Fransız Bulldogları İçin En İyi Köpek Kasaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Fransız Bulldogları İçin En İyi Köpek Kasaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Fransız Bulldog (diğer adıyla Frenchie), köpek krallığında yükselen bir yıldızdır. Onun bodur küçük vücudu ve yumuşacık yüzü, hem yaşlılar hem de genç hipsterlar arasında büyük bir hit olduğunu kanıtlıyor. Bu nedenle, yakışıklı kafalarını dinlendirmek için en iyi sandığa ihtiyaç duyan bir sürü Fransız Bulldog var. Ayrıca birçok mal sahibinin sandık eğitimi dünyasını deşifre etmek için yardıma ihtiyacı olabileceğini düşündük.

Buğdayı sandık samanından ayırıyoruz ve Frenchie'niz için en iyi beş muhafaza cihazını sergiliyoruz. Köpek ihtiyaçlarından sahiplerin bütçelerine kadar, herkes için bir şeyler inceledik ve bulduk. Kaliteli bir köpek sandığında ne arayacağınızı bilmeniz de önemlidir, bu yüzden biz de bir sandık satın alma rehberi derledik.Yarasa kulaklı arkadaşınız için köpek kasalarının bunaltıcı dünyası hakkında bilmeniz gereken bir şey varsa, biz onu ele aldık. Öyleyse, hadi aşağı inelim, kafa kafaya atlayalım.

border collie karışımı

Bir Bakışta: Fransızlar İçin Favori Köpek Kasalarımız

Derecelendirmemiz

Popüler Seçim

Orta Batı iCrateChewy.com'da görüntüle Precision Pet Ürünleri Provalu Çift Kapılı Katlanır Tel Köpek Sandığı Derecelendirmemiz

En İyi Bütçe

Hassas Katlanabilir

Chewy.com'da görüntüle Firstrax Yumuşak Taraflı Kasa Derecelendirmemiz

Yumuşak Taraflı KasaFirstrax Yumuşak Taraflı Kasa

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

İki Fransız bir taşıyıcıya biniyor

Alıcı rehberimiz, iyi bir köpek sandığında nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda size yol gösterir.

Var almanız gereken birkaç husus herhangi bir eski sandık satın almadan önce. Boyuttan türe ve inşaattan amaca kadar her şeyi düşünmeniz gerekir. Endişelenmeyin, bu kılavuzu okuduktan sonra paranızın karşılığını en iyi şekilde nasıl alacağınızı öğreneceksiniz.

Sizin için bir sandık olup olmadığını merak ediyorsanız Fransız en iyi fikir, sizi temin ederim ki öyle. Sandık eğitimi sadece kendi alanından keyif almasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size gönül rahatlığı da sağlar. o herkese fayda sağlar, bu yüzden kesinlikle yatırım yapmanız gereken bir şey. Önce onu eğitmeniz gerekiyor. Ancak kendimiz köpek sahipleri olarak, hayatınızı değiştireceğini söylediğimizde bize güvenin.

sandık Boyutu

Sandığının boyutu, doğru olması için en önemli faktördür. Çok büyükse, onu yalnızca tuvalet zemini olarak kullanacak veya içeride çok yalnız hissedecektir. Ve eğer çok küçükse, klostrofobik, endişeli hissedecek ve ondan kurtulmaya çalışacak. Her iki senaryo da ideal değildir ve onu eğitme şansınızı mahveder ve en kötü ihtimalle ciddi yaralanmalara neden olur. Bu nedenle, doğru boyutu almanız gerekir.Frenchie küçük boyutlu bir köpektir ve bu nedenle muhtemelen küçük boyutlu bir sandığa ihtiyacınız olacaktır. Muhtemelen diyoruz çünkü tüm markalar ve kasalar farklı. Frenchie'nizin orta boy bir sandığa ihtiyacı olabilir. Mükemmel sandık boyutunu bulmanın yolu, Frenchie'nizi talimatlara göre ölçmektir. Fransızlar tipik olarak 24 inç veya 28 inçlik bir sandık gerektirir.

