Kara Köpek İsimleri: Kara Yavrunuz İçin 350'den Fazla Fikir

Kara Köpek İsimleri: Kara Yavrunuz İçin 350'den Fazla Fikir

Köpekler çok çeşitli renklerde gelir, ancak en popüler renklerden biri siyahtır. Yeni bir köpek için mükemmel ismi bulmak büyük bir iştir ve çoğu durumda, sahipleri köpeklerine, köpeğin tüy rengiyle bağlantılı bir isim vermek isterler. Siyah köpeğe ilham vermek için fikir arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

baklagil içermeyen köpek maması

Bir köpeğin adında sanıldığından daha çok şey vardır. İsimler, sahibinin kişiliğini, mizah anlayışını veya yaşam tarzını yansıtır ve ayrıca köpeğin görünüşünü ve kişiliğini de içermelidir. İsimler, sahipler ve evcil hayvanlar için bir amaca hizmet eder ancak her ikisi için de aynı anlamı taşımayabilir. Köpek isimleri basit, kısa ve köpeklerin öğrenmesi ve anlaması kolay olmalıdır.Yeni bir evcil hayvan için mükemmel takma adı bulmak göz korkutucu olsa da, iyi haber şu ki, siyah köpek isimleri kılavuzumuz gibi yardımcı olacak pek çok kaynak var. İster klasik bir başlık, ister sıradan bir şey, sıra dışı bir kelime veya kişisel önemi olan bir şey isteyin, ilham alabileceğiniz pek çok yer var. Yeni köpek arkadaşınız için mükemmel takma adı bulmanıza yardım etmeye başlamaya hazırız.

İçindekiler

Onları Çağırdığımızda Köpekler Ne Duyar?

Köpekler, kelimeleri biz insanlar gibi anlamıyorlar. Bir kelime duyduğumuzda, hemen ilgili anlamı, köpeğin beyinlerini ve işitme aynı şekilde çalışmayın. Yapmazlar özel anlamı anlamak tek kelimeyle bizim yaptığımız gibi. Örneğin, Magnus olarak vaftiz edilen bir yavru, adının muazzam anlamına geldiğini bilmeyecektir. Anlayacağı şey, o kelimenin kendisi için özel bir anlamı olduğudur. Bazı köpekler diğerlerinden daha fazla kelime öğrenecek , cinse, çevreye, eğitim tarzına ve bireysel yavruya bağlı olarak.Sahipler için evcil hayvan adları, hem bir sevgi işareti hem de bir evcil hayvanı kontrol etmeye ve yönetmeye yardımcı olmak için gerekli bir araçtır. Köpekler için bu kelime olumlu tepkilerle ilişkilendirilir. Ayrıca ses tonundan da bir nebze olsun anlam çıkarabiliyorlar. Yani Magnus, sabah ilk iş sahibi adını söylediğinde bunun dışarı çıkma veya kahvaltı etme zamanı olduğunu anlayabilir. Magnus, sahibinin çok sert bir tonda konuştuğunu duyarsa, başının belada olduğunu anlayabilir. Sahibi, Magnus'a mutlu, heyecanlı bir ses tonuyla seslendiğinde, koşarak daha hızlı gelebilir çünkü bunun iyi bir şeyin geleceği anlamına geldiğini bilir. Köpekler, kelimeleri onlardan aldıkları eylemler ve tepkilerle ilişkilendireceklerdir.

Köpekler, sahiplerinin sesine bir yabancıya vereceklerinden farklı tepki verecektir. İnsan ailelerinin farklı üyelerine farklı tepkiler bile var. Köpekler, birincil bakıcılarının kim olduğunun gayet iyi farkındadır ve ayrıca diğer aile üyeleriyle özel ilişkiler kurar. Bu yüzden, adlarının önemli bir şey ifade ettiğini öğrenecekler , ve sonra farklı insanlardan farklı tonlarda gelen bu kelimenin de önemli bir anlam ifade ettiğini anlayacaktır.

