Limonata Evcil Hayvan Sigortası Yorumları

Limonata Evcil Hayvan Sigortası Yorumları

Limonata, ebeveynleri ihtiyaç duydukları diğer sigorta ürünlerini satın alırken evcil hayvan sigortasını yeniden düşünmeye yönlendirmede mükemmeldir. Limonata ev sahipleri, araba, kiracılar, apartman dairesi ve kooperatif sigortası sunar ve ne kadar çok paket yaparsanız, o kadar çok tasarruf edersiniz. Ancak, evcil hayvan sigortası konusunda nispeten yenidirler.

Özelleştirilebilir planları ve rekabetçi fiyatları ile Limonata, birçok evcil hayvan ebeveyninin kafasını çeviriyor. Kapsamlı incelemelerimiz, Limonata evcil hayvan sigortasının nasıl çalıştığını, kapsam seçeneklerini ve daha fazlasını açıklar. Ayrıca, ihtiyaçlarınız için doğru şirket olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilecek bazı önemli artıları ve eksileri de belirtiyoruz.albino pug

Bu incelemeyi okurken, köpeğinizin cinsi için hangi kapsamın öne çıkabileceği ve mali olarak neleri karşılayabileceğiniz konusunda notlar alın. Bu, daha bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Limonata

 yakında limonata
 • AI güdümlü talep süreci
 • Her ABD eyaletinde mevcut değildir
 • Ev sahibi veya kiracı sigorta poliçeleri ile paketleyebilme
 • İsteğe bağlı sağlıklı yaşam kapsamı
Lemonade.com'u ziyaret edin

İçindekiler

Limonata Evcil Hayvan Sigortası Nasıl Çalışır?

 1. Sen aylık veya yıllık prim ödemek köpeğinizin sigorta kapsamını korumak için.
 2. bu bekleme süreleri geçmelidir köpeğiniz tamamen kaplanmadan ve hak talebinde bulunmaya uygun hale gelmeden önce.
 3. Yavru köpeğiniz hastalanırsa veya yaralanırsa (bekleme sürelerinizden sonra), veterinere gidersiniz ve faturanızı ödersiniz. satır öğeleriyle ayrıntılı makbuz her ücret için.
 4. Yapabilirsiniz uygulama aracılığıyla talep gönderin . Talepler 180 gün içinde sunulmalıdır hizmet tarihi.
 5. Talebiniz onaylanırsa, geri ödeme aracılığıyla size gönderilecek doğrudan para yatırma veya çek .

Limonata Artıları ve Eksileri

limonata oldu 2020 yılında kuruldu , Lemonade Insurance Agency LLC tarafından sigortalanır ve ortalama iki günlük talep işleme ortalaması alır. Şirket, performansıyla takdir ediliyor rekabetçi fiyatlar, hızlı talep işleme ve diğer sigorta ürünlerini bir araya getirme yeteneği , müşterilere para tasarrufu.Herhangi bir planda ömür boyu sınır yok Şu anda yalnızca 37 ABD eyaleti ve DC'de ikamet eden evcil hayvanları sigortalar
Tutarlı bir şekilde ortalamanın altında teklifler sunar İki taraflı koşullar için istisnalar
8 haftadan 20+ yaşa kadar (cinse bağlı olarak) her yaş için mükemmel kapsama alanı sunar Dijital tabanlı bir şirket olarak, müşteri hizmetlerini yapay zeka güdümlü bir sohbet robotu veya e-posta ile sınırlandırıyorlar (telefon hattı yalnızca acil durumlarla sınırlıdır)
Olay başına değil yıllık muafiyetler Evcil hayvanınızı ABD dışında kapsamayan tek evcil hayvan sigortası şirketlerinden biri.
Eklenti olarak isteğe bağlı sağlıklı yaşam planı

Limonata Ne Tür Evcil Hayvan Planları Sunar?

 Fransız Bulldog bir veteriner tarafından tutuluyor
Limonata, ek kapsam için isteğe bağlı eklentilerle birlikte kaza ve hastalık planlarına sahiptir.

Kaza ve Hastalık Planı

Limonata'nın kaza ve hastalık planı, kırık kemikler, yabancı cisim yutulması, yırtık tırnak vb. gibi kazayla ilgili iddiaları ve alerji, kanser, artrit, kusma ve ishal gibi hastalıkla ilgili iddiaları kapsar. Bu planlar mevcut en kapsamlı seçenektir. Evcil hayvan olmalı kayıt sırasında en az sekiz haftalık ve olabilir yeni evcil hayvanlar için cinslerine göre bazı üst yaş sınırları .

