Standart Kanişler İçin En İyi Koşum: Derecelendirmeler, İncelemeler, En Çok Talepler

Standart Kanişler İçin En İyi Koşum: Derecelendirmeler, İncelemeler, En Çok Talepler

Kanişiniz için en iyi koşum takımını mı arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Burada köpek koşum takımları hakkında bilmeniz gereken her şeyi keşfediyoruz. Hangi malzemelerin aranacağı ve hangi güvenlik özelliklerinin gerekli olduğu, sık sorulan tüm emniyet kemeri soruları ve çok daha fazlası için. Ayrıca derinlemesine incelemelerle en iyi emniyet kemerleri için piyasayı taradık, seçiminizi hızlı ve kolay hale getirdik.

Emniyet kemerleri, bizim de keşfettiğimiz birçok nedenden dolayı tasmalardan daha güvenlidir. Kanişler son derece aktif köpekler olduğundan, özellikle standart boyutlu Kanişiniz gibi büyük ve güçlü bir köpek için rahat ve dayanıklı bir köpek seçmek çok önemlidir. Dolar mağazasından ucuz ve neşeli bir koşum takımı onu kesmez.Ve her Kaniş benzersiz olduğundan, her koşum takımı her Kanişe uygun değildir. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. O halde, sizin için en iyi emniyet kemerini seçmek hakkında bilmeniz gerekenlere daha yakından bakalım. Standart Kaniş .

İçindekiler

Bir Bakışta: Standart Kanişler İçin Favori Koşumumuz

 Çay's Choice Premium Outdoor Adventure 3M Polyester Reflective Front Clip Dog Harness
En İyi Genel Chewy.com'da Görüntüle
 Julius-K9 IDC Güç Donanımı
Popüler Seçim Chewy.Com'da Görüntüle
 Frisco Yastıklı Yansıtıcı Koşum
Bütçe Seçimi Chewy.com'da Görüntüle

Alıcı Rehberi

 Bir mahalle köpek parkında koşum takımı takan siyah safkan standart bir kaniş
Standart Kanişiniz için nihai koşum takımını seçerken dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır.

Satın alma kılavuzumuz, en iyi seçimi yapmanız için bilmeniz gereken her şeyi size sunar.Kablo Demeti Çeşitleri

 • Ön Klip: Kanişleri çekmeden bir koşum üzerinde yürümek üzere eğitmek için bir ön klipsli koşum takımı kullanılır. Tasma eki göğüs bölgesine oturur ve yanlış yöne gittiğinde veya çok fazla çektiğinde yavrunuzu yönlendirir. Ayrıca, onları ne kadar eğitirseniz eğitin yürüyüşlerde çok heyecanlanan Kanişler için en iyi seçenektir ve size daha fazla kontrol sağlar.
 • Geri Klip: Arka klipsli bir koşum takımı, bir koşum takımı üzerinde güzelce yürümeyi bilen daha deneyimli Kanişler içindir. Bağlantı klipsi omuz bıçaklarının arasına yerleştirilmiştir, bu da emniyet kemerini çok daha rahat hale getirir.
 • Çift Klip: Çift klipsli koşumun hem ön hem de arka klipsi vardır ve seçenekler sunar. Bu, Kanişlerini eğitenler için mükemmel bir fikir çünkü bu, Kanişiniz ustalaştıktan sonra yeni bir arka klipsli koşum takımı satın almanız gerekmediği anlamına gelir.
 • Kaldırmak: A kaldırma demeti yaşlı Kanişler veya hareket etmek için daha fazla yardıma ihtiyaç duyan yaralanmalardan kurtulanlar içindir. Ağırlıklarını arka uçta taşımanıza izin verir ve sadece ön bacaklarına konsantre olmaları gerekir. Arkalarına bağla ve git.

ayarlanabilirlik

Elbette, standart boyutlu Kanişlerin çoğu, belirli bir ağırlık ve boy braketine girer. Ancak bu, hepsinin aynı şekil ve boyutta olduğu anlamına gelmez. İle bir emniyet kemeri seçin en az üç ayar noktası . Bu, emniyet kemerini çok daha güvenli ve daha rahat hale getiren mükemmel uyumu bulmak için uyarlamanıza olanak tanır. Aynı zamanda şu anlama gelir: Kanişiniz büyüdükçe koşum takımını büyütebilirsiniz .

