Fransız Buldozerleri İçin En İyi Köpek Yatakları

Fransız Buldozerleri İçin En İyi Köpek Yatakları

Fransız Buldozerleri için en iyi köpek yatağı arayışında mısınız? Tatlı Frenchie'nizin benim diyebileceği yumuşak, destekleyici bir yere mi ihtiyacı var? Fransızlar sevilen evcil hayvanlar, sevimli resim konuları ve harika arkadaşlardır. İnsan aile üyeleri kadar iyi bir gece uykusuna ihtiyaçları var. Elbette sahipler, Frenchie yavrularının onları destekleyecek en iyi yatağa sahip olmasını ister.

Köpek sahipleri için bunaltıcı olabilecek birçok seçenek var. Doğru köpek yatağını bulmak biraz zaman alıyor ve rehberimiz, Frenchie'niz için en iyi yatağı bulmanıza yardımcı olmak için burada. Piyasadaki en iyi köpek yataklarından bazılarını dikkate almak ve değerlendirmek için farklı faktörlere bakıyoruz.Sahiplerinin Fransızları için en iyisini istediğini biliyoruz. Sevimli kişilikleri, düşük enerjileri ve sevimli yüzleri nedeniyle son derece popüler köpeklerdir. Sahipleri, bu tatlı ve sevimli yavruları olabildiğince rahat tutmak istemekten kendilerini alamıyorlar. Her Fransız aynı değildir ve her yatağa uyan tek bir yatak onlar için işe yaramaz. Bunu anladığımız için, incelememiz gereken birkaç farklı yatak seçeneğimiz var.

Bir Bakışta Fransız Buldozerleri İçin Favori Yataklarımız

 Bedsure Ortopedik Yastık

Bedsure Ortopedik Yastık

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 MIHIKK Ortopedik Yumurta Sandığı Köpüğü

MİHİKK OrtopediAMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 K&H Yükseltilmiş Yatak Karyolası

K&H Yükseltilmiş Yatak Karyolası

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerSatın Alma Rehberi

 Köpek yatağında Fransız Bulldog
Her yavrunun benzersiz ihtiyaçları olacaktır, ancak sahiplerinin arayabileceği bazı genel kurallar vardır.

Birçok farklı faktör var sahiplerinin tatlıları için bir yatak seçerken göz önünde bulundurmaları gerekenler Fransız . Fransızlar, bir köpek arkadaşı için mükemmel boyuttadır. 20 ila 28 pound arasında ulaşırlar Ne zaman Tam büyümüş . Bu tatlılar 11 ila 12 inç boyunda duruyor ve yaklaşık 8 ila 13 yıl yaşıyor. Tıknaz vücutları ve yapıları nedeniyle, Fransız Buldozerleri hassastır. kalça displazisi . Ayrıca duyarlıdırlar ACL gözyaşları Vücutlarının ağırlık dağılımından dolayı.

Frenchie'nin bu özel fiziksel özelliklerinden dolayı, yüksek kaliteli, destekleyici bir seçenek gereklidir. Fransızların, Büyük Danimarkalılar gibi daha büyük ırklardan ve Chihuahualar gibi daha küçük ırklardan farklı ihtiyaçlarının olduğunu unutmayın. Her cinsin kendine özgü uyku ihtiyaçları vardır. Bir cins için çalışan bir yatak, diğeri için en iyi seçim olmayabilir.

Satın Alma Nedeni

Yatağın amacı her zaman ilk düşüncedir. Bunların hepsinin uyumak için yapıldığını biliyoruz, ancak tüm yataklar eşit şekilde oluşturulmaz ve her Fransız aynı nedenle bir yatağa ihtiyaç duymaz. Bu, yavru köpeğinizin gece dinlenmesi için ana yeri olacak mı? Yoksa burası dışarıda, evin farklı bir alanında veya seyahat etmek için başka bir yer mi? Ana amacı belirlemek ilk adımdır. Her köpeğin dinlenme ihtiyacı farklıdır . Yavru köpeğiniz üzerinde bulunduğundan memnun olmadığı için yeni bir seçenek arıyorsanız, çalışmayan özellikleri, eksik olduğunu düşündüğünüz şeyleri ve bir sonraki bölümde bulmayı umduğunuz özellikleri not ettiğinizden emin olun.Alışveriş sürecine geçmeden önce bazı net arama parametreleri ayarlamak, zamandan tasarruf sağlayacak ve sahipleri başka bir şey yerine aradıkları ürünlerle buluşturacaktır. Bu önemlidir, çünkü çok geniş bir seçim mevcuttur ve kendinizi aradığınız şey olmayan sayfalar ve sayfalar arasında gezinirken bulmak çok kolaydır.

