Boksörler İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Boksörler İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Boksörler, Amerika'da popüler köpek arkadaşlarıdır. American Kennel Club'a (AKC) göre, kendilerini sürekli olarak en popüler 20 köpek türü içinde bulurlar. Bu, birçok Boxer ebeveynin en iyi arkadaşları için en iyi sandığı bulmak için yardıma ihtiyacı olduğunu düşünmemize neden oldu. Sandık eğitim süreci, yavruluk döneminde yapıldığında daha yumuşaktır. Ancak, her yaştan köpek sandık eğitimi alabilir. Sadece fazladan zaman ve sabır gerektirebilir.

Boksörler köpek krallığının komedyenleridir ve aktif, parlak ve eğlenceyi severler. Sonsuza kadar komik olan Fido olmak çok fazla enerji gerektirir, bu yüzden gevşemek ve pillerini yeniden şarj etmek için bir yere ihtiyaçları vardır. Ve başarılı sandık eğitimi, köpeklerde kaygıyı önemli ölçüde azaltabilir. Ayrıca, canlı ama yaramaz kişilikleri de başlarını belaya sokabilir. Ve siz evin dışındayken onları bir sandığa koymak, onları da güvende tutabileceğiniz anlamına gelir. Herkes bir kazanan.Bu kılavuzda, Boxer'lar için en iyi kasaları ve siz ve yavru köpeğiniz için en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olacak bir satın alma kılavuzunu keşfediyoruz. Her ihtiyaca uygun çeşitli kasa türlerini inceliyor, süreci sizin için kolaylaştırmak için favori seçimlerimizi gözden geçiriyoruz. Ne de olsa, eğlendirecek bir Boxer'ınız varken, çevrimiçi olarak sonsuz sayıda ürün arasında gezinmek için zamanınız yok. Öyleyse en sevdiğimiz kasalara daha yakından bakalım.

Bir Bakışta: Boksörler İçin En Sevdiğimiz Köpek Kasaları

 Frisco Küçük Çift Kapılı Köpek Sandığı

frisko

Chewy'de Görüntüle

EliteFieldcatahoula çukur karışımı
Chewy'de Görüntüle
 Merry Maun Mobilyalı Köpek Sandığı

Neşeli Ürünler

Chewy'de Görüntüle İçindekiler
 1. Alıcı Rehberi
 2. Boksörler İçin En İyi Kasalar
 3. Sıkça Sorulan Sorular
 4. Son düşünceler

Alıcı Rehberi

Bir sandık seçerken dikkate alınması gereken birkaç husus vardır. senin için Boksör . Başarılı sandık eğitiminin anahtarlarından biri olmasına rağmen, doğru boyutu bulmaktan daha fazlası var. İhtiyacınız olan kasa tipini, gereken dayanıklılık seviyesini ve onu yerleştireceğiniz evinizin düzenini düşünmelisiniz. Düşünmeniz gereken her şeyi size anlatalım.

Amaç

Kendinize sorun, yeni bir sandık almanın ardındaki sebep nedir? Burası köpeğinizin ana uyku alanı mı? Eğer öyleyse, yavru köpeğinizin rahatça hareket etmesi, ağır kullanım için dayanıklı olması ve rahat olması için doğru boyutta olması gerekir. Ayrıca yerleştirmeyi düşündüğünüz alanda çalışması gerekir. Ana uyku alanı ise, bir tel veya sert kenarlı seçenek en iyi bahistir.Aracınız için, daha uzun yolculuklar veya veterinere kısa geziler için bir nakliye sandığı arıyorsanız, yumuşak kenarlı bir seçenek genellikle daha iyidir. Uçmak için bir sandık arıyorsanız, havayolu onaylı bir seyahat taşıyıcısına ihtiyacınız var. Köpeklerle uçak yolculuğunu çevreleyen birçok kural vardır, bu nedenle USDA kuralları yanı sıra birlikte seyahat ettiğiniz bireysel havayolu. Farklı kasa türleri çeşitli amaçlara uygundur, bu yüzden bu kasanın ne için olduğunu düşünün.

Yapı

Bir kasanın dayanıklılığı, kullanılan yapıya ve malzemelere bağlıdır. Sandık kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Aksi takdirde, Boxer'ınızın bu süreci hızlı bir şekilde atlatacağını garanti edebilirsiniz. Kötü inşa edilmiş bir kulübe, köpekler için güvenlik riski oluşturabilir. özellikle barlarda can sıkıntısından çiğneyebilen veya kaçmayı planlayan köpekler. Bir sandık için çok fazla harcamak zorunda olmasanız da, ucuz bir kasa satın almak iyi bir fikir değildir.

