Basset Hounds İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Basset Hounds İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Basset Hound, sabırlı ve mütevazı kişiliğiyle tanınan ikonik, uzun ve alçak bir köpektir. O sevecen bir aile köpeğidir ve bazen tarlada av ve tavşan avlamak için hala kullanılmaktadır. Ancak hepimizin bildiği ve sevdiği Hush Puppy olarak performans göstermesi için, zihnini ve vücudunu doğru beslenmeyle beslemek önemlidir.

Bu beslenme türü kılavuzunda, bir köpek yavrusu olarak ihtiyaç duyduğu şeylerden son yıllarına kadar kasesine ne koyacağınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi size gösteriyoruz.Hangi malzemeleri arayacağınızı ve iyi bir köpek mamasını kötü bir mamadan ayıran şeyleri paylaşıyoruz. Her yaşam aşaması için piyasadaki en iyi markaları ve formülleri bulduk. Tüm zorlu analizler tamamlandıktan sonra tek yapmanız gereken aşağıdaki önerilerimiz arasından seçim yapmak.

Bir Bakışta: En Sevdiğimiz Yiyecekler Basset Tazısı

 NUTRO NATURAL CHOICE Büyük Irk Yavru Köpek Maması Öne Çıkan Kuru Köpek Maması

Köpek yavrusu besliyorumAmazon.com'da görüntüle
 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)

Çiftçinin Köpeği

TheFarmersDog.com'da görüntüle
 Blue Buffalo Büyük Irk Kıdemli Yemi

Mavi Buffalo Kıdemli

Amazon.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com veya Chewy.com'a götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.İçindekiler

Basset Hound Köpek Besin İhtiyaçları

 Basset Hound yavrusu sebze yiyor

Hush Puppy'niz sonunda 40 ila 65 kiloluk tipik bir yetişkine dönüşür, ancak bazı erkeklerin 80 kiloya kadar çıktığı bilinmektedir. Genel olarak, orta ila büyük cins bir köpektir. Basset Hound, iskelet sorunlarına eğilimli olduğu için ve şişmanlık , onu beslemeniz tavsiye edilir büyük cins köpek maması . Bunlar kemik büyümesini kontrol etmek için tasarlanmış Optimize edilmiş kalsiyum, fosfor, D vitamini ve yağ oranları sayesinde. Bu cins, diğer cinslere göre kilo başına daha fazla kemiğe sahiptir, bu nedenle ekstra glukozamin ve minerallerden yararlanır.

Yavru köpeğinizi, karşılayabileceğiniz en kaliteli beslenmeyle besleyin. Daha kaliteli köpek maması sağlıklı bir vücut ve yaşam tarzının temellerini oluşturan dengeli bir beslenme sağlar. Basset Hound, ırkların en sağlıklısı değildir, bu yüzden alabileceği tüm yardıma ihtiyacı vardır. Diyetinin önemli bir kısmı et proteinidir. Büyümesini sağlar ve herhangi bir listedeki ilk bileşen olmalıdır. Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), tüm yavru köpeklerin %22 minimum protein içeriği .Köpek mamasının bir diğer çok ihtiyaç duyulan yönü de omega yağ asitleridir. Bunlar aynı zamanda yavruya büyüme gücü sağlar ve hayati organların gelişimini de destekler. Ayrıca kalp fonksiyonunu, vitamin ve mineral emilimini, tüy sağlığını ve genel sağlığı destekler. Anne sütü içerir dokosaheksaenoik asit (DHA) ve araşidonik asit (ARA) , özellikle köpek yavrusu gelişimi için. Balık, et yemekleri, yumurta ve balık yağları bu besinler açısından zengindir.

Yetişkin Basset Hound Besin İhtiyaçları

 Yetişkin Basset Hound beyaz arka planın önünde pembe kaseden kuru mama yiyor

Basset Hound köpek yavrusu, yaklaşık iki yaşına gelene kadar tam olarak olgun değildir. Ancak adet dönemleri arasında yetişkin mamasına geçilmelidir. 12 ve 15 ay . AAFCO'ya göre, protein içeriği şimdi en az %18 olmalıdır. Daha önce olduğu gibi, büyük cins yetişkin formüllerine sadık kalın.