Standart Kanişler büyük boyutlu köpeklerdir, yani seçilecek koşum boyutunun genellikle büyük olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, boyutlar markalar arasında farklılık gösterir, bu nedenle Kanişinizi belirli boyutlandırma talimatlarına göre ölçmek çok önemlidir. Doğru boyutu seçmek, başarısı için çok önemlidir. Çok sıkı olursa, yaralanmalara ve ağrılı noktalara neden olabilir. Çok büyük ve Kanişiniz koşum takımlarından kaçabilir.

pomeranian erkek köpek isimleri

Malzemeler

Kanişler, yoğun enerjiye sahip güçlü köpeklerdir. Bunu yüksek av sürüşleriyle birleştirerek, haber vermeden ateş edebilirler. Bu nedenle, seçtiğiniz emniyet kemerinin güçlerine dayanması gerekir. Kaliteli sentetik arayın naylon, polipropilen veya polyester gibi malzemeler . Kablo demeti birbirine yapıştırılmak yerine birbirine dikilmelidir. Tokalar en zayıf noktalar olduğu için metal veya sağlam plastikten yapılmalıdır.Elbette, daha kaliteli malzemeler daha pahalıya mal olma eğilimindedir. Ancak yüksek kaliteli bir koşum takımı seçmek Kanişinize bir ömür boyu dayanabilir. para için çok daha iyi bir değer yapmak daha ucuz olanlarla karşılaştırıldığında. Ayrıca Kanişiniz için de daha güvenli ve rahattırlar, böylece herkes kazanır.

Konfor

Kanişinizin rahatlığı en önemli hususlardan biri olmalıdır. Çünkü iyi uymuyorsa, cildini ovuyorsa veya ağrılı noktalara neden oluyorsa, Kanişinizin buna direneceğinden emin olabilirsiniz. ile koşum ara Kenarları yumuşak dolgulu askılar. Ayrıca malzemenin neopren veya fileli gibi nefes alabilir olması gerekir. Yine, bu ağrılı noktaları önler.

Güvenlik özellikleri

Güvenlik, dikkate alınması gereken bir başka önemli faktördür ve çoğu yüksek kaliteli koşum, köpeğinizin güvenliğini hesaba katar. Birçok koşum takımı kulplu tasarlanmış köpeğinizi hızlı bir şekilde tutmanıza izin verir. Elbette, Kanişinizi kaldıramayabilirsiniz, ancak onları bir tutamaçla daha iyi kontrol edebilirsiniz.bu malzeme ayrıca yansıtıcı olmalıdır veya en azından yansıtıcı dikişlere sahip olun. Bu, Kanişinizin düşük görünürlükte siz veya başkaları tarafından görülmesine yardımcı olur. Bağlantı noktaları, özellikle karanlıkta yürürseniz başka bir güvenlik özelliğidir, çünkü bunlar LED ışıkları takmanıza olanak tanır.

Bütçe

Bütçenizi göz önünde bulundurmak çok önemlidir. Bankayı bozmadan kendiniz ve Kanişiniz için en iyi koşum takımını bulmak istiyorsunuz. Neyse ki, kaliteli bir emniyet kemerine bir servet harcamak zorunda değilsiniz. Ancak uygun bir büyük cins koşum takımı için birkaç dolardan fazla ödemeniz gerekiyor. En iyi seçimlerimiz maliyet ve kaliteyi dengelemenize yardımcı olur , bütçeniz ne olursa olsun.

Kanişler İçin En İyi Koşumlar

Satın alma rehberimiz size hakkında bir fikir vermelidir. ne tür bir koşum takımı ihtiyacınız olan ve dikkate alınması gereken tüm faktörler ve özellikler. Burada her sahibi ve Kaniş için bir avuç koşum takımı bulduk. Öyleyse, en iyi seçimlerimize bir göz atalım.