Boxer'ınızı güvende ve emniyette tutmak için sağlam çelikten ve özellik kilitlerinden yapılmış tel kasaları arayın. Ayrıca kolayca çıkarabilmeniz ve temizleyebilmeniz için alt kısımda çıkarılabilir bir tepsiye sahip olmalıdırlar. Yumuşak kenarlı seçenekler, destek için güçlü, hafif çelik boru veya benzeri kullanmalıdır. Taşıyan kişi için rahat bir sapın yanı sıra.Boyut

Boxer'ınız için doğru boyuttaki kasayı bulmak çok önemlidir. Çok küçük ve rahatsız edici ve sıkışık olabilir. Çok büyük ve kendilerini güvensiz hissetmelerine neden olabilir ve tuvalet istasyonu olarak da kullanmaya başlayabilirler. Köpekler ayağa kalkabilmeli, dönebilmeli ve rahatça uzanabilmelidir. Her sandığın ayrı ölçüm yönergeleri olmasına rağmen, genel kural, köpeğinizi ucundan değil, burnundan kuyruğunun tabanına kadar ölçmektir. Ardından, doğru kasa boyutunu seçmek için üç ila dört inç ekleyin.

Bazı kasalar köpekle birlikte büyür. Bir Boxer köpek yavrusu için bir sandık satın alıyorsanız ancak bunun yetişkinliğe ve daha sonrasına kadar dayanmasını istiyorsanız, bölmeli bir sandık arayın. Bölmeyi hareket ettirerek uyku alanını onlar büyüdükçe büyütebilirsiniz. Yetişkin bir Boksör için en iyi kasa boyutu genellikle 36 inç ila 42 inçtir.

Erişim

Kasalar kolayca erişilebilir olmalıdır. Aksi takdirde, Boxer'ınızın onu kullanma konusunda gergin hissetmesine neden olabilir. Çoğu kasanın bir veya iki kapısı vardır ve farklı sahipler ve köpeklerin farklı tercihleri ​​vardır. Bir kapı, daha az alana sahip evler için yararlıdır ve başka bir yere yerleştirmeniz gerekiyorsa iki kapı onu daha çok yönlü hale getirir. Kapının, sıkışmak yerine kolayca girebilecekleri kadar geniş olması gerekir. eklem displazisi .

Konfor

Konfor çok önemlidir. Aksi takdirde Boxer'ınız buna burun kıvıracak ve kanepeye veya yatağınıza dönecektir. Boxer'ınızın onu kullanmak istemesi için rahat bir alan olması gerekir. Bazı kasalar ped veya şiltelerle gelse de, aşağıdaki gibi ek ürünler satın almak sandık yatakları konforunu önemli ölçüde artırabilir. Ayrıca yaraları ve eklem problemlerini önleyebilir. Hava akışı ve havalandırma, sağlıklı sıcaklık kontrolüne izin verdiği için konfor için de çok önemlidir. Çok havasız veya soğuk olmak rahatlatıcı değildir.Kasa Çeşitleri

 • Tel kasalar – bu kasalar sağlam, iyi havalandırılmış, dayanıklı, çok yönlü ve genellikle bütçe dostudur. Özellikle çıkarılabilir tepsisi olanların temizlenmesi genellikle kolaydır. Çoğu tel kasa katlanabilir, bu da nakliyeyi daha kolay yönetilebilir hale getirir ve tipik olarak bir kulpla birlikte gelir. Uyku amaçları için en iyi seçimdir.
 • Yumuşak yan kasalar – bu kasalar hafiftir ve kolayca hareket ettirilebilir. Bu, onları birlikte seyahat etmek için ideal kılar. Bunları kolayca saklayabilirsiniz ve mükemmel havalandırmaya sahiptirler. Ancak, tel veya sert kenarlı kasalardan daha az dayanıklıdırlar.
 • Sert kenarlı kasalar - plastik kasalar olarak da bilinirler- genellikle tel kasalara göre daha az ağırdırlar ve taşıması kolaydır, ancak yumuşak kenarlı kasalardan daha dayanıklıdırlar. İyi bir yalıtım sunar ve sağlam korumayı tercih eden Boksörler için daha iyi bir seçenek olabilir. Temizlemesi kolaydır ancak tipik olarak tel kasalardan daha az dayanıklıdır.
 • Ahşap kasalar – Bunlar aynı zamanda mobilya tarzı kasalar olarak da bilinir. Şık dekoru korumak isteyen sahipler için dayanıklı ve estetik açıdan daha hoşturlar. Ayrıca, sehpa olarak kullanılabilirler, bu da onları daha çok yönlü hale getirir. Dayanıklıdırlar ancak genellikle daha yüksek bir fiyat etiketi ile gelirler.

