Teriyer İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Teriyer İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Yorkshire Teriyerleri veya daha yaygın olarak bilinen adıyla Teriyer, enerjik, zeki ve meraklı köpeklerdir. İnanılmaz derecede küçük olmalarına rağmen, büyük kişilikleri var. Küçük boyutları, onları apartman dairelerinde veya daha küçük evlerde yaşayan aileler ve insanlar için popüler kılar. Yorkie'nin dev kişiliğinin sadece 4 ila 7 pound'a ulaşan bir vücuda sığdığına inanmak zor olabilir. Dünyanın en küçük köpeklerinden biri olma statüleri de onları inanılmaz derecede popüler kılıyor. Bu küçük boyut aynı zamanda sandık eğitimini bu cins için tavsiye edilebilir bir fikir haline getirir. Teriyer için en iyi kasaları bulmak çok önemlidir, çünkü bu küçük köpeklerin güvende tutulması ve ayrıca yüksek bir av sürüşüne sahip olmaları, yani diğer hayvanların peşinden koşmayı sevdikleri anlamına gelir.

Bir Yorkie'nin sandık eğitimi, kendisini güvende, emniyette ve rahat hissedebileceği bir yer sağladığı için çok faydalıdır. Bu, geceleri ve sahiplerinin gündüzleri uzakta olması gerektiğinde onu güvende tutar. Yorkie'niz için en iyi sandığı bulmak önemlidir ve sahipleri başlamadan önce birkaç şeyi akıllarında tutmalıdır. Tüm köpek kasaları aynı gibi görünse de, bazı dikkate değer farklılıklar vardır.Sandık eğitimi, Yorkie'niz gençken başlaması gereken bir süreçtir ve mükemmel sandığı bulmak ilk adımdır. Standart metalden kumaşa, plastiğe ve ahşaba kadar farklı çeşitler mevcuttur. Süreci kolaylaştırmaya yardımcı olmak için mevcut en iyi seçeneklerden bazılarına bakıyoruz.

Bir Bakışta: Teriyer İçin Favori Köpek Kasalarımız

 Midwest iCrate Köpek Sandığı

Evcil Hayvanlar İçin Midwest Evleri Yaşam Aşamaları

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

EMUST Taşınabilir TaşıyıcıAMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 beeNbkks Sehpa

beeNbkks Sehpa

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekiler
 1. Alıcı Rehberi
 2. Teriyer İçin En İyi Kasalar
 3. Sıkça Sorulan Sorular
 4. Son düşünceler

Alıcı Rehberi

Sizin için bir sandık seçerken Teriyer , birkaç özellik dikkate alınmalıdır. İlk olarak, Yorkie'niz için doğru boyutta bir şey arayın. İkinci olarak, yaşam tarzınıza ve Yorkie'nizin ihtiyaçlarına en uygun köpek kulübesi türünü düşünün. Üçüncüsü, kullanılan malzemeleri ve gereken dayanıklılık seviyesini göz önünde bulundurun.Doğru kulübeyi seçmek, evcil hayvanınızı barındıracak bir yere sahip olmaktan biraz daha fazlasını gerektirir. Yorkie yavrunuz için en iyi sandığı bulmanıza yardımcı olacak bir rehber oluşturduk.

Amaç

Bu yeni kulübeyi satın almanın arkasındaki sebep nedir? Bu, evcil hayvanınızın ana alanı mı olacak? Durum buysa, köpeğinizin rahat etmesi ve evinizdeki mevcut alana dayanıklı, dayanıklı ve sığması için yeterince büyük olması gerekir. Bu, yavru köpeğinizin ana uyku alanıysa, bir tel veya sert kenarlı seçeneğe bakın.

