Wag Köpek Maması İncelemeleri: Köpek, Yetişkin ve Yaşlı Formülleri

Wag Köpek Maması İncelemeleri: Köpek, Yetişkin ve Yaşlı Formülleri

Yavrularının yeni beslenme planı için Wag'a mı bakıyorsun? Veya mevcut yemeğini daha kaliteli veya bütçeye uygun bir markayla güncellemek mi istiyorsunuz?

Wag, bloktaki en yeni evcil hayvan maması isimlerinden biri olabilir, ancak tüm bunlara ve daha fazlasına sahip. Uygun bir şekilde adlandırılan Amazon'un ev markası köpek maması giderek daha popüler hale geliyor.Burada, Wag köpek maması incelememizde, bunların neyle ilgili olduğunu öğrenmek için kapsamlı bir göz atacağız. En popüler mama tanelerini seçeceğiz ve içerik listesine ve köpeğiniz için neden en kaliteli seçimler olduklarını düşündüğümüze ayrıntılı bir göz atacağız. Ardından, her şeyi netleştirmek için bu yeni marka hakkında en sık sorulan sorularla bitireceğiz. Öyleyse, Wag'in sunduğu her şeye girelim.

Bir Bakışta: Wag Köpek Maması Favorileri

Sağlıklı Tahıllar: Yavru Köpekler İçin Tavuk ve Esmer Pirinç Derecelendirmemiz

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Sağlıklı Tahıllar: Tavuk ve Esmer PirinçAmazon.com'da görüntüle Tahıl Dahil: Somon & Esmer Pirinç Derecelendirmemiz

Yetişkin Köpekler İçin En İyisiTahıl Dahil: Somon & Esmer Pirinç

Amazon.com'da görüntüle İlave Tahıl Yok: Somon ve Mercimek Derecelendirmemiz

En İyi Kıdemli Formülİlave Tahıl Yok: Somon ve Mercimek

Amazon.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerMarka Geçmişi

Ortada Wag köpek maması logosu olan köpek maması sınırı

Wag, Amerika'nın önde gelen köpek gezdirme şirketi olan 'Wag!' ile karıştırılmamalıdır. Veya Birleşik Krallık'ta popüler bir köpek maması markası olan 'Wagg'.

Wag olduAmazon olan pazarlama makinesi tarafından yaratıldı, ve bu onların ana köpek maması markasıdır. Amazon, Wag'i ilk olarak Mayıs 2018'de sattı. Kaliteli, bütçeye uygun bir marka olarak reklamı yapılan bu marka, Amerika'daki birçok evde iyi bilinen bir isim haline geldi.

Wag'de bütçe dostu olmaktan daha fazlası olmalı, değil mi? Çünkü aksi takdirde, müşteriler ona geri dönmeyecekti. Ancak, dünyanın en zengin şirketlerinden biri olan Amazon, birçok rakibinden daha düşük fiyatlarla satın almalarını sağlayan inanılmaz bir satın alma gücüne sahiptir. mavi bufalo ve pürin . sen demekdaha düşük fiyata çok kaliteli ürünler elde edin.

Nispeten yeni bir şirket olarak Wag,şirket olarak büyüdü, ancak henüz kendi web sitelerini geliştirmediler. Ancak ürünleriyle ilgili tüm bilgileri Amazon mağazasında bulabilirsiniz. Bu, bazı tüketiciler için can sıkıcı olsa da, bu, aşağıdakiler gibi diğer ev adlarına benzer: Chewy'nin Amerikan Yolculuğu .Amazon, Wag yemeklerini kendileri yapmaz. Bunun yerine,doğrudan gıdayı üreten bir tedarikçi ile çalışırlar.. Amazon, Wag evcil hayvan mamasına sahip olur ve dağıtır. Ne yazık ki, şu anda üreticinin kim olduğu belli değil. Ancak Wag, yemeğin, bir aileye ait California tesisinde, küresel kaynaklı malzemelerden yapıldığını garanti ediyor.

Wag buna inanıyor'Köpekler, ellerinden gelenin en iyisini hissettiklerinde, kaselerinde ne olduğuyla başlar.'Bu nedenle Wag, yalnızca köpeklerin gelişmesi için ihtiyaç duyduğu en önemli malzemeleri kullanır. gibi premium bir marka olmadıklarını söylemek doğru olur. orijen , ancak sevgili evcil hayvanlarımızın sağlığına fayda sağlamak için tasarlanmış yüksek kaliteli bir markadır.

Wag yalnızca çevrimiçi Amazon mağazasında satılmaktadır ve yalnızca Amazon Prime üyelerine özeldir. . Diğer çevrimiçi platformlarda veya evcil hayvan mağazalarında mevcut değildir. Ancak Amazon'un dünyanın her köşesine ulaşmasıyla, çoğu herkes için erişilebilir olmalıdır.

Geri Çağırma Geçmişi

FDA Onay Damgası

Bir markanın geri çağırma geçmişi, sevgili yavrularımızın güvenliğini ne kadar ciddiye aldıkları hakkında size çok şey söyleyebilir.Bir mamanın Fido için yeterince iyi olup olmadığı değerlendirilirken köpek maması ürünü geri çağırmaları en önemli araştırma öğeleri arasındadır. Bir ürün beklenen standartları karşılamadığında veya evcil hayvanları hasta etme potansiyeli olduğunda bir ürün geri çağırma duyurusu yapılır.

Geri çağırma, gönüllü geri çağırma olarak bilinen markanın kendisi tarafından çağrılabilir. Birleşik Devletler Gıda ve İlaç İdaresi Evcil hayvan gıda endüstrisinin beklediği standartları yöneten (FDA) da geri çağırma talep edebilir. Birkaç yıllık satışlarıyla, düşük sayıda Wags yiyecek geri çağırma olayı beklersiniz.

Ve çok şükür onlarherhangi bir yiyecek hatırlaması olmadı. Bu, gelecekte bir sorunla nasıl başa çıkacaklarını görmemize izin vermese de, şimdiye kadar beklenen tüm standartları karşıladıklarını bilmek güven verici.Köpek Maması Malzemeleri

Bir masada çiğ etler

Wag yalnızca gerçek et veya et yemekleri kullanır, asla et yan ürünleri kullanmaz.

Wag, bütçeye uygun bir mama tanesidir, bu nedenle en iyi kaburga eti ve trüf mantarlı sos malzemelerini beklemeyin. Ancak içerik listeleri,kaliteli malzemeler kullanın. Bu, göz önüne alındığında etkileyici bir başarıdır. benzer kaliteli markalara kıyasla daha ucuz fiyat noktası .

Sallamakher zaman eti ilk bileşen olarak listeler. Bu, kaliteli formüller ürettiklerini gösteren birçok işaretten biridir. Et yemekleri, aynı zamanda glukozamin ve diğer sağlıklı yağlar açısından da zengin olan konsantre bir protein kaynağıdır. En yaygın et kaynakları tavuk, hindi, sığır eti, kuzu eti ve somondur. Bir bütün olarak markanın ortalama protein içeriği %35 olup, piyasa normunun üzerindedir.

Wag, yolculuğuna yalnızca tahıl içermeyen bir marka olarak başladı. Ancak talebin ardından ve son dönemde tahılsız köpek diyetlerini çevreleyen endişeler , şimdi tahıl içeren diyetler üretiyorlar. Tahıl içermeyen tariflerinde ağırlıklı olarak mercimek veya tatlı patates kullanılırken, tahıl içeren tariflerinde esas olarak pirinç kullanılır. Onlarasla mısır, buğday veya soya kullanmayın,köpek diyetlerinde en az elverişli tahıllar.Tüm tarifleri, bağışıklığı güçlendirmek için vitamin ve mineral takviyeleri ile zenginleştirilmiştir. Ve onlar dabirkaç probiyotik bileşeni listeleyinkurutulmuş Lactobacillus plantarum gibi. Bunlar harikadır çünkü bağırsaktaki dost bakterileri teşvik ederler, sindirimi daha yumuşak ve daha az gazlı hale getirirler. Tüm kaliteli markalar probiyotik içermez.

Ayrıca sallatanınabilir, daha kaliteli yağlar kullanırtavuk yağı, somon yağı ve keten tohumu gibi. Tüm bu yüksek kaliteli yağlar, çok sayıda sağlık yararı olan sağlıklı omega yağları açısından zengindir. Yine, bunlar nadiren ucuz mama tanelerinde bulunur.

Her tarifin sadece ilk malzemesinin Amerikan kaynaklı olarak adlandırıldığını belirtmekte fayda var. Bu, Wag'ınabilirWag her iki şekilde de belirtmediği için diğer tüm bileşenleri küresel olarak tedarik etti. Diğer birçok marka gibi, vitaminler ve mineraller gibi mikro bileşenler yaygın olarak denizaşırı ülkelerden tedarik edilenlerdir. .

İçeriklerinin hepsinin yüksek kalitede olduğunu, 'kalite kontrolü için bir aileye ait tesiste harmanlandığını ve her partinin yüksek standartlarımızı karşıladığından emin olmak için test edildiğini' söylüyorlar. Ancak, Wag, malzemeleri nereden temin ettikleri konusunda belirsiz olma konusunda yalnız değil. . Hatta enödülmarkalar, daha fazla ayrıntı belirtmeden malzemeleri ithal ediyor.


Wag Formülleri

Gibi diğer birçok popüler markanın aksine ben beslerim , Wag resmi olarak ayrı ürün grupları sunmamaktadır. Bunun yerine, Sallamakdır-dirmarka tüm ürünler kendi adı altında. Ancak ürünlerini kategorilere ayırıyorlar. mağaza sayfalarında üç farklı satır, alışverişi daha tüketici dostu hale getiriyor. Üçü arasındaki farka daha yakından bakalım. İki tanesi tahılsızdır; diğeri ise tahılları içerir.

Tüm Wag ürünleri, ABD'de yapılan veteriner hekimlerin yardımıyla formüle edilmiştir ve para iade garantisi ile gelir.


Tahıl Dahil: Et ve Pirinç

Var beş tarif Wag'de tahıl içeren hat . Bu sığır eti ve kahverengi pirinç tarifi, dengeli, harika tada sahip beslenme sunan kepekli tahıllarla yapılır. Bu seçenek her boydaki yetişkinler için tasarlanmış, ve bu mamanın küçük bir versiyonu da var.

Sağlıklı Tahıllar: Sığır Eti ve Esmer Pirinç

Wag Köpek Maması Tahıl İçeren Tarif: Sığır Eti ve Esmer Pirinç
 • Her yaştan ve büyüklükteki köpekler için.
 • Amerikan yetiştirilmiş sığır eti ilk malzemedir.
 • %24 protein.
 • Sağlıklı sindirimi ve bağışıklık sistemini destekleyen probiyotikler ve lif ile üretilmiştir.
 • Eklenmiş tavuk yan ürünü unu, mısır, buğday veya soya yok.
Amazon.com'da görüntüle

İlk iki bileşen, sığır eti ve sığır eti yemeği. Her zaman olduğu gibi, ilk sığır eti malzemesi Amerikan çiftliğinde yetiştirilen sığır eti. Protein içeriği %24 ile çoğundan daha düşüktür, ancak yine de AAFCO beklentileri . Birincil tahıllar Esmer pirinç ve tahıl sorgum . Ekstra enerji ve diğer beslenme ihtiyaçları için arpa ve yumuşak yulaf ezmesi de dahildir.

Yaban mersini ve ahududu antioksidan yanında iyilik vitamin ve mineral takviyeleri. destekleyen taurin listelenmiştir. sağlıklı kalp.


İlave Tahıl Yok: Et ve Tatlı Patates

Var üç formül bunda ürün hattı . Bu somon ve tatlı patates tarifindeki ilk iki malzeme sürdürülebilir şekilde yetiştirilmiş somon ve tavuk yemeği . Üçüncü ve dördüncü bileşenler şunlardır: tatlı patates ve bezelye. Elbette, Wag bu tarifte mercimek içerir, ancak bunlar tahıl olmayan baskın içerik değildir.

İlave Tahıl Yok: Somon ve Tatlı Patates

Wag Köpek Maması, İlave Tahılsız: Somon ve Tatlı Patates
 • Sürdürülebilir şekilde yetiştirilmiş somon balığı ilk bileşendir.
 • %32 protein.
 • Sindirime ve daha iyi dışkılamaya yardımcı olan lif bakımından daha yüksektir.
 • Somon yağı ve keten tohumu omega yağları sağlar.
 • Eklenmiş mısır, buğday, yapay renkler, tatlar veya kimyasallar yok.
Amazon.com'da görüntüle

Somon yağı ve keten tohumu sağlar sağlıklı omega yağları et yemeğinin üstüne ve yüksek glukozamin içeriğine katkıda bulunur. Balık unu Ayrıca bu tarifte listelenmiştir ve ekstra protein ve lezzet artışı . Bu tarif, yukarıdaki tariften biraz daha yüksek olan %32 protein içerir. Balık ve tavuk, zengin, etli formülleri sindiremeyen hassas köpekler için daha iyi seçenekler olma eğilimindedir. bu lif içeriği biraz daha yüksektir Bu da daha da pürüzsüz sindirime ve daha sıkı dışkıya yardımcı olur.


Tahılsız: Et ve Mercimek

toplam var altı et ve mercimek, tahılsız yemek tarifleri . Ancak çoğu köpek tatlı patates yiyebilir , bütün köpekler bundan hoşlanmaz. Tahıl içermeyen birçok tarif bu bileşeni kullanır. Bu nedenle Wag, bu ortak malzemenin büyük bir hayranı olmayan köpeklere hitap etmek için birkaç tatlı patates içermeyen tarifler yarattı. Bu tarif, Wag'in mercimekleri et olmayan ilk et olarak listeleyen tavuk bazlı tarifi. Her zaman olduğu gibi, t İlk iki malzeme tavuk, ardından tavuk yemeği.

Tahılsız: Tavuk & Mercimek

Wag Kuru Köpek/Köpek Maması, %35 Protein, İlave Tahıl Yok: Tavuk ve Lento
 • Kafessiz Amerikan tavuğu ilk malzemedir.
 • %35 protein.
 • Keten tohumu ve somon yağı, Omega-3 yağ asitleri sağlar.
 • Eklenmiş tavuk yan ürünü unu, mısır, buğday, tahıl veya soya yok.
Amazon.com'da görüntüle

Bu tarif, diğer birçok premium markaya kıyasla yüksek miktarda glukozamin (750mg/kg) listeler. Bu, ekstra ortak desteğe ihtiyaç duyan büyük ve aktif köpekler için harikadır. Yucca schidigera özütü bu tarifte listelenmiştir. gaz kokusunu %26'ya kadar azaltır.


Wag Köpek Maması İncelemeleri

Bütün köpekler farklı olsa da, hepsi üç yaşam aşaması var ; köpek yavrusu, yetişkin ve kıdemli. Sizin için kolaylaştırmak için Wag'in en popüler ürünlerinden bazılarını yaşam aşamasına göre inceledik. Öyleyse, yavru köpeklerden başlayarak, Wag'in sevgili köpeklerimize neler sunduğuna daha yakından bakalım.


Köpek Formülleri

Wag'ın sahip olduğu toplam iki köpek yavrusu formülü . Ana fark: biri tahıl içerir , ve diğeri Tahılsız. Bu çok fazla görünmese de, başlangıçtan itibaren yalnızca tahıl içermeyen gıdalar olarak önemli bir gelişmedir. Ve bazı markaların yalnızca tüm yaşam evresi yiyecekleri sunduğunu unutmayın. Elbette, küçük veya büyük cins köpek yavruları için bir seçenek yoktur, ancak bu tariflerin her ikisi de her boydaki köpek yavruları için uygundur. Öyleyse, daha derine bakalım.


Sağlıklı Tahıllar: Yavru Köpekler İçin Tavuk ve Esmer Pirinç

Sağlıklı Tahıllar: Tavuk ve Esmer Pirinç (Köpek Maması)
 • Kafessiz Amerikan tavuğu ilk malzemedir.
 • %36 protein.
 • Sağlıklı sindirim ve bağışıklık fonksiyonu için probiyotikler ve lif.
 • DHA, bilişsel ve görme gelişimini destekler.
 • Eklenmiş tavuk yan ürünü unu, mısır, buğday veya soya yok.
Amazon.com'da görüntüle

Bu seçenek, tahıl dahil hat, ve ilk malzeme olarak kafessiz Amerikan tavuğu listeleniyor. Tavuk unu, yumurta ürünü ve balık unu ekstra etli tadı ekler. Bu bileşenler, tüm önemli DHA (dokosaheksaenoik asit), anne sütünde bulunan yağlı bir bileşik. En iyi köpek yavrusu gelişimi için bu gereklidir. Protein içeriği %27'dir ve Wag ürünleri için yolun ortasıdır.

Yağ içeriği %16'dır (yetişkin mamalarından daha yüksektir), bu, AAFCO tarafından belirlenen köpek maması yönergelerine göre gereklidir. Bu tarif vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş yavru köpeğinizin vücudunu ve bağışıklık sistemini geliştirmeye yardımcı olmak için. Ayrıca köpeğinizin sindirim sistemini desteklemek için doğal olarak oluşan mikroorganizmaları içerir. bu Bu tarifteki probiyotik içeriği çok daha yüksek Aşağıdaki köpek yavrusu tarifinden daha iyidir, bu da bunu hassas karınlı yavrular için mükemmel bir seçenek haline getirir.


İlave Tahıl Yok: Tavuk ve Mercimek Yavruları İçin

Tavuk & Mercimek Tahılsız Köpek Yavrusu Forumla
 • Amerikan tavuğu ilk malzemedir.
 • %36 protein.
 • Besleyici sebzeler vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve bitkisel besinler sağlar.
 • Somon yağı ve keten tohumu, uzun zincirli DHA dahil olmak üzere omega-3 yağ asitleri sağlar.
 • İlave tahıl, mısır veya buğday içermez.
 • Eklenen yapay renkler, tatlar veya kimyasal koruyucular yok.
Amazon.com'da görüntüle

Bu seçenek bir tavuk ve mercimek ürün serisinden tahılsız mama tanesi . Bu formül, ilave tahıllara ihtiyaç duymadan optimum protein-yağ oranı ile hazırlanmıştır. İlk iki bileşen, kısa bir süre sonra ekstra protein takviyesi için kafessiz Amerikan tavuğu ve yumurtalı tavuk yemeğidir. Protein içeriği %36'dır, yani büyüyen yavru, gelişim için ihtiyaç duyduğu tüm büyüme yakıtını alır.

Yağ içeriği, genç beyin ve görme gelişimi için harika olan diğer yavru ürünleriyle aynıdır. Tavuk yağı, keten tohumu ve somon yağı, listelenen önemli sağlıklı omega yağlarıdır. Lif içeriği %5.5'tir, bu da bunu yüksek lifli bir diyet yapar. Bu, gevşek köpek dışkılarını sıkılaştırmak için yardıma ihtiyacı olan birçok köpek için harika. Kurutulmuş pancar küspesi ve kurutulmuş hindiba kökü, probiyotik bileşenlerin yardım eli ile sorunsuz sindirime yardımcı olan prebiyotik liflerdir.


Yetişkin Formülleri

Sevimli köpek yavrusu aşamasından sonra sevimli yetişkin aşaması gelir. Bu yaşam aşaması genellikle en uzundur ve genellikle bir ile yedi yaş arasında gerçekleşir. Bu, cins boyutuna göre değişebilir, bu nedenle, yavru köpeğinizi köpek yavrusundan yetişkin mamasına ne zaman geçireceğiniz konusunda herhangi bir sorunuz varsa, veterinerinize sorduğunuzdan emin olun. Wag teklifleri toplam 13 yetişkin mama tanesi . Öyleyse, yetişkin doggolarınız için Wag seçeneklerine bir göz atalım.


Tahıl Dahil: Somon & Esmer Pirinç

Tahıl Dahil: Somon & Esmer Pirinç
 • Sürdürülebilir şekilde yetiştirilmiş somon balığı ilk bileşendir.
 • %22,5 protein.
 • Kemikler ve dişler için kalsiyum ve fosfor eklendi.
 • Antioksidanlar, beyin fonksiyonu için bağışıklık sistemini ve DHA'yı destekler.
 • Somon yan ürünü unu, mısır, buğday, soya, yapay renkler, tatlar veya koruyucular eklenmez.
Amazon.com'da görüntüle

Bu seçenek tahıl dahil ürün yelpazesindendir çünkü birincil tahıl olarak yumuşak kahverengi pirince dayanır. Sürdürülebilir şekilde yetiştirilen somon ilk bileşendir ve tavuk yemeği üçüncü sıradadır (kahverengi pirinçten sonra). Bu tarifin protein içeriği %22,5'tir. Wag serisinin tamamındaki en düşük oranlardan biri . Ancak yine de AAFCO uyumludur ve hassas köpekler için en iyi seçim olabilir.

Bu tam tahıl seçeneği, arpa, kepek ve darı gibi sağlıklı ve eski tahılların bir karışımını kullanır. Yağ içeriği %14'tür ve tavuk yağı, keten tohumu ve somon yağı çok ihtiyaç duyulan DHA ve diğer sağlıklı omega yağlarını sağlar. Optimize edilmiş kalsiyum seviyeleri sayesinde kemikler ve dişler güçlü tutulur, bu da büyüyen köpek yavruları için harikadır. Bu seçenek, tüm yaşam evreleri için tasarlanmıştır ve hem yavru köpekler hem de yaşlı köpekler için uygundur.


Sağlıklı Tahıllar: Küçük Irklar İçin Tavuk ve Esmer Pirinç

Sağlıklı Tahıllar: Tavuk ve Esmer Pirinç Küçük Irk Formülü
 • Kafessiz Amerikan tavuğu ilk malzemedir.
 • %26 protein.
 • Yağlar, küçük cins köpeklerin yüksek enerji gereksinimlerini desteklemeye yardımcı olur.
 • Sağlıklı sindirimi ve bağışıklık sistemini desteklemek için probiyotikler ve lif içerir.
 • Eklenmiş tavuk yan ürünü unu, mısır, buğday veya soya yok.
Amazon.com'da görüntüle

Bu seçenek özellikle küçük ırklar düşünülerek tasarlanmıştır . Protein-yağ oranı, küçük köpeklerin daha yüksek enerji gereksinimleri için optimize edilmiştir. Ayrıca mama taneleri, daha küçük yavruların rahatça yiyebileceği kadar küçüktür. İlk bileşen kafessiz Amerikan tavuğudur, ardından protein ve glukozamini artırmak için tavuk yemeği gelir. Bu mamadaki protein içeriği %26'dır.

Birincil tahıllar kahverengi pirinç, yumuşak yulaf ezmesi ve arpadır. daha küçük pençeler için yavaş salınan enerji ve diğer besinler . Yaban mersini ve ahududu, vitamin ve mineral takviyelerinin üzerine ekstra antioksidanlara katkıda bulunur. Probiyotikler, bağırsak dostu mikroorganizmaların canlı kültürlerini tanıtır. Bu seçenek aynı zamanda küçük ırk köpek yavruları ve yaşlılar için de uygundur.


Kıdemli Formüller

Yedi yaşında, çoğu köpek hem fiziksel hem de zihinsel olarak yavaşlamaya başlar. Ama ne yazık ki, Wag kıdemlilere özel formüller sunmuyor . Bunu biraz hayal kırıklığı olarak görüyoruz. Çoğu köpek, daha yaşlı köpeklerin değişen beslenme ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış tariflerde daha başarılıdır.

