Pug Köpekleri İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Talep edilenler

Pug Köpekleri İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Talep edilenler

Pug, en sevdiğimiz köpek ırklarından biridir. Esnek vücuduyla tanınan, çekici ve sevecendir. Ayrıca yaramaz kişiliği ile ünlüdür. Ve Pug ebeveynlerine göre, Pug'ınızı göremiyor veya duyamıyorsanız, kesinlikle hiçbir işe yaramaz. Ama gözlerini 7/24 onun üzerinde tutamazsın, peki seçeneklerin neler? En etkili ve aynı zamanda en keyifli seçenek köpek oyuncaklarıdır.

İşte bu cins rehberinde sizi köpek oyuncakları dünyasında bir yolculuğa çıkaracağız. Size sadece en iyi köpek oyuncağını nasıl seçeceğinizi öğretmekle kalmayacak, aynı zamanda Puglar için en iyi altı oyuncağı da seçtik. Her birini sergiliyoruz ve size onları neden sevdiğimizi gösteriyoruz. Düz yüzü ve diğer ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tüm oyun türleri için seçilen oyuncağınız için mükemmel oyuncağı mutlaka bulacaksınız. Boksör dostum.tenis topu neden yeşildir

Başlamak ister misiniz? Hadi gidelim!

Bir Bakışta: Puglar İçin Favori Oyuncaklarımız

Bones & Chews Kemikli Pamuklu İp Köpek Oyuncak Derecelendirmemiz

Çiğneyenler İçin En İyisi

Bones & Chews Pamuk İpChewy.com'da görüntüle Chuckit! Sincap Köpek Oyuncak Derecelendirmemiz

Frizbi SeçimiChuckit! Uçan sincap

Chewy.com'da görüntüle JW Pet Hol-ee Roller Köpek Oyuncak Derecelendirmemiz

Etkileşimli SeçimJW Pet Hol-ee Rulo

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Yeşil Oyuncaklı Pug

Bir köpek oyuncağı satın almak için rastgele bir oyuncak seçip Pug'ınızın beğeneceğini ummaktan daha fazlası var.

Hoşlansa da hoşlanmayabilir ve iyi niyetli satın alma işleminiz tam bir para israfı olabilir. Ayrıca, yanlış boyutta olabilir, tehlikeli bir malzemeden yapılmış olabilir ve bir dakikadan fazla sürmez. Bu bölüm sizi çalıştıracak tüm düşünceler Doğru köpek oyuncağını bulmayı düşünmelisin. Ve çöp olanlardan kaçının.

Oyun Türü

Pug, etrafta dolaşmak ve insanlarıyla oynamaktan başka hiçbir şeyi sevmeyen, enerjik küçük bir adamdır. Ama Puglar nasıl oynamayı sever? Peki, biz insanlar gibi, tüm Puglar farklıdır . Bazıları koşmak ve bir şeyleri kovalamak ister, bazıları ise görünürdeki her şeyi çiğnemeyi sever. Bazı Pug'lar, diğer köpek arkadaşlarıyla halat çekmeyi sever ya da tedavi dağıtan bulmacalarla beyinlerine meydan okur. Pug olmasına rağmen köpeklerin en parlaklarından biri değil , elinizde benzersiz bir şekilde zekice hazırlanmış bir kurabiye olabilir.