Yataklar, köpekler için sadece geceleri yatacakları bir yer değil, birçok amaca hizmet eder. Onlara geri çekilmeleri için güvenli bir yer sağlarlar. Yavrularımız da dahil olmak üzere herkesin bazen kendini güvende hissetmeye ihtiyacı vardır ve konuksever ve rahat bir yatağa sahip olmak bunun büyük bir parçasıdır. Çoğu köpeğin insanlar gibi kendi odaları olmadığını unutmayın. Köpekler için yatak, güvenli bir inziva yeridir. Gün boyunca evde yalnız kalan yavrular için, yataklar özellikle önemli olabilir. ayrılık kaygısı veya evde yalnız olmaktan hissedebilecekleri stres. Yavru köpeğinizin içinde uyumayı sevdiği yüksek kaliteli bir köpek ürünü, onun mobilyalara veya yatağınıza çarpmasını da önleyecektir. Köpeklerinin kendi yataklarında yanlarında uyumasına izin veren sahipler için bile kendi alanlarına sahip olduklarından emin olmak önemlidir.

Beden ve Uyku Pozisyonu

Yavru köpeğiniz için doğru boyuttaki yatağı almanız önemlidir. Bu, bir yatak satın almadan önce tüylü bebeğinizin ağırlığını bilmek anlamına gelir. Bu önemlidir çünkü tüm yataklar eşit yaratılmamıştır ve bazıları yalnızca minimum miktarda ağırlığı destekleyebilir. Fransızlar daha küçük olsalar da, ağırlıklarını destekleyen bir şeye ihtiyaçları var. Çünkü Fransızlar tıknaz küçük bedenlerinde çok fazla ağırlık taşıyor , boyutlarına ve ağırlıklarına uyacak bir şeye ihtiyaçları var.

Bir köpeğin pozisyonu ve uyuma şekli de ihtiyaç duyacakları yatak türünü etkiler. Yavru köpeğiniz küçük bir topun içinde kıvrılarak uyumayı seviyorsa, o zaman küçük bir yuvarlak iyi iş görebilir. Ancak, her yavru bu şekilde uyumaz. Bazıları mümkün olduğu kadar büyük sıçramayı ve mümkün olan her santim alanı kaplamayı sever, diğerleri ise köşede uzanmayı tercih eder. Farklı tasarımlar, çeşitli uyku tarzlarını destekleyecektir. Çok yer seven ve yayılmak isteyen bir yavrunun düz bir yatağa ihtiyacı olabilirken, kıvrılıp kendini güvende hissetmeyi seven bir köpek bir kanepede veya yastıkta daha iyi olabilir. Herhangi bir şey satın almadan önce, tercihen gece için yerleştiğinde, yavrunuzun uyumasını izleyin, böylece sevdikleri pozisyonlar hakkında gerçekçi bir fikir edinebilirsiniz.Yaş

Yavru köpeğinizin yaşı, ihtiyaç duydukları yatak türünü de etkiler. Yavru köpekler daha küçük seçeneklere ihtiyaç duyacak ve daha büyük bir ürün seçiminden hoşlanmayabilir. Kendilerini güvende, güvende ve sıcak hissetmekten hoşlanırlar ve büyük, yükseltilmiş bir ranza işe yaramaz. Yavru köpekler de hala lazımlık eğitimi alıyor, bu nedenle sahiplerin temizlemesi kolay ve su geçirmez bir seçeneğe ihtiyacı olabilir. Yaşlanan köpeklerin de belirli ihtiyaçları vardır ve idrar kaçırma sorunları, kusma, salya akması ve herhangi bir şey satın almadan önce dikkate alınması gereken diğer sorunlar yaşayabilirler. Daha yaşlı köpekler daha destekleyici seçeneklere ihtiyaç duyabilirken, yavru köpekler için temizlik erişimi ve su geçirmez bir örtü listede daha yüksek olabilir.

