Saint Bernard Karışımları: 15 Soğuk Hava Dostu Melez

Saint Bernard Karışımları: 15 Soğuk Hava Dostu Melez

Evlat edinmeyi düşünüyor musun Saint Bernard karışımı köpek yavrusu veya yetişkin köpek? Nedenini görmek çok kolay! Saint Bernard, nazik bir dev ve yetenekli bir çalışan köpek olarak bilinir. Saint Bernards, en önemlisi kendine özgü kaplama izleri olmak üzere çok güzel özelliklere sahiptir. Ancak inkar edilemez popülaritesine yol açan, şefkatli kişiliği ve ailelerine olan sevgisidir. Bu nedenle, Saint Bernard, mükemmel dev ırkı yaratmaya çalışırken diğer köpeklerle karıştırılan bir cins olarak oldukça yaygın hale geldi.

Bunu diğer arkadaş canlısı safkanlarda, en çok da sevgi dolu bir mizacı olanlarda oldukça yaygın olarak göreceksiniz. Tipik olarak, büyükten küçüğe değişen, çok popüler aile dostu ırkların karıştırıldığını görürsünüz. Bu yazıda, en sevdiğimiz karma cins yavrularımızı karşılaştırıyoruz. Bir Saint Bernard'ı başka bir cinsle eşleştirmek .Binlerce melez köpek var yerel barınaklarda oturmak ülke genelinde. Saint Bernards'ı bizim gibi seviyorsanız, ancak bir Saint Bernard karışımı fikrine açıksanız, aşağıdaki sevimli melez yavruların çoğunu yerel barınağınızda bulabilirsiniz!

kabarık köpekler

Saint Bernewfie

Saint Newfoundland

Irklar: Newfoundland ve Saint Bernard

Sevgi dolu Saint Bernewfie, evlerinde odası olan ve bu büyük cins için kalpleri olan her aile için harika bir seçenektir. Newfoundland ve Saint Bernard arasındaki bu karışım 180 pound'a kadar çıkabilir! Biraz inatçı oldukları biliniyor, bazen eğitilmesi zor olabilir, bu da onları büyük ırklarla deneyime sahip biri için ideal bir seçim haline getirir. Bir Saint Bernewfie sadece ailesinin yanında olmak ister, son derece sadıktır ve bazen koruyucu olabilir.Boyutları, inatçı yapıları ve koruyucu eğilimleri nedeniyle, Saint Bernewfie deneyimsiz sahipler için tavsiye edilmez. Bu karışım kendinden emin bir lider gerektirir. Saint Bernewfies'in sıkı ve tutarlı bir eğitime ihtiyacı var. Bununla birlikte, iyi ayarlanmış bir Saint Bernewfie, çocuklara karşı nazik, sevgi dolu ve mükemmel olacaktır. Bernewfie değil agresif olmakla ünlü . Ancak ebeveynleri nedeniyle harika bekçilerdir. Erken sosyalleşme anahtardır, böylece davetsiz misafirleri aile arkadaşlarından kolayca ayırt edebilirler.


Labernard

Saint Bernard Labrador

Irklar: Labrador Retriever ve Saint Bernard

Labrador ve Saint Bernard karışımında sadık ve şefkatli bir yavru bekleyebilirsiniz. Labernard, doğası gereği dost canlısı ve sevgi doludur - Saint Bernard'ın nezaketiyle Lab'ın oyunculuğunu birleştirir. Labernard, 50'den 180 pound'a kadar değişebilir! Gerçekten, bu yelpazenin hangi ucunda bir Labernard'ın düşeceği bir tahmin oyunudur, bu yüzden bir sahip olarak dev bir cinse hazırlıklı olmak isteyeceksiniz. Doğası gereği kasıtlı olsalar da, doğru şekilde yetiştirilirlerse, ellerinizde uysal ve tatlı bir yavru olacak.