Yetişkinlik her şeydir dengeli beslenme . Yine, yüksek kaliteli markalar bunu sağlarken, düşük kaliteli markalar genellikle besin değeri olmayan ucuz dolgu maddeleri ve tahıllarla doludur. Dengeli bir diyet, protein, sağlıklı karbonhidratlar, lif, omega yağları, vitaminler ve mineralleri içerir. Probiyotikler, bağırsaklarında sağlıklı bakterileri teşvik ettikleri için ek bir avantajdır. Ve daha yüksek glukozamin seviyeleri eklemleri için faydalıdır.

Bu, eğilimli olan düşük ve uzun bir köpektir. intervertebral disk hastalığı (IVDD). IVDD'den muzdarip olmak, ekstra kilo ile artar. Ağrılı bir hastalıktır ve felçle sonuçlanabilir. Bu nedenle kilosunu yakından takip etmek önemlidir. Besleme talimatlarını takip edin, böylece onu fazla besleme . Çok fazla kilo aldığını fark ederseniz, onu beslediğiniz miktarı azaltın veya bir kilo kontrol ürününe geçin.Kıdemli Basset Hound Besin İhtiyaçları

 Kemik yiyen Kıdemli Basset Hound

Etrafında yedi ya da sekiz yaşında, onu kıdemli bir formüle geçirmeyi düşünmeniz gerekecek. Bu cins özellikle uzun ve kısadır ve ne pahasına olursa olsun kilo alımından kaçınması gerekir. İşte oradaki altın eskiler için favori seçeneklerimiz.

avustralya çoban köpeği için en iyi yiyecek

Basset Hound Yavruları İçin En İyi Mama

Yetiştiriciler, yaklaşık altı haftalıkken yavruları anne sütünden kesmelidir. Siz onu eve götürene kadar köpek maması almış olmalı. eğer karar verirsen onu farklı yiyeceklere değiştir , yavaşça geçiş yapın. İşte Basset Hound yavruları için en iyi kuru mamalar, belirli bir sırayla.


Nutro Natural Choice Büyük Irk Köpek Yavrusu

 NUTRO NATURAL CHOICE Büyük Irk Yavru Köpek Kuru Köpek Maması
 • Gerçek, yüksek kaliteli tavuk içeriğidir.
 • GDO'suz içeriklerle üretilmiştir.
 • Tavuk yan ürünü unu, mısır, buğday veya soya yok.
 • DHA gibi Omega-3 yağ asitleri.
 • Doğal glukozamin ve kondroitin kaynakları.
 • Sağlıklı eklemleri desteklemek için formüle edilmiştir.
 • Sağlıklı bağışıklığı destekler.
Amazon.com'da görüntüle

Bu tarif, yavru köpekler için en iyi seçimimizdir ve hassas büyük cins yavru köpekler düşünülerek yapılmıştır. Kemiksiz kuzu ve tavuk unu, artan ihtiyaçları için çeşitli amino asitler sunan ilk iki bileşendir. Tarife kuzu unu da eklenerek nefis lezzetler bir arada sunuluyor. Et yemekleri ve balık yağı derisini ve tüylerini içten dışa doğru besler ve büyüyen eklemlerini destekler.

Bu, pirinç ve diğer sağlıklı tahıllara dayanan, tahıl içeren başka bir tariftir. Aynı zamanda, bazı köpeklerin çok daha iyi yaptığı en düşük lif içeriğine sahiptir. Bu tarifte listelenen chia tohumu, hindistancevizi, balkabağı, lahana ve ıspanak dahil olmak üzere bir dizi antioksidan vardır. Ve eklenen vitamin ve mineral takviyeleri ile gelişen bağışıklığı desteklenir. Doğal olarak sitrik asitle korunur ve tokoferollerle karıştırılır.Severiz Bu tarifin hassas mideleri olan Basset yavruları için sindirimi kolay kuzu eti ile yapıldığını unutmayın.


Wellness Büyük Irk Tam Sağlık Köpek Yavrusu

 Wellness Büyük Irk Köpek Maması
 • Kalp desteği için taurin.
 • Tahıl içeren formül.
 • Sağlıklı beyin gelişimi için DHA.
 • Deri ve tüyler için Omega yağ asitleri.
 • Kemik gelişimi için kalsiyum ve fosfor.
 • Bardak başına 366 kalori.
 • %29 Protein, %13 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu mama tanesi, Wellness'ın Tam Sağlık serisindendir. Bu, tahmin ettiğiniz gibi, onun tam sağlığına bakar. Kemiksiz tavuk ve tavuk unu, onu etli ve besleyici yapan ilk iki bileşendir. Protein içeriği% 29'dur ve bu, bu listedeki en yüksek ikinci içeriktir. Somon unu, keten tohumu, somon yağı ve E vitamini takviyesi, cildinin ve tüylerinin yanı sıra diğer gelişimsel ihtiyaçlarını da karşılar.

Bu, bağırsak sağlığı için rahatlatıcı, kahverengi pirinç ve yumuşak yulaf ezmesi kullanan tahıl içeren bir diyettir. Bunlar ve diğer prebiyotik lifler, hindiba kökü ekstresi ve tatlı patates gibi sindirime yönelik besinler sağlar. Ve probiyotik bileşenler de bağırsaklarında dost bakterileri teşvik eder. Bu tarif, herhangi bir GDO veya diğer kötü koruyucular olmadan geliştirilmiştir.Severiz Bu tarifin %5 gibi yüksek bir lif içeriğine sahip olması. Düzenli sindirimi destekler ve açgözlü yavru köpeğinizin öğün aralarında tok hissetmesini sağlar.


American Journey Büyük Irk Köpek Yavrusu

 American Journey Büyük Irk Köpek Maması
 • Tahıl içermeyen köpek yavrusu formülü.
 • Bütçe dostu köpek maması.
 • Gerçek somon ilk malzemedir.
 • Mısır, soya, buğday veya yan ürün yok.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Fincan başına 352 kalori.
 • %32 Protein, %14 Yağ, %4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

American Journey, kümes hayvanlarına dayalı tariflere ana alternatif lezzet sunan bu somon bazlı tarifi yarattı. İlk bileşen kemiksiz somondur ve diğer et ve balık yemeklerinin yanı sıra somon yağı ile birlikte ARA ve DHA ihtiyacı karşılanır. Ayrıca, %32'lik protein içeriği, bu tarifi kısa ve uzun Bassetlerin artan ihtiyaçları için harika kılar.

Bu, bazı hassas köpeklerin çok daha iyi yaptığı tahılsız seçimlerimizden biridir. Tahıl, besin açısından faydalı ve yavaş salınan enerjiyle dolu tatlı patates ve nohutla değiştirilir. Kurutulmuş yosun ve yaban mersini gibi besin açısından yoğun içerikler, bağışıklık sistemine formda kalması için gerekli besinleri sağlar. Bu kuru mama ayrıca mide-bağırsak sistemi için probiyotik bileşenlerle güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin listemizdeki en yüksek protein içeriğine sahip olması, onu büyük bir etli tat sevenler için harika bir seçenek haline getiriyor. Ekstra kas desteğine ihtiyaç duyan daha büyük, daha aktif Tazılar için de iyidir.
Şimdi Taze Tahılsız Büyük Irk Köpek Yavrusu

 Şimdi Taze Tahılsız Büyük Irk Köpek Yavrusu
 • Yan ürün veya et yemekleri yok.
 • Omega-3 ve -6 yağ asitleri.
 • Protein için taze kemiksiz et ve balık.
 • Dengeli protein, yağ ve mineraller.
 • Prebiyotikler ve lif açısından zengin.
 • Yapay tatlar veya koruyucular yok.
 • 20'den fazla doğal süper gıda ile yapılmıştır.
 • Evcil hayvan beslenme uzmanları tarafından hazırlanmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, bütçelerini biraz daha genişletebilenler için Basset yavrusu için favori seçimimiz. Kemiksiz hindi ilk malzemedir ve ayrıca kemiksiz somon ve ördek de listelenmiştir. Bu lezzetli ve besleyici içerikler, genel artan ihtiyaçları için yağsız ve zengin et dengesi sunar. Yumurtalar ikinci bileşendir, bu nedenle DHA ve ARA gereksinimleri karşılanır.

