İngiliz Buldozerleri İçin En İyi Köpek Yatakları

İngiliz Buldozerleri İçin En İyi Köpek Yatakları

İngiliz Bulldog, hiç bitmeyen dürümleri ve ekşi kupaları sayesinde dünyanın en tanınmış köpeklerinden biridir. Arkadaşlık, eğlence ve yumuşacık kucaklamalar için harika aile hayvanlarıdır. Ve yemek kadar sevdikleri bir şey var, o da uyku. Halihazırda bir İngiliz Bulldog'unuz varsa veya almak üzereyseniz, onlar için en iyi yatağa ihtiyacınız var.

Pek çok köpek yatağı ve pek de iyi olmayan pek çok yatakla, İngiliz Bulldog'unuz için en iyi yatağı seçmek zordur. Bu kılavuzda, kaliteli bir köpek yatağında neleri arayacağınız ve köpeğinizin hangi tür yatağı tercih edeceğini nasıl anlayacağınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi size gösteriyoruz.Piyasayı araştırdık ve kanepe tarzı, şilte ve yükseltilmiş yataklar dahil olmak üzere çok çeşitli bütçeye uygun, kaliteli köpek yatakları bulduk. Her öneri, sizin ve köpeğiniz için en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olacak derinlemesine bir inceleme içerir. Hadi daha yakından bakalım.

Bir Bakışta: İngiliz Buldozerleri İçin En Sevdiğimiz Yataklar

 BarksBar Ortopedik Destek

BarksBar Ortopedik Destek

Chewy.com'da görüntüle
 K&H Ortopedik Yastık

K&H Ortopedik Yastıkchewy.com'da görüntüle
 Frisco Yükseltilmiş

Frisco Yükseltilmiş

Chewy.com'da görüntüle

içindekiler

Satın Alma Rehberi

 Dili dışarı çıkmış bir şekilde kameraya bakan iri, kilolu beyaz bir bulldogun yakın çekimi

Bulldoglar, tipik olarak 50 pound ağırlığa ve 15 inç uzunluğa kadar ölçülen büyük köpeklerdir. Ancak birçok Bulldog bundan daha ağırdır. Onlar da eğilimli ortak koşullar , patella luksasyonu ve dirsek ve kalça displazisi dahil, bu nedenle eklemlerine bakmak için ekstra özen göstermelisiniz. Onlar ayrıca cilt problemlerine duyarlı ve birçoğu cilt problemlerini önlemek için hipoalerjenik yataklara ihtiyaç duyar.Bulldoglar da çok uyurlar, bu yüzden seçtiğiniz yatak çok fazla kullanım alır . Uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, yüksek kaliteli ve dayanıklı olanı seçmek çok önemlidir. Artı, onlar en iyisini bekleyen diva köpekleridir! Köpeğiniz için bir köpek yatağı satın almadan önce diğer faktörleri de göz önünde bulundurmalısınız. İngiliz Bulldog . Öyleyse onları keşfedelim.

boxer kırması

Satın Alma Nedeni

Aptalca bir soru gibi görünebilir, ancak bu çok önemlidir. Neden köpeğinize bir yatak alıyorsunuz? Gündüz uyumak ve dinlenmek için ana yatakları mı? Ya da belki ofisinizdeki ikinci yatak, güneşlenmek için bir dış mekan yatağı veya seyahatler için bir seyahat yatağı. Her benzersiz ihtiyaç için, doğru yatak tipini, özelliklerini ve kalitesini bulmada farklı hususlar vardır.

Halihazırda sahip olduğunuz yatağı değiştirmek istiyorsanız, Bulldog'unuz bunu onaylamasa da, yatak parçalanıyorsa, şu anki hakkında ne yaptığınızı ve sevmediğinizi düşünün . İstediğiniz özellikleri ve kaçınmak istediklerinizi belirlemek için bu bilgileri kullanın. Bir köpek yatağı seçmek önemlidir ve zaman ayırmaya değer.Boyut ve Uyku Pozisyonu

Birçok Bulldog, 50 pound veya daha fazla ağırlığa sahiptir. Yani, köpeğinizi tartmanız ve yatağın köpeğinizin ağırlığını destekleyip desteklemediğini kontrol edin çünkü çoğu yatağın ağırlık limitleri vardır. Bir sandığa sığacak bir yatak arıyorsanız, sandığın boyutlarına uyan bir şilte seçmek bariz bir faktördür. Birçok İngiliz Bulldogları sandıkların tadını çıkarır çünkü onlara aile hayatının koşuşturmacasından uzakta, kendilerine ait diyebilecekleri güvenli bir alan sağlıyor.

