Diamond Naturals Köpek Maması İncelemeleri: Köpek, Yetişkin ve Yaşlı Formülleri

Diamond Naturals Köpek Maması İncelemeleri: Köpek, Yetişkin ve Yaşlı Formülleri

Diamond Naturals, köpeklerinin diyetini güncellemek veya yeni köpeklerinin beslenme planını hazırlamak istediklerinde birçok köpek sahibinin başvurduğu, güvenilir, yüksek kaliteli bir markadır. Diamond Naturals köpek maması incelememizde, bunun dikkate alınması için harika bir seçenek olmasının tüm nedenlerini size aktarıyoruz.

Yavrularımızın güvenliğini ciddiye aldığından emin olmak için markanın kendisine ve hatırlama geçmişine bakarak başlayacağız. Ardından, en popüler formüllerin bir seçimini gözden geçireceğiz ve yavrularınız için neden işe yarayacağını düşündüğümüzü size söyleyeceğiz. Daha sonra Diamond Naturals hakkında sık sorulan tüm soruları yanıtlayarak bitireceğiz.Dönülmemiş taş bırakmayacağız ve bulduklarımız konusunda dürüst olacağız. Ve bu kısa ama kapsamlı kılavuzu okumayı bitirdiğinizde, Diamond Naturals'ın sizin ve yavrularınızın markası olup olmadığını anlayacaksınız.

Diamond Naturals Küçük Irk Köpek Yavrusu Derecelendirmemiz

Yavru Köpekler İçin En İyisi

köpek yavrusu formülüChewy.com'da görüntüle Derecelendirmemiz

Yetişkinler İçin En İyisi

Yetişkin Formülü

Chewy.com'da görüntüle Diamond Naturals Kıdemli Formülü Derecelendirmemiz

Yaşlılar İçin En İyisiKıdemli Formül

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerMarka Geçmişi

Diamond Pet Food şirketi, evcil hayvan maması endüstrisinde büyük bir isimdir. Onlar 1970 yılında iki kayınbirader tarafından kuruldu. , Schell ve Kampeter. Sadece Amerika'nın en büyük markalarından biri değiller, aynı zamanda en büyük evcil hayvan maması üreticilerinden biri. Diamond Pet Food, Schell & Kampeter'e aittir. Bu adamlar ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer köpek maması markalarına sahiptir: Yaban Hayatının Tadı ve Food Lovers Soul için Tavuk Çorbası.

Devasa genişlemelerine ve 50 yılı aşkın başarılarına rağmen, hala onların orta batılı aile ilkelerine değer verirler ve mülkiyet. Ve bu onların büyük bir satış noktası. gibi markaların rekabetine rağmen başarılı olmalarının nedeni, kaliteli evcil hayvan maması yapma tutkusudur. Hill'in Bilim Diyeti . Her ürün hala ABD'de üretiliyor.

Diamond Pet Food, farklı Diamond köpek maması serilerine sahiptir, ancak bu inceleme Diamond Naturals'a odaklanmıştır. Diamond Naturals en popüler olanlardan biridir. köpek diyetini doğal olarak almaları nedeniyle. Diğer Diamond yiyecek serileri arasında Diamond, Diamond Care ve Diamond Pro89 bulunur. Diamond Naturals, Diamond Naturals Tahılsız ürün serisini Diamond Naturals'tan ayrı olarak listelese de, bu ürünleri bu incelemeye dahil edeceğiz.

Diamond Natural's misyon, yüksek kaliteli, doğal köpek diyetleri oluşturmaktır Amerika'daki onlarınki gibi aileler için. Köpeklere 'genel sağlık ve zindeliği teşvik etmek için eksiksiz, bütünsel beslenme' sağlarlar. Kullandıkları malzemeleri aşağıda tartışacağız, ancak Diamond Naturals'ın her çantası veya kutusu, her lokmada süper gıda iyiliğini garanti eder.Geri Çağırma Geçmişi

Mavi Buffalo Geri Çağırma Tarihi

Bu marka, diğer markalara kıyasla daha az geri çağrıldı.

Gıda Bileşenleri

Bir markanın geri çağırma geçmişine bakmak, yavrularımızın güvenliğinin onlar için ne kadar önemli olduğunu görmenin harika bir yoludur. Bize de söyleyebilir bize karşı ne kadar dürüstler ve sorunlarla nasıl başa çıktıklarını. Sevgili evcil hayvanlarımızı izini sürerek riske atan bir firma, satın almak isteyeceğiniz bir marka değildir. Bir ürün, markanın kendisi veya endüstri tarafından beklenen standartları karşılamadığında ürün geri çağırma gerçekleşir. Sorun belirlendikten sonra, marka gönüllü bir geri çağırma veya ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) geri çağırma yapabilir.