Bir köpeğin adını onlara öğretirken olumlu bir duygu ile ilişkilendirmek çok önemlidir. İkramlara ve sarılmalara çok iyi tepki verecekler ve yanıt vermenin onlara olumlu bir ödül ve ilgi kazandırdığını çabucak öğrenecekler ve bunu bu duygularla ilişkilendirmeyi öğrenecekler.Kara Köpeğinize Ad Vermek

  Uyumluluk Pozunda Siyah Tüylü Köpek
Sizi temsil eden ve yavru köpeğinizin dikkatini çeken mükemmel kelimeyi bulmak zaman alabilir.

İle köpek ırklarının listesi siyah ve koyu tonlar paltolarında çok uzundur. Birçok favori aile ırkı siyah renklidir, Belçika Çoban Köpeği, Cane Corso, Chihuahua, Flat-Coated Retriever, Alman Çoban Köpeği, Great Dane, Labrador Retriever, Kaniş, Rottweiler ve daha fazlası gibi. Umarım, 350'den fazla siyah köpek ismi fikri listemiz yeni kucaklama arkadaşınızı vaftiz etmek için mükemmel unvanı bulmanıza yardımcı olacak şey tam da bu olacaktır.

Kadınsı

kadınsı isimler hassas, akıcı, güzel, cesur, kendine güvenen ve güçlü olabilir. Dürüst olalım, klas bir bayan, ne kadar özel olduğunu dünyayla paylaşan zarif bir isme ihtiyaç duyar. Kadınlardan ilham alan bu fikirleri seviyoruz kara köpekler denecek şeylerden. Bu fikirler, tüm cins ve büyüklükteki yavrularda kullanılabilir. Dedikleri gibi, isim uyuyorsa giy!

Melek Bayan
Bebek Lilly
büyükanne Lina
Bella lola
betty Lucy
Bonnie lir
carly Mabel
Chloe Orada
Cleo ev hanımı
oyuncak bebek Maya
Düşes Benim
O Molly
eva Prenses
İnanç Kraliçe
Fiona Kraliçe
Gabby Roxie
Gemma Sally
Diş Saşa
Lütuf arsız
Greta hanım evladı
hannah Skye
Cennet Sophie
çobanpüskülü Bezelye
Umut Tatlım
Izzy Trixie

Eril

Güçlü erkek isimleri birçok sahibine hitap ediyor ve birçok siyah renkli erkek yavrunun ruhunu ve görünümünü somutlaştırır. Büyük, cesur, erkeksi çağrı işaretleri, büyük ve dev ırklar için çok uygun olabilir. Büyük bir tutuma sahip daha küçük yavrular bile güçlü, sağlam bir unvanla başarılı olabilir. Bazen sahipler, güçlü bir erkek lakabının sesini sever. Sahiplerin isteyip istemediği zor başlık sert görünümlü bir köpek için veya kulağa erkeksi gelen bir kelimenin sesi gibi, bu fikirlerin yardımcı olacağını umuyoruz.Erkek Dişi
Kömür Kül
gölgeli kül
Abanoz indigo
Jet Mürekkep
kara Mika
obsidyen Siyah
Arduvaz Oniks
Kurum kuzgun
Taş samur
Erkek Dişi
Kömür Kül
gölgeli kül
Abanoz indigo
Jet Mürekkep
kara Mika
obsidyen Siyah
Arduvaz Oniks
Kurum kuzgun
Taş samur

Siyah Anlamına Gelen İsimler

Siyah veya daha koyu renkleri ifade eden veya ima eden birçok kelime vardır. . Bunlardan bazıları, siyah yavrular için çok havalı, daha az yaygın takma adlar yapabilir. Fransızca Noir ve Noire gibi bazı kelimeler siyah anlamına gelen yabancı dil kelimeleridir. Diğerleri koyu rengi tanımlamanın alternatif yollarıdır.

haydut Luka
baxter maks.
Ben milo
Benji Oliver
Ollie
Bruno Otis
Ahbap Ozzie
Buster Prens
Peşin Rambo
Şampiyon Rex
Şans ryan
Takip etmek Ryder
Cody kendisi
Dük izci
Fin Sayın
Frank çavuş
Fred tankı
Genel oyuncak
nişancı Buna göre
Gus Titus
Çile Toby
Henry Toby
kriko Tonk
Kral Wally

Yiyecek ve İçecekten İlham Alındı

İnsanlar yiyecekleri ve köpekleri sever, bu nedenle evcil hayvanlarımızın çoğuna en sevdikleri yiyeceklerin adının verilmesi şaşırtıcı değildir. ve içecekler. Karnımızı kolayca dolduran ve sevimli köpeğe isim verme fikirleri yaratan lezzetli ikramların bir listesine sahibiz. Yeni siyah yavru köpeğiniz için bu tat tomurcuklarından ilham alan takma adlar listesine göz atın.

Fasulye büyükanne
çikolata dut
Kahve kek
Frenk üzümü Pop Kek
Dr. Not: Şeker
incir Kiraz
geçiştirmek Kakao
Guinness Astar
Hersey Kurabiye
Konya kremalı puf
Mochi Flaş
Bay Pibb Godiva
Oreo Goji
remi meyan kökü
sapote Mus
İskoç Biber
Susam Erik
Snickers Puding
yer mantarı Kadife
Gofretler Viski

Doğadan İlham Alan Kara Köpek İsimleri

Doğa ve dünyanın her yerinde bizi çevreleyen eşsiz güzellik, evcil hayvan isimleri için tonlarca ilham veriyor. Köpeklerimizle dünyayı keşfetmek için dışarıda saatler harcıyoruz, bu yüzden bu yerlerden bazılarının yeni bir yavru için harika bir lakabı motive etmesi mantıklı. Doğanın büyük büyük dünyasının sunabileceği çok şey var ve buna kara köpekleri adlandırmak için bu fikirler de dahil.

Uçurum çiçek
Eko Brooke
Forrest Mercan
Masa yıldız çiçeği
yosun Şafak
sarıasma İris
Çam Akçaağaç
kamış Gece yarısı
çıkıntı Sisli
Nehir Opal
Ceviz Haşhaş
Odunsu Sığırcık

Sihirli İsimler

Sihir aleminde siyah rengin önemli bir yeri vardır. Sık sık büyülü mistik figürleri koyu renkli cüppeler içinde tasvir ederiz. Siyah, sihir ve tasavvufta birçok şeyi temsil eder. Bilgi, güç, gizem, korunma, hayatın kendisi, pek çok şey bu renge bağlıdır. Daha koyu renkli köpekler için sihirden ilham alan isimler için pek çok fikir bulduk.Beltane Aura
Döküm Cadı
Şeytan Cazibe
Druid İksir
altıgen Fae
Sersemletmek Uğursuzluk
akraba juju
Efsane Lamia
büyücü Lilith
Magi litre
Ouija Mojo
hayalet Ostara
Anka kuşu Gölge
Hecelemek mühür
Tarot Ruh
değnek karakter
Falcı Yıldız
Wiz Wicca

Hava Koşullarından Esinlenildi

Hava, dikkat etsek de etmesek de hayatımızı büyük ölçüde etkiler. Hava durumu oldukça beklenmedik sürprizler getirebilir. Ani bir dolu fırtınasına yakalanmak istemesek de, hava durumundan pek çok evcil hayvan adlandırma fikri bulabiliriz. Hava durumuyla ilgili bu takma adlar eğlenceli ve bazen biraz benzersiz olabilir.

cıvata kutup ışıkları
Sirüs Esinti
pus Bulut
Horus çiğ
Kasırga Kar
Ne zaman Telaş
Bunaltıcı Don
Bulut fırtına
Güneş indra
Fırtına Sisli
termal Onun adı
Gök gürültüsü Gökkuşağı
kasırga yağmurlu
Tayfun Kar
girdap Sünni

Geceden İlham Alan İsimler

Siyah, genellikle gece ile ilişkilendirilen bir renktir. Geceden ilham alan isimler çok sıra dışı olabilir ve yaygın olarak kullanılmayabilir. Bu, bazı köpek sahiplerinin aradığı bir şey. Gece birçok insan için çok şey ifade eder. Birçok insan için gece, dinlenme, yenilenme ve uyku zamanıdır. Diğerleri için mehtaplı saatler, bir araya gelme ve heyecan zamanıdır. Daha birçok insan için gece, onlara ilham veren gizemli bir yerdir. Siyah yavru köpeğiniz için gecenin karanlığından ilham alan bu fikirlere göz atın.

kuyruklu yıldız Rüya
tutulma Ay
Gece yarısı bulutsu
Nyx Nişa
avcı Yeni
orpheus yıldız
Işıltılı alacakaranlık
Gölge sebze

Büyük Siyah Köpek İsimleri

Köpek isimleri söz konusu olduğunda, bazen boyut önemlidir. Boyutla ilgili bir takma ad, belirli bir boyuttaki bir yavrunun ihtiyaç duyduğu şey olabilir. Sahipler büyük bir köpeğe küçük bir unvan vermek veya küçük bir köpeğe büyük bir isim vermek isteseler de, bunlardan birinin tasarıya uyacağını umuyoruz.

Baron Amazon
Boomer Bertha
Brütüs Elektra
Yığın Tüm
Clifford Jenga
Dizel Medusa
Golyat pipi
Heathcliff regan
Knox Sahra
Marmaduke Bakmak
Çavuş tundra
agresif Banyo
Yetiler Vixen

Küçük Siyah Köpek İsimleri

Köpekler için büyük isimler alabildiğimiz gibi, küçük köpekler için de tam olarak uyan bazı isimler var. İster Atlas adında küçük bir Chihuahua, ister Minnie adında zarif bir oyuncak kaniş olsun, bedenden ilham alan isimler eğlencelidir. Bu daha küçük boyuttan ilham alan isimlerden birinin tasarıya uyacağını umuyoruz.as Müttefik
tomurcuk Boo
vızıltı kabarcıklar
Yonga Nokta
Dax cin
fido koyarak
Çünkü Flo
dostum mücevher
pip Neşe
vals Liz
Zip göz kırp

Filmden İlham Alan İsimler

Filmler eğlence, kaçış, ilham, bağlantı ve daha fazlasını sağlar. Evcil hayvan adlarını bulmak için genellikle bu karakterlere ve hikayelere bakarız. Kötü adam, kahraman, uzaktaki fantastik yerler, bunların hepsi takma adlar için benzersiz fikirler oluşturabilir. gibi büyük franchise'lardan Harry Potter , hayret , Ve disney az bilinen kült klasiklere, Filmler, evcil hayvanlara isim verme konusunda büyük miktarda ilham potansiyeline sahiptir.

Canavar alice
Clark ariel
Cullen Arven
atlatan Diana
Edward Eowyn
Şahin Esme
Herkül Gamora
hobbit Giselle
huni Juno
Yakup Katniss
Loki İle
Neo Bizimle
Nuh Nana
Koymak Nubia
aslan Ripley
Smaug yıldız
yumurtlama üçlü
Thor Dul

Köpek Adlandırma İpuçları

  Genç Siyah ve Mavi Köpekler Yukarı Bakıyor
Adlar, sahibinin istediği herhangi bir şey olabilir, ancak akılda tutulması gereken birkaç ipucu ve yönerge vardır.

Yeni bir köpek yavrusu için doğru takma adı bulmak büyük bir görev olabilir ve sahipleri çok fazla baskı hissedebilir. Sahiplerin süreci biraz daha az stresli hale getirmek için atabilecekleri adımlar vardır.

  1. Uygun kalın. Sahiplerin parkta bir köpeğin adını söylemesi gerekecek. Bir köpeğe asla rahatsız edici veya onu veya onlarla etkileşime girmesi gereken insanları utandıracak bir şey demeyin. Bir yavru köpeği veya başka birini garip bir duruma sokmak kibar veya komik değildir.
  2. Bir veya iki heceli isimlere bağlı kalın. Köpekler daha kısa kelimelere daha iyi yanıt verir. Çok uzun bir adlandırmayı anlamayacaklar. Evet, tatlı bebeğinize Ekselansları Philomena The Sparkle Pup demek eğlenceli olurdu, ama bunun ne anlama geldiğini bilmeyecek. Bir veya iki heceli kelimeler en iyi sonucu verir.
  3. Güçlü ünsüzlerle başlayan isimler köpeklerin anlaması için daha kolaydır. B, D, K, P, R, T ve Z iyi örneklerdir. F ve S gibi daha yumuşak harf sesleri, köpeklerin duyması ve anlaması için daha zordur.
  4. Komutlarla karıştırılabilecek sözcüklerden ve seslerden kaçının.
  5. Kulağa diğer evcil hayvanlar veya aile üyelerinin isimleri gibi gelen kelimelerden uzak durun . Bu herkesin kafasını karıştıracak ve kaos yaratacaktır.
  6. Birkaç fikir seçin ve olası takma adların bir listesini yapın. Evcil hayvanlar genellikle adlarından daha çok bir takma adla anılır, bu nedenle son bir seçim yapmadan önce birkaçını denemek iyi bir uygulamadır.
  7. Sahipleri bunu bilmeli bir isim seçmek için biraz zaman ayırmak tamamen kabul edilebilir . Boyut için birkaçını deneyin ve yavrularınıza nasıl uyduklarını görün. Mükemmel bir fikir hemen seçilmezse strese girmeyin. Bu şeyler bizim için köpeklerden daha çok şey ifade ediyor. Sahipleri daha yaşlı bir köpeğin adını değiştirmediği sürece, bir şeyler yolunda gitmiyorsa fikrinizi değiştirmenizde sorun yoktur. Bu farklı bir hikaye.
  8. Adlarına yanıt verdiğinde yavrunuza bir ödül verin. Bu, onları bir dahaki sefere bu kelimeyi duyduklarında geri gelip sizi görmeye teşvik edecektir.

Son düşünceler

Bir köpeğin adı, kim olduklarını paylaşır ve kişiliğinin önemli bir parçası haline gelir. Onlar ve sahipleri için bir anlam ifade ediyor ve her ikisini de temsil eden bir şey olmalı. Bir yavru için en uygun olanı bulmak, her zaman hızlı bir şekilde gerçekleşmeyen bir süreçtir. Sahiplerin bir fikrin işe yarayıp yaramadığını görmek için zaman ayırması ve işe yaramazsa bazı şeyleri değiştirmekte sorun yaşamaması gerekir.Bir evcil hayvanın adı, sahiplerinin sevgi ve saygı duyduğu bir yerden gelmelidir. Bu süreçte yaratıcı ve biraz çılgın olmak eğlencelidir, ancak sahipler yavrularına her zaman saygılı kalmalıdır. Harika fikirler bulmak için zaman ayırın ve hatta karar vermeden önce birkaç tanesini deneyin. Pek çok yerden ilham alıyoruz ve ceket rengi, bir odak veya yön seçmenin bir yolu olabilir. Bu süreçte eğlenmeyi unutmayın ve bir adın, eşinizle iletişim kurmanın birincil yollarından biri olacağını unutmayın. yeni kürk bebek. Umarız, 350'den fazla siyah köpek ismi fikri listemiz, yeni siyah köpek yavrusu için mükemmel takma adı bulma yolunda size yardımcı olmuştur.

Yorumlar