Köpekler İçin Yaz Aktiviteleri: Yapılacak 10 Farklı Eğlenceli Şey

Köpekler İçin Yaz Aktiviteleri: Yapılacak 10 Farklı Eğlenceli Şey

Yaz geldi, çocuklar gitti ve Fido huzursuz oluyor . Çocuklar kendilerini eğlendirebilir ya da bir aile olarak hep birlikte eğlenebileceğiniz güzel günler olacak. Ancak çoğu zaman, Fido, aktivite planlaması söz konusu olduğunda her zaman listenin en altına konmuş gibi görünüyor. Ama artık değil!

Burada köpeğiniz için on eğlenceli yaz aktivitesi bulduk. Her bir aktiviteden en iyi şekilde yararlanmak için bazı önemli fikirler ve püf noktaları ile bunları teker teker ortaya koyduk. Bu aktivitelerden bazıları sadece sizin tarafınızdan ve bazıları için Fido tarafından zevk alınabilir. bire bir bağlanma süresi .Diğer aktiviteler, dört ayaklı arkadaşlarınız da dahil olmak üzere tüm aileyi dahil etmek için mükemmeldir. Yani, ister su bebeği, ister kamp aşığı, ister model özentisi olsun, işte burada bir yaz etkinliği kontrol listesi her insan ve köpeği için. Ayrıca, yavrularınızın daha sıcak aylarda güvende olmasını sağlamak için bazı güvenlik ipuçları da alacaksınız. Hadi atlayalım!

büyük tüylü köpek cinsleri

İçindekiler

Eve Daha Yakın Bir Şey

her zaman iyidir evde kal ve rahatla , ya eşofman giyip hiçbir şey yapmamak harika olduğu için ya da bazılarımız evden çalışmak ve hepsini ödemek için dolar kazanmak zorunda olduğu için. Çocuklar ve köpekler, not alın! Evde kalmanın bir gün olduğu günler için, yaz aylarında en sevdiğimiz köpek aktivitelerinden bazıları burada.Çocuk Havuzunda Sıçrayış

Çocuk Havuzunda İki Mutlu Köpek

Çocuk havuzu, hem serinlemek hem de tamamen suya dalmak zorunda kalmadan dışarıda olmak isteyen köpekler için harikadır.bundan daha iyi bir şey yok suda serinlemek sıcak ve terli bir yaz gününde. Ayaklarımızı suya sokmaktan zevk alan sadece biz insanlar değiliz. İster büyük bir havuzunuz olsun, ister patlatma havuzunuz olsun, Fido suyu seviyorsa ya da o buna aldırmıyorsa bile bu aktiviteden kesinlikle keyif alacaktır.

yavru tutmak yaz aylarında serin önemlidir ve bu çok eğlenceli de olabilir . Daha fazla heyecan için neden su tabancalarını ve fıskiyeleri çıkarmıyorsunuz?Suya aşırı düşkün değilse, onu cezbetmek için yapabileceğiniz birçok şey var. Bir yol, oraya kendiniz girip sakin olmaktır. Suda zarar görmeyeceğini ona göster, onun yanında olacaksın. Kendi isteğiyle içeri girmesine izin verin ve değilse, elindeki bir ikramın onu ikna edeceğinden eminiz. Birkaç dakika sonra buna bayılacağını düşünüyoruz.

Kendi Doggy Çeviklik Kursunuzu Yaratın

Engel Üzerinden Atlayan Köpek

Bir engel veya çeviklik kursu, zihni ve bedeni çalıştırabilir, bu da onu yavrularınız için eğlenceli bir aktivite haline getirir.

Televizyonda bir köpek çevikliği kursu izlediniz ve “Acaba köpeğimin içinde bunu yapmak için var mı?” Diye düşündünüz mü? Eh, öğrenmek için şimdiki zaman gibi bir zaman yok. Eğlenceli görünüyor, çünkü öyle.Çeviklik aynı zamanda fiziksel olarak uyarıcı ve zihinsel olarak zorlayıcı Fido için ve popodaki can sıkıntısını tekmeleyecek! Ve daha sıcak ve daha kuru aylarla, ona bir şans vermek için mükemmel bir zaman.

Daha önce denemediyseniz, oturumları kısa ve eğlenceli tutun ilgisini korumak için. 5 ila 10 dakika ideal bir zamandır. Ona bol bol övgü sunun ve lezzetli ikramlar onu sizin yönlendirmenize uymaya teşvik edecektir.

