Pomeranian Köpek İsimleri: Erkek, Dişi, Renk, Boyut ve Daha Fazlasına Göre 300'den Fazla Popüler Fikir

Pomeranian Köpek İsimleri: Erkek, Dişi, Renk, Boyut ve Daha Fazlasına Göre 300'den Fazla Popüler Fikir

Yeni arkadaşınızı aramak için en iyisini daraltmanıza yardımcı olmak için 300'den fazla Pomeranian köpek isminin bir listesini derledik. Bir köpeğe isim seçmek birçok yeni köpek sahibi için zaman alıcı olabileceğinden, bu işi daha az stresli hale getirmek için bazı fikirlerimizi kullanabilirsiniz.

Pomeranyalılar ('Pomlar' olarak da bilinir), mükemmel aile hayvanları ve bekçi köpekleri olarak bilinirler ve her ev için harika arkadaşlar olurlar. Küçük boyutuna rağmen, bu cins çok fazla enerjiye sahiptir ve düzenli yürüyüşlere ve yaklaşık 30 dakikalık oyun süresine ihtiyaç duyar. Cesur ve cesur, ilgi odağı olmaktan hoşlanırlar. Kabarık tüyleri çeşitli renklerde gelir ve görünüşlerine göre size birkaç köpek adı seçeneği sunar.En iyi Pomeranian köpek isimleri listemiz, bunun için en popüler seçenekleri içerir. minik, komuta eden cins . İster kişiliğine uyan bir isim, ister cüsseleriyle çelişen ironik bir isim isteyin, mutlaka seveceğiniz bir isim bulacaksınız.

k9 köpek oyunları

İçindekiler

Pomlar İçin Popüler Köpek İsimleri

 Kucaktaki Pomeranya Köpeği

Erkek Pomeranyalılar genellikle astarlarını her baharda dökerler . Dişiler, mevsimsel kızgınlık döngülerinin ardından yılda iki kez erkek meslektaşlarından daha fazla tüy döker. Benzer boy ve ağırlıklara sahip olmalarına rağmen, erkeklerin daha fazla kas kütlesi vardır ve daha tıknaz görünürler.Erkek Pomeranyalılar sevecen, her zaman ilgi arar ve kolayca dikkati dağılır. Sonuç olarak, erkek Pomeranyalılarda yemeği başarılı bir motivasyon aracı olarak kullanma olasılığınız kadınlara göre daha yüksektir. Dişiler yemekle daha az motive olurlar, daha bağımsızdırlar, ilgi istemezler ve inatçı olabilirler. Hakimiyet için iki kadın arasında kavgalar çıkabilir.Bu özellikler her köpek için geçerli olmasa da, eviniz veya aileniz için doğru Pomeranian'ı seçerken göz önünde bulundurmanız gerekenler bunlardır. Pom'unuzun kişiliğine odaklanarak, yeni küçük oğlunuz veya kızınız için birkaç uygun ismi daraltabilirsiniz. İçindeki daha büyük köpeği ortaya çıkaran birini bulmaya çalış.

as Annie
Alfie Bebek
güzel Barbie
Çılgınlar Bridget
Düğme Chloe
Chandler kek
şımarık Debbie
Yonga diva
kıyıcı Dottie
Hıristiyan Ellie
Dinki Hera
hamur tatlısı İvan
Gama Izzy
George Kelly
Gizmo lola
Jimmy Ay
kip marlene
Mamoru Benim
Marty Minnie
miki inci
milo Çakıl Taşları
murray Peggy
Otis kavalcı
Peasley Pixie
Princeton pom pom
raymond Puding
Biberiye kral
Sammy Roxie
Başak Yakut
cesur Serena
Dikiş Sonya
tatertot yıldız
gıdıklar Tiffany
Timmy Düşünmek
Muhtemelen Trixie
uyarıcı Ursa
Zeus Zafer
Ziggie Menekşe

