Avustralyalılar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Avustralyalılar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Avustralyalı Çoban bir güzel ve kendine güvenen köpek kimin enerjisi bol. Ve fazla enerjisini yakmanın köpek oyuncaklarından daha iyi bir yolu var mı? Köpek oyuncaklarının sadece eğlence için olduğunu düşünen bazı köpek sahipleri var. Ama onlar bundan çok daha fazlası! Köpek oyuncakları, mutlu bir zihin ve genel olarak mutlu bir yavru için bir zorunluluktur. Yani, burada olduğunuz için gerçekten mutluyuz.

Biz insanlar gibi, her Avustralyalı Çoban benzersizdir ve sahip oyun zamanı geldiğinde farklı lezzetler . Bu nedenle, Avustralyalınız ister çiğneme, ister getirici veya entelektüel problem çözücü olsun, burada her erkek ve Avustralyalısı için bir oyuncağımız var. Seçimimiz, köpeğiniz için güvenli olduğundan emin olmanız için tanınmış markalar tarafından yapılan yüksek puanlı köpek oyuncaklarından oluşur. Ve kişiliğine uyması için çok eğlenceli.Yani, ister öneriler için burada olun, ister Avustralyalınız için en iyi oyuncağı nasıl seçeceğiniz konusunda rehberliğe ihtiyacınız olduğu için burada olun, biz her şeyi hallettik. Dalış yapalım ve size yardım edelim mükemmel oyuncakları bul senin Aussie için!

Bir Bakışta: Avustralya Çobanları İçin En İyi Oyuncaklar

Kong Aşırı Dev Oyuncak Derecelendirmemiz

En iyi değeri

KONG AşırıChewy.com'da görüntüle Kong WUBBA Mor XL Derecelendirmemiz

Getirmek İçin En İyisi

doberman vs pitbull

KONG Wubba Oyuncak

Chewy.com'da görüntüle Fermuarlı Paws Sıska Postlar Derecelendirmemiz

Peluş Oyuncak SeçimiFermuarlı Pençeler Peltz

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Avustralyalı Kovalayan Top

Avustralya Çoban Köpeğiniz için oyuncak satın alırken düşünmek isteyeceğiniz birkaç nokta vardır.

İşte bu alıcı kılavuzunda sizi ele alacağız bilmen gereken her şey oyuncaklar hakkında. Çünkü sandığınızdan çok daha fazlası var! Oyun türünden, aranacak (ve kaçınılacak!) materyallere odaklanmanız gerekir. Aramanız gereken dayanıklılık ve güvenli olup olmadıklarını nasıl bileceğinizin yanı sıra. Biraz kafa karıştırıcı geliyor mu? Endişelenme, seni koruduk!

Oyun Türü

Her şeyden önce, seçtiğiniz oyuncak türü, en önemli şeyler düşünmek için. Örneğin, birçok kıdemli köpek top veya sopalarla oynamaz, bu nedenle bu oyuncak türlerine para harcamanın bir anlamı yoktur. Bunun yerine, köpeğiniz çiğnemeyi seviyorsa, bir kova dolusu çiğneme oyuncakları elde edebilirsiniz. Bu bazı köpeklere sıkıcı gelebilir ama sizinki için mükemmel olabilir.

Yani, çalışman gerekiyor nasılsizinAvustralyalı oynamayı seviyor . Bir Avustralyalı Çoban yavrusunu hayatınıza almak üzereyseniz, muhtemelen henüz bilmiyorsunuzdur. Sizin için, sevdiği şeyleri keşfedebilmeniz için çeşitli oyuncaklara yatırım yapmanızı öneririz. Diş çıkaran yavrular için lastik bir oyuncak eklediğinizden emin olun. ağrıyan dişlerini kauçuğa geçirmeyi seviyorum .Ne istediğini zaten biliyorsanız, çabalarınızı bu oyuncaklara odaklayın. Bazı oyuncaklar iki oyuncak türü olarak ikiye katlanır ve bazıları basit ama süper etkili . eğer bir Yemekleri seven Avustralyalı ya da akıllı bir köpekse, tedavi dağıtan bir oyuncağa veya bulmaca oyununa yatırım yapın. Getirmeyi seviyorsa, sana geri getirebileceği bir şey al. Halat çekme halatları, insanlarla ve diğer köpeklerle etkileşimli oyun için idealdir. Gerçekten bu kadar basit!

dayanıklılık

Aussie'niz için bir oyuncak seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta da dayanıklılıktır. Nazik bir köpekse, yok edilemez bir güç oyuncağına ihtiyacı olmayacaktır (her ne kadar hiçbir köpek oyuncağı gerçekten yok edilemez olmasa da). Ama eğer o ağır çiğneme , hasara dayanabilecek oyuncaklar aramanız gerekecek.

