Dachshunds İçin En İyi Köpek Yatakları

Dachshunds İçin En İyi Köpek Yatakları

Sosis köpekleri, Dotson, Doxie, Daschie ve daha fazlası olarak da adlandırılan Dachshunds, Almanya'da ortaya çıkan küçük bir cins. Uzun vücutları ve kısa bacakları ile ünlüdürler, bu da yaşlandıkça sırt problemleri yaşamalarına neden olabilir ve onlara sosis benzeri bir görünüm verir. Eşsiz vücut şekilleri nedeniyle, Dachshund'lar sırtlarını ve eklemlerini yeterince destekleyen bir köpek yatağına ihtiyaç duyarlar. Bu, özellikle yaşlandıkça ve sırt sorunları geliştirmeye daha yatkın hale geldikçe önemlidir. Bu nedenle, sahipler, Dachshund'lar için en iyi yatakları bulmalı ve benzersiz vücut şekillerini destekleyecek ürünler aramalıdır.

Dachshund'lar çok fazla egzersiz gerektiren aktif köpeklerdir, yani uzun bir oyun gününden sonra dinlenmek için rahat bir yatağa ihtiyaçları vardır. Ayrıca yuva kazma eğilimindedirler, bu da kendilerini daha güvenli ve rahat hissetmelerini sağlar.Köpek ebeveynleri, yavrularına makul bir fiyat ödeyerek en kaliteli yatağı verdiklerinden emin olmak isterler. Sahipler, tüm köpek yataklarının eşit şekilde oluşturulmadığını ve her yatağın evcil hayvanınız için aynı şekilde çalışmayacağını unutmamalıdır. Bunun nedeni, her köpeğin yatağından tam olarak aynı şeye ihtiyaç duymamasıdır. Tüm köpekler aynı şekilde uyumaz veya aynı dinlenme gereksinimlerine sahip değildir. Ne yazık ki, herkes için çalışacak evrensel bir seçenek yok. İncelemeler ve araştırmalar, yeni bir köpek yatağı satın alma sürecine girerken sahiplerin emrinde mükemmel araçlardır. Dachshunds için en iyi köpek yatakları seçimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Bir Bakışta: Dachshunds İçin En İyi Köpek Yatakları

 Snoozer Klasik Rahat Mağara

Snoozer Klasik Rahat Mağara

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 Best Friends by Sheri Calming Donut & Atma Battaniyesi

Sheri Calming Donut'tan En İyi ArkadaşlarAMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 PetFusion Ultimate Köpek Yatağı

PetFusion Ultimate Köpek Yatağı

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekiler
 1. Satın Alma Rehberi
 2. Aranacak En Önemli Özellikler
 3. Dachshunds İçin En İyi Köpek Yatakları
 4. Yuva Yatakları
 5. Donut Yatakları
 6. Kanepe ve Destek Yatakları
 7. Yatak
 8. Son düşünceler

Sizin için doğru köpek yatağını seçmek Dachshund birkaç nedenden dolayı önemlidir . Her şeyden önce, sırt problemlerini ve eklem ağrılarını önlemeye yardımcı olabilir. Yeterli desteği sağlayan bir seçim, sırtlarındaki baskıyı azaltmaya yardımcı olabilir ve eklemler , önleme veya hafifletme ağrı ve rahatsızlık. Ek olarak, rahat bir uyku yeri, Dachshund'unuzun bir uyku çekmesine yardımcı olabilir. iyi uykular , bu onların genel sağlıkları ve esenlikleri için gereklidir.Doğru yatağı seçmek, davranış sorunlarını önlemeye de yardımcı olabilir. Uyumak için rahat bir yeri olmayan köpekler huzursuz olabilir ve endişeli yol açabilecek yıkıcı davranış . Rahat bir yatak, kendilerini daha güvenli ve rahat hissetmelerine yardımcı olarak bu sorunların gelişmesini engelleyebilir.

Bir satın alma işlemi yapmadan önce, mal sahipleri, amacı ve niyeti üzerinde düşünmelidir. Tüm yataklar uyumak için tasarlanmış olsa da, köpeklerin farklı ve farklı uyku gereksinimleri vardır. Bazı sahipler, köpeklerinin öncelikli olarak kullanması için bir yatak satın alabilirken, diğerleri açık hava veya seyahat amaçları için buna ihtiyaç duyabilir. Köpeğin bunu işte kullanıp kullanmayacağını veya sahibi meşgulken sadece dinlenebileceği bir yer olup olmadığını düşünmek de çok önemlidir.