Renk Bazlı Pomeranya İsimleri

Turuncu Renkli İsimler

 Pomeranian Köpeği Turuncu Sebzeyi Çiğniyor

Çoğu insan Pomeranyalıları hayal ettiğinde, spor yapan köpekleri düşünürler. turuncu mont . Bu renkteki köpekler, daha koyu kırmızılar veya daha açık tonlar arasında değişen tonlara sahiptir. Cesur turuncu köpeğiniz için mükemmel ismi daraltmanıza yardımcı olacak bu erkek ve dişi Pomeranian isimleri listesine göz atın.kumral Kremalı
Ağustos Papatya
Barney Defne
yangın Şafak
çedar İnsan
Cheeto Zencefil
Chucky Goldie
Bakır Caz
Kaza Kagura
Dexter Kim
Drake Kadife çiçeği
Ernie Mikan
Flaş Sisli
Gambit Mumya
Jasper Biz
Kenshin Kırmızı biber
Kyo şeftali
aslan pipi
Nemo Kabak
Ollie Pembe
Redd Safran
Ron Yıldız
paslı Yaz
Kumlu güneş ışını
evlat Topaz
Kaplan Söğüt

Beyaz Ve Krem Renkli İsimler

 Pomeranian Gear'dan Tasarruf

Kabarık çift katları onları pamuk toplarına veya kabarık bulutlara benzetir. Bununla birlikte, bazı beyaz önlükler, Pom'unuz büyüdükçe krem ​​rengine dönüşebilir ve bazı beyaz köpekler, sağırlık geliştirmeye yatkın .

Kraliyetlerini sergileyen açık renkli Pom'larınız için bu erkek ve kadın isimlerine göz atın.

albus Melek
kar fırtınası Bella
Boney Bianca
tereyağı Blanche
Kaşu sarışın
Casper Brie
Bulut Buffy
Hindistan cevizi Kurabiye
kuyruklu yıldız Krem
Pamuk topu kremalı puf
İsteka topu Kristal
Züppe muhallebi
tüylü Nerede
Dük elsa
Eddie Yasemin
Kabarık Zambak
ayaz sütlü
Fuji Yeni
miki Portia
Bulut selen
Zakkum Kartopu
Polaris ışıltı
Kumlu Bezelye
Shiro devedikeni
Skippy Twinkie
Vanilya Fısıltı
Beyaz Whitney
Whitman Yuki

Siyah Renkli İsimler

 Eşsiz Tüylü Pomeranian

Bazı siyah Ponların vücutlarında daha açık işaretler olabilir . Koyu tenli güzelliğiniz için aşağıdaki erkek ve dişi Pomeranian isimleri listemize göz atın.angus dut
Ok Brooke
Asher kül
haydut Hindistan cevizi
Blackjack yıldız çiçeği
Odun kömürü Darcy
uzay Abanoz
Dante Elvira
Dizel Havva
Tozlu Hafta sonu
Grafit Mika
baldıran otu Gece yarısı
mürekkepli Gizem
çekip gitmek bulutsu
meyan kökü Yeni
Mamba Odile
Siyah zeytin
Oniks Oreo
hayalet Biber
Gölge Haşhaş
dumanlı Yağmur bulutu
süpürücü kuzgun
Bu İsyancı
Vincent Sığırcık
girdap Lale
Bana ait alacakaranlık

Çikolata Renkli İsimler

 Pomeranya Koşusu

Çikolata renkli Pomeranian'ınız için mükemmel bir isim mi arıyorsunuz? Onun canlı kürk rengi başlamak için harika bir yoldur. Bunlar erkek ve dişi kahverengi ve çikolata renkli köpek isimleri kabarık ceketlerine ve enerjik kişiliklerine uyan bir isim bulmanızda size yardımcı olabilir.

Bailey meşe palamudu
Bisküvi Kehribar
Bosco Audrey
Bronko Bambi
tek gözlü betty
Cadbury kek
Bakır karamel
Forrest karmella
şekerleme Yonca
Hersey Godiva
Hickory Latte
java Mabel
Köfte Moka
Reese küçük hindistan cevizi
rol Yulaf ezmesi
paslı Kuruş
kavgacı Sandra
Susam sienna
oyuncak Tawna
Ceviz Çılgın
Wickett yer mantarı
Odunsu hayvanat bahçesi

Bedene Dayalı İsimler

 Küçük Çay Fincanı Pomeranian

Eve küçük bir terör mü yoksa küçük bir melek mi getiriyorsun? Bedene dayalı isimler listemiz, herhangi bir küçük kız veya erkek çocukta yankı uyandırabilir. Dışa dönük ve geveze Pom'lar, hayattan daha büyük kişiliklerini vurgulayan bir isimden hoşlanabilir. Erkek veya dişi Pomeranian'ınız için özelliklerine göre birkaç isim: kısa boy ve sevimlilik.