boksörler için en iyi köpek maması

Sağlık kaygıları

Bir yatak satın alırken köpeğinizin sağlığı ve sahip olabileceği özel tıbbi durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin, yürümekte ve bir şeylere tırmanmakta güçlük çeken bir yavru, yükseltilmiş bir seçenekle pek iyi sonuç almayacaktır. Eklem disfonksiyonu ve ağrısı çeken Fransızların uyumak için destekleyici bir yere ihtiyacı olacaktır. Ortopedik köpük, ağrıyan kaslarını ve eklemlerini desteklemek için harika bir seçimdir. Bazı köpekler acı çekecek alerji , bu nedenle, yavru köpeğiniz için kaşıntılı, hoş olmayan bir durumdan kaçınmak için hipoalerjenik olduğunu söyleyen bir şey arayın.

Konfor

insanlar yataklarını sığınak ve rahatlık yeri haline getirmeleriyle tanınırlar ve yavrularımız da aynı düşünceye sahip olmalıdır. . Bir yavrunun yatağı rahat olmalı ve onları orada vakit geçirmek istemeye ikna etmelidir. Yapılanlar bellek köpüğü , veya ortopedik köpük, tüy veya kumaş dolgulu olanlardan daha rahat ve destekleyici olma eğilimindedir.

Malzemeler

Yavruların onları yok edememesi için yüksek kaliteli malzemelerden, tercihen çiğnemeye dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Bazı Fransız Buldozerleri çiğnemeyi sever, bu da yeni yatak sadece birkaç gün içinde parçalandığında sahipleri için çok üzücü olabilir. . Yırtılmaya karşı dayanıklı, su geçirmez ve çiğnenemez olduğundan bahseden seçenekleri arayın. Köpekler yuvalama türü bir davranıştan geçer. uyumadan önce ve bazıları için bu, doğru pozisyonu bulmak için kaşınmayı, etrafında dönmeyi veya biraz yuvarlanmayı içerir. Sağlam ve güçlü bir ürün istiyorsunuz, bu yüzden buna dayanacak ve daha uzun süre dayanacak. Naylon, kanvas ve pamuk, diğer bazı seçeneklerden daha iyi dayandıkları için aranacak iyi malzemelerdir.Temizleme yeteneği

Bir köpeğin yatağının temizlenmesi her zaman kolay olmalıdır. . Bugün piyasada bulunan çok sayıda ürün, çıkarılıp çamaşır makinesine konulabilen su geçirmez kılıflarla geliyor. Çıkarılabilir bir örtü, özellikle de yavru köpeğinizin kazaları varsa, çok fazla salya akıyorsa veya genel olarak dağınıksa, aranacak iyi bir özelliktir. Kolay temizlenebilen, minder ve kumaş örtüleri çıkarmak için tamamen demonte edilmesini gerektirmeyenler tercih edilir.

Bütçe

Bir evcil hayvan yatağı satın alırken bütçe her zaman bir rol oynar. Genel bir kural olarak, daha pahalı ürünler daha kaliteli malzemelerden yapılacak, daha rahat olacak ve daha uzun süre dayanacaktır. Ancak, sahipler bulabildikleri en pahalı şeyle yetinmemeliler. İlk yatırım için maliyeti daha yüksek olan ürünlerin muhtemelen daha uzun süre dayanacağını, oysa daha ucuz seçeneklerin daha erken ve daha sık değiştirilmesi gerekebileceğini unutmayın. Bunu, Frenchie'nizin sağlığına, rahatlığına ve genel olarak iyiliğine uzun vadeli bir yatırım olarak düşünün. Yüksek kaliteli ürünler genellikle iyi yapılır, daha iyi bir değere sahiptir ve çoğu zaman garantilidir. Ürünlerinin arkasında duran üreticiler ve perakendeciler, ürüne ve yüksek kalitesine inandıkları anlamına gelir. Bu nedenle, herhangi bir köpek yatağı satın almadan önce daima memnuniyet garantilerini ve geri ödeme politikalarını arayın.