Ayrıca dikkate almanız gerekir Bulldog'unuz nasıl uyur ve hangi pozisyonda. Örneğin, bazı köpekler kıvrılarak sıkı bir top haline gelmeyi sever. Diğerleri mevcut alanın her santimini kullanarak yayılırken, diğerleri başlarını bir yastığa veya yükseltilmiş bir platforma dayayarak bir tarafa uzandı. Farklı yatak tasarımları, farklı uyku tarzlarına uyum sağlar. Bulldog'unuzun hangi türü tercih ettiğinden emin değilseniz, bir yatak sipariş etmeden önce birkaç gece onları izleyin.

Yaş

Köpeğinizin yaşı, düşünülmesi gereken başka bir faktördür. Bir Bulldog yavru köpeğiniz varsa, daha küçük bir yatak seçmeniz gerekebilir çünkü büyük bir yetişkin boyutu onlar için o kadar rahatlatıcı olmayabilir. Artı, yavru köpek yataklarının temizlenmesi kolay olmalıdır ve suya dayanıklı çünkü hala lazımlık trenini öğreniyorlar. Ve eğer üzerlerine tırmanamazlarsa, yükseltilmiş yataklar söz konusu olmayabilir.

Daha yaşlı Bulldoglar tam boyutludur ve bir yavrudan daha büyük bir yatağa ihtiyaç duyar. Daha yaşlı köpekler de idrar kaçırma sorunları yaşayabilecekleri için temizlemesi kolay bir yatağa ihtiyaç duyarlar. Onlar ayrıca daha fazla destekleyici seçeneğe ihtiyacınız var ağrıyan eklemleri için. Ve yaşlı köpekler çok daha fazla uyudukları için, yatak ağır bir köpeğin sürekli kullanımına dayanmalıdır.Sağlık kaygıları

İngiliz Bulldogları aşağıdakilere yatkındır: ortak koşullar , bu yüzden hafıza ile yapılmış rahat bir yatak seçmek veya ortopedik köpük eklem desteği için çok önemlidir . Birçok Bulldog muzdarip cilt koşulları ve alerjiler ve hipoalerjenik bir köpek yatağı seçmek bazı cilt problemlerini hafifletebilir. Bulldog'unuz merdiven çıkmakta zorlanıyorsa, yükseltilmiş bir yatak iyi bir fikir değildir. Bunun yerine, tarafı açık bir yatak seçin. Köpeğinizin sahip olduğu ve hangi yatak stilini satın aldığınızı belirleyebilecek diğer sağlık koşullarını düşünün.

Konfor

Bir yatağın amacı dinlenmek ve düzgün bir şekilde dinlenmektir. Yatak rahat olmalıdır. Yatak rahat değilse, Bulldog'unuzun burnunu kaldırıp yatağınıza dönmesini garanti edebilirsiniz. İle yapılan yataklar ortopedik veya hafızalı köpük sentetik dolguya göre çok daha rahattır. bu yatak tabanı birkaç inç kalınlığında olmalıdır Bulldog'unuzun yere düşmemesini sağlamak için.

Malzemeler

Bulldoglar kaba güçleri ile tanınırlar, bu yüzden onların yuvalama alışkanlıklarını kaldırabilecek bir yatağa ihtiyacınız var. olduklarını belirten yatakları arayın. yırtılmaya karşı dayanıklı, çiğnenmeye dayanıklı ve dayanıklı . Kanvas, pamuk ve naylondan yapılmış yataklar, aranacak kaliteli ve güçlü malzemelerdir. Yapıştırılmak yerine dikilen yataklar genellikle daha kalitelidir ve muhtemelen daha uzun süre dayanır. Bazı yataklar ömür boyu garantilidir, ancak bunlar genellikle önemli bir fiyat etiketi ile gelir.