Her iki durumda da, oyuncağın kalitesi ne kadar süreceğini belirler . Bir oyuncağa biraz daha fazla harcayarak, parasının karşılığının daha iyi olduğundan emin olabilirsiniz. Sonuçta, beş dakikadan az süren bir oyuncak almanın bir anlamı yok. Önerilerimizde dayanıklılık ve maliyeti dengeledik. Aussie'nizin ve cüzdanınızın en iyisini aldığından emin olmak.

Malzemeler

lastik top ile Avustralyalı

Konu oyuncak seçmek olduğunda bazı malzemeler Avustralyalılar için daha iyidir.Dayanıklılıktan yola çıkarak seçeceğiniz malzeme size dayanıklı olup olmadığı konusunda çok şey söyler. Avustralyalılar saatlerce oyun oynayan aktif köpeklerdir, bu nedenle onun için seçeceğiniz oyuncağın saatlerce uğraşabileceğinden emin olmanız gerekir. Burada kullanılan en yaygın malzemeleri listeledik, bazıları diğerlerinden daha iyi.

Lastik: Kauçuk harika bir malzeme çünkü hem çiğnemesi eğlenceli hem de dayanıklı. Sadece diğer malzemelerden çok daha uzun süre dayanmakla kalmaz, aynı zamanda Avustralyalı dişleriniz ve diş etleriniz üzerinde de iyi hissettirir. Özellikle diş çıkaran bir yavruysa. Doğal kauçuktan yapılmış bir oyuncak arayın. Kauçuğun yıkanması da kolaydır, yani her seanstan sonra bir sonrakine hazır olarak salyaları yıkayabilirsiniz.

Naylon: Naylon, listedeki bir sonraki en iyi seçimdir, ancak ip veya kauçuk kadar uzun ömürlü olmama eğilimindedir. Ancak Aussie'niz lastik bir fan değilse, bir sonraki en iyi seçenek naylondur. Naylon oyuncaklar, dayanıklılığı artırmak için yapıştırılmak yerine her kenarın etrafına iyi dikilmelidir. Birçok çiğneme oyuncağı, kemiklere harika alternatifler olan naylondan yapılır. Ayrıca, şekillendirilmiş ve aromalı oldukları için daha keyifli hale gelirler.İp: Halat, kırılması zor olan başka bir dayanıklı malzemedir ve onu Aussie'niz için ideal bir seçim haline getirir. Halatlar, hem insan köpeğe hem de köpek köpeğe etkileşimli halat çekme oyunları için harikadır. Ya da getir ve çekiştirmek için. Ayrıca ipteki lifler diş ipi görevi görerek diş hijyenine yardımcı olur.

Polyester ve Peluş: Bunlar en az dayanıklı oyuncaklardır ve onları çiğneme için uygun değildir. Ancak nazik olan ve getirmeyi ya da sadece kucaklaşmayı seven Avustralyalılar için bunlar dikkate alınması gereken bir seçenektir. Polyester o kadar güçlü değildir ve pelüş dolguyu kapladığında çiğneyenler için boğulma tehlikesi yaratır. Sevimli ve sevimli, evet. Çiğneyenler için güvenli ve uzun ömürlü, kesinlikle değil.

