Trupanion Evcil Hayvan Sigortası İncelemeleri: Geri Ödeme Bekleme Oyununu Ortadan Kaldırabilir misiniz?

Trupanion Evcil Hayvan Sigortası İncelemeleri: Geri Ödeme Bekleme Oyununu Ortadan Kaldırabilir misiniz?

Trupanion, sektördeki en eski evcil hayvan sigortası sağlayıcılarından biridir ve veterinerlere doğrudan Trupanion Express aracılığıyla ödeme yapma seçeneğiyle tanınır. Kapsamlı kapsama alanı sunmak, Trupanion'un her zaman yaptığı bir şeydir, ancak prim, rakiplerinden biraz daha yüksek olabilir. Ancak evcil hayvan sigortası herkese uyan tek bir çözüm değildir ve fiyatlandırma evcil hayvanınıza göre değişebilir.

Köpek ebeveynleri olarak, yavrularımızın mümkün olduğu kadar uzun yaşamasını istiyoruz. Bir evcil hayvan sigortası poliçesi satın almak, köpeklerimizin tıbbi ihtiyaçları ile ilgilenirken finansal yardım sunarak beklenmedik acil durumların yönetilmesine yardımcı olabilir.Kapsamlı Trupanion evcil hayvan sigortası incelememiz, Trupanion'un nasıl çalıştığını, kapsam seçeneklerini ve daha fazlasını açıklar. Ayrıca, sizin için belirleyici faktörler olabilecek bazı dikkate değer artıları ve eksileri de vurgularız. Gelin ve bu şirketin aileniz için en iyi evcil hayvan sigortası seçeneği olup olmadığını görelim.

Trupanion

 Trupanion logosu
 • İki taraflı dışlama olmayan tek şirketlerden biri
 • Talepler, Trupanion Express aracılığıyla 5 dakikadan kısa sürede ödenebilir
 • Tüm planlar için %90 geri ödeme ve sınırsız ödeme
 • Doğumdan itibaren kayıt imkanı sunar
Trupanion.com'u ziyaret edin

İçindekiler

Trupanion Evcil Hayvan Sigortası Nasıl Çalışır?

 1. Sen aylık veya yıllık prim ödemek köpeğinizin sigorta kapsamını korumak için.
 2. bu bekleme süreleri geçmelidir köpeğiniz tamamen kaplanmadan ve hak talebinde bulunmaya uygun hale gelmeden önce.
 3. Yavru köpeğiniz hastalanırsa veya yaralanırsa (bekleme sürelerinizden sonra), veterinere gidersiniz ve faturanızı ödersiniz. satır öğeleriyle ayrıntılı makbuz her ücret için.
 4. Yapabilirsiniz talepleri posta, e-posta veya faks yoluyla gönderin . Talepler 90 gün içinde sunulmalıdır hizmet tarihi.
 5. Talebiniz onaylanırsa, geri ödeme size gönderilecektir.

Ayrıca seçeneğiniz de var Trupanion'un veterinerinize doğrudan ödeme yapmasını sağlayın Trupanion Express adı verilen geri ödeme sürecinden geçmek yerine. Trupanion Express her yerde mevcut değildir, bu nedenle veterinerinize ofislerinin çalışabileceği bir şey olup olmadığını sorun.Trupanion'un Artıları ve Eksileri

Trupanion'du 2000 yılında kuruldu , American Pet Insurance Company tarafından sigortalanmıştır ve ortalama iki günlük talep işleme ortalamasıdır. Şirket, performansıyla takdir ediliyor kapsamlı kapsam, hızlı talep işleme ve veterinere doğrudan ödeme seçeneği .

pomeranian mama tavsiye
İki taraflı koşulları (vücudun her iki tarafını da etkileyen bir durum) dışlamayan tek evcil hayvan sigortası sağlayıcılarından biri Sağlıklı yaşam planı seçeneği yoktur ve veteriner muayene ücretlerini kapsamaz
Ödeme limiti olmadan %90 geri ödeme yapar Teklifler diğer şirketlere kıyasla daha pahalı olma eğilimindedir
Kayıt, doğumdan 14 yaşına kadar mevcuttur. Hastalık bekleme süresi 14 gün olan piyasa ortalamasına göre 30 gündür.
Fizik tedavi, akupunktur, hidroterapi ve davranış değiştirme eğitimi gibi alternatif tedavilerden kaynaklanan ek masrafları teminat altına alır. Eyaletinize bağlı olarak tek seferlik 35 ABD Doları, 25 ABD Doları veya 0 ABD Doları yönetici ücreti vardır.
Yavru köpeğiniz ABD, Kanada ve Porto Riko kapsamındadır. Olay başına muafiyet, bu, evcil hayvanınızın katlandığı her acil durum için muafiyeti ödemek zorunda kalacağınız anlamına gelir

Trupanion Ne Tür Planlar Sunar?

 Fransız Bulldog bir veteriner tarafından tutuluyor
Trupanion, tamamlayıcı teminat için isteğe bağlı eklentilerle birlikte kaza ve hastalık planlarına sahiptir.

Kaza ve Hastalık Planı

Trupanion'un kaza ve hastalık planı, kırık kemikler, yabancı cisim yutulması, yırtık tırnak vb. gibi kazayla ilgili iddiaları ve alerji, kanser, artrit, kusma ve ishal gibi hastalıkla ilgili iddiaları kapsar. Bu planlar mevcut en kapsamlı seçenektir. Evcil Hayvanlar kayıt sırasında 14 yaşından büyük olamaz .