Binky Orada
Boo Boo Amy
çürük Bitty
Bucky kabarcıklar
küçük Charlene
salak Kız
Groucho gamze
Arpçı oyuncak bebek
Jerry dora
Levi Gidget
Mırıltı Bal
kızarmış tavuk Kiki
Fıstık Oturmak
Perry lulu
Turşu Ben
Masa Tenisi Moxie
Pippin Nora
cüce domuzcuk
Rufus kurabiye
Scamp Gül goncası
Mobilet Rosie
Kısa arsız
titan Suki
Twizzler Trixie

Köpek Adı Trendleri

Yeni Pomeranian'ınız için seçenekleri daraltırken ilham alabileceğiniz birkaç adlandırma eğilimi vardır. Popüler kadın Pomeranian isimleri şunları içerir: Bella, Candy, Jenny, Sophie, Lucy, Sadie, Maddie ve Roxy. Max, Scooter, Romeo, Bailey, Ace, Buster, Marley, Charlie ve Teddy'yi denemek isteyebilirsiniz. erkek Ponponlar için.

Pek çok köpek sahibi yavrularına insan isimleri vermeyi sevse de, diğerleri ilginç ve sevimli tavırlarını geliştirmek için onlara yemekten sonra isim vermeyi tercih ediyor. gibi tatlı temalı isimler Kurabiye, Şeker, Puding ve Ebegümeci, küçük, sevecen yavrular için mükemmeldir.İnsanların seçmeyi sevdiği diğer adlandırma eğilimleri şunları içerir:

 • Doğa veya çiçek temalı isimler
 • Müzisyenlerin, ünlülerin, tarihi şahsiyetlerin veya kurgusal karakterlerin adlarını vermek
 • kelime oyunu tabanlı isimler
 • Folklor ve mitolojiye dayalı isimler
 • unisex isimler
 • Uluslararası isimler
 • Eşsiz kürk desenleri

Pomeranian Adlandırma İpuçları

Mükemmel Pomeranya köpeği adını seçtikten sonra, genellikle ömür boyu onlarla birlikte kalır. Bununla birlikte, kararınızı kesinleştirmek zor olabilir ve köpeğinizin anlaması uzun zaman alabilir, özellikle de onlara bir yer tutucu adı verildiyse. İşte size ve ailenize birini seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları.

1. İpucu: Birden İki Heceye Sahip Bir İsim Seçin

Pomeranian'ınız için mükemmel ismi bulurken göz önünde bulundurmanız gereken stratejilerden biri, en fazla iki heceli bir isim seçin. İki heceli bir köpek ismi söylerken ve dikkatlerini çekerken çekim yapma olasılığınız daha yüksektir. Bazı sahipler, Ace veya Anne gibi tek heceli isimler kullanırken, diğerleri, köpeklerinin tek kelimelik komutlar için kafalarını karıştırmasını istemedikleri için kullanmazlar.

Erkek Pomeranyalıların çok fazla enerjisi olduğundan ve eğitim sırasında dikkatlerinin dağılmasına daha yatkın olduklarından, iki heceli bir isim onların odaklanmasına ve daha sık tepki vermesine yardımcı olabilir. Üç ya da dört heceli köpekler daha uzun isimlere tepki verebilirken, öğrenme süreçleri daha kısa isimlere sahip köpeklere göre daha uzun sürebilir. Bazı sahipler onlar için takma adlar da seçebilir.Ek olarak, Pomeranian'ınıza iki heceli bir köpek adı vermeyi de düşünmelisiniz. sesli harfle biten çünkü sesinizin tonunu çok daha iyi yorumlayabilirler. ünsüzle biten isimlerden daha fazla.

2. İpucu: Kararınızı Kesinleştirmeden Önce İlk On Seçiminizi Belirleyin

Köpek adı listelerine göz atarken, en iyisi en çok beğendiklerini yaz Ardından, ilk 10'unuzu seçmeli ve her birini Pomeranian'ınız üzerinde test etmelisiniz. İdeal bir isim, telaffuzu kolay olmalı ve köpeğinizden bir yanıt almalıdır. İlk birkaç gün içinde biri çalışmazsa, başka bir tane deneyin.