Yani, düşünülürse yardımcı olur nasılseninPug oynamayı sever . Sürekli top peşindeyse, atabileceğiniz bir şey seçin. Çiğnemeyi seviyorsa, onun için yok edilmesi zor yeni bir çiğneme oyuncağı bulun. Ve gıcırdayan şeyler için çıldırırsa, gıcırdayan sert bir oyuncak bulun. Bazı oyuncaklar, farklı oyun türlerini birleştirir; bu, çeşitli şekillerde oynamayı seven Pug'lar için harikadır. Bir köpeği hayatınıza kabul edecek kadar şanslıysanız, birçok farklı oyuncağa yatırım yapın. Ve onun nasıl oynamayı sevdiğini keşfederek eğlenin.dayanıklılık

Pug küçük bir köpektir, ancak tatmin edilmesi gereken bir enerjiyle doludur. Ve o an geldiğinde, en sevdiği oyuncağını mutlu bir şekilde yere atacak ve dakikalar içinde yok et . Bu yüzden kaliteli ve sağlam malzemelerden yapılmış bir oyuncak almanız gerekiyor. Pug'ınız ağır bir çiğneme ise, güçlü çiğnemeler için tasarlanmış oyuncaklar aramak isteyeceksiniz. Köpek oyuncaklarının sonsuza kadar sürmediğini hatırlamanız gerekir. Bu sadece, aşırı çiğneme oyuncaklarının geleneksel köpek oyuncaklarından daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir.

Neyse ki, yeni oyuncakları için bir aylık maaş çekini harcamanıza gerek yok. Önerilerimiz dayanıklılık ve maliyeti dengeleyin. Ancak kaliteli bir köpek oyuncağına biraz daha fazla para harcayarak daha dayanıklı olacaktır. Ve bu nedenle, para için daha kaliteli olun. Dayanıklı bir oyuncak bulmanın harika bir yolu, tanınmış ve güvenilir markalar tarafından yapılan yüksek puanlı seçeneklere bağlı kalmaktır.

Emniyet

Artı oyuncak güvenlik uyarısından sonra, güvenliği ciddiye almanız gerekir. Sonuçta, acil durum veterinerine gitmek hiç kimse için eğlenceli değil! Sert bir çiğneme yapıyorsa, yalnızca ihtiyaçlarına uygun oyuncaklar alın. Ve ucuz köpek oyuncaklarından kaçının . Genellikle çok iyi üretilmezler veya Fido için ölümcül olabilecek tehlikeli maddelerden yapılırlar.

Oyuncakların eğlenceli olması gerekse de, önce güvenli olmaları gerekir. Almak üzere olduğunuz oyuncağa bakın. İyi yapılmış görünüyor mu? Beş dakikadan uzun süren işe benziyor mu? Peki ya o kısımlar boğulma tehlikesi olabilir ? Diğer müşterilerden alınan genel puan, genellikle diğer köpek sahiplerinin onu güvenli ve uygun görüp görmediği konusunda size iyi bir fikir verir.ÖNEMLİ: Köpeğiniz güvenliğini sağlamak için herhangi bir oyuncakla oynarken her zaman dikkatli olun. Köpeğiniz oyun sırasında onu kırmaya veya garip davranmaya başlarsa, olası sağlık sorunlarından kaçınmak için oyuncağı hemen uzaklaştırın.

Boyut

Pug küçük bir köpektir, yani muhtemelen küçük boyutlu bir köpek oyuncağına ihtiyacı olacaktır. Ama bekleyin çünkü bu her zaman böyle değildir. Yine, küçük dostuna bakmalısın ve onu talimatlara göre ölçün . Bazı markalar, ağırlık veya boy olarak bir oyuncak önerebilir, bazıları ise cinse göre. Ve tüm oyuncaklar aynı boyutlandırma braketlerine göre sınıflandırılmaz. Bu nedenle, Pug'ınızı ürün açıklamasına göre kontrol etmeniz gerekir.

Köpek oyuncakları söz konusu olduğunda boyut önemlidir. Bir köpek için güvenli olan, diğeri için tehlikeli olabilir. Oyuncak çok büyükse, Pug'ınız muhtemelen onunla oynamak istemeyecektir. Ve eğer çok küçükse, yanlışlıkla (ya da bilerek Pug'ları bilerek!) bir tanesinde yutabilir. Ve bu, veterinere acil bir gezi ile sonuçlanacaktır. Alınacak boyut hakkında şüpheniz varsa, her zaman küçükten daha büyük git .Pug'ınız için doğru boyutta oyuncağı bulurken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus, düz yüzüne yakışıyor . Brachycephalic ırkları genellikle düz oyuncakları veya ağızlarını tutacak çıkıntıları olmayanları almak için mücadele ederler. Bu yüzden tasarımı ve oyun zamanını onun için kolaylaştırıp kolaylaştırmayacağını düşünmeniz gerekiyor.

