Boston Teriyerleri İçin En İyi Köpek Kasaları: Kulübe Türleri ve Boyutları

Boston Teriyerleri İçin En İyi Köpek Kasaları: Kulübe Türleri ve Boyutları

Boston Terrier, arkadaş canlısı, parlak ve eğlenceli bir köpektir. Ama iyi bir gece uykusu çekmezse, biraz divaya dönüşmesiyle bilinir. Bir sandık sağlamak sadece iyi bir dinlenme sağlamak için uzun bir yol kat etmekle kalmaz, aynı zamanda size gönül rahatlığı da verebilir.

Bu kılavuz size Boston Teriyerinizi sandıklı bir şekilde yetiştirmenin neden harika bir fikir olduğunu gösteriyor. Ve sadece size fayda sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda ona hayal edebileceğinizden daha fazla yardımcı olacaktır. Onu eğitmeniz gerektiğine sizi ikna ettikten sonra, ihtiyaçlarınız için en iyisini nasıl seçeceğinizi gösteriyoruz. Ve son olarak, Boston Teriyerleri için en iyi köpek kasalarını sergiliyoruz.Tüm zor işleri sizin için tamamladık ve ABC kadar basit hale getirdik. Artık mükemmel Amerikan Beyefendiniz (veya Leydiniz) ile geçirecek daha çok zamanınız var.

Bir Bakışta: Boston Teriyerleri İçin Favori Köpek Kasalarımız

Frisco Katlama ve Taşıma Tek Kapılı Katlanabilir Tel Köpek Sandığı Derecelendirmemiz

En iyi değeri

Frisco Tek Kapı
katlanabilirChewy.com'da görüntüle Derecelendirmemiz

Popüler Seçim

Midwest iCrate Çift Kapılı Katlanabilir

Chewy.com'da görüntüle Günlük Ev Ahşap Küçük Sandık Derecelendirmemiz

Dekoratif SeçimGünlük Ev Ahşap Sandık Sehpası

Amazon.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Yumuşak pembe taşıyıcıda Boston Terrier

Aceleci bir karar vermeden önce, iyi bir köpek sandığı yapan şeyin ne olduğunu öğrenmek için bir dakikanızı ayıralım.

Tıpkı tüm Boston Teriyerleri farklıdır , orada birçok sandık var. Farklı türlerinden güçlü yönlerine ve özelliklerine kadar yeni kasasından ne istediğinizi düşünmeniz gerekiyor. Bu şekilde, paranızın karşılığını en iyi şekilde alırsınız.

Sandık eğitiminin Boston'ınız için iyi bir fikir olduğuna hala ikna olmadıysanız, bazılarını açıklayalım. sandık eğitiminin faydaları . Sandıklar ona sadece başını dinlendirmek için rahat bir yer sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyacı olduğunda biraz zaman geçirmesine de izin verir. Ve ondan ayrılmanız gerektiğinde, onu sandığına atın. Onun alanı, siz orada değilken rahatlık sağlar ve yeri yırtmadığını ve tüneklere hükmetmediğini bilerek size huzur verir.

sandık Boyutu

Doğru boyutu bulmak, bir kasanın kullanımını sağlayabilir veya bozabilir. Çok küçük ve iyi, buna sığmayacak ya da klostrofobik ve endişeli hissetmesine neden olabilir. Çok büyükse kendini yalnız ve daha az rahat hissedebilir, tuvalet olarak kullan , tüm zorlu ev eğitiminizi mahvediyor. Boyut çoğu insanın düşündüğünden daha önemlidir.Boston Teriyerinizin boyutunu, düşündüğünüz sandığın talimatlarına göre ölçmek önemlidir. Boston Teriyerleri tipik olarak 15 ila 25 pound arasındadır. Ve pençelerinden başlarının tepesine kadar, 20 inç uzunluğa kadar ölçerler. Bu nedenle, ortalama Boston Teriyeri için en iyi sandık boyutu, 24 inç sandık.