Diamond Naturals'ın sahip olduğu Geçmişte geri çağrılan birkaç ürün . Ancak ne kadar büyük bir marka oldukları ve ne kadar evcil hayvan maması ürettikleri düşünüldüğünde, diğer kaliteli markalara benzer ve beklenir.

Aralık 2005, Güney Carolina tesislerinde yapılan birkaç diyet gördü aflatoksin kontaminasyonu nedeniyle geri çağrıldı. Aflatoksin, mısırda bulunan doğal olarak oluşan bir kimyasaldır ve ciddi karaciğer hasarına neden olabilir. Ne yazık ki, birkaç düzine köpeğin ölümüyle sonuçlandı. Bu, Diamond'ın en büyük ve en ciddi geri çağırmasıydı ve etkilenen sahiplere büyük bir ödeme yapmalarıyla sonuçlandı.Diamond Pet Food, 2007'de ülke çapında meydana gelen melamin gıda geri çağırmalarından etkilendi. Ancak bu, Amerika'daki birçok markayı etkiledi ve bu Çinli tedarikçinin hatasıydı. Vardı Nisan ve Mayıs 2012'de iki kez daha geri çağırma . Her ikisi de olası salmonella kontaminasyonu nedeniyle birkaç kuru formülün geri çağrılmasını içeriyordu. Bildirilen herhangi bir köpek hastalığı yoktu.

Gıda Bileşenleri

Diamond Naturals doğal, yüksek kaliteli bir diyettir, ancak bu, içindekiler için ne anlama geliyor? Pekala, diğer ucuz, düşük kaliteli köpek mamalarına kıyasla mamalarında kötü sürprizler olmadığını söyleyerek başlayalım. Bunun anlamı yapay renkler, koruyucular veya tatlar yok . Ayrıca bazı köpeklerin sindirimlerini tahriş edebilecek dolgu maddeleri, mısır veya buğday kullanmamakla da övünürler.

Bir köpeğin akşam yemeğinin en önemli bileşenlerinden biri olduğu için proteinle başlayalım. Diamond Naturals'ın en yaygın et proteinleri kafessiz tavuk, merada yetiştirilen kuzu ve sığır eti ve gerçek somondur. bu yiyeceklerinin ortalama protein içeriği %28'dir , piyasa ortalamasının üzerindedir. Et yan ürünleri kullanmazlar, sadece gerçek et ve et yemekleri kullanırlar. Bu, köpek eklemleri için harika olan glukozaminle dolu konsantre bir protein bileşenidir.Diamond Naturals aşağıdakiler için seçenekler sunar: hem tahılsız hem de tahıl içeren diyetler . Bazı ebeveynler tahılsız yemenin daha iyi olduğunu düşünürken, diğerleri son zamanlardaki gelişmeler nedeniyle tahılsız yemekten kaçınıyor. tahılsız köpek diyetlerini çevreleyen kardiyo endişeleri . Diamond Naturals ayrıca cilt ve tüy sağlığı için daha iyi olan yüksek kaliteli yağları da listeler. Bunlara tavuk yağı, somon yağı ve keten tohumu dahildir.

Her çanta veya kutu yiyecek süper gıda bileşenlerini, antioksidanları ve diğer gerekli besinleri listeler . Diamond Naturals'ın kullandığı önemli süper yiyeceklerden bazıları kinoa, yaban mersini, hindistancevizi, lahana, portakal, havuç, chia tohumu, papaya ve ıspanaktır. Bunların hepsi, yavrularımızın sağlığını iyileştirmek için temel besinleri içerir. Bu bileşenler kesinlikle düşük kaliteli mama tanelerinde bulunmaz. Ayrıca, tüm mineraller şelatlıdır, bu da köpeklerin onları sistemlerine daha kolay emdiği anlamına gelir.

Her torba kuru gıda garantili canlı probiyotikler içerir Her lokmada sindirim ve bağışıklık sistemi desteği için. Yararlı, bağırsak dostu bakterilerin eşsiz bir karışımı olan K9 Strain Probiyotikler ile zenginleştirilmiştir. Bu, daha yumuşak sindirim, (umarım) daha az gaz ve daha sıkı dışkı anlamına gelir. Kabak da dahil olmak üzere prebiyotik liflerin bir karışımı, sağlıklı bir sindirim sistemine de yardımcı olur.