Fransız Buldozerleri İçin En İyi Yataklar

Fransız Buldozerleri, büyük kare kafaları olan kaslı, tıknaz yavrulardır. Bunlara brakisefalik cins denir, yani düz, pürüzsüz yüzleri vardır. Küçük çerçeveleri üzerinde ağırlık taşıdıkları için, Fransızlar imzası olan çarpık bacaklı adımlarla yürürler. Sırtları, omurgaları ve diskleri ile ilgili sağlık sorunlarına karşı oldukça hassastırlar. Bu yavruların sağlam, dayanıklı ve rahat bir yatağa ihtiyacı vardır. Güçlü, tıknaz vücutları için destek kadar rahatlık da önemli bir husustur. Bazen bir köpeğe onu sevdiğini göstermek onları almak anlamına gelir en iyi yiyecek , yataklar ve oyuncaklar . Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok stil var ve favorilerimizden bazılarını inceledik. Belirli bir sırayla, Fransız Buldozerleri için en iyi köpek yatakları için en iyi seçimlerimiz burada.Kanepe

Kanepe tarzı bazen destekli yatak olarak da adlandırılır. Bunun nedeni, bu türlerin iki veya daha fazla kenar boyunca uzanan yastıklara sahip olmasıdır. Bu yükseltilmiş, yastıklı kenarlar, Fransızlar gibi ağır kare başlı ırklar için ekstra destek sağlar. Takviyeli yataklar, stresten muzdarip veya uyurken biraz güvenceye ihtiyaç duyan hayvanlar için çok iyidir. Bunlar, kıvrılmaları veya yayılmaları için çok güvenli ve rahat bir yer sağlar.

Bedsure Ortopedik Yastık

 Bedsure Ortopedik Yastık
 • Eklemleri desteklemek için tasarlanmıştır.
 • 3 inç kalınlığında köpük taban.
 • 3,5 inç kalınlığında destekler.
 • Plastik çivili yapışmaz alt.
 • İç sünger üzerinde TPU koruyucu kılıf.
 • Temizlik için çıkarılabilir kapak.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu rahat destek, bir 3 inç kalınlığında yüksek yoğunluklu yumurta kasası köpük taban. Takviyeli yan yastıklar destek ve rahatlık sağladı. Uyku yüzeyi, yavru köpeğinizin ağırlığını eşit şekilde desteklemek için tasarlanmıştır. Yastıklar üç taraftadır ve ekstra destek ve rahatlık sağlayan 3,5 inçlik köpükten yapılmıştır.

Cömertçe boyutlandırılmış uyku yüzeyi yumuşak bir flanel örtü ile kaplanmıştır. Bunun plastik çivili, kaymaz bir tabana sahip olmasını seviyoruz. Kolay temizlik için çıkarılabilir kapak. Kazalara karşı korumak için iç köpük TPU koruyucu kılıf ile kaplanmıştır.

Yaşlı köpekleri veya ortopedik sorunları olanları desteklemek için tasarlandı , bu seçenek her yaştan köpek için işe yarayabilir. Rahattır ve köpekler kapalı köşelerle kendilerini çok güvende hissederler. Küçükten XXL'e kadar çeşitli bedenlerde mevcuttur. Güvenli ve rahat kalırken yayılacak çok sayıda alan.Furhaven Ortopedik, Serinletici Jel ve Hafızalı Köpük Şezlong

 Furhaven Ortopedik, Serinletici Jel ve Hafızalı Köpük Şezlong
 • Tıbbi kullanıma uygun ortopedik yumurta kasası köpük taban.
 • %100 geri dönüştürülmüş yumuşak dolgu.
 • Omurga, vücut, sırt, boyun ve eklemler için destek.
 • Suni kürk uyku yüzeyi, süet yastıklar.
 • Çıkarılabilir, makinede yıkanabilir kılıf.
 • Uygun fiyatlı, birden fazla boyut.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu yastık, yavruların kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olmak için L şeklinde yumuşak ve rahat bir köşe ile tasarlanmıştır. Bu, basınç noktalarını desteklemek ve hava akışına yardımcı olmak için tıbbi sınıf ortopedik yumurta kasası köpük tabanına sahiptir. Takviyeli korkuluklar, vücut, baş, sırt, boyun ve eklemler için destek sağlayan %100 geri dönüştürülmüş tüy dolgusundan yapılmıştır.