Kaza ve hastalık planları özelleştirilebilir Bütçenize daha kolay uyum sağlamak için. Aşağıdaki seçeneklerden muafiyet, ödeme ve geri ödemenizi seçebilirsiniz.

Aylık priminiz köpeğinizin cinsine, yaşına, bulunduğu yere, önceden var olan koşullara vb. bağlıdır. Yaşla birlikte yaşayabilecekleri önceden var olan koşullardan muafiyetleri en aza indirmek için köpeğinizi daha sonra sigortaya kaydettirmek en iyisidir.Bekleme Süreleri

Limonata, bir koşul için kapsama başlamadan önce aşağıdaki bekleme sürelerine sahiptir.

 • hastalıklar : 14 gün
 • kazalar : 2 gün
 • Çapraz Bağ Olayları : 6 ay
 • Kalça Displazisi : 6 ay

İsteğe Bağlı Eklentiler

Limonata, veteriner ziyareti ücretleri, fizik tedavi, davranışsal durumlar, diş hastalığı, yaşam sonu ve anma ve önleyici bakım için isteğe bağlı altı eklentiye sahiptir. Her biri bir ücretle birlikte gelir. Bu eklentiler, yıllık poliçe yenileme sırasında kaldırılabilir veya eklenebilir.

Veteriner Ziyaret Ücretleri

Evcil hayvan sigortası sağlayıcıları, kaza ve hastalık ziyaretleri için sınav ücretlerini farklı şekilde ele alır. Bazı şirketler bunları kapsama dahil ederken, diğerleri veteriner ziyareti ücreti kapsamı için ek ücret talep eder veya tamamen hariç tutar. Limonata, bu teminatı ekstra bir ücret karşılığında evcil hayvan sigorta poliçenize eklemenizi sağlar.Kaza ve hastalık muayene ücretleri tek başına 500$'a kadar çıkabilir. Bu teminat olmadan, ayrıntılı veteriner faturanızın sınav ücreti gideri, Limonata ile teminat kapsamı dışında tutulacaktır (geri ödenmeyecektir).

Fizik Tedavi

Fiziksel tedaviler genellikle temel evcil hayvan sigortası planlarına dahil edilir. Limonata, akupunktur, kayropraktik bakım, kriyoterapi, yürüyüş eğitimi, ısı tedavisi, hidroterapi, eklem hareketliliği, lazer tedavisi ve daha fazlasıyla ilgili teminat için ek bir ücret gerektirir. Köpeğinizin cinsi kalça ve eklem sorunlarına yatkınsa (kalça displazisi ve kraniyal çapraz bağ yaralanmalarını düşünün), bu, politikanıza eklemek isteyebileceğiniz bir şeydir.

davranışsal koşullar

Davranışsal koşullar arasında saldırganlık, ayrılık kaygısı, yiyecek koruması ve daha fazlası yer alabilir. Bu teşhisler, bazı evcil hayvan sigorta şirketleri tarafından kapsamın dışında tutulabilir. Bu eklentiyi satın alırsanız teşhis, terapi seansları ve reçeteli ilaçlar için teminat kapsamı için uygundur. Davranışsal koşullar için yıllık maksimum sınır 1.000 ABD dolarıdır.

dış yapraklar için en iyi oyuncaklar

diş hastalığı

Üç yaşından büyük köpeklerin %50'sinden fazlasının periodontal hastalığı olduğunu biliyor muydunuz? Dental Illness eklentisi, diş eti hastalığı, stomatit, kuronlar, çekimler, diş eti iltihabı, kök kanalları, ameliyatlar, teşhisler ve daha fazlası için tedavileri kapsar. Bu eklentiyi satın almayı seçerseniz, ek limit 1.000 ABD dolarıdır.Yaşamın Sonu ve Anma

Hepimiz bu noktaya köpeklerimizle ulaşıyoruz ve bu genellikle beklediğimizden daha erken oluyor. Bu eklenti, ötenazi, ölü yakma ve diğer hatıra öğelerini karşılamaya yardımcı olmak için 500 ABD dolarına kadar teklif sunar.