Chai'nin Seçimi Yansıtıcı

 Çay's Choice Premium Outdoor Adventure 3M Polyester Reflective Front Clip Dog Harness
 • Ön veya arka bağlantı için çift klips.
 • Konfor için nefes alabilen dolgu.
 • Ek kontrol için tutun.
 • Ekstra görünürlük için yansıtıcı borular.
 • 9 renk kombinasyonu.
 • Bütçe dostu.
Chewy.com'da Görüntüle

Chai's Choice koşum takımı harika bir üründür. Kanişiniz için özel bir uyum bulabileceğiniz anlamına gelen dört ayar noktasına sahiptir. Ayrıca ön ve arka klipsleri sayesinde antrenman yapan ve tasma üzerinde sakince yürümeyi bilen Kanişler için uygundur. Arkada, ihtiyaç duyduğunuzda size ekstra kontrol sağlayan ve araba yolculukları sırasında köpeğinizi güvenli bir şekilde bağlamanızı sağlayan bir tutma yeri vardır.Koşum, aynı zamanda yansıtıcı olan fileli ve nefes alabilen malzemeden yapılmıştır. Sabahın erken saatlerinde ve gece geç saatlerde yürüyüş yapmaktan hoşlanan Poodles ve sahipleri için ideal bir seçimdir. Kayışlar yastıklıdır, bu da onu çok daha rahat hale getirir ve tahriş etme olasılığını azaltır. Ve aynı zamanda bütçe dostudur. Son olarak, köpeğinizin kişiliğine en uygun rengi seçmenizi sağlayan dokuz renk seçeneğine sahiptir.

Severiz Bu tasmanın satın alma kılavuzumuzda belirtilen her şeyi size sunduğu, yani çoğu Kaniş için en iyi seçim olduğu anlamına gelir.

Julius-K9 Güç Donanımı

 Julius-K9 IDC Güç Donanımı
 • Dayanıklı birinci sınıf seçim.
 • Arka çelik D-halkası bağlantı noktası.
 • Çıkarılabilir ve özelleştirilebilir yan etiketler.
 • Reflektif malzemeden üretilmiştir.
 • Göğüs kemeri nefes alabilen malzeme ile doldurulmuştur.
 • Daha fazla konfor için daha az kayış.
Chewy.com'da Görüntüle

Julius K-9, köpek tasması pazarındaki en ünlü markalardan biridir ve birinci sınıf bir seçenektir. Sadece bir ayar noktası vardır. Bununla birlikte, yavru köpeğiniz için en iyi bedeni bulmanızı sağlayan, piyasadaki en geniş beden seçeneklerinden birine sahiptir. Ve çok fazla kayışla daraltılmaktan hoşlanmayan köpekler için bu harika bir seçim. Yedi renk seçeneği de var.

Göğüs kemeri, köpeğinizin rahatı için dolguludur ve ayrıca görüşün zayıf olduğu durumlarda güvenlik için yansıtıcıdır. Eco-Tex iç astarı ile nefes alabilir. Bu, dayanıklı çelik D-halkasından yapılmış, rahat yürüyüş için harika bir sırt klipsli koşum takımıdır. Tokalar, güçlü ve zorlu Kanişler için harika olan kırılmaya dayanıklı, donmaya dayanıklı ve ağır hizmet tipidir. Ayrıca, hızlı bir şekilde ve hareket sorunları olan köpekler için baş üstü tarzı bir koşum takımıdır ve bir tutacağı vardır.Severiz Bu koşum takımının özelleştirebileceğiniz çıkarılabilir yan etiketlerle birlikte geldiğini ve birçok sahibinin Kanişlerinin adını seçtiğini. Ancak diğerleri, onları duygusal destek köpekleri, çalışan köpekler olarak veya 'evcil hayvan kullanma' veya 'arkadaş canlısı' gibi bilgilerle tanımlamak için etiketler seçer.