Emniyet

Eğlenceli değilse oyuncağın ne anlamı var, değil mi? Ama eğer tehlikeliyse, kimse için eğlenceli değil. Bu nedenle, güvenlik her zaman önce gelmelidir. Ne yazık ki, amaca uygun olmayan ve tehlikeli olan birçok köpek oyuncağı var. Yüksek puan alan oyuncaklar seçerek tanınmış markalar tarafından yapılmıştır , oyuncağın mağazadan satın alınan ucuz bir oyuncaktan daha güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Her zaman ürün talimatlarını okuyun ve ne satın aldığınızı anlayın. Güvenli ve toksin içermediği için doğal kauçuğa bakın. BPA içermediği belirtilmeyen herhangi bir plastikten kaçının. bu köpekler için zehirlidir . Ucuzsa veya iyi yapılmamışsa çabuk bozulur. Ve içindeki herhangi bir şey, peluş malzeme ve gıcırtılar dahil, boğulma tehlikesi olur . Bir oyuncağın bozulduğunu fark ettiğiniz anda onu atıp yenisini almalısınız. Yeni bir oyuncak satın almak, acil durum veterinerine gitmekten çok daha ucuzdur!Boyut

Standart boy Avustralyalı Çoban orta boy bir köpektir ve bu nedenle en azından orta boy bir oyuncağa ihtiyacı olacaktır. Bazı markalar ağırlığına göre bir oyuncak bedeni önerirken, bazıları da cinsine göre bir beden önermektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, oyuncağı bütün olarak yutamaz . Evet öyle düşündüğünden daha yaygın , birçok köpeğin karnına yerleştirilmiş birden fazla oyuncakla bulunmasıyla! Oyuncak ağzından daha büyük olmalıdır. Yavruların daha da küçük oyuncaklara ihtiyacı vardır. dişlerini yatıştırmak için daha yumuşak kauçuk .

Bütçe

Çoğu köpek oyuncağı bankayı kırmayacak olsa da, bütçe hala önemlidir. Aussies, diğer büyük köpeklerle karşılaştırıldığında, bakımı çok pahalı değildir. Yine de, büyük olasılıkla tasarruf etmek isteyeceksiniz, böylece Aussie'nizi doğru koşum takımıyla donatın , köpek sandığı, köpek yatağı ve diğer donanımlar.

Avustralya Çobanları İçin En İyi Köpek Oyuncakları

Karda Köpek Oyuncak Olan Avustralyalı Çoban

Aşağıda, her yaş aralığındaki Avustralya Çobanları için favori oyuncaklarımız bulunmaktadır.

Şimdi tavsiye bölümüne geldik - umarım heyecan verici kısım! Satın alma rehberini okuduktan sonra, Aussie'niz için ne tür bir oyuncağa odaklanacağınız ve köpeğiniz için en iyi olacak malzemeler hakkında bir fikriniz olmalı. En iyi seçimlerimizin tümü güvenli, dayanıklı ve para için iyi bir değer.

Yapmanız gereken tek şey, her oyuncak incelemesini okumak ve hangisinin en iyisi olacağını bulmak. en iyi arkadaşın için en büyük vuruş . Aussie koşmayı sevdiği için, ekstra mesafe için fırlatıp atabileceğiniz birkaç seçenek eklemeye çalıştık. Yani, belirli bir sırayla, bir göz atalım.


KONG Squeezz Ball Köpek Oyuncak

Kong Sıkma Topu
 • Düzensiz şekil ve sıçrama deseni.
 • Dayanıklı Plastik Malzeme.
 • Getirme ve etkileşimli oyun için harika.
 • Gömme gıcırtılar.
 • Çeşitli rastgele renkler.
 • Bütçe dostu.
 • KONG markası ve itibarı.
Chewy.com'da görüntüle

KONG Squeezz Ball Dog oyuncağı, Avustralyalınız için mükemmel bir arkadaştır. Dayanıklı ve güvenlidir. Avustralyalıların açık alanda koşmayı ve dışarı çıkmayı sevdikleri bilinmektedir. Bu özel oyuncak gıcırdıyor ve daha kısa dikkat süreleri olan köpekler için harika bir eşleşme. Avustralyalılar son derece zeki köpeklerdir. Ancak gıcırtılara direnmeleri neredeyse imkansızdır.

Bu gıcırtılı top, gizlenmiş gömme gıcırtılara sahiptir. Bu, Avustralyalıların dişleriyle gıcırtıyı cerrahi olarak çıkarmalarını zorlaştırır. Delindiklerinde bile performans göstermeye devam ederler. Kapalı veya açık oyun için mükemmeldir. Topun dış yüzeyindeki düzensiz desen nedeniyle, top her yerde seker.

Severiz bu oyuncak en agresif Aussie çiğnemeciler için bile yeterince güçlü. Köpeğinizin enerjisini kontrol altında tutmak ve tutmak için harikadır.