Çoğunda olduğu gibi Laboratuvar karışımları iyi ayarlanmış bir Labernard eşit huylu, eğlenceli ve çok tatlıdır. Aile zamanından zevk alırlar ve uzun süre yalnız bırakıldıklarında yıkıcı davranışlarda bulunabilirler. Çocuklarla harikalar, önemli bir sabır gösteriyorlar. Labernards, aileler için harika köpekler yapar ve diğer inatçı Saint Bernard karışımlarından daha az deneyim gerektirir.
Saint Berxer

Boxer Saint Bernard karışımı

Irklar: Boxer ve Saint Bernard

Bir Boxer ile Saint Bernard'ın karışımı olan ve şefkatleriyle tanınan Saint Berxer ile tanışın. Boxer, bu karışıma çok fazla şefkat ve eğlence katıyor. Bu karışım oldukça etkileyici görünebilir, ancak emin olun, her şeyden çok nazik devler olma ihtimalleri daha yüksektir!

Diğerlerinde olduğu gibi Boxer köpek karışımları , Saint Berxer's hem enerjik hem de uyanık. Günlük egzersize ve dolaşmak için bolca alana ihtiyaçları olacak. Saint Berxer, genellikle çok farklı Boxer özelliklerini sergileyecek ve 50 ila 120 pound ağırlığında olacak. Boyutları ve enerjileri nedeniyle, bu karışım büyük bir avluya sahip bir ev için daha uygundur. Aziz Berxer'in bolca odası ve onlara ihtiyaç duydukları günlük egzersizi vermeye istekli bir ailesi olduğu sürece, harika bir aile köpeği olabilirler.


Saintweiler

Saint Rottweiler

Irklar: Rottweiler ve Saint Bernard

Saintweiler, bir Rottweiler ve bir Saint Bernard arasında benzersiz bir karışımdır. Bu Rottweiler melezi son derece sadık, mükemmel bir bekçi köpeği ve harika bir aile arkadaşı. Saintweiler'ın genç yaşlardan itibaren sosyalleşmesi gerekiyor. Sosyalleşme erken yapılırsa, Saintweilers çocuklar ve diğer hayvanlar etrafında iyi iş çıkaracaktır. Bunlar, genellikle 70 ila 180 pound ağırlığındaki büyük köpeklerdir. Bu çok fazla köpek ve bu nedenle, ilk kez köpek sahipleri için mutlaka mükemmel bir köpek olmayabilir.Kürklerinin görünümü daha sonra hangi ebeveyn ırkı aldıklarına bağlı olsa da, muhtemelen yıl boyunca dökülmeleri muhtemeldir. Her iki ebeveyn türü de ailelerine cırt cırt gibi bağlı kalma eğilimindedir, bu nedenle kesinlikle sevgi dolu ve sadık bir arkadaş edineceksiniz.


Saint Pyrenees

Saint Pyrenees

Irklar: Büyük Pireneler ve Saint Bernard

Görkemli Saint Pyrenees mükemmel bir aile arkadaşıdır, ancak aynı zamanda harika bir çalışma köpeği olarak ikiye katlanır. Sahip olabilirler daha kalın beyaz ceketler veya Saint Bernard ebeveynlerinden gelen bazı kahverengi işaretleri taşıyın. Saint Pyrenees, eğitim söz konusu olduğunda inatçı bir cinstir. Amerikan Mastiff gibi diğer dev cins köpeklere benzer şekilde sert eleştirilere iyi yanıt vermezler.

siyah erkek köpek isimleri

Bu cins, listemizdeki pek çok kişi gibi, çocuklar için mükemmeldir. Ancak boyutları ve beceriksiz yapıları nedeniyle denetlenmeleri gerekir. Ayrıca, eğitilmesini ve üstesinden gelmeyi zorlaştırabilecek bir miktar kararlılık sergileyebilirler. İnatçı ırklarla ilgili deneyime sahip köpek sahipleri en iyisini yapacaklardır. İnatçılığı ve enerjik ruhları nedeniyle, Saint Pyrenees'i daha önce köpek deneyimi olmayan insanlara önermiyoruz.


Saint Shepherd

Saint Shepherd

Irklar: Alman Kurdu ve Saint Bernard

Aziz Çoban karışımlar sadık Alman Çoban ve nazik Saint Bernard. Her iki ebeveyn türü de biraz korunur ve yabancılardan şüphelenebilir. Sonuç olarak, bir Saint Shepherd'ı sosyalleştirmek önemlidir, böylece bu eğilimler genellikle aile dostlarının varlığında ortaya çıkmaz.Sosyalleştikten sonra bu karışım sadık, arkadaş canlısı, zeki ve kibar olabilir. Aziz Çobanlar harika aile köpekleridir ve uygun şekilde egzersiz yaptıklarında iyi davranırlar ve onları eğitmeye zaman ayırabilecek bir aileleri vardır.


