Dürüst Mutfak Köpek Maması Yorumları

Dürüst Mutfak Köpek Maması Yorumları

The Honest Kitchen, 2002'den beri faaliyet gösteren yerleşik ve güvenilir bir markadır. Kurucunun kötü köpek diyetleri ve bunlarla bağlantılı sağlık sorunları hakkındaki sorularından doğmuştur. ABD'de mutfaklarda üretilen insan kalitesinde gıdaları kullanan birinci sınıf bir markadır. Ayrıca, yavrularımızın güvenliğini ciddiye aldıklarını tüketicilerine kanıtladılar. Tüm bunlar ve mükemmel incelemeleri, daha fazla bilgi edinmemizi sağladı.

Honest Kitchen, çoğu premium markadan daha fazla, etkileyici derecede geniş bir köpek maması yelpazesi sunar. Farklı boyutlara, diyet gereksinimlerine ve tüm yaşam evrelerine hitap ederler. Ve geniş protein ve diyet seçenekleri yelpazesi, burada her köpek için bir şey olduğu anlamına gelir.Dürüst Mutfak, evcil hayvanlarımıza sağlıklarını ve mutluluklarını iyileştirmek için en kaliteli yiyecekleri sunmaktan gurur duyar. Bu premium marka, diğer birçok markadan daha yüksek bir fiyat etiketi ile geliyor. Ama buna değer mi? Biz ve daha birçokları, öyle olduğunu düşünüyoruz. Biraz daha derine inelim ve onların başarı reçetelerini keşfedelim.

Bir Bakışta: Dürüst Mutfak Lezzet Favorileri

Sığır Kümesi

Thehonestkitchen.com'da Görüntüle
 Dürüst Mutfak Tavuk ve Yulaf Kümeleri

Tavuk ve Yulaf KümeleriThehonestkitchen.com'da Görüntüle
 Dürüst Mutfak Tahılsız Türkiye

Tahılsız Hindi

Thehonestkitchen.com'da görüntüle

İçindekiler

Marka Tarihi

Dürüst Mutfak öyleydi 2002 yılında kurucu Lucy Postins tarafından kuruldu . Lucy'nin köpeği Mosi düzenli olarak cilt ve kulak enfeksiyonlarından muzdaripti ve diyetin bu durumları hafifletip hafifletemeyeceğini merak etmeye başladı. Ayrıca markaların neden kalitesiz malzemelerle köpek maması ürettiğini ve bununla köpek sağlığı arasındaki bağlantıyı sorguladı. Bu yüzden evcil hayvan maması pazarında büyük fark yaratacak bir marka kurmaya karar verdi.en iyi yüksek lifli köpek maması-anal bezi sorunları

The Honest Kitchen, son yirmi yılda köpek beslenme uzmanları, veterinerler ve hevesli evcil hayvan severlerin yardımıyla bir dizi evcil hayvan maması geliştirdi. Onların öncülü evcil hayvanlara insan kalitesinde malzemeler ve kalite getirin ve bu asla değişmeyecek.

Dürüst Mutfak Sertifikalı B Şirketi . Bu işletmeler en yüksek sosyal ve çevresel performans standartlarını, şeffaflığı ve yasal sorumluluğu karşılar. Tüketicilerini, çalışanlarını ve daha büyük topluluğu olumlu yönde etkilemek için kâr ve büyümeyi kullanırlar.

Geri Çağırma Geçmişi

Dürüst Mutfak vardır sadece bir örneği vardı bir avuç ürününü gönüllü olarak geri çağırdığı yer. Bu, Şubat 2013'te oldu. Dürüst Mutfak, kendilerine sağlanan bir malzemenin salmonella kontaminasyonu riski altında olduğunun farkına vardı. Maydanoz içeriği, beş parti Honest Kitchen ürününde kullanıldı.'Kalite kontrol testlerimiz bitmiş ürünlerimizin hiçbirinde Salmonella kanıtı bulmasa da, yaptığımız her şeyden sorumluyuz ve ürünlerimizin güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için ihtiyati tedbirler alıyoruz.'

