En İyi Köpek Güvenli Gübre

En İyi Köpek Güvenli Gübre

Çimler, dış alanınızın hayatı ve ruhudur. Çocuklar üzerinde oynuyor, köpek üzerinde yuvarlanıyor ve siz de üzerinde güneşleniyorsunuz. Tüm bu trafik, onun en iyi şekilde görünmesi ve olması için ekstra yardıma ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Ancak birçok gübre ürününün yavru köpeğiniz için zararlı toksik kimyasallar içerdiğini biliyor muydunuz? Ve ne yazık ki, bazı evcil hayvan sahipleri bunu zor yoldan öğrendi.

Bu nedenle, bahçenize herhangi bir kimyasal eklemeden önce, Fido dahil çocuklarınızın sağlığını düşünmeniz gerekir. Pek çok organik ürün mevcut olsa da, genellikle organik olmayan gübreler kadar muhteşem sonuçlar vermezler. Köpekler doğal ürünleri çok severler, onları kazıp yerler. Köpekler için güvenli gübreler, köpek güvenliği ihtiyacını ve çarpıcı sonuçları dengeler.Neyse ki, hayallerinizdeki çimi elde etmenize yardımcı olabilecek birkaç evcil hayvan dostu gübre ürünü var. Köpekler için güvenli en iyi gübreler için piyasayı araştırdık, her biri seçim yapmanıza yardımcı olacak derinlemesine bir incelemeyle tamamlandı. Öyleyse başlayalım.

Bir Bakışta: Favori Köpek Güvenli Gübremiz

 Pazar Çim Bakım Planı

Pazar Bakım Planı

SundayCarePlan'da Görüntüle
 Scott's Natural Lawn Food

Scott'ın Doğal Çim YemiAmazon'da görüntüle
 Daha Güvenli Marka Çim Restorasyonu

Daha Güvenli Marka Çim Restorasyonu

amazon'da görüntüle

İçindekiler

Hatırlanacak şeyler

Bir ürünün köpekler için güvenli olduğunu belirten etiketlere güvenebilseniz de, iyi bir gübrenin köpekler için güvenli olduğunu ve nasıl kullanılacağını anlamak çok daha iyi bir fikirdir.agresif çiğneme makineleri için köpek oyuncakları

Evcil Hayvan Dostu Etiketleri Arayın

Aramanıza başlamak için en iyi yer, şu özelliklere sahip ürünleri aramaktır: evcil hayvan dostu olduğunu iddia etmek . Dışarıda çok fazla gübreleme ürünü var, ancak köpekler için güvenli olan çok az ürün var. Bu nedenle, evcil hayvan dostu bir etiket aramak, aramanız sırasında size çok zaman kazandırır. Lütfen ürün üzerinde çocuk ve köpek resmi olduğu için ürünün otomatik olarak çocuk ve köpek dostu olduğunu düşünmeyin. Kelimeleri ara.

Kaçınılması Gereken Malzemeler

Kullanılan herhangi bir gübre böcek ilaçları, böcek ilaçları ve fungisitlerden kaçınılmalıdır . Salyangoz ve sümüklü böcek için yem içeren gübrelerden de kaçınılmalıdır. Bu gübreler genellikle onları cezbetmek için tasarlanmış bileşikler içerir (köpekleri de çeker). Aktif madde genellikle metaldehit , ki bu oldukça zehirlidir.

Kaçınılması gereken diğer iki kimyasal, pençe, cilt ve akciğer tahrişine neden olan amonyak ve nöbetler ve pankreatitten sorumlu olan disülfotondur. Disülfoton gübrelerde bulunan en zararlı kimyasallardan biridir. Perspektif açısından, 55 kiloluk bir köpeğin zehirlenme yaşaması için yalnızca% 1 disülfoton içeren bir çay kaşığı pestisit alması gerekir.Doğal Her Zaman Güvenli Anlamına Gelmez

Bir ürünün %100 doğal olması veya organik olarak EPA sertifikalı olması, otomatik olarak kullanımının güvenli olduğu anlamına gelmez. Bu ürünlerden bazıları köpeğinize zarar verebilecek doğal kimyasallar içerir. Ve onlar çok miktarda tüketilirse yine de sindirim sorunlarına neden olabilir. Hangi ürünü kullanırsanız kullanın, çimlerinizi tedavi ettikten sonra Fido'nun neler yaptığını izlediğinizden emin olun.

Talimatları takip et

Ürün talimatlarına uymalısınız. Örneğin ürün çime bakım yapın ve 24 saat bırakın diyorsa, Fido'yu 24 saat çimde bırakmamalısınız. Evcil hayvanlar için güvenli birçok gübre, bahçenizi tedavi edebileceğinizi ve uygulamadan hemen sonra devam edebileceğinizi söylüyor. Evcil hayvanlar için güvenli ürünler yalnızca talimatları izlerseniz evcil hayvanlar için güvenlidir .

Kamusal Alanlarda Gübre

Birçok kamusal alan gübre ile işlenir, Hesabı yuvarlamak, ve diğer ürünler, hangi köpek dostu olmayabilir. Halka açık bir alana gittiyseniz ve köpeğinizde aşağıda listelenen herhangi bir toksisite belirtisi fark ederseniz hemen veterinerinizle iletişime geçin.

Köpek İçin Güvenli Gübre

Her köpek sahibinin kesin çim ihtiyaçları ve bütçesi yoktur. Bu yüzden burada en sevdiğimiz köpekler için güvenli gübrelerimizi gözden geçiriyoruz.Pazar Bakım Planı

 Pazar Çim Bakım Planı
 • Kişiselleştirilmiş çim planı.
 • Toprağınıza, ikliminize ve çimlerinize göre.
 • Ücretsiz toprak analizi.
 • Sorunsuz abonelik hizmeti.
 • Gerçek çim danışmanlarından uzman tavsiyesi.
 • Memnuniyet garantisi.
SundayCarePlan'ı Görüntüle

Sunday Care Plan, çimlerinizin gelişmesi için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayan, özelleştirilebilir, abonelik tabanlı bir hizmettir. Her ürün, tamamen doğal içerikler kullanılarak evcil hayvan ve çocuk dostudur. Çimlerinize ve alışkanlıklarınıza dayalı bir anket doldurmanız gerekir ve onlar analiz ettikleri bir toprak test kiti sağlarlar. Oradan çimlerinizin eksikliklerini tespit edip size mevsimlik gübre gönderirler. Çiminizin ihtiyaçları ve iklimi sevkiyatı belirler.

Gübrenizi teslim aldığınızda tek yapmanız gereken gübreyi çimlerinize püskürtmek ve bir sonraki sevkiyatı beklemek. Tipik olarak, her üç ila dört ayda bir üç gönderi alırsınız. Çevrimiçi hesabınız üzerinden istediğiniz zaman kolayca değişiklik yapabilir veya iptal edebilirsiniz. Elbette, diğer çim ürünlerinden biraz daha pahalıdır. Ancak, Pazar günü etkili bir şekilde sunduğu profesyonel bir tam hizmet çim bakım planından çok daha ucuzdur.

Severiz Bu gübre, çimlerinizden alınan toprak testi sonuçlarına dayanmaktadır, bu nedenle bundan daha fazlasını kişiselleştiremezsiniz. Böylece çiminizin ihtiyacı olan her şeyi alırken Fido için güvende olduğunu da bilirsiniz.

Scott'ın Doğal Çim Yemi

 • Doğal olarak elde edilen bileşenler.
 • Her çim türünde ve her mevsimde kullanılabilir.
 • Hemen köpekler ve çocuklar için güvenli.
 • 1 ila 3 hafta içinde kalın, yeşil bir çim oluşturur.
 • Bütçe dostu seçenek.
Amazon'da görüntüle

Scott's Natural Lawn Food, köpekler ve çocuklar için güvenli harika bir üründür. Doğal ve organik içeriklerle üretilmiştir ve organik kullanım için OMRI listesindedir. Tüm çim türleri ve her mevsim için tasarlanmış olan bu gübreyi plan yapmadan kullanabilirsiniz. Scott's, her tedavi arasında en az altı ila sekiz hafta olacak şekilde çimlerinizi yılda dört kez beslemenizi önerir.Bazı gübrelerin aksine, bu ürünün hoş olmayan bir kokusu yoktur, bu da bir avantajdır. Bu gübre diğerlerinden daha yüksek fosfor sayısına sahiptir, bu nedenle bazı eyaletlerde (CT, FL, MD, ME, MN, NY, WA ve WI) izin verilmemektedir. Bu nedenle, suya yakın yerlerde uygulamamalısınız. . Bununla birlikte, çiminizin ihtiyacı olan şey daha yüksek fosforsa ve birçoğunun ihtiyacı varsa, bu harika bir üründür.

doberman yavruları için en iyi yiyecek

Severiz Köpekler için güvenli olan bu gübrenin ons başına yalnızca 0,08 ABD doları olması bütçe dostu en iyi seçeneklerden biridir.

Daha Güvenli Marka Çim Restorasyonu

 Daha Güvenli Marka Çim Restorasyonu
 • 3 – 5 günde çimler yeşillenir.
 • Köpek ve çocuk dostu.
 • Her mevsim için.
 • Uzun ömürlü ve yanmaz.
 • Doğal olarak daha sağlıklı bir çim için güçlü kök gelişimini destekler.
Amazon'da görüntüle

Safe Brand, bu çim gübresini her mevsim için yarattı, yani bu tek torba sizin hızlı, hızlı çim gübrenizdir. Bu, mevsimlik çim beslemelerini planlamak için zamanı olmayan meşgul köpek sahipleri için harika, sadece yayın ve gidin. Toprağın canlılığını ve kök gelişimini destekleyen doğal bir çim gübresidir. Daha uzun ve daha sağlıklı kökler, Fido'nun çim faaliyetlerine katlanmak da dahil olmak üzere çimlerin stresle çok daha iyi başa çıktığı anlamına gelir.Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız, uygulamadan hemen sonra oyun sürelerine devam ederek tüm aile için güvenli hale gelebilir. Üç ila beş gün içinde yeşil sonuçlar veren yanmaz, uzun süre kalıcı bir formüldür. Bu listedeki en hızlı hareket eden ürünlerden biri. Bu ürün de fosfat içermez.

Severiz Bu köpek dostu çim gübresi her mevsim kullanılmak üzere tasarlanmıştır, bu da meşgul köpek sahipleri için bir torba ve daha az planlama ve çaba anlamına gelir.

Epsoma Organik Çim Yemi

 • Organik gübre.
 • Evcil hayvan ve çocuklara uygun.
 • Optimum çim beslenmesi için ilkbahar ve kış seçenekleri.
 • Yanmayan.
 • 90 yılı aşkın tecrübesi ile köklü bir marka.
Amazon'da görüntüle

Espoma, 90 yılı aşkın bir süredir kurulmuş, tanınmış ve güvenilir bir üreticidir. Bu çim yemi, tümü organik bileşenler olan tüy unu, pastörize kümes hayvanı gübresi ve alçıtaşı içerir. Müşteriler, gübre içeriğinin kötü bir koku olduğu anlamına geldiğini belirtiyor. Neyse ki, sadece birkaç gün sürüyor ve yemyeşil bir çimle ödüllendiriliyorlar.

Bu gübre evcil hayvanlar ve çocuklar için güvenlidir, ayrıca çevre dostudur. Bir torba Espoma, 5.000 metrekarelik bir çimi kaplar. Bu ürün bir bahar gübresidir ve ayrıca kış gübresi çimlerinizi daha soğuk aylarda korumaya ve beslemeye odaklanmak. Bu gübre çim yanmasını garanti etmez ve aynı zamanda uzun ömürlüdür.Severiz Bu gübrenin kalsiyumla zenginleştirilmiş olması, onu kalsiyum açısından zengin bir formüle ihtiyaç duyan çimler için ideal hale getirirken köpeğiniz için de güvenlidir.

GreenView Çim Yetiştirme

 GreenView Çim Yetiştirme
 • Köpek ve çocuk dostu.
 • Doğal bazlı çim gübresi.
 • Kök gelişimini ve toprak yenilenmesini teşvik eder.
 • İlkbahar, yaz ve sonbaharda uygulanabilir.
 • 2.500 metrekare kapsama alanı için kullanışlı küçük çanta.
amazon'da görüntüle

GreenView Turf Nurture, köpeğinizi güvende tutarken çimlerinize ihtiyaç duyduğu besin desteğini sağlayan, organik maddeler açısından zengin, doğal bazlı bir çim gübresidir. Bu evcil hayvan için güvenli gübre 2.500 fit kareyi kaplar, bu da bu ürünü büyük bir çantaya atmak zorunda kalmadan deneyebileceğiniz anlamına gelir. İlkbahar, yaz ve sonbaharda, zeminin donma ihtimali olmadığı sürece kullanabilirsiniz.

Bu ürün, restorasyon odağı sayesinde yorgun çimleri hayata döndürmeye odaklanır. Gerilmiş çimler ve zayıf kök sistemleri bu üründen büyük fayda sağlar ve donuk noktaları geçmişte bırakır. Ayrıca %70 oranında yavaş salınımlı nitrojen içeren uzun ömürlü bir gübredir. Sonuçlar dört ila altı hafta içinde gösterilir. Bu ürünü nihai köpek güvenliği için belirtildiği şekilde kullanın.

Severiz Bu gübrenin 8 kiloluk küçük bir çanta içinde gelmesi, onu daha küçük bahçeleri olan köpek sahipleri için ideal bir seçenek haline getiriyor.

Köpeklerde Gübre Zehirlenmesinin Belirtileri

Köpekler için güvenli bir gübre seçerek, gübre zehirlenmesinden tamamen kaçınmalısınız. Ancak yine de her ihtimale karşı kendinizi semptomlardan haberdar etmeniz önemlidir. Bunu hatırlamak önemlidir her köpek farklı kimyasallara farklı tepki verir , ancak köpeklerde gübre zehirlenmesinin ana belirtileri şunları içerir:

 • Kusma
 • İshal
 • Kas titremeleri
 • Nöbetler
 • Anormal kalp hızı
 • Şişme
 • aşırı idrara çıkma
 • aşırı yırtılma
 • nefes almada zorluk

Köpeğinizin gübreye tepki verdiğinden şüpheleniyorsanız ve yukarıdaki belirtilerden herhangi birini yaşıyorsa, hemen veterinerinizi arayın . Ne olacağını görmek için beklemeyin çünkü zehirlenme ölümcül olabilir ve sevgili yavrunuzu kurtarmak için size daha az zaman verir. bu ASPCA Hayvan Zehir Kontrol Merkezi yılın 365 günü 7/24 ulaşılabilir ve hayvan zehirlenmesiyle ilgili herhangi bir acil durum için en iyi kaynaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Bazı Gübreler Köpekler İçin Tehlikelidir?

Birçok gübre, çimlerin durumunu iyileştirmek için kimyasalların kullanımına dayanır. Ne yazık ki, bu kimyasallar evcil hayvanlar için her zaman güvenli değildir. Bazı kimyasallar tahriş eder ve bazıları ciddi nöbetlere, felce ve kalp durmasına neden olur. Çimlerinizi zararlı kimyasallarla işlemek ve Fido'nun içinde yuvarlanmasına veya potansiyel olarak onları yemesine izin vermek ölümcül sonuçlara yol açabilir.

Köpekler İçin En Zehirli Gübre Nedir?

Hiç kimse köpekler için en zehirli gübre değildir. Toksisite, kimyasalın kendisi, köpeğinizin onunla etkileşimi, köpeğinizin boyutu ve daha fazlası gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Bir ürün evcil hayvan dostu olduğunu belirtmedikçe, bundan tamamen kaçınmalısınız.

Ya Köpeğim Köpek İçin Güvenli Gübreyi Yerse?

Köpekler sinir bozucu yaratıklardır ve patilerini koyabildikleri her şeyi yerler. İster kabın içine girsinler, ister siz tedavi ettikten sonra çimi yesinler, onlara göz kulak olmanız gerekir. Köpekler için güvenli gübre zehirli olmasa da mide rahatsızlığına yol açabilecek kimyasallar içerir. Köpeğinizin köpekler için güvenli gübre yediğinden şüpheleniyorsanız, onları izlemeniz ve yukarıda listelenen toksisite belirtilerini aramanız gerekir. Bu semptomlardan herhangi birini veya anormal davranışları gözlemlerseniz derhal veterinerinizle iletişime geçin.

Bilinmeyen, güvenli olmayan bir gübre ile temas ettiğinden şüpheleniyorsanız, semptomlardan bağımsız olarak veterinerinizi arayın. Semptomları beklemek, yavru köpeğinizi kurtarmak için değerli zamanınızı alabilir. dene paltolarını yıka ve potansiyel olarak tehlikeli kimyasalları yalamalarını veya tüketmelerini önlemek için pençeler.

Peki Organik Alternatifler?

Birçok bahçıvan organik gübreleri daha doğal bir seçenek olduğu ve sonuç sağladığı için tercih etmektedir. Ancak, genellikle diğer gübreler kadar iyi çalışmazlar. Ayrıca deniz yosunu, kan unu, balık unu gibi organik gübreler ve gübre iştah açıcı Fido için. Birçok köpek onları kazıp yemeye çalışır, bu da çimleri mahveder. Ayrıca, büyük miktarlarda bu organik bazlı gübreler aşırı derecede mide rahatsızlığına neden olabilir.

Son düşünceler

Çim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak en iyi performans gösteren köpekler için güvenli gübrelerin bir listesi burada. Açıklamada köpekler için güvenli olduğunu belirten bir ürün seçmeyi ve talimatları izlemeyi unutmayın. Yukarıdaki tüm ürünler Fido için güvenli olarak listelenmiştir ve mükemmel müşteri incelemelerine sahiptir, böylece çiminizin ve köpeğinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Yorumlar