Sandık İnşaatı

Bir kasa yapısı, uzun ömür ve paranın karşılığı. Ucuz fiyatlı bir tane satın alın ve size bir yıldan fazla dayanmayabilir. Ancak, daha kaliteli bir kasaya biraz daha fazla harcarsanız, tüm ömrü boyunca dayanabilir ve para için çok daha iyi bir değere sahip olabilir. Bir servet harcamanıza gerek yok ama biraz daha fazla ödemeniz gerekiyor.

Boston Teriyeriniz canlı bir tel veya bir çiğneme ise, daha kalın tellere ve daha fazlasına yatırım yapmalısınız. ağır hizmet kasası. Yumuşak kenarlı bir taşıyıcı satın almak istiyorsanız, ağırlığına dayanabileceğinden emin olun. Bu nedenle, satın almadan önce Boston Terrier'inizi tarttığınızdan emin olun.

Sandık Amacı

Var seçim için üç tip kasa : daha yaygın olan metal tel kasa, yumuşak kenarlı kasa ve mobilya tarzı kasa. Sandığını ne zaman ve nerede kullandığını düşünün. Seyahat etmek için bir sandık arıyorsanız, yumuşak kenarlı sandık daha iyi bir seçimdir. Sadece hafif değiller, aynı zamanda onun için daha rahatlar ve bol havalandırmaya sahipler.Uyumak veya genel ev kullanımı içinse metal veya mobilya tarzı sandık sizin için idealdir. Metal tel estetiğine çok meraklı değilseniz, mobilya tarzı bir sandık uyum sağlar. Yeni Boston yavru köpeğinizin ilk sandığını arıyorsanız, eğitim bölücü ile birlikte gelen bir sandık arayın böylece onunla büyür. Ayrıca evinize yerleştirme kolaylığı için iki kapılı bir seçenek aramanızı öneririz.

husky kurt karışımı

Sandık Konforu

Kasanın rahatlığı da büyük bir faktör olmalıdır. Çünkü Teriyeriniz için rahat değilse, burnunu yukarı kaldırabilir. Ve haklı olarak! Bazı kasalar sandık yatakları veya gömlekleri ile birlikte gelir. bu da onu daha rahat kılıyor. Ekstra rahatlama için battaniyeler ve en sevdiği oyuncağı da eklenebilir.

Daha iyi konfor için, aynı zamanda bir sandığına yerleştirmek için basit yatak . Ve bu da eklemleri için daha iyi. Basit şilteler veya yastık için yükseltilmiş şilteler sandık kullanımı için uygundur. Yükseltilmiş yataklar değildir. Yine, sandığınıza sığdığından emin olmak için yatağın boyutunu ölçtüğünüzden emin olun.Boston Teriyerleri İçin Favori Kasalarımız

Sandıktaki Boston Teriyeri

Artık Boston Teriyeriniz için en iyi köpek kasalarını sergilediğimiz kısma geçebiliriz.

Her üç türden bir seçim ekledik ve tüm bütçeleri düşündük. Yani burada her teriyer ve her teriyer için bir şeyler olduğundan emin olabilirsiniz. Belirli bir sırayla, işte buradalar.


MidWest iCrate Çift Kapılı Katlanabilir Kasa

 • Katlanabilir tasarım.
 • Hafif ve taşıması kolay.
 • Sandık boyutunda bir yatak, mahremiyet örtüsü ve 2 evcil hayvan kasesi içerir.
 • Güvenli bir sürgü mandalına ve yuvarlatılmış köşelere sahiptir.
 • Polar yatak ve polyester sandık kılıfları makinede yıkanabilir.
Chewy.com'da görüntüle

MidWest, köpek yavrusu yolculuğuna başlayanlar için çok kaliteli bir kit hazırladı. Bu kit, sağlam bir çift kapılı sandık, bir sürgü, bir sandık örtüsü, bir muflon astarlı yatak, iki çıtçıtlı kase, bir eğitim bölücü ve ücretsiz bir sandık eğitim DVD'si ile birlikte gelir. Ve bu yeterli değilse, aynı zamanda bir yıllık garanti ile gelir, böylece kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz.