Malzemeler

İp Oyuncaklı Pug Köpek Yavrusu

Oyuncağın hangi malzemeden yapıldığına bakmak da bir diğer önemli husustur.

malzeme dayanıklılığını belirlemek , genel güvenliğin yanı sıra. Ne yazık ki, bazı markalar hala toksik maddeler kullanıyor çünkü üretimleri ucuz, bu da daha fazla kar anlamına geliyor - hepsi Fido'nun refahı pahasına. Aşağıda Pug'ınız için güvenli olan en yaygın kullanılan malzemeleri listeledik.

Silgi : Kauçuk, köpek oyuncakları için en iyi seçimdir. Özellikle endişeli köpekler, güçlü çiğnemeler ve diş çıkaran yavrular için oynamak eğlenceli ve çiğnemek tatmin edicidir. Kauçuk serttir ve uzun süre dayanır diğer malzemelerle karşılaştırıldığında. Ayrıca temizlemeniz de çok kolay. her zaman ara Lateks içermeyen %100 doğal kauçuk . Termoplastik elastomer, köpekler için de güvenli olan bir kauçuk türüdür.alman setter

İp : İp, köpek oyuncakları için bir başka popüler seçimdir. Aynı zamanda sert ve uzun ömürlüdür ve ip lifleri ek diş bakımı için diş ipi kullanımına yardımcı olur. Getirme oyunları ve halat çekme maçları için harikadır. Bir hırdavatçıdan bir ip parçası almak yerine, köpekler için özel olarak yapılmış bir ip oyuncağı satın almak çok önemlidir. Genel ip, küçük Pug'ınız için toksik olabilecek kimyasallara maruz kalmış veya kimyasallara maruz kalmış olabilir. İpi parçalamaya başlarsa, yutma ve olası tıkanıklık sorunlarını önlemek için ipi derhal köpeğinizden uzaklaştırın.

Naylon : Naylon, köpek oyuncakları yapmak için kullanılan bir başka yaygın malzemedir ve iki şekilde gelir. Bir şekli zordur ve genellikle bu, çiğneme oyuncakları yapmak için kullanılır. Pug'ınızın çiğnemesi için uzun ömürlü ve güvenlidir. Naylon köpek oyuncakları aromalı olabilir ve genellikle diş hijyeni için şekillendirilir. Köpeğiniz birkaç küçük parça yutarsa, endişelenmenize gerek yoktur. Ancak, Pug'ınız bunu veya herhangi bir oyuncağı çiğnerken öksürüyorsa, olası sorunları önlemek için onu hemen uzaklaştırın.

Diğer form, daha yumuşak oyuncaklarda yaygın olan yumuşak naylondur. Polyesterden daha güçlüdür ve daha uzun ömürlüdür. Bu oyuncaklar da parçalanabilir, yani Oyun sırasında her zaman köpeğinize göz kulak olun.

Polyester ve Peluş : Polyester ve peluş, yumuşak oyuncaklar yapmak için sıklıkla kullanılan malzemelerdir. Yumuşak oyuncaklar sevimlidir, ancak her Pug için en iyi seçenek değildir. Pug'ınız bir yok edici veya ağır bir çiğneme ise, polyester ve peluş oyuncaklar hareketsizdir. Oyunda nazikse veya taşımayı ve sarılmayı seviyorsa bu tür oyuncaklar uygundur. Ancak, lütfen Bu oyuncaklara karşı dikkatli olun. Malzeme yırtıldığında, iç pelüş malzeme ve gıcırdama sesi gibi diğer nesneler boğulma tehlikesi oluşturur .