Burada rahatlık eksikliği yok. Ana yapı pelüş suni kürkle yastıklanmıştır ve destek yanları süetle kaplanmıştır. Bu ürün geniş bir renk yelpazesine sahiptir, böylece sahipleri evlerine uygun bir şey seçebilirler. Birkaç boyutta gelir. Medium, Frenchie için en uygun olanıdır.

Kılıf çıkarılıp makinede yıkanabilir, bu da temizlemeyi kolaylaştırır. Köpekler tam bir rahatlık içinde canlarının istediği gibi kucaklaşabilir, oyuk açabilir ve yüzebilir. Ancak bu, aşırı çiğneyen köpekler için uygun olmadığına dair bir uyarı ile birlikte gelir. Çok uygun fiyatlı ve çok incelendi. Bu, Frenchie için en iyi seçimdir ancak tüm ırklar ve boyutlar için kullanılabilir.

Best Friends by Sheri Original Calming Donut

 Best Friends by Sheri Original Calming Donut
 • Eşsiz çörek tasarımı.
 • Kendini ısıtma kaygıyı azaltır.
 • Suya ve kire karşı dayanıklı taban.
 • Evcil hayvan kasası. vegan taklit kürk.
 • Büyük medyada yer alan ödüllü.
 • Her yaştan köpek için kucaklayıcı tasarım.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu yastıklı yatak yuvarlak, rahat ve süper yumuşaktır ve yine de inanılmaz derecede destekleyicidir. Sakinleştirici yatak, bir annenin köpek montunun rahatlığını taklit edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım, uyumak için güvenli ve destekleyici bir yer sağlarken köpeklerde kaygıyı hafifletmeye yardımcı olur. Sarılma tasarımı, her yaştan köpek için uygundur, özellikle yuva yapmayı sevenler için. Boyun, eklem ve kaslar için destek sunar. Bu seçenek sakinleştirici, kendi kendini ısıtan bir etkiye sahiptir.

Köpeklere derin, destekleyici bir uyku sağlamak için tasarlanan bu, sorumlu bir şekilde tedarik edilen malzemelerden yapılmıştır ve evcil hayvanlar için güvenli, vegan suni kürk kullanır. Makinede yıkanabilir ve kurutucu güvenli kılıf. Ayrıca suya ve kire karşı dayanıklı bir tabana sahiptir. Çok küçükten son derece büyük olana kadar birçok boyut köpeklere uyabilir. Bir Fransızın kıvrılıp uyuması için mükemmel. Rahat, pratik, taşıması kolay ve temiz. Ayrıca şirket, Los Angeles genel merkezi dışında yerel müşteri hizmetleri sunmaktadır.

Yatak

Yatak tarzı köpek yatakları çok basittir. Burada çok fazla gizem yok. Yere, başka bir yatağın üstüne veya bir yatağın içine yerleştirilebilen sağlam, rahat bir şilte. sandık bunlar popüler bir seçimdir. Bunlar, biraz daha az aktif olan veya yükseltilmiş seçeneklere tırmanmakta güçlük çekebilecek köpekler için çok iyidir. Daha yaşlı Fransızlar veya eklem veya omurga ağrısı çekenler için güzel, rahat bir şilte mükemmel bir seçim olabilir. Bunlar genellikle çok dayanıklıdır, yıkanması kolaydır ve taşınması çok kolaydır.