The Honest Kitchen ürünlerinin kontamine olduğuna dair bir iddia olmamasına rağmen, müşterilerinin güvenliğini ilk sıraya koymak . Bundan sonra, potansiyel patojenleri öldürmek için yeşil sebzelerini buharda pişirmek de dahil olmak üzere ekstra güvenlik önlemleri aldılar. Bu, The Honest Kitchen'ın köpeklerimizin güvenliğini iyileştirmeye çalışan ve güvenliğini ciddiye alan güvenilir bir marka olduğunu göstermektedir.

Tarif Çeşitleri

Dürüst Mutfak şu anda aşağıdakiler dahil olmak üzere altı ürün grubu sunmaktadır:

 • Kurutulmuş yiyecek kümeleri.
 • Kurutulmuş yiyecek.
 • ıslak yemek.
 • Toperler.
 • Takviyeler ve et suları.
 • İkramlar.

Küme kurutulmuş yiyecekler, tüm gıdaların besinlerini, aromasını ve tadını korumak için ısırık büyüklüğünde kümeler halinde soğuk preslenmiş, kavrulmuş ve kurutulmuş malzemelerdir. Kümeler, diğer kuru köpek mamalarıyla aynı kolaylığı sağlarken, yavru köpeğinize minimum düzeyde işlenmiş, %100 insan sınıfı beslenme sağlamak .Kurutulmuş çeşitleri, hafifçe kurutulmuş yiyeceklerdir. besinleri ve tadı korumak için. Lezzetli, ev yapımı bir yemek için yapmanız gereken tek şey ılık su eklemek ve üç dakika beklemek. Kurutulmuş, taze olarak hemen hemen aynı besin içeriğini sunar, ancak daha uzun raf ömrüne sahiptir ve daha uygundur.

Yaş mama güveç ve ezme şeklinde gelir. Topper çeşitleri iki seçenek içerir, biri %99 protein içerir ve diğeri, seçici yavrular için ekstra tat ve besin katan üzerine dökülen bir güveç ürünüdür. ıslak yemek doğal olarak korunmuş biberiye yağı gibi malzemelerle.

Bu hatlar içerisinde tavuk, dana eti, balık, hindi, ördek ve kuzu eti gibi çok çeşitli lezzetler sunuyorlar. Onlar ayrıca üç temel ürün seçeneği sunar , protein dışında köpeğinizin ihtiyaç duyduğu her şey olan tahıl içeren ve tahıl içermeyen. Bazınızı seçin ve kendiniz su ve protein ekleyin. Bu, köpeklerini beslemek isteyen sahipler için mükemmel bir seçenektir. ham protein ama rahat değiller veya hazırlık çalışmaları için zamanları yok.

Dürüst Mutfak, köpek yavrusu, yetişkin ve yaşlı olmak üzere üç yaşam aşamasına da hitap eder. Onlar ayrıca çok çeşitli özel diyet ihtiyaçlarını karşılamak , tahıl dahil, tahılsız, baklagilsiz, sınırlı içerikli, yüksek protein, düşük protein, düşük yağ, düşük sodyum ve düşük karbonhidrat dahil. Bu kadar çeşitlilik sunan pek çok premium marka yok ki bu etkileyici.Artılar ve eksiler

Yorumlar

Burada The Honest Kitchen'ın en çok satan ürünlerinden bazılarını inceliyoruz.