Köpeğinizi taşımak için bu taşıyıcıya ihtiyacınız varsa, araba yolculuğu için yumuşak kenarlı bir seçenek daha uygun olabilir. Köpeğinizle uçmayı planlıyorsanız, havayolu onaylı bir seyahat taşıyıcısına ihtiyacınız olabilir. Her sandık her amaca uygun değildir, bu nedenle bunu neden aldığınızı ve ne için kullanılacağını unutmayın .Yapı

İnşaat ve dayanıklılık temel hususlardır. Yorkies, diğer birçok küçük köpek gibi, kaçma yeteneğine sahiptir. Bir köpek kulübesi seçerken sahiplerinin göz önünde bulundurması gereken küçük açıklıklardan geçebilirler. Tel kasalar, köpek kulübesi büyüdükçe büyüyen boşluklara sahiptir. Yorkies çalkalanabileceği ve acı çekebileceği için bir sandık dayanıklı olmalıdır ayrılık kaygısı , bazı yol açar yıkıcı davranışlar .

Seçtiğiniz seçenek iyi kurgulanmış olmalıdır. Yüksek kaliteli malzemeler ve yetenekli işçilik çok önemlidir. Kötü yapılmış bir ürün güvenlik riski oluşturabilir köpekler için, özellikle barlarda çiğneyebilen veya kaçmaya çalışanlar için.

Boyut

Yorkie'niz için doğru boyuttaki kasayı seçmek, onların rahatlığı ve güvenliği için çok önemlidir. Çok küçük bir köpek kulübesi rahatsız olabilir ve yavrunuzun sıkışık hissetmesine neden olabilir, çok büyük bir köpek kulübesi ise kendilerini güvensiz ve endişeli hissetmelerine neden olabilir. Herhangi bir Yorkie için ideal boyut, ayağa kalkmaları, dönmeleri ve rahatça uzanmaları için yeterince büyük olmalıdır. İçin çoğu Teriyer 22 inç ila 24 inç boyutu en iyi sonucu verir. Çok büyük bir şey almaktan kaçınmak çok önemlidir. Köpeğiniz içinde kendini güvende hissetmeyebilir ve yeterli yer varsa içindeki banyoyu kullanmaya karar verebilir.

Sahipler ayrıca evlerinde ne kadar yer kaplayacağını, kolayca taşınabilir olup olmadığını ve nerede saklayacaklarını da düşünmelidir. Bazı seçenekler, çok faydalı olan çıkarılabilir bölücülerle birlikte gelir. Yeni bir kulübe ararken, evcil hayvanınızı burnundan kuyruğunun dibine kadar ölçün. Ardından, doğru boyutu belirlemek için üç ila dört inçlik fazladan boşluk ekleyin.Erişim

Kasaların kolay erişilebilir bir giriş ve çıkışı olmalıdır. Çoğu zaman bir veya iki kapı ile gelirler. Bazı köpekler ve sahipleri tek girişi tercih etse de iki kapı daha kolay erişim sağlar. Yorkshire Teriyerleri inanılmaz derecede küçüktür, bu yüzden kolayca içine girebilmelidirler. Kapıda kaldırılmış bir dudağı veya başka bir engeli olanların gezinmesi zor olabilir. Bu, herhangi bir cins veya boyuttaki köpek için geçerlidir.

Yorkshire Teriyerleri gelişmeye eğilimlidir. lüks patella , diz kapaklarının kaydığı yer. Bu çok acı verici olabilir. Ayrıca, olarak bilinen dejeneratif bir kalça durumuna eğilimlidirler. Legg-Calve-Perthes Hastalığı . Köpeğiniz bu sorunlardan veya artrit veya kalça displazisi gibi sorunlardan muzdaripse veya aşırı kiloluysa, geniş, erişilebilir bir açıklığı olmayan bir kulübeye girmekte zorluk çekebilir. Bu, ilgilerini tamamen kaybetmelerine neden olabilir.

beagle vs basset hound

Konfor

Rahatlık bir diğer önemli husustur. Bunun, Yorkie'nizin evinde hissedeceği rahat ve rahat bir alan olmasını istiyorsunuz. Çoğu tel seçeneği, zemindeki dökülmeleri ve kazaları önlemeye yardımcı olabilecek çıkarılabilir bir tabanla birlikte gelir, ancak üzerine döşenmesi çok rahat değildir. Bazıları ped veya şiltelerle birlikte gelir ve sahiplerinin satın alabileceği ek ürünler de vardır.