Fermuarlı Paws Sıska Peltz

Zippy Paws Peltz Oyuncak
 • Üç farklı hayvan şekli.
 • Dayanıklı peluş oyuncak.
 • Doldurma içermez.
 • İki squeaker içerir.
 • Yedek squeakers mevcuttur.
 • Orta boy Aussies için mükemmel.
 • Getirme veya etkileşimli oyun için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek, daha yüksek av sürüşü olan köpekler için mükemmeldir. Peluş köpek oyuncaklarının çoğu, Aussie gibi çiğnemelere dayanmaz. Skinny Peltz oyuncağı dayanıklıdır, ancak içinde dolgu da yoktur. Bu, eğer yavrunuz bunu yırtarsa, yutabilecekleri kendilerine zarar verecek hiçbir şeye sahip olmaması gerektiği anlamına gelir. Aynı zamanda bütçe dostu ve her paket için üç farklı peluş oyuncak var.

Ayrıca her oyuncakta iki gıcırtı vardır. Bu, Fido birini yırtıp onu bulursa, köpeğinizi meşgul edecek en az bir tane daha olduğu anlamına gelir. Yine de yutulmadıklarından emin olmak için gözlerinizi açık tutmak isteyeceksiniz. Bu peluş oyuncakların boyutları nedeniyle Avustralyalı Çoban gibi orta boy yavrular için idealdir.

Severiz bu oyuncağın üç farklı orman yaratığı (sincap, rakun ve tilki) sağladığını. Bu, meraklı Avustralyalılar için harika bir seçenek olduğu anlamına gelir. Ya da yumuşak ve gıcırtılı bir seçeneği sevenler veya saklambaç oynamayı sevenler! Ayrıca oyuncağınız sağlam kalırsa, ancak gıcırtı olmazsa yedek gıcırtı satarlar.

kanişler yüzmeyi sever mi

KONG Aşırı Köpek Oyuncak

Kong Aşırı XXL Oyuncak
 • Dayanıklı BPA içermeyen kauçuk.
 • İkramlar için içi boş iç.
 • Öngörülemeyen sıçrama kalıpları.
 • Agresif çiğneme için harika.
 • Oyun sırasında diş etlerini yatıştırır.
 • KONG marka itibarı.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Çoğumuz köpek sahibi bir noktada bir Kong oyuncağına sahip olmuş veya en azından onları duymuştur. Bu Kong oyuncağı, klasik Kong'dan biraz farklıdır, çünkü aşırı versiyonudur, bu yüzden siyahtır. İçin yapılmış aşırı ve sert çiğnemeler , doğal ve güvenli kauçuk çok fazla ısırma gücü alabilir. Bu kauçuk oyuncağın çeşitli boyları mevcuttur, ancak bedenine en uygun seçeneği almayı unutmayın.

Nefis ikramlarla büyülenen Avustralyalılar için harika bir seçenek. En sevdiği ikramı içine koyun, bu onu saatlerce eğlendirecek. Nesneleri yakalamayı veya getirmeyi sevenler için de harika bir seçenek. Nervürlü ve sivrilen şekli, tüm farklı yönlerde zıpladığı anlamına gelir. Hiçbir iniş aynı olmadığı için onu diken üstünde tutmak. Çeşitli amaçlarla, bu oyuncak çoğu Avustralyalı için bir zorunluluktur. Kolayca yıkanabilir olması da hayatınızı kolaylaştırır.

Severiz Bu oyuncağın, güçlü çiğneyenler veya her gün saatlerce çiğnemek için harcayanlar olsun, ağır çiğneyenler için ideal olduğunu. Diş çıkarma köpekleri ve endişeli Avustralyalılar için de harikadır.


Chuckit! Spor Başlatıcı Köpek Oyuncak

Toplu Chuckit Fırlatıcı
 • Getirmek için harika.
 • Topu 2-3 kat daha ileri fırlatır.
 • Çoğu tenis topuyla çalışır.
 • Eller serbest pikap.
 • Bir top ile donatılmış olarak gelir.
 • Top dayanıklı ve hareketlidir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak bir top, ancak herhangi bir top değil. Bu bir Chuckit! top ve fırlatıcı, yani yüksek puanlı, çok eğlenceli ve standart lastik topunuzdan çok daha iyi. Spor başlatıcı size ekstra atış gücü sağlar, yani top kendi başınıza atabileceğiniz mesafenin üç katına kadar çıkabilir. Getirme süresinin uzatılması, daha fazla enerji yakılması anlamına gelir.