Temizleme yeteneği

Tüm köpek yataklarının temizlenmesi kolay olmalıdır, çünkü özellikle yavru köpeklerde veya Bulldog gibi salyası akan köpeklerde kokması uzun sürmez. Birçok köpek yatağı ile birlikte gelir çıkarabileceğiniz kapaklar makinenizde yıkayabilirsiniz. Dolgu veya köpüğün sıvıları emmesini önlemek için kılıflar da su geçirmez olmalıdır.Bütçe

Son fakat en az değil, bütçeniz. Neyse ki birçok yüksek kaliteli köpek yatağı dünyaya mal olmuyor. Genel olarak konuşursak, yatak ne kadar pahalıysa o kadar kaliteli olmalıdır. Daha rahat olmalı, daha uzun süre dayanmalı ve uzun vadede paranızın karşılığını daha iyi almalısınız. Ancak bu her zaman böyle değildir. Hatırlamak, köpeğinizin rahatı ve sağlığı için yüksek kaliteli bir yatak şarttır . En iyi seçimlerimiz, hem köpek hem de sahibi herkes için mutlu bir sonuç için bütçe ve kaliteyi dengeler.

İngiliz Bulldogları İçin En İyi Yataklar

Her İngiliz Bulldog aynı değildir, bu yüzden bulduk her Bulldog'un tercihine ve sahibinin ihtiyacına uygun yatak seçimi. Satın alma kılavuzundaki bilgileri kullanarak, sevgili İngiliz Bulldog'unuz için en iyi yatağı keşfetmek üzere en iyi seçimlerimizi okuyun.

Kanepe

Bir çekyat bazen bir destek yatağı olarak bilinir. Bunun nedeni onlar yükseltilmiş, yastıklı bir kenara sahip iki veya daha fazla tarafta. Bazı köpekler başlarını daha fazla destekle dinlendirmeyi sever ve diğerleri yükseltilmiş bir tarafın sağladığı korunaklı hissi sever. İşte en iyi kanepe tarzı yataklarımız.BarksBar Snuggly Ortopedik Destek

 BarksBar Snuggly Ortopedik Destek Yatağı
 • Eklemleri desteklemek için ortopedik taban.
 • Destek için 3 yükseltilmiş taraf.
 • Ön kısımda alçaltılmış kolay erişim.
 • Dayanıklılık için kapitone pamuktan yapılmıştır.
 • Kaymaz kauçuk taban.
 • Kolay temizlenebilir, çıkarılabilir, makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

BarksBar bu yatağı köpeğinizin rahatı düşünülerek yarattı. 3,5 inç kalınlığında insan sınıfı ortopedik hafızalı köpük tabana sahiptir ve İngiliz Bulldog'unuza gün boyu rahatlık sağlar. Çıkarılabilir kılıf lüks bir şekilde yumuşak ve kapitone olup ekstra rahattır ve makinede kolaylıkla yıkanabilir.

Pamuk dolgulu yan taraflar yüksektir ve köpeğiniz hangi şekilde uyursa yatsın destek ve çoğu köpeğin sevdiği korunaklı konforu sağlar. Ön taraf daha alçaktır ve köpeğinizin içeri girmesini kolaylaştırır. Renk nötrdür ve çoğu dekorla da uyumludur. Ve taban, beceriksiz Bulldog'lar için ideal olan kaymaz kauçuk içerir. Aynı zamanda çiğnenmeye karşı dayanıklıdır ve çoğundan daha serttir.

Severiz Bu kanepe tarzı köpek yatağı, her köpek yatağı kutusunu işaretler ve onu genel kazananımız yapar. Yüksek kaliteli, dayanıklı, rahat ve temizlemesi kolaydır.