Tahılsız Sığır Kümesi

 Dürüst Mutfak Sığır Eti Kümeleri
 • Kullanışlı ama oldukça besleyici kuru mama.
 • %26 sığır eti proteini içeren lezzetli bir tarif.
 • Besin açısından yoğun olan sığır karaciğeri ve yumurta içerir.
 • Keten tohumu, somon yağı ve hindistancevizi yağı cildi ve tüyleri sağlıklı tutar.
 • Deneme, orta veya büyük boy çantalarda mevcuttur.
Thehonestkitchen.com'da Görüntüle

Tüm Küme ürünlerinde olduğu gibi, bu tahılsız sığır eti kümesi seçeneği, soğuk preslenmiş, lokma büyüklüğünde kümeler halinde insan sınıfı, besleyiciliği yoğun bileşenler kullanır. Daha sonra köpeğinizin sevdiği besinleri, aromayı ve tadı korumak için kavrulur ve kurutulur. Çiftlikte yetiştirilen sığır eti, %26'lık bir protein içeriği sunan bir numaralı bileşendir.

Tüm yaşam evreleri göz önünde bulundurularak yapılmış bu, gevrek ve etli kuru mamayı seven çoğu köpek için mükemmel bir seçenektir. Kabak, sindirim nitelikleri için harika bir prebiyotik liftir. Bunları probiyotik bileşenlerle birleştirmek, köpeğinizin bağırsaklarına yardımcı olur. Bezelye, brokoli, elma ve lahananın yanı sıra bu ürün, köpeğinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi almasını sağlamak için vitamin ve mineral takviyeleri ile güçlendirilmiştir.Severiz bu tarifin bir numaralı bileşen olarak çiftlikte yetiştirilmiş sığır eti kullandığını.

Tam Tahıllı Tavuk Kümeleri

 Tam Tahıllı Tavuk Kümeleri
 • En iyi beslenme için minimum işlenmiş kuru gıda.
 • Uygun çanta.
 • Kafessiz tavuktan %24 protein.
 • Son derece besleyici hayvan organları içerir.
 • Deneme, orta veya büyük boy çantalarda mevcuttur.
Thehonestkitchen.com'da Görüntüle

Kurutulmuş Tavuk Kümesi seçeneği, The Honest Kitchen'ın sunduğu en çok satan tahıl içeren diyetlerden biridir. Sindirimi kolay yulaf ilk maddedir, ardından arpa, keten tohumu ve chia tohumları gelir. Bu bileşenler, köpeğinizin ihtiyaç duyduğu yavaş salınan enerji, lif ve diğer gerekli besinleri sağlar. Ayrıca, ilk bileşen, köpeğinize sağlıklı protein sağlayan kafessiz tavuktur.

Yumurta, keten tohumu, somon yağı, chia tohumu ve hindistancevizi yağı köpeğinize bilişsel işlev ve görme yetisine yardımcı olmak için sağlıklı yağlar ve DHA sağlayın. Besin açısından yoğun olan kurutulmuş yosun listelenmiştir ve bu tarif, köpeğinizin kendini en iyi şekilde hissetmesini sağlamak için çok çeşitli vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir.

Severiz Bu tarifin, tahıl içeren bir diyete ihtiyaç duyan köpekler için ideal olan, sindirimi kolay tahıllardan yapıldığı.Kurutulmuş Tahılsız Hindi

 • En yüksek beslenmeyi korumak için kurutuldu.
 • Lezzetli bir ev yapımı yemek için sadece su ekleyin.
 • Tahılsız diyet.
 • Kafessiz hindi bir numaralı malzemedir.
 • Ispanak, hindistancevizi, kızılcık ve yosun gibi süper besinler içerir.
Thehonestkitchen.com'da Görüntüle

Bu, en çok satan kurutulmuş formüllerden biridir. Tek yapmanız gereken biraz su eklemek, üç dakika beklemek ve köpeğinizin kesinlikle seveceği lezzetli bir ev yapımı akşam yemeğiniz var. Bu tarif, köpeğinize %29 protein içeriği sağlayan ilk bileşen olarak kafessiz hindiyi listeler. Ürün konsantredir, bu nedenle 10 kiloluk bir çanta size 40 kilo yiyecek sağlar.

Diğer malzemeler arasında ıspanak, havuç, hindistancevizi, elma, muz, kereviz, kızılcık ve antioksidan etkisi için yosun bulunur. Keten tohumu ve yumurta, köpeğinizin derisini ve tüylerini beslemeye yardımcı olur. Beş boyut seçeneğiyle gelir, yani sundurmanız size onay verdiğinde deneyebilir ve daha büyük bir çanta almaya devam edebilirsiniz.