Başlatıcı ayrıca salya topuna da dokunmanız gerekmediği anlamına gelir. Eller serbest alma, telsizleriniz için temiz eller anlamına gelir. Başlatıcı, tüm fırlatıcı toplarıyla uyumludur ve birini kaybederseniz, birkaç tane daha sipariş etmek kolaydır. Başlatıcı, rahatınız için hafif ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Yapmanız gereken çok az iş olduğundan hareketlilik sorunları olan sahipler için harika bir seçenek.

Severiz bu oyuncağın koşmayı ve getirmeyi seven Avustralyalılar için en iyi seçenek olduğunu. Spor başlatıcı size iki ila üç kata kadar ekstra atış gücü sağlar. Bu, Aussie'niz için çok daha fazla eğlence anlamına gelir ve sizden fazladan bir iş yoktur!


Benebone Bacon Aromalı Salıncak

Benebone Dev Oyuncak
 • Çiğneyenler için harika.
 • Ergonomik dizayn.
 • Tutması ve kavraması kolaydır.
 • Uzun süre kalıcı pastırma aroması.
 • Doğal çiğneme dürtüsünü tatmin eder.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Hayvan refahı organizasyonlarını destekler.
Chewy.com'da görüntüle

Bu bizim çiğneme oyuncağı seçeneğimiz. Benebone, çiğneme oyuncağı seçenekleriyle ünlüdür ve bu, Aussie'nizin rahatı için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Aussie'niz iyi bir tutuş alabilir ve kolaylıkla çiğneyebilir. Dayanıklı ve güvenli naylondan yapılmıştır, yani kemik ve çubuk gibi boğulma tehlikesi oluşturmaz. Naylon çok daha uzun süre dayanır, bu da onu para için daha iyi bir değer haline getirir.

Çiğneme ihtiyacını karşılar ve saatlerce solo eğlence sağlar. Çiğnemenin kaygıyı azalttığı da bilinmektedir. Gerçek pastırma ile tatlandırılmıştır ve tadı, ince bir dış kaplamanın aksine, tüm yol boyunca sürer. Bu, Avustralyalıların ilgisini sonuna kadar tutacağı anlamına gelir. ABD'de ABD kaynaklı malzemelerle üretilmiştir, bu nedenle onunla oynamasının güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Severiz Bunun çubukları, kemikleri ve patilerini alabilecekleri hemen hemen her şeyi çiğnemeyi seven Avustralyalılar için en iyi seçenek olduğunu. Aynı zamanda çok daha uzun sürer!


Westpaw Zogoflex Zisc Uçan Disk

Zogoflex Disk
 • Çeviklik ve el ilanı denemeleri için harika.
 • Dayanıklı malzemeler uzun ömürlülüğü destekler.
 • Geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır.
 • Son derece dayanıklı disk tasarımı.
 • Römorkör için bile kullanılabilir.
 • BPA ve toksin içermez.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, ortalama getirme oyuncağından çok daha uzağa uçmak için tasarlanmış başka bir oyuncak. Bu frizbi, şeklini koruduğu ve uzaklara uçtuğu için sert bir frizbi gibi davranır. Ancak Zogoflex adlı özel bir termoplastik elastomerden yapılmıştır. Aussies'in ağzını aldığında ağzında çok daha yumuşak olan. Çiğneme oyuncağı olarak tasarlanmamıştır, ancak oynarken köpeğinizin ısırmasını alabilir.

Ana cazibe su üzerinde yüzer, bu nedenle yerel beğeninizin dibine kaybettiğiniz yüzlerce tenis topuna katılmaz. Birçok işletme sahibi bunu banyo zamanı için de dikkat dağıtıcı olarak kullanır. Halat çekme oyunları için de kullanılabilir ve aynı zamanda düzensiz bir sıçramaya sahiptir, bu da onu yakalamayı köpeğiniz için çok daha eğlenceli hale getirir. ABD'de ABD kaynaklı malzemelerle üretilmiştir ve ayrıca sınırlı bir ömür boyu garanti ile birlikte gelir.