Serta Kapitone Ortopedik Yastık

 Serta Kapitone Ortopedik Yastık
 • 4 inç kalınlığında yatak.
 • Eklem desteği için ortopedik “yumurta kasası” köpüğü.
 • 3 tarafta ekstra yüksek destekler.
 • Ultra yumuşak peluş kumaş.
 • Kılıf çıkarılıp makinede yıkanabilir.
 • 3 renkte gelir.
Chewy.com'da görüntüle

Serta bu yatağı, en çok satan insan yataklarında kullandıkları destek malzemeleri ve gelişmiş konfor tasarımıyla yaptı. Ortopedik 'yumurta kasası' köpük tabanı 4 inç kalınlığındadır ve Bulldog'unuz ve eklemleri için bol miktarda destek sağlar. 'Yumurta kasası' tasarımı, havanın dolaşmasına izin vererek yatak yaralarını azaltır ve eklemlerine sıcaklık sağlar, bu da bunu daha yaşlı, ağrılı Bulldog'lar için en iyi seçenek haline getirir.Makinede yıkanabilir çıkarılabilir kılıf, kapitone pelüş, ultra yumuşak bir malzemedir ve yüksek kenarlar, Bulldog'unuzun başı ve boynu için rahatlık ve destek sağlar. Bu yatak, her dekor stiline uyacak şekilde üç nötr renkte gelir. Ve son olarak, bu yatak ABD'deki 1 numaralı yatak şirketi tarafından yapılmıştır. Yani, bizim için yeterince iyiyse, sevgili Bulldog'larımız için de yeterince iyidir.

Severiz Bu yatağın bir 'yumurta kasası' köpük tasarımı kullanması, eklem ve kalça ağrısı olan ve yükseltilmiş tarafları seven yaşlı Bulldog'lar için en iyi seçenek olmasını sağlar.

elma başlı chihuahua

Kopeks Ortopedik Yastık

 KOPEKS Ortopedik Yastık
 • Sert destekli kafalık.
 • %100 ortopedik sınıf hafızalı köpükten yapılmıştır.
 • Hipoalerjenik yatak.
 • Yumuşak süet malzeme.
 • 2 adet çıkarılabilir suya dayanıklı fermuarlı kılıf.
 • Kaymaz kauçuk taban.
Chewy.com'da görüntüle

Kopeks, yatağın tabanında ortopedik dereceli hipoalerjenik hafızalı köpük kullanır. 5,5 inç ile, hepsinin en kalın tabanına sahiptir, bu da bunu ağırlık ölçeğinin üst ucundaki Bulldoglar için en iyi seçim haline getirir. Ortopedik köpük, daha iyi uyku için ekstra destek sağlar ve ağrılı eklemleri rahatlatır. Bu çekyatın yalnızca bir tarafı desteklidir, bu da onu esnemeyi seven ancak yine de baş ve boyun desteğine ihtiyaç duyan Bulldoglar için en iyi seçim yapar.

Bu kanepe tarzı yatak, hem suya dayanıklı hem de makinede yıkanabilir, temizliği kolaylaştıran iki fermuarlı örtü ile birlikte gelir. Dış kaplama, yumuşak ve rahat bir hale getiren yumuşak bir mikro süet malzemedir. İki kapak köpüğü korur ve daha uzun süre üst hipoalerjenik durumda tutar. Kaymaz kauçuk taban da memnuniyetle karşılanan bir güvenlik özelliğidir.

Severiz Bu yatağın hipoalerjenik olması, hassas cilde ve alerjiye sahip Bulldoglar için en iyi seçenek olmasını sağlar.

Yatak

Şilte tarzı yataklar tam olarak bu basit şiltelerdir. Şilte tipi yataklar kalın ve rahat, köpeğinizi yerden yukarı kaldırıyor ama çok fazla değil. Bir kasanın içi için en iyi yatak seçeneğidir. Ayrıca, yükseltilmiş kenarlar tarafından kısıtlanmış hissetmekten hoşlanmayan köpekler veya daha erişilebilir bir giriş ve çıkışı tercih eden daha yaşlı Bulldoglar için de harikadır.

K&H Ortopedik Yastık Yatak

 • 5 inç tıbbi sınıf ortopedik köpük şilte.
 • Eklem desteği için “yumurta kasası” tasarımını kullanır.
 • Ekstra konfor ve sıcaklık için 1,5 inçlik ördek tüyü yastıkla kaplı.
 • Uyku alanı, yumuşak mikro süet malzeme ile tamamlanmıştır.
 • Çıkarılabilir kılıf, kolaylık sağlamak için makinede yıkanabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf şilte tarzı yatak, piyasadaki en kalın tabanlardan birini sunar. 'Yumurta kasası' tasarımına sahip 5 inçlik ortopedik, tıbbi sınıf köpük, ağrılı köpek eklemleri için yatıştırıcı terapötik destek sunar. Ayrıca lüks kapitone pelüş malzemeyle kaplı 1,5 inçlik ördek tüyü dolgulu bir yastığa sahiptir. Bulldog'unuz yatağına gömülmeyi seviyorsa veya ortalama bir Bulldog'dan daha ağırsa, bu mükemmel bir seçenektir.