Severiz Bu tarifin dehidrasyon kullanılarak minimum düzeyde işlenmesi, köpeğiniz için son derece besleyici olmasını sağlar.

Sığır Eti ve Cheddar Kasap Blok Pate

 • Tüm yaşam evreleri için doğal yaş mama.
 • Çiftlikte yetişen lezzetli dana eti, et suyu ve dana ciğeri ile yapılır.
 • Dayanılmaz çedar peynirini listeler.
 • Sağlıklı çiftlik sebzeleri lif ve besin sağlar.
 • Vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir.
Thehonestkitchen.com'da Görüntüle

Birkaç ıslak yemek seçeneği vardır ve bu seçenek favorilerden biridir. Sığır eti, çedar ve çiftlik sebzeli kasap blok ezmesidir. İlk üç bileşen olarak çiftlikte yetiştirilen sığır eti, sığır kemiği suyu ve sığır karaciğeri listelenir. Yani süper lezzetli ve son derece besleyicidir. Ayrıca çoğu köpeğin bayıldığı kaşar peynirini ve yeşil fasulye ve havuç gibi sebzeleri listeler.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok pate aroması var. Ayrıca, çeşitli protein aromalarına sahip tek kap güveç alternatifleri var. İhtiyaçlarınıza uygun olan toplu paketleri veya çeşitli paket karışımlarını satın alabilirsiniz.

Severiz Bu tarifin, kuru alternatiflere dayanamayan köpeklere nemli bir seçenek sağladığı. Ya da mızmız köpekler için kuru mama ile karıştırabilirsiniz.

Kurutulmuş Tahılsız Baz Karışımı

 Kurutulmuş Tahılsız Baz Karışımı
 • Bu kurutulmuş temel karışım, ev yapımı yiyecekleri basitleştirir.
 • Sadece seçtiğiniz proteini ve biraz su ekleyin.
 • Protein duyarlılığı olan köpekler için harika.
 • Tatlı patates, hindistancevizi ve yosun gibi oldukça besleyici bileşenler içerir.
 • Bir çanta çok yemek yapar.
Thehonestkitchen.com'da görüntüle

Bu ürün, ek mineraller ve vitaminlerle zenginleştirilmiş, antioksidan açısından zengin meyve ve sebzelerin temel karışımıdır. Granola karışımına benzer - tek yapmanız gereken, seçtiğiniz proteini ve biraz su eklemek. Meşgul sahipleri için hazırlık çalışmalarını ortadan kaldırır ve köpekleri için en iyi beslenmeyi sağlamalarına destek olur.

Neden bunu yemek kabı seçeneklerinden biriyle birleştirmiyorsunuz? lezzetli gibi Somon ve Pollock Öğün Takviyesi taze pişmiş protein dolu. Özenle seçilmiş malzemeler arasında tatlı patates, bezelye, lahana, hindistancevizi, elma, muz, ıspanak, kabak, kereviz, organik bal ve yosun bulunur. Bunun da dahil olduğu iki tane tahılsız seçenek ve tam tahıllı bir seçenek var.

Severiz Bu tarifin, köpeğinizin sağlıklı ve dengeli bir beslenme için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri almasını sağlarken, sahiplerine ev yapımı tarifler yapmalarında yardımcı olan temel karışım görevi görür.

Beslenme Analizi

Honest Kitchen yalnızca insan kalitesinde malzemeler kullanır, bu nedenle köpeğinize sağladıkları beslenmenin en yüksek kalitede olduğundan emin olabilirsiniz. Onların malzemeler GDO sertifikalı değildir ve suni koruyucular, renkler, tatlar, et yemekleri veya dolgu maddeleri kullanmayın. Tariflerinin hiçbiri mısır, buğday veya soya listelemiyor. Ve dehidrasyon gibi dikkatli hazırlama yöntemleriyle beslenme korunur.

