, eklemleri ve kuruyan cildi için harika. Daha düşük glisemik içeriklere ve daha az karbonhidratlara sahiptir, hiçbir tadı veya besin maddesi kaybetmez. Aynı zamanda ekstra besinler ve diğer önde gelen suşlardan 100 kat daha güçlü olduğuna inanılan bir probiyotik karışımı ile doludur, bu sadece bağırsakları için harika değildir ve yaşlanma metabolizması ama yaşlandıkça genel dayanıklılığı.

Severiz Bu tarifin alerjisi veya hassas midesi olan yaşlı Bulldoglar için tahıl içermediği.


Blue Buffalo Wilderness Senior

Rocky Mountain Senior Mavi Buffalo
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Kırmızı et ilk malzemedir.
 • Gerçek sebze ve meyvelerden yapılmıştır.
 • Taurin sağlıklı bir kalbi destekler.
 • Mısır, soya, buğday veya yan ürünler yok.
 • Kupa başına 383 kalori.
 • % 28 Protein,% 12 Yağ,% 7 Lif.
Amazon.com'da görüntüleyin

Yavru ve yetişkinlerin tavsiyelerine uygun olarak, Blue Buffalos yaşlı mama yemesini de tavsiye ediyoruz, çünkü hala bol miktarda kemikli Sığır Eti ve Balık Unu proteini ile dolu. Glukozamin ve Kondroitin zayıflayan eklemlerini yumuşatmak için. Üst düzey Bulldog'unuzun daha az aktif yaşam tarzını, herhangi bir besin içeriğinden veya lezzetinden ödün vermeden yansıtmak için daha düşük kaloridir. Ayrıca listelenmiştir TaurinKalbinin sağlığını korumaya yardımcı olan ve tüm yaşlı köpekler için yararlı olan bir amino asit olan. Bu kümes hayvanları ve tahılsız olanlar için önemli olan hassas midelerLifeSource bitleri, genel direncini desteklemek için tüm antioksidanlar ve bağışıklık sistemini güçlendirici bileşenlerle doludur.

Severiz bu tarifin ihtiyacı olan Bulldoglar için harika olduğunu yüksek lif içeriği yaşlanma yıllarında ya da her zaman bu Rocky Mountain tarifinde olan ve mama yemlerini çok sevdikleri için değiştirmek istemeyenler.


Diamond Naturals Kıdemli Formülü

Diamond Naturals Kıdemli Formül Bulldogları
 • Gerçek tavuktan yapılmıştır.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Eklem sağlığı için artan glukozamin.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotikler.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 318 kalori.
 • % 25 Protein,% 11 Yağ,% 3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif Glucosamine, Chondroitin ve hepsi yardımcı olan omega 3 yağ asitleri ile doludur. kemiklerini desteklemekyaşlanan Bulldog için gerekli olan eklemler ve sağlıklı deri ve kürk. Bağışıklık sistemi, kıdemli Bulldog'unuza ihtiyaç duyduğu tüm besinleri ve vitaminleri sağlayan Kabak, Kara Lahana ve Yaban Mersini gibi süper yiyeceklerle de güçlendirilmiştir. Aynı zamanda probiyotiklerle pompalanır. sağlıklı iyi, daha sıkı dışkı ve daha az şişkinlik.

Severiz bu tarifin fincan başına en düşük kalori miktarını içerdiğini, bu da hareketsiz veya yaşlanma Bulldog.


Kilolu İngiliz Bulldogları İçin Favoriler

Kilolu İngiliz Bulldogları İçin Yiyecek

Bir noktada Bulldog'unuzun ağırlığını azaltmayı düşünmeniz kaçınılmazdır ve bu onun için oldukça normaldir, bu yüzden köpek-anne veya köpek-baba suçu hissetmeyin! Onu bir diyetle beslemek önemlidir. daha düşük yağ ve kalori içeriğisağlıklı ve yağsız bir vücut kitlesini sürdürmek için ihtiyaç duyduğu proteini almasını sağlamaya devam ediyor.


AvoDerm Kilo Kontrolü Tarifi

Advoderm Kilo Yönetimi
 • Kilo yönetimi için daha düşük kaloriler.
 • Bağışıklık sağlığı için gerekli antioksidanlar.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Yan ürün veya yapay renkler yok.
 • Kupa başına 329 kalori.
 • % 20 Protein,% 8 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif daha uzun süre tok tutması için Kahverengi Pirinç ile yapılır. Tavuk Yemeği olacak protein ihtiyaçlarını karşılamakkemiklerini ve eklemlerini desteklemenin yanı sıra. Yavru köpeğiniz şu anda bu fazla kiloların altında mücadele ediyorsa, bu önemlidir. % 8 yağ içeriğine ve fincan başına 329 kaloriye sahiptir, bu da kilosunu azaltmanın anahtarıdır. Bu tarif aynı zamanda Bulldog için de mükemmeldir çünkü cildini besleyen ve yüzleştiği ana sağlık sorunlarından biri olan sağlıklı bir tüyü destekleyen az miktarda Avokado ve Avokado Yağları ile yapılır.


Instinct Raw Boost Sağlıklı Kilo

Instinct Raw Boost Sağlıklı Kilo
 • Çiğ ve dondurularak kurutulmuş malzemelerle yapılmıştır.
 • Kas tutma için daha yüksek proteinli mama.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Kilo yönetimi için daha düşük kalori.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 368 kalori.
 • % 32 Protein,% 15 Yağ,% 7,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Instinct Raw, dondurularak kurutulmuş ham parçalarla bir tarif oluşturdu. Bu, tüm besin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra ekstra lezzet sağlar. ilgilenmesini sağlayın. Bulldog'unuzu hiç diyet yapmadığına inandırmak için kolayca kandırabilirsiniz! % 11 yağ içeriğine ve fincan başına 368 kaloriye sahiptir. Daha uzun süre tok hissetmesini sağlayan bol miktarda lif listelerken, yağ yakıcı bir bileşik olan L-karnitin, sağlıklı metabolizma. Buna ek olarak, tarif% 100 tahıl içermez, bu da hassas mide veya tahıl intoleransı olan Bulldoglar için harikadır.


Son düşünceler

İşte burada, hakkında bilmeniz gereken her şey İngiliz Bulldog ve beslenmesive kendisi ve benzersiz ihtiyaçları için mükemmel öneriler. Bulldog'un ömrü sadece 8 ila 10 yıl olduğu için, onu en iyi beslenmeyle beslemek önemlidir, çünkü bu, herhangi bir köpeği sağlıklı tutmanın en kolay yollarından biridir, bu nedenle doğru seçimleri yaparak ve tavsiyelerimize uyarak, en iyi arkadaşınızın ömrünü uzatın!

Yorumlar