Frisco Yastıklı Yansıtıcı

 Frisco Yastıklı Yansıtıcı Koşum
 • Bütçe dostu seçim.
 • Ön ve arka klipslere sahiptir.
 • En iyi uyum için dört ayar noktası.
 • Konfor için yastıklı.
 • Boyunca yansıtıcı dokuma.
 • Daha iyi kontrol için bir tutamağa sahiptir.
Chewy.com'da Görüntüle

Frisco yastıklı koşum takımı, geniş bir boyut yelpazesi ve dört renk seçeneği ile popülerdir. Kanişinizin en iyi uyumunu elde etmek için dört ayar noktası vardır. Ön ve arka bağlantı noktalarına sahiptir, bu da onu çekmesiz işlevsellik ve normal yürüyüş arasında geçiş yapmak için mükemmel bir seçim haline getirir. Kablo demeti, baştan sona yansıtıcı dokumaya sahiptir ve Kanişinizi kötü görüşlü havalarda her açıdan görünür kılar.

Bu koşum hafif ve diğer birçok kayıştan daha incedir, bu da ihtiyacınız olmadığında bir çantaya sığdırmak için idealdir. Ayrıca kalın koşum takımlarını çok kısıtlayıcı ve rahatsız bulan köpekler için harikadır. Ekstra rahatlık için göğüs ve sırt plakası dolguludur ve ince askılar da yumuşak kenarlıdır. Ek kontrole ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz bir arka tutamağa sahiptir.Severiz Bunun bütçe dostu olmakla birlikte mükemmel bir koşum takımı olduğunu.

Kurgo Yansıtıcı Çekme Yok

 Kurgo Yansıtıcı Çekmesiz Emniyet Kemeri
 • Aktif Kanişler için süper konforlu koşum takımı.
 • Dolgulu askılar ve göğüs plakaları.
 • Nefes alabilen malzeme.
 • Dört ayar noktası.
 • Güçlü alüminyum tokalar ve tasma bağlantı noktaları.
 • Baştan sona reflektif kaplamaya sahiptir.
Chewy.com'da Görüntüle

Kurgo Journey koşum takımı, Kanişinizin rahatı ve güvenliği için yapılmıştır. Aktif köpekler için süper güçlü olmasının yanı sıra çok yumuşak ve rahat dolgulu askıları ve göğüs plakası ile birinci sınıf bir seçenektir. Malzeme de nefes alabilir ve boydan boya yansıtıcı süslemeye sahiptir. Derin V yakalı tasarım, ekstra rahatlık için Kanişinizin boynundaki tüm yükü alır.

Dört adet paslanmaya dayanıklı ve sağlam alüminyum toka, hızlı bir şekilde takılıp çıkarılmasını sağlar. Bu, maceralarını sabırsızlıkla bekleyemeyen heyecanlı Kanişler için özellikle harikadır. Ayrıca en iyi uyum için dört ayar noktası ve tüm yürüyüş stilleri için ön ve arka bağlantı noktaları vardır. Tutamak size ekstra kontrol sağlar ve toplam altı renk seçeneğiyle gelir.

Severiz Bu tasmanın konfor ve uzun veya zorlu yolculuklar düşünülerek yapılmış olması aktif Kanişler için harikadır.Far Kablo Demeti LED Işık

 Far Kablo Demeti LED Işık Köpek Koşum
 • Dahili LED ışık özelliğine sahiptir.
 • Sağlam güç düğmesi.
 • Ekstra konfor için hafızalı köpük dolgu.
 • Dört ayar noktası.
 • Ön ve arka bağlantı klipsleri.
 • Boyunca yansıtıcı süsleme.
Chewy.com'da Görüntüle

Far Donanımı, göğüs plakasında büyük bir LED ışığa sahiptir ve Kanişinize düşük görüş veya gece geç saatlerde yapılan yürüyüşler sırasında odaklanmış bir görsel sağlar. Ayrıca ekstra güvenlik için sizin ve başkalarının köpeğinizin nerede olduğunu görmesini sağlar. Pil bölmesi suya dayanıklıdır ve kablo demetine yerleştirilmiştir, bu da rahatlığı engellemediği anlamına gelir. Emniyet kemeri perdeli malzemeden yapılmıştır ve ekstra rahatlık sağlamak için hafızalı köpük kullanır.