Ürünlerinde bu yüksek kaliteli malzemeleri kullanmasına rağmen, Diamond Naturals tüketiciler için bütçe dostudur. sağlamayı hedefliyorlar iyi hissettiren bir fiyata aileler için en kaliteli yiyecek . Ve 40 kiloluk çantalarının fiyatlarına bakarak (çok evcil hayvanlı evler veya büyük köpek ırkları için harikadır), dünyaya mal olmayan kaliteli beslenme sağlama konusunda kesinlikle iyi hissedebilirsiniz.acana mı nd mi

Elmas Doğal Formüller

Bazı markalar farklı yiyecek çeşitleri sunar. Bu genellikle tüketicilerin köpekleri için hangi aralığın en iyi olduğunu merak etmelerine ve kararı daha kafa karıştırıcı hale getirmelerine neden olabilir. Bunun yerine, Diamond Naturals tüm mama tanelerini tek satırda toplayın – Diamond Naturals . Güzel ve basit. Diamond Naturals ayrıca standart mama tanelerinin üzerinde birkaç özel formüle sahiptir. Öyleyse, diğerlerini incelemeden önce bunlara daha yakından bakalım.

Cilt ve Ceket

Diamond Naturals Deri ve Mont

Diamond Naturals Deri ve Mont
 • Tüm yaşam evrelerindeki köpekler için formüle edilmiştir.
 • 1 numaralı bileşen olarak gerçek somon içerir ve cilt ve tüy sağlığının korunmasına yardımcı olur.
 • Vitamin ve mineral içerir.
 • Deri ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Her porsiyon, türe özgü K9 suşu tescilli probiyotikler içerir.
 • Mısır, buğday, yapay tatlar veya renkler olmadan yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek, deri ve tüy sağlığını korumak için ekstra yardıma ihtiyaç duyan hassas köpekler için özel olarak tasarlanmıştır. Veya gıda kaynaklı cilt hassasiyetleri olanlar. Her boyutta ve yaşam evresindeki köpeklere yöneliktir. Bu, patates, mercimek ve bezelye gibi diğer enerji sağlayan bileşenlere dayanan, hipoalerjenik, tahılsız bir mama tanesidir. Ayrıca tavuk içermez, bu da büyük bir satış noktasıdır.

İlk iki bileşen, vahşi yakalanmış somon ve balık unu olup, köpeğinizin tüylerini içten dışa beslemek için bol miktarda omega-üç yağ asidi sağlar. Kanola yağı ve keten tohumu, genel sağlık için omega-6 yağları açısından zengindir. E vitamini, biotin ve folik asit de parlak, gür tüylere katkıda bulunur. Yukarıda bahsedilen tüm süper yiyecekler, K9 suşu probiyotik ürünlerinin karışımı gibi bu mama tanesinde listelenmiştir.

Aşırı Sporcu

Diamond Naturals Aşırı Sporcu

Diamond Naturals Aşırı Sporcu
 • Yüksek proteinli (%32) tarif, gerçek tavuk içerir ve son derece aktif ve sportif köpeklerin ihtiyaçlarını desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir.
 • Besin açısından zengin mama tanesi, gelişmek için enerji sağlar ve cilt ve tüy sağlığı için omega yağ asitleri içerir.
 • Süper gıdalardan elde edilen vitamin ve mineraller.
 • Her porsiyon, türe özgü K9 suşu tescilli probiyotikleri içerir.
 • Mısır, buğday, yapay tatlar veya renkler kullanılmadan yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu mama tanesi, köpek istihdamı veya spor yeteneği yoluyla, ekstrem sporcular ve çalışkan hoches için tasarlanmıştır. Bu tarif, oldukça aktif köpeklerin kaslarını beslemek için optimize edilmiş protein seviyeleri, yağ ve tam tahıllar içerir. L-karnitin, metabolizmayı uyarmaya ve köpekleri güçlü ve zayıf tutmaya yardımcı olur. Beslenme ihtiyaçlarının geri kalanının karşılandığından emin olmak için mama tanesine paketlenmiş birçok süper yiyecek var.

Tavuk unu ve tavuk ilk iki bileşendir ve yumurta ürünlerini birleştirmek %32'lik yüksek protein içeriğine katkıda bulunur. Protein içeriğinin %91'i yalnızca tavuk ve yumurtadan elde edilir, bu nedenle süper etlidir ve yavrularınızın tadına bayılacağı kesindir. Aynı zamanda bezelye içermeyen bir formüldür. Bardak başına kalori sayısı 470'tir ve köpeğinize önümüzdeki gün için yeterli yakıt sağlar. Pek çok markanın performans mama seçeneği yoktur, bu nedenle Diamond Naturals'ın sunduğu harika bir teklif.

