Cavalier King Charles Spaniels İçin En İyi Kemerler: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Cavalier King Charles Spaniels İçin En İyi Kemerler: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Cavalier King Charles Spaniel, arkadaşlık ve kucaklaşma için yetiştirilmiş oldukça küçük bir yavrudur. Ama o güzel paltosunun altında, egzersiz yapması gereken atletik bir Spaniel vücudu var. Tasmalara takılan tasmalar geçmişte kaldı. Sadece boynunu gereksiz yere zorlamakla kalmıyorlar, aynı zamanda bir koşum takımı çok daha çekici görünüyor, değil mi? Sportif ve şık bu kılavuz, Cav'iniz için en iyi emniyet kemerini seçmenize yardımcı olur.

Listeye bir 'S' daha ekleyeceğiz ve bu güvenlik. Bir emniyet kemerinin Cav'iniz için sahip olduğu ana fayda güvenliktir. Cavalier King Charles Spaniel için en iyi yedi köpek koşumunu sergiliyoruz. Ayrıca neden bir koşum takımına ihtiyacı olduğunu da gösteriyoruz. Ayrıca sizin ve onun ihtiyaçları için en iyi koşum takımını nasıl seçeceğinizi de açıklayacağız. Tek ihtiyacınız olan bu koşum takımı mağazası, o yüzden hemen atlayalım.



Bir Bakışta: Cavaliers İçin Favori Koşumlarımız

yaban mersini koşum Derecelendirmemiz

En İyi Genel

Blueberry Pet 3M Çok Renkli Yansıtıcı Arka Klip

Chewy.com'da görüntüle PetSafe Deluxe Kolay Uyandırma Naylon Yansıtıcı Çekmez Derecelendirmemiz

Popüler Seçim



PetSafe Deluxe Kolay Uyandırma Naylon Yansıtıcı Çekmez



Chewy.com'da görüntüle Küçük Köpekler İçin Frisco Koşum Takımı Derecelendirmemiz

Bütçe Seçimi

Frisko Dolgulu
Naylon Çekmez



Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekiler

Alıcı Rehberi

Ağzında Koşumlu Cavalier King Charles

Yavrularınız için bir koşum takımı satın alırken göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör vardır.



İlk olarak, alıcı rehberimiz var. Elbette ücretsiz! Özel köpeğiniz için bir koşum takımı satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken tüm faktörleri gözden geçiriyoruz. Kararınızda düşündüğünüzden daha fazlası var, ancak sizin için basitleştirdik. Böylece, ürün bölümüne geldiğinizde, ihtiyaçlarınız için en iyisi kolaylıkla.

Kemer Çeşitleri

Hangi türü seçerseniz seçin, bir koşum takımının birincil amacı baskıyı almak ve boynundan uzaklaşmak . Bunun yerine, çok daha güvenli ve daha fazla kontrol sağlayan göğsüne ve omuzlarına yayar. Ancak farklı koşum takımlarının farklı amaçları vardır, o yüzden ne tür olduğuna bakalım. size ve Cavalier King Charles Spaniel'inize uygun en iyi.

Ön Klip: Bağlantı klipsi, göğüs plakasındaki emniyet kemerinin önündedir. Bu, Cav'inize tasmayı çekmemeyi ve çektiğinde onu yönlendirmeyi öğretir. Bu, yürüyüşler sırasında size daha fazla kontrol sağlar ve ikiniz için de daha keyifli bir deneyim olmasını sağlar. Ön klipsler, eğitim veya sürekli olarak çekenler için çok önemlidir.

Arka Klip: Bağlantı klipsi, tasmayı takmak için uygun bir yer olan omuz bıçakları arasındadır. Bu koşum türü, halihazırda tasma eğitimi almış ve sakince yürüyen Cav'ler için idealdir.



Ön ve Arka Klip: Birçok yüksek kaliteli koşum takımı, klipslerin her iki konuma da yerleştirildiği her iki seçeneğe de sahiptir. Bu koşum takımları antrenman için harikadır çünkü ön klipsle başlayabilir ve daha rahat hale geldikçe arkaya doğru ilerleyebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla kontrol için ön klipsi kullanmanız gereken izin günleri olan köpekler için de iyidir.

Tepegözde Adım: Ayrıca, bir step-in veya bir baş üstü koşum takımına ihtiyacınız olup olmadığını da düşünmeniz gerekir. Tüm koşum takımları ya-ya da. Yaşlı, engelli veya yaralı bir Cav'ınız varsa, baş üstü koşum takımı daha iyidir. Sadece başının üzerine koy, böylece hareket etmesi gerekmeyecek. Aksi takdirde, sahip olduğunuz koşum tipinin gerçekten bir önemi yoktur.

Kaldırmak: Bir kaldırma kemeri, ameliyat sonrası iyileşme veya yaşlılık sırasında arka uçlarını kullanmayan Cav'ler içindir. Yürümek için ön bacaklarını kullanırken arkadaki ağırlığı alarak çalışır. İhtiyacınız olan koşum türü buysa, ayrı bir köpeğimiz var. kaldırma koşum takımı kılavuz.

ayarlanabilirlik

Tüm Cavalier King Charles Spaniel'ler güzeldir, ancak hepsi aynı şekil ve büyüklükte değildir. Ortalama göğüs büyüklüğü 18 inç olan çoğu Cavs, muhtemelen küçük beden grubuna girer. Ama emin olmak için onu ölçmelisiniz. Ama başarmak mükemmel uyum , ayarlanabilir olmalıdır. Ve ne kadar fazla ayar noktası varsa, o kadar uygun hale gelebilir.



Doğru uyum, koşum deneyimini iyi veya korkunç hale getirebilir. Çok sıkıysa, yaralanmaya, ağrılı noktalara neden olabilir ve rahatsız edici olabilir. Çok gevşekse, herhangi bir kontrolünüz yok ve koşumunu kaydırıyor. Bu nedenle, en az üç ayar noktasına sahip bir koşum takımı aramak önemlidir.

Malzemeler

Alacağınız koşum kaliteli olmalı ve bunun büyük bir kısmı malzemeleridir. Dikmek yerine yapıştırılmış ince kumaştan yapılmışsa, uzun süre dayanmayacağından emin olabilirsiniz. Naylon veya polyester kombinasyonundan yapılmış koşum takımlarına bakın. ve ara metal veya sağlam plastikten yapılmış güçlü tokalar ve bağlantı noktaları.

Eğer kırılırsa, Cav'ınız kaçacaktır. Bu nedenle, güvenilir bir koşum takımına sahip olduğunuzdan emin olmak için biraz fazladan ödeme yapmanız önemlidir. Ayrıca, yıllarca sürerse, paranızın karşılığını daha iyi. Aşağıdaki önerilerimizde optimum kalite ve maliyet dengesini bulduk.



Konfor

Cavie'niz en iyisini hak ediyor ve konfor büyük bir husus olmalıdır. A yastıklı koşum takımı göğsünün ve koltuk altlarının sürtünmesini önler. Kemer kenarları da sert bir şekilde kesilen malzemeden ziyade yumuşak olacak şekilde doldurulmalı veya dikilmelidir. Neopren veya fileli naylon gibi nefes alabilen bir kumaştan yapılmış bir koşum, sıcak noktaları önler. Sıcak aylarda da daha rahat hale getirecektir.

Güvenlik özellikleri

Önce güvenlik, kızlar, erkekler ve Cavs! Emniyet kemeri, nefes borusundaki gerilimi azaltmak ve onun kontrolünü elinize almanıza izin vermek için güvenli bir seçimdir.

Bir tutamak birçok durum için idealdir. Bu onu diğer köpeklerden alıp götürmek ya da maceracıysa tırmanmasına yardım etmek olsun. Sap güçlü olmalı ve omuzları boyunca yerinde dikilmelidir.

Yansıtıcı süsleme ve malzeme, birçok yüksek kaliteli emniyet kemerinin tasarımlarına dahil ettiği başka bir güvenlik özelliğidir. çoğu var kenarlarda yansıtıcı dikiş veya trim , ve bazılarında da yansıtıcı yamalar var. Ekstra güvenlik için hem önden hem de arkadan görülebilen yansıtıcı malzemeye sahip bir emniyet kemeri arayın. Yansıtıcı malzeme, özellikle zayıf görüşlü yürüyüşler sırasında önemlidir. Cav'inizin size, diğerlerine, araçlara ve bisikletçilere görünür olmasını sağlar.



Cavaliers İçin En İyi Kemerler

Koşum Takımında Üç Renkli Cav

Favori Cavalier koşumlarımız için ayrıntılı incelemelerimizi okuyun.

Satın alma kılavuzumuzu okuduktan sonra, artık sizin ve Cav'ınızın ihtiyaç duyduğu emniyet kemeri türü hakkında kafanızda bir resim var. Yukarıdaki kriterleri göz önünde bulundurarak, Cavalier King Charles Spaniel için en iyi yedi köpek koşum takımını bulduk. Tercih sırası olmaksızın, işte bunlar:


Blueberry Pet 3M Çok Renkli Yansıtıcı Arka Klip

Yabanmersini Pembe Koşum Takımı
 • Daha hafif malzeme kombinasyonu.
 • Metal D halkası ekstra güvenlik sağlar.
 • Dört farklı ayarlanabilir kayış.
 • Çoğu Chihuahua'ya kolaylıkla uyacaktır.
 • Dengeli bir his için ağırlık dağıtım yetenekleri.
 • Yansıtıcı üçgen ve çizgiler.
 • Moda bilincine sahip Chihuahua'lar için stil dostu.
Chewy.com'da görüntüle

Blueberry Pet, fonksiyonel ve şık koşum takımlarıyla tanınır. Bu emniyet kemeri, baskı altında kırılmayan dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır. Maksimum konfor için tamamı nefes alabilen file, polyester ve oxford malzemeden üretilmiştir. O da yastıklı. Cav'inizi kontrol etmenize ve ağırlığı daha iyi dağıtmanıza yardımcı olan ikili yelek tasarımına sahiptir.

Bağlama noktası yalnızca arkadadır, bu nedenle bu, koşum konusunda önceden eğitilmiş olanlar için idealdir. Pek çok renk seçeneğiyle gelir ve tümü 3M yansıtıcı malzemeyle gelir, böylece Cav'iniz kötü görünürlükte görülebilir. Optimum uyumu elde etmek için dört ayar noktası vardır. Tokalar ve klipsler ise güçlü plastik ve metalden yapılmıştır.

Severiz bu koşumun her açıdan görülebilen yansıtıcı dikişlere, süslemelere ve yamalara sahip olması. Bu, sabahın erken saatlerinde veya gece geç saatlerde yürüyüş yapmayı seven Cav'ler için en güvenli seçimdir.


Kurgo Tru-Fit Geliştirilmiş Mukavemetli Araç Güvenliği

Kurgo Tru-Fit Geliştirilmiş Mukavemetli Araba Güvenliği Köpek Koşum Takımı
 • 75 pound'a kadar olan köpekler için çarpışma testi yapılmış herhangi bir araç emniyet kemeri sistemi ile uyumludur.
 • Kaya tırmanışçıları ve yan hakemler tarafından kullanılan yenilikçi Yuvalama Tokaları.
 • 5 ayar özel bir uyum sağlar.
 • Yoldaki köpekleri, sürücüleri ve yolcuları korur.
 • Ekstra koruma ve rahatlık için geniş, dolgulu göğüs plakası.
 • Bir karabina ve 10 inçlik köpek emniyet kemeri halkası içerir.
Chewy.com'da görüntüle

Kurgo, köpek koşum takımı işinde büyük bir isimdir - ve bu onların en uygun olanlarından biridir. Beş ayar noktası sayesinde mükemmel bir uyum sağlayamayan hiçbir Cav yoktur. Bu koşum ayrıca kaya tırmanışı teknolojisini kullanarak aşırı kilo almak için tasarlanmıştır. Tokalar iç içedir, yani çekildiğinde daha sıkı kavrarlar.

Hem ön hem de arka klipsleri vardır ve rahat kullanım için de dolguludur. Polyester ve naylon karışımından yapılmıştır, bu da nefes alabilir olmasını sağlar. Bu koşum ağırlığı 75 pound'a kadar olan köpekler için çarpışma testine tabi tutulmuştur, bu nedenle siz ve Cav'iniz çok seyahat ediyorsanız bu harika bir seçenektir. Ayrıca onu güvenli bir şekilde bağlamak için bir karabina araba ataşmanı ile birlikte gelir.

Severiz Bu emniyet kemerinin ömür boyu garantili olduğunu, yani en iyi işçilik ve kaliteyle yapıldığını ifade eder.


PetSafe Deluxe Kolay Yürüyüş Naylon Yansıtıcı Çekmez

Petsafe Deluxe
 • Son derece görünür neopren kayışlar.
 • Göbek kayışı rengi diğer kayışlardan farklıdır.
 • Hızlı geçmeli tokalar, kolay bir açma-kapama işlemi sağlar.
 • Martingale halkası ve ön tasma bağlantısı.
 • Koşum, köpeğinizi doğru şekilde yönlendirmenize yardımcı olur.
 • Tasarım, çekme sırasında rahatsızlığı sınırlar.
 • Birden fazla renk ve boyutta gelir.
Chewy.com'da görüntüle

Julius K9, yüksek kaliteli koşum takımları ile tanınan köklü bir markadır. Bu yüzden listemize dahil ettik! Dayanıklı ve çok uzun süre dayanması gereken premium bir seçenektir. Optimum konfor için rahat ve nefes alabilen naylon ve eko-tex iç astardan yapılmıştır. Tokalar dayanıklıdır ve dondurucu koşullarda bile çalışır.

Dış kabuk su tutmaz, Cavs'in tatlı buklelerinizi korur. Boyun gerginliğini azaltmak için tasarlanmış birden fazla ayar noktası ve sağlam bir yastıklı göğüs kemeri vardır. Onu kaldırabilmeniz için bir kulp vardır ve yansıtıcı malzemelerle süslenmiştir. Yavrularınızın (ve sizin) rahatlığı için bir baş üstü koşum takımı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Severiz Bu premium seçimin, terapi köpeği veya duygusal destek köpeği gibi etiketler eklemeniz için Velcro yamaları olduğunu. Veya “Şimdiye Kadarki En İyi Köpek!” etiketini ekleyebilirsiniz.


Julius-K9 Yansıtıcı Güç Kablosu

Julius K9 Köpek Koşum Takımı
 • Dış kabuk su iticidir.
 • Yansıtıcı göğüs kemeri.
 • Sabah erken veya gece yürüyüşleri için harika.
 • Güvenilir D halkalı metal parça.
 • Kolay açma ve kapama işlemi.
 • Sap sabitleme, ayarlanabilirlik sağlar.
 • Donmaya dayanıklı tokalar her türlü hava koşuluna dayanabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Yani sipariş yok dedik ama bu bizim favorilerimizden biri . Bu emniyet kemeri çoğu Cav için idealdir çünkü daha önce bahsettiğimiz tüm bileşenlere sahiptir. Basınç altında güçlü olan dört ayar noktasına sahiptir. Göğüs plakası dolguludur ve kenarları rahatlık için yumuşaktır. Antrenman ve daha sakin yürüyüşler için ideal olan ön ve arka bağlantı noktalarına sahiptir.

Bu parlak renkli koşum, moda bilincine sahip Cav için dokuz renkte geliyor. Polyester ve naylon karışımından üretilen file yapı, rahatlık ve nefes alabilirlik için hafiftir. Emniyet kemeri, yansıtıcı malzeme ile dikilerek köpeğinizin her açıdan görünmesini sağlar. Ve hem arabada hem de yaya olarak güvenlik için arkada bir tutamak var.

Severiz Bu koşum takımı, bir koşumda ihtiyacınız olan her şeye harika bir fiyata sahip. Bu, oradaki birçok Cav için bir tercih.


Chai's Choice 3M Polyester Yansıtıcı Ön Klip

 • Göğüste ve göbekte hafif file dolgu.
 • Dayanıklı naylon dış yüzeye sahip yansıtıcı borular.
 • Ayarlanabilir kayışlar.
 • 9 renk seçeneği.
 • Çekmeyi caydırmak için göğse monte O-ring ve araba emniyet kemeri ile çalışır.
 • Üstte yerleşik tutamak.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco, mükemmel kalitede, bütçeye uygun koşum takımları için hızla popüler hale geliyor. Bu, minimalist seçimlerimizden biri çünkü tüm köpekler örtülürken kendilerini rahat hissetmiyor. Aynı zamanda baş üstü emniyet kemeri seçeneklerimizden biridir ve onu dışarıdaki altın eski Cav'ler için harika bir seçenek haline getirir. Ya da yaralardan iyileşenler. Ayrıca, dışarı çıkmak veya içeri girmek için sabırsızlandığı zamanlar için iki hızlı serbest bırakma tokası vardır.

İyi yapılmış ve nefes alabilen naylon ve polyesterden yapılmıştır. Askılar dolguludur, bu da onu rahatlatır ve boynundaki enerjiyi alır. Bu, seçenek isteyenler için önden ve arkadan klipsli bir koşum takımıdır. Bu koşum da dört renk seçeneğiyle geliyor.

Severiz bu koşum takımının daha küçük bir bütçeyle sahipler için en iyi seçenek olduğunu. Benzer fiyat aralığındaki diğer koşum takımlarına göre çok daha iyi kalite sunuyor.


Frisco Yastıklı Naylon Köpek Koşum Takımı

Frisco Dolgulu Kemer
 • Bütçe dostu seçim.
 • Ek konfor için yastıklı file göğüs.
 • Ayarlanabilir kayışlar mükemmel bir uyum sağlar.
 • Tepegöz tasarımı.
 • Dört farklı renk ve boyutta.
 • Konfor için yüksek kaliteli naylon dokuma.
 • Ön bağlantı noktası çekmeyi engeller.
Chewy.com'da görüntüle

Bu koşum, köpekleri çeken köpekler ve yavrularını eğitmek isteyen sahipleri için yaratılmıştır. Bu tasarım 15 yaşında ve o kadar iyi çalışıyor ki bu konuda çok az şey değişti. Bu benzersiz martingale halkası çekmesiz tasarımın patentini alan bir köpek davranışçısı tarafından yaratıldı. En iyi uyum için dört ayar noktası ve heyecan verici Cav'ler için iki hızlı serbest bırakma tokası vardır.

Bu, Cav'inizin kontrol altındayken optimum hareket özgürlüğüne sahip olmasını sağlayan başka bir basit tasarımdır. Ayrıca sıcak aylarda serin kalmasını sağlar. Naylon kayışlar dayanıklıdır ve rahatlık için dolguludur. Yerleştirme kolaylığı için bir renk kodu ile dört farklı renkte gelir. Kayışlar ayrıca Cavs güvenliğiniz için yansıtıcıdır.

Severiz bu koşumun basit ve minimalist olduğunu. Daha hantal koşumlarla mücadele eden Cav'ler için hafif bir seçenektir.


Doggie Design American River Ombre Naylon Yansıtıcı Sırt Klipsi

 • Trakeaları güvende tutan patentli, tıkanmayan tasarım.
 • Şık desen, nefes alabilen bir ağ üzerine basılmıştır.
 • Adım adım tasarımıyla takılması kolaydır.
 • Ağır hizmet tipi toka ve endüstriyel dayanıklı kanca.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Göğüste yansıtıcı şeritler.
 • 386 pound'a kadar sertifikalı kırılma mukavemeti için naylon dokuma.
Chewy.com'da görüntüle

Bu daha az bilinen bir markadır, ancak Cav gibi küçük köpekler için testi geçer. Malzeme filedir ve nefes alabilir ve göğüste yansıtıcı şeritlere sahiptir. Moda dünyasında ombre olarak da bilinen canlı iki tonlu tasarımı bu koşum takımını öne çıkarıyor. Görünürlük için parlak ve güzel ve Cav'ınız eşyalarını dikerken kendinden emin hissediyor.

Daha kolay ve rahat yürüyüşler için arka klipsli koşum takımıdır. Tasarım, göğsü kaplayan ve arkaya doğru saran benzersiz ve patentli bir tasarımdır. İçine girmek kolaydır ve ağır hizmet tipi bir toka ve endüstriyel dayanıklı bir kanca ile sabitlenmiştir. Emniyet kemerlerinden kaçmayı seven Cav'ler için ideal olan üçlü güvenlik kapatma sistemine sahiptir.

Severiz Bu koşum takımının birçok Cav ve sahipleri için önemli olan bir dizi parlak ve canlı renklere sahip olması. Bu koşum takımı sadece parçaya bakmıyor. Hem güvenli hem de kaliteli.


Sıkça Sorulan Sorular

Cavalier King Charles Spaniels ve köpek koşum takımları hakkında en sık sorulan sorulardan birkaçını burada bulabilirsiniz.

Cavie'mde bir koşum takımı kullanmalı mıyım?

Evet, tüm köpekler, özellikle ince ve narin boyunları olanlar için bir koşum şarttır. Boyundaki baskıyı ortadan kaldırarak göğüs boyunca dağıtır. Birçok küçük köpek gibi, Cav da trakea çökmesi ve bir emniyet kemeri bunu önlemeye yardımcı olabilir.

Cav'ım için en iyi boy koşum takımı hangisidir?

Cavalier King Charles Spaniels, oyuncak köpek grubunun bir parçasıdır. Ortalama olarak, 18 inçlik bir göğüsleri var, bu nedenle küçük bir koşum takımı olması muhtemel. Ancak tüm koşum takımları aynı boyut aralığına veya talimatlara sahip değildir. Cav'inizi daima reklamdaki talimatlara göre ölçün. Ayar noktaları anahtardır ve kayış ile derisi arasına bir veya iki parmağınızı sığdırabilmeniz gerekir.

Doğru takılan bir emniyet kemeri ne kadar önemlidir?

Bu doğru almak için en önemli faktördür. Yanlış anlarsanız, çok kısıtlayıcı olursa yaralanmaya neden olabilir ve Cav'inizi endişeli hissettirebilir. Ayrıca onu kaydırıp kaçabilirdi. Her zaman ölçün ve farklı bir boyut için iade etmeniz gerekebilir diye etiketi çıkarmadan önce uygun olup olmadığını kontrol edin.

Son düşünceler

Cavalier King Charles Spaniel, dünyanın en güzel yavrularından biridir. O zarif ve tatlı ama aynı zamanda sportif ve eğlenceli. Bu nedenle, rahat, güvenli ve dayanıklı bir koşum takımı bulmanız önemlidir. Önerilen seçeneklerimizden birini seçerek, bunların hepsini ve daha fazlasını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Emniyet kemerlerinin birçok faydası vardır ve yürüyüş deneyimini ikiniz için de çok daha keyifli hale getirir. Cav'ınız sadece rol gibi görünmeyecek, aynı zamanda rolü de hissedecektir. Herkes bir kazanan.

Yorumlar