Saint Berdoodle

Saint Berdoodle

Irklar: Kaniş ve Saint Bernard

Saint Bernard ve Kaniş gibi iki popüler ırkın yavruları olan Saint Berdoodle, ebeveyn ırklarını bu kadar popüler kılan arzu edilen özelliklerin çoğuna sahip olmaya mahkumdur. Sadık, sabırlı ve çalışkan, bir Saint Berdoodle'ı tanımlamak için kullanılabilecek sıfatlardır. Bir köpekten diğerine değişecek olan kalın bir Saint Bernard veya kıvırcık Kaniş ceketini miras alabilirler.

Bu büyük yavru mükemmel kaniş karışımı görkemli bir kaniş ve nazik bir Saint Bernard. Oldukça enerjik bir cins, günlük egzersize ihtiyaç duyacaklar, ancak aileleriyle takılmaktan keyif alacaklar. Bu karışım koruyucudur ve genellikle ısırmadan daha çok kabuk olacaktır. Potansiyel bir tehdit sezerlerse, aile üyelerini koruyacaklardır ancak saldırgan oldukları bilinmemektedir. Bir Saint Berdoodle'ı birçok farklı duruma, hayvanlara ve insanlara tanıtmak, her durumu ele almak için iyi donanımlı olmalarına yardımcı olacaktır.


Saintkita

Saintkita köpek bırakıyor

Irklar: Akita ve Saint Bernard

Akita ile Saint Bernard'ın karışımı size Saintkita'yı verecektir. Bu sağlam Akita karışımı 100 pound ağırlığında olabilir. Akita Bernard veya Saint Berkita olarak da bilinen Saintkita, daha deneyimli bir köpek sahibi ile iyi iş çıkaracaktır. Ayrıca eğitim için daha büyük bir ev ve bahçe öneriyoruz. Saintkita's genellikle dev ırklarla çalışma deneyimi olan eğitmenlerde daha başarılıdır.Akita Bernard, zekası ve bağlılığı ile tanınır. Bu özellikler Saintkita'yı yetenekli bir bekçi köpeği yapar. Ayrıca, kendileriyle en çok zaman geçiren kişiye yakın bir bağ kurma eğilimindedirler. Aileleriyle çevrili olduklarında en iyisini yaparlar. Evinizden uzaktaysanız ve sürekli çalışıyorsanız, bu mükemmel bir uyum olmayabilir. Biraz endişeli doğaları nedeniyle, Saintkita's uzun süre gözetimsiz bırakıldığında iyi sonuç vermez. Daha uzun çift katları nedeniyle, soğuk iklimler bu karışım için en iyisidir. Dolaşmak için daha büyük bir avluya sahip olmak ve onlara yeterli günlük egzersiz sağlamak için zamana sahip olmak da bir fayda sağlayacaktır.


Saint Bullnard

Pitbull Saint Bernard karışımı

Irklar: Pitbull ve Saint Bernard

Saint Bullard, Saint Bernard ve Pitbull arasında güçlü bir karışımdır. Saint Bullnard, 70 ila 180 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip oldukça büyük olabilir. Aziz Bullnard'ların da genellikle koruyucu bir doğası vardır. Oldukça mümkün bu Pitbull karışımı Her iki ebeveynin de en iyi özelliklerini miras alacak: Pitbull gibi sadık ve bir Saint Bernard gibi şefkatli.

Saint Bullnard, sahiplerini memnun etmeye heveslidir ve bu da onları eğitmeyi oldukça kolaylaştırır. Bullnards tutarlı bir rutine ihtiyaç duyar ve orta düzeyde egzersize ihtiyaç duymalıdır. Programlarındaki tutarsızlıklar düzensiz davranışlara neden olabilir, bu nedenle düzenli bir rutininiz olduğundan emin olmak yardımcı olabilir. Saint Bullnard, bu sevgi dolu karışım için bol miktarda teşvik ile istikrarlı bir ortam sağlayabilen bir ailede en iyisini yapar.
Saint Bernese

Saint Bernard Berner karışımı

Irklar: Bernese Dağ Köpeği ve Saint Bernard

Saint Bernese'nin sonucudur Bernese Dağ Köpeğini karıştırmak ve bir Saint Bernard. Bu büyük cins muhtemelen 70 ila 190 pound ağırlığında olacak. Her iki ebeveyn cinsi de işçi olarak yetiştirildi. Bu derinlemesine kökleşmiş özelliğin bu karışıma da taşınacağından emin olabilirsiniz. Herhangi bir Saint Bernese sahibi, bu sürücünün çalışması için yeterli priz sağlamayı taahhüt etmelidir.

Bu melez, doğası gereği hafif ve şefkatli olduğu bilinmektedir. Yıl boyunca dökülecek yoğun ve kalın bir tüyleri olacak - bu yüzden bolca saça hazırlanın! Uygun sosyalleşme ve liderlik ile, bu son derece zeki tür çok eğitilebilir olacaktır. Uygun yapı ve egzersizle sağlanan Saint Bernese, inanılmaz derecede sevecen ve neşeli bir türdür.


Saint Chownard

Saint Chownard

Irklar: Chow Chow ve Saint Bernard

Saint Chownard, Chow Chow ile Saint Bernard arasında alışılmadık bir karışımdır. Bu karışım genellikle büyük olacak, ancak egzersiz ihtiyaçları söz konusu olduğunda paketin ortasında olacak. Chow Chow, yabancılara karşı oldukça şüpheli olduğu için bilinir. Saint Bernard bu karışıma daha dostça bir eğilim getirse de, iyi davranmaları ve dengeli kalmaları için tutarlı eğitim ve sosyalleşme sağlanmalıdır.

Boyutları ve mizaçları nedeniyle, bir apartman dairesinde bir Saint Chownard bulundurmanızı önermiyoruz. Chownards çabucak sıkılabilir ve uygun egzersiz yapmadan yıkıcı alışkanlıkların yoluna girebilir. Daha güçlü iradeleri nedeniyle, bu karışımı daha deneyimli aileler için öneriyoruz. Bir aileniz varsa ve sadece mükemmel aile arkadaşını arıyorsanız, diğer karışımlara da bakmanızı öneririz.
Altın Aziz

Karda Saint Bernard Mix

Irklar: Golden Retriever ve Saint Bernard

Altın Aziz, adından da anlaşılacağı gibi harika! Bu melez, bir sonucudur popüler Golden Retriever'i karıştırmak ve tatlı Saint Bernard, bu büyük ve sevimli yavrular kesinlikle kalbinizde bir yer kazanacaklar! Altın Aziz, 60 ila 190 pound arasında bir ağırlığa sahip olacaktır. Potansiyel ağırlıktaki büyük farklılıklar nedeniyle, Altın Aziz'i benimseyen sahipler, evlerinde daha büyük bir köpek beklemeye hazırlıklı olmalıdır.

Altın Azizler tipik olarak, çoğu Altın karışımında ortak olan herkesi sever. Ayrıca, genç yaşlardan itibaren uygun şekilde eğitilmezlerse ayrılık kaygısına da sahip olabilirler. Altın Azizler tüm aile türlerinde başarılı olacaktır. Özellikle çocuklu ailelerde iyidirler. Çocuklarınız daha küçükse, Altın Aziz'in enerjisi olduğundan ve oyun sırasında istemeden çocukları yere serdiği bilindiğinden dikkatli olmak isteyeceksiniz.


Saint Dane

Dane Bernard Mix

Irklar: Danua ve Saint Bernard

Bir Saint Dane, aynı zamanda Büyük Bernard olarak da bilinir, bir Saint Bernard ve bir Danua arasında bir karışımdır. Ebeveynleri her ikisi de dev cins köpekler olduğu için, Saint Dane'inizin aynı olmasını bekleyin. 120 ila 190 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olabilirler. Çoğu gibi Dane karışımları ömürleri daha kısadır, genellikle 7 ila 10 yıl arasındadır. Aziz Danimarkalılar, özellikle çocuklara karşı naziktir ve aile dostu bir evcil hayvan olarak iyi davranırlar.

Boyutları nedeniyle, Saint Dane için apartman yaşamını önermiyoruz. Ayrıca biraz da yiyorlar, bu yüzden dev bir cinsi besleyebilecek bir bütçeye sahip olmak isteyeceksiniz. Ayrıca, veterinere gittiklerinde bakmaları daha pahalıya mal olacaktır. Bir Saint Dane'den alacağınız aşk, bütçenizi çok aşacak! Bunları karşılayabildiğiniz sürece, Aziz Dane sadık ve sevgi dolu bir aile arkadaşıdır.


Saint Bermastiff

Saint Bermastiff

Irklar: Mastiff ve Saint Bernard

Saint Bermastiff, ortaya çıkan dev bir cinstir. Mastiff karıştırmak ve bir Saint Bernard. Dev olan iki ebeveynle bu yavru oldukça büyük olabilir! 120 ila 200 pound arasında değişecekler. Bazı Saint Bermastiffler, Mastiff ebeveynlerinin genlerinin çoğunu miras alırlarsa, 200 poundun üzerinde olabilir. Bu yavru benzersiz bir görünüme sahip olacak. Tımar gerektiren daha uzun saçlara sahip olacaklar ve bazen tıpkı bir uzun saçlı İngiliz Mastiff . Saint Bermastiff'lerin bir sürü egzersize ihtiyacı olmayacak. Onları tımar etmek için egzersiz yapmaktan daha fazla zaman harcayacaksınız. Saçları uzak tutmak için haftada en az 3 kez tımar gerekli olacaktır.

Saint Bermastiff mükemmel bir bekçi köpeği olabilir, etkileyici yapıları olası davetsiz misafirleri caydırabilir. Tüm dev ırklar gibi, boyutları nedeniyle ömürleri daha kısa olabilir. Bir karışım oldukları için, bu demektir ki sağlık genellikle onların lehinedir . Genellikle bir Saint Bermastiff'ten yaklaşık 7 ila 10 yıl bekleyebilirsiniz. Buna rağmen, Saint Bermastiff harika bir şekilde sevecen, 'nazik bir dev' tanımı ve özellikle çocuklarla çok iyi!


Saint Berhusky

Saint Berhusky uzanıyor

Irklar: Sibirya Husky ve Saint Bernard

Bu Saint Berhusky karışımı büyüktür ve enerji dolu olabilir. Bu karışım Sibirya Husky'yi birleştiriyor ve Saint Bernard. Bu yavruyu eğitmek için bolca zamana ve alana sahip olmak isteyeceksiniz. Saint Berhusky, 60 ila 180 pound ağırlığındadır ve birçok Saint Bernard karışımı gibi, onlar da nazik devlerdir. Genel olarak konuşursak, Saint Berhuskies, saklı doğasını her iki ebeveyn ırkından miras alır. Ayrıca aile üyeleri için koruyucu olabilirler.

Bu karışım, boyutları, güçleri ve inatçılığı nedeniyle acemi sahipler için uygun değildir. Net sınırlar koyan ve kendilerini lider olarak belirleyen bir sahipleri yoksa, Saint Bernusky'yi kontrol etmek zor olabilir. İyi bakılmış bir Saint Berhusky, çocuklar için mükemmeldir ve soğuk iklimlerde başarılı olan harika bir macera ortağıdır.

pitbull dogo arjantin

Son düşünceler

Saint Bernards bir aile favorisi olmuştur uzun zamandır - iyi bir sebeple! Bu sevgi dolu ve tatlı tür, herhangi bir karışıma nezaket, sadakat ve diğer pek çok harika nitelik katar.

Bir Saint Bernard sahibi olmayı düşünüyorsanız, karışık bir kutuya açık olmak köpek sahiplerini ödüllendirmek hem sağlık yararları hem de ek ömür ile. Sadece bir hayat kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda köpeğinizin uzun vadeli maliyetlerinden ve bakımından da tasarruf edebilirsiniz. Bu harika Saint Bernard karışımlarından bazılarına bakmak sizi bir sonraki en iyi arkadaşınızı bulabilir!

Yorumlar