Victor vs Blue Buffalo: Hangi Köpek Maması Daha İyi?

Victor vs Blue Buffalo: Hangi Köpek Maması Daha İyi?

Hayatınıza girecek en yeni dört ayaklı arkadaş için Victor ile Blue Buffalo'yu mu karşılaştırıyorsunuz? Tüylü en iyi arkadaşınız için mükemmel köpek mamasını bulmak zordur çünkü pek çok marka her yıl kimyasallar ve kulağa bilimsel görünen isimler ve içerikler içeren bileşiklerle dolu yeni ürünler çıkarır. Özellikle de yavru köpeğiniz için en iyisini istediğinizde, bu çok net değildir.

Her iki köpek maması markası arasındaki ayrıntılı karşılaştırmalara dalmadan önce, bu durumda Victor ve Blue Buffalo, her ikisinin de olağanüstü olduğunu belirtmeliyiz. Büyüyen bir köpek için lezzetli malzemeler ve gerekli beslenmeyi sunarlar ve fiyat noktası, her gün beslemek için tüylü bir ağızdan daha fazlasıyla meşgul bir ev için idealdir.Ancak hayatın her aşaması için favorilerimizi seçiyoruz ve ıslak ve tahılsız seçeneklerini de karşılaştırıyoruz. Şimdi nasıl biriktiklerini görmeye hazır mısınız?

 Mavi Manda Yavrusu Formülü

Mavi Manda Yavrusu

Chewy.com'da görüntüle
 Mavi Bufalo Ördeği

Mavi Buffalo Yaşam KorumasıChewy.com'da görüntüle
 Blue Buffalo Wilderness Kıdemli Köpek Maması

Blue Buffalo Wilderness Kıdemli

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerbichon frise karışımı

Marka Tarihi

Bu markaların her ikisinin de, onları her 'en iyi' köpek maması markası listesinin en üstüne yerleştiren uzun ve köklü geçmişleri vardır. Bugün piyasadaki en iyi markaların çoğu gibi, bunlar da bilim ve sevgi kullanılarak tasarlanmış yüksek kaliteli ürünler ortaya koyan aile tarafından kurulmuş ve işletilen şirketlerdir.

galip

Victor Köpek Maması birinci sınıf evcil hayvan beslenmesi sunarak itibarını artırdı. Her bileşen, evcil hayvanınızın hayatında bir amaca hizmet eder. Teksas merkezli tesislerinde amaçları, hayatınızda daha mutlu ve sağlıklı bir köpek olmasını garanti etmektir.

Başlamak için şirket, tüylü arkadaşınızda daha iyi sindirim ve bağışıklık sistemi işlevselliğini teşvik etmeyi amaçlayan bir formül olan VPRO karışımıyla bir köpek mama formülü kullanıyor.Victor, özünde, köpeklerin daha iyi yaşamlar sürmesine yardımcı olmayı amaçlayan, Amerikalıların sahip olduğu ve işlettiği şefkatli, şefkatli bir şirkettir.

mavi manda

2003 yılında kurulan Mavi Manda Köpek Maması sadece kaliteli, doğal içerikler ve gerçek et kullanarak kaliteli evcil hayvan kuru mamaları üretir. Mısır, buğday, soya veya yan ürünleri içermezler.

Şirketi kuran ve yöneten Piskoposlara göre Blue Buffalo, yaşamı boyunca sağlık sorunları yaşayan Blue adlı Airedale'lerine bir aşk mektubu olarak başladı. Amaçları, sevgili evcil hayvanlarını mümkün olan en iyi yiyeceklerle beslemekti. Tanıdığımız ve sevdiğimiz Blue Buffalo doğdu.

Hatırlar

 FDA Geri Çağırma

Herhangi bir evcil hayvan sahibinin ikinci elden duyacağı son şey, bir köpek mamasının geri çağrılmasıdır. En sevdiğiniz evcil hayvanınızın lekeli mamasını beslediğinizi bilmek, aklınızdaki en iyi niyetle korkunçtur. Birçok şirket ciddi geri çağırmalar nedeniyle kapılarını kapatıyor.Victor Köpek Maması ve Blue Buffalo Köpek Maması söz konusu olduğunda, hangisinin geri çağırmaya ve kaç tanesine dayandığını bilmek, birini veya diğerini satın alma kararınızı önemli ölçüde etkileyebilir.

galip

Bu yazı itibariyle, Victor'un rapor edilmiş sıfır hatırlaması vardır. Şirket, refakatçinizin birinci sınıf evcil hayvan besleme ürününü sağlamak için özellikle bilimsel destek olmak üzere çok çalışıyor. FDA, yıllar boyunca herhangi bir kuru veya ıslak köpek maması ürününü henüz hatırlamadığı için, tüm bu çalışmalar gösteriyor.