Cildinin ve tüylerinin esnek ve parlak olmasını sağlayan en yüksek omega yağ asidi içeriğine sahiptir. Artı, organ gelişimi ve beyin işlevi oyununun zirvesi olacak. Büyük, büyüyen eklemleri için harika bir glukozamin kaynağı olan Yeni Zelanda yeşil dudaklı midyeleri listelenmiştir. Kabak, kabak, muz, nar ve papaya, listelenen probiyotik kültürler gibi bağışıklığını güçlendirir.

Severiz bu tarifin Hounds için birinci sınıf seçimimiz olduğunu. Ekstra glukozamin takviyesi için yeşil dudaklı midye dahil olmak üzere en kaliteli et ve diğer malzemelerle yapılmıştır.


Blue Buffalo Büyük Irk Köpek Yavrusu

 Blue Buffalo Büyük Irk Köpek Maması Life Source
 • Beyin ve göz gelişimi için DHA.
 • Güçlü kemikler için kalsiyum desteği.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidanlar.
 • Kas büyümesi için L-Karnitin.
 • Mısır, buğday, soya veya tavuk yok.
 • Bardak başına 386 kalori.
 • %26 Protein, %15 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo birkaç ürün grubu sunar, ancak bu bizim favorilerimizden biridir. Life Protection serisi, genel koruması ve sağlığı için dengeli bir beslenme sağlar. Kemiksiz tavuk ve tavuk unu, yüksek protein içeriği sunan ilk iki bileşendir. Bilişsel ve göz gelişimini desteklemek için balık unu, yumurta ve balık yağı da listelenmiştir.

Bu aynı zamanda, enerji ihtiyaçları için kahverengi pirinç ve yumuşak yulaf ezmesini listeleyen tahıl içeren bir tariftir. Yaban mersini, kızılcık ve kurutulmuş yosun, bağışıklık gelişimi için listelenmiştir. Bu mama tanesi, her lokmada probiyotik bileşenlerle güçlendirilmiştir. Ve dışkı ve gaz kokusunu azalttığı bilinen yucca schidigera listelenmiştir. gazlı Basset ırkı.

Severiz Bu tarifin bir parça ve LifeSource Bit karışımı içerdiğini. Bunlar Blue Buffalo'ya özeldir ve büyük cins yavru köpekler için gereken optimize edilmiş besinleri içerirler.


Yetişkin Basset Hounds İçin En İyi Yem

Köpeğinizin yavru mamasından yetişkin mamasına geçiş zamanı geldiğinde, mutlaka geçiş yönergelerini izleyin gıda ambalajı üzerinde. Onu bir yavruyla aynı mamayla beslemeye devam etmeyi (ama elbette yetişkin versiyonunu) seçebilir veya onu tamamen yeni bir mamayla değiştirebilirsiniz. Birçok sahip, bunu durum veya beslenme ihtiyacındaki bir değişiklik nedeniyle yapar. İşte Basset yetişkin için favori seçeneklerimiz.


Çiftçinin Köpeği

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiselleştirilmiş yemek planları.
 • 4 sağlıklı, veteriner tasarımı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı malzemelerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu madde içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüle

Bu incelemedeki kuru mamalardan farklı olarak, Farmer's Dog kapınıza düzenli olarak taze köpek maması teslim eder. Her gönderi, köpeğinizin ağırlığına ve cins profiline göre özelleştirilir. Sadece birkaç soruyu yanıtlayın, Basset'inizi vermek için doğru miktarı hesaplasınlar.