Bazı evcil hayvan sahipleri, köpekleri mevcut yatağını beğenmediği, zarar verdiği, kaza geçirdiği veya üzerinde uyumayı reddettiği için yeni bir yatak için pazarda olabilir. Bu nedenle, farklı ürünleri değerlendirirken, sahiplerinin her evcil hayvan için geçerli olmayabilecek yeni köpek yatakları almayı seçmelerinin birçok nedeni olduğunu unutmayın.Satın Alma Rehberi

Alışveriş sürecine başlamadan önce bir yatağın temel unsurlarının ve işlevlerinin bir listesini yapmanız önerilir. Bu, seçeneklerin daraltılmasına ve her bir köpek için en uygun ürünün seçilmesine yardımcı olacaktır. Dachshunds için en iyi yatakları ararken aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

Boyut

Köpeğiniz için yatak ararken, Bir köpeğin boyutunu dikkate almak önemlidir. Dachshund'lar küçük köpeklerdir, bu yüzden size en uygun olanı seçmek isteyeceksiniz. doğru beden onlar için. Çok büyük bir şey kendilerini güvensiz hissetmelerine neden olabilirken, küçük bir şey rahatsız olabilir ve hareketlerini kısıtlayabilir.

Sahipler, Dachshund'ların standart boyutlarda, yaklaşık 16 ila 32 pound ağırlığında ve minyatür, 11 pound ağırlığında olabileceğini hatırlamalıdır. Kaninchen (Almanca tavşan) adı verilen daha da küçük bir boyut vardır ve daha da küçüktür ve ağırlığı 5 ila 8 kilo arasındadır. Uygun boyutta bir yatak seçtiğinizden emin olun evcil hayvanınızın hareket etmesi ve rahat etmesi için ekstra alan.

Şekil

Dachshund'ların benzersiz vücut şekilleri vardır, bu yüzden uzun vücutlarını ve kısa bacaklarını desteklemek için tasarlanmış bir ürün seçin . Yükseltilmiş kenarları veya yastıkları olan yataklar, ihtiyaç duydukları desteği sağlayabilir ve kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayabilir.bernedoodle vs goldendoodle

Uyku Pozisyonları

Köpekler farklı pozisyonlarda uyumayı severler. Aynı cinsler arasında bile köpekler aynı uyumazlar. Bazıları sıkı bir top şeklinde kıvrılmaktan hoşlanır, diğerleri genişçe yayılmak ister ve bazıları bütün gece farklı pozisyonlarda hareket eder. Nasıl uyuduklarını daha iyi anlamak için herhangi bir şey satın almadan önce evcil hayvanınızı gözlemleyin. Bu, uyku tarzları için yeterli alana sahip bir yatak seçtiğinizden emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Yaş

Bir evcil hayvanın yaşı, onlar için en uygun yatak tipini de etkiler. Yavru köpekler daha küçüktür ve daha büyük yataklara ihtiyaç duymazlar, ancak çiğneme ve banyo kazaları nedeniyle bazı şeylerde daha serttirler. Yavru köpeklerin suya dayanıklı, çiğnemeye dayanıklı ve rahat seçeneklere ihtiyacı vardır. Aktif yetişkinlerin kıvrılmak için destekleyici bir yere ihtiyacı vardır ve çiğneme veya banyo kazası geçirme olasılıkları daha düşüktür. Kıdemli yavrularda idrar kaçırma ve su geçirmez bir uyku alanı gerektiren başka sorunlar olabilir. Ayrıca kas ve eklem ağrıları nedeniyle ekstra destekleyici yataklara ihtiyaç duyabilirler.

Sağlık

Bazı köpeklerin tıbbi durumları olabilir veya sağlık kaygıları uyku alışkanlıklarını etkileyen . Örneğin, eklem ve kemik sorunlarından mustarip köpekler, daha kolay girilebilen yataklara ihtiyaç duyabilir. Hareket sorunları olan evcil hayvanlar, içine girmek için tırmanmaları gereken evcil hayvanlarla pek iyi geçinemez. Yaşlanan evcil hayvanların, ekstra destek sunan ortopedik köpük gibi malzemelerden yapılmış yataklara ihtiyacı olabilir.