Diamond Naturals Köpek Maması İncelemeleri

Şimdi Diamond Naturals'ın diğer seçeneklerini inceleyeceğiz. İncelemelerimizi yaşam evrelerine göre kategorize ederek gezinmeyi kolaylaştırdık. bu üç yaşam evresinin tümü farklı beslenme gerektirir . Bakalım ne kadar iyi yaptıklarını ve yavrularına neler sunabileceklerini görelim.

Köpek Formülleri

Diamond Naturals'ın sahip olduğu toplam iki yavruya özel formül . Yavrularınız için de bir seçenek olabilecek yetişkin formülü bölümünde gözden geçireceğimiz diğer tüm yaşam evreleri yiyecekleri var. Her iki tarif de tahıl içerir, bu nedenle ne yazık ki tahılsız yavru köpek maması için bir seçenek yoktur. Ama küçük ve büyük yavrular için seçeneklerin olması harika, o yüzden onlara bir göz atalım.

Diamond Naturals Küçük Irk Köpek Yavrusu

Diamond Naturals Küçük Irk Köpek Maması
 • Bütçe dostu formül.
 • Kafessiz tavuk ilk malzemedir.
 • Beyin desteği için DHA.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Kupa başına 419 Kalori.
 • %32 Protein, %22 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu mama tanesi, minik mama taneleri sayesinde minik ağızlar için yapılmıştır. Protein ve yağ oranları, daha büyük köpeklere kıyasla daha fazla enerjiye ihtiyaç duyan küçük cins köpek yavruları için optimize edilmiştir. Protein içeriği %32 ve yağ içeriği %22'dir. İlk iki malzeme lezzetli kafessiz tavuk ve tavuk yemeğidir. Yumurta ürünü ve balık unu da protein içeriğine eklemek ve yavru köpeklerin ihtiyaç duyduğu ek DHA'yı sağlamak için listelenmiştir.

Bu tarifteki başlıca tahıllar öğütülmüş beyaz pirinç ve arpadır. Bunlar besin, enerji ve lif sağlar. Deri ve tüy sağlığı için harika olan linoleik asit açısından zengin olan tavuk yağı listelenmiştir. Lahana, balkabağı, portakal ve yaban mersini, sağlığı artırmak için antioksidanlar sağlar ve eklenen vitamin ve mineraller, yavrularınızın gelişen bağışıklık sisteminin desteklenmesini sağlar.

Diamond Naturals Büyük Irk Köpek Yavrusu

Diamond Naturals Köpek Maması Büyük Irklar
 • Mısır, buğday, dolgu maddesi veya yapay tatlar yok.
 • Beyin ve görme sağlığı için DHA.
 • Deri ve tüyler için Omega yağ asitleri.
 • Bağışıklık sağlığı için güçlü antioksidanlar.
 • Kupa başına 342 Kalori.
 • %27 Protein, %15 Yağ, %3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu mama büyük cins köpek yavruları düşünülerek tasarlanmış olsa da, küçük ve orta boy köpek yavruları da dahil olmak üzere tüm yaşam evreleri için besin profiline uygundur. Bu nedenle, küçük yavrularınız büyük mama tanelerini idare edebiliyorsa ve kuzu eti tercih ediyorsa, bu onlar için harika bir seçenek olabilir. Kuzu ve kuzu unu ilk iki bileşendir ve protein içeriği %27 ile biraz daha düşüktür.

Bu tarifte listelenen tahıllar, tam tahıllı kahverengi pirinç ve arpadır. Bazı hassas yavrular, kuzu eti ve esmer pirinci, tavuk ve beyaz pirince kıyasla daha kolay sindirebilir. Ayrıca önceki bölümlerde bahsedilen tüm probiyotik bileşenleri listeler. Dolayısıyla bu, hassas yavrular için de daha iyi bir seçenek olabilir. Yumurta ürünü, somon yağı ve balık unu, ihtiyaç duyulan gelişimsel DHA besinlerini ve omega-üç yağ asitlerini sağlar.


Yetişkin Formülleri

Kaseden Mavi Buffalo Maması yiyen köpek

Yetişkin köpekler için çok çeşitli formüller vardır.

Diamond Naturals'ın toplam 13 yetişkin mama tanesi , 3 tanesi tahılsız hattan. Yetişkin yaşam evresi, cinse bağlı olarak genellikle 12 ila 18 ay arasında başlar. Yetişkinlerin, büyümelerinin çoğunu tamamladıklarına göre artık daha dengeli bir diyete ihtiyaçları var. Bir avuç Diamond Naturals'ın en popüler yetişkin formülüne bir göz atalım.