MIHIKK Ortopedik Yumurta Sandığı Köpüğü

 MIHIKK Ortopedik Yumurta Sandığı Köpüğü
 • Ekstra yumuşaklık için pelüş üst kısımlı düz uyku yüzeyi.
 • 28D yumurtadan yapılmış 3 inç kalınlığında şilte, köpük oluşturur.
 • Köpük, köpeğin vücudunun şeklinin desteğine uygundur.
 • 3 katmanlı su geçirmez kapak, çiğnenmez.
 • Kaymaz ve çizilmez.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu ortopedik köpek yatağı Fransızların kucaklaşıp rahatlaması için mükemmeldir. Altı farklı boyutta geliyor , yani en iyi uyum için pek çok seçenek var. 3” 28D şilte benzeri köpük ile doldurulmuştur ağırlığı eşit olarak dağıtmaya yardımcı olmak için. Üç katmanlı su geçirmez ve çiğnenmeyen bir kılıfla birlikte gelir. Kaymaz ped iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Çizilmeye karşı dayanıklı taban ayrıca zeminleri hasara karşı korur ve köpeklerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.

Ekstra yumuşaklık için ultra peluş rahat üst kısım ile düz uyku yüzeyi. Kapak, temizlik için kolayca çıkarılır. Yumurta sandığı şeklindeki köpük, yüksek yoğunluktadır ve maksimum destek ve rahatlık için yavrunun vücudunun şekline uygundur. Tek başına, yükseltilmiş bir yatağın üstünde veya bir sandıkta kullanılabilir. Olduğu gibi mükemmel, köpekler yumuşaklığı ve desteği sevecekler. Yere yakın ve yavruların binmesi ve inmesi kolay.

Toozey Ortopedik Hafızalı Köpük

 Toozey Ortopedik Hafızalı Köpük
 • Soğuk jel hafızalı köpük.
 • Yüksek yoğunluklu destek köpüğü.
 • İç mekan kullanımı.
 • Makinede yıkanabilir örtü.
 • Eklemleri desteklemek için ortopedik tasarım.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Ortopedik tasarım, Frenchie'nin ağırlığını desteklemek için harikadır. Soğuk jel hafızalı köpük ve yüksek yoğunluklu destek köpüğü birlikte çalışarak eklem ağrısını hafifletmeye yardımcı olur. Bu, güçlü destek sunar ve konforu en üst düzeye çıkarır. Kaymaz tasarım her şeyi yerinde tutar.

Bu yatağın su geçirmez bir iç astarı vardır, Bu destekleyici köpüğü ter, kir ve kazalardan korumak. Yatağın harika kokmasını ve daha uzun süre iyi durumda kalmasını sağlar. Makinede yıkanabilir kılıfların çıkarılması kolaydır. Sahipler bunları sandık şilteler veya bağımsız olarak severler. Köpük güneşte iyi olmayacağından, bu en iyi şekilde içeride tutulur. Müşteri hizmetleri, herhangi bir sorunu 24 saat içinde çözecektir, bu da faydalıdır.

WAYIMPRESS Kulübe Pedi Rahat Kendinden Isınma Kaymaz

 WAYIMPRESS Kulübe Pedi Rahat Kendinden Isınma Kaymaz
 • Hafif, taşıması kolay.
 • Anti-anksiyete yatak, konfor için kendi kendine ısınır.
 • Kaymaz alt.
 • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
 • Kabarık üst, makinede yıkanabilir.
ONAMAZON.COM'U GÖRÜNTÜLEYİN

Bu sakinleştirici köpek yatağı süper rahattır ve köpeklerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlar. Orta boy, belirli bir yavru çok fazla odadan hoşlanmadığı sürece, Fransız Buldozerleri için en iyi şekilde çalışacaktır. Yumuşak ve dayanıklı dolgu, bu yatağı ekstra yumuşak tutar. Kaymaz alt ve makinede yıkanabilir, bu seçim basit ama rahat ve sıcak.

Endişeli köpekler için bu harika bir seçimdir. Onlara güvenlik ve sıcaklık sağlar, korkuların yatışmasına yardımcı olur. Üç katmanlı tasarım, yatağın nefes almasına yardımcı olur. Böylece, yavrular aşırı ısınmazlar ve onlara sakinlik ve güvenlik hissi vermek için sokulabilirler.