Yeni Pomeranian'ınız için en iyi isimleri seçmek, ailenizin her üyesinin isim seçme sürecine katılması için mükemmel bir stratejidir. Önerilerini isteyerek ve en popüler seçim için oy vererek bunu yapabilirsiniz.3. İpucu: Pomeranian'ınıza En Yakın Arkadaşlarınızla Aynı Adı Vermeyin

İnsanların aynı adı paylaşması alışılmadık bir durum olmasa da, Bir arkadaşınızın gelip köpeğe onun adını verdiğinizi fark etmesi garip gelebilir. . Bu senaryo bir sitcom konusu kadar komik gelse de, gerçek hayatta o kadar eğlenceli değil. Bir Pomeranian'ı yemekten sonra adlandırmak veya Fluffy veya Scrappy gibi yaygın bir köpek adı kullanmak, bu durumlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca köpeğinize eski bir partnerin adını vermemenizi öneririz. onlarla ilişkiniz bozulduysa; yeniden açmamak ve sizi olumsuz etkileyen bir adı dost canlısı bir Pomeranian'a yönlendirmek daha iyidir.

4. İpucu: Kürk Renklerini ve Stillerini Adlandırma Referansı Olarak Kullanın

Pomeranyalıların birkaç zengin renkte gelen kabarık çift katları vardır: mavi, siyah, çikolata, beyaz, benekli ve turuncu. Öyleyse, bu fiziksel özellikleri kullanmak, mükemmel isimlerini seçmek için mükemmel bir alternatiftir. Smokey, Silver veya Sandy gibi isimler insanların hatırlaması için Nicodemus, Ackerman veya Magdalena Smithers'tan daha kolay olabilir.

Kabarık kürkleri onlara modaya uygun ve muhteşem bir görünüm kazandırarak, onları en zengin kraliyet mensupları ve en etkili ünlüler arasında favori bir tür haline getirir. Pom'unuza seçkin bir isim vermek, onları bir kral veya kraliçe gibi hissettirmenin müthiş bir yoludur.5. İpucu: Cinsin Kökenlerini Düşünün

Pomeranyalılar, şu anda Polonya ve Batı Almanya olan Pomeranya bölgesinden geliyor. Pom'unuza diğerlerinden sıyrılmak için cazip bir uluslararası isim vermeyi tercih edebilirsiniz. Erkek Pom için Antoni, Arlo, Fritz, Brezel veya Stefan'ı ve dişi Pom için Greta, Leona, Zofia veya Kochanie'yi deneyin.

6. İpucu: Herkese Uygun Bir İsim Seçin

Pomeranian'ınızı eve getirdikten sonra, muhtemelen onu mahallenizde, köpek parkında ve yerel evcil hayvan dükkanında yürüyüşe çıkaracaksınız. Pom'unuzu bir yakalama oyunu için çağırırken “Hellspawn” olarak adlandırırsanız, bazı kaşlarını kaldırabilirsiniz.

Yoldan geçenleri şaşırtmayan bir köpek adı seçerken bunu göz önünde bulundurun: Çocuğunuza utanç verici bir isim vermezseniz, Pomeranian'ınıza da isim vermezsiniz. Tartışmalı bir şey seçmektense adlarıyla güvenli oynamak daha iyidir.

7. İpucu: Kişiliklerini Düşünün

Pomeranian'lar ilginç bir köpek ırkıdır ve genellikle evlerinde en az bir kişiye bağlı olarak büyürler. Oturma odanızda yarışmayı seven ve sizi gördüğü her şeyi döndüren biri var mı? Ona Racer, Jitters, Speedy veya Harley gibi atletizmine uyan heyecan verici bir isim verin.

Son düşünceler

Yeni bir Pomeranian almak her ev için heyecan verici bir deneyimdir. Favori isimlerinizi listemizden seçebilir veya bizde olmayanları seçebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza veya ailenize, daha uzun bir isim vermeye karar verirseniz, seçimlerinizi daraltmanıza ve takma adlar seçmenize yardımcı olması için en çok hangi Pomeranian köpek isimlerini sevdiklerini sorabilirsiniz.

Hangi Pomeranian ismini seçerseniz seçin, sizde yankılanmalı ve köpeğinizin dikkatini çekmelidir. En sevdiğiniz isme yanıt vermeleri için onları eğittikten sonra, onları daha verimli bir şekilde eğitmeye başlayabilir ve hak ettikleri tüm sevgiyi verebilirsiniz. İster övünen ister uysal olsun, her Pomeranian'ın kendisini tanımlayan bir isme ihtiyacı vardır.

Yorumlar