Labrador Retrieverler için En İyi Köpek Kasaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Labrador Retrieverler için En İyi Köpek Kasaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

aranıyor Labrador Retriever'ınız için en iyi köpek sandığı ? Mükemmel köpek sandığını bulma Laboratuvarınız için bir meydan okuma olabilir! Laboratuvarlar tüm farklı şekil ve boyutlarda gelir , bu da mükemmel uyumu bulmanın zor olabileceği anlamına gelir. Labrador'unuz muhteşem kafasını dinlendirip iyi bir gece uykusu çekeceği bir yeri hak ediyor.

Belki de yavrularınızı kafesleme amacınız sadece dinlenmek değildir? Belki sadece onu tutmak içindir yaramaz tuhaflıklar Onu birkaç saatliğine bırakmak zorunda kalırken kontrol altında. Nedeniniz ne olursa olsun, burada her ihtiyaç için en iyi Labrador köpek kasalarını bulduk.Kaliteli bir kasayı kötü olandan ayıran şeylere baktık. Hissedebilmeniz için tüm bu bilgileri bir satın alma rehberine koyduk. doğru seçeneği seçme konusunda kendine güvenen . Ağı araştırmak için saatler harcadık ve Laboratuvarınız için en iyi olacak tüm farklı sandık seçeneklerini keşfettik. Hadi çatlayalım!

Bir Bakışta: Laboratuvarlar İçin Favori Köpek Kasalarımız

Frisco Katlama ve Taşıma Köpek Sandığı Yavrulu Derecelendirmemiz

En İyi Değer Seçimi

Frisco Köpek SandığıChewy.com'da görüntüle Frisco Ultimate Derecelendirmemiz

Ağır Hizmet SeçimiFrisco Ağır Hizmet

Chewy.com'da görüntüle Firstrax Yumuşak Taraflı Kasa Derecelendirmemiz

Yumuşak Taraflı SeçimFirstrax Yumuşak Taraflı Kasa

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Köpek Sandığı İçinde Sarı Laboratuvar

Laboratuvarınız için bir sandık satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır.

Burada, Labrador'unuz için en iyi sandığı seçerken hangi faktörleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini göstereceğiz. Labrador büyük bir köpek ve bir sandıktan ihtiyacı olan şey, bir Chihuahua için sandıkla aynı olmayacak.

Piyasada bulunan bu kadar çok kasa ile, neyi arayacağınızı bilmek ve neye ihtiyacınız olduğunu anlamak karar verme sürecinizi çok daha kolaylaştırabilir. Ve nihayetinde, Fido'nun ihtiyacı olanı aldığından ve paranızın karşılığını aldığınızdan emin olun.

Sandık Amacı

Öncelikle neden bir kasa satın almak istediğinizi düşünmelisiniz. Evde dinlenme alanı olarak mı yoksa yeni yatağı olarak mı kullanması onun için mi? Öyleyse, dekor ihtiyaçlarınıza bağlı olarak tel veya mobilya tarzı bir sandık isteyeceksiniz. ya da bir ihtiyacın var mı seyahat veya taşınabilir sandık ? Eğer öyleyse, hafif, kolayca taşınabilen ve güvenli bir şekilde oturması için aracınıza girecek olan yumuşak yanlı bir sandık istiyorsunuz. Daha uzun mesafeler için sık seyahat etmeyi planlıyorsanız, bir çarpmaya dayanıklı kasa yavrunuzu korumak için.

Sandık İnşaatı

Labradorlar, istedikleri zaman şaşırtıcı derecede güçlü olabilen büyük boy köpeklerdir. Bu nedenle, aramak isteyeceksiniz dayanıklı ve sağlam bir sandık herhangi bir kaçış girişimine dayanabilir. Tüm Laboratuarların yok edilemez bir kasaya ihtiyacı olmayacak, ancak bu iyi çocukların zamana direnmesi için yine de yüksek kaliteli bir kasaya ihtiyacı olacak. Dışarıda ve eğitim faaliyetleri için hafif, yumuşak kenarlı bir sandık tercih edebilirken, ideal olarak iç mekanlar için tel veya çelik bir köpek sandığı arıyor olacaksınız.sandık Boyutu

Vade sonunda, Laboratuar 55 ile 80 lira arası , onu büyük bir cins yapıyor. Her ürünün kendi ölçümleri olacaktır, bu nedenle sipariş vermeden önce Laboratuvarınızı ölçtüğünüzden emin olun. Ayağa kalkıp rahatça dönebilmelidir. Açıklamanın bir Laboratuvar için uygun olduğunu söylemesinin, bunun için doğru boyutta olduğu anlamına gelmediğini unutmayın.seninlaboratuvar Genel konuşma, çoğu 42 inçlik köpek kasaları Labradorlar için mükemmel çalışacaktır.

Sandık Konforu

Yukarıdaki noktaları tespit ettikten sonra, onun rahatını da düşünmeniz gerekir. Onun için rahat değilse, kullanmayacak. Bazı yataklarda rahat bir baza veya yastık bulunur, ancak bazıları yoktur. Basit bir yatırım yapın sandık içine koymak için yatak yatak ve sonsuza kadar mutlu bir Laboratuvar olacak. Ekstra rahatlık için, bazı yastıkları takın. Bazı battaniye malzemeleri Laboratuvarınızı çiğnemeye teşvik edebileceğinden battaniyelerden kaçının.

Aktivite Seviyeleri

Labrador, günde en az bir saat egzersiz yapması gereken enerjik bir köpektir. Ve sandığının tadını çıkarması için, bir rahatlama durumunda olması gerekiyor, bastırılmış enerjiyle çıldırmak üzere değil. Onu sandığına tıkarak egzersiz yapmamak felaket için bir reçetedir ve sandığını mutlu yerinden pek de mutlu olmayan yerine çevirecek. Ayrıca teli ısırmaya çalışırsa yaralanmalara da neden olabilir.

Favori Labrador Kasalarımız

Köpek Kasasında Çikolata Laboratuvarı

Laboratuvarınızın boyutu ne olursa olsun, Labradorlar için favori kasalarımız aşağıdadır.shilo alman çoban

Burada Labrador Retriever için en iyi köpek kasalarına sahibiz. Burada tel kasalar, yumuşak kenarlı kasalar ve mobilya tipi kasalar dahil her ihtiyaç için bir şeyimiz var. Bunları okurken, satın alma kılavuzunda belirtilen tüm kutuları işaretleyip işaretlemediklerini düşünün. Ve bu şekilde sizin için en iyi seçeneği bulun . Belirli bir sırayla, işte buradalar.


Frisco Çift Kapılı Tel Köpek Sandığı

Frisco Katlama ve Taşıma Köpekli Köpek Sandığı
 • Kolay erişim için çift kapılar.
 • Güvenlik için yuvarlatılmış köşeler.
 • Kolay taşıma için katlayın ve taşıyın.
 • Büyümeye izin vermek için bölücü panel.
 • Bir araya getirilmesi ve kaldırılması kolaydır.
 • Ayarlanabilir tutamaklarla düz katlanır.
 • Farklı büyüklükteki Laboratuvarlar için çeşitli boyutlar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sandık, ağır hizmet tipi olarak etiketlenmiştir, bu nedenle Laboratuar'a ve onun zıplayan enerjisine dayanacak kadar güçlüdür. Tel, diğer standart kasalardan daha kalın ve ağırdır, bu nedenle köpeğinize dayanmalıdır. Laboratuarınız için daha büyük kasa boyutu, gerektiğinde onu içeride tutmak için çift kilitle birlikte gelir. Tel elektro kaplıdır, yani daha uzun süre dayanacaktır.

Kenarlar, Laboratuarınızın güvenliği ve kendisini yakalamasını önlemek için yuvarlatılmıştır. Katlanıp yanınızda götürebileceğiniz katlanabilir bir sandıktır ve kulpları sayesinde taşıması kolaydır. Tava, kolay temizlik için çıkarılabilir ve yavru kullanımı için bir ayırıcı ile birlikte gelir. Çift kapısı vardır, bu da kolay yerleştirme için her yere sığabileceği anlamına gelir.Severiz Bu sandık, ağır hizmet için tasarlanmıştır, yani çubuklu kafeslere ihtiyaç duymadan sandık eğitimi için idealdir. Hemen hemen her köpek için harika bir sandık ve listemizde beliriyor. Golden Retriever'lar için en iyi kasalar ve diğer ırklar.


MidWest Katlama ve Taşıma Köpek Sandığı

Midwest iCrate Çift Kapılı Kasa
 • Katı tel yapısı.
 • Kolay erişim çift kapı.
 • Kolay taşıma için ABS kulplar.
 • Kolayca bozulur ve kurulur.
 • Yavruların büyüyebilmesi için ayırıcı panel.
 • Çıkarılabilir tava temizlemesi kolaydır.
 • Güvenli sürgülü cıvata mandalları.
Chewy.com'da görüntüle

Burada Laboratuar için başka bir ideal tel sandık seçeneğimiz var. Bu sandık, yukarıdaki sandık gibi ağır hizmet tipi olarak tanımlanmamıştır. Ama bunun yerine, başka özelliklerle övünüyor. Sadece zeminlerinizi çizilmelere karşı korumakla kalmayan, aynı zamanda Laboratuvarınız içeri girip çıkarken kaymayı önleyen dört lastik ayakla birlikte gelir. Bu, yaralı veya yaşlı Laboratuvarlar için idealdir.

Aynı zamanda bir yıllık sınırlı garanti ile gelir, bu nedenle dayanıklılığın piyasadaki diğerlerinden daha iyi olduğundan emin olabilirsiniz. Bu seçenek çift kapılı olarak gelir, yani yavrularınız her açıdan tırmanabilir. Kulplarla katlanabilir ve plastik tava sızdırmaz olarak tanımlanır. Sadece nemli bir bez ve yumuşak bir temizleyici ile yıkayın ve tekrar içeri kaydırın.

köpekler için en iyi glukozamin

Severiz Bu sandık bir bölücü seçeneğiyle birlikte gelir, böylece Laboratuvarınız geliştikçe sandıkları büyüyebilir. Bu, bu sandığın ihtiyacı olan tek sandık olabileceği anlamına geliyor.
Frisco Ultimate Ağır Hizmet Sandığı

Frisco Ağır Hizmet Büyük Köpek Kasası
 • Endişeli Labradorlar için ağır iş.
 • 22 gauge çelikten yapılmıştır.
 • Çelik 1/2 inç çapındadır.
 • Kaçmaya meyilli köpekler için harika.
 • Kilitlenebilir tekerlekler.
 • Tek giriş noktası.
 • Şık çekiç tonlu kaplama.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek nihai kasadır ve 22 gauge çelik yarım inç çaplı çelik borudan yapılmıştır. Ekstra dayanıklılık için toz boya ile kaplanmıştır ve ayrıca paslanmaya karşı dayanıklıdır. Stres noktaları daha da fazla güç için kaynaklanmıştır ve çizilmelere ve oyuklara karşı dayanıklıdır. Bu sandık, zahmetli Houdini tazı ile sorunsuz bir şekilde başa çıkabilir.

Ekstra güvenlik için çift kilitleri vardır ve menteşeler, kilitleri yerinden çıkarabilen yavruların yolunun dışına yerleştirilmiştir. Bu tasarım, hem Laboratuarınızın hem de mobilyalarınızın güvende olduğunu bilerek size mutlak bir rahatlık verir. Bu sandık oldukça ağır, ama neyse ki kilitlenebilir tekerlekleri var, böylece onu hareket ettirirken sırtınızı kırmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca kolay temizlik için sürgülü bir tepsiye sahiptir.

Severiz Bu sandık, sonsuza kadar sandıklarından kurtulmaya çalışan yaramaz Laboratuarlar için daha iyi bir seçenek.


Firstrax Yumuşak Taraflı Köpek Sandığı

Firstrax Yumuşak Taraflı Köpek Sandığı
 • Üç giriş noktası.
 • İç ve dış mekan sandık eğitimi için harika.
 • Yıkanabilir malzeme.
 • Suya dayanıklı taban.
 • Mesh duvarlar uygun hava akışına izin verir.
 • Montajı ve kırılması kolaydır.
 • Ağır hizmet tipi fermuarlar.
Chewy.com'da görüntüle

İşte en iyi yumuşak taraflı seçimimiz. Bu sandığı Laboratuvarınız içinde taşımanız gerekmeyecek olsa da, çerçeve ağırlığını desteklemek için çelik borudan yapılmıştır, böylece yapabilirsiniz. Taban dayanıklı ve suya dayanıklıdır, yani zeminleriniz ve araba koltuklarınız korunur ve kolayca temizlenebilir. Malzeme, kolay taşıma için hafiftir ve saniyeler içinde kurulması çok kolaydır.

Üst, ön ve yan kapılar vardır ve ağır hizmet tipi fermuarlarla kilitlenebilir. Camlar, sıcak aylarda veya aracınıza yerleştirildiğinde serin kalmasına yardımcı olan örgülü malzeme ile sabitlenmiştir. Köşeler, zemin, araç ve köpek koruması için yuvarlatılmıştır. Aynı zamanda makinede yıkanabilir, çelik boruyu çıkarmanız ve makinede nazikçe yıkamanız yeterlidir.

Severiz Bu sandık, Laboratuar ve seyahat ihtiyaçları için en iyi yumuşak taraflı seçenek.


Neşeli Ürünler Mobilya Köpek Sandığı

Neşeli Maun Mobilya Sandığı
 • Mobilya tarzı köpek sandığı.
 • Herhangi bir evde şık görünüyor.
 • Bol miktarda masa üstü alanı.
 • Küçük ve orta ölçekli Laboratuvarlar için mükemmel.
 • Kasa kırıldığında çıkarılabilir.
 • Alet montajı yok.
 • Ağır inşaat.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, tel kasaları görmeye pek hevesli olmayan ancak bir kasaya ihtiyacı olan Laboratuarlar ve sahipleri için şık seçeneğimizdir. Bu sandık, oda bölücü görevi görecek şekilde tamamen açabileceğiniz şekilde yapılandırılabilir, yani bu bir sandık ve kapı seçeneğidir. Ahşaptan yapılmıştır, bu nedenle herhangi bir dekora uyum sağlar. Bu sandık aynı zamanda birkaç kitap veya dekor parçası yerleştirmek için bir sehpa olarak da kullanılabilir.

Hiçbir alet kullanmadan yerleştirebilirsiniz, kapılar yerine kayar ve içeri ve dışarı kayan pimlerle sabitlenir. Kolay temizlik ve zemin koruması sağlamak için kaydırılabilir bir alt tepsiye sahiptir. Bu seçenek bir yıl garantilidir, yani kaliteli bir ürün olduğundan emin olabilirsiniz. Bu ürün sadece bir sandıkta iyi davranan Laboratuarlar için uygundur.

Severiz bu sandık, tüm Laboratuvar sahiplerine bir sandık işlevselliği ve her odada harika görünen bir stil sunuyor.


Sıkça Sorulan Sorular

Bir sandık aramak, satın almak kadar basit değil Laboratuvarınız için bir oyuncak . Kendiniz ve Laboratuvarınız için en iyi seçeneği aldığınızdan emin olmak için düşünmeniz gereken birçok şey var. İşte en sık sorulan sorulardan bazıları.

Labrador'umu sandıklı olarak eğitmem gerekir mi?

Bir sandık kullanmak istiyorsanız, kesinlikle Laboratuarınızı sandık-eğitmeniz gerekir. Onu uygun bir giriş süreci olmadan sandığa koymak, yalnızca bu konuda endişe duymasına neden olacak ve onu sevme şansını mahvedecektir. Onu koklamasına ve kendi isteğiyle içine koymasına izin verdiğinizden emin olun. İçeri girer girmez onu övün ve gerisi basit olmalıdır. mutlaka okuyun tren sandık nasıl , ve tutarlılıkla, Laboratuvarınız oraya hemen ulaşacaktır.

Labradorum sandığında ne kadar kalabilir?

Hiçbir köpek, sandıklarında bir seferde birkaç saatten fazla harcamamalıdır. Bir sandık, tüm gün boyunca onu kilitlemek için değil, rahatlığı ve güvenliği için orada. Bu, sandığından korkmasına neden olur, bu yüzden genellikle yıkıcı davranışlar başlar. Laboratuvarınızın kasasında ne kadar süre kalabileceğine ilişkin genel yönergeler şunlardır:

 • 8 – 10 Hafta: 30 – 60 dakikalık antrenman seansları
 • 11 – 14 Hafta: 1 – 3 saatlik eğitim seansları
 • 15 – 17 Hafta: 3 – 4 saatlik eğitim seansları
 • 17+ Hafta: Bir seferde 4 saat

Bu boyutun, yavrularınızın sandıklarında ne kadar kalması gerektiğini gerçekten belirlemediğini unutmayın. Boyutları ne olursa olsun, Laboratuarınızı sandıklamak için aynı zaman dilimlerini öneririz.

Laboratuvarım ayrılık kaygısından muzdarip, ne yapmalıyım?

Köpeklerin, özellikle de Labrador kadar sadık bir cinsin ayrılık kaygısından muzdarip olması nadir değildir. Bu metal kasalar ağır hizmet seçenekleri olarak tanımlanan uygundur. Öte yandan, yavrunuz bir aşırı endişeli yavrular için uygun sandık .

Sandık eğitimi acımasız mı?

Hayır, ne sandık eğitimi ne de sandık kullanımı acımasızdır. Aslında, köpekler doğal olarak bir inin güvenliğini isterler. Ve kullanmanın onlar için güvenli olduğunu öğrendiklerinde, nadiren tırmanmaya tereddüt ederler. Eğitimle ilgili herhangi bir şeyde olduğu gibi, Laboratuvarınızı eğitmek için pozitif pekiştirme yöntemini kullanın.

Labrador'um içeri girmek istemiyor, ne yapabilirim?

Onu eğitme girişimleriniz başarısız olduysa. Ya da birdenbire, Lab sahibinden korkmadan içeri girme konusundaki fikrini değiştirdi. Bir yatak veya ekstra battaniye ve yastık şeklinde başka bir konfor katmanı eklemeyi deneyin. Sorun rahatlık değilse, eski kıyafetlerinizden bir parça veya yatağınızdan bir yastık ekleyin. Bu, kokunuzu sandığına katacak ve onu baştan çıkarmalıdır.

Kasalar Labradorlar için güvenli midir?

Evet, hareket etmek, ayağa kalkmak ve dönmek için yeterli alana sahip olmaları gerektiği sürece kasalar tüm köpekler için güvenlidir. Pek çok sandık yönergesinin, içinde sıkışıp kalmasını önlemek için köpek tasmaları, etiketler ve tasmaların içerideyken çıkarılması gerektiğini belirttiğini fark edeceksiniz.

Labrador'umu bu kasalarla uçağa alabilir miyim?

Muhtemelen değil. Her havayolunun köpeklerle seyahat etmek için kendi yönergeleri vardır. Bu nedenle, bir sandık satın almadan önce, uygunluğunu kontrol etmek için havayolunuzla iletişime geçtiğinizden emin olun. Laboratuvarlar genellikle herhangi birinin içine sığmayacak kadar büyüktür. kabin içi uçuşlar için sertifikalı taşıyıcı .

Son düşünceler

Labrador ulusun favorisidir. Bu, yapılan iyiliği şu şekilde iade etmenin adil olduğu anlamına gelir: Laboratuvarınız için en iyi köpek sandığını bulma . Yukarıdaki önerilerimizle, ihtiyaçları ne olursa olsun, orada olduğundan emin olabilirsiniz. yavrularınıza uyacak bir şey burada . Doğru olanı bulmak için tüm kutularınızı işaretlediğinden emin olun ve bir satın alma yapmadan önce ölçün.

Uzun ömür ve paranızın karşılığını daha iyi alma şansınızı artırmak için her zaman karşılayabileceğiniz en iyi seçeneği seçin. Ama onu sandıkta eğittikten sonra, yapacağından emin olabilirsiniz. onun yeni alanını seviyorum Yukarıdaki sandık seçeneklerinden biri ile. O kadar ki, sabahleyin onu içinden çıkaramayabilirsiniz!

Yorumlar