Önleyici Bakım

Sağlık planları veya önleyici bakım planları sigorta ürünü değildir. Bunun yerine, onlar Öngörülebilir, rutin tıbbi bakımla ilişkili önleyici masrafların karşılanmasına yardımcı olmak için bir evcil hayvan sigortası poliçesine isteğe bağlı eklentiler . Yıllık veteriner muayeneleri, veterinerinize, bulunduğunuz yere, gerekli aşılara, gerekli testlere ve daha fazlasına bağlı olarak 300 $ veya daha fazlaya mal olabilir. Bir sağlık planı, sorumlu bir evcil hayvan sahibinin evcil hayvanının sağlığını proaktif olarak izlemek ve yönetmek için her yıl veterinere ödemeyi beklemesi gereken yıllık maliyetlerin bütçesine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu planlar ayrıca kalp kurdu ve pire ve kene tedavileri dahil olmak üzere aylık önleyici ilaçlar için ödeme yapmanıza yardımcı olabilir. Sağlıklı yaşam planları, yıl boyunca rutin harcamalar için bütçe ayırmanıza yardımcı olabilir yıllık büyük bir veteriner faturası toplamak yerine hepsini bir kerede ödemeniz gerekir.

Limonata aracılığıyla iki önleyici bakım planı mevcuttur. bekleme süresi yok ve fiyatları köpeğinizin detaylarına göre değişir.1 Sağlık Sınavı
50 dolara kadar
2 Sağlık Sınavı
100$'a kadar
1 Adet Dışkı veya İç Parazit Testi
35 dolara kadar
2 Adet Dışkı veya İç Parazit Testi
toplamda 70$'a kadar
3 aşı
toplamda 75$'a kadar
6 Aşı veya Takviye
toplam 150$'a kadar
1 Kalp Kurdu veya FeLV/FIV Testi
40 dolara kadar
1 Kalp Kurdu veya FeLV/FIV Testi
40 dolara kadar
1 Kan Testi
65 dolara kadar
1 Kan Testi
65 dolara kadar
kısırlaştırma
120 dolara kadar
Mikroçip
40 dolara kadar

Sıkça Sorulan Sorular

 Evcil hayvan sigortası evrakları

Limonata Evcil Hayvan Sigortası Olan Her Veterinere Gidebilir miyim?

Evet, ABD'deki herhangi bir lisanslı veterineri ziyaret edebilirsiniz ve Lemonade uygun masraflarınızı karşılayacaktır.

Bir Evcil Hayvan Talebini İşleme Almak İçin Limonata Ne Kadar Sürer?

Lemonade'e iletilen iddiaların çoğu, yapay zeka iddia teknolojisi sayesinde dakikalar içinde işleme alınabilir. Taleplerin evcil hayvan ebeveyni veya veteriner ile daha fazla zaman veya iletişim gerektirdiği durumlar vardır, ancak Limonata hala oldukça hızlı olan iki günlük bir talep işleme ortalamasının ortalamasını alır.

Son düşünceler

çok fazla evcil hayvan sigortası seçenekleri , Limonata ilk tercihiniz mi olmalı? Belki. Limonata, çeşitli eklentilerle rekabetçi fiyatlar sunar, böylece yalnızca istediğiniz şey için ödeme yaparsınız. Kaydolmadan önce, politikanızı dikkatlice okuyun Kapsama nelerin dahil olduğunu ve hariç tutulduğunu bildiğinizden ve şartlardan memnun olduğunuzdan emin olmak için.Bunu kabul et önceden var olan koşullar herhangi bir sağlayıcı tarafından karşılanmaz , bu nedenle, köpeğinizi geçmişte veterinere götürdüğünüz herhangi bir rahatsızlık büyük olasılıkla kapsamın dışında tutulur.

Unutma, her zaman iyi bir fikirdir birkaç evcil hayvan sigortası sağlayıcısından fiyat teklifi alın prim maliyeti ve kapsamının nasıl karşılaştırıldığını görmek için. Bir şirketin tipik olarak en düşük fiyatlar arasında yer alması, her zaman en iyi değer olduğu veya şu an için en düşük olacağı anlamına gelmez. Sen . Ve düşük bir fiyat, yalnızca sigorta kapsamı benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa iyidir, bu nedenle kaydolmadan önce politikayı yakından okuyun.

Yorumlar