Severiz Bu oyuncağın su üzerinde yüzdüğü anlamına gelir, yani nesneleri getirirken etrafa su sıçratmayı seven aktif Avustralyalılar için en iyi seçimdir.


Frisco Gıcırdayan Tenis Toplarını Getiriyor

Frisco Tenis Topları
 • Bu listedeki en düşük bütçeli oyuncak.
 • Üç farklı renkli top.
 • Değiştirilmesi pahalı değil.
 • Getirmek için harika.
 • Düşük ışık koşulları için parlak renkler.
 • Köpeğinizin dişlerine karşı nazik olun.
 • Dahili squeakers.
Chewy.com'da görüntüle

Getirmek için bir paket tenis topu olmadan hangi oyuncak listesi tamamlanabilir? Frisco'nun tenis topu paketinde üç farklı renkte tenis topu bulunur. Parlak renklidirler ve köpeklerin görmesi kolaydır. Bu tenis topu paketi son derece bütçe dostudur ve size aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı top sunar.

Bu topların her birinin yerleşik bir squeaker'ı vardır. Maliyet nedeniyle, bu tenis toplarının bir KONG ekstremiyle aynı süre dayanmasını beklemeyin. Bunun yerine, bunlar daha düşük bir bütçe noktası için yapılmıştır ve Aussie'niz kendi yolunu bulduktan sonra değiştirilmeleri beklenir. Toplar aşındırıcı değildir, yani köpeğinizin diş etlerine karşı naziktirler. Bu oyuncakla köpeğinizi uzun süre yalnız bırakmayın, çünkü tenis topları yırtılmasıyla ünlüdür.

Severiz bu tenis toplarının parlak renkli olduğunu. Bu, Aussie'nizin onları daha uzun çimlerde veya daha düşük ışık koşullarında görmesini kolaylaştırır. Cüzdanınızda da çok kolay.

vahşi hatırlamanın tadı

Frisco Muscle Peluş Gıcırdayan Oyuncak

Frisco Kas Oyuncak
 • Dayanıklı peluş oyuncak.
 • Büyük boy ve kavraması kolay.
 • Getirme oyunları için harika.
 • İnteraktif oyunda da kullanılabilir.
 • Tasarım kavramayı kolaylaştırır.
 • Dayanıklı malzemeler.
 • Sarılmak için yumuşak malzeme.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco Muscle Peluş Gıcırdayan Kurt Köpeği oyuncağı da başka bir peluş oyuncaktır ve önerdiğimiz birkaç oyuncaktan biridir. Bütçede kolaydır ve küçük köpekler ve üstü için iyidir. İçinde yerleşik, ancak çoğu köpeğin bulması zor olan bir gıcırtı özelliğine sahiptir. Büyük olduğu için, bazı küçük köpekler, içlerindeki küçük köpek sendromunu tatmin ederek, daha büyük bir oyuncak üzerinde egemenliklerini kullanmaktan heyecan duyarlar.

Peluş Kurt, getirme veya diğer etkileşimli oyun türleri için mükemmeldir. Peluş bir oyuncak olduğu için gözetimsiz kullanılmamalıdır. Köpeğiniz gözetim altında değilse, oyuncağın içinden çıkan herhangi bir yumuşak iç kısım boğulma tehlikesi oluşturabilir. Bu oyuncak yine de dayanıklıdır, bu nedenle uygun şekilde bakılırsa Avustralyalınızı oldukça uzun süre dayanabilir. Cüzdanınızda da kolaydır.

Severiz Peluş Kurt Köpeği oyuncağı, enerjik köpekler için özel olarak tasarlanmış malzemelerden yapılmıştır. Ucuzdur, ancak yine de yüksek kalitededir ve uygun şekilde bakıldığı takdirde Aussie'nizi uzun süre kullanmalıdır.


KONG Wubba Köpek Oyuncak

Kong Wubba
 • Balistik Naylon takviyeli kumaş.
 • Alma ve çiğneme seansları için harika.
 • İçeri gıcırdıyor.
 • Son derece dayanıklı.
 • Römorkör için kullanılabilir.
 • Üç farklı renk.
 • Kong marka itibarı.
Chewy.com'da görüntüle

Daha önce bir köpekle bir Wubba kullanmadıysanız, bir tedavi içindesiniz! Wubbas harikadır ve hem almak hem de çiğnemek için harika bir interaktif oyuncaktır. Onlar da römorkör savaşı için harikadır. Balistik sınıf naylon takviyeli kumaştan yapılmıştır, bu da daha agresif Avustralyalılara bile dayanabileceği anlamına gelir. Oyuncak, zıplamasına yardımcı olmak için iki tenis topu içerir.