Tabii bu değişebilir. Bir evcil hayvan sahibi olarak, her zaman geri çağırmaları takip etmek ve buna göre hareket etmek istersiniz.

mavi manda

2003 yılında kuruluşundan bu yana Blue Buffalo, yedi köpek maması geri çağırma . • Nisan 2007 — Dünya çapında bir geri çağırma, malzemelerini Çin'den tedarik eden bir üreticiden gelen kontamine pirinç nedeniyle Blue Buffalo da dahil olmak üzere sayısız kuru mama markasını etkiledi.
 • Ekim 2010 — Blue Buffalo, büyük miktarlarda D vitamini tespit ettikten sonra köpek mama ürünlerini geri çağırdı ve ardından on altı köpek hastalandı.
 • Kasım 2015 — Blue Buffalo, eser miktarda Salmonella keşfettikten sonra çiğneme kemiklerini geri çağırdı, ancak sıfır hastalık bildirildi.
 • Mayıs 2016 — Blue Buffalo, ambalajda bulunan ve küflenmeye neden olan nem nedeniyle kuru mamalarını gönüllü olarak geri çağırdı.
 • Şubat 2017 — Blue Buffalo, alüminyum kontaminasyonu nedeniyle ıslak mamalarını gönüllü olarak geri çağırdı.
 • Mart 2017 — Blue Buffalo, folyo ambalaj kontaminasyonu nedeniyle ürünleri geri çağırdı.
 • Mart 2017 — Blue Buffalo, o ay ikinci kez, aşırı sığır eti tiroid hormonu seviyeleri nedeniyle köpek mamasını geri çağırdı. FDA .

kazanan

Burada açıkça görülüyor ki Victor Köpek Maması, ürün geri çağırmaları açısından açık ara galip geliyor. Blue Buffalo'nun yedi geri çağırması ile karşılaştırıldığında, evcil hayvan sahipleri Victor ürünlerine tamamen güvenebilirler.

Gıda İçerikleri

 Köpek maması malzemeleri

Evcil hayvan maması söz konusu olduğunda, kalite istersiniz. Köpeğinizin mama kabını doldurduğunuz mamanın güvenli, lezzetli ve akla gelebilecek en iyi malzemeler kullanılarak yapılmış olduğunu hiç şüphesiz bilmek istersiniz.

Hem Victor hem de Blue Buffalo, içerikleriyle gurur duyuyor. Her ikisi de taze meyve ve sebzeler, gerçek et kullanır ve yan ürün içermez - ülke çapındaki evcil hayvan sahipleri için bir kazanç.galip

Victor Köpek Maması, VPRO Karışımı , her yaştan ve aktivite seviyesinden her tür köpeğe faydalar sunar. VPRO Karışımı şunları içerir:

 • Selenyum Mayası — Tüm köpek ırklarında metabolizma, hücresel yenilenme ve bağışıklık yanıtı desteği için gereklidir.
 • Mineral Kompleksleri — Çinko, manganez ve demir dahil olmak üzere kolayca emilen bir mineral koleksiyonu, metabolik işlevi destekler ve evcil hayvanlarınızda sağlıklı bir kaplama, bağışıklık sistemi ve pati yastıkları sağlar.
 • Prebiyotikler — Prebiyotikler, hastalıkları azaltan ve her yaştan gençte genel sağlığı artıran bağışıklık gücünü geliştirmeye yardımcı olur.
 • Probiyotikler — Probiyotikler, sağlıklı sindirim bakterilerini ve güçlü bir bağışıklık sistemini destekler.

mavi manda

Blue Buffalo, sizin veya benim akşam yemeğinde yiyeceğimiz kaliteli yiyeceklerden başka hiçbir şeye sahip değildir. Kuru ve ıslak köpek mamalarında aşağıdakiler dahil 160'tan fazla bileşen bulunur:

 • Elmalar
 • Brokoli
 • Kızılcık
 • Nar
 • Ispanak
 • Tavuk
 • Biftek
 • Morina
 • Geyik eti
 • Arpa
 • Esmer pirinç
 • Ve dahası

kazanan

Malzemelerin en önemli olduğu bu durumda, üreticinin her kuru mama torbasına veya ıslak köpek mamasına kutuya ne koyduğunu tam olarak bilmek evcil hayvan sahipleri için faydalıdır. Meyveler, sebzeler, etler, balıklar, mineraller ve süt ürünleri ile Blue Buffalo, malzemeler söz konusu olduğunda açık ara galibimizdir.


Köpek Formülleri

Her iki marka da, evcil hayvanınızın yavrudan yaşlı yavruya kadar hayatının her aşaması için özel olarak tasarlanmış çeşitli ıslak ve kuru köpek mamaları içerir. Küçük bir köpek yavrusu olarak köpeğinizi her gün neyle beslediğiniz önemlidir. Doğru köpek yavrusu yemi, büyümeyi ve genel olarak refahı destekler. Blue Buffalo Puppy Formula Yaşam Koruma
 • Tamamen doğal küçük ırk yavru köpek maması.
 • Gerçek et, ilk malzemedir.
 • Et yan ürünleri yok.
 • Dolgu maddesi veya yapay içerik yok.
 • Yaban mersini, bezelye ve havuç (lif) içerir.
 • Antioksidan açısından zengin formül tatlı patates içerir.
 • Köpek çeneleri için daha küçük boyutlu mama tanesi.
Chewy.com'da görüntüle

galip

Victor Köpek Maması özellikleri yüksek enerjili seçeneklerden tahılsız seçeneklere kadar geniş yavru köpek maması seçenekleri ve aradaki her şey.

Nihai kolaylık olarak tanımlayabileceğimiz şeyde, Victor, deneyiminizi özelleştirmek için ürünlerini sıralamanıza izin verir. Yaşam evresine, birincil proteine ​​ve performans, ikramlar, kilo yönetimi ve yüksek protein gibi özel hususlara göre sıralayabilirsiniz.

Dikkate değer seçeneklerinden bazıları Hi-Pro Plus, Profesyonel, Tahılsız Kuzu Yemeği ve Tatlı Patates, Nutra Pro ve çok sayıda konserve yiyecek seçeneğidir.

mavi manda

Blue Buffalo teklifleri Özellikle yavru köpekler düşünülerek tasarlanmış 19 köpek maması ürünü. Victor gibi, cins boyutu, benzersiz formüller, tarifler, tatlar ve ürün grupları dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza göre sıralama yapabilirsiniz.

Tavuk, kahverengi pirinç ve sebze içeren çok sayıda yüksek proteinli diyet sunmalarına rağmen, yavru köpek yemi seçeneklerinin çoğu tahılsızdır.

kazanan

Blue Buffalo, köpek maması için genel olarak daha fazla protein seçeneği ve daha iyi içeriklerle daha önemli sayıda seçenek sunar. . Çok sayıdaki Can Koruma ve Yaban Hayatı ürün serileri, her boyutta veya yaştaki yavru köpekler için harika sağlık yararları sağlar.


Yetişkin Formülleri

İkisi birden Yetişkin köpek mamaları söz konusu olduğunda şirketler hem kuru hem de yaş mama ürünleri için daha geniş bir ürün yelpazesi sunar. . Performansı artırmak için tasarlanmış yemekleriniz ve diyet kısıtlamalarınız var ve evcil hayvanınızın akşam yürüyüşleri veya parkta oyun zamanları için enerji dolu kalmasını sağlayın.

 Blue Buffalo Chicken Free Kuzu Formülü
 • Çok çeşitli tatlar ve çeşitler.
 • 7 protein tipinde gelir.
 • Gerçek et, ilk malzemedir.
 • Buğday, mısır, soya veya kümes hayvanı yan ürünü yemek yok.
 • Diğer yüksek kaliteli malzemelerle akıllıca harmanlanmıştır.
 • Yetişkin köpekler için Omega-6 ve diğer besinleri içerir.
 • Glukozamin ile eklem ve hareketlilik desteği.
Chewy.com'da görüntüle

galip

Victor özellikleri tahılsız ve enerji artırıcı seçeneklerden sağlıklı ağırlık ve performans formüllerine kadar on dokuz yetişkin köpek maması formülü.

En popüler tariflerinden biri olan Nutra Pro, eklenmiş bitkiler, sebzeler ve tahıllar ile yüksek et proteini içerir. 40 pound'a kadar her boyuttaki ırklar için tasarlanmış çok amaçlı bir mamadır. Buradaki en önemli faktör, birinci sınıf sığır eti, tavuk ve balık gibi içeriklerin yanı sıra yetişkin bir köpeğin ihtiyaç duyduğu tüm vitaminler, mineraller ve esansiyel yağ asitleridir.

Nutra Pro'nun öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Yetişkin köpekler için yüksek proteinli, düşük karbonhidratlı formül
 • Hamile ve emziren kadınlar için mükemmel
 • Spor yapan köpekler için sürekli enerji sunar.
 • Vitaminler ve amino asitlerle güçlendirilmiş
 • Glutensiz tahıllardan oluşur
 • Daha iyi sindirim, bağışıklık sistemi işlevselliği ve sağlıklı deri ve tüy için VPRO karışımı

mavi manda

Blue Buffalo, yetişkin köpek maması serisinde 76 şaşırtıcı ürüne sahiptir. , Can Korumasından Vahşi Doğaya. Eşsiz formülleri, sindirim bakımı, yüksek protein, gıda hassasiyeti, av besleme, tahılsız ve kilo yönetimi seçeneklerini içerir.

Yaşam Koruma formülü özellikleri:

 • Sadece gerçek tavuk, yan ürün yok
 • Mısır, buğday veya soya yok
 • Yapay tatlandırıcı veya koruyucu yok
 • Bağışıklık sistemi sağlığında kayda değer artış
 • sağlıklı oksidatif denge

Geniş formül yelpazesine ek olarak, Blue Buffalo şunları sunar: ördek ve kuzudan tavşan ve somona kadar çeşitli proteinler , gibi tüm olağanlarla birlikte tavuk ve sığır eti.

kazanan

Blue Buffalo, kapsamlı yetişkin kuru mama ürünleriyle bir kez daha pastayı alıyor . Seçenek isteyen evcil hayvan sahipleri - 76'dan fazla yetişkin köpek maması ürünü - seçimin ve evcil hayvanlarının günlük olarak ne yediğini kişiselleştirme şansının keyfini çıkarın. Yetişkin köpeğinizin özel bir diyete ihtiyacı varsa, Blue Buffalo'nun programında buna uygun bir şey olduğundan emin olabilirsiniz.


Kıdemli Formüller

Sevgili köpeğiniz yaşlanmaya başladığında, sürekli sağlık ve sindirim işlevselliği sağlamak ve biraz enerji sunmak için diyetini değiştirmek çok önemlidir. Köpekler yaşlandıkça, çoğu köpek yumuşama eğilimindedir. Sık sık yürümek veya oynamak istemezler, ancak vücut izin verdiği sürece aktif kalmak çok önemlidir. Doğru yemek yardımcı olabilir.

Hem Victor hem de Blue Buffalo, her cins ve büyüklükteki yaşlı/olgun köpekler için özel olarak tasarlanmış düzinelerce ürüne sahiptir.

 Blue Buffalo Wilderness Kıdemli Formülü
 • Tahılsız.
 • Yüksek protein formülü.
 • Antioksidan açısından zengin sebzelerden yapılmıştır.
 • Kemiksiz tavuk ilk malzemedir.
 • Tatlı patates sindirime yardımcı olur.
 • Bardak başına 387 kalori.
 • %30 Protein, %12 Yağ, %7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

galip

Victor, yetişkin köpekler için olduğu gibi yaşlı köpekler için de aynı formüllerin çoğunu ve hatta yavru köpek mamalarından birkaçını sunar. Somon, tavuk ve tatlı patates gibi yüksek kaliteli malzemelerle birleştirilmiş VPRO formülleri, bir yavru köpek için hayatının herhangi bir aşamasında sağlıklı bir yemek sağlar.

En popüler kıdemli köpek maması seçeneklerinden bazıları, sığır eti, tavuk, domuz eti ve çok sayıda sebze içeren Multi-Pro'dur. Diğer favoriler arasında, her ikisi de performans ve sağlık yararları göz önünde bulundurularak tasarladıkları Select and Purpose serileri yer alır.

mavi manda

Karşılaştırıldığında, Blue Buffalo teklifleri ondört kıdemli köpek maması ürünleri , Yaşam Koruma Formülleri ile pakete liderlik ediyor. Ancak Blue Buffalo, bakımın ve yaşlanan bir köpeğin sağlığını desteklemenin öneminin farkındadır. Bu nedenle Doğal Veteriner Diyeti serisi, evinizdeki herhangi bir boyut veya cins köpek için herhangi bir rahatsızlık için kilo kontrolü, hareketlilik desteği, böbrek desteği, gıda intoleransı ve gastrointestinal destek formülleri içerir.

kazanan

Bir kez daha, Blue Buffalo, özellikle yaşlanan yavrular düşünülerek tasarlanmış çok sayıda seçenek ve formülle hayrete düşürüyor . Doğal Veterinerlik Diyetleri, evcil hayvan sahiplerinin diyet kısıtlamaları olsa bile sevdikleri dört ayaklı arkadaşlarına endişe duymadan bakmaya devam etmelerini sağlayarak bizi kazanıyor.

Diyet köpek mamasını seçmeden önce, önceden veterinerinize danışmayı unutmayın. Köpeğiniz özel bir diyet veya bakım talimatları gerektirebilir.


Yaş Mamalar

Kibble'ın mantıklı olmadığı zamanlar vardır. Protein ve yüksek kaliteli malzemeleri nazikçe ve doğrudan vermek için ıslak bir seçenek olan konserve yiyeceğe ihtiyacınız var. Yaşlı köpekler için konserve ıslak mama temel bir besindir.

Köpekler için neden yaş mama? Köpeğinizin konserve mamayı kuru mamaya tercih etmesinin birçok nedeni vardır. Örneğin, köpeğiniz, özellikle yaşlı bir köpek, çiğnemek için daha rahat bir şeye ihtiyaç duyabilir. Diş endişeleri bir faktörse veya belki de evcil hayvanınızın ağzı küçükse, konserve yiyecekler gidilecek yoldur.

Hem Victor hem de Blue Buffalo birkaç seçme seçeneğine sahiptir - kuru köpek maması seçimleri kadar değil, ancak yine de aralarından seçim yapabileceğiniz yeterince harika seçenek var.

 Blue Buffalo Islak Mama Homestyle
 • Gerçek sığır eti ilk malzemedir.
 • Kuru mama ile karıştırmak için mükemmeldir.
 • Yağsız kas gelişimini destekler.
 • Meyve ve sebzeleri içerir.
 • Bardak başına 398 kalori.
 • %8,5 Protein, %6 Yağ, %1,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

galip

Victor, protein ve gelişmiş malzemelerle dolu birinci sınıf konserve yiyecekleri piyasaya sürüyor. Kuzu ve pilav veya tavuk ve pirinç seçenekleri olmasına rağmen, dizilişlerinin çoğu tahılsızdır.

Bir evcil hayvan sahibi olarak, hangisini seçerseniz seçin, Victor'un konserve köpek maması formülünü kuru mama seçenekleri kadar ciddiye aldığını bilmekten mutluluk duyacaksınız. . Her biri, her yaşa uygun ilave vitaminler, mineraller ve besinler içerebilir.

Ekstra lezzet için kuru mamalarını konserve mamalarıyla doldurmalarını tavsiye ediyorlar. Köpeğiniz yemek konusunda seçiciyse, bu kesinlikle keşfedilecek bir seçenektir.

mavi manda

Öte yandan, Blue Buffalo'muz var, herhangi bir durum, herhangi bir köpek türü veya yaş grubu için tasarlanmış 100'den fazla konserve ıslak mama çeşidinden oluşan şaşırtıcı bir ürün yelpazesi sunar. Blue, tahılsız yemeklerden konserve köpek mamasına kadar, pazarını gerçekten anlıyor.

Blue Buffalo, yaş mama söz konusu olduğunda sığır eti ve bizondan alabalık ve hindiye kadar protein seçenekleri sunar. Muhtemelen, köpeğiniz Blue Buffalo ile sizden daha iyi beslenebilir.

Bizi en çok etkileyen şey, geniş seçim. 100'den fazla konserve köpek maması çeşidine sahip bir şirket, açıkça söylemek gerekirse etkileyicidir.

Ne yazık ki, bu kadar geniş bir çeşitliliğin dezavantajı, doğru formülü seçmektir. Yavrunuz hindi, bizon veya alabalık tadından nefret edebilir. Köpeğinizin tam olarak hangi tür konserve mamayı sevdiğini keşfetmek ve telaşlanmadan yemek yemek için kısa bir süre deneme yanılma yöntemi bulabilirsiniz.

kazanan

Konserve köpek maması seçeneklerinin çok çeşitli olması, Blue Buffalo'yu ıslak mamalar için açık ara kazananımız yapıyor. Çoğu evcil hayvan sahibi, kuru mamayı tercih eder, ancak aynı yüksek kaliteli malzemelerle yapılmış konserve köpek mamasının da mevcut olduğunu bilmek iç huzuru sağlar.

Blue Buffalo, tüm ürünlerine kaliteli ve lezzetli formüllere aynı bağlılığı getiriyor.


Tahılsız

Acı çeken sadece insanlar değil tahıl alerjileri . Bazı köpekler buğdayda bulunan glüteni sindiremezler ve büyümek için özel bir diyete ihtiyaçları vardır. Ancak tahıl veya glütensiz köpek maması bulmak zor olabilir.

Neyse ki, hem Victor hem de Blue Buffalo, yavru köpekler, yetişkinler ve yaşlı köpekler için tahıl içermeyen formüller sunuyor.

 Blue Buffalo Tahılsız Yetişkin Özgürlüğü
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Glutensiz formül.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Yan ürün yemekleri yok.
 • Mısır, buğday ve soya içermez.
 • Bardak başına 373 kalori.
 • %24 Protein, %14 Yağ, %6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

galip

Victor teklifler altı tane tahıl içermeyen kuru tip ve üç çeşit yaş köpek maması. Kuru mamaları kuzu eti, tavuk, tatlı patates gibi çeşitli seçeneklere sahiptir. Ayrıca besin ihtiyacı olan yavru köpekler, yetişkin köpekler ve yaşlılar için tasarlanmış formülleri vardır.

Seçimlerinde sınırlı olmakla birlikte, Victor'un tahıl içermeyen formülü, kısıtlı beslenme çözümleri arayan sayısız evcil hayvan sahibini kazandı. Örneğin, Tahılsız Aktif Dog & Puppy karışımı, bol miktarda protein, vitamin, mineral, yağ asidi, amino asit ve bunların VPRO Karışımını içerir. Victor, bunu büyüyen köpekler ve hamile dişiler için önerir.

mavi manda

Blue Buffalo, on beş benzersiz tahıl içermeyen formül sunar. mama seçenekleri dahil. Tahılsız seçenekleri arasında hindi, patates, somon, ördek ve kuzu bulunur. Böylesine lezzetli proteinlerle, köpeğiniz kesinlikle eksik tahıl için telaşlanmayacaktır.

Blue Buffalo, MAVİ Temeller, Gerçek Çözümler ve Doğal Veteriner Diyeti formülleri tahıl yiyemeyen köpekler için . İkincisi biraz daha uzmanlaşmış olsa da, bunların hepsi mükemmel seçimlerdir, bu nedenle köpeğinize büyük bir kase beslemeden önce veterinerinizle konuşmak isteyebilirsiniz.

kazanan

Gıda alerjisi olan bir köpekle yaşamak ve ona bakmak zordur. Tüylü dostunuzun yiyebileceği mükemmel formülü bulmak daha da zordur. Blue Buffalo, bitkin evcil hayvan sahipleri için en iyi tahılsız kuru köpek mamasını keşfetmeyi daha yönetilebilir ve ulaşılabilir hale getiriyor. Dizilişleri süper proteinler ve sebzelerle doludur. Daha kötü durumda olan yavrular için daha özel diyet formülleri bile sunuyorlar.


Ek kaynaklar

Müşterilerini gerçekten önemseyen bir evcil hayvan ürünleri şirketi görmek her zaman güzeldir. Günümüzde pek çok gün, kılavuzlar, ipuçları ve kişinin yararlanabileceği diğer kaynaklar biçiminde ek kaynaklar sunmak için çok daha fazlasını yapıyor.

Hem Blue Buffalo'ya hem de Victor'a bakıldığında, Harika yiyecek seçeneklerinin yanı sıra evcil hayvan sahiplerine nasıl yardımcı olduklarını görmek için diğer kaynaklarını keşfetmeye mecbur hissettik.

Victor Köpek Maması

Ek kaynaklar söz konusu olduğunda, Victor, mevcut seçeneklerde biraz sınırlıdır . Web siteleri, köpek maması ürünlerini, perakendecilerini, güvenlik ve kalite faktörlerini ve kariyer fırsatlarını ayrıntılarıyla anlatan kapsamlı bir Sıkça Sorulan Sorular (SSS) bölümüne sahiptir.

Kendi başına bilgilendirici olan SSS'lerinin yanı sıra, Victor ayrıca bir karşılaştırma bölümü sunar. Ancak ürünlerini yalnızca karşılaştırabilirsiniz, bu biraz sınırlayıcıdır. İlgilendiğiniz formülü seçmenize ve ardından Hi-Pro Plus gibi bir başka formülle karşılaştırmanıza olanak tanırlar.

Hangi evcil hayvan maması ürününü alacağından emin olmayan yeni köpek sahipleri için, karşılaştırma araçları kuşkusuz yararlıdır, özellikle köpeğiniz özel bir diyete ihtiyaç duyuyorsa veya hangi formüllerin hangi bileşenleri içerdiğinden emin değilseniz.

Mavi Manda Köpek Maması

Blue Buffalo bir kez daha beklentilerimizi boşa çıkarıyor. Web sitelerinin ek kaynaklar bölümü kapsamlıdır ve evcil hayvan sahipleri için yararlı bilgilerle doludur.

Blue Buffalo sayısız değerli makale sunuyor düzenli olarak güncellenen veya yayınlanan. Yararlı evcil hayvan ipuçları, topluluk katılım programları, evcil hayvan mamalarındaki tahıllar hakkında eğitim materyalleri ve Blue's Buddies programı var.

kazanan

Boş zamanlarında eğlenmek için ek bilgiler, pratik ipuçları veya eğlenceli makaleler arayan evcil hayvan sahipleri için, kimse Blue Buffalo ile kıyaslanamaz. Kaynakları düzenli olarak güncellenir ve hem yeni hem de eski evcil hayvan sahipleri için bilgilerle yüklenir.

Tabii ki, burada en çok onların köpek maması önemlidir, ancak bir evcil hayvan maması şirketinin başka yerlerdeki evcil hayvan sahiplerine yardım etmek için elinden geleni yaptığını bilmek, onları desteğe değer kılar. Ülkenin dört bir yanındaki birçok evcil hayvan sahibi, evcil hayvanlarının yaptığı bir şey yüzünden endişeyle başını kaşıdı. Yemeğinizi satın aldığınız aynı şirketi bilmek, cevaplar şeklinde bazı destekler sunar, içinizin rahat olmasını sağlar.


Son düşünceler

Hem Victor hem de Blue Buffalo, yalnızca mevcut en kaliteli malzemeleri kullanarak harika bir kuru ve konserve köpek maması seçkisi sunar. Ancak, evcil hayvan sahiplerinin güvenebileceği yalnızca bir açık kazanan seçebiliriz.

Blue Buffalo, geri çağırmalar hariç tüm kategorilerde birinci oluyor. Yedi geri çağırmanın büyük çoğunluğu gönüllüyken, ki bu kalite kontrolleri ve istisnai ürünlere bağlılıkları hakkında ciltler dolusu bilgi verir, Victor Köpek Maması ise hiç geri çağırma yapmamıştır.

Yıllar boyunca birden fazla geri çağırma geçmişine bakarsanız, Blue Buffalo mükemmel proteinler, meyveler, sebzeler, vitaminler, mineraller ve sıfır yan ürün içeren yüksek kaliteli kuru ve konserve köpek seçimleri üretir. Köpeğinizin sağlıklı bir beslenmede istediği ve ihtiyaç duyduğu her şey.

Ayrıca, Blue Buffalo, evcil hayvan sahiplerini bir köpekle yaşamanın zorluklarını ve eğlencesini tartışmak üzere bir araya getiren faydalı makaleler ve topluluk odaklı organizasyonlar da dahil olmak üzere, günlük evcil hayvan sahiplerine kaynakları aracılığıyla yardımcı olmak için yukarıda ve öteye gidiyor.

2003 yılından bu yana, Blue Buffalo, ülke çapındaki evcil hayvan sahipleri arasında köpek maması için tercih edilen bir seçim haline geldi ve saltanatının görünürde bir sonu yok gibi görünüyor. Victor mükemmel bir seçim olmaya devam ediyor, buna hiç şüphe yok, bu nedenle hangi markayı tercih ederseniz edin, yanlış gidemezsiniz.

Yorumlar