Minyatür Schnauzer Köpekleri İçin En İyi Köpek Maması: Yavrular, Yetişkinler ve Yaşlılar

Minyatür Schnauzer Köpekleri İçin En İyi Köpek Maması: Yavrular, Yetişkinler ve Yaşlılar

Minyatür Schnauzer, büyük tavırları olan küçük bir adam. Ve onun mutlu, şımarık benliği olması için, kasesinde doğru yakıta ihtiyacı var. Buna göre PetMD araştırması, Evcil hayvan sahiplerinin %90'ı, bırakın beslenme ihtiyaçlarını, köpeklerinin kaselerine ne koymaları gerektiğini bilemiyor.

Minyatür Schnauzer'lar için en iyi köpek maması hakkında bilmeniz gereken her şeyi size öğreteceğiz. Büyüyen bir yavru olarak ihtiyaç duyduğu beslenmeden altın yıllarına kadar nasıl değiştiğine kadar.Her yaşam aşaması için en iyi beş yiyeceği bulmak için aramanız gereken en iyi malzemeleri tartışalım ve kararınızı zahmetten kurtaralım. Öyleyse, sizin için en iyi köpek mamasını keşfedelim. Mini Schnauzer ve yağmalamayı onun adımına koy.

Bir Bakışta: Minyatür Schnauzerler İçin En İyi Köpek Maması

Diamond Naturals Küçük Irk Köpek Yavrusu Derecelendirmemiz

Yavru Köpekler İçin En İyisi

elmas doğalChewy.com'da görüntüle Çiftçi Derecelendirmemiz

Yetişkinler İçin En İyisi

Çiftçinin Köpeği

TheFarmersDog.com'da görüntüleyin Bilim Diyeti Küçük Irk Kıdemli Derecelendirmemiz

Yaşlılar İçin En İyisiBilim Diyeti

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, ek ücret ödemeden komisyon kazanırız.

İçindekilerYavru Besin İhtiyaçları

Beyaz arka planın önünde köpek yavrusu Minyatür Schnauzer yemek

Bir köpek yavrusu evresi, yaşamın temellerini oluşturduğu için tartışmasız en önemlisidir.

Minyatür Schnauzer'iniz sonunda 11 ila 20 kiloluk bir yetişkine dönüşür ve ilk yılı, onun sağlıklı gelişmesine yardımcı olacak en iyi yemeği sağlamakla ilgilidir. Uzun vadeli sağlığı için temettü ödüyor ona yüksek kaliteli yiyecekler verin. Yaklaşık altı haftalıkken anne sütünden kesilmiştir, bu yüzden onu eve getirdiğinizde köpek maması için hazır olacaktır.

Yapabileceğiniz en önemli şey yiyecek beslemektir. yavru köpekler için tasarlandı . Köpek maması sağlıklı gelişim için daha fazla protein ve yağ içerir. Özellikle dokosaheksaenoik asit (DHA) ve araşidonik asit (ARA), köpek yavrusu büyümesi için önemli yağlardır. Sağlıklı bilişsel ve görme gelişiminin yanı sıra genel zindeliği desteklerler. Bu sağlıklı omega yağlarını sağlayan maddeler et yemekleri, balık, balık yağları ve yumurtadır.

Küçük ırklar için tasarlanmış formüller, tüm cins veya büyük cins köpek mamalarından daha fazla kilo başına enerji içerir. Ayrıca mama taneleri, küçük köpeğinizin rahatça yemesi için yeterince küçüktür. Yüksek kaliteli yiyecekler ayrıca şunları içerir: çeşitli vitamin ve mineraller . Bunlar, güçlü bir bağışıklık sisteminin gelişimini destekledikleri için köpeklik döneminde çok önemlidir. Meyveler, sebzeler ve ilave takviyeler arayın.Dediğimiz gibi, protein içeriği daha yüksektir köpek maması içinde. Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Birliği (AAFCO), tüm yavruların minimum %22 protein içeriği . Protein, tüm canlıların ihtiyaç duyduğu amino asitlerle dolu olduğu için büyüme ve kas bakımı için gereklidir. Et proteini her zaman ilk bileşen olmalıdır.

Yetişkin Besin İhtiyaçları

Ahşap arka planda sebzeli minyatür Schnauzer

Schnauzer'ınız normalden daha gazlıysa, bu onun yemeği olabilir.