Wubba, tüm farklı boyutlardaki köpekler tarafından sevilir ve diğer KONG oyuncaklarıyla aynı marka itibarı ile desteklenir. Bu oyuncağı gözetimsiz oyun için önermiyoruz, ancak peluş oyuncaklardan kesinlikle daha dayanıklı. İçerideki gıcırtı, Aussie'nizi saatlerce çıldırtacak. Aynı zamanda bütçe dostudur.

Severiz tüm farklı boyutlardaki köpekler için Wubba. Avustralyalı Çoban gibi aktif bir cins için harikadır ve yavrularınızı saatlerce meşgul eder.


Sıkça Sorulan Sorular

Aussie'm için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

Her Avustralyalı Çoban farklıdır. Bu sorunun cevabı, tamamen Avustralyalının nasıl oynamayı sevdiğine ve hangi malzemeleri tercih ettiğine bağlı olmasıdır. Daha önce neyle oynamayı sevdiğini biliyorsanız, bu tür oyuncaklara bağlı kalmak kesin bir kazanan olacaktır. Yepyeni bir Avustralyalı yavru köpeğiniz varsa, onun neyi sevdiğini görmek için çeşitli oyuncaklara yatırım yapmak harika bir fikirdir. Asla bilemezsin, hepsini sevebilir!

Aussie'min parçalanmayacağı oyuncaklar var mı?

Hayır. Köpek oyuncakları sonsuza kadar dayanmaz. Ona çok fazla eğlence sağlamayı ve onu teşvik etmeyi amaçlıyorlar. Henüz tamamen yok edilemez bir köpek oyuncağı bulamadık. Aussie, bir Alman Çoban veya Rottie ile karşılaştırıldığında en sert çenelere sahip değildir. Neyse ki onun için seçtiğiniz oyuncaklar biraz daha uzun süre dayanmalı. Aussie'niz sert bir çiğneme ise, yukarıda önerilen Extreme Kong oyuncağı gibi sert oyuncaklar aramanız gerekir.

Aussie'm için bir oyuncak yeterli mi?

Hayır, bir oyuncak yeterli değil. Oyuncaklar bir lüks değil, günlük hayatının gerekli bir parçası. Özellikle Aussie gibi aktif köpekler için. Etrafta sadece bir oyuncak varken sıkılacağından ve dikkatini spor ayakkabılarına veya mobilyalarına çevireceğinden emin. Dikkatini çeken birkaç oyuncağa yatırım yapın ve onları asla sıkılmaması için döndürün.

Avustralya Çobanım için bazı malzemeler tehlikeli midir?

Evet, bazı malzemeler tehlikelidir köpekler için. Bu nedenle ürün açıklamasını okumanız ve kendi araştırmanızı yapmanız önemlidir. Ancak yukarıdaki önerilerin tümü güvenlidir ve toksik değildir. %100 doğal kauçuktan yapılmış, lateks ve BPA içermeyen malzemeleri arayın.


Son düşünceler

Avustralyalı Çoban aktif, enerjik ve zeki . Bu, ona enerjisi için bir harcama sağlamanız gerektiği anlamına gelir. Oyuncaklar egzersiz ihtiyacının yerini almaz. Bunun yerine, egzersizi daha eğlenceli ve değerli hale getirirler. Ayrıca, bazı işleri halletmeniz gerektiğinde ona tek başına oynama fırsatı da sunuyorlar.

Sevdiğini bildiğiniz oyuncaklara yatırım yapın veya bir yavru varsa her şeyden biri . Ve eğer Avustralyalınız benim oğlum gibi sadece tek bir oyun türünü seviyorsa, ona aynı şeyden ama farklı şekil ve tarzlarda birkaç tane alın. Tüm Avustralyalıların hayatlarında oyuncaklara ihtiyaç duyması dışında herkes için tek bir kural yoktur. Yukarıdaki önerilerimize bağlı kalarak, Avustralyalı Çobanınızın gerçekten çok mutlu bir köpek olacağından emin olabilirsiniz!

Yorumlar