Konfor

Yeni bir evcil hayvan yatağı ararken konfor önemli bir husustur. Bu alan davetkar, rahat, güvenli ve emniyetli olmalıdır. Özellikle büyük bir çiğneyen köpeğiniz varsa, içi tüy dolu, kumaş dolgulu veya tüylü ürünlerden uzak durun. Hem destekleyici hem sağlam hem de rahat yataklar arayın.Malzemeler

Köpek yatakları söz konusu olduğunda malzemeler çok önemlidir. Sahipler, çiğnemesi zor ve yok etmesi kolay olmayan bir şey aramak isteyeceklerdir. Köpeğiniz bir çiğneniyorsa, çiğnemeye dayanıklı bir ürün arayın. Keskin kenarları ve sert köşeleri olan ürünlerden kaçının ve kullanılan tüm ürünlerin köpekler için güvenli olduğundan daima emin olun. Temizlik kadar güvenlik de en önemli konu. Sahipler, temizlenmesi kolay, makinede yıkanabilir ve tercihen çıkarılabilir kılıflı ürünler bulmak istiyor. Bu özellikle idrarını tutamama sorunları olan evcil hayvanlar veya çok sayıda kaza geçirmiş yavru köpekler için önemlidir.

Bütçe

Tabii ki, bütçe büyük bir endişe kaynağıdır. Ürünlerin fiyatları birkaç dolardan çok pahalıya kadar değişebilir. Daha iyi yapılmış ürünlerin genel olarak daha yüksek bir fiyat etiketi vardır. Ancak, ben yüksek kaliteli bir ürüne yatırım yapmak, sahiplerinin yatakları sık sık değiştirmek zorunda kalmasını önleyecektir. Bunlar ayrıca daha rahat olma eğilimindedir ve aşınmaya ve yıpranmaya daha iyi dayanır. Köpeğinizin özel ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünler arayın. Sahiplerin piyasadaki en pahalı ürünü satın almasına gerek yoktur. Yine de, daha ucuz ürünlerden kaçınmak iyi bir fikirdir, çünkü bunlar genellikle imalat ve güvenlik açısından kestirme yollardan geçerler, rahat olmayabilirler ve çabuk bozulabilirler.

Sahiplerinin karşılayabileceği en kaliteli ürünü bulmak çok önemlidir. Bir köpeğin yatağına yatırım yapmanın aynı zamanda onun uzun vadeli sağlığına, rahatlığına ve esenliğine de bir yatırım olduğunu unutmayın. Farklı ürünler hakkında bilgi edinmek için zaman ayırmanız ve ihtiyaçlarının tam olarak ne olduğunu belirlemek için evcil hayvanınızı gözlemlemeniz çok önemlidir. Müşteri yorumlarını okumak çok faydalıdır çünkü evcil hayvan sahipleri dürüst olma eğilimindedir ve genellikle diğer sahiplerin endişelerini giderir.Aranacak En Önemli Özellikler

Dachshund'unuz için bir yatak seçerken aranacak birkaç özellik vardır. Bunlar şunları içerir:

 1. Destekleyici Malzeme - Dachshunds, sırtlarını ve eklemlerini yeterince destekleyen bir yatağa ihtiyaç duyar. Sırtları ve eklemleri üzerindeki baskıyı azaltmaya yardımcı olabilecek hafızalı köpük veya başka bir destekleyici malzeme içeren bir yatak arayın.
 2. Yükseltilmiş Kenarlar - Yükseltilmiş kenarlar, Dachshund'unuza ihtiyaç duyduğu desteği verebilir ve kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayabilir. Ayrıca uyurken başını bir şeyin üzerine koymayı seven köpekler için de yardımcı olabilirler.
 3. Makinede yıkanabilir - Dachshunds dağınık olabilir, bu nedenle temizlenmesi kolay bir yatağa ihtiyaçları vardır. Makinede yıkanabilir bir ürün veya kolayca yıkanabilen çıkarılabilir bir kılıf hedefleyin.
 4. Kaymaz Alt – Kaymaz taban, parke veya karo zeminlerde kaymayı önleyerek Dachshund'unuzu daha rahat ve güvenli hale getirebilir.

Doğru yatağı seçmenin yanı sıra, korumak önemlidir ve temiz evcil hayvanın uyku alanları doğru . Bu, daha uzun süre dayanmalarına yardımcı olacak ve tüylü aile üyeleriniz için en iyi desteği sağlayacaktır. Sahipler örtüleri düzenli olarak çıkarmalı ve yıkamalıdır, bu da kirlenmeyi önlemeye yardımcı olur ve bakteri kurmaktan. Her zaman ürün etiketlerindeki bakım talimatlarına uyduğunuzdan emin olun. Sahipler ayrıca saçları, kiri ve kalıntıları temizlemek için yatakları düzenli olarak süpürebilir. Nokta temizliği de gereklidir. Sahipler hafif bir deterjan ve nemli bir bez veya silme kullanmalıdır. Sahipler ayrıca, eşit destek aldıklarından ve yatakların bir tarafta daha fazla yıpranmadığından emin olmak için köpeklerinin yataklarını düzenli olarak değiştirmelidir.