Mikro süet kılıf çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir, bu da temizlemeyi çok kolaylaştırır. İki tonlu nötr tasarım, herhangi bir dekor şemasına uyduğu anlamına gelir. Bulldog'unuz ekstra konfor ile şilte tarzı yatakları seviyorsa, bu yatak en iyi seçimdir.

Severiz Bu premium seçeneğin, 5 inçlik kalın bir ortopedik tabanın üzerinde ekstra rahatlık için Bulldog'unuzu sıcak tutan ördek tüyü dolgulu bir yastık içerdiğini.

Brindle Ortopedik Yastık

 Brindle Köpek Yatağı
 • Basit yatak tasarımı.
 • Taban, destek için 4 inç kalınlığında hafızalı köpüktür.
 • Yumuşak kadifeden yapılmış çıkarılabilir kılıf.
 • Kılıf suya dayanıklıdır ve makinede yıkanabilir.
 • Hipoalerjenik yatak.
Chewy.com'da görüntüle

Bu basit şilte tarzı yatak, iki kat köpükten oluşur. Alt katman 2 inç kalınlığındadır ve yüksek yoğunluklu destek köpüğünden yapılmıştır. Üst katman da 2 inç genişliğindedir ve destekleyici hafızalı köpüktür. Birlikte, Bulldog'unuzun vücut şeklini şekillendirerek baskı noktalarını hafifletir ve ağrılı eklemleri yatıştırmaya yardımcı olurlar. Açık hücre teknolojisi, hava sirkülasyonu sağlar ve rahat bir uyku sıcaklığı yaratır. Yavru köpeğinize dinlendirici bir gece uykusu sağlamak.

Yatak örtüsü su geçirmezdir, köpüğü sıvılardan, kirden ve saçtan korur ve toz akarlarına karşı dayanıklıdır. Hassas cilde sahip köpekler için hipoalerjenik bir seçenektir. Kılıf yumuşak kadifedir ve kolay temizlik için makinede yıkanabilir.

Severiz Bu şilte, şık bir tasarıma sahip Bulldog'unuz için hipoalerjenik bir seçenektir.

FurHaven Klasik Yatak

 Furhaven Çift Kişilik Yatak
 • Temel malzemenin seçimi.
 • Soğutma jeli şilte seçeneği.
 • Rahatlık için yumuşak suni kürk.
 • 32 tasarım seçeneği.
 • Fikrinizi değiştirirseniz 60 günlük sorunsuz bir garantiyle gelir.
amazon.com'da görüntüle

FurHaven bu yatağı hem konfor hem de stil göz önünde bulundurarak yarattı. Şilte, hafızalı köpük, ortopedik köpük ve soğutma jeli aşılanmış hafızalı köpük olarak mevcuttur. Soğutma jeli seçeneği ısıyı uzaklaştırarak sıcaklığı 1 ila 2 derece düşürür. Bulldog'unuz hızla aşırı ısınırsa, bu mükemmel bir yatak seçimidir. Tüm seçenekler ağrılı eklemler için destek sağlar.

Uyku yüzeyi, rahat bir rahatlık sağlayan yumuşak, suni kürk malzemedir. Çıkarılabilir kılıf, rahatınız için makinede yıkanabilir. Ayrıca, yalnızca kılıfı satın alma seçeneği de vardır, böylece kılıfın değiştirilmesi gerektiğinde yepyeni bir yatak almanıza gerek kalmaz. Köpük, içerik, emisyon ve dayanıklılık standartlarını karşılayan CertiPUR-US programı aracılığıyla test edilmiştir. 60 günlük endişesiz bir programla birlikte gelir.

Severiz Üç yatak malzemesi seçeneği, beş boyut seçeneği ve 32 renk tasarımı ile kolayca kişiselleştirilebilen bu yatak ile seçim yapmakta zorlanacaksınız.

yükseltilmiş

Yükseltilmiş köpek yatakları genellikle yerden yükseltilmiş bacaklara oturur. Bu tür yataklar, hareket ettirilmeleri daha kolay olduğu için dış mekan veya seyahat yatakları için popüler bir seçimdir. artı, ek hava sirkülasyonu, köpeğinizin serin kalmasına yardımcı olur, ch, yaz aylarında İngiliz Bulldog gibi büyük ve brakisefali köpekler için mükemmeldir.

gümüş laboratuvarı

Frisco Çelik Çerçeveli Yükseltilmiş

 Frisco Yükseltilmiş Köpek Yatağı
 • Basit yükseltilmiş yatak tasarımı.
 • Ağır köpekleri desteklemek için çelik çerçeve ile yapılmıştır.
 • Kolay temizlik için PVC kaplı malzeme.
 • Sıkı dokuma nefes alabilen malzeme zamanla sarkmaz.
 • Güvenlik için kaymaz ayaklar.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco, iç ve dış mekan kullanımı için fırfırsız, basit, yükseltilmiş bir yatak sunar. Çelik çerçeve, seçtiğiniz boyuta bağlı olarak 85 pound'a kadar taşıyabilir. Çerçeve sağlamdır ve ek güvenlik için kaymaz ayaklara sahiptir, bu da çoğu zemin tipi için uygun olduğu anlamına gelir. Çelik, dayanıklılık için toz boya ile kaplanmıştır ve montajı hızlı ve kolaydır.

PVC kaplı malzeme, kir ve pisliğin üzerine yapışmasını önler ve basit bir silme ile hızlı ve kolay bir şekilde temizlenir. Sıkı dokuma kumaş zamanla sarkma yapmaz ve beş renk seçeneği mevcuttur. Dokuma tasarım, hava sirkülasyonu için zemin ile malzeme arasında yaklaşık 8 inç mesafe bırakarak nefes alabilir hale getirir. Bulldog'unuzu hava nasıl olursa olsun serin tutar.

Severiz Bu gösterişten uzak, basit tasarımın dış mekanda kullanım için mükemmel olduğunu ve bütçe dostu olduğunu.

K&H Takviyeli Yükseltilmiş

 K&H Orijinal Destek Yükseltilmiş Evcil Hayvan Karyolası
 • Rahat yükseltilmiş yatak.
 • Geliştirilmiş hava akışı için fileli malzeme.
 • Baş ve boyun desteği için 3 destekli kenar.
 • Sağlam çerçeve 200 pound'a kadar taşıyabilir.
 • Hızlı ve montajı kolaydır.
Chewy.com'da görüntüle

Destekli kenarlara sahip bu yüksek yatak, seyahat etmeyi ve açık havada dinlenmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Uyurken açıkta kalmayı sevmeyen Bulldoglar için takviyeli taraflar çok önemlidir. Ya da başını yükseltilmiş bir platforma dayaması gerekenler. Destekli kenarları temizlik veya taşıma için kolayca çıkarabilirsiniz. Ayrıca 600 denye su geçirmez naylon kumaştan yapılmıştır.

Sağlam çerçeve 200 pound'a kadar taşıyabilir ve ayaklar zemininizi korumak için kaymaz ve çizilmez. Yatak yerden 7 inç yükseltilir, böylece nefes alabilen fileli malzeme aracılığıyla Bulldog'unuzun etrafında ve altında hava akabilir ve onları serin tutabilir. Aynı zamanda en alçak yataktır ve bu da onu daha yaşlı Bulldog'lar için en iyi seçenek haline getirir. Bu yatağın montajı ve benzerliği hızlı ve kolaydır ve hiçbir alet gerektirmez, bu da onu seyahat eden aileler için ideal kılar.

Severiz Bu yükseltilmiş yatak, ekstra baş ve boyun desteğine ihtiyaç duyan Bulldoglar için en iyi dış mekan veya seyahat seçeneği haline getiren üç takviyeli kenarla birlikte gelir.

PawHut Kanopili Yükseltilmiş Karyola

 PawHut Kanopili Yükseltilmiş Karyola
 • Dış mekan kullanımı için yükseltilmiş yatak.
 • Bulldog'unuzu serin tutmak için artırılmış hava akışı.
 • Ayrılabilir bir tente ile birlikte gelir.
 • Kanopi suya ve UV ışınlarına dayanıklıdır.
 • Sağlam çerçeve ve kaymaz ayaklar.
amazon.com'da görüntüle

PawHut'un yükseltilmiş yatağı, havanın Bulldog'unuzun etrafında serbestçe akmasına izin vererek yerden 9 inç yukarı kaldırılır. Fileli malzeme, malzemenin aşırı ısınan ve terleyen ve havasız hale gelen Bulldoglar için gerekli olan nefes almasını sağlar. Fileli malzeme daha sağlam bir oxford malzemeye dikilmiştir. Bu yatak, sağlam, toz boya kaplı çelik çerçeve sayesinde 110 pound'a kadar taşıyabilir. Sağlam ayaklar ve ek orta bölüm ayakları ekstra destek sağlar.

Bu yatak, Bulldog'unuzu sıcak yaz güneşinden koruyan bir tenteye sahiptir. Bulldog'unuza UV'ye dayanıklı barınak sağlamak, aşırı ısınmadan daha uzun süre dış mekanınızın keyfini çıkarabilecekleri anlamına gelir. Kanopi ayrıca suya dayanıklıdır ve köpeğiniz yağmurlu günlerin tadını ıslanmadan çıkarabilir. Kanopi bungee kordonları ile kolayca takılabilir. Bu hafif ve taşınabilir tasarım, onu seyahat için harika kılan bir taşıma çantasıyla birlikte gelir.

Severiz Bu yükseltilmiş köpek yatağının, brakisefal ırklar için gerekli olan Bulldog'unuzu güneşten uzak tutmasına izin veren bir gölgelik ile birlikte geldiğini.

Bonus Yatak

Dekeyoo Sakinleştirici Kanepe Köpek Yatağı

 Dekeyoo Sakinleştirici Kanepe Köpek Yatağı
 • Üniversal kanepe örtüsü köpek yatağı.
 • Konfor ve sıcaklık için yumuşak suni kürk.
 • Mobilyalarınıza koruma sağlar.
 • %100 su geçirmez.
 • Güvenlik için yastık bağlantı noktaları.
 • Makinede yıkanabilir.
amazon.com'da görüntüle

Teknik olarak, bu bir köpek yatağı değil. Ancak bazı köpekler, mobilyalarımız dışında herhangi bir şeyin üzerinde uyumayı reddeder. Yani bu, alışılmışın dışında düşünmesi gereken sahipler için bir seçenek. Bu kanepe örtüsü, mobilyalarınızı çizilmelere, köpek tüylerine, kire ve sıvılara karşı korur. Evrenseldir ve Bulldog'unuz tırmanıp yuva yaptığında kaymasını önlemek için sabitlenebilir.

İç astar %100 su geçirmezdir. Kılıf, onu süper yumuşak ve sevimli yapan lüks suni kürk malzemeden yapılmıştır. Kanepenin arkasını korurken baş desteği ve ekstra sıcaklık için destekli bir sırt içerir. Dış kılıf da makinede yıkanabilir. Bunu kanepenize yerleştirmek Fido'ya kendi alanını verirken, insanlarının yanında oturmanın rahatlığını yaşamaya devam eder.

Severiz Bu yatağın, yatağında uyumayı reddeden ve mobilyalarınızın üzerinde uyumak için ısrar eden Bulldog'lar için en iyi seçenek olduğunu. Sonuçta, Bulldog ebeveynleri için uzlaşma hayati önem taşır!

Son düşünceler

Öğrendiğiniz gibi, Bulldog'unuz için bir köpek yatağı satın almak muhtemelen düşündüğünüzden daha karmaşıktır. Umarız bilgilendirici satın alma kılavuzumuzu okuduktan sonra English Bulldog'unuz için en iyi köpek yatağını seçebilirsiniz. On farklı öneriyle, siz ve yavru köpeğiniz için en iyi seçimi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar