Köpekler İçin 10 Harika Kendin Yap Projesi: Fido'yu Evde Hissetmek

Köpekler İçin 10 Harika Kendin Yap Projesi: Fido'yu Evde Hissetmek

biraz birleştirince Bir köpek tutkunu ile DIY bilgisi , tüylü arkadaşınızın hayatını daha rahat hale getirmek için köpek projeleri alırken kendinizi hafta sonlarını kaybederken bulacaksınız. Bir köpek koşusu inşa etmeniz mi gerekiyor? Belki de üç ayaklı engelli bir köpek arkadaşı için bir tekerlekli sandalye? Belki de evin etrafında dolaşmayı biraz daha kolaylaştırmak için bir rampaya veya birkaç basamağa bakmanız yeterlidir.

Bu makalede ele aldığımız DIY projelerinin her biri, hem ileri düzey DIY'ciler hem de yeni başlayanlar için oldukça kolay . Bunlardan herhangi birini yerden almak için çok fazla para harcamanıza gerek yok. İhtiyaç duyacağınız malzemelerin çoğu, yerel Home Depot'ta veya Lowes'ta bulunmalıdır.Haydi, köpeğiniz için yapabileceğiniz 10 harika projeye bir göz atalım. bugün başla ! Sorularınız varsa veya bir şeyi kaçırdığımızı düşünüyorsanız, yorumlar bölümünde bize bir satır bırakmaktan çekinmeyin!

İçindekiler

Köpek Sandığı Kapağı

 Köpek Sandığı Kapaklı sandıkta 2 köpek
Aşağıdaki adımları izleyerek birkaç saat içinde kendin yap Köpek Kasası Örtüsü yapabilirsiniz.

Kumaştan bir köpek kasası kılıfı yapın. Kolay ve ucuz! İçin kolayca bir kapak yapabilirsiniz. her türlü köpek sandığı dışında kumaş Aşağıdaki basit yönergeleri izlerseniz. Hepsinden iyisi, çok pahalıya mal olması gerekmez!Gerekli öğeler

 • Mezura
 • Pimler
 • Kumaş
 • Makas
 • İğne ve iplik veya dikiş makinesi
 • Kumaş yapıştırıcısı (isteğe bağlı)
 • Kordon (isteğe bağlı)

Ölçü Al

 1. ölçün sandık yüzeyleri .
 2. Ölçülecek alanlar üst, sol ve sağ taraflar ve ön ve arka taraflardır.
 3. Her biri bir ayrı panel daha sonra dikeceğiniz veya yapıştıracağınız kumaş.
 4. Her panelin genişliğine ve uzunluğuna bir buçuk inç (35 mm) ekleyin.
 5. Bu yapacak dikiş ödenekler ve kapağınızın çok küçük olmayacağından emin olun.
 6. Ölçümlerinizi çizimler şeklinde kağıda yazın.
 7. Her panel alanını açıkça işaretleyin.
 8. Dörtlü kağıdınız varsa, çizimleri ölçeklendirmek için yapabilirsiniz.
 9. Daha sonra kağıt parçalarını kesip deneyebilirsiniz. farklı kombinasyonlar.
 10. Bu, ne kadar kumaşa ihtiyacınız olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Kumaşı Bulmak ve Kesmek

için kapak ekliyorsanız sıcaklık , bulmak bir yorgan kesebileceğiniz ikinci el bir dükkanda veya eski bir veya iki uyku tulumunda. Ölçülerinizi ve mezuranızı yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun. Kontrol etmek iki kere sahip olacağından emin olmak için yeterli kumaş.

Ayrıca kapitone kumaş satın alabilir veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz. yalıtım panelleri iki kat kumaş alıp aralarına dolgu koyarak. Bunu yapmayı seçerseniz, eksiksiz bir panel elde etmek için üç katmanı birbirine sabitleyip dikin önce diğer panellere takmaya çalışırsınız.

bir parça kullan tebeşir kumaşınızdaki panelleri işaretlemek için. gerekirse, toplu iğne kumaşı birkaç kat gazete içinde tutmak için hizalama İşaretlemeden ve kesmeye başlamadan önce.Yanları Birbirine Dikin veya Yapıştırın

İşte köpek kulübesi örtüsü yapmanın ne kadar kolay olduğunu burada göreceksiniz!

 • İlk olarak, parçaları içten dışa doğru birleştirin.
 • Ön panelin yalnızca üst ucunu takacağınızı unutmayın; bir kanat oluşturmak için yanları sabitlemeden bırakın.
 • Kasanın üzerindeki kapağı deneyin. Gerektiği gibi ayarlayın.
 • Yan panelleri üst parçaya ve arka panele dikin veya yapıştırın.
 • Ön panelin üst kısmını üst panele dikin veya yapıştırın.
 • Ön kapağın kenarlarındaki dikişleri bitirin.
 • Üst panele iki şerit cırt cırt (kancalı kısım) koyun.
 • Ön paneli toplayın.
 • Cırt cırtlı şeritlerin diğer yarısını da üst paneldekilerle eşleşecek şekilde ekleyin.

PVC Köpek Arabası

Yavru köpeğiniz arka ayaklarını kullanamıyorsa, hareket kabiliyetine yardımcı olmak için PVC'den bir köpek arabası yapmak ucuz ve güvenilir bir seçenektir. Aşağıda, bunu bir bütçeyle yapabileceğiniz birkaç farklı yol bulunmaktadır. Yukarıdaki video, alışveriş sepeti oluşturma konusunda size adım adım yol gösterecek veya aşağıda özetlenen iki plandan birini uygulayabilirsiniz.

Michael Marcus Köpek Arabası Planları

çizimler ve tam planlar burada bulunabilir . Bunlara bir bağlantı, Columbia River Newfoundland Club web sitesinde de bulunabilir. Michael, platformu inşa etmenin kolay olduğunu ancak tekerlekler Ve aks vardı en zorlu parça.koku yapmayan köpek maması

Ayrıca yapmanız gerekebileceğinden de bahsediyor. yüksekliği ayarlamak Kullandığınız tekerleğin boyutuna ve köpeğinizin giydiği koşumun türüne göre millerin sayısı.

Tekerlekler Hakkında Daha Fazla Bilgi

Maliyetleri düşük tutmak için, çöp tekerlekleri eski bisikletlerden veya tekerlekli sandalyelerden. Tekerlekler, lastiğin dış çapına göre boyutlandırılır ve ABD'deki yaygın bisiklet boyutları 20, 24, 26 ve 27 inçtir. Tekerlekli sandalye tekerlekleri genellikle 24 inçtir*

*Metrik ölçüleri ve diğer bisiklet lastiği bilgileri için buraya tıklayın ('Kesirli Boyutlandırma' tablosuna gidin)

 • tekerleklerinden emin ol kibrit , yani bir ön ve bir arka veya iki farklı boyutta tekerlek kullanmayın!
 • Arka tekerlekler gereksiz dişliler içerdiğinden, mümkün olduğunda ön tekerlekleri kullanın.
 • Tekerleklerin aksları üzerinde fazla sallanmadan serbestçe hareket ettiğinden emin olun.
 • Sallanırlarsa kırık veya gevşek jant teli olup olmadığını kontrol edin.
 • Bunları sıkmak için bir jant teli kullanın veya bir bisiklet tamircisinden ayarlamalar yapmasını isteyin.
 • Tekerleklerin hala tüm yataklarına sahip olup olmadığını kontrol edin.
 • Araba dingillerine tutturmak için somunlarınız olduğundan emin olun.
 • Topuzlu lastikler ve daha kalın iç lastikler, delinmelere karşı daha dirençlidir.
 • Çabuk açılan tekerlekler, istifleme veya taşıma için arabanın sökülmesini kolaylaştıracaktır.

Angie Meroshnekoff'un Planları

Angie Meroshnekoff Michael Marcus'un katı bir bütçeye bağlı kalarak PVC kullanarak bir köpek arabası yapma planlarını uyarladı. O atılan kullandı tekerlekli sandalye tekerlekleri ama daha küçük bir köpek arabayı çekecekse 20 inçlik bisiklet tekerleklerini kullanabileceğinizi önerir. Talimatları ve ayrıntılı fotoğrafları çok net .Köpeğinizin Köpek Arabası Planlarını Sevin

LoveYourDog'un sahipleri siteyi satın aldığında, PVC köpek arabası hakkında bazı ayrıntılı talimatlar için kendi planlarımızı da edindik. Yapabilirsiniz onları buradan ücretsiz olarak indirin .

*Bu planların orijinal kredisi, make-and-build-dog-stuff.com'dan Stan ve Johanna Soliday'e aittir. LoveYourDog.com ekibi bu web sitesini 2021 yılında satın aldı ve bu planları yapmaya karar verdi. köpek sahiplerine ücretsiz burada bu kılavuzda.


Köpek Tekerlekli Sandalye

 Çerçeve parçalarında yazılar bulunan DIY Köpek Tekerlekli Sandalye kurulumu
Aşağıdaki planlar, kendi dört tekerlekli köpek arabanızı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Love Your Dogs ayrıca ücretsiz bir ahşap dörtlü tasarıma, Doggie Buggy'ye erişime sahiptir. Bu, kendilerini destekleme yeteneğini kaybetmiş köpekleri rehabilite etmeye hizmet eden daha büyük köpekler içindir. Bu olabilir 150 dolardan daha az bir fiyata yapıldı çoğu ev geliştirme mağazasından alınan parçalarda.

Dört tekerlek desteğine ihtiyaç duyan daha küçük köpekler için aynı tasarımı ancak daha küçük ölçekte kullanabilirsiniz.*Lütfen dikkat: Bunlardan herhangi biri, elinizde bulunan veya toplayabileceğiniz malzemelere ve kullandığınız tekerleklere bağlı olarak belirtilen miktarlardan daha düşük bir fiyata yapılabilir.

Bu Planın Sağladıkları

 • Tekerlekli sandalyelerimiz ayarlanabilir.
 • Temel araçlara aşina olan herkesin bunları oluşturabilmesi için ayrıntılı talimatlar ve fotoğraflar.
 • Her bir parçadan ne kadar alacağınızı, nereden satın alacağınızı ve hangi öğeleri değiştirebileceğinizi size bildiriyoruz.
 • Ticari köpek tekerlekli sandalyelerine daha ucuz bir alternatif yaratma yeteneği

Britanya Kolumbiyası'ndaki Nelson'dan veteriner hekim Andrew Jones'un 21 Kasım 2012 tarihli bir blog gönderisine göre, köpek felci bazı durumlarda tersine döndü . Köpeklerin burun hücrelerinin astarından alınan hücreler özel bir yöntemle alınıp yetiştirildi ve daha sonra köpeklerin yaralandıkları noktada omuriliklerine geri enjekte edildi.

Bütün köpekler bu şekilde tedavi edildi önemli ölçüde iyileştirildi çünkü sinir hücreleri büyümeleri için uyarıldı. Tekerlekli sandalyeler başlangıçta bir yardımcı olarak kullanıldı. Birkaç ay sonra destekleyici bir koşum kullanarak bir koşu bandında yürüyebildiler. Yapabilirsiniz bunun için ücretsiz planları buradan indirin .*Bu planların orijinal kredisi, make-and-build-dog-stuff.com'dan Stan ve Johanna Soliday'e aittir. LoveYourDog.com ekibi bu web sitesini 2021 yılında satın aldı ve bu planları yapmaya karar verdi. köpek sahiplerine ücretsiz burada bu kılavuzda.


Sedir Köpek Yatağı

 DIY Sedir Köpek Yatağındaki Siyah Beyaz Köpek
DIY Sedir Köpek Yatakları, yavru köpeğinizin rahat etmesini sağlamanın ucuz bir yoludur.

Sedir dolgulu bir köpek yatağı oluşturmak son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken fermuarlı yastık kılıfları alıp içini sedir talaşı ile doldurmak. Bu daha küçük köpekler için daha kolaydır. Daha büyük köpeklerin daha büyük bir yastık kılıfına ve daha fazla sedir talaşına ihtiyacı olacaktır. Paradan tasarruf etmek için, ikinci el mağazasında yastık kılıflarınızı bulun. Sedir ayrıca pireleri uzak tutmaya yardımcı olabilir.