Dürüst Mutfak tarifleri, AAFCO kurallarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm ürün grupları göz önüne alındığında, Dog Food Advisor gibi bağımsız köpek maması siteleri beslenme analizlerine dayanarak The Honest Kitchen'ı coşkuyla tavsiye ediyor. Bazı aralıklarda, ortalama protein içeriği %29'dur. Genel olarak, ortalamanın üzerinde protein, ortalamaya yakın yağ ve ortalamanın altında veya ortalamaya yakın karbonhidrat sağlarlar. Yiyeceklerini birinci sınıf bir seçenek haline getirmek.

Yiyecekleri Nerede Yapıyorlar?

Dürüst Mutfak yemeklerini ABD genelinde insan standartlarına uygun mutfaklarda yapmaktadır. Bu, mutfaklarının Amerika Birleşik Devletleri Tarım Bakanlığı (USDA) ve ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylandığı anlamına gelir. Genel merkezleri San Diego'dadır ve ülke çapında birkaç saha ofisi vardır.

Diğer birçok markanın aksine The Honest Kitchen, içeriklerini nereden tedarik ettikleri konusunda şeffaf . Onların kaynak haritası içeriklerinin %84'ünün Kuzey Amerika'dan olduğunu gösteriyor. Yerel olarak yetiştirilen içeriklerinin geri kalanını Avrupa, Güney Amerika ve Asya dahil dünyanın dört bir yanından tedarik ediyorlar.

Sanki son müşterileri insanmış gibi, gıdalarının insan tüketimine uygun olmasını sağlayan bir kalite güvence programına sahipler. Onların kalite güvence programının üç güvenlik aşaması vardır : İçerik Tehlike Analizi/Risk Değerlendirmesi, Tedarikçi Davranış Kuralları ve Tedarikçi Uyumluluğu.

Tüm gıdalar bağımsız bir üçüncü taraf laboratuvarında test edilir , her partinin patojen içermediğinden emin olmak. Laboratuvar raporu netleşene kadar The Honest Kitchen ürünü piyasaya sürmez. Beslenme profillerinin doğru olduğundan emin olmak için rutin testler de yürütürler. Bu, köpeğinizin en iyi beslenmeyi almasını sağlamak için uzunluklarını gösterir.

Dürüst Mutfak Nasıl Çalışır?

Dürüst Mutfak, ürünleri çevrimiçi olarak seçebileceğiniz bir çevrimiçi gıda markasıdır. Ayrıca, yavru köpeğinizin ayrıntılarını ve diyet gereksinimlerini girdiğiniz bir sınava da girebilirsiniz ve onlar, ürünlerini seçmenizi önerir. Hala emin değilseniz, bir HonestExpert'in size rehberlik etmesi için 15 dakikalık bir arama planlayabilir köpeğiniz için en iyi tarifler ve diğer beslenme ipuçları aracılığıyla.

Seçim yaptıktan sonra, ürünleri ihtiyacınız olduğu kadar ve istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Daha sonra doğrudan kapınıza teslim edilirler. Alternatif olarak, düzenli teslimatlar için bir abonelik ayarlayabilirsiniz, çok daha uygun hale getiriyor. Aboneliğinizi istediğiniz zaman çevrimiçi hesabınız aracılığıyla düzenleyebilir, duraklatabilir veya iptal edebilirsiniz. Düzenli aboneler şu anda %5 indirim ve diğer üye avantajlarından yararlanmaktadır.

Dürüst Mutfak puan kazanabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir puan sistemine sahiptir ve bunları gelecekteki siparişlerde kullanarak size daha da fazla para kazandırır. Hesap açıp harcayarak, yorum yazarak, arkadaş önererek, markasını sosyal hesaplarınızda paylaşarak puan kazanabilirsiniz. Ayrıca doğum günü puanları da mevcuttur.

Fiyatı ne kadar?