Bir kulübenin uygun havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahip olması da önemlidir. Bira bardağı Yorkie'nizin çok soğumasını veya aşırı ısınmasını istemezsiniz. Bu, satın aldığınız herhangi bir ürünün havanın içeri ve dışarı akmasına izin verecek bir yolu olması gerektiği anlamına gelir.Köpek kulübesi eğitimi, birkaç nedenden dolayı Teriyer için çok önemlidir. İlk olarak, onlara kendilerinin diyebilecekleri güvenli ve emniyetli bir alan sağlar. Bu, özellikle evde yalnız bırakıldığında kaygı ve stresi azaltmaya yardımcı olabilir. İkincisi, çiğneme ve kazma gibi yıkıcı davranışları önlemeye yardımcı olabilir. Teriyer enerjik köpeklerdir ve bol miktarda egzersize ihtiyaç duyarlar, ancak çok uzun süre yalnız bırakıldıklarında sıkılabilir ve yıkıcı olabilirler.

Sandık eğitimi lazımlık eğitimine de yardımcı olur. Teriyer küçük mesaneli küçük köpeklerdir, bu yüzden sık sık dışarı çıkmaları gerekir. Yorkie'nizi eğiterek onlara mesanelerini tutmayı ve düzenli bir programla dışarı çıkmayı öğretebilirsiniz. Bu, evin içindeki kazaları önlemeye yardımcı olabilir ve lazımlık eğitimi Daha kolay.

Kasa Çeşitleri:

 • tel taraflı – Tel kenarlı kasalar dayanıklıdır, sağlamdır, iyi havalandırılır ve maksimum görünürlük sağlar. Bunların temizlenmesi genellikle kolaydır, ancak bazılarının taşınması zor olabilir. Birçoğu artık katlanabilir hale geliyor ve bu da onları hareket ettirmeyi kolaylaştırıyor.
 • Yumuşak ve kumaş taraflı – Yumuşak kenarlı kasalar hafiftir ve taşıması kolaydır, bu da onları iç mekan kullanımı için ideal kılar. Bunlar harika havalandırmaya sahiptir ve rahattır. Ayrıca rahattırlar ve kolayca katlanıp saklanabilirler, ancak tel veya plastik kasalardan daha az dayanıklıdırlar.
 • Sert kenarlı plastik – Plastik kasalar hafiftir ve taşıması kolaydır, bu da onları seyahat için ideal kılar. İyi yalıtım sağlarlar ve temizlemesi kolaydır ancak tel kasalardan daha az dayanıklıdırlar.
 • Ahşap – Ahşap kulübeler dayanıklıdır ve genellikle mobilya gibi göründükleri için daha estetiktir. Bunlar bir kafesten çok, yavru köpeğiniz için küçük bir ev gibi hissettiriyor.

Teriyer İçin En İyi Kasalar

Artık bir Yorkie için en iyi sandığı seçerken nelere dikkat edeceğinizi bildiğinize göre, en iyi seçimlerimizden bazılarını keşfetmek istiyoruz. Satın alma kılavuzumuzda belirtilen unsurları dikkate aldığınızdan emin olun. tatlı Yorkie yavrunuz için en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olmak için. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek var, o yüzden ayrıntılara girelim.Evcil Hayvanlar İçin Midwest Evleri Yaşam Aşamaları

 Midwest iCrate Köpek Sandığı Orta Boy
 • Ağır hizmet tipi çelik tel.
 • Sızdıran tava ve tava durdurucu.
 • Yuvarlatılmış köşeler.
 • Yastıklı ayaklar.
 • Sandık bölücü.
 • Çift kapı.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu MidWest Homes For Pets Life Stages metal kasa, oldukça incelenmiş, iyi yapılandırılmış bir tel seçeneğidir. Bu, ağır hizmet tipi çelik telden yapılmıştır ve son derece dayanıklı ve sağlamdır. Dayanıklılıktan başlayarak sevdiğimiz birçok şey var.