Puglar için En İyi Oyuncaklar

Otların arasında peluş oyuncakla pug

Pug'ın muhteşem düz yüzlü ihtiyaçlarını düşündük.

Burada Puglar için en iyi köpek oyuncaklarını sergiliyor ve her oyun türü tercihi için çözümleri paylaşıyoruz. Her oyuncak güvenli ve yüksek puanlıdır, bu nedenle bunların Pug'ınız için seçebileceğiniz en iyi oyuncaklar olduğundan emin olabilirsiniz. Drumroll, lütfen.


Nylabone DuraChew Eksen Bacon Çiğneme Kemik

Nylabone DuraChew Axis Bacon Aromalı Köpek Chew Bone
 • Can sıkıntısıyla savaşır.
 • Dişlerin temizlenmesine yardımcı olur.
 • Yavruların mükemmel tutuşu sağlamasına yardımcı olacak kulplar.
 • Pastırma aromalı.
 • Uzun ömürlü.
 • Veteriner tarafından tavsiye edilir.
 • Abd'de üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Nylabone, çiğneme oyuncağı arenasında iyi bilinir ve güvenilirdir. Ve adından da anlaşılacağı gibi, bu oyuncak dayanıklı naylondan yapılmıştır. Sert naylon, kıymık olmadığı için ormanda bulabileceği doğal kemik ve çubuklardan daha güvenlidir. Ayrıca, baştan sona pastırma aromalı olduğu için çoğu Pug için karşı konulmazdır. Gözden geçirenler, yavrularını saatlerce eğlendirmesini sevdi.

Bu eksen şeklindeki kemiği seçtik çünkü Pug'ınız hangi açıda tutarsa ​​tutsun, çiğnemeyi ve kavramayı kolay bulacaktır. Bu oyuncak, sert çiğnemeler için yapılmıştır ve uzun süre dayanmalıdır. Çiğnemeyi seviyorsa, bu oyuncakta çok tatmin olacak ve saatlerce kendini mutlu bir şekilde eğlendirecek. Sırtlar diş temizliğine ve diş eti masajına yardımcı olacak ve günlük oyunlarla diş sağlığını iyileştirecektir.

Severiz bu oyuncağın dişlerini her şeye sokmayı seven Puglar için en iyi seçenek olduğunu. Ve spor ayakkabı koleksiyonunuza kıyasla daha lezzetli bir dikkat dağıtıcı sunarak daha sağlıklı çiğneme alışkanlıkları yaratır.


JW Pet Hol-ee Rulo

JW Pet Hol-ee Roller Köpek Oyuncak
 • Etkileşimli ve çok amaçlı oyuncak.
 • Dayanıklılık için çift kalıplı.
 • Kapalı veya açık oyun için mükemmel.
 • Doğal, toksik olmayan kauçuktan yapılmıştır.
 • Zıplamak için harika.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Daha sert çiğnemeler için mükemmeldir.
Chewy.com'da görüntüle

Çoğu köpek topları sever ve onları seven Pug için bu harika bir seçimdir. Top, petek tasarımıyla içi boştur, bu nedenle, bir tedavi dağıtan solo oyuncak için en sevdiği ikramlarla doldurabilirsiniz. Aynı zamanda, onu kovalamayı ve almayı seviyorsa, ağzında onunla koşabilir ve kolayca nefes alabilir demektir. Bu, Pug ve onun brakisefalik solunum güçlükleri için çok önemlidir. Bu top evde veya bahçede eğlenmek için harika.

Sürekli çiğneme zorluğuna karşı toksik olmayan doğal kauçuktan yapılmıştır. Çiğneme tatmini ve çekiş için verecek kadar esnektir. Ama aynı zamanda yenilikçi çift kalıp tasarımı sayesinde dayanıklıdır. Çeşitli renklerde gönderilir ve ayrıca tüm Pug'lara uyacak çeşitli boyutlarda gelir. Gözden geçirenler bu oyuncağın çok yönlülüğünü sevdi.

Severiz bu oyuncağın çok amaçlı topları seven Puglar için en iyi seçim olduğunu. Fırlat, doldur, çek, hemen hemen onunla ne istersen yap!


Frisco Saklambaç Peluş Uçan Daire Yapboz

Frisco - Saklambaç Peluş Uçan Daire Yapboz Köpek Oyuncak
 • Birden fazla parçalı peluş yapboz oyuncağı.
 • Saklambaç oynamak için eğlenceli.
 • Evcil hayvanları heyecanlandırmak için yerleşik gıcırtıları vardır.
 • Zihinsel olarak uyarıcı.
 • Çiğnemek için yumuşak ve nazik.
Chewy.com'da görüntüle

Burada Pug için en iyi peluş oyuncağımız var. Ama sadece bir değil, sadece iki değil, altı Marslı ve bir uzay gemisi. Üretici, her boydaki köpek ırkları için uygun olduğunu belirtiyor, bu da Pug'ınızın bu büyük yumuşak oyuncaklarla çok eğleneceği anlamına geliyor. Bu oyuncak, uzaylıları uzay gemisinin içinde saklamak ve köpeğinize hepsini çıkartması için meydan okumak için tasarlandı. Ona ilk seferinde nasıl yapıldığını göstermeniz gerekebilir, ancak yakında asılır. Bu etkileşimli saklambaç oyunu, siz ve Pug'ınız için harika bir bağ kurma seansı yapacak.

Bu oyuncak tek başına oynamak için de harika. Her Marslı da gıcırdıyor, bu yüzden gıcırtılı her şeyi seven Puglara hitap edecek. Ayrıca, farklı sesler, dokular ve şekiller sayesinde zihnini canlandıracaktır. Malzeme, geceleri de kucaklaşabileceği kadar yumuşaktır. Bu oyuncak bu dünyanın dışında ve uzaylılarla birlikte, Men In Black kadrosuna geri dönmüş gibi olacak. Pek çok yorumcu, köpeğinin bu oyuncağı asla yalnız bırakmamasını beğendi.

Severiz Bu oyuncağın peluş gıcırtılı oyuncakları seven Pug'lar için harika bir seçim olduğunu. Aynı zamanda harika bir bulmaca oyunu çünkü uzaylıları uzay gemilerinden nasıl çıkaracağını bulması gerekecek.


Meşgul Buddy Barnacle Treat Dispenseri

Busy Buddy - Barnacle Treat Dispenser Tough Dog Chew Toy
 • Kauçuk, esnek ve dayanıklıdır.
 • İkramlar için üç bölme.
 • Çeşitli ikramlar barındırır.
 • Oynarken eğlenceli ve etkileşimli sürümler davranır.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Üç boyutta gelir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, sürekli çiğneyen veya sadece yemek söz konusu olduğunda eğlenen Pug'lar için harika bir seçimdir. Bu oyuncak, en sevdiği ikramları saklayabileceğiniz midye şeklinde üç bölmeye sahiptir. Güzellikleri nasıl çıkaracağını bulmak için saatler harcamasını izleyin. Düzensiz şekil ve kauçuk malzeme de bunu fırlatmak için harika bir oyuncak yapar. Gözden geçirenler, düzensiz bir şekilde sıçradığını ve her seferinde eğlenceli hale geldiğini söyledi.