Etrafında 12 ay , Minyatür Schnauzer'inizi yetişkin mamasına değiştirmelisiniz. Artık büyümesinin çoğunu tamamladı, bu nedenle enerji açısından zengin köpek mamasına artık ihtiyaç yok. Yetişkin yiyecekleri, sağlıklı bir vücudu korumak için daha dengeli bir diyete odaklanır. Yine, Schnauzer'inizin kolaylıkla yemesi için yeterince küçük olan küçük cins köpek mamalarına sadık kalın.

AAFCO, yetişkin köpeklerin yemesini önerir en az %18 protein içeriği . Gerçek etlere ek olarak, et yemekleri harika bir protein kaynağıdır. Aynı zamanda eklem desteği için gerekli olan sağlıklı omega yağları ve glukozamin için harika bir kaynaktır. Bazı köpekler belirli etlere karşı toleranssızdır ve bu onlara kötü gaz verir. Schnauzer'iniz varsa, yeni tatlar veya sınırlı içerikli yiyecekler denediğinizden emin olun. gazlı .Prebiyotik lif yardımcı olur düzenli sindirim ve köpeklerin öğün aralarında daha tok hissetmelerini sağlar. Bezelye, hindiba kökü, pancar küspesi ve balkabağı, aranacak harika lif kaynaklarıdır. Kurutulmuş lactobacillus plantarum fermantasyon ürünü gibi probiyotik bileşenler, bağırsaklarında dost bakterileri teşvik eder. Bunlar ayrıca daha iyi sindirime ve daha az gaza yol açar. Ayrıca, sürekli güçlü bağışıklık için yaban mersini ve kızılcık gibi antioksidan bakımından zengin içerikleri arayın.

Kıdemli Besin İhtiyaçları

Minyatür Schnauzer, yatağın üstündeki kaseden yemek yiyor.

Köpeğinizin kemikleri ve eklemleri yaşla birlikte daha fazla stres yaşar.

siyah beyaz kurt köpeği

Minyatür Schnauzer'iniz ulaştığında yaklaşık sekiz yaşında , onu üst düzey yemeklere geçirmenin zamanı geldi. Bir kez daha, beslenme ihtiyaçları değişmeye başlıyor. Her köpek için farklıdır, ancak kilo almaya ve aktiviteyi yavaşlatmaya başladığında, zamanı gelmiştir. Mide rahatsızlığını önlemek için yavaşça geçiş yapın.yaşlı köpekler çok daha az enerjiye ihtiyaç duyar yetişkinlik döneminde yaptıklarından daha fazla, hatta küstah Schnauzer'lar. Kıdemli köpek mamaları yağ, kalori ve genellikle protein bakımından daha düşüktür. Birçok üst düzey seçenek, lifin kalorisi düşük olduğu için daha yüksek lif içeriğine sahiptir. Ayrıca, akşam yemeğini doldurur, bu da daha uzun süre tok hissedeceği anlamına gelir. Pooch triminizi korumak önemlidir. Aksi takdirde, kiloyla ilgili sağlık koşullarından muzdarip olması daha olasıdır.

Yüksek kaliteli kıdemli formüller daha yüksek miktarlarda içerir glukozamin ve kondroitin , bunlar eklem sağlığını desteklediğinden. Et yemekleri, balık, balık yağı, kıkırdak, yeşil dudaklı midye ve ilave glukozamin takviyeleri gibi malzemeleri arayın. Bağışıklık savaşını zinde tutmak için ekstra vitamin ve mineraller arayın.


Minyatür Schnauzer Yavruları İçin En İyi Mama

Minyatür Schnauzer yavrularınıza yüksek kaliteli küçük cins köpek maması ile hayata en iyi başlangıcı verin. Bunlar bizim favori seçimlerimiz.