Dachshunds İçin En İyi Köpek Yatakları

Dachshunds için çeşitli yatak türleri uygundur. Gelin, farklı yatak türlerine ve her biri için en iyi seçeneklerimize bir göz atalım.

Yuva Yatakları

Nest yatakları, bir sığınak hissini taklit edecek şekilde tasarlanmıştır. , Dachshund'unuza dinlenmek ve kazmak için güvenli ve rahat bir yer sağlar. Tipik olarak yumuşak, peluş bir yüzeye ve yükseltilmiş kenarlara sahiptirler. Bunlar genellikle çadırlıdır ve köpeklere kendilerini güvende ve güvende hissettikleri korumalı, rahat bir yer sağlar.Snoozer Rahat Mağara

 Snoozer Klasik Rahat Mağara
 • El yapımı, rahat tasarım.
 • Katmanlı Sherpa astarı.
 • Makinede yıkanabilir.
 • sedir ağacı aroması.
 • Doğal kazma içgüdüsünü destekler.
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu şirin mağara tam olarak budur. Küçük, yuva yapan Dachshund için kesinlikle mükemmel. 'Köpeğinize sarılmak gibi' olacak şekilde tasarlandı. Tasarım, Doxie'nizin minyon vücudu ve doğal kazma içgüdüsü ile çalışır. Ayrıca, sağlam ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

Rahat Mağara, onu ekstra konforlu hale getiren birkaç kat Sherpa astarına sahiptir. Battaniyelere gömülmeyi seven bir Doxie'niz varsa, bu seçenek harikadır. Bu mağara ekstra rahattır ve onu çok rahat hale getirmek için kullanılan sedir poli dolgusu nedeniyle harika bir sedir ağacı kokusuna sahiptir.

Bunu seviyoruz Bu Rahat Mağaraların her biri elde dikilmiş ve sipariş üzerine yapılmıştır. Kalite ve işçiliği yenemezsiniz. Kılıflar çıkarılıp makinede yıkanabilir. Ek olarak, şirket çok çeşitli yedek kapaklar satmaktadır. Ağır aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde yapılmıştır ve kullanımı son derece kolaydır.

Evcil Hayvan Çadırı

 Evcil Hayvan Çadırı
 • Peluş, lüks evcil hayvan çadırı.
 • Yumuşak poli-köpük astar.
 • Kaymaz alt.
 • Tüm yatak makinede yıkanabilir.
 • Suni süet, keten veya kadife kılıf seçin.
 • Sarılmaya teşvik eden bir yastık içerir.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu peluş evcil hayvan çadırı, tatlı Doxie'nizin kıvrılıp rahatça uyuması için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. . Sahipler suni süet, keten veya kadife örtüler arasından seçim yapabilir. İç kısım yumuşak poli-köpük ile kaplanmıştır. Çadır, evcil hayvanınızın kıvrılıp uyuyabileceği güvenli, emniyetli ve yatıştırıcı bir yer oluşturan kucaklaşmaya neden olan bir yastık içerir.

Peluş çadır yatağında bir kaymaz alt , böylece her şey güvenli bir şekilde yerinde kalır. İçeride kıvrılmak, yuva yapmak, yuva yapmak ve çalıntı çoraplar gibi şeyleri saklamak için bolca yer var. Bu, Doxie gibi küçük yavrular için mükemmeldir; birçok evcil hayvan ebeveyni bunu kediler için de kullanır.

