Pitbull'lar İçin En İyi Evcil Hayvan Sigortası

Pitbull'lar İçin En İyi Evcil Hayvan Sigortası

Birkaç köpek ırkı düzenli olarak Pitbull'larla karıştırılır, ancak yalnızca dört tür Pitbull vardır (Amerikan Pitbull Terrier, Amerikan gönüllü asker personel yönetim bölgesi , Staffordshire Bull Terrier ve American Bully). Bu köpekler şaşırtıcı bir şekilde diğer safkan köpeklere göre daha sağlıklı kabul ediliyor. Bununla birlikte, hiçbir köpek potansiyel sağlık sorunlarına karşı bağışık değildir.

Bu nedenle, Pittie'niz için en iyi sigorta kapsamını bulabilmeniz için, cinsle hangi potansiyel sağlık tehditlerinin ilişkili olduğunu bilmek iyidir. Pitbull'lara özel sigorta kılavuzumuz, cins için en yaygın sağlık sorunlarını ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için sağlık sigortası hususlarının bir listesini içerir.Tüm ırklarda olduğu gibi, her köpek benzersizdir ve bütçeniz komşunuzunkiyle aynı değildir. 17-21 inç boyunda ve 60 pound ağırlığa sahip olan bu kabadayı cins, diğer köpekler kadar kazalara ve hastalıklara karşı hassastır. Neyse ki senin için, en iyi mankafa arkadaşın için en iyi sigorta kapsamını bulmana yardım edebiliriz.

Bir Bakışta

 Evcil Hayvanlar En İyi logosu

En iyi
Etraflı

Pets Best'i ziyaret edin
 Figo Evcil Hayvan Sigortası logosu

İçin en iyisi
Yaşlı KöpeklerFigo'yu ziyaret edin
 Trupanion logosu
Trupanion'u ziyaret edin

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak, daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için sizi her şirketin web sitesine götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.İçindekiler

Evcil Hayvan Sigortası Buna Değer mi?

 Evcil hayvan sigortası evrakları

Kısa cevap evet. tarafından yapılan bir anket Liberty Karşılıklı Sigorta belirtir ki Evcil hayvan sahiplerinin %63'ü, evcil hayvanları için beklenmeyen tıbbi bakımı karşılayamadı . Hatırlanması gereken kritik şey, acil bir durum ortaya çıkmadan önce sigortaya kaydolmanız gerekir . Pitbull'unuzun önceden teşhis edilmiş sağlık sorunları için sigorta kapsamına güvenemezsiniz. Bu nedenle, köpeğinizi mümkün olan en kısa sürede koruma altına almak çok önemlidir.Pitbulllarda Yaygın Sağlık Sorunları

çukur boğaları genel olarak 12-16 yıl yaşamak . Diğer safkanların aksine, onlar pek çok özel sağlık sorununa yatkın değil . Ancak, köpeğinizin herhangi bir sorundan muzdarip olup olmayacağı konusunda kesinlik yoktur. Aşağıdaki sağlık sorunları, semptomlar ve sigorta kapsamı ile ilgili olarak nelere bakmanız gerektiği konusunda size bir fikir verebilir.

Kalça Displazisi

Kalça displazisi, femur kemiğinin başının kalça yuvasına tam olarak oturmadığı kronik bir durumdur. Bu, en sık görülen ortopedik durumlar köpeklerde ve büyük köpek ırklarında en yaygın olanıdır.

Köpeğinizin yaşam kalitesini iyileştirmek için genellikle ameliyat gerekir. Ve bu prosedür, gerekli ameliyatın türüne bağlı olarak 1.700 $ ile 4.500 $ + arasında değişmektedir.Cilt durumu

Pitbull'lar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda cilt sorunuyla mücadele edebilir: alerji , kaşıntılı veya lapa lapa deri , kızarıklıklar , kırmızı tümsekler , ve dahası. kullanarak şampuan çeşitli cilt sorunları için güvenli ve etkili olan bu, birkaç sorunu uzak tutmaya yardımcı olabilir.

Sağlıklı Patiler Sigortasına göre, cilt sorunları en yaygın köpek sağlığı sorunları arasındadır . Potansiyel bir veteriner ziyareti, çevresel koşullara ve genetiğe bağlı olarak 4.000 dolardan fazlaya mal olabilir.