Başlamak için harika bir ilk numara, ona burnuyla elinize veya bir hedefe dokunun . Ve bunu bir kez öğrendiğinde, ona parkur boyunca her yöne elinizi takip etmesini öğretebilirsiniz.

Ev eşyaları yapmak için ihtiyacınız olan tek şey Kendin Yap köpek çeviklik kursu . Üstünde dengeli bir süpürge bulunan iki kitap yığını bir engel oluşturur ve iki ahşap kalas bir A-çerçevesi oluşturabilir. Bir çocuk tüneliniz veya uzun bir karton kutunuz varsa, onun geçmesi için bir tüneliniz vardır. Lastikler, borular, halatlar ve diğer ev eşyaları da tünel olarak kullanılabilirNeden çocukları kursun oluşturulmasına dahil etmiyorsunuz? Tüm aile ile bütün bir gün geçirebilirsiniz.

Hazine avı

Jack Russell Bulmaca Çözüyor

Evin etrafında veya oyuncaklarda şeker saklamak, zaman geçirmek için eğlenceli bir yol olabilir.

Kendin Yap köpek çevikliği kursundan sonra onun için bir hazine avı da oluşturabilirsiniz. En sevdiği ikramları veya oyuncakları kullanın ve onları evin veya bahçenin etrafına saklayın.

Bu aktivite, bahçesi olmayan tüm köpek sahipleri için harika bir seçenektir. her yerde yapılabilir ! Dışarı çıkmak için çok sıcak olduğu ve içeride mahsur kaldığınız günler için de harikadır.Başlamak için, ona bir ikramı nereye koyduğunuzu gösterin ve onu koklaması için yönlendirin. Sonunda, bulunacak birden fazla olduğunu anlayacaktır. Bir kez anlamaya başladığında, saklanma yerlerini yapabilirsin. her seferinde daha zor .

Bu aktivite zihinsel uyarım için harika çünkü tedaviye nasıl ulaşacağını bulmak için koku alma yeteneklerine ve düşünce sürecine güvenmesi gerekiyor.

Dondurulmuş Tedavi Süresi

Soğuk Bir Muamele Yalayan Köpek

Köpek dostu meyvelerle yapılan bir köpek yavrusu, sıcak bir yaz günü için canlandırıcı bir ikramdır!İkramlarla ilgilenmeyen bir köpekle hiç tanışmadık. Yani bu aktivite kesinlikle bir kazanan olacak! Sadece donmuş ikramlar lezzetli olmakla kalmaz, aynı zamanda sıcak yaz aylarında Fido'nun serin ve nemli kalmasına da yardımcı olur. Orada birçok tarif var süper basit yapmak.

Karpuz, muz ve yaban mersini kullanarak tatlı dondurulmuş ikramlar büyük bir hit. Veya içinde bir parça et bulunan et suyunun kullanıldığı etli seçenekler lezzetli ve besleyicidir.

Dondurulmuş ikramlar söz konusu olduğunda, Fido'nun insanların zevk aldığı aynı dondurulmuş ikramları yiyemeyeceğini hatırlamanız gerekir. İnsan dondurması genellikle diğer birçok içerikle birlikte köpekler için toksik olan şeker ve tatlandırıcılar içerir. İkramlarınızı yaparken, her birinin olup olmadığını araştırmanız gerekir. bileşen kullanımı güvenlidir .

Neyse ki, her tarif için sadece üç veya dört malzemeyle hızlı olacak. Onları bir gecede dondurun ve mutluluk için gündüzleri ona birkaç tane atın!Yerel Tutmak

İşte sizi ve Fido'yu biraz karıştırmak için dışarı ve evden uzaklaştıracak birkaç aktivite. Yerel tutmak, yapabileceğiniz anlamına gelir bir hevesle yap ruh hali seni alırsa. Ayrıca, ekstra sosyalleşme ve eğlence için hem iki ayaklı hem de dört ayaklı türlerde arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Hemen kapınızın önünde sizi bekleyen yerel etkinliklere bir göz atalım.

Açık Havada Yemek

Köpek açık havada yemek keyfi

Yaz tüm hızıyla devam ederken, yavru köpeğiniz ve bazı arkadaşlarınızla bir gezi planlamak için mükemmel bir zaman.