Diamond Naturals Tüm Yaşam Aşamaları

Diamond Naturals Tavuk & Pirinç Formülü Tüm Yaşam Aşamaları
 • Gerçek kafessiz tavuk 1 numaralı malzemedir.
 • Kemikleri, eklemleri ve yağsız, güçlü kasları destekleyin.
 • %26 protein ve %16 yağ ile köpeğinizin ihtiyaç duyduğu enerji ve kas yapı taşlarını sağlar.
 • Deri ve tüyler için omega yağ asitleri içerir.
 • Sağlıklı sindirimi, bağışıklık sistemi sağlığını ve genel zindeliği desteklemeye yardımcı olur.
 • Mısır, buğday, yapay tatlar veya renkler kullanılmadan yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, Diamond Naturals'ın çoğu köpek için gidilecek gibi görünen tüm yaşam evresi formülüdür. Tavuk ve tavuk unu, bu listedeki ilk iki bileşendir ve %26'lık bir protein içeriğine katkıda bulunur. Pek çok hassas köpek için ideal olan lezzetli ve AAFCO uyumlu ama çok etli değil. Probiyotik bileşenler ayrıca daha yumuşak bir sindirim elde etmeye yardımcı olur.

Bu seçenek, Diamond Naturals'ın sunduğu en düşük lif içeriklerinden birine sahiptir. Sadece %2,5 oranıyla, çok fazla lifi sindirmekte zorlanan köpekler için iyi bir seçenek olabilir. Neyse ki, kurutulmuş hindiba kökü ve pancar küspesi, tüm köpeklerin biraz lif ihtiyacı olduğu için orada biraz olmasını sağlar. Kuru yosun, ıspanak ve papaya gibi besin açısından zengin içerikler, köpeğinizin bağışıklıkla savaşmasını sağlar.

Diamond Naturals Yetişkin Sığır ve Pirinç

Diamond Naturals Yetişkin Köpek Maması Formülü
 • Tamamen doğal tarif.
 • Besin açısından zengin.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Kupa başına 329 Kalori.
 • %25 Protein, %15 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Çevrimiçi incelemelere göre, bu en popüler tariflerden biridir. Bu tarif, tüm yaşam evreleri için değil, yalnızca tüm yetişkin köpekler için tasarlanmıştır. Bu tarifin ilk bileşeni, kas onarımı ve gücü için amino asitler ve demirle dolu yağsız ve lezzetli bir protein kaynağı olan sığır eti yemeğidir. Protein içeriği %25'tir ve bu, basit sindirim için harika olan tek et protein kaynağıdır.

Tüm Diamond Naturals ürünleri gibi, bu tarif de beklenen süper gıdaları ve probiyotikleri içerir. Tahıl sorgum ve öğütülmüş beyaz pirinç, enerji ve diğer besinleri sunan başlıca tahıllardır. Keten tohumu, tavuk yağı ve hindistancevizi, köpeğinizin derisini ve tüylerini içten dışa yatıştırır. Ayrıca E vitamini, biotin ve folik asit ile doludur. Ekstra eklem desteği için glukozamin takviyeleri eklenir.

Diamond Naturals Küçük Irk Yetişkin

Diamond Naturals Küçük Irk Yetişkin
 • İlk malzeme olarak gerçek tavuk içerir.
 • Daha küçük mama tanecikleri ile küçük cins köpeklerin ihtiyaçlarını desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir.
 • Gelişmek için enerji sağlar, deri ve tüyler için omega yağ asitleri içerir.
 • Antioksidanlar ve prebiyotikler, sağlıklı sindirimi, bağışıklık sistemi sağlığını ve genel sağlığı desteklemeye yardımcı olur.
 • Mısır, buğday, yapay tatlar veya renkler kullanılmadan yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, küçük cins yetişkinler için Diamond Naturals teklifidir. Mama parçaları, standart veya büyük mama tanelerine göre daha küçüktür. Ayrıca, protein ve yağ içeriği, enerji tüketen küçük vücutlarının gün için beslenmesini sağlamak için daha yüksektir. Tavuk ve tavuk unu, ilk iki bileşendir ve %27'lik bir protein içeriğine katkıda bulunurlar.

Bu tarifteki yağ içeriği, diğer tariflerin çoğundan daha yüksek olan %16'dır. Tavuk yağı, içerik listesinde üst sıralarda yer alır ve bu, cilt ve tüy sağlığı için harika olan linoleik asitle doludur. Bu tarif, her lokmada doğal olarak oluşan mikroorganizmaları garanti ederek daha küçük karınlar için daha yumuşak sindirim sağlar. Bu tarif yapay tatlar, renkler ve koruyucu maddeler içermez.

Diamond Naturals Büyük Irk Yetişkin Köpek Tavuk ve Pirinç

Diamond Naturals Büyük Irk Maması
 • Kafessiz tavuktan yapılmıştır.
 • Deri ve tüyler için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Besin yoğun probiyotik karışımı.
 • Kupa başına 327 Kalori.
 • %23 Protein, %13 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, büyük ve dev cins yetişkin köpeklerin bakımı için tercih edilen Diamond Naturals tarifidir. İlk iki malzeme kafessiz tavuk ve tavuk yemeğidir. Bu, yumurta ürünü ile birlikte %23'lük bir protein içeriğine katkıda bulunur. Bu, diğer seçeneklere kıyasla oldukça düşük görünse de, büyük köpek ırklarının zayıf ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Ayrıca, hala AAFCO yönergelerini aşıyor.

Bu tarif, büyük köpeğinizin formda kalmasına yardımcı olacak süper yiyeceklerle dolu. Yavrularınızın büyük kemikleri için ideal olan kalsiyum ve diğer mineraller açısından zengin olan kurutulmuş yosun listelenmiştir. Bu seçenek, diğer birçok yüksek kaliteli mama tanesini geride bırakan eklenen ek sayesinde 750mg/kg'lık çok yüksek bir glukozamin içeriğine sahiptir. Bu, ne kadar aktif veya ağır olursa olsun, büyük köpeğinizin eklemlerinin desteklendiği anlamına gelir.

Diamond Naturals Tahılsız

Diamond Naturals Tahılsız
 • İlk malzeme olarak gerçek beyaz balıkla yapılan tahılsız tarif.
 • Eklenen vitaminler ve antioksidanlar ile doğal tarif.
 • Besin açısından zengin ve yüksek sindirilebilir.
 • Köpek arkadaşınızın sindirim sağlığını desteklemeye yardımcı olmak için tescilli probiyotik karışımı ile yapılmıştır.
 • Mısır, buğday, dolgu maddesi, yapay tatlar, renkler veya koruyucular yok.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, Diamond Naturals tarafından sunulan tahıl içermeyen üç seçenekten biridir. Diğer iki tahılsız tat, sığır eti ve tatlı patates ile tavuk ve tatlı patatestir. Bu tarifin ilk iki bileşeni, doğal olarak yakalanmış beyaz balık ve balık unudur ve protein içeriği %24'tür. Bu, AAFCO yönergelerine göre yavru köpekler ve yaşlılar tarafından da yenebilen tüm yaşam evresi formülüdür.

Bu tarifteki tahılsız alternatif malzemeler tatlı patates, bezelye ve mercimektir. Bu tarifin lif içeriği %5'tir, bu da onu yüksek lifli bir tarif yapar. Yaban mersini ve ahududu, eklenen vitamin ve mineral takviyelerinin yanı sıra antioksidan kanıtlayan maddelerdir. Bu seçenek, diğer tüm tarifler gibi köpeğinizin sindirim sistemini rahatlatan tüm probiyotik faydaları listeler.


Kıdemli Formüller

Kıdemli Mavi Manda Yemi

Kıdemli yavrularınız için çok çeşitli tarifler bulacaksınız.

Elmas Naturals var kıdemlilere özel bir seçenek . Bununla birlikte, daha önce bahsedilen tüm yaşam evresi seçeneklerinin çoğu, birçok kıdemli köpek için de uygundur. Yaşlı köpeklerin eskisinden daha az aktif ve daha yavaş olduğunu hatırlamanız gerekir. Bu nedenle, eskisinden çok daha az enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, protein, yağ ve kalori açısından çok ağır olmayan, yaşlılara özel bir seçenek veya tüm yaşam aşaması seçeneği seçmeniz gerekir. Yaşlılar ayrıca daha yüksek lif içeriğine sahip bir mama tanesini yemek arasında daha tok hissetmelerini sağladığı için başarılıdır. Eklemlerini desteklemek için daha yüksek bir glukozamin içeriğinin yanı sıra. Öyleyse, bu kıdemli özel seçeneğe bir göz atalım.

Elmas Doğal Kıdemli

Diamond Naturals Kıdemli Formül Bulldoglar
 • Besin yoğun formül.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Koruyucu yok.
 • Glukozamin ve Kondroitin takviyesi.
 • Kupa başına 318 Kalori.
 • %25 Protein, %11 Yağ, %3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Üst düzey seçenekleri, yetişkinlerin bakımı için de AAFCO yönergelerini karşılar. Bu nedenle, daha az zengin bir seçeneğe ihtiyaç duyan veya kilolarını yöneten yetişkinler için de bir seçenek olabilir. Tavuk ve tavuk unu, %25 protein içeriğine katkıda bulunan ilk iki bileşendir. Yağ içeriği sadece %11'dir ve tavuk yağı bu formülde bilinen ana yağdır.

Öğütülmüş pirinç (kahverengi ve beyaz) ve yumuşak yulaf ezmesi, bu kıdemli tarifte kullanılan başlıca tahıllardır. Sindirimi kolay, yavaş enerji salan bileşenler yaşlılar için harikadır. Eski ağrılı eklemler için ideal olan 720mg/kg sunan glukozamin içeriği yüksektir. Bu, eklem desteği için sağlıklı yağların üzerine eklenen glukozamin takviyeleri sayesindedir.


ıslak yemek

Diamond Naturals, farklı tatlarda toplam üç yaş mama sunar: tavuk, sığır eti ve kuzu eti. Aşağıda sadece bir tanesini paylaşıyoruz ama lezzet dışında hepsi birbirine benziyor. Islak mamalar, bir markanın sunduğu ürünlerin önemli bir parçasıdır, çünkü tüm köpekler kuru mama tanelerini sevmez veya yiyemez, ister yavru ister huysuz olsun, ister mama tanelerini tamamlamak için ekstra etli meyve suyuna ihtiyaç duyar. Ya da dişleri olmayan ve sert bisküvi parçalarını yiyemeyen yaşlılardır. Islak yiyecekler önemlidir.

Diamond Naturals Konserve Islak Pate Sığır Eti

Diamond Naturals Konserve Islak Pate Sığır Eti
 • İlk bileşen olarak gerçek sığır eti ile yapılan yüksek kaliteli protein.
 • Eklenen vitamin ve mineraller ile doğal gıda.
 • Doğal antioksidanlar için meyveler, sebzeler ve süper gıdalar.
 • Besin açısından zengin ve yüksek sindirilebilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu konserve mamanın bir numaralı bileşeni gerçek sığır eti, ardından dana suyu ve dana karaciğeri geliyor. Kuru yumurta ürünü, kuzu unu ve balık unu hemen ardından %10'luk daha yüksek bir protein içeriğine katkıda bulunur. Bu nefis et karışımı, sağlıklı ve güçlü kasları desteklemek için ekstra tat ve amino asitlerin harika bir karışımı anlamına gelir. %5 yağ içeren bu üründe yağ oranı daha düşüktür.

Bu ıslak yiyecek, havuç ve yumuşak balkabağı gibi prebiyotik lifler sayesinde oldukça sindirilebilir. İçindekiler listesi ayrıca kızılcık, kinoa ve yaban mersini gibi süper yiyeceklerin yanı sıra, köpeğinizin emmesi daha kolay olan uzun bir vitamin ve şelatlı mineral takviyeleri listesinden de bahseder. Bu konserve mama, AAFCO yönergelerine göre tüm boydaki köpeklerin büyümesi ve bakımı ve yetişkinlerin bakımı için uygundur.


Sıkça Sorulan Sorular

Diamond Natural markasını incelemeyi bitirdik. Ancak çoğu zaman, bir sahibinin aklında hala sık sorulan birkaç soru vardır. Bu yüzden onları sizin için temizlemek için zaman ayıracağımızı düşündük. Onlara bir göz atalım.

Diamond Naturals kaliteli bir köpek maması mı?

Evet öyle. Diamond Naturals, köpeğinizin sağlığına fayda sağlayan en kaliteli malzemeleri kullanır. Gerçek et her zaman kaliteli bir ürünün büyük bir işareti olan ilk malzemedir. Ayrıca, protein içeriği piyasa ortalamasından daha yüksektir ve bu, bitki proteininden çok et proteinine bağlıdır. Onlar köklü bir aile markasıdır ve güvenlik sorunlarıyla her zaman hızlı ilgilenmişlerdir. Tüm bu nedenlerle ve daha fazlasıyla, Diamond Naturals'ın harika köpek maması ürünleri üretmesinden memnunuz (diğer birçok köpek sahibi gibi).

Köpeğim için en iyi Diamond Naturals formülü hangisidir?

Bu soruya gerçekten cevap verebilecek tek kişi sizsiniz, çünkü mesele ne olduğuna iniyor.sizinköpek ihtiyacı. Eğer bir köpek yavrusuysa, bir köpek mamasına sadık kalın. Ve eğer çok aktif veya çalışkan bir köpekseler, performans mamalarını seçin. Ve benzeri - tüm köpekler benzersizdir. Ancak yukarıdaki incelemelerimizden de görebileceğiniz gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz harika bir formül karışımı var. Fido'nun ihtiyaç duyduğu ve sevdiği şeylere bağlı kaldığınız sürece, kesinlikle mükemmel ürünü bulabilmelisiniz.

Diamond Naturals köpek maması nerede yapılır?

Diamond Naturals, ABD'deki tesislerde üretilmektedir. Anahtar bileşenlerinin çoğu Amerika'dan temin edilmektedir. Bununla birlikte, diğer bileşenlerinden bazıları küresel kaynaklıdır. Malzemelerin yurt dışından tedarik edilmesiyle ilgili pek çok tartışma var, ancak çoğu kaliteli marka bunu yapıyor.

Diamond Naturals köpeğim için güvenli bir marka mı?

Elbette, 15 yıl önceki aflatoksin kontaminasyonunu çevreleyen geçmişleri bazı tüketicileri endişelendirebilir. Ancak, tüm yerleşik, kaliteli markaların, en premium markaların bile bir ürün geri çağırma geçmişi olduğunu hatırlamakta fayda var. Ayrıca, evcil hayvan maması endüstrisi o zamandan beri çok gelişti. Diamond Naturals kendileriyle gurur duyuyor sıkı güvenlik kontrolleri . Ayrıca, tüm tesisleri Güvenli Kaliteli Gıda sertifikasına sahiptir ve üçüncü taraf denetçiler, tesislerinin katı güvenlik standartlarını karşıladığından emin olur. Diamond Naturals'ın güvenli bir marka olduğu konusunda dış uzmanlar kadar biz de memnunuz.

Köpeğimin eski mamasından bir Diamond Naturals ürününe nasıl geçiş yapabilirim?

Köpeğinizin gıda ürünleri arasında geçiş yapması, atlanmaması gereken önemli bir süreçtir. Köpeğinizin eski mama tanesine az miktarda Diamond Naturals ekleyerek başlayın. Yedi gün boyunca, yeni mama miktarını kademeli olarak artırın ve her besleme için eski mama tanesini azaltın. Diamond Naturals, köpeğinizin midesi hassassa mide rahatsızlığını önlemek için geçiş süresinin 10 ila 14 gün arasında uzatılmasını önerir.

Köpeğim Diamond Naturals ürününü beğenmezse ne yapmalıyım?

Tüm köpekler farklıdır ve bunun olmasının birçok nedeni vardır. Bazı köpeklerin, değişiklikten emin olamayacakları için yeni mama tanelerine uyum sağlamak için biraz daha zamana ihtiyacı vardır. Bazı köpeklerin yeni yiyeceklerini denemek için biraz daha fazla iknaya ihtiyacı vardır. Bunu yapmak için, etli aromaları serbest bırakmak için bir miktar ılık su veya düşük sodyumlu et suyu eklemeyi deneyin. Bu neredeyse her zaman hile yapar. Ancak, köpeğiniz yeni mamasını beğenmeyebilir. Neyse ki, olumlu çevrimiçi incelemelerden de görebileceğiniz gibi, bu nadiren olur. Bu yüzden yavrunuza biraz fazladan zaman verin.


Son düşünceler

Diamond Pet Food, köklü ve güvenilir bir markadır. Amerikan evcil hayvan maması endüstrisindeki en büyük isimlerden biridir. Sadece başka isimler altında çok sayıda köpek maması üretmekle kalmıyorlar, aynı zamanda kendi en kaliteli ürünlerini de yapıyorlar. Birkaç satır Diamond markalı yiyecekleri var ve Diamond Naturals en popülerlerinden biri.

beagle koşum

İçerik listelerini inceledik ve evcil hayvanlarımızın sağlığına fayda sağlamak için yüksek kaliteli malzemeler kullandıklarını doğrulayabiliriz. Yapay renkler, tatlar, koruyucular veya ucuz dolgu maddeleri kullanmazlar. İyi bir fiyata en kaliteli ürünleri yaratırlar. Ayrıca, oradaki tüm köpek beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli formüller sunarlar.

Artık Diamond Naturals'ın harika bir köpek maması markası olduğunu bildiğinize göre, yapmanız gereken tek şey köpeğinizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan formülü seçmek. Bunu yaptıktan sonra, köpeğinizin sağlığının emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Ürünü, bu markadan hoşlanan diğer tüm yorumcular (ve yavruları!) kadar seveceklerdir.

Yorumlar