Ancak, Wag'in bazı yetişkin formülleri tüm yaşam evreleri için tasarlanmıştır. ve yaşlanan yavrular için uygundur. Burada yaşlılar için favori seçeneklerimizi gözden geçireceğiz. Kıdemlilere özel bir mama arıyorsanız, Wag'in şu anda sizin için bir seçenek olmadığını unutmayın. Umarım, bu yakında değişecek.

gibi başka bir markaya bakmayı düşünebilirsiniz. mavi bufalo iyi bir çeşitlilikte kıdemli özel seçenekler sunan. Ancak, devam edelim ve Wag'den en iyi kıdemli seçimlerimize bir göz atalım.


İlave Tahıl Yok: Somon & Mercimek

İlave Tahıl Yok: Somon ve Mercimek
 • Amerikan somonu ilk malzemedir.
 • %35 protein.
 • Bezelye ve mercimek gibi besleyici sebzeler vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve bitkisel besinler sağlar.
 • Somon yağı ve keten tohumu, uzun zincirli DHA dahil olmak üzere omega-3 yağ asitleri sağlar.
 • Eklenen tahıl, mısır veya buğday, yapay renkler, tatlar veya kimyasal koruyucular yok.
Amazon.com'da görüntüle

Bu tarif, et ve mercimek tahılsız aralığından, yani tahıl veya tatlı patates yok. Lezzetli gerçek Amerikan somonu ve somon unu ilk iki malzemedir. Protein içeriği %35'tir, bu da yaşlı köpeğinizin güçlü kalmasına yardımcı olur. Glukozamin içeriği çok yüksektir. Ekstra desteğe ihtiyaç duyan yaşlı köpeklerin eklemlerini koruyan, bütçeye uygun bir mama için.

Bu tarifteki yağ içeriği %15'tir ve fincan başına kalori sayısı 346'dır, bu da onu ortalama yaşlılara özel mama tanesinden biraz daha yüksek yapar. Kıdemliniz eskisi kadar aktifse, bu mamada başarılı olmalı. Lif içeriği %5.5'tir ve bu da onu yüksek lifli bir diyet yapar. Bu, yaşlanan köpeğinizin daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olur, bu da kiloyu yönetmenize yardımcı olmak için daha az atıştırmalık avı anlamına gelir.


İlave Tahıl Yok: Sığır ve Tatlı Patates

İlave Tahıl Yok: Sığır ve Tatlı Patates
 • Amerikan sığır eti ilk malzemedir,
 • %26 protein.
 • Somon yağı ve keten tohumu, omega-3 yağ asitleri sağlar.
 • Yaban domuzu vardır.
 • Eklenmiş mısır veya buğday, yapay renkler, tatlar veya kimyasal koruyucular yok.
Amazon.com'da görüntüle

Bu kıdemli uygun seçenek, et ve tatlı patates aralığındandır. İlk bileşen, demir açısından zengin Amerikan bifteğidir, ardından dana eti yemeği gelir. Protein içeriği, diğer birçok Wag seçeneğinden daha düşük olan %26'dır. Ama bu olabilir midesi yüksek proteinli formülleri sindirmekte zorlanan yaşlılar için en iyi seçim . Glukozamin içeriği, önceki kıdemli seçim kadar yüksektir.

İçindekiler listesinde bir sonraki sırada, besin açısından zengin ve lifli tatlı patates ve bezelye var. Bunlar vitamin ve minerallerle doludur, tüm köpek bağışıklık sistemleri için harika . %4 lif içeriği ile bu tarif, daha önce incelenen ürünlerden biraz daha düşüktür. Ancak bu, bazı kıdemli yavrular için daha uygun olan ortalama bir lif diyeti yapar.


ıslak yiyecekler

Köpek mamalarının köpekler için daha sağlıklı ve dengeli beslenme seçeneği olduğu bilinmesine rağmen, durum her zaman böyle değildir. Bazı köpeklerin ıslak mamaya ihtiyacı vardır çünkü kuru mama yiyemezler , genellikle yaş veya hasarlı dişler nedeniyle. Ve diğer pooches sadece düz telaşlı ve muhtemelen kendi başına sıkıcı kibble yiyemez! Bu nedenle markalar genellikle kuru mamaların yanı sıra yaş mama da sunmaktadır.

Wag teklifleri toplam 11 yaş mama farklı tat ve tariflerde. Hem tahıl içeren hem de tahıl içermeyen seçenekler vardır. Bazıları teneke kutularda, bazıları yemek kabı poşetlerinde ve diğerleri bardaklarda gelir. Daha geniş bir seçim için çeşitli paketlerde gelen küçük ırklar için seçenekler vardır. Öyleyse, Wag'in en popüler ıslak yemek seçeneklerinden bazılarına bir göz atalım.


Küçük Irk Tavuk & Kuzu Ezme Yaş Mama Kapları

Küçük Irk Tavuk & Kuzu Ezme Yaş Mama Kapları
 • İlk malzeme gerçek et.
 • %8.5 protein.
 • 12 mükemmel porsiyonlu ve soyulması kolay 3,5 oz bardak.
 • Tavuk veya kuzu olarak mevcuttur.
 • Eklenen buğday, mısır, soya, yapay renkler, tatlar veya kimyasal koruyucular yok.
Amazon.com'da görüntüle

burada biz var küçük ırklar için ıslak mama seçeneği. Bu seçim, bir tavuk ve kuzu ezme karışımı . Her seçeneğin ilk malzemesi ya gerçek tavuk ya da kuzu etidir. Her ikisinde de ham protein oranı %8,5'tir (kuru gıda yüzdeleri ile karşılaştırılamaz), bu da diğer kaliteli markalara kıyasla iyi bir yüzdedir. Köpeğinizin lezzetli ve besleyici bulacağından emin olduğunuz tavuk veya kuzu ciğeri de listelenmiştir.

Havuç, bezelye ve kuru yumurta ürünleri, ekstra lezzet için et suyuyla birlikte diğer ana malzemelerdir. Bu seçim tahıl içermez, ve herhangi bir yapay renk veya tat listelemez. Wag, yavrularımızın sağlığını desteklemek için vitamin ve mineral takviyeleri ekler. Bu seçenek ayrıca soslu tavuk ve dana eti parçaları içeren çeşitli paketler halinde gelir.


Konserve Sığır ve Sebze Yahni

Konserve Sığır ve Sebze Yahni
 • Et suyu, sığır eti ve tavuk ilk üç malzemedir.
 • %8 protein.
 • Sos biçiminde et parçaları içeren sebzeler içerir.
 • İster tek başına ister mama ile karıştırarak servis yapın.
 • Eklenen buğday, mısır, soya, yapay renkler, tatlar veya kimyasal koruyucular yok.
Amazon.com'da görüntüle

Bu, tahıl içermeyen başka bir seçenektir, ancak bu seçim geliyor daha fazla yiyen köpekler için daha uygun olan daha büyük kutular daha küçük pupperinos. İlk malzemeler et suyu, sığır eti ve tavuktur. Yumurta akı ve yumurta ürünleri, %8'lik bir yüzdeye katkıda bulunan ekstra bir protein artışı sağlar.

Bu seçeneğin nem içeriği %82'dir, bu da onu sulu, etli yemekler isteyen köpekler için mükemmel seçim. Bu seçim n kullanır o yapay renkler, tatlar veya kimyasal koruyucular . Bu konserve seçeneğin diğer et lezzetleri arasında tavuk, hindi ve kuzu eti bulunur.


Sıkça Sorulan Sorular

Wag'ı marka olarak bir bütün olarak incelememize rağmen,hala biraz olabilir olağanüstü sorular . Ama merak etmeyin, yalnız değilsiniz. İşte Wag Köpek Maması hakkında en sık sorulan sorulardan bazıları.

S: Wag yüksek kaliteli bir marka mı?

C: Evet, incelememizden ve çevrimiçi olarak diğer köpek ebeveynlerinin incelemelerinden de görebileceğiniz gibi, Wag yüksek kaliteli bir markadır. Nispeten yeni bir marka olmasına rağmen, güvenilen ve gözden geçirilen bir marka haline geliyor. Kaliteli mamaları uygun fiyatlarla besleyerek köpeklerimizi ayakta tutmayı amaçlıyorlar. Kaliteli malzemeler ve titiz gıda güvenliği kontrolleri kullanırlar.

S: Köpeğim için en iyi Wag formülü hangisidir?

İLE:Bu, yanıtlaması zor bir soru çünkü her şey köpeğinize ve onun benzersiz ihtiyaçlarına bağlı. Biz insanlar gibi, tüm köpekler farklıdır. Bazılarının özel beslenme ihtiyaçları veya diyet gereksinimleri vardır. Bazıları küçük, bazıları büyük, bazıları genç ve bazıları yaşlı. Ve farklı lezzet tercihlerini de unutamazsınız! Bir formül seçmenin en iyi yolu, üzerinde düşünmektir.sizinpooch'un özel ihtiyaçları ve tercihleri ​​​​ve oradan gidin.

S: Wag köpek maması nerede üretilir?

C: Wag, ABD'de aile tarafından işletilen bir tesiste üretilmektedir. Temel bileşenlerden bazıları, çoğunlukla et olmak üzere evde yetiştirilir. Diğer bileşenler küresel kaynaklıdır. Bu genellikle tartışmalı bir konudur, ancak çoğu kaliteli marka mikro bileşenleri denizaşırı ülkelerden tedarik eder. Bu yüzden bunu kötü bir şey olarak görmek istemeyebilirsiniz. Yavrularımızın sağlığını ciddiye aldıkları sürece (ve şimdiye kadar sahip oldukları), güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

S: Köpeğimi eski mamasından bir Wag ürününe nasıl geçiririm?

C: Bu, ciddiye almanız gereken önemli bir süreçtir. Köpeğinizin sindirim sisteminin çivi gibi sağlam olduğunu düşünseniz bile, acele etmemeniz önemlidir. Aksi takdirde mideleri bozulur ve pisliği siz temizlersiniz. Wag, eski yiyeceklerine az miktarda Wag yemi karıştırmanız ve 7 ila 10 gün içinde kademeli olarak yeni Wag yemi ile değiştirmeniz gerektiğini belirtir. Hassas mideleri olan köpekler için 10 ila 14 gün arasında geçiş yapmaları önerilir.

S: Bir Wag ürünü seçtim ama köpeğim burnunu yukarı kaldırıyor. Ne yapmalıyım?

C: Köpeğinizin yeni yemeğine burnunu sokmasının birçok nedeni var. Farklı tat veya koku olsun, bazı köpeklerin yeni tarife uyum sağlamak için zamana ihtiyacı vardır. Zamanla, çoğu köpek önlerine ne koyarsanız onu sever. Biraz zaman alırsa, onu yemeye ikna etmek için bir miktar düşük sodyumlu et suyu veya ılık su eklemeyi deneyin. Bu, etli kokuları ve tatları serbest bırakacaktır.

Ancak bazı köpekler bundan hoşlanmayabilir, tıpkı sevmediğimiz yeni bir şey denediğimizde olduğu gibi. Olumlu Wag incelemelerinden de görebileceğiniz gibi, bu nadiren olur. Ama eğer öyleyse Amazon, tüm Wag ürünleri için %100 memnuniyet garantisi verdiklerini belirtiyor. Sizin veya Fido'nun beğenmediğiniz ürünün fiyatını iade edecekler.

S: Amazon ücretsiz denemeler sunuyor mu?

C: Bu, Amazon ürünleriyle ilgili çok yaygın bir sorudur. Ancak, web sitelerine göre, Wag'in ücretsiz denemelerini sunmuyorlar.

Bununla birlikte, 30 kiloluk bir çanta satın almak yerine, yavrularınızı denemek için harika olan 5 kiloluk çantalar satıyorlar. Beklenmedik bir şekilde mama tanesinin bitmesi ihtimaline karşı bu küçük boy çantalardan birini dolapta tutmak da kullanışlı olabilir. Artı, harika bir seyahat boyutu, tabii ki bir Mastiff'ten bahsetmiyorsak!


Son düşünceler

köpek maması

Wag, yavaş yavaş Amerika'daki köpeklerin kalbini (ve midelerini!) kazanan, güvenilir bir evcil hayvan maması markası haline geliyor.

Wag bir Nispeten Yeni marka , ancak yukarıdaki incelemeden de görebileceğiniz gibi, bunun sizi ertelemesine izin vermemelisiniz. Amazon'a ait bu markaya kolayca erişilebilir. Amazon'daki Abone Ol ve Tasarruf Et üyeliğinize eklemek zamandan, paradan ve omuz ağrısından tasarruf etmenizi sağlayabilir. doğrudan kapınıza gönderildiğinde.

Wag olduğunu çok rekabetçi fiyatlı, Amazon'un etkileyici pazarlık ve satın alma gücü sayesinde. Diğer birçok kaliteli markaya paralarının karşılığını veren yüksek kaliteli malzemeler kullanırlar. Elbette, henüz en geniş formül yelpazesine sahip değiller, ancak tarifleri tüm köpeklere hitap ediyor. Ve yavaş yavaş koleksiyonlarına ekliyorlar. Bu nedenle, önümüzdeki yıllarda daha fazla seçenek görmeyi bekliyoruz.

Şimdiye kadar sahip olduğumuz tek eleştiri, yaşlı köpekler için özel olarak tasarlanmış formüller yoktur. Ayrıca, bu yavrulara hitap eden herhangi bir tarifler de yok. kilolarını yönetmek. Ancak çoğu yeni marka gibi, bunun da Ar-Ge boru hattında olması zorunludur.

Wag olduğunu yüksek puanlı çevrimiçi ve sahip oldu güvenlik (hatırlama) endişesi yok Şimdiye kadar, tercih ettikleri köpek maması olarak Wag'ı seçen birçok köpek sahibine güvenebilirsiniz. Sonuçta, yavrularınızın ihtiyacına göre bir yiyecek seçmelisiniz. Ancak Wag'in sunduğu beslenme açısından dengeli, lezzetli ürünler sayesinde, burada yavrularınızın kuyruğunu sallamaya devam edecek bir şeyler bulacağınızdan eminiz!

Yorumlar