Boksörler İçin En İyi Kasalar

Artık kendiniz ve Boxer'ınız için en iyi sandığı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Öyleyse, en iyi seçimlerimizi keşfedelim ve gözden geçirelim. Her birini okuyun ve yukarıdaki hususları hatırlayın . Hadi bir bakalım.

Frisco Ağır Hizmet Kablolu Sandık

 Frisco Küçük Çift Kapılı Köpek Sandığı
 • Kalınlaştırılmış tel kasa.
 • Gelişmiş kilitleme sistemi.
 • İki büyük kapıya sahiptir.
 • Katlayın ve taşıyın tasarımı.
 • Bölücü panel ile birlikte gelir.
 • Kolay temizlik için çıkarılabilir bir taban tavası içerir.
Chewy'de Görüntüle

Frisco, tüm aileler için uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler üretmesiyle tanınan Chewy's markasıdır. Bu, ağır iş olmaya odaklanan tel sandık seçeneklerinden biridir. Daha kalın tel ölçüsü ve geliştirilmiş üç kilitleme noktası, içinizin daha rahat olması için Boxer'ınızı daha fazla güvenlikle tutabileceğiniz anlamına gelir. Tel tutamağı, düğmeye basmadan açılamayan basmalı düğme kilidine itmeniz gerekir. Katlanması kolaydır ve zahmetsiz taşıma için bir tutacağı vardır.

Biri önde diğeri yanda bulunan çift kapılı tasarım, bu sandığı evinizdeki hemen hemen her alana yerleştirebileceğiniz anlamına gelir. Gerekirse daha küçük bir alan yaratmanıza izin veren bir bölme paneli ile birlikte gelir; bu, Boxer yavrunuz büyüdüğünde kullanışlıdır. Bu, büyüdüklerinde yeni bir kasa almaya gerek olmadığı anlamına gelir. Çıkarılabilir tava, temizliği kolaylaştırır ve ayrıca ekstra konfor için bir altlıkla birlikte gelir. Çoğu Boksör için en iyi beden, boyuta ve ağırlığa bağlı olarak 36 inç veya 42 inçtir.

Severiz bu tel kasanın daha kalın telden ve gelişmiş bir kilit sisteminden yapıldığını, bu da ara sıra kaçmaya çalışan güçlü Boksörler için mükemmel.EliteField Yumuşak Taraflı Sandık

 EliteField – Üç Kapılı Katlanır Yumuşak Taraflı Köpek Sandığı
 • Seyahat için mükemmel hafif, yumuşak kenarlı kasa.
 • Dayanıklı çelik boru ile yapılmıştır.
 • Perdeli dört ağ kapıya sahiptir.
 • Saniyeler içinde temizlenmesi ve montajı kolaydır.
 • Ücretsiz bir polar mat ve taşıma çantası ile birlikte gelir.
 • İki yıl garantisi var.
Chewy'de Görüntüle

EliteField, çeşitli kasalar üreten en kaliteli bir markadır. Bu yumuşak kenarlı kasa, seçtiğiniz boyuta bağlı olarak 70 ila 90 pound köpek ağırlığına dayanacak kadar güçlü olduğu için Boxer için favorimizdir. Çoğu Boksör için en iyi boyut, 36 inçlik veya 42 inçlik kasadır. Yavru köpeğinizi taşımak ve şeklini korumak için dayanıklı çelik borudan yapılmıştır. Ayrıca rahatınız için geniş taşıma kulpları vardır ve saniyeler içinde yukarı ve aşağı katlanır.

melez köpek türleri

Perdeli dört ağ kapıya sahiptir, böylece Boxer'ınızın tercihlerine bağlı olarak herhangi bir tarafı kullanabilir ve onları havalandırmalı veya sıcak, görünür veya korunaklı tutabilirsiniz. Bu çok yönlülük, endişeli gezginler için faydalıdır. Malzemenin bir bezle temizlenmesi kolaydır ve paspas makinede yıkanabilir. Ayrıca ekstra konfor için ücretsiz bir polar yatak ve kullanışlı bir taşıma çantası ile birlikte gelir. Ayrıca yedi renk ve tasarım seçeneğine sahipsiniz, ayrıca içiniz rahat olsun diye iki yıl garantilidir.