Temizlik kolaydır. Sadece yastık kılıfını çıkarın ve yıkayın. Talaşları birkaç haftada bir atabilir ve çöpe atabilir veya açık havada ateş çukurunuz varsa ateş yakmak için kullanabilirsiniz. Varsa bir kümes içinde de kullanılabilirler. Bu, kendin yap köpek yatağı yapmanın ucuz ve verimli bir yoludur, birden fazla köpeğiniz veya kurtarıcınız varsa harikadır.

Alerji Sorumluluk Reddi

Bazı köpeklerin sedir talaşına alerjisi olabilir, bu nedenle barınakta yaşayan tüm köpekler için bunun işe yaramayacağı doğru olabilir. Biriyle yaşayan bir köpeğe kıyasla sık sık izlenme olasılıkları daha düşük olabilir.Elbette barınağa, çalışan veya gönüllü olan kişilerin sayısına ve uzmanlıklarına bağlı olacaktır. Ayrıca köpek alerjisi deneyimi olmayan birçok köpek sahibi de vardır. Her halükarda, bu tür bir yatağa geçtiğinizde köpeğinize göz kulak olmanız akıllıca olacaktır.

*Belirtiler arasında sık sık hapşırma, öksürme, gözlerde sulanma ve hatta nefes almada zorluk olabilir.


köpek evi

 DIY Köpek Evine koyun
Bir köpek kulübesi inşa etmek, yavru köpeğinize onları önemsediğinizi göstermek için bir hafta sonu geçirmenin harika bir yoludur.

Kendiniz bir köpek evi inşa etmek, köpeklerinizi (veya kedileri ve korumak istediğiniz diğer yaratıkları) hava koşullarından uzak tutarken size para kazandırabilir. Ancak, zamanınız kısıtlıysa, bir tane satın almak da aynı derecede etkili olabilir. İster bir köpek evi inşa edin, ister satın alın, kendi yaratıcı dokunuşunuzu eklemek için birçok fırsat var - onu istediğiniz kadar sade veya süslü yapabilirsiniz!

Bir Planla Başlayın

Hazırlık, köpeğinizin ölçülmesini ve köpek kulübesi için uygun bir yer bulmayı içerir. Başlamadan önce bir köpek evi inşa etmekle ilgili videoları okumak veya izlemek muhtemelen daha tatmin edici bir ürünle sonuçlanacaktır.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, mevcut bazı iyi planlar için aşağıya bakın. Hangilerinin işinize yarayabileceğini hızlı bir şekilde karşılaştırabilmeniz için bunları düzenlemeye çalıştık. Önerdiğimiz bazı ücretsiz plan setleri:

bullmastiff vs İngiliz mastiff

Dikkate Alınması Gereken Temel Şeyler

İyi inşa edilmiş bir köpek evi:

 • Köpeğinize uyacak boyuttadır, ancak çok büyük değildir*
 • Sıcak veya soğuk mevsimler için yeterli havalandırma sağlar
 • Soğuk mevsimler ve iklimler için iyi yalıtıma sahiptir
 • Şiddetli soğuk iklimler için rüzgar bölmesine sahiptir
 • Çıkarılabilir veya menteşeli bir çatı ile temizlenmesi kolaydır
 • Yerden kurulur
 • Bir köpeğin çiğneyebileceği yerlerde toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır
 • Yerel bina kodlarına uygundur

*Önerilen Minimum Köpek Kulübesi Boyutları

 • En yüksek çatı noktası = köpeğin kulaklarının üstü + 3 inç [75 mm]
 • En alçak çatı noktası = köpeğin omuzlarının üstü + 3 inç [75 mm]
 • Uzunluk = burundan kuyruğa köpek + 12 inç [300 mm]
 • Genişlik = köpek, pençelerden başın üstüne kadar yandan uzatılmış + 6 inç [150 mm]
 • Kapı = köpeğin en geniş noktası için yeterince geniş + her iki tarafta 1 inç [her bir tarafta 25 mm]
 • Köpek Evi İnşa Etme Hakkında Daha Fazla Bilgi
 • İşte bir köpek kulübesini yalıtmakla ilgili bazı fikirler.