Bunun makinede yıkanabilir olmasını seviyoruz . Sadece her şeyi içine atın. Şekil kaybetmez. Geniş kaplama ve renk yelpazesi, hemen hemen her dekora uyması anlamına gelir. Evcil hayvanlar onu sever ve sahipleri rahat, uygun fiyatlı ve tüm odayı kaplamadığını takdir eder.

labrador mix özellikleri

MIXJOY Kapşonlu Karyola

 MIXJOY Kapşonlu Karyola
 • Kapşonlu battaniye yatağı.
 • Ortopedik tasarım.
 • Kaygıyı hafifletmek için çalışır.
 • Düşük giriş.
 • Nefes alabilen tasarım.
 • Isınma ve güvenli.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Mixjoy harika bir seçim daha yapıyor. Bu kapüşonlu battaniye yatağı, tatlı yavru köpeğinizin istediği her şeye sahiptir. Yükseltilmiş kenarları, yüksek kenarları ve kapüşonlu bir battaniyesi vardır, bu da yuva yapmak için mükemmel, sıcak ve güvenli bir yer oluşturur ve bazı evcil hayvanların hissettiği kaygıyı hafifletmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu bir var ortopedik tasarım , böylece yavrunuzun yorgun küçük bacaklarını destekleyecek ve süper rahat kalacaktır. Kaymaz tabana sahiptir. Aynı zamanda süper rahattır ve nefes alabilirken Doxie'nizi hoş ve sıcak tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Bunun soğuğa dayanıklı olmasını seviyoruz ve anti-anksiyete özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Alçak bir giriş ile içeri girip çıkmak kolaydır. Bu, elde yıkamayla daha iyi sonuç verir, ancak makinede hafif programlarda yıkanabilir.

Donut Yatakları

Çörekler, destek sağlayan ve Dachshund'unuzu daha güvenli hissettiren yükseltilmiş taraflara sahiptir. Aynı zamanda yumuşak ve rahattırlar, bu da bir iyi uykular . Bu cins yuva yapmayı ve yuva yapmayı sever ve bu yumuşak, yuvarlak yataklar bunun için mükemmeldir.

Sheri'den En İyi Arkadaşlar The Original Calming Donut

 Best Friends by Sheri Calming Donut & Atma Battaniyesi
 • Eşsiz çörek tasarımı.
 • Kendini ısıtma kaygıyı azaltır.
 • Suya ve kire karşı dayanıklı taban.
 • Evcil hayvanlar için güvenli, vegan suni kürk.
 • Her yaştan köpek için kucaklayıcı tasarım.
 • Makinede yıkanabilir.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Sheri'den En İyi Arkadaşlar The Original Calming Donut favori ürünlerimizden biri ve sadece Dachshunds için değil. Bu, benzersiz ve çok etkili bir sakinleştirici halka tasarımına sahiptir. Destek tipi tasarım, çok rahattır ve köpeklerin sarılıp yuva yapabilmesi için geliştirilmiştir. Özellikle kısa bacaklı ırklar için destek sunar ve kolayca girip çıkabilir.

Bu çörek daha iyi uyumak ve kendini ısıtmak için tasarlandı . Donut rahattır, konforludur ve köpekler için güvenli malzemelerden yapılmıştır. Vegan suni kürkten yapılmıştır. Bu çörek, daha küçük ırklar için mükemmel olan sarılmak için yapılmıştır.

Tüm bunların makinede yıkanabilir olmasını seviyoruz. Bu dağınık küçük Dachshund için mükemmel bir seçenektir. Ürün dayanıklı olacak şekilde yapılmıştır ve çok yüksek puanlar alır. Oldukça uygun fiyatlı, bu nedenle neredeyse her bütçeye uygundur.

Bedsure Sakinleştirici Donut

 Bedsure Sakinleştirici Donut
 • Ergonomik dizayn.
 • Baş ve boyun desteği.
 • Sakinleştirici ve rahat.
 • Kaymaz alt.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Kas ve eklem ağrılarının giderilmesi.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

BedSure Calming, bir başka harika çörek seçeneğidir. Bu yatıştırıcı, destekleyici seçenek, kıvrılmayı ve rahatlamayı seven küçük köpekler için tasarlanmıştır. vermek için tasarlanmıştır optimum baş ve boyun desteği. Ultra yumuşak dolgu, destek ve kas ve eklem ağrılarında rahatlama sağlar. Sıcak suni tüylü kürkle kaplıdır.

Diğer çörekler gibi, bu da bir onu bu kadar mükemmel yapan şeyin bir parçası olan minimalist tasarım . Dairesel tasarım ve rahat iç kısım, onu kıvrılma ve yuvalama için ideal hale getirir. Bu, evin etrafında veya hareket halindeyken mükemmel, kolayca taşınabilir bir seçimdir. Ayrıca karo ve parke üzerinde yerinde kalması için kaymaz bir tabana sahiptir. Ergonomik destek sunarken, yavru köpeğinize sarılıp rahatlaması için mükemmel bir yer sağlar.

Bu seçeneğin beş boyutta mevcut olmasına bayılıyoruz, ve evcil hayvanınızın hayatının her aşamasına sığabilir ve başka bir evcil hayvan onu devralırsa kolayca değiştirilir. Küçük hayvanlar için mükemmeldir ve aşırı ağır değildir. Donut tamamen makinede yıkanabilir, ancak ekstra büyük boyutta makinede yıkanabilir bir kılıf bulunur.

Majestic Pet Simit Yatağı

 Majestic Pet Simit Yatağı
 • Simit yatak tasarımı.
 • Destekleyici destek.
 • Kolay erişim için yere yakın.
 • Isınma ve sakinleşme.
 • Su geçirmez alt.
 • Makinede yıkanabilir ve kurutucu güvenlidir.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu simit tasarımı, Dachshund için başka bir harika seçimdir. bir özelliği vardır su geçirmez taban kazalardan ve dökülmelerden korunmaya yardımcı olur. Yatağın kendisi yüksek kaliteli polyester dolgu ile doldurulmuştur. Ürünün tamamı makinede yıkanabilir ve hatta kurutucuya girebilir. Yuvarlak tasarım sakinleştiricidir ve evcil hayvanlara sarılmaları için sıcak, güvenli bir yer sağlar.

Yanlardaki destekleyici yastıklar, alın ve omurga için destek sağlar. Bu bir halka tasarımıdır ve aynı konfor ve desteği sunar ancak sahte kürk veya tüylü bir örtüsü yoktur. Pürüzsüz pamuk ve polyester malzeme, köpeğinizin uyuması için serin ve rahat bir yer sağlar.

Bu yatağın çok rahat ve dayanıklı olmasını seviyoruz . Yuvarlak destek, evcil hayvanlara güvenli, kucak benzeri bir his vermek için tasarlanmıştır. Bu, ısınma ve sakinleştirici etkileri destekler. Bu tür rahat simit yatağıyla yanlış gidemezsin.

Kanepe ve Destek Yatakları

Destek yatakları, Dachshund'unuz için destek ve rahatlık sağlayan yükseltilmiş kenarlara ve düz bir yüzeye sahiptir. Uyurken başını bir şeye dayamaktan hoşlanan köpekler için de harikadır. Bunlara kanepe tarzı da denir. Bunlar maksimum destek sunar ve genellikle sadece tatlı yavrularınız için yapılmış mini kanepelere benzer. Birçok ortopedik yatak ve destek, eklem ağrısı veya sırt problemleri olan köpekleri desteklemek için tasarlanmıştır. Bunlar tipik olarak hafızalı köpükten veya köpeğinizin vücut şekline uyan diğer destekleyici malzemelerden yapılır.

PetFusion Ultimate Köpek Yatağı

 PetFusion Ultimate Lounge Hafızalı Köpük Destek
 • Ortopedik tasarım.
 • 4 inç hafızalı köpük taban.
 • Geri dönüştürülmüş poli-fil yastıklar.
 • Suya ve yırtılmaya karşı dayanıklı kapak.
 • Sakinleştirici bir etki için tasarlanmıştır.
 • Endişeli köpekler için iyi.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu yatak, bu biraz dağınık Dachshund için harika bir seçim. Kılıf suya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır ve kaymaz bir tabana sahiptir. Bu, rahatlık, kemikler ve eklemler için destek ve bir ton rahatlık sunan dört katı inç hafızalı köpük içerir. Bu yatak, kaygılı köpekler üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Taban ve destekler çok destekleyicidir ve suya ve yırtılmaya karşı dayanıklı kaplama harikadır. Tüm köpekler için güvenli malzemelerden yapılmıştır ve 50 pound'a kadar tutabilir. Bir diğer harika özelliği ise kılıfın makinede yıkanabilir olması ve hassas bir ortamda kurutucuya konulabilmesidir. Ayrıca, bu ürün bir yıl garantilidir.

Bu yatağın ortopedik tasarımına ve sağlam hafızalı köpük desteğine bayılıyoruz. Yastıklar geri dönüştürülmüş poli dolgu ile doldurulmuştur ve ciltle teması güvenlidir. Genel olarak, bu, dayanıklı ve küçük ama güçlü köpeklerin aşınmasına ve yıpranmasına dayanabilen çok rahat, destekleyici bir seçimdir.

Sheri Pet Throne'dan En İyi Arkadaşlar

 Sheri Pet Throne'dan En İyi Arkadaşlar
 • Taht tarzı yastıklı yatak.
 • Kir ve suya dayanıklı taban.
 • Makinede yıkanabilir, kurutucu güvenli.
 • Eşsiz tasarımlı elyaf dolgu maddeleri.
 • Kazmak için derin yarıklar.
 • Eklem ağrılarında rahatlama sağlar.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu evcil hayvan tahtı, yüksek destekli ortopedik bir tasarımdır ve küçük köpek ırkları için harika bir seçimdir. Bu iki boyutta gelir, daha küçük olanı 20 pound'a kadar olan evcil hayvanlar için yapılmıştır ve daha büyük olan, 35'e kadar olan evcil hayvanları destekler. Bu destekli ortopedik taht, hem genç köpek yavrularının hem de yaşlı yetişkinlerin ihtiyaçlarını desteklemek için tasarlanmıştır ve yorgun, ağrıyan eklemler için rahatlama sağlar. .

Bu taht şeklindeki travers, piyasadaki diğer hiçbir şeye benzemeyen, benzersiz şekilde tasarlanmış lifler kullanır. Yataklara daha fazla yükseklik ve dayanıklılık veren özel kodlamalı daha ince bir elyaf kullanırlar. Bu tescilli dolgu aynı zamanda topaklanmaya karşı dirençlidir ve mümkün olduğu kadar uzun süre rahat kalmasını sağlar. Yataklar ayrıca makinede yıkanabilir ve taban kire ve suya dayanıklıdır. Bu, kurutucuya düşük seviyede bile gidebilir. Peluş astar olarak evcil hayvanlar için güvenli, vegan suni kürk kullanır.

Bu ürünün sağlam, rahat ve destekleyici olmasını seviyoruz. Doxie'nin çok yaptığı bir şey olan, yuva yapmak ve yuva yapmak için mükemmel olan derin yarıklara sahiptir. Bu, aşırı doldurulmuş, son derece rahat, çok yüksek kaliteli bir yastıklı yatak seçimidir.

Köpek Yatağı Ortopedik

 Köpek Yatağı Ortopedik
 • ortopedik köpük
 • Katı köpük taban
 • 6 inç yüksekliğinde destekli kenarlar.
 • Su geçirmez yatak koruyucu.
 • Eklem rahatsızlıkları, artrit ve kas ağrısı için rahatlama.
 • Baş ve sırt desteği.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Köpek Yatağı Ortopedik, en üst düzeyde konfor ve destek sağlamak için yapılmıştır. Taban, altı inçlik köpük destek kenarlarına sahip ortopedik hafızalı köpükten yapılmıştır . Bu yatak terapötiktir ve eklem rahatsızlıkları, artrit ve kas ağrıları için rahatlama sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yastıklar boyun ve sırt desteği sağlarken, alçak şilte, içeri girip çıkmayı kolaylaştırır.

Kılıfları çıkarılıp makinede yıkanabilir, ve ürün su geçirmez alez içerir. Yüksek destekler savunmasızlık hissini ortadan kaldırdığı için köpeklerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Bu, evcil hayvanınız için mükemmel olanı seçebilmeniz için birkaç boyutta gelir.

tlpo

Ortopedik köpük ve yüksek destekli kenarlar kullanmayı seviyoruz bu yatakta Yavru köpeğinizin yuva yapması için pek çok sakinleştirici köşe ve rahat yerler sunar. Bu, her yaştan köpek için uygundur ve bol miktarda rahatlık ve destek sağlar.

Yatak

Şilte tarzı yataklar çok popülerdir ve çok yaygındır. Bunlar basit, basit ve çok güvenilirdir. Şilteler, çok yönlü oldukları ve kolayca hareket ettirilebildikleri için bazı sahipler için iyi bir seçenektir. Köpeklere aynı konfor seviyesini sunan şilteler de içeride kullanmak için harika bir seçimdir. Bazı köpekler, özellikle yaşlı olanlar veya hareket sorunları yaşayanlar, yere yakın bir yatağa ihtiyaç duyabilir ve pek çok destekleyici ve rahat seçenek vardır.

Casper

 Casper köpek yatağı
 • Basınç azaltıcı hafızalı köpük.
 • Kazmak için üstte fazla malzeme.
 • Güçlü bir şekilde bağlanmış mikrofiber.
 • Yırtılmaya dayanıklı malzeme.
 • Makinede yıkanabilir kılıflar.
 • Eklem ve kas ağrıları için ekstra destek.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu basınç azaltıcı hafızalı köpük çift destekli şilte, sevimli Doxie gibi köpekler için yaratılmıştır. Şirketin dediği gibi, yarattılar köpeğinizi geri seven bir yatak . Bu şiltenin üzerinde özellikle köpekler için ekstra malzeme vardır. Sen ve çizik.

Casper'ın insan yataklarını üreten aynı kişiler tarafından yapılmıştır. , bu yatak tamamen konforla ilgilidir. Basıncı azaltan hafızalı köpük, eklemler ve kas ağrıları için ekstra destek sunar. Yatak, zorlu oyunlara ve yıllarca süren aşınma ve yıpranmaya dayanmak için güçlü bir şekilde bağlanmış mikro elyaflar kullanır. Şilte, köpeğiniz üzerinde ne kadar sert olursa olsun şeklini koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Bunun bir şilte olmasına ama fazladan malzemeye ve üstünde küçük, kapalı bir alana sahip olmasına bayılıyoruz , köpeklerin içine girmesi için mükemmel. Malzeme yırtılmaya karşı dayanıklıdır ve kılıflar çıkarılıp makinede yıkanabilir. Bu ürünler, tatlı yavru köpeğiniz için mükemmel uyku yüzeyini oluşturmak için yüzlerce saatlik testin yanı sıra yüzlerce prototipten geçmiştir.

Brindle Ortopedik Köpek Yatağı

 Brindle Ortopedik Köpek Yatağı
 • Su geçirmez koruyucu tabaka.
 • 2 inçlik yüksek yoğunluklu destek köpüğü ve 2 inçlik hafızalı köpük.
 • Yumuşak ve destekleyici.
 • Temizlemesi kolay.
 • Kasaların içine sığar.
 • Eklemleri desteklemek için ortopedik tasarım.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Brindle, dağınık Doxie için mükemmel bir seçenek daha sunuyor. Bu yatak su geçirmezdir ve hafızalı köpüğü taze, temiz ve yumuşak tutmak için ekstra bir koruma katmanına sahiptir. Bu su geçirmez bir örtü değildir. Bunun yerine, tamamen su geçirmez bir koruyucu tabakadır. Şilte, 2 inç ortopedik hafızalı köpük ile tepesinde 2 inç yüksek yoğunluklu destek köpüğünden yapılmıştır.

Çıkarılabilir kadife kılıf yumuşaktır, rahattır, kire ve saça karşı dayanıklıdır ve makinede yıkanabilir. Destekleyici köpük köpeğinizin şeklini alır ve ona uyum sağlar , bu yüzden top şeklinde kıvrılsalar da büyük bir kürk birikintisine yayılsalar da rahatlar.

Bu yatağın destekleyici, basit ve sağlam olmasına bayılıyoruz. İçine rahatlıkla sığar kasalar , arabalar ve masaların ve mobilyaların altında. Bu, rahatlamak için mükemmel bir seçimdir ve ortopedik destek sunar. Sağlam, iyi yapılmış, temizlemesi kolay ve rahat.

Son düşünceler

Piyasada seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek var. Dachshunds için en sevdiğimiz seçeneklerden bazıları ve en iyi köpek yatakları hakkındaki incelemelerimiz, bu görevi evcil hayvan sahipleri için kolaylaştırır. Evcil hayvanların rahat ve güvenli olmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Her köpek yatağı her köpek için işe yaramaz. Dachshund gibi daha küçük ırklar, kendilerine ortopedik destek sağlayabilecek, binmesi kolay, rahat ve temizlemesi kolay bir yatağa ihtiyaç duyar. Bu küçük köpekler, kısa yapılarında çok fazla ağırlık taşırlar ve onlara rahatlık ve destek sağlayacak bir uyku alanına ihtiyaç duyarlar. Ayrıca oldukça dağınıktırlar, bu nedenle mal sahipleri ürünlere bakarken bunu akıllarında tutmak isteyeceklerdir.

Dachshunds, sağlam desteğe, rahatlığa ve aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı bir yatağa ihtiyaç duyan bir cinstir. Ürün sahipleri, ürünlere bakarken her zaman malzemeleri, güvenliği ve temizleme kabiliyetini dikkate almalıdır. Yeni ürünler ararken evcil hayvanınızın özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. Küçük Doxie'nizin kıvrılmasına, içine girmesine ve kendini güvende hissetmesine izin verecek iyi yapılmış, yüksek kaliteli bir ürün almayı unutmayın.

Yorumlar