Hafif, taşıması ve katlanması kolaydır. Bu seçenek çok yönlüdür ve içeride, dışarıda, sandıkta, yükseltilmiş bir yatakta veya olduğu gibi kullanılabilir. Köpekler bu yumuşak, rahat yeri sever. Çiğneme önleyici değildir ancak son derece dayanıklıdır.

yükseltilmiş

Yükseltilmiş köpek yatakları yerden yükseltilmiş bacaklara oturur. Bunlar genellikle dış mekan yatakları için popülerdir veya üstte bir şilte ile birlikte kullanılır. Yükseltilmiş olanların bazı avantajları vardır çünkü yerden yüksektedirler ve köpeklerin daha serin kalmasına yardımcı olurlar. Alttan ve üstten hava akışına izin verirler ve köpekleri yerden uzak tutarlar. Yükseltilmiş seçeneklerin çoğu kolayca bozulur ve çok fazla sorun olmadan bir yerden bir yere taşınabilir.

K&H Orijinal Destek Yükseltilmiş Evcil Hayvan Karyolası

 K&H Orijinal Destek Yükseltilmiş Evcil Hayvan Karyolası
 • Yerden 7 inçlik açıklık.
 • Kaymaz ayaklar.
 • Suya dayanıklı ve makinede yıkanabilir.
 • İç ve dış mekan kullanımı.
 • Hafif, taşıması kolay.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu yükseltilmiş yatak, daha fazla konfor için desteklere sahiptir. Ağır denye kumaş için yapılmış sağlam, yükseltilmiş bir karyola. Evcil hayvanları yerden uzak tutar. Maksimum hava akışına izin veren yerden yüksekliği 7'dir. Kabarık destek gerektiğinde çıkarılabilir ve tekrar eklenebilir. Yatak hafif, dayanıklı ve yapımı kolaydır.

Destek kılıfı çıkarılıp yıkanabilir. Tüm karyola hortumla temizlenebilir. Kaymaz ayaklar hareketi önler ve suya dayanıklı ağ, suyu uzak tutmaya yardımcı olur. İç ve dış mekan kullanımı. Bu, ağır hizmet tipi ve rahattır ve büyük boy, 200 pound'a kadar olan köpekler için uygundur. Küçük, orta ve büyük olmak üzere üç boyutta mevcuttur.

2PET Yükseltilmiş Soğutma Yatağı

 2PET Yükseltilmiş Soğutma Yatağı
 • Minimum bakım.
 • Tam destek için ortopedik tasarım.
 • Hamak benzeri uyku pedi.
 • Çelik çerçeve.
 • Oxford 1680D kumaştan üretilmiştir.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu yükseltilmiş yatak güçlüdür ve çok şey taşıyabilir. Çelik çerçeve Frenchie'yi kolayca destekler. Çok az bakım gerektirir, vakumlanabilir veya yıkanabilir. Tüm satışların bir kısmı evcil hayvan barınaklarına ve hayır kurumlarına bağışlanıyor.

Yükseltilmiş tasarım, yatak ve zemin arasında 7 inç boşluk sunar. Oxford 1680D kumaştan üretilen bu ürün rahatlık ve destek sağlar. Bu sadece üç pound ağırlığında, toplanıp taşınmayı kolaylaştırıyor. Kolay temizlik için su geçirmez, yıkanabilir malzemeler. Saçları ve kiri temizlemek, hızlı bir silme veya elektrik süpürgesi kadar basittir. Hamak benzeri uyku pedi en üst düzeyde konfor sağlar ve köpeğinizin hoş ve serin kalmasını sağlar. Bu, doldurma veya diğer çiğneme cazibeleri olmadan basit, iyi inşa edilmiş ve uzun ömürlüdür.

Veehoo Soğutmalı Yükseltilmiş Yatak

 Veehoo Soğutmalı Yükseltilmiş Yatak
 • Toz kaplı çelik boru çerçeve.
 • Dayanıklı Textilene ağ.
 • Yırtılmaya dayanıklı.
 • Yüksek yük taşıyan.
 • Temizlemesi kolay.
 • İç ve dış mekan kullanımı.