Düşük Melanin Seviyeleri

Mavi burunlu Pitbull'lar cilt rahatsızlıklarına, kalp hastalığına, göz rahatsızlıklarına, düşük bağışıklığa neden olabilen ve onları daha yüksek kanser geliştirme riskine sokan düşük melanin seviyelerinden muzdarip olabilir. Mavi burunlu bir Pitty'niz varsa, gelecekte daha fazla veteriner faturasıyla karşılaşabilirsiniz, bu da bu cinsi sigortalatmayı özellikle önemli hale getirir.

Sigortacı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 Pitbull Terrier Açık Havada İnsanların Yakınında

Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce evcil hayvan sigortası şirketi var, ancak kapsamları aynı değil. Birçok seçeneğe sahip olmak güzeldir, ancak karar vermeyi zorlaştırabilir.Yaş Sınırlamaları ve Bekleme Süreleri

Çoğu evcil hayvan sigortası şirketinin bir asgari yaş şartı (genellikle altı ila sekiz haftalık) evcil hayvanınızı kaydetmenize izin vermeden önce. Ve bazı şirketler, daha yaşlı bir köpeği koruyabileceğiniz yaşı sınırlar (sadece birkaç şirket olmasına rağmen 14 yaş en yaygın olanıdır). Ek olarak, bazı şirketler, köpeğiniz belirli bir yaşın üzerindeyse (örneğin, kalça displazisi, çapraz bağ ameliyatı ve ortopedik durumlar) belirli koşulları kapsam dışında bırakabilir.

Tüm sağlayıcıların, poliçenin başlangıcında evcil hayvanınızın durumu geri ödeme için uygun olana kadar kısa olan bekleme süreleri vardır. Unutmayın ki herhangi bir önceden var olan durumlar, kazalar veya bekleme süresinde teşhis edilen veya semptom gösteren hastalıklar teminat kapsamı dışındadır. . Hastalıklar için ortalama bekleme süresi 14 gün, kazalar için ise beş günden azdır.

Kapsam Tipi

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki tür sigorta kapsamı vardır:

 1. Yalnızca Kaza – Bu poliçeler, kazaları (ör. yırtık bağlar, kırık kemikler vb.), yani temelde herhangi bir ani fiziksel yaralanmayı kapsar. Sadece kaza planları genellikle kaza ve hastalık poliçelerinden daha ekonomiktir. Bu, önceden var olan birçok durumu olan bir evcil hayvan için iyi bir seçenek olabilir.
 2. Kaza ve Hastalık – Bu poliçeler en popüler olanlardır çünkü hem kazaları hem de hastalıkları (örn. kanser, artrit, alerji vb.) ve beklenmedik tıbbi harcamaların çoğunu kapsarlar. Hiçbir sağlayıcı önceden var olan koşulları kapsamadığından, evcil hayvanınızı mümkün olduğunca erken sigorta kapsamına almak çok önemlidir.

Bazı şirketler ayrıca bir sağlık planı (önleyici bakım planı olarak da bilinir) kayıt işlemi sırasında. Bu genellikle rutin veteriner masraflarını (yani yıllık muayeneler, kısırlaştırma/kısırlaştırma prosedürleri, aşılar vb.) kapsar, ancak sağlayıcıya göre değişir. Genellikle yalnızca kaza veya kaza ve hastalık poliçesine ek olarak bulunur, ancak bazı şirketler bunu bir sigorta poliçesi olmadan satın almanıza izin verir. Bu eklenti kapsamı teknik olarak bir sigorta ürünü değildir.Pibble'ınız için en iyi seçeneği bulmak için, ne tür bir kapsama ihtiyacınız olduğunu ve bütçenizi düşünmeniz gerekir.

kırmızı burun pitbull

Prim: İndirilebilir, Geri Ödeme ve Ödeme Seçenekleri

Pitbull'unuzun evcil hayvan sigortası kapsamı için ödediğiniz ücret primdir ve genellikle aylık veya yıllık olarak ödenir. Buna göre NAPHİA (North American Pet Health Insurance Association), 2021'de ABD'de bir kaza ve hastalık sigortası poliçesi için ortalama aylık prim köpekler için 48,66 dolardı. Tabii ki, bu sizinki de dahil olmak üzere her köpek ve duruma göre değişir, bu yüzden emin olun birden çok teklif al en yüksek puan alan şirketlerden.

Prim birkaç faktöre bağlıdır: cins, yer, yaş, cinsiyet, önceden var olan koşullar, muafiyet, geri ödeme yüzdesi ve ödeme . Listenin başı açıklayıcıdır, bir Pitbull'unuz var ve posta kodunuzu, köpeğinizin yaşını (veya en iyi tahminini), cinsiyetini ve tıbbi geçmişini biliyorsunuz. Ancak muafiyet, geri ödeme ve ödeme nedir? • muafiyet – Poliçeniz size geri ödeme yapmaya başlamadan önce ödemeniz gereken para. Bu genellikle her poliçe döneminde (yıllık) sıfırlanır. Bununla birlikte, bazı şirketlerin olay başına muafiyetleri vardır, bu nedenle köpeğiniz yeni bir duruma her maruz kaldığında bu tutarı ödemeniz gerekir. Her şirketin bu konuda kendi yaklaşımı olabilir, bu nedenle politikanızı anladığınızdan emin olun çünkü yıllık ve olay başına muafiyetler, ödemeniz beklenen para miktarını etkileyebilir.
 • Geri ödeme – Bu, madeni para sigortanızı ödedikten sonra şirket tarafından geri ödemeye hak kazandığınıza dair bir talebin yüzdesidir. En popüler geri ödeme seçenekleri %70, %80 ve %90'dır, ancak bazı şirketler köpeğin yaşına veya bulunduğu yere göre başka seçenekler veya sınırlı seçenekler sunar.
 • ödeme – Bir sağlayıcının poliçe süresi boyunca geri ödeyeceği maksimum tutar. Daha düşük ödeme limitleri, evcil hayvanınızın pahalı veteriner tedavisi görmesi durumunda daha fazla masraftan sorumlu olabileceğiniz anlamına gelir.

Birçok şirket size izin verir planınızı bütçenize uyacak şekilde özelleştirin . Örneğin, daha yüksek muafiyet, daha yüksek geri ödeme ve daha düşük ödeme, priminizi düşürecektir. Bununla birlikte, bütçenizin izin verdiği şey ile Pibble'ınızın sağlığı kötüye giderse ve ödenmesi gereken birkaç veteriner faturanız varsa en kötü durum senaryosu arasındaki dengeyi bulmak çok önemlidir.

İstisnalar

İstisnalar poliçenizin kapsamadığı durumlar . Bu, önceden var olan durumları, kalıtsal bozuklukları, kas-iskelet bozukluklarını, spesifik diş tedavisini ve daha fazlasını içerebilir.

Başka bir not, birkaç şirketin ortopedik durumlar için ek bekleme süreleri kalça displazisi gibi. Pitbull'lar kalça displazisi için yüksek risk altında olduğundan, bunun için ek kısıtlamaları anladığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Bu nedenlerden dolayı, politikanızı baştan sona okuyun ve anlayın .

En İyi Poliçeyi Kim Sunar?

Aşağıda, cinse özgü ihtiyaçlarına göre Pitbull'lar için en iyi evcil hayvan sigortası seçimlerimiz bulunmaktadır. Ve hazır olduğunuzda, biz yaptık ücretsiz fiyat teklifi formu Bu, evcil hayvanınızın ayrıntılarını doldurduğunuzda en iyi evcil hayvan sigortası şirketlerinden özelleştirilmiş poliçe teklifleri sağlar. Evcil hayvanınızın özel özelliklerini girerek, ihtiyaç duyulan koruma kapsamını daha iyi anlayabilirsiniz.En İyi Genel Evcil Hayvan Sigortası

En İyi Evcil Hayvanlar

 Evcil Hayvanlar En İyi Evcil Hayvan Sağlık Sigortası Logosu
 • Yaş sınırı veya kısıtlaması yok
 • kapsamlı kapsama
 • Sektördeki en düşük fiyatlardan bazıları
 • Yalnızca Kaza planı sunar
PetsBest.com'u ziyaret edin

Pets Best, Pitbull'unuz için en iyi evcil hayvan sigortası olabilir, çünkü kalça displazisi için daha kısa bekleme süresi (sadece 14 gün), ortalama olarak daha düşük fiyatlandırma , ve o sahip kayıt için maksimum yaş sınırı yok . Pets Best'te de var birkaç istisna davranış terapileri ve isteğe bağlı sağlıklı yaşam bakımı dahil olmak üzere diğer sağlayıcılarla karşılaştırıldığında.

Yaşlı Köpekler İçin En İyi Evcil Hayvan Sigortası

Böbrek

 • Para için mükemmel değer
 • %100 geri ödeme ve sınırsız yıllık ödeme seçenekleri sunar
 • Azalan muafiyet, her yıl 50 $ azalır, poliçe sahibi 0 $ olana kadar tazminat talep etmez
 • Kapsam, yaş ve kilo ile ilgili kaygıları ve kalıtsal ve kronik durumları içerir
figopetinsurance.com'u ziyaret edin

İkili Durumlar İçin En İyi Sigorta

Trupanion

 Trupanion logosu
 • İki taraflı dışlama olmayan tek şirketlerden biri
 • Talepler, Trupanion Express aracılığıyla 5 dakikadan kısa sürede ödenebilir
 • Tüm planlar için %90 geri ödeme ve sınırsız ödeme
 • Doğumdan itibaren kayıt imkanı sunar
Trupanion.com'u ziyaret edin

Ek İyi Seçenekler

Kucaklamak

 Evcil Hayvan Sigortası logosunu kucaklayın
 • Herhangi bir talepte bulunulmazsa prim yılda 50 $ azalır
 • Değerlendirmeye bağlı olarak tedavi edilebilir önceden var olan durumları kapsar
 • Tüm politikalara dahil olan sınav ücretleri
 • Davranışsal terapi ve eğitim için kapsam sunar
 • Diş tedavisi dahil
Embracepetinsurance.com'u ziyaret edin

Sağlıklı Pençeler

 • Tüm planlar için sınırsız yıllık ve ömür boyu ödeme
 • Diğerlerine kıyasla ortalama olarak en hızlı talep ödemesi
 • Mükemmel değer ve rekabetçi fiyat
 • Yüksek müşteri memnuniyeti puanları
Healthypawspetinsurance.com'u ziyaret edin

Limonata

 limonata logosu
 • AI güdümlü talep süreci
 • Her ABD eyaletinde mevcut değildir
 • Ev sahibi veya kiracı sigorta poliçeleri ile paketleyebilme
 • İsteğe bağlı sağlıklı yaşam kapsamı
Lemonade.com'u ziyaret edin

Nasıl Tasarruf Edilir

Bazı Pibble ebeveynleri, aşağıdaki koşullar karşılanırsa sigorta poliçelerinden tasarruf edebilir.

Yıllık Ödeme

Çoğu sigorta şirketi, primlerinizi aylık veya yıllık olarak ödemeniz için iki yol sunar. Çoğu durumda işlem ücretleri faturanıza eklenir. Bu nedenle priminizi yıllık olarak öderseniz birçok işlem ücretinden kurtulabilirsiniz.

Çoklu Evcil Hayvan İndirimi

Birçok evcil hayvan sigortacısı, birden fazla poliçe yaptıran evcil hayvan sahipleri için çoklu evcil hayvan indirimleri sunar. Evcil hayvanınızın sigortasında %10'a varan indirim kazanabilirsiniz, bu da önemli ölçüde tasarruf sağlar. Bazı şirketler yalnızca ek evcil hayvanlarda birden fazla evcil hayvan indirimi sunar (ilki değil), bu nedenle yeni bir poliçeye kaydolmadan önce bu noktayı açıklığa kavuşturduğunuzdan emin olun.

Son düşünceler

Gördüğünüz gibi, Pitbull'unuz için sigortaya yatırım yapmaya değer. Prim genellikle evcil hayvan ebeveynlerini caydırır. Ancak, cins için ortak veteriner faturalarıyla ilgili maliyetleri düşündüğünüzde, bunun daha bütçe dostu bir seçenek olduğunu anlarsınız. Cüzdanınız ile en iyi arkadaşınızın sağlığı arasında asla seçim yapmak zorunda kalmayacağınızı bilmenin verdiği iç huzurundan bahsetmiyorum bile. Hangi poliçeyi seçerseniz seçin, kapsamı ve sınırlamaları anlamak için küçük yazıları okumayı unutmayın. Bir şeyden emin değilseniz veya sorularınız varsa, evcil hayvan sigortası şirketini arayın veya veterinerinizle konuşun.

Yorumlar