The Farmer's Dog'un tarifindeki tüm et ve sebzeler taze, insan sınıfı malzemelerdir, bu nedenle Hound'unuz besinlerini en besleyici form . %100 tahıl içermez ve köpeğinize vitamin ve mineral sağlamak için çeşitli sebzelerle doludur. Ancak, tahılsız bir şey aramıyorsanız, sevkıyatınızı ve bütçenizi biraz daha genişletmek için pirinci karıştırabilirsiniz.

Severiz The Farmer's Dog'un dört farklı çeşidi mevcuttur: Tavuk, Sığır Eti, Hindi ve Domuz Eti. Bu nedenle, köpeğinizin ayırt edici bir damak tadı varsa, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek vardır.


Wellness Complete Büyük Irk Yetişkin

 Wellness komple büyük cins yetişkin
 • Tahıl içeren formül.
 • Gerçek tavuk ilk malzemedir.
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler.
 • Sağlıklı vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur.
 • Kalça ve eklem desteği.
 • Fincan başına 340 Kalori.
 • %26 Protein, %12 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, köpek yavrusu bölümünde önerdiğimiz Wellness seçeneğinin yetişkin versiyonudur. Daha önce olduğu gibi, tam sağlığa odaklanır. Buna deri ve kaplama, enerji, sindirim sağlığı, bağışıklık, gözler, dişler ve diş etleri dahildir. Kemiksiz tavuk ve tavuk unu, bu listedeki ilk iki malzemedir, bu da onu etli ve lezzetli yapar.

Somon unu, keten tohumu, E vitamini ve biotin, cildinin esnek ve tüylerinin en iyi şekilde görünmesini sağlar. Sağlıklı pirinç, arpa ve yumuşak yulafa dayanan tahıl içeren bir besindir. Havuç, tatlı patates, elma ve yaban mersini bağışıklığı için antioksidanlar sağlar. Taurin kalbine bakar. Ve kuru mama, bağırsağının sağlığını da desteklemek için probiyotik bileşenlerle güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin yüksek lifli bir diyet olduğu kabul edilir. Bu nedenle, yetişkininiz sonsuza kadar aç bir tazıysa, bu onun tok hissetmesini sağlamak için harika bir seçenektir.


American Journey Büyük Irk Yetişkin

 American Journey Büyük Irk Yemi
 • Bütçe dostu köpek maması.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Gerçek meyve ve sebzelerden yapılmıştır.
 • Yüksek protein karışımı.
 • Eklem desteği için glukozamin.
 • Bir fincanı 370 kalori.
 • %30 Protein, %12 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, önceki bölümde önerilen köpek yavrusu formülünü takip eder. İlk iki bileşen somon ve hindi unu olup, %30 ile ikinci en yüksek protein içeriğine katkıda bulunur. Somon ve hindi, uzun kasları için zengin ve yağsız et ve bol miktarda amino asit karışımı sağlar. Aynı zamanda ona yüksek glukozamin içeriği de sağlanacağı anlamına gelir.

Bu kuru mama probiyotiklerle güçlendirilmiştir, bu nedenle her lokmada canlı yoğurt kültürlerini garanti eder. Diğerlerinin yanı sıra nohut, tatlı patates ve pancar küspesi gibi prebiyotik lifler sayesinde lif içeriği de %5 ile yüksektir. Yaban mersini ve kurutulmuş yosun gibi besin açısından yoğun malzemelerle dolu ve vitamin ve mineraller eklenmiş tahıl ücretli bir reçetedir. Kardiyak destek için taurin eklenir.

Severiz somon bazlı tarif sayesinde bu tarifin listemizdeki en yüksek omega 3 yağ asidi içeriklerinden birine sahip olması, hassas cilde veya tüye sahip olanlar için ideal bir seçenek olmasını sağlıyor.


Şimdi Taze Tahılsız Büyük Irk Yetişkin

 Şimdi Taze Tahılsız Büyük Irk Yetişkin
 • Yan ürün veya et yemekleri yok.
 • Omega-3 ve -6 yağ asitleri.
 • Protein için taze kemiksiz et ve balık.
 • Orta düzeyde protein ve yağ seviyeleri, sağlıklı bir kilonun korunmasına yardımcı olur.
 • Prebiyotikler ve lif açısından zengin.
 • Yapay tatlar veya koruyucular yok.
 • 20'den fazla doğal süper gıda ile yapılmıştır.
 • Evcil hayvan beslenme uzmanları tarafından hazırlanmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, köpek yavrusu seçeneğini takip eder ve büyük cins yetişkinler düşünülerek tasarlanmıştır. Listelenen protein kemiksiz hindi, ördek ve somonun yanı sıra yumurta içerir. Hepsi, bilişsel işlevi ve kalp sağlığı ve daha önce bahsettiğimiz diğer her şey için bol miktarda DHA ve ARA sağlar. Süper lezzetli ve yağsız, bu yetişkin köpeğiniz için harika bir karışım.

Bu, yavaş salınan enerjisi için patates, bezelye ve tatlı patates kullanan tahılsız bir seçenektir. Hindistan cevizi, kabak, muz, yaban mersini, böğürtlen, nar ve papaya da dahil olmak üzere hastalıklarla savaşabilmesi için uzun bir süper yiyecek listesi var. Kokulu gazlı köpekleri azalttığı bilinen Yucca schidigera listelenmiştir. Yeşil dudaklı midye eklemlerini destekler.

Severiz Bu tarifin, yüksek kaliteli et malzemeleri ve süper yiyecekler sayesinde yetişkin Basset Hounds için birinci sınıf seçimimiz olduğunu.


VICTOR Amaçlı Nutra Pro Dry

 VICTOR Amaçlı Nutra Pro Dry
 • Kaynaklı ve ABD'de yapılmıştır.
 • Üstün kaliteli tavuk unu ile %92 et proteininden oluşur.
 • Protein açısından yüksek ve düşük karbonhidrat içeren besleyici yoğun tarif.
 • Vitaminler, mineraller, esansiyel yağ asitleri, protein ve amino asitlerle güçlendirilmiştir.
 • Glutensiz tahıllardan üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, arazide avlanan veya daha enerjik olan Basset Hounds için harika bir seçenektir. En yüksek protein içeriğine sahiptir ve içindekiler listesi tavuk yemeği ve ardından kan yemeği ile başlar. Bu size iğrenç gelebilir, ancak Fido için oldukça besleyicidir. Menhaden balık unu ve sığır eti unu da listelenir, böylece ihtiyacı olan tüm amino asitleri alır.

Bu yüksek proteinli ve düşük karbonhidratlı formül, yüksek enerjili spor yapan köpekler için optimize edilmiştir. Bağışıklığını güçlendiren organik kurutulmuş deniz yosunu küspesi ve yonca küspesi sayesinde besleyici açıdan yoğundur. Metabolizmasını uyaran ve çok fazla kilo almasını engelleyen L-karnitin listelenmiştir. Bağırsaklarını desteklemek için birçok probiyotik bileşen de vardır.

Severiz bu tarifin, bu listedeki en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu. %38 oranında, yakıt ihtiyacı olan enerjik Bassetler için yüksek kaliteli protein ve bol miktarda enerji sunar.


Kıdemli Basset Hounds İçin En İyi Yem

Etrafında yedi ya da sekiz yaşında, onu kıdemli mamaya değiştirmeyi düşünmeniz gerekecek. Kıdemli köpek maması, daha az enerji kullanan yaşlı köpekler için bir zorunluluktur. Her ne pahasına olursa olsun kilo almaktan kaçınması gereken uzun ve kısa köpekler özellikle. İşte oradaki altın eskiler için favori seçeneklerimiz.


Mavi Buffalo Büyük Cins Kıdemli

 Blue Buffalo Kıdemli Büyük Irk Formülü
 • Eklem sağlığı için glukozamin.
 • Kas tutulması için L-Carnitine.
 • Mısır, buğday, soya veya yan ürünler içermez.
 • Deri ve tüy sağlığı için omega yağ asitleri.
 • Kemik yoğunluğunun korunması için kalsiyum takviyesi.
 • Bardak başına 344 kalori.
 • %20 Protein, %10 Yağ, %7 Lif.
Amazon.com'da görüntüle

Blue Buffalo'nun Yaşam Koruma serisi, eksiksiz bir yaşlılar diyeti sağlar ve bu da onu en iyi seçimimiz yapar. AAFCO yönergelerini aşan protein içeriği %20'dir ve aynı zamanda artık çok fazla eti sindiremeyen köpekler için daha düşük bir içerik sunar. Ancak yine de tavuk, tavuk yemeğinin hemen ardından gelen ilk malzemedir ve ardından glukozamin açısından zengindir. Bu kuru mamada bulunan yüksek glukozamin içeriği sayesinde Basset'inizin eklemlerine iyi bakılır.

Bu, yavaş salınan enerji için sağlıklı kahverengi pirinç kullanan tahıl içeren bir diyettir. L-karnitin, genellikle kilo yönetimi tariflerinde bulunan vücudunu ince tutmaya yardımcı olur. Keten tohumu ve balık yağları, uyanık kalması için kalbi, derisi ve tüylerinin yanı sıra bilişsel işleviyle ilgilenir. LifeSource Bit'te son yılları için yedi süper yiyecek bulunur ve karışıma eklenir.

Severiz Bu tarifin, onu öğün aralarında tok tutan prebiyotik lifle ağzına kadar dolu olduğunu. Artı, probiyotik bileşenler, sindirim sisteminde dost bakterileri teşvik eder.


American Journey Kıdemli Formülü

 Amerikan Yolculuğu Kıdemli Tarifi
 • Bütçe dostu formül.
 • Tahılsız köpek maması.
 • MCT'ler zihinsel keskinliğe yardımcı olur.
 • Eklem sağlığı için glukozamin.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan karışım.
 • Bardak başına 329 kalori.
 • %32 Protein, %10 Yağ, %7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek, Basset Hound için American Journey serisinin son taksitidir. Hayatı boyunca onlardan keyif aldıysa, bu onun için bariz seçimdir. Kesinlikle büyük ırklar için tasarlanmamıştır ancak büyük ırkların son yıllarında ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlar. Mikroalgler ve kurutulmuş yosun, besin açısından yoğundur ve bağışıklık sistemini güçlü tutmaya yardımcı olur.

Taurin, diğer birçok vitamin ve mineral takviyesiyle birlikte kalp sağlığı için listelenmiştir. Bu kazma, ilk bileşenin kemiği çıkarılmış somon, hindi unu ve tavuk unu olması sayesinde yüksek glukozamin içeriğine sahiptir. Bu, sağlıklı enerji için nazik balkabağı ve tatlı patates kullanan tahılsız bir kuru mamadır. Ayrıca tok hissetmesini sağlamak için yüksek lif içeriğine sahiptir.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğini sunması, altın yıllarında hala yakıta ihtiyaç duyan daha iri Tazılar için harikadır.


Nutro Natural Choice Büyük Cins Kıdemli

 Nutro Natural Choice Büyük Cins Kıdemli
 • GDO'suz malzemelerle üretilmiştir.
 • Çiftlikte yetiştirilen tavuklardan yapılmıştır.
 • Doğal glukozamin kaynakları.
 • Sindirim için doğal elyaftan yapılmıştır.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Bardak başına 306 kalori.
 • %22 Protein, %11 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, Nutro seçimini neredeyse tamamlar, ancak bu tarifte kuzu eti yerine tavuk kullanılır. İlk iki malzeme olan tavuk ve tavuk unu %22 protein içeriği ile midesi artık etli yiyecekleri kolaylıkla sindiremeyenler için idealdir. Midesini daha kolay yoruyorsa, daha az gaz demektir. Tavuk unu, doğal bir glukozamin kaynağıdır.

Kabak, yatıştırıcı özellikleriyle de bilinen prebiyotik bir liftir. Lahana, ıspanak ve diğer vitaminler ve mineraller, bağışıklığının genç ve formda kalması için ihtiyaç duyduğu gücü sağlar. Bu, besleyici olan ve ona gün boyunca yetecek kadar enerji sağlayan pirinç, kepek ve sorgumun kullanıldığı, tahıl içeren bir seçenektir.

Severiz Bu tarifin en düşük kalori sayısına sahip olduğunu. Bu, birkaç kilo vermesi veya kilosunu yönetmesi gereken kıdemli Bassetler için en iyi seçenektir.


Şimdi Taze Büyük Cins Kıdemli

 Şimdi Taze Kıdemli Gıda
 • Tavuk ve yan ürünler içermez.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Çiğ gıda diyetine harika bir alternatif.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Yüksek protein formülü.
 • Bardak başına 373 kalori.
 • %28 Protein, %13 Yağ, %6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek bizim premium seçimimizdir ve Basset Hound'unuz için seti tamamlar. Bu seçim, kıdemli köpeğinizin geri kalan yıllarını en iyi ve en lezzetli beslenmeyle yaşamasını sağlamak için en iyi malzemelerle doludur. Ayrıca yağsız etler ve dengeli protein-yağ oranı sayesinde ağırlığının yönetilmesini sağlar. Bu tarif, üçlü bir protein sunar: hindi, somon ve ördek. Ve yeşil dudaklı midyeler en yüksek düzeyde glukozamin sağlar.

Eklenen probiyotik bileşenler bağırsağını düzenli durumda tutar ve prebiyotik lif, daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olur. Bu, proteinden sonra ikincil enerji kaynağı olarak patates ve bezelye kullanan tahılsız bir tariftir. Eklenen vitaminler ve mineraller, formda savaşmasını sağlamak için bu tarife dahil edilen uzun süper gıda listesini artırır.

Severiz bu tarifin yaşlı Hound için birinci sınıf seçimimiz olduğunu. Veya önde gelen glukozamin seviyelerine sahip olduğu için ekstra eklem desteğine ihtiyaç duyanlar.

golden retriever corgi karışımı

Victor Amaç Sağlıklı Kilo Kıdemli

 Victor kıdemli
 • Yaşlanan köpekler için besleyici yoğun.
 • Eklem sağlığı için glukozamin takviyesi.
 • Vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş.
 • Kas tutulması için L-Carnitine.
 • Üstün sindirim için formüle edilmiştir.
 • Fincan başına 360 Kalori.
 • %27 Protein, %11,5 Yağ, %4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, büyük ve dev ırklar da dahil olmak üzere her boyuttaki köpekler için tasarlanmıştır. Büyük cins yaşlıların ihtiyaç duyduğu tüm kutuları işaretler ve aynı zamanda en yüksek glukozamin içeriklerinden birine sahiptir. Hedeflenen beslenme, selenyum mayası, prebiyotik lif, probiyotik bileşenler ve optimize edilmiş mineral kompleksleri sayesinde sindirilebilirliğe odaklanır ve midesinin mümkün olduğunca desteklenmesini sağlar.

Et unu ilk malzemedir, hemen ardından balık unu, tavuk unu ve kan unu gelir. Hepsi bilişsel işlevi için amino asitler ve sağlıklı omega yağları sağlar. Enerji gereksinimlerini karşılamak için kahverengi pirinç ve darı gibi glütensiz tahıllar kullanır. Deniz yosunu yemeği besin açısından yoğundur ve vitamin ve mineral takviyeleri bağışıklığının desteklenmesini sağlar.

Severiz bu tarifin yaşlı köpekler için bağırsak sağlığına ve sindirilebilirliğe odaklandığını.


Son düşünceler

Artık Hush Puppy'nizin yaşamı boyunca hangi beslenmeye ihtiyacı olduğunu bildiğinize göre, onun için en uygun mamayı daha iyi seçebilirsiniz. Ve tavsiyelerimize bağlı kalarak onun sağlığı ve mutluluğu için doğru kararı verdiğinizden emin olabilirsiniz. Burada her Basset Hound'u ve her sahibinin cüzdanını memnun edecek bir şey var, yani herkes bir kazanan olarak çıkıyor.

Yorumlar