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu yükseltilmiş seçenek basit ve sağlamdır. Çeşitli renklerde gelir. Küçük, orta, büyük ve ekstra büyük seçenekleri mevcuttur. Toz boya kaplı çelik boru çerçeve, bu seçeneğe tonlarca denge sağlar. Kaymayan lastik ayaklar eşyaların sabit kalmasını sağlar. Bebek karyolaları üstün kaliteli Textilene ağdan yapılmıştır. Köpekleri serin tutar ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır.

Montajı ve temizliği kolaydır. Bu yatak sağlam ve yüksek yük taşıyan olacak şekilde inşa edilmiştir. Müşteri hizmetleri yardımcı olur ve müşterilere ihtiyaç duydukları şeyi almak için çalışır. Köpekler bu yatağın rahatlığını ve dengesini sever. Gerekirse parçalanması ve taşınması kolaydır.

Bonus Yatak

Petmaker Kanepe Örtüsü Yastığı

 Petmaker Kanepe Örtüsü Yastığı
 • Yatak, bir mobilya örtüsü olarak ikiye katlanır.
 • Suya dayanıklı taban katmanı.
 • Yumuşak kapitone kumaş, kolay temizlenir.
 • Parçalanmış hafızalı köpük destek.
 • renk çeşitliliği
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu son inceleme tam olarak bir yatak değil ama kesinlikle bahsetmeye değer. Her köpek kendi başına uyumak istemez ve rahat bir çözüm var. Sahipler, Frenchie'lerinin kanepede veya yatakta uyumasına izin vermek istemeyebilir, ancak bazı köpekler başka bir yerde uyumak istemeyecektir. Bu köpekler için, Köpekler için Petmaker Kanepe Örtümüz var. Bu seçenek, kanepeyi kaplayan rahat bir destek olarak tasarlanmıştır. Köpekler istedikleri yerde uyur ve sahipleri mobilyalarını koruyabilir.

Bu kanepe kılıfı, kapitone kumaşa, rahat bir desteğe ve suya dayanıklı bir taban katmanına sahiptir. Mobilyaları kazalardan, saçtan ve kirden uzak tutarken evcil hayvanları mümkün olduğunca rahat tutmak için tasarlanmıştır. Çeşitli renklerde gelir. Destek parçalanmış hafızalı köpük ile doldurulmuştur. Nemli bir bez veya elektrik süpürgesi ile kolayca temizlenebilir.

Son düşünceler

Fransızlar için iyi çalışacak, piyasadaki en iyi on köpek yatağını inceledik. Evcil hayvanınız için en iyi seçeneği bulmak zaman, araştırma ve sabır gerektirir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var.

Üç ana kategoriye ayrılırlar:

 1. kanepe/yastık
 2. yatak
 3. yükseltilmiş

Sahipler, amacın o sevimli tüylü bebeklerin içinde kendilerini güvende hissettikleri ve vücutlarını destekleyen bir şey bulmak olduğunu unutmamalıdır. Fransız Buldozerleri, eklem sorunları geliştirmeye eğilimli oldukları için ekstra desteğe ihtiyaç duyarlar. İhtiyaç duydukları ek desteği sağlamak için tasarlanmış bir seçenek arayın.

Sahipler her zaman amacı, fiyatı, stabiliteyi, malzemeleri ve köpeğin özel boyutunu, yaşını ve sağlıkla ilgili endişelerini göz önünde bulundurmalıdır. Ürünlerini garanti eden ve iyi bir iade politikası sunan markaları arayın. Bir yavrunun yeni şeylere ısınmasının biraz zaman alabileceğini unutmayın. Fransızlar için en iyi köpek yatakları, benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Yavru köpeğiniz için iyi çalıştığı sürece doğru seçimdir. Sağlam, iyi yapılmış, yüksek kaliteli bir ürün daha uzun süre dayanır ve sahiplerine Frenchie yavruları tarafından sağladıkları için gönül rahatlığı verir.

Yorumlar