Hem güvenli hem de dayanıklı olan toksik olmayan kauçuktan yapılmıştır. Ayrıca sert çiğnemelere karşı dayanıklıdır ve günlük çiğnendiğinde plakların çıkarılmasına ve nefesin tazelenmesine yardımcı olur. Oyuncağı daha zorlu hale getirmek için kırpabilirsiniz, bu onun zihnini uyarmak için harikadır. Bu oyuncak can sıkıntısıyla mücadelede harikadır ve aynı zamanda zihnini meşgul ederek kaygıyı hafifletir. Kolay temizlik için bulaşık makinenizin üst rafına da yerleştirebilirsiniz.

Severiz bu oyuncağın sonsuza kadar atıştırmalık arayan Puglar için en iyi seçim olduğunu. Pug'ınızın en sevdiği ikramlarla doldurun ve saatlerce eğlenceyi izleyin.


Bones & Chews Pamuk İp

Kemikler ve Çiğniyor Oyuncak
 • Çiğneme ve çekme oyuncak kombinasyonu.
 • Çekmeyi seven köpekler için harika.
 • Diş sağlığını destekler.
 • Yapay renkler veya koruyucular yok.
 • Kimyasal kullanım yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Yalnızca denetimli oyun için önerilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, farklı oyun tercihlerini hedefleyen başka bir çok yönlü köpek oyuncağıdır. Bu oyuncağı bir ip olduğu için seçtik ve bu oyuncağı halat çekmeyi seven Pug'lar için ideal hale getirdik. Pugların onunla seve seve oynayabileceği kadar kısa, ancak güvenlik için sizinle yavru ağzınız arasına mesafe koyacak kadar uzun. Ayrıca kauçuk oyuncaklarla oynamayı sevmeyenler için harika bir çiğneme alternatifi haline getiriyor. Pamuk ve polyester karışımından yapılmıştır, dayanıklıdır.

İpin her iki ucuna dana kemiği yerleştirilmiş, koku ve tat onu saatlerce oynamaya teşvik eder. Kemikler, güvenliğini sağlamak için doğal ve kavrulmuş. Bu oyuncağı oyun almak için de kullanabilirsiniz ancak içerideki yerlere atmanızı tavsiye etmiyoruz. İp lifleriyle birleşen kemikler, bunu diş etlerine masaj yapmak ve diş sağlığını iyileştirmek için harika bir oyuncak yapar.

Severiz bu oyuncağın çiğnenebilir uçları olan güçlü bir ip olduğunu. İnsanları veya diğer köpekleri ile etkileşimli oynamayı seven Puglar için harika bir seçenektir. Ve canlarının istediği kadar kemikleri çiğneyebilirler.


Chuckit! Uçan sincap

Chuckit! sincap oyuncak
 • Tekrarlanan kullanım için dayanıklı malzemeden yapılmıştır.
 • Gece oynamaya izin vermek için parlayan bölümler.
 • Suda kullanılabilir.
 • Aerodinamik tasarım, daha uzun süreler için mükemmeldir.
 • Farklı son derece görünür renklerin çeşitliliği.
 • Yükseltilmiş kenarlar, tutmayı kolaylaştırır.
 • Atması kolay ve eğlenceli.
Chewy.com'da görüntüle

Chuckit! oyunları kovalamak ve getirmek için takılmak üzere tasarlanmış oyuncaklarla tanınır. Ve bu Pug için en iyi seçimimiz. Pug'ınızın alması ve taşıması için hafif olan polyesterden yapılmıştır. Ancak dayanıklılık sağlayan çoklu katmanlara sahiptir. Ayrıca her köşesinde dört adet yükseltilmiş ayağı vardır, bu da Pug'ınızın düz frizbilere göre daha kolay kavranmasını sağlar. Bir frizbi gibi atın, o da bir frizbi gibi uçar.

Ayaklar ayrıca karanlıkta parlıyor, bu da onu karanlıkta veya düşük görüş koşullarında oynamayı seven Pug için en iyi seçim haline getiriyor. Ve bu yeterli değilse, su üzerinde de yüzer. Bu sincap, Pug'ınızın ele geçirilmesine aldırış etmeyeceğiniz tek sincap. Bu oyuncak, Pug'ınızın egzersizinden en iyi şekilde yararlanmanız için harikadır. Ve gözden geçirenler, yavrularının bu oyuncaktan nasıl sıkılmadığını yorumladı.

Severiz bu oyuncağın nesneleri kovalamayı seven Puglar için fevkalade eğlenceli bir oyuncak olduğunu. Bu sincabı olabildiğince uzağa fırlatın ve birkaç turdan sonra kakası çıkacak!


Sıkça Sorulan Sorular

Artık Pug için en sevdiğimiz oyuncaklarımızı gördüğünüze göre, hala cevaplanmamış birkaç sorunuz olabilir. En sık sorulan sorulardan bazılarına göz atalım.

Pug'ım için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

Pug, oynamayı seven neşeli ve meraklı küçük bir köpektir. Ancak tüm Puglar aynı şekilde oynamaz. Bu soruya cevap verebilecek tek kişi sensin. Pug'ınızı herkesten daha iyi tanıyorsunuz. Geçmişte sevdiği oyuncakları düşünün ve aynı oyun türünü hedefleyen bir oyuncak seçin. Bacaklarını uzatmayı seviyorsa, fırlatabileceğin bir oyuncak seç. Eğer seri bir çiğneme yapıyorsa, en iyi seçeneğiniz dişlerini takabileceği bir şeydir. Ve eğer o bir yavruysa ya da onu yeni sahiplendiysen, ona seçebileceği farklı türde oyuncaklar almak akıllıca olur.

Pug'ım için bir oyuncak yeterli mi?

Kesinlikle hayır. Pug'ınızı eğlendirmek zorundasınız. Ve tek başına bir oyuncak, zamanla zihnini meşgul etmek ve harekete geçirmek için yeterli olmayacaktır. Pug basit bir köpektir, ancak ilgisini korumak için çeşitli oyuncaklara yatırım yapmanız gerekir. Sıkılmış bir Pug genellikle yaramaz ve yıkıcıdır.

Pug'ınızın yalnızca bir oyun türü tercihi varsa, ihtiyaçlarını karşılayan birkaç oyuncak satın alın. Sadece çiğneme oyuncaklarıyla ilgilense bile hafta boyunca farklı tatlar ve şekilli oyuncaklar vererek ortalığı karıştırabilirsiniz.

Bazı malzemeler Pug'ım için tehlikeli mi?

Evet, orada bulunan birkaç malzeme var. güvensiz ve toksik senin Pug'ına. Her ürün açıklamasını okumak ve köpeğiniz için güvenli olduğundan emin olmak çok önemlidir. Markalar her tür köpek için oyuncak üretecek ve satacak, ancak Pug'ınız için doğru seçimi yapacak tek kişi sizsiniz (tabii ki biraz da bizden yardım alarak)! %100 doğal kauçuk, ip, pamuk, naylon ve polyester gibi malzemelere yapıştırın (yukarıdaki her birinin artılarını ve eksilerini okuyun). Ve malzemeler bozulmaya başladığında, oyuncağı yavrunuzdan alın, oyuncağı atın ve yeni, güvenli bir oyuncakla değiştirin.


Son düşünceler

Pug, meraklı ve cüretkar, neşeli, arsız bir adamdır. Ve Pug'ınızın tüm bu enerjiyi yakmak için bir yardım eline ihtiyacı var. Ona oynaması ve eğlenmesi için bir sürü oyuncak vermekten daha iyi bir yol var mı?

avustralya sığır köpeği vs avustralya çoban

Ne olursa olsun, Pug'ınızın tercih ettiği oyun türünü hedeflemek önemlidir. Unutmayın, eğlence önemlidir, ancak güvenlik daha önemlidir. Yukarıdaki önerilerimizden birini seçerek, saf Pug keyfi için en iyi adımları attığınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar