Kediniz Oyuncaklarını Evin Etrafında Saklıyor mu?

Kediniz Oyuncaklarını Evin Etrafında Saklıyor mu?

Geçenlerde internette pahalı oyuncak sepetine bakan bir kedinin komik bir fotoğrafına rastladım. Sahiplerine hiçbir maliyeti olmayan değerli oyuncağı arıyordu.Çok doğru! Pipetler, süt kabı halkaları, kağıt tomarlar ve ponponlar gibi basit şeyler onların değerli eşyaları haline gelir.

Annemin buzdolabının yanına sarı ahşap bir ölçüt sıkışmış. Çok fazla kullanım görür, ancak tipik bir ölçüm cihazı olarak değildir - kedi oyuncaklarını mutfak aletlerinin altından toplamak için kullanılan bir geri alma cihazıdır.

Beni şaşırtan şey, annemin evindeki neredeyse her kedinin, muşamba zemine vurduğu ölçüyü duyduklarında mutfağa koşarak geleceği. Geri çağırma zamanı olduğunu bilirler ve gözlemlemeleri gerekir.Pyke loves milk jug rings so much that I

Bir el feneriyle geri alma sürecine başlamak, dolabın altında parıldayan yerde yatarken, elimde bir ölçü çubuğu ile başlamak çok eğlenceli. Dizlerimin üzerine yaslandım ve ne aradığımı görmek için başımı yere koymam gerekiyor. Yukarı baktığımda, etrafımdaki kedileri gözlemlemek ÔÇô- annemin kedilerinin çoğu siyah. Bazıları benimle birlikte dolabın altına bakmak için çenelerini yere koyuyor.

Hangi oyuncakların ortaya çıktığını görmek için bu süreci izlerler. Oyuncaklar bir yığın halinde toplandıktan sonra görsel bir envanter oluştururlar.merrick vs mavi bufalo

Gelincik sahiplerinden, gelinciklerin oyuncaklarla bu şekilde davrandığını duydum. Onları kanepelerin, sandalyelerin ve yatakların altına saklamayı severler. Görünüşe göre annemin kedileri gelinciklere çok benziyor. Mutfak zemini muşamba, oyuncakları pençelerinden bir sopayla bu karanlık, sınırlı saklanma yerlerine sıkıştırmaları için ekstra özel bir kaygan yüzey ekler.

Iris loves to take the pompoms and return them to the kitchen stashing location.

Oyuncaklara ulaşmak için ön pençeleriyle dolapların ve aletlerin altına ulaşmaya çalışırken yerde uçacaklar. Artık bir oyuncağı geri alamadıklarında, aynı yerde istifleyecek başka bir oyuncak bulurlar. Bu oyun saatlerce sürebilir.Saklamayı tercih ettikleri kötü şöhretli oyuncaklardan bazıları arasında plastik kaşıklar, çubuklar, bir inçlik ışıltılı ponponlar, keçe veya kumaş fareler, lastik toplar ve süt kabı halkaları bulunur. Bir yüzüğü koparın ve muşamba üzerine bırakın ve kediler bilinmeyen yerlerden içeri girerler.

Birkaç yıl önce Noel Günü'nde annem bana sabahın erken saatlerinde mutfakta zor bir şey duyduğunu söyledi. Ayrıca, yeni bir plastik elma çekirdeği aletinin kaybolduğunu da kaydetti. Onu bulmak için bir yolculuğa çıktım.

Bashful helping me retrieve a recent stash.

15 ışıltılı ponpon ve birkaç fare oyuncağıyla birlikte mutfak dolabının altında buldum. Zulayı oturma odasına getirdim ve yerde bir yığın halinde bıraktım. Birden çok kedi beni takip etti ve hazineleri sıraladı, her bir eşyayı mutfağa geri götürüp dolabın altına kaydırdı. Akşam yemeğini hazırlarken annem ve ben onlara güldük.Kara kedilerinden Iris'in bu ışıltılı ponponlar için bir fetişi var. Küçük ağzına tam oturdular. En önemli istifçi suçlularından biridir. Bir akşam Iris'in yemek odasından mutfak dolabına birer birer ponpon zulasını taşıdığını ve onları yere vurmasını izledim ve güldüm. Kırmızı ponpon, yeşil ponpon, turuncu pom - görevi tamamlanana kadar devam etti.

Photo (CC-BY) by Dwight Sipler

Kedinin bu küçük pomlara olan sevgisini gözlemledikçe, pomları paketler halinde almaya ve tanıdığım kedi sahiplerine postalamaya başladım. Haçlı seferlerini istiflemeye başlayan kedilerden çok etkilendiler. Annem ve ben de plastik süt kabı halkalarının etrafını kroşe yaparak oyuncakları biraz daha cazip hale getirmek için bir kuyruk ipliği bıraktık.

Son oyuncak araştırmam tesadüfen oldu. Annemin buzdolabının altını süpürmeme ihtiyacı vardı. Bunu yaparken, sadece gerçek boyutlu bir tavşan yaratmaya yetecek kadar kürk ve toz bulmakla kalmadım, hazineleri de emmeye başladım. Tüylerden kanıt çıkarmak için durdum: uzun saplı iki plastik kaşık, bir pipet, altı keçe fare oyuncağı, altı pom pom ve 12 plastik süt kabı halkası - ve hala altında daha fazla yüzük vardı. Ödülü oturma odasına götürdüm ve zeminin ortasına yerleştirdim.O akşam Iris oturdu ve ağzındaki her şeyi alıp tatmin edici olup olmadıklarını test etti. Saatler sonra, her hazine gitti, gizli kedi saklanma yerlerine geri götürüldü.

Bernese dağ köpeği karışımı

Bu yüzden beni sık sık dizlerimin üzerinde, bir elimde bir ölçüt ve diğerinde bir el feneri ile ebeveynimin evinde göreceksiniz - kedigilleri mutlu etmek için bir arama-kurtarma görevindeyim.Shutterstock'tan çok fazla oyuncağı olan kedi

Kedi oyuncakları ve kedi oyuncağı olması gerekmeyen şeyler hakkında daha fazla bilgi edinin:

 • İtiraf: Kedimle Saklambaç Oynuyorum
 • Kediniz Küçük Oyuncaklarını Evin Her Yerine Saklıyor mu?
 • Kedilerim Aldığıma Rağmen Kendi Oyuncaklarını Yapıyor
 • Eski Bir Kedi Oyuncak Alışverişkoliğinin İtirafları
 • 9 Harika Kedi Oyuncakları - Asla Kedi Oyuncakları Olmadı
 • Catster DIY: Boş Tuvalet Kağıdı Rulolarından Yaptığım 5 Kedi Oyuncak
 • Ucuza Yapabileceğiniz 4 Kendin Yap Kedi Oyuncakları
 • Kedilerimin Oyuncaklarını Sürekli Bulduğum 5 Rastgele Yer

Bizimle gülün:

 • Eldivenlerden Metinler: Evil Chipmunk Sürümü
 • Kedilerimin Değerli Uykumu Kesmesinin 5 Yolu
 • Kedim Neden Temizledikten Hemen Sonra Her Zaman Çöp Kutusunu Kullanıyor?

hakkındaTracy Ahrens: On birinci falanks olarak kaleme sahip modern bir Tasha Tudor olan Tracy, küçük çocuklar ve yaratıklar için bir mıknatıs, garip aksilikler ve düzeltilmesi gereken yazım hataları ile birlikte. Aklı, 24 saat açık bir içki dükkanına benziyor ve gece geç saatlerde ilham almaya meyilli. En çok bir şey ekmekten veya budamaktan, çay içmekten, tomahawk atmaktan, çizim yapmaktan veya uyuklamaktan mutlu. Obsesif dürtüleri arasında, evden çıkmadan önce evcil hayvanlarının her birinin kafasına bir gagalama ve yatmadan önce dişlerini fırçalama / diş ipi kullanma yer alıyor. Kitabını ekleyin,'Tüylü Çocuklarımı Yetiştirmek'koleksiyonunuza.Yorumlar