Sandık Amacı

Bir sonraki düşünceniz sandığı nasıl kullanmayı planladığınız olmalıdır. Üç ana tip vardır. İlk ikisi ev kullanımı içindir ve bunlar metal tel sandık ve mobilya tarzı sandıktır. Metal tel kasa en yaygın kullanılanıdır, çünkü etkili ve ev dekoruna karışan ve sehpa görevi gören mobilya tarzı bir kasadan daha az maliyetlidir.

Son sandık stili, yumuşak kenarlı bir sandıktır. Bunlar genellikle sahipleriyle çok seyahat eden Fransızlar içindir. Veya veterinere veya yerel köpek parkına taşınırken araçta kullanım için. Hafiftirler ancak güvenlidirler ve güvenliği için yeterli havalandırma sağlarlar. Seyahat etmeyi hem onun hem de sizin için çok daha keyifli bir deneyim haline getiriyorlar.

İlk sandığı arıyorsanız, eğitim bölücüyle birlikte gelen bir sandık aramanızı tavsiye ederiz. Bu, o geliştikçe onunla birlikte büyüyen bir sandık satın alabileceğiniz anlamına gelir. Bu, büyüdükçe sizi farklı boyutta kasalar satın almaktan kurtarır. Çok basit, ama aynı zamanda çok zeki.Sandık İnşaatı

Sandık yapımı da başka bir husustur. İyi inşa edilirse, onu güvende tutar ve uzun süre dayanırsa, ömrü boyunca sürebilir. Kötü yapılmışsa bir yıldan uzun sürmeyebilir, yani her yıl bir sandık satın almaya devam etmeniz gerekir. Zamanla, kalitesiz kasalara, kaliteli bir kasadan çok daha fazla para harcarsınız.

Bütün bir aylık maaş çekini harcamanıza gerek yok, ancak civardaki en ucuzdan biraz daha fazlasını harcamanız gerekiyor. En iyi kalite ve maliyet dengesini bulduk. Aşağıda listelenen kasalar, para için en iyi değeri sunar.

Satın aldığınız sandık onun ağırlığına dayanabilmelidir. Ya içinde uyurken ya da içinde taşınırken. Her sandık size ne kadar ağırlık taşıyabileceğini söyler ve daha kaliteli olanlar daha fazla ağırlık alabilir. Aktif bir küçük adam veya çiğneme yapıyorsa, onu güvende tutmak için ağır hizmet tipi telden yapılmış bir kasaya yatırım yapmalısınız.Sandık Konforu

Kasa konforu da dikkate alınması gereken bir diğer önemli faktördür. Kendinize şunu sorun, yatağınızın üzerinde şilte olmasaydı, içinde yatar mıydınız? Biz öyle düşünmedik. Yani Frenchie'nizin sert bir sandık tepsisinde uyumasını bekleyemezsiniz. Bazı kasalarda polar astarlı bir battaniye bulunur, ancak bazılarında yoktur. Özellikle şımarık bir yavruysa daha fazla battaniye ve hatta bir yastık da ekleyebilirsiniz.

Daha da rahat bir sandık deneyimi için basit bir şilteye yatırım yapmanızı öneririz. Bunları ayrı olarak satın alabilirsiniz ve destek için birkaç inç köpük sunarlar. Ayrıca eklemleri için daha iyidir ve eklem sorunlarını ve diğer yaraları önler. Yatağın boyutunu ölçtüğünüzden emin olun, böylece sandığına sığdığını bilirsiniz. Burada boyutlandırma önemlidir.

Aktivite Seviyeleri

Son olarak ama kesinlikle en az değil, sizin için bir sandık ipucumuz var. Frenchie küçük olabilir, ancak aktif ve inatçıdır.

Onu sandığına koymadan önce, günlük aktivite dolu olduğundan emin olun. Aksi takdirde, içeri girecek ve hız ihtiyacını hissedecektir. Yakınlaştırma olayını alır ve potansiyel olarak sandığını devirir. Ya da metal teli ısırarak kaçmaya çalışarak kendini yaralayabilir. Bu yüzden, onu sandıklamadan önce, fazla enerjiyi azaltmak için lütfen bu yakışıklı köpeği bir gezintiye çıkarın.Favori Fransız Bulldog Kasalarımız

Umarım, artık, yüksek kaliteli bir tane bulmak için nelere dikkat etmeniz gerektiği de dahil olmak üzere, Frenchie'nizin ne tür bir sandığa ihtiyacı olduğunu biliyorsunuzdur. Pazarı taradıktan sonra, Fransızlar için en iyi köpek kasalarını bulduk. Aşağıda tüm ihtiyaçlar ve istekler için çeşitli kasalar listelenmiştir. Şimdi, yavrunuz için en iyi seçimi seçelim.

Belirli bir sırayla, işte buradalar.


Mr. Peanut's Çift Kapılı Katlanır Yumuşak Taraflı

Bay Fıstık
 • Katlanabilir sandık hızlı ve kolay bir şekilde toplanır.
 • Güçlü ve sağlam çerçeve için alüminyum malzeme.
 • Hafif, dayanıklı askeri sınıf naylon kumaş.
 • File pencereler havalandırma ve görünürlük sağlar.
 • Yuvarlatılmış köşeler evi ve aracı korur.
 • Kolay erişim için üstten ve yandan fermuarlı kapılar.
 • Çıkarılabilir polar ped ve naylon dış kılıf makinede yıkanabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Açıklama gerekiyor


Frisco İç ve Dış Mekan 3 Kapılı Katlanabilir Yumuşak Taraflı

Huskies için Frisco Yumuşak Taraflı Köpek Sandığı
 • Araba seyahati için mükemmel.
 • Üç fermuarlı kapı.
 • Klipler, ek güvenlik için kapıları kilitleyebilir.
 • Dayanıklı çelik çerçeve.
 • Suya dayanıklı malzeme.
 • Kolay kurulum ve yırtma.
 • 85 pound'a kadar olan köpekleri barındırır.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco, bu yumuşak kenarlı kasayı iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarladı, herhangi bir alet gerektirmeden monte edilip demonte edilebilir ve kullanılmadığında kolayca katlanabilir. Yastıklı tutacağı sayesinde hafiftir ve taşıması kolaydır. Suya dayanıklı tabana ve elde kolayca yıkanabilen dayanıklı kumaşa sahiptir. Her köşesi de onun güvenliği için yuvarlatılmıştır.

Bu sandığın üç fermuarlı kapısı var, yani onu nereye götürürseniz götürün giriş ve çıkış noktalarına sahip. Ayrıca ekstra güvenlik için kilitlenebilir klipsleri vardır. Kapılar ağdan yapılmıştır ve nihai havalandırma için açık tutulabilir. Bu sandık, tüm Fransızları barındıracak çok çeşitli boyutlarda gelir ve sağlam çelik çerçeve sayesinde 85 pound ağırlığa kadar dayanabilir.

Severiz Bu ürünün çeşitli boyutlarda geldiğini ve 85 pound ağırlığa kadar alabildiğini. Bu, küçük veya etli bir Frenchie'niz varsa, bu yumuşak kenarlı sandık farklı seçenekler sunar.


Go Pet Club Çift Kapılı Katlanır Yumuşak Taraflı

Go Pet Club Yumuşak Sandık
 • Rahat polar zemin pedi.
 • Yumuşak kenarlar ve bol havalandırma.
 • Güvenlik için kullanışlı klipler.
 • Takmak veya sökmek için alet gerekmez.
 • Yaklaşık 10 kilo ağırlığında.
 • 28x20.5x20.5 inç ölçülerinde
Chewy.com'da görüntüle

Hareket halindeki Fransızlar için bu ideal yumuşak kenarlı sandıktır. Dayanıklıdır ve çelik borudan yapılmıştır. Bu taşıyıcı, hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygun, suya dayanıklı naylon bir kabuk ile kaplanmıştır. Kolay erişim ve güvenli giriş ve çıkış noktaları için biri önde diğeri üstte olmak üzere iki adet fermuarlı kapısı vardır. Bu sandık iki şık renkte geliyor.