Gölgesiz bir bahçede, köpeğiniz evine bağlı kapalı bir sundurmayı takdir edebilir. Tabanı kuru tutmak ve sürünen yaratıkları ve kiri dışarıda tutmak için yerden bir köpek kulübesi kurulur. Köpeğiniz için daha rahat hale getirmek için köpek evinin zeminini kaplamak isteyebilirsiniz. Eski bir yorgan, vinil kaplı köpük yastık, bir araba hurdalığından kauçuk paspas, eski halı veya saman bazı olasılıklardır.


Köpek Koşu Bandı

Havanın uzun yürüyüşler veya bisiklet sürmek için çok kötü olduğu günlerde alternatif bir egzersiz şekli olarak kendi koşu bandınızı oluşturmanızı öneririz. Başlangıçta make-and-build-dog-stuff.com sahipleri tarafından oluşturulan bu planlar artık ücretsizdir. Bu DIY köpek koşu bandı, yavru köpeğiniz için mükemmel koşu bandını oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Doggie Runner koşu bandı planları veya planları, CAD çizimlerini, ayrıntılı fotoğrafları ve yazılı talimatları içerir. Bu tasarımın en iyi özelliklerinden biri, sizin veya köpeğinizin koşu bandını manuel olarak kontrol edebilmenizdir, yani istediğiniz zaman hızlanabilir veya yavaşlayabilirsiniz.

Köpeğinizin Koşu Bandını Oluştururken İpuçları

 • Koşu bandı yüzeyinin köpeğiniz için yeterince uzun olduğundan emin olun.
 • Tasarımımız gibi orta büyüklükte bir koşu bandı, yaklaşık 85 lbs'ye kadar olan köpekleri barındırır.
 • Daha büyük bir köpek, adımlarının uzunluğundan dolayı daha hızlı gitmekte zorlanabilir.
 • Kayışın düzgün çalışması için her bir ucun bir tür makaraya ihtiyacı vardır.
 • Çerçeve metal veya ahşaptan yapılabilir.
 • Köpeğin koşması için sadece bir platformla kurtulabilirsin.

*Bu planların orijinal kredisi, make-and-build-dog-stuff.com'dan Stan ve Johanna Soliday'e aittir. LoveYourDog.com ekibi bu web sitesini 2021 yılında satın aldı ve bu planları yapmaya karar verdi. köpek sahiplerine ücretsiz burada bu kılavuzda. Yapabilirsiniz bu kılavuzu buradan ücretsiz olarak indirin .

en iyi köpek çivi değirmeni

Köpek Rampaları

 DIY köpek rampasında Corgi
Köpek rampaları, büyük köpeklere ve yaşlı yavrulara daha uzun bir yüzeye inip çıkmaları için harika bir yoldur.

Bu kolay kontrplak tasarımıyla basamakları kapatmak için bir köpek rampası oluşturun. Köpeğiniz evin içine veya dışına çıkan merdivenleri yönetmekte zorlanıyor mu? Sizin için basit bir çözümümüz var – bir köpek rampası yapın! Bu kolay adımlar, yavru köpeğinizin ihtiyaç duyduğunuz yerde hemen yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlayacaktır!

Tasarım Hususları

İnşa etmeye başlamadan önce dikkate alınması gereken bazı şeyler vardır:

 • Rampayı kullanacak köpek(ler) ne kadar büyük ve ağırdır?
 • Rampa iç mekanda mı yoksa dış mekanda mı kullanılacak?
 • Rampa bağımsız mı yoksa destekli mi olacak?
 • Rampayı ne sıklıkla hareket ettirmeniz gerekecek?
 • Kaç rampaya ihtiyaç duyulacak?
 • Elinizde kullanabileceğiniz herhangi bir malzeme var mı?

ölçümler

 • Uzunluk : Merdivenin tepesinden tabanına olan mesafeyi ölçün ve 4 inç [100 mm] ekleyin.*
 • Genişlik : Minimum 16 inç [405 mm] genişlik öneriyoruz

*Eğim, köpeğinizin kaldıramayacağı kadar dik olacaksa, açıyla rahat edene kadar daha fazla uzunluk ekleyin.

Malzemeler

 • 50 lbs'ye kadar köpekler için en az 3/8' kalınlığında [10 mm] kontrplak veya eşdeğeri ve daha ağır veya birden fazla köpek için 1/2' [12,5 mm] veya 5/8' [16 mm].
 • Yeterli uzunluğa sahip değilseniz, birleştirmenin altına kalın bir tahta yerleştirerek ve parçaları ona vidalayarak parçaları birleştirin.
 • Tahtayı su geçirmez hale getirmek için vernik veya poliüretan serpin.
 • Ahşap veya alçıpan vidaları.
 • Yaklaşık 14' [355 mm] aralıklı olacak şekilde genişliğe eşit şeritleri tornalayın.
 • İç-dış mekan halı uzunluk ve genişlik ölçüsü eşittir.

Köpek Rampası İnşa Etmek İçin Gerekli Aletler

 • Mezura.
 • El veya elektrikli testere (veya kereste deposunda veya hırdavatçıda ahşabı uygun boyutta kesin).
 • 1/4 inç (6 mm) zımba veya güçlü, su geçirmez yapıştırıcı ile zımba tabancası.
 • Elektrikli tornavida veya yıldız başlı el tornavidası.

Kontrplaktan Köpek Rampası İnşa Etmek

 1. Halıyı kontrplağın bir tarafına zımbalayın veya yapıştırın.
 2. Alttan başlayarak, torna tezgahını düzenli 11 inç (275 mm) aralıklarla halının üzerine çapraz olarak takın.
 3. Rampayı adımlarınızın bir tarafına taşıyın.
 4. Kontrplağınızın üst kısmını üst basamakla birkaç inç üst üste bindirin.
 5. 1 inçlik vidaları zikzak şeklinde kullanarak yerine vidalayın. Gerekirse boşluğu kapatmak için altına ahşap şimler ekleyin.
 6. Üst basamağınız ahşap yerine betondan yapılmışsa, beton ankrajları veya özel beton çivileri gibi farklı bir sabitleme yöntemine ihtiyacınız olabilir.

İşte bu - artık bir köpek rampası yapmayı biliyorsunuz! Şimdi köpeğinizin test etmesini sağlamanın zamanı geldi. Köpeğinizin rampasını düzenli olarak kullanmaya tamamen alışması biraz zaman alabilir, bu nedenle köpeğiniz rampa ile daha rahat olmaya başladığında sabırlı olduğunuzdan emin olun.

*Bu planların orijinal kredisi, make-and-build-dog-stuff.com'dan Stan ve Johanna Soliday'e aittir. LoveYourDog.com ekibi bu web sitesini 2021'de satın aldı ve bu planları burada, bu kılavuzda köpek sahiplerine ücretsiz yapmaya karar verdi. Her iki köpek rampası kılavuzu setini aşağıdan indirebilirsiniz.

Köpek Köprüsü: 3D Yerleşim ve Çizimler
Köpek Rampası: Plan Çizimleri


köpek adımları

Bir rampa inşa etmeye benzer şekilde, köpeğiniz için bazı basamaklar inşa etmek, köpeğinizin belirli yüzeylere tırmanıp inmesine ihtiyaç duyduğunuzda kullanışlı olabilir. Aşağıdaki kılavuz, ihtiyacınız olacak malzemeler konusunda size yol gösterecek ve yukarıdaki video, DIY köpek basamaklarının nasıl inşa edilebileceğinin adım adım bir örneğidir.

Köpeğinizin Adımlarını Oluşturmak

Aşağıda, uygun bir köpek merdiveni seti oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız aşağıdaki malzemeler bulunmaktadır. Bu öğelerin çoğu, yerel alet veya ev geliştirme mağazanızdan satın alınabilir. Maliyetler değişecektir, ancak sizin için bir dizi merdiven inşa edebilmeniz “gerekmektedir”. 100 dolardan az.

 • İhtiyacınız Olan Malzemeler: Bu proje için yalnızca Kontrplak, Halı, Bağlantı Elemanları ve bazı temel araçlara ihtiyacınız olacak.
 • İhtiyacınız Olan Araçlar: Mezura, Elektrikli Testere, Yıldız tornavida, Zımba Tabancası, Çekiç, Halı Bıçağı.

İhtiyacınız olan malzemeleri aldıktan sonra, ahşabı kesmeye başlamanız ve merdivenleri monte etmek için aletlerinizi kullanmanız gerekecek. Eksiksiz bir Kendin Yap rehberi hazırlamaktansa, build-basic.com adresindeki kılavuza göz atın Harika bir merdiven seti oluşturmanın en kolay yolu hakkında ek ayrıntılar için. Köpeğinizin yukarı ve aşağı hareket etmesini kolaylaştırmak için onları halıyla kaplamanızı öneririz.


Yükseltilmiş Köpek Besleme İstasyonu

Yavru köpeğinize yerden yemek yemesi için bir yol mu vermek istiyorsunuz? Bazı büyük ırklar için şişkinlik gerçek bir problem haline gelebilir. Birçok dev cins köpek sahibi, şişkinlik riskini en aza indirmek için köpeklerini Yükseltilmiş Besleme istasyonundan beslemeyi tercih eder.

İnşa etmek istediğiniz Yükseltilmiş Besleme İstasyonunun tarzına bağlı olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı plan vardır. Çiftlik evi görünümünü tercih ediyoruz ve Shanty2Chic, yukarıdaki videoda tam da bunu oluşturmak için bazı mükemmel yönergeler sunuyor.

 • İhtiyacınız Olan Malzemeler: Ahşap Levhalar, Düz Başlı Vidalar, Boya veya Leke
 • İhtiyacınız Olan Araçlar: Dekupaj Testere veya Elektrikli Testere, Kalem, Boya Fırçası, Ölçüm Bandı

Gerekli malzemelere sahip olduğunuzda, talimatları takip etmek kadar basit. Hepsini buraya yaymak yerine, Shanty-2-chic'te onları kontrol et Ek bilgi için.


Köpek Tüyü Çıkarıcı

 DIY Köpek Tüyü Çıkarıcı
Kıyafetlerinizden veya mobilyalarınızdan köpek kürkünü çıkarmak için basit bir duş fırçası kullanılabilir.

Bir tiftik rulosu alıp onunla işi bitirmenin daha kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak az bilinen gerçek şu ki, çoğu tiftik silindiri aslında köpek tüyü çekerken kötü kokuyor. Sonsuz tiftik silindiri tedarikinden geçmeden köpek tüyünden kurtulmanın başka daha kolay ve daha etkili yolları vardır.

Ev Yapımı Kendin Yap Trick

 • Herhangi bir boyuttaki ovma fırçasını alın.
 • Nemlendirin.
 • Halı boyunca hafif vuruşlarla ovalayın.
 • Bir tarakla veya parmaklarınızla periyodik olarak tüyleri alın.
 • Fırçayı sabunlu suda yıkayın, durulayın ve bir sonraki kullanıma kadar kurumaya bırakın.

İster inanın ister inanmayın, bir banyo ovma fırçası MÜKEMMEL köpek tüyü alma aracı olabilir. Aşağıdaki adımları izleyerek bunlardan birini kullanabilirsiniz.

Son düşünceler

Şimdi bunlara baktığınıza göre on farklı DIY köpek planı , bu hafta sonu seni meşgul edecek çok şeyin olacak. Vücudunuzda biraz kendin yap kanınız varsa, bunların çoğu, onları yavrularınız için hazır hale getirmek için bir hafta sonu çalışmasından fazlasını almamalıdır.

Bazıları maliyet tasarrufu sağlayan teknikler olsa da, diğerleri sadece eğlence amaçlıdır. Nedeni ne olursa olsun, bu projelerin her biri, köpek arkadaşınıza sizin için ne kadar önemli olduklarını gösterecek. Daha fazla DIY köpek ipucu için favorimize göz atın DIY köpek süveteri örgü fikirleri , DIY köpek giyim modelleri , ev yapımı şampuan tarifleri , Ve DIY köpek kostümü fikirleri .

Yorumlar