Diamond Naturals Küçük Irk Köpek Yavrusu

 • Yapay dolgu maddeleri, tatlar veya renkler yok.
 • İlk malzeme gerçek et.
 • Gerçek kafessiz tavuktan yapılmıştır.
 • Amino asit profili kas büyümesini destekler.
 • Sürdürülebilir kaynaklardan ABD'de üretilmiştir.
 • Yaban mersini, lahana ve havuç içerir.
 • Sebzeler genç yavrular için lif sağlar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, yavru köpekler için en iyi seçimimizdir. Kaliteden ödün vermeyen, bütçe dostu bir seçenektir, bu nedenle küçük cins yavrular için düzenli olarak tavsiye ediyoruz. Bu listede en yüksek olan %32'lik yüksek protein içeriğine sahiptir. İlk iki bileşen, kafessiz tavuk ve tavuk yemeği olup, bu seçeneği ilgili tüketiciler için süper lezzetli ve çevre dostu yapar.Bu tarif, K9 suşu probiyotiklerinde takviye edilmiştir, bu da onu hassas mideleri olanlar için ideal hale getirir. Ayrıca lahana, chia tohumu, balkabağı, yaban mersini, portakal, hindistancevizi ve papaya dahil olmak üzere bol miktarda antioksidan bakımından zengin içerik vardır. Ayrıca, 40 kiloluk bir çanta seçeneğiyle gelmesini seviyoruz, bu da beslemek için birkaç Mini Schnauzer yavrusu ile kutsanmışsanız, bunu ideal bir seçim haline getiriyor.

Severiz bu formülün bu listedeki en yüksek yağ içeriğine sahip olduğunu. Bu, onun enerjik oynayarak ve büyüyerek gününü beslerken, ceketini parlak ve güzel tutmasını sağlar.


Blue Buffalo Life Protection Küçük Irk Köpek Yavrusu

Blue Buffalo Küçük Irk Köpek Yavrusu Bütçesi
 • Antioksidanlar içeren Super 7 paketi.
 • Beyin sağlığı için DHA.
 • Deri ve tüyler için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • İlk malzeme kemiksiz tavuk.
 • Kupa başına 415 Kalori.
 • %29 Protein, %17 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo, farklı formüllerin saf hacmi ile tanınır ve bu, küçük cins yavrular için favorimizdir. Bu seçenek, her yavru köpeğin beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak dengeli bir beslenme sağlayan Life Protection serisindendir. İlk iki bileşen, %29'luk bir protein içeriğine katkıda bulunan kemiksiz tavuk ve tavuk yemeğidir.

Bu, birincil tahıl olarak yumuşak yulaf ezmesi kullanan tahıl içeren bir diyettir. Bu aynı zamanda düzenli sindirim ve sağlıklı dışkı için harika olan yüksek lifli bir diyettir. Bu seçenek aynı zamanda en yüksek omega-üç yağ içeriğini içerir ve bu da onu sağlıklı büyüme, bilişsel işlev ve göz gelişimi için harika kılar. Menhaden balık unu, balık yağı ve yumurtalar çok önemli DHA ve ARA sağlar.

Severiz bu tarifin LifeSource Bits içerdiğini unutmayın. Bunlar, küçük cins köpek yavrularının gelişimi için optimize edilmiş ekstra mama taneleridir. Yedi son derece besleyici süper gıdanın bir karışımını içerirler.


Hill's Science Diet Küçük Paws Köpek Yavrusu

Bilim Diyeti Küçük Irk Köpek Yavrusu
 • Veteriner onaylı marka.
 • Doğal malzemelerden yapılmıştır.
 • Balık yağlarından elde edilen doğal DHA.
 • Antioksidanlar bağışıklık sağlığını güçlendirir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 397 Kalori.
 • %24.5 Protein, %15.5 Yağ, %3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Hill's Science Diet, bilimsel formülleriyle bilinir ve bu, tüm küçük cins köpek yavrularının ihtiyaç duyduğu şeyi alır. Favori seçimlerimizden en düşük protein içeriğine sahiptir. Ancak sadece AAFCO'nun tavsiyelerini aşmakla kalmaz, aynı zamanda zengin formülleri sindirmekte zorlanan bazı köpekler için daha iyi bir seçenektir. Tavuk unu, eklem sağlığı için etli iyilik ve glukozaminde konsantre ilk bileşendir.

Bu, ana tahıl olarak buğday ve mısır kullanan tahıl içeren bir formüldür. Keten tohumu ve balık yağı, sağlıklı gelişim için gerekli olan omega yağ asitlerini sağlar. Ayrıca ceketini içten dışa besler. Bu tarif, bağışıklık gücünü artıran ve genel sağlığı iyileştiren vitamin ve mineral takviyeleri ile güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin küçük cins yavruların bilimsel çalışmalarına dayandığını, bu da Mini Schnauzer'inizin ihtiyaç duyduğu her şeyin her mama tanesinde bulunabileceği anlamına geliyor.