Sap, onu kolaylıkla taşımanıza izin verir. Ve sandığı kullanmadığınızda, şeklini bozmadan düzgün bir şekilde saklanması için klipslerle sabitlenebilir. Yan kısımlar fileli malzeme ile havalandırılır ve yıkanabilir polar astarlı ped, gerektiğinde rahat ve sıcak tutar. Bir saklama cebi var ve 30 günlük bir garanti ile geliyor.

Severiz Bu ürünün, rahat taşıma için şeklini korumak için sağlam çelik boru ile güçlendirilmiş olması.


MidWest iCrate Çift Kapılı Katlanabilir

 • Katlanabilir tasarım.
 • Hafif ve taşıması kolay.
 • Sandık boyutunda yatak, mahremiyet örtüsü ve 2 evcil hayvan kasesi içerir.
 • Güvenli sürgülü cıvata mandalı ve yuvarlatılmış köşeler.
 • Makinede yıkanabilir yatak ve sandık örtüleri.
Chewy.com'da görüntüle

Burada köpek yavrusu Frenchies için en iyi seçeneğe sahibiz. Bu ürün size sağlam bir çift kapı, sürgü, sandık örtüsü, muflon astarlı yatak, iki çıtçıtlı kase, bir eğitim bölücü ve ücretsiz bir sandık eğitim DVD'si dahil olmak üzere her şeyi sunar. Bu size zaman kazandırır ve köpeğinizin gelişine hazır olmanızı sağlar.

Bu sandık, içeriden açamadığı güvenilir bir yan sürgü ile güvenlidir. Köşeleri de güvenliği için yuvarlatılmıştır. Tüm Frenchie boyutlarına hitap eden farklı boyutlarda gelir. MidWest, bu sandığı bir yıllık garanti ile sunuyor. Bu nedenle, en kaliteli malzemelerden yapıldığından ve mevcut diğer kasalardan daha uzun süre dayandığından emin olabilirsiniz.

Severiz bu ürünün sadece bir sandık olmadığını. Yeni Fransız anneler ve babalar için sandık tampon paketi sunuyor.


Precision Pet Ürünleri Provalu Çift Kapılı Katlanır

Precision Pet Ürünleri Provalu Çift Kapılı Katlanır
 • Halkalı tel menteşelere sahip ağır hizmet tipi tel çerçeve.
 • Kullanışlı tutamakla saklanması ve taşınması kolaydır.
 • Paslanmaya dayanıklı, uzun ömürlü, siyah elektro kaplama.
 • Yuvarlatılmış köşeler, güvenlik için keskin kenarları ortadan kaldırır.
 • Üstün sızdırmaz plastik tava ile temizlenmesi kolaydır.
Chewy.com'da görüntüle

Precision Pet Products bu sandığı basitliği göz önünde bulundurarak yarattı. Ancak bunun sizi aldatmasına izin vermeyin çünkü telaşsız veya fırfırsız basit bir sandığa ihtiyaç duyan Fransızlar için idealdir. Sandık, dışarı çıkmak istediğinde bile onu güvende tutmak için kalın metal kablolarla yapılmıştır. Ağır hizmet tipi olarak tanımlanıyor, bu yüzden en çiğneme köpekleri bile bu sandıkta iyi iş çıkarıyor.

Bu bütçe seçimi katlanabilir ve taşıma için harika bir kulp ile birlikte gelir. Ayrıca, Frenchie'niz kullanmadığında yerinde kilitli tutmak için halkalı tel menteşelere sahiptir ve eğitim ihtiyaçları için bir ayırıcı panel ile birlikte gelir ve eve kolay yerleştirme için iki kapısı vardır. Paslanmaya karşı dayanıklıdır ve dayanıklılık için siyah elektro kaplama ile kaplanmıştır. Çıkarılabilir plastik tencerenin temizlenmesi de kolaydır.

Severiz bu ürünün kaliteden ödün vermeden bir bütçeyle Fransızlar için en iyi seçenek olduğunu.


Sıkça Sorulan Sorular

sandıkta fransız

Köpek sahiplerinin sandık eğitimi hakkında birçok sorusu var.

Bazı sahipler sandık eğitimi fikrinden nefret eder, ancak çoğumuz sandık dönüştürücüleriyiz. İşte hala aklınızda olabilecek en sık sorulan sorulardan bazıları.

Fransız Bulldog'umu sandıklı olarak eğitmem gerekiyor mu?

Evet, Frenchie'nizi sandıkla eğitmeniz gerekiyor. Pek çok sahip, köpeğini sandığa koyar ve etrafı koklama şansı bulamadan kilitler. Bu büyük bir hata. Onu korkutacak ve tekrar oraya girme şansını mahvedeceksin. Yani, zaman ayırın sandık eğitimi hakkında bilgi edinin ve süreçte sabırlı olun. Ve daha da önemlisi, o. Hızlı bir şekilde alabilir veya biraz daha uzun sürebilir.

Fransız Bulldog'umu sandığı için nasıl ölçebilirim?

Frenchie'nizi yeni köpek sandığı için ölçmenin en yaygın yolu, onu burnunun ucundan kuyruğunun tabanına kadar inç cinsinden ölçmektir. Ardından ayağa kalkmasını veya oturmasını sağlayın ve patilerinden başının ucuna kadar ölçün. Bu ölçümlere dört inç ekleyin ve mükemmel sandık boyutuna sahip olacaksınız. Tüm kasa boyutları farklı olduğundan, sipariş vermeden önce ölçüm talimatlarını iki kez kontrol etmeniz gerekir.

Frenchie'm sandığında ne kadar kalmalı?

French Bulldog'unuzu aşağıdaki yönergelere göre sandığında tutmalısınız:

 • 8 – 10 Hafta: 30 – 60 dakikalık antrenman seansları
 • 11 – 14 Hafta: 1 – 3 saatlik eğitim seansları
 • 15 – 17 Hafta: 3 – 4 saatlik eğitim seansları
 • 17+ Hafta: Bir seferde 4 saat

Fransızların bütün gün saklanması için bir sandık tasarlanmamıştır. Bu zalimce. Onu yalnız bıraktığınız veya naklediğiniz zaman sadece birkaç saat kullanmalısınız. Evdeyken kapıyı açık bırakabilirsiniz ve o istediği gibi gidip gelebilir.

Bu kasalar hava yolculuğu için uygun mu?

Tüm kasalar hava yolculuğu için uygun değildir. Ve tüm havayolları aynı yönergeleri izlemez. Sık uçan bir yolcuysanız, hangi kasa kurallarına uymanız gerektiği konusunda favori havayolunuza danışın. Aradığınız buysa, bir havayolu onaylı kabin içi uçuş sandığı kılavuzu . Ek olarak, tüm havayolları Frenchie gibi düz yüzlü ırkların seyahat etmesine izin vermez. Dolayısıyla bunu da kontrol etmeniz gerekiyor.

Son düşünceler

Fransız Bulldog, en iyisini hak eden arsız küçük bir adamdır. Umarım, kafa karıştırıcı köpek kasaları dünyasını aydınlattık ve Frenchie'nizi mevcut en iyi sandığı bulmanıza yardımcı olduk.

Önerilerimiz, kapsamlı araştırmamıza ve diğer köpek sahiplerinin referanslarına dayanmaktadır. Bu yüzden mükemmel kalitede, dayanıklı ve rahat olduklarından eminiz. Ama Frenchie'nizi sandıklı olarak eğitmeyi unutmayın - ikinizin de avantajlardan yararlanacağınızı garanti ediyoruz.

Yorumlar