Severiz Bu yumuşak kenarlı kasanın iki yıllık bir garantisi olduğundan, iyi tasarlandığından ve yapıldığından emin olabilirsiniz.Merry Products Mobilya Tarzı Sandık

 Neşeli Maun Mobilya Sandığı
 • Şık mobilya tasarımı sandığı.
 • 2'si 1 arada tasarım, köpek kulübesi veya çit görevi görür.
 • Mobilyalarınıza sorunsuz uyum sağlar.
 • Şık ahşap kaplama kapak ve masa yüzeyi ile yapılmıştır.
 • Çubuklar sağlam çeliktir ve Boxer'ınızı güvende tutmak için kilitlenir.
 • Alet gerektirmeden montajı kolaydır.
Chewy'de Görüntüle

Merry Products'ın bu akıllı 2'si 1 arada tasarımı şık ve pratiktir. Derin maun ahşap çoğu eve zahmetsizce uyum sağlar ve çelik çubuklar dayanıklıdır ancak daha az temkinli görünür. Boxer'ınızı evinizin belirli alanlarından uzak tutmak için bir çit olarak kullanılabilir, üstünü çıkarıp katlayabilirsiniz. Her panel, daha küçük alanlara uyum sağlamak için kolayca çıkarılabilir. Güvenli tutmak için sağlanan pimleri kullanın ve montaj için herhangi bir alete ihtiyacınız yoktur.

Alternatif olarak ahşap tabla ve kilit sistemi sayesinde sandık olarak da kullanabilirsiniz. Sandık olarak kullanıldığında, kolay temizlik için herhangi bir kazayı içeren plastik bir tepsisi vardır. Masif ahşap kapak, kişisel eşyalarınızı 400 pound'a kadar yerleştirmenize olanak tanır. Kapı, kolay erişim için kafesin ön tarafındadır ve ekstra güvenlik için bir kilide sahiptir. Çoğu Boksör için en iyi boyut 40 inçlik kasadır, ancak daha küçük Boksörlerin 32 inçlik kasaya ihtiyacı olabilir.

Severiz çok amaçlı bir seçenek arayan aileler için en şık ve işlevsel seçenek bu. Sandık veya çit olarak kullanılabilir ve masa olarak 400 pound'a kadar tutabilir.

maltipoo maltese

Frisco Sert Taraflı Sandık

 Frisco Sert Taraflı Sandık
 • Kelebek somunlar ve cıvatalarla güvenli bir şekilde sabitlenir.
 • Plastiğin temizlenmesi kolaydır ve konfor için uyku yüzeyinin etrafında bir hendek vardır.
 • Yaylı bir mandalla sabitlenmiş tel örgü ön kapı.
 • Temiz hava için çoklu havalandırma delikleri.
 • Kolay, iki kişi kaldırma için ergonomik yan oluklara sahiptir.
 • Bu taşıyıcı havayolu uyumludur.
Chewy'de Görüntüle

Frisco, bu sert kenarlı sandığı, yavru köpeğinizi hareket halindeyken güvende tutmak için tasarladı. İster veterinere kısa bir yolculuk yapıyor olun ister arabayla uzun bir yolculuk yapıyor olun, konfor ve koruma sunar. Bu sandık aynı zamanda havayolu uyumludur, bu da jet sosyete Boxer'lar için harikadır. Ancak yine de yönergelerini anladığınızdan emin olmak için havayolunuza danışmalısınız. Boylarına ve ağırlıklarına bağlı olarak, çoğu Boxer için büyük veya ekstra büyük kasalar en iyi seçenektir.İki plastik yarım kelebek somunlar ve cıvatalarla kilitlenir ve tel örgü kapı yaylı bir mandalla kilitlenebilir. Güvenlik ve güvenlik burada en önemli önceliklerdir, ancak montajı kolay ve hızlıdır. Ek olarak plastik, çevreye duyarlı tüketiciler için mükemmel olan %95 oranında geri dönüştürülmüş plastik içeriğinden yapılmıştır. Plastiğin temizlenmesi kolaydır ve zemin alanını bir hendek çevreler, böylece taşıma sırasında patileri kuru kalır.

Severiz bunun seyahat eden Boxer için en iyi seçim olduğunu. Mandallar ve cıvatalarla sabitlenmiştir, çok sayıda havalandırma noktası vardır ve uyku alanını çevreleyen bir hendeğe sahiptir, bu da evcil hayvanınızın kaza durumunda kuru kalmasını sağlar.

MidWest Tek Kapılı Tel Sandık

 Midwest iCrate Çift Kapılı Sandık
 • Güvenli mandallara sahip sağlam metal tel kasa.
 • Ekstra koruma ve güvenlik için lastik ayaklara ve yuvarlatılmış kenarlara sahiptir.
 • Basit erişim için büyük tek kapı.
 • Boxer'ınızla birlikte büyüyebilmesi için bir ayırıcı panelle birlikte gelir.
 • Sorunsuz temizlik için dayanıklı, sızdırmaz plastik tava.
 • Düz bir şekilde katlanır ve kolay taşıma için sağlam bir tutamağa sahiptir.
Chewy'de Görüntüle

MidWest, yüksek kaliteli bir markadır ve bu, onların en basit tel kasalarından biridir. Bütçe dostu bir fiyata yüksek kaliteli bir seçeneğe ihtiyaç duyan Boxer sahipleri için mükemmel bir seçimdir. Patentli 'Paw Block' mandalları gibi ek güvenlik özellikleri vardır, böylece arsız Boxer'ınız bunları içeriden çözemez. Tek kapı, basit erişim için düşük bir eşiğe ve geniş açıklığa sahiptir. Çoğu Boksör için en iyi boyut, 36 inçlik veya 42 inçlik kasadır.

Sandık, temizleme kolaylığınız için dayanıklı ve sızdırmaz bir plastik tavaya sahiptir. Ayrıca zeminlerinizi çizilmelere karşı koruyan koruyucu lastik ayaklara sahiptir. Ve yuvarlatılmış kenarlar, tüm aile üyeleri için başka bir güvenlik özelliğidir. Ayırıcı panelin takılması kolaydır, yavru köpeğinizle birlikte büyür. Montajı kolaydır, alet gerektirmez ve kolay taşıma için kompakt bir şekilde katlanır.

Severiz size ve Boxer'ınıza bir tel kasadan ihtiyacınız olan her şeyi sağlamaya devam ederken bunun olabildiğince basit olduğunu. Bu da bütçe dostu fiyata yansır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir Boksör Sandıkta Ne Kadar Kalabilir?

Sandık eğitildikten sonra, yetişkin bir Boksör sandıklarında yaklaşık dört ila beş saat kalabilir . Lütfen onları daha uzun süre orada bırakmayın çünkü bu onların fiziksel ve zihinsel esenlik . Bir Boxer yavrusu, bir sandıkta üç saatten fazla kalmamalıdır. Küçük bir mesaneleri vardır ve daha sık işemeleri gerekir. Ayrıca, onları bundan daha uzun süre kasaya koyarsanız, muhtemelen sandıklarından tamamen çıkarılacaklardır.

Bir Boksörün Ne Boyutta Bir Sandığı İhtiyacı Vardır?

Boksörler tipik olarak 50 ila 85 pound ağırlığındadır ve pençeden omuza kadar 20 ila 25 inç boyundadır. Çoğu kasa inç cinsinden ölçülür ve Boxer'ınız için doğru olanı bulmanız gerekir. Genellikle, bir Boxer için en uygun olanı 36 inçlik veya 42 inçlik bir kasadır. Ancak, Boxer'ınızı her zaman bireysel beden talimatlarına göre ölçmelisiniz.

Boxer Yavru Köpek Nasıl Eğitilir?

bu İnsancıl toplum bir köpek yavrusu eğitmek için adım adım tavsiyeler sunar. Boxer yavrunuzu sandığa tanıtarak başlayın, ve sonra onları sandıklarının içinde besleyin. Daha kısa kasalama süreleriyle başlayın, her başarılı olduklarında bu süreyi kademeli olarak uzatın. 30 dakikayı sorunsuz yönettikten sonra, evden çıktığınızda onları sandığa bırakabilirsiniz.

Son düşünceler

Boxer'ınız için en iyi sandığı bulmak ilk bakışta göründüğü kadar kolay değildir. Ama artık sizin ve Boxer'ınızın ihtiyaçları için en iyisini nasıl bulacağınızı biliyorsunuz. İster ana uyku alanı için ister seyahat kasası olarak kullanın, çeşitli seçenekler vardır. İhtiyaçlarınızı karşıladığı sürece, yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini seçmeniz, Boxer'ınıza güvenli ve emniyetli bir uyku yeri sağlayacaktır. Ve her biri yüksek kaliteli olduğu için onlara rahatlık ve size gönül rahatlığı sunar.

Yorumlar