Wellness Komple Küçük Irk Köpek Yavrusu

Wellness Complete Küçük Köpek Maması
 • Küçük köpekler için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Et yan ürünleri içermez.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Yapay dolgu maddesi veya koruyucu içermez.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 489 Kalori.
 • %28 Protein, %19 Yağ, %4.25 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Wellness, Complete Health serisindeki bu seçenekle küçük cins köpek yavrularının ihtiyaçlarını karşılamıştır. Bu, her ikisi de sindirim sistemine karşı nazik olan yulaf ezmesi ve kahverengi pirinç kullanan tahıl içeren bir formüldür. Ispanak, tatlı patates, yaban mersini ve elma da dahil olmak üzere besin açısından zengin bileşenlerin uzun bir listesi vardır.

Protein içeriği %28'dir ve tavuk ve tavuk unu ilk iki bileşendir. Bunlar sofraya lezzet getirir ve kas büyümesi için bol miktarda amino asit sağlar. DHA ve ARA sağlayan ve kürkünün gür görünmesini sağlayan somon unu ve Menhaden balık unu da listelenmiştir. Gözden geçirenler, bu formülün telaşlı yavrularını ne kadar etkilediğini yorumluyor.

Severiz Her bir mama tanesinin Wellness'ın özel 'acticoat' çözümüyle kaplanmış olması. Bu, yavrularınız için probiyotikler, omega yağları ve optimize edilmiş vitaminlerin bir karışımı dahil olmak üzere önemli besinlerin bir karışımıdır.


Yabani Köpek Yavrusunun Tadı

Yabani Köpek Formülünün Tadı
 • Gerçek somon ilk malzemedir.
 • Tahılsız tarif.
 • Kas büyümesi için yüksek protein içeriği.
 • Bağışıklık sistemi sağlığı için antioksidanlar.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Bardak başına 360 Kalori.
 • %27 Protein, %15 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif özellikle küçük yavrular için tasarlanmamıştır. Ancak son derece besleyici ve köpek yakıtı ile doludur, bu da listemize girmesine izin verir. Mama parçaları, küçük cins yavruların rahatça yiyebilecekleri kadar küçüktür. Bu tarifi kaç tane küçük cins yavrunun sevdiğini görmek için incelemelere bakmanız yeterli. Bu, tahıl içermeyen bir reçetedir ve tahıl içeren bir diyetten kaçınmak isteyen sahipleri için bunu en iyi seçenek haline getirir. Bunun yerine, ikincil enerji kaynağı olarak tatlı patates ve bezelye kullanır.

Protein içeriği %27'dir ve ilk iki bileşen somon ve okyanus balığıdır. Somon füme, somon unu ve somon yağı da listelendiğinde, yavrularınızın ihtiyaç duyduğu tüm omega yağını aldığından emin olabilirsiniz. Bu yüksek lifli bir reçetedir ve ayrıca sağlıklı sindirime yardımcı olacak birçok probiyotik bileşeni listeler.

Severiz bu tarifin tek protein kaynağı olarak balığı kullanması. Yani, eğer yavrunuz tavuğu sevmiyorsa veya buna tahammülü yoksa, bu en iyi seçenektir.


Minyatür Schnauzer Yetişkinler İçin En İyi Yiyecek

Minyatür Schnauzer'inizin yetişkin diyeti artık dengeli olmaya, onu sağlıklı ve formda tutarken enerjik ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır.


çiftçinin köpeği

Çiftçi
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiye özel yemek planları.
 • Veteriner tarafından tasarlanmış 4 sağlıklı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı bileşenlerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüleyin

Schnauzer'ınız bir yetişkin olarak kaliteli yemeği hak ediyor. Bu nedenle, Çiftçinin Köpeği, hayatın bu aşaması için en iyi seçimimizdir. The Farmer's Dog sadece yüksek kaliteli malzemelerle yapılmakla kalmaz, aynı zamanda dört taze seçeneği lezzetli ve besleyicidir. İnsan sınıfı tarifleri, dengeli bir diyet sağlayan beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

Farmer's Dog, hangi et seçeneğine sahip olduğunuza bağlı olarak çeşitli taze ürünler ve sebzelerle yapılır. Tüm bu lif açısından zengin süper gıdalar, güçlü bir bağışıklık sistemini koruyan çok sayıda besin içerir. Tüm yaşam evreleri için AAFCO sertifikalıdırlar ve yemek planı benzersiz Schnauzer'iniz için özelleştirilmiştir, böylece köpeğinizin bir sonraki yemeğinin onu sağlıklı ve güçlü tutmak için tüm ihtiyaçlarını karşıladığından emin olabilirsiniz.