Kaza ve hastalık planları özelleştirmelerde biraz sınırlı diğer evcil hayvan sigortası sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında. Tüm Trupanion planlarının bir %90 geri ödeme ile sınırsız yıllık ödemeler . Ancak, yapabilirsiniz muafiyetinizi 0 ila 1.000 ABD Doları arasında seçin (5 ABD Doları'lık artışlarla) , bu da maliyeti bütçenize uydurmanıza yardımcı olabilir. Şunu da belirtmek isteriz Trupanion, 0 $ muafiyet sunan tek evcil hayvan sigortası şirketlerinden biridir. .Aylık priminiz köpeğinizin cinsine, yaşına, bulunduğu yere, önceden var olan koşullara vb. bağlıdır. Yaşla birlikte yaşayabilecekleri önceden var olan koşullardan muafiyetleri en aza indirmek için köpeğinizi daha sonra sigortaya kaydettirmek en iyisidir.

golden retriever chow karışımı

Bekleme Süreleri

Trupanion, bir koşul için kapsama başlamadan önce aşağıdaki bekleme sürelerine sahiptir.

 • hastalıklar : 30 gün
 • kazalar : 5 gün
 • çapraz bağlar : 30 gün
 • Kalça Displazisi : 30 gün

İsteğe Bağlı Eklentiler

Trupanion, İyileşme ve Tamamlayıcı Bakım ve Evcil Hayvan Sahibi Yardımı için isteğe bağlı iki eklentiye sahiptir. Her biri bir ücretle birlikte gelir. Bu eklentiler, yıllık poliçe yenileme sırasında kaldırılabilir veya eklenebilir.İyileşme ve Tamamlayıcı Bakım Rider

Bu paketin maliyeti köpeğinize göre değişir ve sigorta priminizle birlikte ek bir ücrettir. Bu pakete aşağıdaki teminatlar dahildir:

 • Akupunktur
 • davranış değişikliği
 • Kayropraktik
 • Homeopati
 • hidroterapi
 • natüropati
 • Fizik Tedavi
 • Rehabilitasyon tedavisi

Evcil Hayvan Sahibi Yardımı

Bu paketin maliyeti, sigorta priminize ek olarak aylık 4,95 ABD dolarıdır. Bu pakete aşağıdaki teminatlar dahildir:

 • Reklam ve ödül (500$'a kadar)
 • Hastaneye kaldırılmanız durumunda biniş ücretleri (500$'a kadar)
 • Üçüncü taraf mülk hasarı için sorumluluk kapsamı (25.000 $'a kadar)
 • Kaza nedeniyle ölenler için kremasyon veya cenaze töreni (100$'a kadar)
 • Tatil tatili iptal masrafları (1.000$'a kadar)

Sıkça Sorulan Sorular

 Evcil hayvan sigortası evrakları

Trupanion Neden Bu Kadar Pahalı?

Trupanion, tüm kaza ve hastalık evcil hayvan sigortası poliçeleri için %90'lık bir geri ödemeye ve sınırsız ödemeye sahiptir. Bu, yüksek veteriner faturaları için daha fazla geri ödeme ve kapsama potansiyeli sağladığından, Trupanion'un primleri sektör ortalamasının üzerindedir.

Trupanion Yıllık Bir Muafiyet mi?

Rakiplerinin çoğundan farklı olarak Trupanion, koşul başına ömür boyu muafiyet sunar. Evcil hayvanınızın sahip olduğu her yeni durum/olay için, bu muafiyeti yalnızca bir kez ödemeniz gerekecektir. Çoğu rakibin yıllık muafiyeti vardır, bu da muafiyetinizin koşul ne olursa olsun yılda yalnızca bir kez ödenmesi gerektiği anlamına gelir.Son düşünceler

onlarca var evcil hayvan sigortası seçenekleri , öyleyse neden Trupanion'u seçmelisiniz? Trupanion'un sınırsız ödemeleri ve tüm planlar için %90 geri ödemesi, faturanın çoğunu karşılayacağı için yüksek veteriner masraflarından daha fazla kaçınabileceğiniz anlamına gelir. Trupanion Express, geri ödeme sürecini tamamen sizin yerinize ortadan kaldırdığı için de ilgi çekici bir özelliktir.

kedi köpek maması yerse ne olur

Ancak kaydolmadan önce, politikanızı dikkatlice okuyun Kapsama nelerin dahil olduğunu ve hariç tutulduğunu bildiğinizden ve şartlardan memnun olduğunuzdan emin olmak için. Bunu kabul et önceden var olan koşullar herhangi bir sağlayıcı tarafından karşılanmaz , bu nedenle, köpeğinizi geçmişte veterinere götürdüğünüz herhangi bir rahatsızlık büyük olasılıkla kapsamın dışında tutulur.

Hatırlamak, birkaç evcil hayvan sigortası sağlayıcısından fiyat teklifi almak maliyet ve kapsamı karşılaştırmak avantajlıdır. Bir şirketin tipik olarak en düşük fiyatlar arasında yer alması, her zaman en iyi değer olduğu veya şu an için en düşük olacağı anlamına gelmez. Sen . Ve düşük bir fiyat, yalnızca sigorta kapsamı benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa iyidir, bu nedenle kaydolmadan önce politikayı yakından okuyun.

Yorumlar