Honest Kitchen, insan kalitesinde malzemeler kullanan birinci sınıf bir markadır, bu da diğer standart markalardan daha pahalı olduğu anlamına gelir. Ama karşılığında sen köpeğiniz için çok daha iyi bir ürün ve en iyi beslenme elde edin . Dolayısıyla fiyatları piyasa ortalamasının üzerinde olsa da bütçenize uygunsa ekstra maliyete değdiğini düşünüyoruz.

Çanta boyutları 1 kilodan 20 kiloya kadar değişir. 1 kiloluk çantalar deneme boyutundadır, yani yiyeceklerini büyük bir sipariş vermeden deneyebilirsiniz. artı sen ayrıca 60 günlük para iade garantisi de alın. Yani yavru köpeğiniz bundan hoşlanmadıysa endişelenmeyin! Daha yüksek kaliteli beslenmeyi seçmek, genellikle köpeğinizin daha sağlıklı olduğu ve daha sağlıklı hissettiği anlamına gelir; bu da genellikle sağlık sorunları için veterinere daha az gidilmesi anlamına gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dürüst Mutfak Yemekleri Yemeklerini Nerede Yapar?

Honest Kitchen, yemeklerini ABD'de USDA onaylı mutfaklarda yapıyor. Ana merkezleri, ülke genelinde ofisleri bulunan San Diego'dadır. Yiyeceklerinin %84'ünü Kuzey Amerika'dan, diğer malzemeleri denizaşırı ülkelerden temin ediyorlar. Her tedarikçinin katı kalite güvencesini karşıladıklarından emin olmak için sıkı kontrolleri vardır.

Dürüst Mutfak ve DCM Ne Olacak?

Birçok köpek sahibinin endişe duyduğunu anlıyoruz. Genişletilmiş kardiyomiyopati ve diyetle potansiyel bağlantısı, özellikle tahılsız diyetler. FDA bu olası bağlantıyı araştırıyor, ancak şu anda hiçbir nedensel bağlantı net değil. Endişeleniyorsanız, tahıl içeren seçenekleri seçin veya diyette bir değişiklik hakkında veterinerinizle konuşun.

Honest Kitchen'ı Mağazadan Satın Alabilir miyim?

Dürüst Mutfağı çeşitli mağazalardan satın alabilirsiniz. Ancak, web siteleri, size çok daha iyi bir seçim sağlayan eksiksiz bir seçim sunar. Ürünleri bizzat göz atmak istiyorsanız, web sitelerinde bir mağaza bulucu sayfası var. Diğer markalar Ollie gibi bunu teklif etmeyin.

Dürüst Mutfağı Köpeğime Besleyebilir miyim?

Evet yapabilirsin. Dürüst Mutfak, yavru köpeklerin gelişimsel ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış birçok seçeneğe sahiptir. Her ürün yavru köpekler için uygun olup olmadığını belirtir, bu yüzden bunu kontrol ettiğinizden emin olun.

Son düşünceler

Honest Kitchen, tüm köpekler için etkileyici derecede geniş bir mama yelpazesi sunan köklü bir markadır. Birçok veteriner ve bağımsız üçüncü taraf uzmanın yaptığı gibi, sahipleri ve köpekleri tüm ürünlerini yüksek oranda değerlendiriyor. Yiyecekleri, sıkı bir şekilde kontrol edilen ABD merkezli mutfaklarda insan kalitesinde malzemeler kullanılarak yapılır. Son derece besleyici içeriğini korumak için her ürünü minimum düzeyde işlerler.

Sonuç olarak, fiyat geleneksel yiyeceklerden daha yüksektir, ancak paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız. Ancak köpeğinizin en iyi diyetlerden birini aldığından emin olabilirsiniz. Honest Kitchen, hem mağaza içi hem de çevrimiçi ürünler olmak üzere her iki dünyanın da en iyisini sunar. Düzenli aboneler ayrıca ikramiyeler ve indirimler alır. The Honest Kitchen, yüksek kalite ve paranın karşılığını sağladığı için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yorumlar