Ayrıca farklı boyutlar sunar, bu nedenle ekstra küçük veya ekstra büyük bir Boston'ınız varsa, onun için en iyi bedeni bulabilirsiniz. Kasanın kendisi güçlü ve onu güvende tutmak için bir yan sürgüye sahip. Hem onun hem de sizin güvenliğiniz için tüm köşeler yuvarlatılmıştır. Yatak, kolay temizlik için makinede yıkanabilir ve tava, yavrularınızın sahip olabileceği kazaları temizlemek için kolayca dışarı kayar.Severiz Bu ürünün eksiksiz bir sandık başlangıç ​​paketi sunduğunu. Boston köpeklerini evlerine kabul etmek üzere olanlar için harika bir seçenek.


Precision Pet Ürünleri 4 Kapılı Katlanabilir Yumuşak Taraflı Sandık

Precision Pet Ürünleri 4 Kapılı Katlanabilir Yumuşak Taraflı
 • Fold-N-Store tasarımı.
 • İç/dış mekan için suya dayanıklı.
 • Güçlendirilmiş köşeler ve dikişler.
 • Aksesuar saklama için arka cepler.
 • Su şişesi açma ve tutucu.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, yumuşak taraf önerilerimizden biridir. Bu sandık, Boston'larıyla kampa gitmeyi veya sahilde uzun günler geçirmeyi sevenler için en iyisidir. Kolayca çöküyor, böylece kullanmadığınız zaman katlayıp kaldırabiliyorsunuz. Ve tekrar ihtiyacın olduğunda, aniden ortaya çıkıyor. Taşıma sapı ve ekstra saklama ceplerine sahip olması, onunla seyahat etmeyi sizin için çok daha kolay hale getirir.

Suya dayanıklıdır, dış mekan kullanımı için idealdir ve onu biraz yağmurda kuru tutar. Dikişler ve köşeler ekstra güçlü malzeme ile güçlendirilmiştir. Sandık dayanıklı naylondan yapılmıştır ve dört kapı, onu iyi havalandırmak için ağlarla kaplanmıştır. Ayrıca ziyaret ettiği tüm harika yerleri görmesini sağlar. Kapılar, ekstra bir güvenlik katmanı ekleyen fermuarlarla sabitlenmiştir.

köpek sözleşmesi

Severiz Bu yumuşak kenarlı sandık, zemin kazıkları ve saklama cepleriyle birlikte gelir, bu da bunu seyahat etmeyi seven Bozon Teriyerleri için harika bir seçenek haline getirir.


Günlük Ev Ahşap Büyük Pet Sandık

Günlük Ev Ahşap Köpek Sandığı
 • Çiğnemeye dayanıklı masif ahşap yapı.
 • Sehpa tasarımı ev dekorasyonu ile uyum sağlar.
 • Kolay montaj
 • Kilitlenebilir kapı.
 • Ek depolama alanı vardır.
 • Nemli bir bezle kolayca temizlenir.
Amazon.com'da görüntüle

Bu bizim en şık seçeneğimizdir ve masif ahşaptan yapılmıştır, bu nedenle odanıza iyi uyum sağlar. Aynı zamanda beş farklı renk seçeneğiyle gelir, yani dekorunuz ne olursa olsun, kendinize uygun bir renk bulabilirsiniz. Çubuklar ayrıca güvenli ahşaptan yapılmıştır, bu nedenle metal çubuklar yoktur. Ayrıca 120 pound ağırlığa kadar götürebilen bir sehpa görevi görebilir.

Ürünün uzun ömürlü olması ve Boston'ınızın güvenliği için harika olan çiğnemeye karşı dayanıklıdır. 200 pound'a kadar ağırlığa sahip olabilir, bu yüzden Boston'ınız sevimli poposunun onu kırmayacağını bilerek kolayca uyur. Ayrıca bir emniyet kilidine sahiptir ve montajı da kolaydır. Sürdürülebilir kaynaklı ahşabı nemli bir bez ve toksik olmayan temizleyici ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Severiz bu sandık şık bir mobilya seçeneği sunuyor. Yani diğer kasaların görünüşünü beğenmediyseniz bu kasa evinize çok yakışacak.


Frisco Fold & Carry Tek Kapılı Katlanır Kasa

Frisco Katlama ve Taşıma Tek Kapılı Katlanabilir Tel Köpek Sandığı
 • Tek kapının açılması, kapatılması ve çift mandallarla güvenli bir şekilde kilitlenmesi kolaydır.
 • Bölücü panel, kasanın büyüme ile genişlemesini sağlar.
 • Montaj için alet gerekmez.
 • Dayanıklı plastik tencerenin temizlenmesi kolaydır.
 • Seyahat için ayarlanabilir kulplara sahip katlanabilir ve taşınabilir yapı.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sandık, evleri için basit bir tek kapılı sandık isteyen sahipleri için idealdir. Çift mandallı bir güvenlik kilidi vardır, yani siz dışarıdayken onu güvende tutmak istiyorsanız, hile yapar. Koruyucu bir elektro kaplama ile kaplanmış kalın bir tel ile yapılmıştır. Sandık hızla katlanır ve kolay taşıma için bir tutamağa sahiptir. Montajı da basittir ve alet gerektirmez.

Ayrıca bir bölme paneli ile birlikte gelir, böylece kasa onunla birlikte büyüyebilir, ömrü boyunca birden fazla kasaya ihtiyaç duymadan paradan tasarruf etmenizi sağlar. Kolay temizlik için dayanıklı ve sızdırmaz plastik bir tava bulunmaktadır. Bu sandık pembe veya mavi renkte gelir ve parlak ve renkli evler veya gösterişli Boston Teriyerleri için idealdir.

Severiz bu sandık, bazı sahiplerin tercih ettiği tek kapılı bir seçenek sunuyor. Ayrıca, moda bilincine sahip Bostonlılar için oldukça pembe veya mavi renkte gelir.


EliteField 4 Kapılı Katlanabilir Yumuşak Taraflı Kasa

EliteField 4 Kapılı Katlanabilir Yumuşak Taraflı Köpek Sandığı
 • Hafif, dayanıklı çelik boru.
 • Kolay temizlenebilir polyester ve altıgen örgü kumaş.
 • Kurmak veya katlamak için alet gerektirmez.
 • Havalandırma için dört örgü kapı.
 • Ön ve yan kapılar kilitli emniyet fermuarlarına sahiptir.
 • Ücretsiz taşıma çantası ve polar yatak içerir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, yumuşak taraf önerilerimizden bir diğeridir. Bu, çelik boru ile yapıldığı için daha ağır bir Boston Terrier için idealdir. Ve EliteField, işçiliğine ve ürününe o kadar inanıyor ki, iki yıl garanti ile geliyor. Yani bu yumuşak kenarlı sandığı çok kullanacaksanız, teste dayandığından emin olabilirsiniz. Bu seyahat sandığı üç farklı renkte gelir.

Bu yumuşak kenarlı sandık, yuvarlanabilen ve yerine oturtulabilen dört kapı ile birlikte gelir. Ayrıca güvenliği için fermuarlıdırlar. Dört kapı, hangi alanda olursa olsun, kolayca girip çıkabileceği anlamına gelir. Ayrıca fileli kaplamaları ile gelirler, bu da havalandırmanın sorun olmadığı anlamına gelir. Rahat bir taban, saklama cepleri ve kullanmadığınız zamanlar için bir taşıma çantası ile birlikte gelir.

Severiz Bu yumuşak kenarlı kasanın ekstra havalandırma için dört adet yuvarlanabilir pencereye sahip olduğunu ve ayrıca polar astarlı bir tabana sahip olduğunu. Bu sandık, seyahat eden Boston için en üst düzeyde konfor sunar.


Sıkça Sorulan Sorular

Sandık eğitimi söz konusu olduğunda, genellikle sahiplerin kafasına takılan birçok soru vardır. Burada Boston Terrier ve sandık ihtiyaçları hakkında en sık sorulan soruları listeledik.

Boston Teriyerimi sandıklı olarak eğitmem gerekiyor mu?

Bir Boston Terrier'i veya bu konudaki herhangi bir köpeği, onu eğitmeden bir sandığa kapatamazsınız. Bu onu korkutuyor ve gelecekte sandığından keyif alma şansını mahvedeceksin. Ona göre, her zaman anne veya babanın onu kilitlediği o korkunç yer. Bu yüzden, emin olun. bir köpeği nasıl eğiteceğini araştır ve süreç boyunca ona karşı sabırlı olun. Bazı Bostonlılar bunu kolayca kabul eder ve bazıları biraz daha uzun sürebilir.

Boston Teriyerimi sandığı için nasıl ölçebilirim?

Farklı markalara ait farklı kasalar, farklı boyutlarda ve ölçüm talimatlarında gelir. Herkese uyan tek bir yaklaşım yoktur. En iyi yol, satın almak istediğiniz sandığı bulmak ve sandık ölçüm talimatlarına bakmaktır. Genellikle, Boston'ınızı burnundan kuyruğunun tabanına (ucuna değil) kadar ölçmenizi isterler. Ayrıca patilerinden başının tepesine kadar. Her ölçüme dört inç ekleyin ve bu genellikle en iyi boyuttur.

Boston Teriyerim sandığında ne kadar kalmalı?

Boston Terrier'inizi sandığında ne kadar süre tutacağınıza dair genel kurallar:

 • 8 – 10 Hafta: 30 – 60 dakikalık antrenman seansları
 • 11 – 14 Hafta: 1 – 3 saatlik eğitim seansları
 • 15 – 17 Hafta: 3 – 4 saatlik eğitim seansları
 • 17+ Hafta: Bir seferde 4 saat

Boston Teriyerinizi saatlerce saklamak için asla bir sandık kullanmamalısınız. Onu çok uzun süre kilit altında tutarsanız, klostrofobik olur ve hatta onu tuvalet olarak kullanabilir veya kaçmaya çalışabilir.

Boston Teriyerim sandığını kullanmıyor. Ne yapmalıyım?

Onu eğitmeye çalıştıktan sonra hala kullanmıyorsa, bir adım geri atın ve bunun neden olabileceğini düşünün. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bir yere mi yoksa cereyan olan bir yere mi yerleştirildi? Eğer öyleyse, bunun için yeni bir yer bulmanız gerekir. Belki yeterince rahat değildir, bu yüzden birkaç battaniye ve yatak takımı daha ekleyin. Kokunuza bir yastık veya battaniye eklemek, onu baştan çıkarmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur, o yüzden bunu da deneyin.

Bu kasalar hava yolculuğu için uygun mu?

Farklı havayollarının farklı seyahat kasası özellikleri vardır, bu nedenle havaalanına gitmeden önce bunları kontrol etmeniz gerekir. hakkında ayrı bir rehberimiz var. havayolu onaylı kabin içi uçuş kasaları . Bu nedenle, çok seyahat ediyorsanız, bunu da kontrol ettiğinizden emin olun. Bazı havayollarının Boston Terrier gibi düz yüzlü ırkların hava yolculuğuna izin vermediğini burada belirtmekte fayda var. Yani, bu da kontrol edilmesi gereken başka bir şey.

Son düşünceler

Umarım, Boston Teriyeriniz için mükemmel sandığı bulma işini çok daha kolay bir iş haline getirmişizdir. Ayrıca sandık eğitiminin ikiniz için de faydalı olduğundan emin olmanızı umuyoruz. İşin püf noktası, yeterli sandık eğitimine ek olarak, hem güvenli hem de rahat olan uygun bir sandık bulmaktır.

Önerilerimize bağlı kalarak, satın aldığınız sandığın köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını ve daha fazlasını karşıladığından emin olabilirsiniz. Ve hangi kasayı seçerseniz seçin, yakışıklı Amerikan Beyefendinizin veya Leydinizin sevimli kulaktan kulağa gülümseyeceğinden emin olabilirsiniz.

Yorumlar