İngilizce Bulldog İsimleri: Renk, Boyut, Trendler ve Daha Fazlası İçin 200'den Fazla İsim

İngilizce Bulldog İsimleri: Renk, Boyut, Trendler ve Daha Fazlası İçin 200'den Fazla İsim

Dışarıda milyonlarca isim var, bu yüzden English Bulldog'unuz için mükemmel olanı seçmek sıkıcı ve zorlu bir iştir. Bazen, köpeğimizi ilk kez gördüğümüzde isimler aklımıza gelir, ancak çoğu zaman bu, ikinci bir tahminde bulunma, aile tartışmaları ve stresli bir kararsızlık sürecidir.

Bir isim seçmek, mücadeleci ve sancılı bir süreç olmak zorunda değildir. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, yeni tüylü arkadaşınız için mükemmel ismi nasıl bulacağınıza dair çeşitli yolları, ipuçlarını ve örnekleri keşfederek kapsamlı bir rehber hazırladık.Adın kişiliğini, derin bir fikir veya bağlantıyı veya fiziksel bir özelliği yansıtmasını isteyip istemediğinize göre, seçeneklerimiz var.

İçindekiler

İngiliz Bulldog vs Fransız Bulldog

 Pembe Arka Planlı Yakışıklı Köpekler

Adlandırma seçeneklerine geçmeden önce, yeni Bulldog sahiplerinin birincil adı daha iyi anlamaları için bir bağlam sağlamak istedik. daha popüler iki Bulldog çeşidi arasındaki farklar: İngiliz Bulldog ve Fransız Bulldog.bu İngiliz Bulldog ağırlık ve boy olarak daha ağırdır. Fransız . İngiliz Bulldog 40-60 pound arasında değişiyor ve 13-15 inç boyunda duruyor. Frenchie, ağırlığı 20-30 pound ve 11-13 inç arasında değişen biraz daha küçüktür.

Yüzleri de oldukça farklı. Her ikisinin de kısa bir burnu olmasına rağmen, İngiliz Bulldog'un çok daha yuvarlak bir yüzü var , hayranlık uyandıran bir diş altı ısırığı ve tepeden çok yanlara doğru düşen gül şeklindeki kulaklar. bu Frenchie'nin sivri kulakları var , dişlerini göstermeyen daha belirgin bir burun ve daha kare şekilli bir yüz. Her ikisi de kendilerine has şekillerde sevimli ve yakın kuzen olduklarını söyleyebilirsin.

golden retriever dökülmesi

Mizaçları benzer: ikisi de çok sosyal, muhtaç ve çocuklarla arası mükemmel. Çok fazla egzersize ihtiyaç duymazlar ve harika kucak köpekleri ve salon şezlonglarıdır. Fransızlar biraz daha oyunbaz ve bakımı yüksek olma eğilimindeyken, İngiliz Bulldogları, tüm köpek krallığındaki en rahat ve sakin köpeklerden bazılarıdır.Popüler Cins Köpek İsimleri: English Bulldog

 Tasmalı Bulldog İnsanın Yanında Yürüyor

Sevecen, sakin, sabırlı evcil hayvanlardır ve izin verirseniz gün boyu ayaklarınızın dibinde, verandada veya kucağınızda kıvrılmayı severler. Kısa, güdük bacakları olan sağlam, kaslı bir vücutları vardır. Yüzleri yuvarlak, gül şeklinde, kıvrık kulakları ve kısa bir burnu vardır. En ayırt edici özelliği, karşı konulamaz şekilde garip ve sevimli bir şekilde açıkta kalan ısırmadır.

Görünüşleri o kadar kişilik ve ayırt edici özelliklerle dolu ki, sadece fiziksel görünüşlerine göre milyonlarca isim düşünmek çok kolay. Burada, bu yıl Bulldoglar için en iyi isimleri listeleyeceğiz.

Erkek

as Mario
Amiral Marty
çatı katı başına buyruk
Axel maks.
Yıkım Maksimus
Bart Morty
bernard nacho
benzin pompası Erişte
bret Odin
Brinkley pako
Bronko panço
Bronson Petey
Bronx Fıstık
Bruno temel reis
Charlie kapıcı
Cheerio Peynir
Chewie Rocco
mantarlı Rufus
Curtis Çavuş
Django Mobilet
Doobie Hasis
ördek serge
Dük köpekbalığı
Espresso Skeeter
Fitbit Stevie
Enerjik T-Kemik
Gatsby Thor
George Titus
Şapşal agresif
harley Vito
java Wilbur
Uğursuzluk Willie
Kral yahoo
Mack Zeus

Dişi

Abi Matilda
Melek Molly
Bella Bizimle
Bertha Panda
Betsy inci
çiçek Peggy
kabarcıklar Petunya
Cleo kavalcı
Kurabiye kurabiye
ver ona Haşhaş
Ellie Kabak
Etta Kraliçe
Gemma Yakut
Gracie Sadie
Hattie Sally
ela Selma
Koala Sophie
Bayan Yaz
Madeline Suşi
anne Tilly
marge vilma

İngiliz Telif İsimleri

 Prenses tacı takan İngiliz Bulldog ve aptalca bir ifade

göz önüne alındığında cinsin İngiliz kökenli , birçok mal sahibinin bazı Kraliyet seçeneklerini keşfetmeyi seçmesi şaşırtıcı değildir. Hatta kralınıza veya kraliçenize çok uygun bir tane bile bulabilirsiniz.Charles Anne
Edmund Katerina
Edward Charlotte
George Diana
Harry Düşes
Henry elizabeth
Kral Lizzie
Filip Mary
Prens Megan
Spencer Prenses
William Kraliçe

Ceket Rengine Dayalı Köpek İsimleri

 Tasmalı üç İngiliz buldogu

Terime aşina değilseniz 'brindle', altın benekli koyu siyah bir cekettir, kedilerdeki patiska kaplamaya benzer. Mavi veya leylak rengi daha nadirdir, bu nedenle bir isim etkileyicisi olarak çekiciliğini artırır.

Cins çok olabilir ayırt edici yüz işaretleri de. Bazılarının bir benekli gözü olabilirken, diğerlerinin her iki gözün ve burnun çevresinde tamamen koyu renkli bir maske olabilir. Bu cinsteki tüy rengi ve yüz rengi çeşitliliği sonsuzdur ve buna uygun çok sayıda renkli ve açıklayıcı isim sağlar.

Erkekler ve dişiler için harika olan renk tabanlı köpek isimleri listemize göz atın.

Melek Bakır Dama meşe palamudu Mavi
Pamuk küçük serçe Chromeo Şeker gök mavisi
Hatmi Gül Oniks Zencefil Mavi
Kartopu pembe Oreo Akçaağaç Sarmaşık
karpuf Yakut Yamalar Sahra Safir
Şeker paslı Biber Kumlu Skye
soya peyniri Kadife Gazlı şekerleme Çelik

Cins Büyüklüğü ve Fiziksel Özelliğe Dayalı Köpek İsimleri

 Bir Bulldog'un Arkasında
Canavar Hulk
Biftek iri parça
etli Rambo
Biggie Jöle Rulosu
Tuğla Jöle fasulye şekerleme
çürük Katil
Bubba Köfte
kasap domuzcuk
Tereyağ topu Domuz pirzolası
kıyıcı pompa
tombul Rex
Golyat sumo
Yağ tankı
ağır sıklet Minik
Herkül tombul
Hooch Kırışıklıklar

Köpek Adı Trendleri

Dikkatini çekmek, azarlamak, köpek parkındaki büyük bir gruptan ikna etmek ve birkaç durumu listelemek için köpeğinize adıyla hitap edeceksiniz. Gün boyunca sürekli onların adını kullanacağınız için, ikiden fazla hece içermeyen bir kısa ad daha uygun olabilir. Aynı zamanda, her iki dünyanın da en iyisine sahip olmak için harika bir takma adla daha uzun bir ad seçebilirsiniz.Şu anda trend olan en popüler Bulldog isimleri:

Erkek

 • kasap
 • Dük
 • tomurcuk
 • maks.
 • Rex

Dişi

 • Betsy
 • Lucille
 • Cleo
 • Kurabiye
 • Molly

Köpek Adlandırma İpuçları

 Uzun Ayakta Yiğit Köpek

Bir isim bulmanın kolay bir iş olmadığını biliyoruz. Ne de olsa, onlar sizin aile üyeleriniz ve önümüzdeki on veya yirmi yıl boyunca en yakın arkadaşlarınız. Köpeğiniz için bir isim seçmek biraz düşünmeyi ve deney yapmayı gerektirir. bu nedenle, adlandırma sürecinde size yol gösterecek bir adlandırma ipuçları listesi sağladık.

1. İpucu: Fiziksel Özellikleri Dikkate Alın (Renk, Yüz Özelliği, Vücut Tipi, Kuyruk)

Bazen en bariz yanıtlar en iyi yanıtlardır. İster köpeklerle ister insanlarla tanışalım, önce fiziksel görünüme odaklanma eğilimindeyiz, bu nedenle kürk rengine, kıvrık bir kuyruğa veya benzersiz şekilli bir noktaya atıfta bulunan bir isim basit ve uygundur.

Belki de yeni yavrunuzun, sizi onlara çeken en sevecen ayırt edici özellik olduğunu kanıtlayan bir fiziksel özelliği vardır. Örneğin, çarpık bir gülümsemeyi, deforme olmuş bir kuyruğu veya büyük bir alt ısırmayı ele alalım. Kusurlar ve tuhaflıklar bizi benzersiz kılar ve bunları yaratıcı ve şakacı bir şekilde dile getirmek sizin ve yavru köpeğiniz için eğlencelidir.2. İpucu: Size ve Yavru Köpeğinize Özel İsimler Seçin

Herkesin anlatacak bir hikayesi vardır ve belki siz ve yeni en iyi arkadaşınız belirli koşullar altında tanışmışsınızdır. Yavru köpeğinize tanıştığınız yerin adını vererek veya belki de en başta bir köpeği sahiplenmeye veya satın almaya karar vermenizin belirli bir nedenini belirterek tanışmanızı anabilirsiniz.

Köpeğiniz bir kurtarma köpeği mi? Onlar sizin ilk evcil hayvanınız mı, yoksa uzun bir hayvan ailesi üyesi dizisinin parçası mı? Satın almaya veya sahiplenmeye gittiğinizde bu özel köpek neden üzerinize atladı? Bir adı kişiselleştirmek, sizi yeni edindiğiniz köpeğinize sevdirmenin ve daha güçlü bir bağ kurmanın en iyi yollarından biridir.

3. İpucu: Arkadaş veya Aile Adlarını Kullanmayın

Pek çok insan adı önerdik ve çoğumuz köpeklere sıradan insanların adlarını verme fikrini seviyoruz, ancak arkadaş ve aile çevrenizdeki insanlarla örtüşen adlardan kaçınmayı düşünebilirsiniz.Köpeklerin insan isimlerine layık olmadığını söylemiyoruz. İnsanlar koşulsuz sevgiye layık değildir ve köpeklerin çoğu zaman bize sunmak zorunda oldukları sadakattir. Yine de, ziyarete gelen arkadaşlarınız ve aileniz, evinize her geldiklerinde köpekle karıştırılmak istemeyebilir.

Ailenizde ve arkadaş grubunuzdaki sık sık gördüğünüz veya eğlendirdiğiniz herkesin isimlerini düşünmenizi ve köpeğiniz için bu isimlerden uzak durmanızı öneririz. Hiç şüphesiz sizi kafa karışıklığından ve bazı durumlarda yüzleşmekten kurtaracaktır.

4. İpucu: Ad Seçimlerini Test Edin

İsim listenizi bir avuç seçeneğe indirdikten sonra, her birine nasıl tepki verdiğini görmek için yavru köpeğinizle deney yapmalısınız. Nasıl tepki verdiklerini görmek için her bir ismi gün içinde farklı zamanlarda köpeğinize söyleyerek bir hafta boyunca isimleri test edebilirsiniz.

Sizi tamamen görmezden gelirlerse, belki de bu, isimle bağlantı kurmadıklarının bir işaretidir. Bir duraklama, bir bakış ve bir baş eğme yaşarsanız, doğru yolda olabilirsiniz.
Son düşünceler

Umarız, sizin için derlediğimiz farklı Bulldog isimleri listelerinden birkaç favori seçebilirsiniz. Şimdi geriye kalan tek şey, hangisinin yapıştığını görmek için onları test etmek.

Sizin ve köpeğinizin en çok bağ kurduğu isme karar verdikten sonra, köpeğinizi bu isimle tanıştırmanın en iyi yolu olumlu pekiştirmedir. Köpeğinizle dikkat dağıtıcı unsurların en az olduğu bir alana oturun ve adını söylemeye devam edin. Adını söylediğinizde size her baktığında, onu sözlü olarak onaylayın, kafasına hafifçe vurun ve küçük bir ödül verin. Bir haftalık günlük seanslardan sonra isimlerini bilmeleri gerekir.

Yeni İngiliz Bulldog'unuzu adlandırmak, ailenizin en yeni üyesi olarak bir kabul törenidir. Neye karar verirsen ver, seçeceğin isim sonsuz kucaklaşmalar, maceralar ve arkadaşlıklarla ömür boyu sürecek bir bağ başlatacak.

Yorumlar