Bu, yardımcı olan bir sızıntı tavası ve tava durdurucu ile birlikte gelir. Ayrıca, evinizin zarar görmesini ve hem evcil hayvanların hem de insanların yaralanmasını önlemeye yardımcı olan dolgulu ayaklar ve yuvarlatılmış köşeler içerir. Aynı zamanda bir pençe durdurma ve yerinde kilitleme özelliğine sahiptir kilitleme ucu. Bir kilidi çalıştırabilen zeki Teriyerlerden birine sahipseniz, bu çok yararlıdır. Ek olarak, hem tek hem de çift kapılı olarak mevcuttur. Bir kapı kısa tarafta ve bir giriş uzun taraftadır. Bu seçeneğin birkaç boyutu vardır, ancak çoğu Teriyer için 22 ila 24 inç öneririz. 22 inç, 12 pound'a kadar uygundur. 24 inç, 25 pound'a kadar destekleyebilir.

Bunun pek çok yararlı özellikle birlikte gelmesine bayılıyoruz . Yuvarlatılmış köşeler ve yastıklı ayakların yanı sıra, kulübeyi iki farklı alana ayırmanıza izin veren bir ayırıcıya sahiptir. Ayrıca bir taşıma sapı vardır. Genel olarak, bu, Yorkie'niz için mükemmel, çok sağlam bir seçimdir. Kıvrılıp uyumaktan mutlu olacakları rahat bir alan yaratmak için biraz battaniye ve yastık ekleyin.

EMUST Taşınabilir Taşıyıcı

 • Dayanıklı, yıkanabilir 600D polyester oxford kumaş kullanır.
 • Hafif çelik boru çerçeve.
 • Çıkarılabilir omuz askıları.
 • Çizilmeye dayanıklı ağ.
 • Çıkarılabilir, yıkanabilir kılıf.
 • Yumuşak bir köpek pedi ile birlikte gelir.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bunu taşınabilir bir seçenek olarak seviyoruz çünkü evcil hayvanınızı veterinere götürmek veya dağlarda beş günlük bir kamp gezisi için uygundur. Bu dayanıklı, nefes alabilir, rahat ve taşıması kolay. Dayanıklı, yıkanabilir 600D polyester oxford kumaştan üretilmiştir. Bu, çizilmeye dayanıklı, iyi havalandırılan ağ ve çıkarılabilir ve yıkanabilir bir kapağa sahiptir. Ek olarak, iç çerçeve destek için güçlü, hafif çelik boru kullanır. Omuz ve el askıları ile birlikte gelen bu seçeneğin montajı kolaydır ve çok taşınabilir. Her iki kayış da çıkarılabilir.Bu köpek kulübesi, yavru köpeğinizin etraflarında olup bitenleri görmesini ve bir parçası olmasını sağlayarak, sahiplerinin içini kolayca görmesini sağlar. Ayrıca çıkarılabilir bir köpek pedi ile birlikte gelir, bu da onu daha rahat hale getirir. Ürün beş beden ve dört farklı renkte mevcuttur. Evin içinde, arabada, arka bahçede ve açık havada çalışır.

Bu sandığın çok dayanıklı olmasını ve birçok ortamda kullanılmasına bayılıyoruz. Ek olarak, küçük ama güçlü Yorkie için çok erişilebilir hale getiren üç farklı giriş kapısı vardır. Bu yumuşak bir köpek kulübesi olmasına rağmen, çok dayanıklı ve oldukça sağlamdır. Beş farklı tarafta file bulunur ve çok hava alır ve köpekler kendilerini rahat ve güvende hissedecek, ancak içine kapanmayacaktır.

beeNbkks Mobilya Tarzı Sehpa

 beeNbkks Sehpa
 • Sağlam ahşap ve tel kasa.
 • Mobilya tasarımı.
 • Depolama olarak ikiye katlayın.
 • Yumuşak bir köpek yatağı ile birlikte gelir.
 • Açık ve güvenlidir.
 • Çift kapı
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu seçeneği birçok nedenden dolayı seviyoruz. Dayanıklıdır ve zarif bir yan sehpa veya sehpa olarak da kullanılabilir. Bu, evcil hayvanınıza rahatlık sağlamak ve aynı zamanda oturma odanıza uyan bir mobilya parçası gibi görünmek için tasarlanmıştır. Ayrıca yumuşak, çıkarılabilir bir köpek yatağı mevcuttur. Bu, 20 pound'un altındaki köpekler için önerilir. Bununla birlikte, üst kısım 120 pound'a kadar tutabilir. Bu, her bir alanı kullanması gereken küçük evler veya sahipleri için harika bir seçenektir.

Bu kulübenin çift kapısı ve iyi havalandırması var ki bu çok önemli. Ürün dayanıklı tel kullanır ve güvenli bir kayar kilide sahiptir. Bu, birden fazla boyutta da mevcuttur. Montajı kolaydır ve sahipleri mobilya benzeri stili ve ekstra depolama alanını takdir eder. İçeride rahat ve güvenli bir his uyandırır ve köpeklerin kendilerini fazla kapalı hissetmeden dışarıyı görmelerine olanak tanır.

Bu kulübenin işçiliğini ve dayanıklılığını seviyoruz. Estetiği ve hiçbir konfordan ödün verilmemesini de gerçekten takdir ediyoruz. Ek olarak, yumuşak dahil köpek yatağı İçeri girmek, monte edilir edilmez köpeklerin rahat edebileceği anlamına gelir.

SportPet Tasarımları Plastik Köpek Kulübeleri Yuvarlanan

 SportPet Tasarımları Plastik Köpek Kulübeleri Yuvarlanan
 • Dayanıklı, plastik kulübe.
 • Çıkarılabilir tekerlekler (M- XXXL boyutları).
 • Havayolu onayladı.
 • Orta, 11 pound'a kadar destekler.
 • 2 adet mama kabı dahildir.
 • Güvenli tel kapı.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu sert kenarlı taşıyıcıyı birkaç nedenden dolayı seviyoruz. Ağır hizmet tipi, havayolu onaylı, su geçirmez ve çok dayanıklıdır. Ayrıca sahipleri için montajı çok kolaydır ve tüm yaşam evrelerindeki köpekler için uygundur. Bu, küçük dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda gelir, ancak çoğu Teriyer için orta boy öneririz. Orta boy, 11 pound'a kadar destekler ve iki besleme kasesi içerir.

Ek olarak, orta boy çıkarılabilir tekerleklerle birlikte gelir , bunu seyahat için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Tekerlekler, özellikle evcil hayvanlarını taşımakta güçlük çekebilecek sahipler için yararlı olan hareket etmeyi çok kolaylaştırır. Tekerlekler, evcil hayvanınızı bir yerden bir yere taşımayı çok daha kolaylaştırır. Tekerleklerle gelmeyen tek boyut küçüktür. Orta boy, kolay erişilebilir bir tel kapıya sahiptir.

Temizlemeyi de çok kolaylaştıran bu tasarımın dayanıklılığını seviyoruz. Evcil hayvanları evden arabaya, veterinere ve başka bir yere taşımak bazı evcil hayvan sahipleri için, özellikle hareket sorunları yaşayabilenler için külfetli ve karmaşık olabileceğinden, tekerleklerin eklenmesi bunu kitabımızda bir kazanan haline getiriyor.

EKOFLEX

 EcoFlex Sehpa Köpek Sandığı
 • Geri kazanılmış malzemeler.
 • Paslanmaz çelik boru.
 • Sağlam ve güvenli.
 • Temizlemesi kolay.
 • Sehpa olarak ikiye katlanır.
 • Alet montajı yok.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu, Teriyer için harika bir seçim çünkü daha az sandık gibi ve daha çok bir ev gibi hissettiriyor . Ek olarak, bir bitiş tablosu olarak ikiye katlanır. Bu çeşitli renk ve boyutlarda mevcuttur. Teriyer için küçük bir boyut en iyisi olacaktır. Bu köpek kulübesi, toksik olmayan geri dönüştürülmüş plastik ahşap polimer kompozit malzeme kullanır. Bu malzeme bükülmez, parçalanmaz veya çatlamaz. Kulübenin milleri paslanmaz çelik borudur ve paslanmaz çelik bir mandala sahiptir.

köpeğim kakasını yapmıyor

Bu, evcil hayvanınızın kafeste tutuluyormuş gibi hissetmeden rahatlaması için güvenli bir yer sağlar. Bu, evcil hayvanların dışarıyı görmesini ve hemen hemen her yere sığmasını sağlar. Kapı mandalları çok güvenli ve evcil hayvanınız tarafından kıpırdatılarak açılamayacak şekilde yapılmıştır. ek olarak malzeme solmaz ve diğer birçok malzemeden daha uzun süre dayanır. Bunun da temizlenmesi çok kolaydır. Nemli bir bezle silmeniz yeterlidir. Optimum konfor için bir şilte veya köpek pedi ekleyin.

Bunun tasarımını seviyoruz yanı sıra kokuları absorbe etmeyen malzemeden yapılmış olması. Bu, iyi eğitimli yetişkin köpekler için en iyi sonucu verir. Bazı yavru köpeklerin ağır çiğnemesine dayanamayabilir. Ayrıca geri kazanılmış ahşap ve plastiğin kullanımını da takdirle karşılıyoruz, bu da bu ürünü çevre dostu bir ürün yapıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir Yorkie ne kadar süre sandıkta kalabilir?

Teriyerlerin küçük mesaneleri vardır ve sık sık dışarı çıkmaları gerekir, bu nedenle onları bir kulübede çok uzun süre bırakmamak önemlidir. Genel olarak, yetişkin Yorkie'ler bir seferde altı saate kadar sandıklanabilirken, yavru köpekler iki ila üç saatten fazla bırakılmamalıdır.

Teriyer kasaları sever mi?

Teriyerler kendilerini güvende hissetmeyi severler ve bir köpek kulübesi onlara kendilerine ait güvenli bir yer sağlar. Uygun eğitim ile Teriyer, sandıklarında mükemmel bir şekilde rahat ve mutlu olacak. Battaniyeler, oyuncaklar ve ikramlar eklemek, bir kulübeyi yavrunuz için daha cazip hale getirecektir. Teriyerler battaniyelerin altına girmeye bayılırlar, bu yüzden kulübelerine yumuşak, tüylü bir battaniye yerleştirmek harika bir fikirdir.

Bir Yorkie hangi büyüklükte bir sandıkta olmalı?

Bir Yorkie'nin en az 22 inçlik bir kasaya ihtiyacı vardır. 22 ve 24 inç arası en iyi şekilde çalışacaktır. Köpeğinizi ölçtüğünüzden ve rahatça hareket edebilmeleri, gerinebilmeleri ve uzanabilmeleri için birkaç inçlik ekstra alan sağladığınızdan emin olun.

Son düşünceler

Sandık eğitimi bir süreçtir ve Yorkie'nizin yeni alanına alışması biraz zaman alacaktır. Ekstra çaba ve zaman harcamaya değer, çünkü yavru köpeğinizin uyumak ve siz evde yokken olmak için güvenli, emniyetli bir yere sahip olması çok önemlidir.

Yavru köpeğinizin düzenli olarak tuvaleti kullanmasına izin verdiğinizden ve bol miktarda ikram, battaniye ve oyuncak sağladığınızdan emin olun. Eğitim sürecinizin başında en kaliteli bir sandık seçmek çok önemlidir. Sandığın rahat, dayanıklı ve güvenli olmasını sağlamak istiyorsunuz. Umarız yukarıda sunduğumuz seçenekler Yorkie'niz için en iyi sandığı bulmanıza yardımcı olur.

Yorumlar