Hiçbir şey yazın açık havada yemek yemekten daha fazlasını söyleyemez. Ve en iyi şirketi kim yapar biliyor musun? Dört ayaklı en iyi arkadaşın tabii ki! Restoranların çoğu açık oturma Fido'yu getirmenize ve bir kase su sağlamanıza izin verecek, serbest bir göbek losyonu ile tamamlanacak.

Bu yeni restoranı denemek için Fido egzersizi yapmaktan daha iyi bir bahane var mı? Gözlerinizi (ve göbeğinizi) özel bir menüye ayarladıysanız, köpek politikalarını önceden kontrol edin.

Yavru köpeğiniz yoksa en iyi sofra adabı , bunun yerine parkta piknik yapmayı tercih edebilirsiniz. Ancak bunu yapmaya karar verirsiniz, birkaç fotoğraf çekin ve #ladyandthetrampstyle hashtag'i ile 'gram'a yükleyin.

Şehrinizi Keşfedin

Kaldırımda Tasmalı Küçük Köpek

Fido, şehri gezmek için gezerken harika bir arkadaştır.

Tüylü yardımcınızla gün boyu turist olun. Çoğumuz memleketimiz hakkında her şeyi, gidilecek en iyi yerler hakkında her şeyi bildiğimizi düşünmeyi sevsek de. Henüz keşfetmediğiniz yerler olması muhtemeldir.

Köpekler başka hiçbir şeyi sevmez keşfetmek ve koklamak yeni yerler çıkar. Ve senin için de ilginç olacak. Ayrıca onu yeni çevre, insanlar ve dört ayaklı kankalarıyla sosyalleştirmenin harika bir yolu.

Neden size en yakın kafeyi bulamıyorsunuz ve ona bir puppuccino ısmarla ? Küçük bir fincan çırpılmış krema, bir ikramdan aşağı inmek zorundadır. Daha önce hiç duymadın mı? Baristalardan birine sorun! Ne demek istediğini anlayacaklar. Bu ikram hoşgörülüdür ve yalnızca şehrinizi keşfetmek gibi özel durumlar için ayrılmalıdır.

Fotoğraf Çekimi Planlayın

Elbiseli Küçük Mutlu Köpek

Güzel bir açık alanda fotojenik yavrularınızın eğlenceli anılarını yakalayın.

Popüler sokak sanatının sergilendiği bir park veya metro gibi en sevdiğiniz yerel mekanı seçin ve fotoğraf çekin. Çoğumuz köpek sahipleri sonsuza kadar köpeklerimizin fotoğraflarını çekiyoruz, ancak çoğunlukla sadece yürüyüşlerde ve evin etrafında dolaşıyoruz.

Neden özel bir şey planla ? Bu şekilde, onları yazdırabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Veya bayram yaklaşıyorsa, onu şenlikli hale getirin ve bunları tebrik kartlarınız olarak kullanın.

Düzgün göründüğünden emin olun. Neden o sabah onu en iyi şekilde görünmesini sağlamak için bir tımar seansı yapmıyorsunuz? Telefonunuzu veya kameranızı tamamen şarj etmeyi unutmayın.

Çekim için isteyebileceğiniz tüm aksesuarları getirin. Ama en önemlisi, en sevdiği ikramları ve oyuncakları getir . İkramları cihazınızın üzerine yerleştirin, böylece lensinize sevgiyle baksın! Veya bazı aksiyon çekimleri için onları atın. Bu aktivite en iyi şekilde yağmurlu olmayan bir gün için saklanır.

Balonunuzun Dışına Çıkın

Bazen, sadece bir sahne değişimi , ve aynısı Fido için de geçerli. Neden bir gün planlamıyorsunuz? Ya tüm aile ile ya da sadece siz ve tüylü en iyi arkadaşınız olabilir. İster günübirlik bir yere gitmek ister bir hafta sonu geçirmek isterseniz, herkes için bir şeyler var.

Sahile Yolculuk

Border Collie Köpek Suya Bakıyor

Bol tatlı su, köpek kasesi, şemsiye, oyuncaklar ve Fido için ikramlar ile hazırlanan plaja gelin.

Muhtemelen dünyada patilerinin arasındaki kum hissini sevmeyen köpek yoktur. kum yakınlaştırmalar ne bizim için ne de Fido için asla sıkıcı olmayacak.

İster günlük sürüş mesafesinde olun, ister gece bir yerde kalmanız gerekiyorsa, bu ikinizin de keyif alacağı bir şey. Birçok plaj oteli veya apartman dairesi dört ayaklı arkadaşlara ev sahipliği yapar, bu nedenle bir tane bulmak çok zor olmayacaktır.

En yakınınızı arayın köpek dostu plaj , ve yelkenlerinizi ayarlayın. Bazı plajlar köpekleri tüm yıl boyunca, bazıları ise sadece yoğun olmayan dönemlerde kabul eder. Para cezaları ağır olabilir, bu yüzden dışarı çıkmadan önce araştırma yaptığınızdan emin olun.

Yavrunuzun ihtiyacı varsa tatlı su ve köpek güneş kremi getirin. Köpek dostu plajlar, köpeğinizi sosyalleştirmenin harika bir yoludur; sadece onu yakından takip ettiğinizden emin olun.

Su Sporları

Bir kürek tahtasında mutlu köpek

Köpeğinizin su sporlarında size katılması, en iyi arkadaşınızla bağ kurmanın harika bir yoludur.

Sahildeyken neden yeni bir beceri öğrenmiyorsun? Veya bir su sporları uzmanıysanız, neden Fido'yu yanınıza almıyorsunuz? öyle çok köpek var ki sörf yapmayı veya kürek çekmeyi seviyorum anneleri ve babaları ile. Zihinsel uyarım ve fiziksel aktivite için harikadır. Ve her şeyden çok, işleri değiştirir ve can sıkıntısını yener.

Fido su sporlarında yeniyse, ona karşı sabırlı olun ve su sakin . Onu bunaltırsanız, bundan zevk alması pek olası değildir. Yatırım yapmak bir köpek can yeleği özellikle yeni başlayanlar veya doğal yüzücü olmayanlar için harika bir fikir.

Günü unutulmaz kılmak için neden bir profesyonele yatırım yapıp onun filmini çekmiyorsunuz? yeni numaralar . Bir sonraki viral sansasyon olabilir!

Kamp yapmak

Çadır Önünde Poz Veren Köpek

Yaz, kamp yapmak için mükemmel bir mevsimdir ve köpeğiniz planlarınıza harika bir katkı sağlar.

Eğer bebeğiniz patilerini kuru tutmayı tercih ediyorsa, kamp yapmak da manzara değişikliği için harika bir aktivitedir. Sadece canınızın istediği kadar yürüyüş yapmakla kalmaz, aynı zamanda keyfini çıkarabileceğiniz pek çok başka aktivite de vardır.

Bir barbekü yapın ve yavrularınız için biraz biftek ızgara yapın. Onun işi buysa, bazı su sporlarına karıştırın. Ateşin etrafında şarkı söyle ve yeni arkadaşlarla tanış. Yıldızların altına bakın. Ve yatma zamanı geldiğinde Fido'ya izin ver akşam için seninle yatmak . Her dakikasını sevecek!

Kamp yapmanıza yasal olarak izin verilen bir yer bulun veya kendinize bir köpek dostu kamp alanı . Ailenizi veya arkadaşlarınızı ve dört ayaklı arkadaşlarını davet edin. Vahşi doğada dolaşmadığından emin olmak için Fido'yu güvende ve görüş alanınızda tutmanız gerekecek.

Yaz Güvenliği İpuçları

Köpek Sallayarak Suyu Kapattı

Köpek dostlarımız yaz sıcağında aşırı ısınabilir, bu yüzden onları koruduğunuzdan ve serin tuttuğunuzdan emin olun.

Yaz, çoğu insanın en sevdiği mevsimdir ve kuru ve daha sıcak hava, yaşanacak çok fazla eğlence olduğu anlamına gelir. Ancak kendinizi güneşten korumanız gerektiği gibi Fido ile de ilgilenmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz herhangi bir aktivite için aklınızda bulundurmanız gereken en önemli yaz güvenlik ipuçları.

Temiz su

İster evde kalmaya ister daha uzaklara gitmeye karar verin, Fido'nun bunu yapabileceğinden emin olmalısınız. tatlı suya erişim . Kasesini her zaman evde dolu tutun. Ve seyahat ederken yanınızda portatif bir kase ve bir şişe tatlı su taşıyın.

sulu tutmak hem sağlığı hem de eğlenmeye devam etmesi için önemlidir. Dehidrasyon köpekler için çok tehlikeli olabilir ve yaz aylarında veteriner ziyaretlerinin en yaygın nedenlerinden biridir. göz kulak ol artan nefes nefese veya köpeğiniz size bir şeylerin yanlış olduğunu söylemeye çalıştığında uyuşukluk.

Gölgeye Erişim

Gölgeye erişimi olması da önemlidir. Evdeysen ya kapıyı açık tut ki istediği zaman girip çıkabilsin. Ya da ona bir gölgeli alan veya köpek kulübesi Işınlar çok fazla olduğunda geri çekilebilir. Çoğu köpek, ne zaman bir molaya ihtiyaçları olduğunu bilmekte iyidir, ancak bazen biraz dinlenmek için onları içeri almanız gerekir.

Gölgede dinlenmek, sıcaklıklarını düzenlemeye yardımcı olacak ve aşırı ısınmamalarını sağlayacaktır. Gündüz dışarı çıkıyorsanız, gerektiğinde gölgelik dinlenmek için gidecek bir yeriniz olduğundan emin olun.

Güneş koruması

Gölge ihtiyacına ek olarak, birçok köpek için onları köpek tasarımıyla korumanız gerekir. güneş kremi ilave olarak. Kalın tüylü köpekler Bernese Dağ Köpeği gibi veya bir Newfoundland ihtiyaç duymaları pek olası değildir. Ancak Pitties veya German Shorthaired Pointer gibi daha kısa tüylü köpekler için yapacaktır.

Köpekler, özellikle çevrelerinde bu korumaya ihtiyaç duyarlar. ağızlık ve göbek altı süper ince ve zar zor var olan tüylere sahip oldukları yer. İnsan güneş kremi cildini tahriş eder, bu yüzden lütfen köpekler için özel olarak tasarlanmış bir güneş kremi kullanın.

Sıcak Zemin Testi

Elinizi yerde tutamıyorsanız beş saniyeden uzun , Fido'nun patileri için çok sıcak. Bu durumda, gölgeli bir yer bulun. Ve bu mümkün değilse, telsizleri ve maceraları başka bir zamana saklayın. Sabah ve akşam geç saatler gibi günün daha serin saatlerinde yavrularınızı yürümek, genellikle sıcak günler için en iyisidir.

Artan Parazitler

Sıcak havalar beraberinde getiriyor daha fazla parazit . Yaz aylarında pire ve keneleri toplamak daha kolaydır, bu nedenle pire tedavileri güncel olmalıdır.

Keneler için her yürüyüş seansından sonra vücudunu kontrol etmek de önemlidir. Kaliteli yatırım kene sökücü özellikle kenelerin daha yaygın olduğu hevesli bir kampçı veya yürüyüşçü iseniz, köpek sırt çantanızda bulundurmak için harika bir araçtır.

Güncel Detaylar

Mikroçiplerinin ve etiketlerinin güncel olduğundan emin olun. iletişim bilgilerin . Köpekleri bir anlığına gözden kaçırmak çok kolay ve tüm gereken bu! Yeni ve heyecan verici ortamda merak uyandırabilir ve mesafeye gidebilirler.

Fido eve nasıl gideceğinizi bilemeyeceğinden, yeni veya daha uzak bir yere seyahat ettiyseniz, güncellenmiş fiş ve etiketlere sahip olmak özellikle önemlidir. En kötüsü olursa, köpeğiniz tanımlanabilir ve size geri döndürülmesi kolay olmalıdır.

Son düşünceler

Yaz süper eğlenceli! Fido'yu ve kendinizi korumak için yapabileceğiniz o kadar çok aktivite var ki, sıcak havalarda eğlenmek . Bazıları bir bina inşa etmek gibi basittir. köpek çeviklik kursu bahçenizde ve donmuş ikramlar yapmak. Ve bazı aktiviteler biraz daha maceralı ve kesinlikle can sıkıntısını gideriyor.

Fido ile yaz aktivitelerinin tadını çıkarmanın ve daha da önemlisi güvende kalmanın anahtarı hazırlıktır. Seyahatinizi planladığınızdan emin olmak, aşağıdaki gibi kötü sürprizleri önleyebilir: dehidrasyon, pençe yaralanmaları veya para cezası alma köpek olmayan bir kumsalda olduğun için.

Neden bir yapılacaklar listesi hazırlamıyor ve bu yaz her aktiviteyi kontrol etmiyorsunuz? Hangilerinden en çok hoşlandığını keşfedin ve bunları daha sık yaptığınızdan emin olun. Eğlence!

Yorumlar