Bu emniyet kemeri, tüm emniyet kemeri eğitimi seviyeleri için bir ön ve arka bağlantı noktasına sahiptir. Özel bir uyum elde etmek için dört ayar noktasının yanı sıra ağır hizmet tokaları ve endüstriyel güçte yansıtıcı dikişe sahiptir. Kanişinizi araba yolculukları sırasında güvenli bir şekilde sabitlemenizi sağlayan bir arka tutamak vardır. Bu koşum takımı da altı farklı renkte geliyor.

Severiz Bu kablo demetinin yerleşik bir LED ışın ışığına sahip olması, onu gece geç saatlerde yapılan telsizleri seven Kanişler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Kanişim, Koşum Takımım veya Tasmam İçin Hangisi Daha İyi?

Çoğu köpek için, koşum takımları daha iyi bir seçenektir bir çok sebepten ötürü. Daha rahattırlar ve köpeğinizin boynundaki baskıyı azaltırlar. Köpekler, doğru şekilde takıldıklarında emniyet kemerlerinden kayma olasılığı daha düşüktür. Ayrıca, yalnızca tasmalara kıyasla çeşitli güvenlik seçeneklerine sahiptirler.

Standart Kanişim İçin En İyi Koşum Nedir?

Kanişiniz için en iyi emniyet kemeri hem sizin hem de onun ihtiyaçlarını karşılar. Köpeğinizin şekline en uygun şekli elde etmek için ayar noktalarına sahip olmasını istiyorsunuz. Yalnızca geceleri yürüyorsanız, LED ışıklı bir emniyet kemeri en iyi seçenek olabilir. Veya belirli bilgileri göstermek için çıkarılabilir yan panellere ihtiyacınız olabilir. Bir emniyet kemerinden neye ihtiyacınız olduğunu düşünün ve ona göre bir seçim yapın.

Standart Kaniş Köpeğim İçin En İyi Koşum Nedir?

Kaniş yavru köpeğiniz için en iyi emniyet kemerinin önden klipsli bir tasma bağlantısı olması muhtemeldir. Ön klips ataşmanları, yavru köpeğinizi çekmemesi için eğitmenize olanak tanır ve size ekstra kontrol sağlar. Arka ataşmanlı emniyet kemerleri, yavru köpeğiniz çekmeme kurallarını öğrendiğinde daha rahat bir deneyim için geçiş yapmanızı sağlar. Kuşamın yavru köpeğiniz gibi büyümesini sağlayacak çoklu ayar noktalarına bakın.

Köpek Tasmaları Saç Dökülmesine Neden Olur mu?

Bir İngiliz Bulldog ve onun ekşi kupası gibi, bir Poodles ceketi gerçekten önemlidir. Bu nedenle birçok Kaniş sahibi, bir koşum takımının tüylerine neler yapabileceği konusunda endişelenir. Ancak doğru şekilde takılmış, yüksek kaliteli bir emniyet kemeri, kel noktalara veya diğer cilt sorunlarına neden olmamalıdır. Birkaç ayarlanabilirlik noktasına ve yastıklı kayışlara sahip bir emniyet kemeri seçmek, doğru oturmayı sağlar ve köpeğinizin rahatı için hayati önem taşır.

Son düşünceler

Artık Standart Kanişiniz için bir koşum takımı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken tüm faktörlerin tamamen farkındasınız ve umarız kararınızı çok daha basit hale getirmişizdir. Kanişinizin rahatlığı ve güvenliği en önemli hususlar olmalıdır. Yüksek kaliteli bir koşum takımı seçmek ve Kanişinizi doğru bir şekilde ölçmek, köpeğiniz için en iyi koşum takımını bulmak için çok önemlidir. Ancak yukarıdaki seçeneklerden herhangi biri ile Kanişiniz için en iyi seçimi bulacaksınız.

Yorumlar