Tahılları kuru mama veya pirinçle karıştırarak yemeklerine eklemenizi öneririz.

Severiz bu tariflerin en iyi arkadaşınız için kişiselleştirilmiş bir yemek planına göre taze pişirildiğini. Ve her bileşen insan kalitesinde olduğundan, köpeğinizin mümkün olan en iyi köpek mamasını aldığından emin olabilirsiniz.


Blue Buffalo Life Protection Küçük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Life Protection Küçük Irk
 • Bütçe dostu.
 • Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir.
 • Eklem sağlığı için glukozamin.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 397 Kalori.
 • %26 Protein, %15 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yetişkin seçimi, küçük cins yaşam koruma formül serisinde yetişkin seçimidir. Yani bir yavru olarak bunu iyi yaptıysa, yetişkin olarak da iyi yapacaktı. İlk iki bileşen, protein açısından zengin ve lezzetli olan kemiksiz tavuk ve tavuk yemeğidir. Menhaden balık unu ve yumurtaları da protein içeriğini artırır. Ayrıca bilişsel işlevleri için bol miktarda sağlıklı omega yağı ve eklemleri için glukozamin sağlar.

Bu seçenek tahıl içeren bir tariftir ve sağlıklı kahverengi pirinç ve yulaf ezmesi kullanır. Bağışıklığı, güçlü kemikleri ve genel sağlığı için harika olan yaban mersini, kızılcık ve kuru yosun gibi besleyici yoğun bileşenlerle doludur. Ayrıca pürüzsüz sindirime yardımcı olan birçok probiyotik bileşen vardır.

Severiz bu tarifin Blue Buffalo'nun özel LifeSource Bitlerini içerdiğini. Bunlar, küçük ırk yetişkinlerin benzersiz beslenme ihtiyaçlarını desteklemek için yedi süper gıda ile doludur.


Merrick Lil' Plates Küçük Irk Yetişkin

Merrick Lil
 • Küçük köpekler için tavuklu tahılsız kuru mama.
 • İlk malzeme olarak gerçek kemiksiz tavuk.
 • Prebiyotik ve probiyotik lif ile formüle edilmiştir.
 • Plakları azaltmaya ve dişleri temiz tutmaya yardımcı olmak için küçük mama tanesi boyutunda gevrek bir doku ile yapılmıştır.
 • ABD'de pişirilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tahılsız tarif, çeşitli amino asitler ve bol lezzet sağlayan çok sayıda yüksek kaliteli et proteinini listeler. Ve %38'de, bu tarifin yüksek protein içeriği vardır, bu da onu enerjik Mini Schnauzer'ların yanı sıra sadece en iyinin en iyisini yiyen telaşlı köpekler için ideal kılar. İlk üç malzeme kemiksiz tavuk, hindi yemeği ve tavuk yemeğidir.

Bu tarif ayrıca somon yemekleri ve somon yağı sayesinde çok sayıda sağlıklı omega yağı sağlar. Bunlar, ceket sağlığı ve bilişsel işlevi için harikadır. Bu tarif, eklem desteği için önde gelen glukozamin seviyelerine sahiptir, bu da onu sonsuza kadar hareket halindeki ve etrafta zıplayan köpekler için ideal kılar. Her parça, daha yumuşak sindirim için probiyotikler ve güçlü bağışıklık için vitaminler ve mineraller ile güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olması onu süper etli ve lezzetli yapıyor. Telaşlı Mini Schnauzer'ınız için bir köpek maması bulmakta zorlanıyorsanız, bu sizin için olabilir.


Wellness Küçük Irk Yetişkin

Wellness Küçük Irk Yetişkin Doğal Gıda
 • Daha küçük ağızlar için daha küçük Kibble uçları.
 • Deri ve tüy sağlığı için Omega 3 ve 6'lar.
 • Kondroitin takviyesi.
 • Bağırsak sağlığı için prebiyotikler ve probiyotikler.
 • Buğday, mısır ve soya içermez.
 • Kupa başına 420 Kalori.
 • %28 Protein, %15 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, bir köpek yavrusu tavsiyesinden sonra gelen başka bir seçenektir. Daha önce olduğu gibi, Mini Schnauzer'ınız bu köpek mamasını yavruyken sevmişse, yetişkin versiyonunu da seveceğinden emin olabilirsiniz. Bu tarifin ilk üç bileşeni kemiksiz hindi, tavuk unu ve bol lezzet, amino asit ve glukozamin anlamına gelen somon unu. Keten tohumu aynı zamanda tüy sağlığına da özen göstererek onun en iyi şekilde görünmesini ve hissetmesini sağlar.

Bu formül, havuç, ıspanak, yaban mersini ve elma gibi besin açısından zengin bileşenleri ve antioksidanları listeler. Bu, sağlıklı bir oksidatif durum ve genel sağlık elde etmek için harikadır. Yucca schidigera özü de listelenmiştir, bu da bağırsakları için harikadır. Gaz kokusunu da azalttığı kanıtlanmıştır. Ve birçok probiyotik içerikli bu seçenek, sindirim bölümünde yardıma ihtiyacı olanlar için idealdir.

Severiz Her parçayı kaplayan 'acticoat' solüsyonu sayesinde bu tarifin probiyotik bileşenlerle dolu olduğunu. Bunu bağırsakları için nazik hale getirmek ve umarım daha az gaz anlamına gelir.


Vahşi Küçük Irkın Tadı

Vahşi Küçük Irk Köpek Yavrusunun Tadı
 • Tahılsız tarif.
 • Kuzu, yumurta ve ördek ile yapılır.
 • Omega yağ asitlerinde yoğun.
 • Besin açısından zengin ve yüksek sindirilebilir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 370 Kalori.
 • %32 Protein, %18 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek, köpek yavrusu tavsiyemizden farklı bir lezzet. Bu sefer küçük cinse özgü bir seçenek seçtik. Bu, geyik eti, kuzu unu, yumurta, ördek ve okyanus balığı unu proteinlerinin bir karışımını kullanan tavuksuz bir reçetedir. Bunlar optimal amino asit beslenmesi ve büyük, etli bir tat sağlar. Protein içeriği %32 ile yüksektir ve aynı zamanda küçük eklemleri için glukozamin sağlar.

Bu, yavrularının diyetinde tahıllardan kaçınmak isteyen veya tahıla duyarlı mideleri olan ebeveynler için ideal olan tahılsız bir seçenektir. Ayrıca, daha iyi gastrointestinal sağlık için düzgün sindirime yardımcı olmak için tescilli bir K9 probiyotik türü kullanır. Mini Schnauzer bağışıklığınızın desteklenmesini sağlamak için bezelye, yaban mersini ve ahududu gibi gerçek meyve ve sebzeler listelenmiştir.

Severiz Bu tarifin tavuk içermemesi, bunu tavuk sevmeyen veya tavuk alerjisi olan Mini Schnauzer'lar için harika bir seçim haline getiriyor.


Minyatür Schnauzer Yaşlıları İçin En İyi Yiyecek

Minyatür Schnauzer'ınız yavaşlamaya başladığında, onu üst düzey bir tarife geçirmenin zamanı geldi. Muhtemelen yine de aç hissedecektir, ancak gerçekte, bir zamanlar olduğu kadar yakıta ihtiyacı yoktur. Bu nedenle, yaşlanma ihtiyaçlarını karşılamak için ona doğru beslenmeyi sağlamak çok önemlidir. İşte kıdemli Mini Schnauzer'lar için en iyi seçimlerimiz.


Bilim Diyeti Küçük Isırıklar 7+ Yıl

Bilim Diyeti Kıdemli Küçük Isırıklar
 • Veteriner onaylı marka.
 • Doğal malzemelerle yapılmıştır.
 • Sindirimi kolay formül.
 • Formül köpek canlılığını destekler.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 353 Kalori.
 • %15,5 Protein, %10,5 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Hill's Science Diet, kıdemli Schnauzer'lar için en iyi seçimimizdir. Köpek yavrusu tavsiyemiz gibi, bu Hill's Science Diet tarifi, küçük ırk yaşlıların ihtiyaçlarını araştıran bilim adamları ve köpek beslenme uzmanları tarafından yapılmıştır; bu, bu tarifteki her şeyin, herhangi bir anlamsız veya kötü dolgu maddesi olmadan besleyici olarak faydalı olduğu anlamına gelir. İlk malzeme tavuk yemeğidir ve tek et proteinidir. Bu, sindirimi kolay ve glukozaminle dolu olduğu anlamına gelir.

Bu tarifin yağ içeriği düşük olduğundan kilolarını korumakta zorlanan yaşlılar için harika bir seçenek. Yağsız ve sağlıklı kalması için metabolizmasını uyarmaya yardımcı olmak için karışıma L-karnitin de eklenir. Bu, enerji sağlamak için arpa, pirinç ve buğday kullanan tahıl içeren bir reçetedir. Ve her bir mama tanesi, bağışıklık sistemini güçlü tutmak için vitamin ve minerallerle güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin ekstra daha küçük parçalara sahip olması, normal büyüklükteki yiyecekleri çiğnemekte zorlanan yaşlı Mini Schnauzer'lar için harika.


Blue Buffalo Life Protection Küçük Irk Kıdemli

Blue Buffalo Life Protection Kıdemli Formülü
 • Kas bakımı için yüksek protein içeriği.
 • Glukozamin ve Kondroitin takviyesi.
 • Mısır, buğday, soya veya tavuk yan ürünü yok.
 • Süper 7 paket antioksidan bakımından zengin içerik.
 • Kemiksiz tavuk ilk malzemedir.
 • Kupa başına 371 Kalori.
 • %23 Protein, %13 Yağ, %6 Lif
Chewy.com'da görüntüle

Burada, tam Blue Buffalo Life Protection üçlüsünü tamamlayan kıdemli seçeneğe sahibiz. Bu seri tüm küçük ırklar için harikadır, bu yüzden her zaman Mini Schnauzer'ınız için onu seçtik. Protein içeriği %23 ile daha düşüktür ve ilk iki bileşen tavuk ve tavuk yemeğidir. Beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak kadar etli ama sindirim sistemini bozacak kadar zengin değil.

Bu formül aynı zamanda üst düzey beslenme ihtiyaçları için optimize edilmiş yedi süper gıda ile optimize edilmiş LifeSource Bitlerini de içerir. Bu tarif, bağırsaklarında dost bakterileri teşvik etmek için probiyotik bileşenleri listeler. Ağrıyan eklemlerini desteklemek için öncekinden daha fazla glukozamin vardır ve kurutulmuş yosun, daha güçlü kemikler için kalsiyum açısından zengindir. Balık yağı ve keten tohumu, tüylerinin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Severiz bunun yüksek lifli bir reçete olduğunu ve tam olarak birçok kıdemli Schnauzer'in ihtiyaç duyduğu şey olduğunu. Sonsuza kadar açsa, ekstra lif daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olur.


Merrick Lil' Plates Kıdemli

Merrick Lil Plates Kıdemli Formül Gıda
 • İlk malzeme gerçek kemiksiz tavuk.
 • Tahılsız tarif.
 • Glutensiz, yapay renkler veya tatlar yok.
 • Prebiyotikler ve probiyotikler eklendi.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 348 Kalori.
 • %32 Protein, %12 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Aktif yaşlılar veya kaselerinde sadece en iyisini isteyenler için uygun olan bu kıdemli tarifte protein içeriği yüksektir. Protein içeriği %32'dir ve ilk iki bileşen kemiksiz tavuk ve tavuk yemeğidir. Somon unu, bilişsel işlevi için omega sağlar ve somon yağı ceketini parlak tutar. Bu seçenek, en iyi eklem sağlığı için önde gelen glukozamin seviyelerine sahiptir.

Bu seçenek, tahıl içermeyen tek kıdemli seçeneğimizdir. Bu nedenle, köpeğiniz diyetinde tahıl olmadan çok daha iyi durumdaysa, bu seçeneği tercih edeceğinden emin olabilirsiniz. Tatlı patates ve bezelye, tahıl bileşenlerinin yerini alır ve yavaş salınan enerji sağlar. Lif ve diğer vitamin ve minerallerde yüksek olmasının yanı sıra Merrick, dost bakterilerin sindirim sürecini olabildiğince pürüzsüz tutmasını sağlamak için birkaç probiyotik bileşen de listeledi.

Severiz Bu tarifin kıdemli listemizdeki en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu. Bu nedenle, Mini Schnauzer'ınız telaşlı bir et arayan veya hala enerjik ise, bu onun için harika bir seçimdir.


Wellness Tam Sağlık Küçük Irk Kıdemli

Wellness Küçük Irk Kıdemli Tam Sağlık
 • Kalp sağlığı için düşük sodyum.
 • Glukozamin ve Kondroitin takviyesi.
 • Deri ve tüyler için Omega 3 ve 6'lar.
 • Daha az aktif köpekler için daha düşük kalori.
 • Dolgu maddesi veya yan ürün yok.
 • Kupa başına 437 Kalori.
 • %25 Protein, %12 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, Mini Schnauzer'lar için Wellness Complete Health setinin son bölümüdür. Protein içeriği %25'tir, yani yaşlı köpeğiniz için çok sayıda lezzetli, besleyici iyilik sağlar. İlk iki bileşen, ince bir vücut için yağsız et dengesi olan kemiksiz hindi ve tavuk yemeğidir. Ve tüy ve eklem sağlığı için sağlıklı yağlarla dolu konsantre protein.

Bu aynı zamanda kahverengi pirinç ve yulafları listeleyen tahıl içeren bir reçetedir. Bunlar, diğer lif açısından yoğun bileşenlerle birlikte, yüksek lifli bir diyet sağlar; bu, kişinin daha uzun süre tok hissetmesini sağladığı ve öğünler arasında çok fazla atıştırma için yalvarmaması gerektiği anlamına gelir. Dost bakterileri de teşvik etmek için birçok probiyotik bileşen vardır. Kalp sağlığı için taurin eklenir ve keten tohumu ceketini parlak tutar.

Severiz Bu tarifin, optimal üst düzey sindirim için harika olan, listelenen birçok probiyotik bileşen içerdiğini.


Nutro Küçük Köpekler Kıdemli

Nutro Küçük Irk Kıdemli
 • GDO'suz malzemelerle üretilmiştir.
 • Sindirim için sağlıklı doğal lif.
 • Çiftlikte yetiştirilmiş tavuktan yapılmıştır.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Yapay renkler veya koruyucular yok.
 • Kupa başına 320 Kalori.
 • %26 Protein, %14 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Protein içeriği %26'dır ve ilk iki bileşen tavuk ve tavuk yemeğidir. Nutro, bileşenlerinin GDO olmadığını, bu da çevre bilincine sahip müşteriler için harika olduğunu belirtiyor. Balık yağı ayrıca yaşlılığında eklemlerini esnek ve desteklenmiş hissetmesini ve kürkünün sağlıklı ve ipeksi olmasını sağlar. Biotin ve folik asit de tüylerinin en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur.

Bu, arpa ve pirince dayanan tahıl içeren bir reçetedir. Pancar küspesi ve balkabağının yanında bulunan tahıllar, daha yumuşak sindirim için prebiyotik lifler sağlar. Bu tarifin kalorisi düşüktür, bu da onu aktif olmaktan çok hareketsiz olan Mini Schnauzer'lar için en iyi seçim haline getirir. Ya da kilosunu korumakta zorlananlar.

Severiz Bu tarifin birçok vitamin ve minerali takviyeler ve süper gıdalar şeklinde listelediğini. Chia tohumu, hindistancevizi, balkabağı, lahana ve ıspanak, bağışıklık sistemini antioksidan iyilikle doldurmasını sağlayan besleyici sebze ve meyvelerden sadece birkaçıdır.


Son düşünceler

Müthiş kişiliği ve güçlü bıyığıyla Minyatür Schnauzer, yalnızca en iyisini hak ediyor. Bu nedenle, sizin ve oradaki her Minyatür Schnauzer için tüm zorlu beslenme araştırmalarını tamamladık. Köpek beslenmesi kesinlikle kafa karıştırıcı bir dünya olabilir. Ancak yukarıdaki önerilerimize bağlı kalarak, onun en iyi sağlığı için doğru yönde adımlar attığınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar